! Phonearena, המשקפיים החכמים הטובים ביותר של 2023 | ZDNET

0

המשקפיים החכמים הטובים ביותר: האם כל דבר מנצח סיפורי ריי-באן

משקפיים חכמים יכולים להביא את האוזניות ואת משקפי המרשם למכשיר אחד – ואפילו לאפשר לך לצפות בסרט המועדף עליך. יש להם מגוון רחב של יישומים, החל מטכנולוגיה מסייעת ועד מציאות מוגברת.

משקפי ה- AR הטובים ביותר: המציאות המוגברת כאן כדי להישאר!

Rado Minkov

AR מייצג “מציאות מוגברת”. כפי שהשם מרמז, זהו מכשיר שאמור להגדיל – לשפר משהו באמצעות תוספת – המציאות שלך בצורה משמעותית. .

? . . אבל הידיעה אכן משפרת את גורם ההערכה.

. אבל זה לא אומר שאוזניות AR אינן שוות את זמנך, כל עוד אתה יכול לנהל את הציפיות שלך. נכון לשנת 2023, אתה יכול להשיג:

 • זוג משקפי AR, זולים יותר, נוחים יותר ודורשים מקור כוח נפרד. קרוב יותר לצג נייד וקומפקטי עם תכונות נוספות, באמת.
 • אוזניות AR, שהן בולניות יותר, פחות קלות להובלה, אך אריזה כוללת קרוב יותר למקום בו אנו רוצים ש- Vision Pro ייקח אותנו.

אם כל זה נשמע לך נהדר, דאג לשים לב, כי אנחנו נכנסים:

אוזניות אלה הן מכשירים של כל אחד, ובדרך כלל יש יכולות AR וגם VR גם. הם בהחלט לא נועדו לשמש בחוץ, מכיוון שהם מגושמים ומכסים את שדה הראייה שלך, ומאפשרים לך לראות “דרך” אותם דרך המצלמות שלהם, במקום העדשות השקופות בשימוש במשקפי AR.

עם זאת, עבור התפזורת הזו, אתה מקבל תכונות AR מובנות חזקות לפריון וחברתיות, ובנוסף לא תתמודד עם כבלים המחוברים לטלפונים או למחשבים. מכשירים אלה הם עצמאיים לחלוטין.

Meta Quest 2

Meta Quest 2 (לשעבר Oculus Quest 2) - משקפי ה- AR הטובים ביותר של AR: מציאות מוגברת כאן כדי להישאר!

ה- Meta Quest 2 התחיל כאוזניות VR עצמאיות עם התמקדות ראשונית במשחקים, אך לאורך השנים זה הפך כל כך הרבה יותר. למרות שזה יוחלף על ידי ה- Quest 3 בסוף השנה של השנה, ה- Quest 2 הוא עדיין בחירה נהדרת עבור אלה המחפשים צלילה משתלמת ל- AR, ולא רק VR.

ריבוי משימות ב- Quest 2 (ניתן להחליף את הרקע הדיגיטלי בפריסה, שהיא נוף לסביבה האמיתית שלך) - משקפי ה- AR הטובים ביותר ואוזניות: המציאות המוגברת כאן כדי להישאר!

ריבוי משימות ב- Quest 2 (ניתן להחליף את הרקע הדיגיטלי בפריצה, שהיא נוף לסביבה האמיתית שלך)

כי אכן, ל- Quest 2 יש מצלמות מונוכרומיות, ותכונה שנקראת מעבר, המאפשרת לך לראות דרכם תוך כדי ללבוש את האוזניות, ויוצרת את AR בעיקר. עכשיו בטח, זה לא נוח כמו משקפיים, אבל עם ה- Quest 2 אתה מקבל טונות של תכונות מהנות, כמו ריבוי משימות. עם זה, אתה יכול לרוץ עד שלוש חלונות בבת אחת, נניח, דפדפן אינטרנט אחד מנגן סרטון YouTube, עוד קורא מאמר זה, ואחרת להודעות הפייסבוק שלך. . .

Meta Quest Pro

ה- Meta Quest Pro, אוזניות המציאות המעורבות המתקדמות ביותר של מטא עד כה - משקפי ה- AR הטובים ביותר ואוזניות: המציאות המוגברת כאן כדי להישאר!

ה- Meta Quest Pro, אוזניות המציאות המעורבות המתקדמות ביותר של מטא עד כה

זה ללא ספק אוזניות ה- AR הטובות ביותר של 2023. אם לא אכפת לך לבזבז קצת יותר כסף, ה- Quest Pro הוא רק גרסה טובה יותר של ה- Quest 2, עם שיפור בהרבה (צבע!) מצלמות, ועוד תכונות AR.

בתחילה במחיר של 1,499 דולר, זה לא היה בדיוק האוזניות הקלות ביותר להשיג בהן, אך לאחר שהמחיר שלה ירד ל -999 דולר, הרבה יותר קל להמליץ ​​על כל מי שמחפש את חווית המציאות החזקה והמלוטשת ביותר של מטא.

על גבי מצלמות צבעוניות עבור מעבר דרך, כמו גם מעקב ידני (שיש לו גם למסע 2), ה- Quest Pro אורז מעקב אחר עיניים, עבור כמה חוויות חברתיות טבולות הן ב- AR והן ב- VR.

אכן, מטא משווקת אוזניות זו כדרך להתחבר לאנשים, ואפילו לשתף פעולה, במציאות מוגברת.

כשמדובר בחיבור עם אנשים באוזניות מטא כמו זו, ישנן אפשרויות רבות – משחקים כמו צ’אט VR, אפליקציות כמו עולמות האופק של מטא, בתוספת אינספור משחקי מרובי משתתפים, אם כי לא כל האפשרויות הללו עובדות עם ה- AR מצב.

Microsoft HoloLens 2

Microsoft HoloLens 2 - משקפי ה- AR הטובים ביותר של AR: המציאות המוגברת כאן כדי להישאר!

ה- Microsoft HoloLens 2

. ההולולנים 2 זוכים לאזכור ראוי כאן, מכיוון שקודמתו היא ללא ספק ה- OG של אוזניות AR.

Hololens 2 מכוון יותר לעסקים ואנשי מקצוע, הוא אוזניות AR חזקות, אך לא אחת שאתה צריך לקנות לצפות למשחק ולהתרועע. למרות שמיקרוסופט הציגה הדגמה של Super Minecraft AR על הולולנס הראשון שלה כל הדרך בשנת 2015, שום דבר לא באמת לא בא מזה.

עם זאת, אם אתה עסק שמחפש להתרחב ל- AR, ולהשתמש בו הן לאנשי הכשרה ועבודה על פרויקטים – זה האוזניות שיש לקחת בחשבון. מיקרוסופט אכן מוכרת את זה בתשלומים חודשיים כדי להקל על העניינים, כך שיש אפשרות זו.

משקפי ה- AR הטובים ביותר

משקפי מציאות מוגדלים הם האפשרות הזולה יותר וקל משקל; מכשירי AR לבישים שתוכלו ללבוש בקלות בחוץ, או בטיסת מטוס, במהלך טיול באוטובוס וכן הלאה. .

באופן מסורתי, תכונת הכתר של משקפי AR מודרניים היא המסך הווירטואלי הגדול שהם יכולים להקרין עבורך, ומאפשר לך לצפות בסרטים המועדפים עליך או בסרטוני יוטיוב מבלי לשאת איתך טאבלט מגושם או מחשב נייד מגושם.

! ואם אתם מחפשים לקנות, הנה האפשרויות הטובות ביותר שיש לקחת בחשבון כרגע:

המשקפיים החכמים הטובים ביותר: האם כל דבר מנצח סיפורי ריי-באן?

המשקפיים החכמים הטובים ביותר בשוק כוללים אלו כשאתה מאזין למוזיקה וצפה בסרטים. .

ירייה בראש

נכתב על ידי שרין שיבו, תורמת ב- 18 באפריל 2023
משקפי AR אוויר של NREAL

צפה עכשיו צפה באמזון
משקפיים חכמים של Razer Anzu
המשקפיים החכמים הטובים ביותר למוזיקה
צפה עכשיו צפה באמזון
משקפי רוקיד אוויר AR
המשקפיים החכמים הטובים ביותר לצפייה בסרטים
צפה עכשיו צפה באמזון
נקודת מבט של פטריוט משקפי ראייה נמוכים
המשקפיים החכמים הטובים ביותר לקויי ראייה
המשקפיים החכמים הטובים ביותר לצילום וידאו
צפה עכשיו צפה באמזון

משקפיים חכמים יכולים להביא את האוזניות ואת משקפי המרשם למכשיר אחד – ואפילו לאפשר לך לצפות בסרט המועדף עליך. יש להם מגוון רחב של יישומים, החל מטכנולוגיה מסייעת ועד מציאות מוגברת.

ZDNET ממליץ

אוזניות ה- VR הטובות ביותר

כאשר VR נכנס לשלב אימוץ קריטי, אוזניות אלה מציעות חוויה ענקית לחלוטין.

החוקרים מזהירים כי ההצלחה של משקפיים חכמים תהיה תלויה בתחילתם ובאתותם. דניאל ו.ה. היין, אז חוקר מאוניברסיטת במברג, כתב כי צרכנות אתית, או הוצאות באופן שעושה השפעה חיובית, צריכות לקחת את חזית המשקפיים החכמים. בדרך זו, הצרכנים מודעים לתוצאות הפוטנציאליות של הטכנולוגיה לפני שרוכשים אותה. טכנולוגיה מסייעת מבטיחה בתחום זה בגלל מקרה השימוש האתי הברור.

ברשימה שלהלן עברתי את המשקפיים החכמים הטובים ביותר עם מגוון היישומים הרחב ביותר. תוכלו למצוא את המשקפיים החכמים הטובים ביותר למוזיקה, את המשקפיים החכמים הטובים ביותר למשחקים, ואת הטובים ביותר לקויי ראייה גם כן. אני מוריד את המשקפיים בצבע ורדים ומניח את המשקפיים החכמים כשמדובר בטכנולוגיה זו, ומעניק לך מבט ברור על היתרונות והחסרונות של כל אפשרות.

משקפי AR אוויר של NREAL

 • תיאטרון וירטואלי מיקרו-אולדי בגודל 201 אינץ ‘
 • שולחן עבודה וירטואלי
 • תצוגת אור כחול נמוך, ללא הבהוב, תצוגת נוחות עיניים
 • לא תואם לכל המכשירים
 • איכות שמע לא בטוחה
 • איסוף נתונים

אָנוּIGHT: 2.79 אונקיות | ממדים: 5.83 x 2.36 x 2. חיי סוללה: לא מבוסס על המשקפיים, אלא על מתאם ה- nreal או טלפון הכוסות מחוברות ל | עובד עם: עדשת מרשמים: עדשת מרשם תואמת | מחיר: 379 דולר

משקפי ה- AR הנמכרים ביותר הללו מרחיבים את שדה הראייה שלך ל -20 סנטימטרים מדהימים – הבד המושלם עבורך לשחק משחק, לצפות בסרט או להרחיב את מסך המחשב הנייד שלך בזמן שאתה עובד. יש לזה שלוש רמות: יציקת אוויר, שולחן עבודה וירטואלי וחלל AR. אתה יכול להשתמש בכל רמה בהתאם לתאימות של המכשיר שאתה מתחבר למשקפיים.

ליהוק אוויר לוקח את מערכת הטלפון, המחשב או המשחקים שלך ונותן לך מסך גדול יותר עם תצוגה מרחבית בגודל 130 אינץ ‘. פונקציית שולחן העבודה הווירטואלית היא מחליף משחק, לוקחת את מסך המחשב הקטן ביותר ומרחיבה אותו לשלושה מסכים וירטואליים. אתה יכול לעבוד מכל מקום, אפילו במטוס, ולהשאיר את המסכים המגושמים שלך מאחור. שולחן העבודה הווירטואלי זמין כעת ב- M1 ו- M2 MacBooks, ובקרוב יגיע ל- Windows.

. אתה יכול גם לשחק משחקי תלת מימד ולקבל חוויות אפליקציות תלת מימד AR, כמו להסתובב בדגמי תלת מימד של העולם האמיתי.

כל התכונות המגניבות הללו משתלבות בכוסות חכמות אולטרה -סלקיות שמתאימות לכיס שלך. אתה יכול להזמין עדשות מרשם למשקפיים אם אתה זקוק להן.

משקפיים חכמים של Razer Anzu

המשקפיים החכמים הטובים ביותר למוזיקה

 • מסנני אור כחולים
 • חיי סוללה
 • מופעל מגע
 • לא יכול להוריד את המשקפיים באמצע השיחה כדי למסור למישהו אחר
 • עדשה רפלקטיבית
 • צריך לקחת את השיחות שלך בנפח או אמצע נפח כדי להימנע מלהישמע על ידי עובר אורח

רייזר מִשׁקָל: 1.6 אונקיות | ממדים: .42 x 1.87 x 6.07 אינץ ‘| חיי סוללה: 5 שעות | עובד עם: טלפונים חכמים | עדשת מרשם: אתה יכול לעשות זאת לבד | מחיר: 200 דולר (כרגע 88 $ באמזון)

משקפיים חכמים של Razer Anzu מגיעים עם סינון אור כחול ועדשות משקפי שמש מקוטבים, כך שתוכלו לעלות על היום שלכם ללא עיניים. סינון אור כחול מכוון למתח פוטנציאלי ממכשירים כמו הטלפון והמחשב הנייד שלך, ועדשת משקפי השמש המקוטבים מגנים על העיניים שלך מפני השמש.

היבט האודיו של משקפיים אלה בולט. חיבור Bluetooth 60MS מספק צליל חלק ללא עיכוב שמע או דילוג. המיקרופון הכל-כיווני המובנה והרמקולים מאפשרים לך לקחת שיחות תוך כדי תנועה. אתה לא צריך לדאוג להביא איתך אוזניות לחדר הכושר. . ראה ושמע את הכל רק עם המשקפיים החכמים האלה – כמה מגניב זה?

. הם מכבים אוטומטית כשאתה לא משתמש בהם. אתה יכול לבחור בין מלבן או עדשות בצורת עגול בגודל רגיל או גדול.

משקפי רוקיד אוויר AR

המשקפיים החכמים הטובים ביותר לצפייה בסרטים

 • תצוגת OLED 1080p
 • שדה ראיה בגודל 43 אינץ ‘
 • יכול להיות קשה לראות את קצוות המסך
 • לא מגיע עם המתאם האלחוטי

מפרט: מִשׁקָל: 2.93 אונקיות | ממדים: 7… 8 שעות | עובד עם: טלפונים, טאבלטים, מחשבים וקונסולות ברשימת התאימות | עדשת מרשם: יכול להתאים כל עדשה למרשם שלך (0 עד -5.00D) | מחיר: 425 $ (כרגע 320 $ באמזון)

משקפי ה- AR של Rokid Air הם כרגע המשקפיים החכמים הטובים ביותר שם לצפייה בסרטים. . המשקפיים קלים למדי, ב 83 גרם או בערך 2.. יש לך גישה לסרטון 3D AR עם אפליקציית Rokid Air וגישה למשחקי AR.

. הם עובדים עם טלפונים, קונסולות משחק, מחשבים וטאבלטים ברשימת התאימות. . הדוברים הכיווניים של HD מבטיחים ששומעים את מה שנאמר בפגישות. .

. …

נקודת מבט של פטריוט משקפי ראייה נמוכים

המשקפיים החכמים הטובים ביותר לקויי ראייה

 • מצלמת 12 מגה-פיקסל
 • 101 מעלות שדה מבט
 • המשקל כבד יותר משקפיים חכמים אחרים
 • יָקָר
 • לא לכל ליקויי ראייה

נקודת מבט של פטריוט משקפי ראייה נמוכים מפרט: ….65 אינץ ‘| עד 6 שעות | עדשת מרשמים: מחיר:

משקפי הראייה הנמוכים של פטריוט הם טכנולוגיית מציאות מדומה של סמסונג לביש עם מסך רחב של 101 מעלות. זה מיועד למי שאובחן עם התנוונות מקולרית או מחלת סטארגרדט, מה שמוביל לפגיעה בראייה שמעכב את היכולת לראות את פניהם של אנשים, לקרוא מקרוב, לצפות בטלוויזיה וכו ‘.

. משתמשים יכולים לקרוא בצבע מלא או בניגודיות גבוהה שחור על לבן, או במצב טקסט שלילי. עם לחיצה על כפתור, המשקפיים החכמים של VR הופכים טקסט לדיבור. המשקפיים גם מאפשרים למשתמשים להתקרב לאנשים, תמונות, תפריטים ועוד. ניתן להפעיל את המכשיר באמצעות פקודות קוליות: כאשר המשתמש אומר “פטריוט” אז יש להם את 20 השניות הבאות לבקש מהמכשיר לשנות צבעים, להפוך משהו גדול יותר, הפוך משהו לקטן יותר או לצלם תמונה.

אמנם טכנולוגיה זו מבטיחה, אך היא רחוקה מלהיות סבירה. .

סיפורי ריי-באן

המשקפיים החכמים הטובים ביותר לצילום וידאו

 • לא עמיד במים
 • לחלק מהמשתמשים היו בעיות באיכות המסגרות

סיפורי ריי-באן מפרט: .73 אונקיות | ממדים: Wayfarer (גודל 50 מ”מ, ו- Wayfarer בגודל גדול 53 מ”מ), עגול (48 מ”מ) ומטאור (51 מ”מ) | חיי סוללה: עובד עם iOS 13, אנדרואיד 8.1 לפחות | עדשת מרשם: מחיר: 230 $ (כרגע 209 $ לסגנונות נבחרים באמזון)

סיפורי ריי-באן הם המשקפיים לקנות אם אתה רוצה לצלם תמונות וסרטונים באיכות גבוהה מבלי להחזיק בטלפון. . .

. משטח המגע מגיב יתר על המידה לחווית משתמש חלקה.

. אתה יכול לטעון את המסגרות שלך תוך כדי 3 ימים של כוח נוסף.

לאנשים שאוהבים לדבר בטלפון בזמן שהם הולכים, לשים את הטלפון שלך על הרמקול יכולים להרגיש פולשניים מדי. . . אתה לא יכול לנצח את האיכות של הצליל והקול של המשקפיים האלה, עם שלושה מיקרופונים מובנים.

.