PlayStation 5 Pro: חדשות ומחיר צפוי, תאריך שחרור, מפרט; ועוד שמועות, שמועות תאריך שחרור PS5 Pro, פלוס מפרט, מחיר ועוד | העצמאי

0

. נוכל לראות גם את ה- PS5 לקבל גרסה קומפקטית, בה אנו דנים בחלק הבא. עם זאת, זו ספקולציות בשלב זה. בהתחשב בשיפורי שדרוג החומרה ובביצוע שחרר את ה- PS5 Pro במחיר של 599 דולר, עלייה של 100 דולר על המסוף הקיים. זה לא יהיה מפתיע בכלל. עם זאת, סוני צריכה להיות אגרסיבית בזמן שהיא מתמודדת עם Xbox. בנוסף, אתה יכול לצפות ש- PS5 המקורי יקבל סוף סוף קיצוץ מחירים, מכיוון שהוא כמעט ולא קיבל הנחות לאחר ההשקה.

לטים פישר ניסיון של יותר משלושים שנה של טכנולוגיה מקצועית. הוא כותב על טק יותר משני עשורים ומשמש כ- SVP ומנהל הכללי של LifeWire.

סוני השיקה את ה- PS4 Pro כשלוש שנים אחרי ה- PS4, כך שזה סביר שסוני תעשה את אותו הדבר עבור הדור הבא. .

מתי ישוחרר ה- PS5 Pro?

נראה כי ה- PlayStation 5 Pro הוא דבר. אנחנו פשוט לא בטוחים מתי זה יגיע.

למדנו גם את שם הקוד שסוני משתמשת עבור ה- PS5 Pro (פרויקט טריניטי), ושמענו שערכות פיתוח יהיו זמינות לאולפני משחק לפני סוף השנה.

הערכת תאריך השחרור של Lifewire

נובמבר 2024 מרגיש כמו הניחוש הטוב ביותר כרגע, המבוסס על שחרורים קודמים.

שמועות על מחיר PS5 Pro

.

. . כל העלאת מחירים ככל הנראה לא תהיה יותר מ 100 $ על גבי זה.

מידע על הזמנה מראש

. אנו נפיל קישור להזמנה מראש כאן כאשר הוא יהיה זמין.

. . באופן כללי, מה שאנחנו יכולים לצפות (וזה אופייני לכל דור קונסולות חדש) הוא שמערכת זו תכלול מהירות מוגברת וכוח משופר בהשוואה ל- PS5 הסטנדרטי.

. מתיימר שמדובר במפרט PS5 Pro:

 • יחידת עיבוד מואצת בהתאמה אישית חדשה עם תהליך TSMC 5/4NM
 • מעבד זן 4 ליבות 4
 • .
 • ..מהירויות שעון GPU 7GHz
 • זיכרון GDDR6 של 16 GB

באמצעות מפרט זה, אותו מקור חישב את כוח המחשוב של ה- PS5 Pro להיות 23.04 tflops, כלומר לְהַכפִּיל 10.28 tflops של ה- PS5.

הנה הסרטון המלא:

. קיבולת ה- SSD של PS5 היא 825 ג’יגה -בייט, אך אינך מקבל אפילו 700 ג’יגה -בייט של אחסון שמיש. וכל גיימר יודע כמה קל למלא כונן קשיח. .

. בדוק את חתיכת ה- PS5 שלנו למה עוד אתה יכול לצפות להתגלגל לקונסולה של השנה הבאה.

.

שמועות PS5 Pro: למה לצפות ממסוף הפלייסטיישן הבא של סוני

Rumours suggest the console could launch soon</p>
<p>“רוחב =” 2048 “גובה =” 1365.</p>
<h3><span id=הירשם לניוזלטר השבועי החינמי שלנו לקבלת טיפים פנימיים וביקורות מוצרים ממומחי הקניות שלנו

הירשם להודעת הדוא”ל החינמית החינמית שלנו

עברו כמעט שלוש שנים מאז הושק ה- PS5 לראשונה. .

.

. .

לכן, מתי יכול היה ההשקה של PS5 Pro, כמה זה יכול לעלות וכמה חזק יותר זה יכול להיות, לעומת ה- PS5? ריכזנו את כל שמועות PS5 Pro שעליך לדעת, כמו גם כמה מהשערות שלנו. .

החדשות האחרונות של PS5 Pro

. .

ה- YouTuber הוציא סרטון שני ב- 23 באוגוסט, תוך שהוא חולק על פרט אחד בדו”ח הראשון בנוגע למעבד. .

?

אין עדיין מילה רשמית על קיומו של PS5 Pro, קל וחומר תאריך שחרור, אך שילוב של ניחוש משלנו, המבוסס על שחרור קונסולות קודמות, ודיווחי דליפות עולה כי קונסולת אמצע המחזור יכולה להשיק די בקרוב די בקרוב.

. סוני השיקה את ה- PS4 בנובמבר 2013 והודיעה על קונסולות המעקב של PS4 Pro ו- PS4 Slim בספטמבר 2016 לפני ששחררה את שניהם בנובמבר באותה השנה, והותירה פער של שלוש שנים בין שתי המכונות.

ל- PS3 ו- PS3 Slim היה חלון זמן דומה בין קונסולות. ה- PS3 שוחרר בנובמבר 2006, וה- PS3 Slim הוכרז על ידי סוני באוגוסט 2009 ושוחרר בספטמבר באותה השנה, והשאיר שלוש שנים נוספות בין הקונסולה המקורית לשדרוג הדור האמצעי.

גישה לסטרימינג ללא הגבלה של סרטים ותכניות טלוויזיה עם וידאו של אמזון פריים

גישה לסטרימינג ללא הגבלה של סרטים ותכניות טלוויזיה עם וידאו של אמזון פריים

מתחיל לראות דפוס? נראה כי סוני מכריזה על שדרוג קונסולת הדור באמצע הקיץ לפני שהיא הופכת לשלושה, ואז משיקה את המכונה בסתיו-מתישהו בין ספטמבר לנובמבר. ה- PS5 שוחרר בנובמבר 2020, ופער לשלוש שנים פירושו ש- PS5 Pro עשוי להיות אמור להשקה בנובמבר 2023.

עם זאת, משחקי הפנים של Outlet למדי של Outlet מציע כי PS5 Pro נמצא בפיתוח פעיל ויכול להיות שוחרר בסוף 2024 ולא 2023. בדו”ח נאמר כי ה- PS5 Pro 2024 נפרד מ- PS5 Slim השמועה, עם כונן דיסק ניתוק, שהושק לכאורה בהמשך השנה.

בתחילת מאי, Insider Gaming פרסם דו”ח בו נכתב “למרות שניתן היה לבטל את ה- PlayStation 5 Pro בכל זמן נתון”, הוא יכול לומר “עם 100 אחוז דרגות של וודאות כי PlayStation 5 Pro נמצא כרגע בפיתוח”.

היא הוסיפה כי אבות-טיפוס הראשונים של ערכת המפתחים יעברו למפתחי צד ראשון “במהלך החודשים הקרובים”, וכי מפתחי צד ג ‘יקבלו אותם עד סוף השנה. היא חזרה על כך כי הקונסולה השמועה צפויה להשיק בסוף 2024.

משחקי פניםטום הנדרסון, הפעם כותב עבור מפתח למשחקים, הצהיר כי PS5 Pro נקרא קודש טריניטי, תוך התמודד עם -שמות קוד נושאים המשמשים לשחרור משחק קודמים. .

היו כמה דיווחים מפוקפקים אחרים בשנת 2022. .

.

מחיר PS5 Pro: כמה יכול היה לעלות הקונסולה?

.99 עבור קונסולת מהדורת הדיסק PS5.

. ה- PS4 עלה 349 פאונד.99 בהשקה, וכשהחברה הוציאה את ה- PS4 Pro, גם לה היה תג מחיר של 349 פאונד..

מפרט ועיצוב PS5 Pro

שמועות על המפרט והעיצוב של PS5 Pro עדיין דקים על האדמה, כאשר רוב השמועות מגיעות משל טום הנדרסון דו”ח ביולי. הדולף אמר כי מקורותיו מציעים כי PS5 Pro יכלול GPU עם זיכרון 18,000 MT/S ו- 30 WGP (מעבד קבוצת עבודה). “ה- PlayStation 5 Pro יכוון ל- FPS משופר ועקבי ברזולוציית 4K, ‘מצב ביצועים’ חדש ברזולוציית 8K, ומאיצה את מעקב אחר ריי,” אמר.

סביר להניח של- PS5 Pro יהיה שבב AMD חדש ומשודרג. . במודעה, החברה אמרה כי התפקיד יכלול עבודה על “פרויקט פיתוח שבבים מהדור הבא”.

על פי RedgamingTech, PS5 Pro יכול להיות מהיר פי שניים מה- PS5, אם כי הדולף לא נכנס לפרטים, ויכול להיות 2.פי 5 חזק יותר עם מעקב קרני מופעל. ל- PS5 כבר יש מעקב אחר קרניים. פטנט שהוגש על ידי אדריכל מערכת ההובלה של סוני של ה- PS4 ו- PS5, מארק סרני, בשנת 2022, מציע כי קונסולת הפלייסטיישן הבאה יכולה לראות עדכון לעקיבת ריי.

בדו”ח בינואר 2023, פוננדרואיד טען גם כי PS5 Pro יכלול קירור נוזלי לניהול חום טוב יותר. .

? עלייה במעבד, וביצועי GPU הם חובה, ורזולוציית 8K היא תכונה חדשה פוטנציאלית. . .

האם אתה צריך לחכות ל- PS5 Pro או לקנות את ה- PS5 עכשיו?

בהתחשב בעובדה שלא היה שום אישור על קיומו של PS5 Pro, זה מסובך לומר אם אתה צריך לחכות להודעה או פשוט לקנות את המסוף של הדור הנוכחי עכשיו. אם השמועות נכונות, ה- PS5 Pro יהיה חזק יותר מ- PS5, שעשוי להציג ערכת שבבים מהירה יותר, מעקב אחר ריי טוב יותר ותמיכה 8K.

.

יתכן שתצטרך להשתעל עוד יותר מזומנים כדי להבטיח גם PS5 Pro, אבל סוני עשויה גם לבחור לשמור על המחיר זהה. .

אם זה המקרה, זה הזמן הטוב ביותר לקנות את ה- PS5 כפי שהוא בדיוק יצא למכירה, כלומר אתה יכול להבטיח אותו במחיר הנמוך ביותר אי פעם.

עסקאות ה- PS5 הטובות ביותר

קונסולת מהדורת דיסק PS5: הייתה 479 ליש”ט, עכשיו 399 פאונד, אמזון.שיתוף.בְּרִיטַנִיָה

. “אחד הדברים הראשונים שתבחין בהם ב- PS5 הוא איך משחקים מרגישים בידיים שלך, בזכות המשוב ההאפטי של בקר DualSense ומטריגרים אדפטיביים,” אמר הכותב שלנו בסקירה שלהם. .”

.

העסקה בקונסולה צפויה להסתיים ב- 7 בספטמבר.

להנחות על מוצרי משחקים והצעות בקונסולות, נסה את הקישורים למטה:

למידע נוסף על ה- PS5, עיין בסיבוב שלנו קונסולות המשחק הטובות ביותר משנת 2023

PS5 Pro: תאריך שחרור, מחיר, דליפות מפרט, תכונות ועוד

דליפות PS5 Pro - תאריך שחרור, מפרט, מחיר ועוד

עם המחסור במלאי PS5 סוף סוף נפתר והקונסולה זמינה, אנשים רבים כבר החלו לתהות אם ה- PS5 Pro יהיה דבר. . אף על פי ששמועות והדלפות PS5 Pro הן מעטות ורחוקות כרגע, כל גיימר תוהה לגבי ההתפתחות סביב קונסולת הגן הבא של סוני. אז היום, ריכזנו מאמר כדי לאסוף את כל מה שאנחנו יודעים על ה- PS5 Pro. אנו דנים בקצרה ב- PS5 השמועה בקצרה במחצית האחרונה של הקטע, אז קרא עד הסוף.

ריכזנו את כל המידע על הפלייסטיישן 5 השמועה והעדיין-לא-קיים במאמר זה במאמר זה. זכור כי פרטים זמינים מגיעים מהדלפות ושמועות. . כללנו גם קטע ייעודי המדבר על ה- PS5 Slim. !

: מאמר זה עודכן לאחרונה ב- 24 באוגוסט 2023, לכלול פרטים חדשים וציר הזמן המעודכן לשחרור PS5 Pro.

פיתוח PS5 Pro

[עדכון 24 באוגוסט 2023]: לפי דליפת מפרט חדש על ידי YouTuber RedGamingTech, ה- PS5 Pro נמצא בפיתוח. … יתר על כן, אם לשפוט על פי המפרט לכאורה (עוד על זה למטה), PS5 Pro יהיה הקפיצה הנחוצה של אמצע הדור עבור קונסולת סוני.

על פי דוח חדש מ- Key ל- Gaming (באמצעות משחקי פנים), נראה כי ה- PS5 Pro נמצא בפיתוח. . בנוסף, סוני מציגה כעת את שיפורי הקונסולה באמצעות אירועי הדגמה שונים למפתחים.

שטראוס זלניק, מנכ”ל Take-Two Interactive, מצפה לראות PS5. בראיון ל- GamesIndustry.. הוא גם אמר כי שחרורו של PS5 Pro לא ישפיע מאוד על העסק.

אמנם אלה אינם מאשרים את קיומו של PS5 Pro, אך Take-Two הוא אולפן שותפים לפלייסטיישן. עם העבודה על GTA 6 כרגע בעיצומה, זה לא יהיה מפתיע אם האולפן כבר קיבל ערכות DEV כדי לשחק איתן.

. PS5 Pro אפשרי אושר בתחילה במאי 2022 במהלך חלון ראווה של TCL. .

מפרטי PS5 PRO

 • APU מותאם אישית חדש עם תהליך TSMC 5/4NM
 • 8 ליבות המבוססות על זן 4
 • GPU משולב עם 30 מעבדי קבוצות עבודה (WGP) ו- 60 יחידות מחשוב (CU)
 • .5 אדריכלות
 • ..
 • זיכרון GDDR6 של 16 ג’יגה -בייט
 • שיפורים פוטנציאליים ל- NVME SSD המובנה

כל אחד מהשדרוגים הללו, אם נכון, מאשר כי הקונסולה תספק דחיפת ביצועים מרשימה למשחקים הקרובים והקיימים. בנוסף, בהתאם למפרט, אנו יכולים לצפות שסוני תשפר את יכולות ההפעלה של הקונסולה וזמני הטעינה.

על פי המפתח שהוזכר לדו”ח המשחקים, קשה להיתקל במפרט. . באשר ליעד הביצועים הצפוי של הקונסולה, פלייסטיישן נראה להשיג FPS עקבי ברזולוציית 4K, חדש .

. . במקרה של PS5, קונסולת הבסיס תומכת בתכונות של הגן הבא כמו Raytracing, משחקים ברזולוציה גבוהה יותר (4K @ 120Hz) ועוד. תוכלו למצוא רשימה של משחקי ה- PS5 הטובים ביותר המצורפים כאן.

תמיכה במשחקים של עד 8K. . המסוף הבא של סוני עשוי לכלול את הקרוב . עם זאת, אנו ממליצים לך לקחת את הדליפה הזו עם קמצוץ מלח ולחכות למידע קונקרטי נוסף.

פירוק PS5

נכון לעכשיו, ה- PS5 מבוסס על ארכיטקטורת Zen 2 של AMD, תוך שימוש במעבד בן 8 ליבות ו- 16GB של RAM. . . ארכיטקטורת המעבד האחרונה של AMD ZEN4, הבאת ביצועים טובים יותר ויעילות משופרת. .

. לפלייסטיישן 5 יש 825GB SSD עם רק 667 ג’יגה -בייט של שטח שמיש. . כאשר המשחקים המודרניים הולכים וגדלים, המשתמשים נאלצים להתקין או לשדרג את ה- SSD ב- PS5 שלהם.

שדרוגי ה- CPU ו- GPU עשויים להפוך את ה- PS5 Pro להשקעה אטרקטיבית עבור קונים מכיוון ש- 8K טלוויזיות הופכות לאט לאט לרכישה של גיימרים לרכוש.

תמחור PS5 Pro (משער)

אותו סיפור כמו לעיל נמשך גם בקטע התמחור. אין הרבה מידע זמין, אך אנו יכולים לנחש משכילים לגבי תמחור PlayStation 5 Pro.

PS4 Pro שוחרר באותו מחיר כמו ה- PS4 המקורי במחיר של 399 דולר בארה”ב. . סוני יכולה לעקוב אחר אותה אסטרטגיה גם הפעם.

המשמעות היא ש- PS5 Pro יחליף את ה- PS5 הנוכחי-Gen ויושק באותו מחיר של 499 דולר בשוק בשנת 2024. . . בהתחשב בשיפורי שדרוג החומרה ובביצוע שחרר את ה- PS5 Pro במחיר של 599 דולר, . זה לא יהיה מפתיע בכלל. . בנוסף, אתה יכול לצפות ש- PS5 המקורי יקבל סוף סוף קיצוץ מחירים, מכיוון שהוא כמעט ולא קיבל הנחות לאחר ההשקה.

?

אפשרות נוספת של תיקוני פלטפורמה יכולה להיות שחרורו של ה- PS5 Slim. . הגרסה הרזה יותר הושקה בנובמבר 2016 לצד ה- PS4 Pro, וגרסת הרזה יותר את גודל הקונסולה, ושומרת על יכולות הביצועים שלה.

אותו הדבר צפוי מ- PS5. סוני סוף סוף גילתה את צרות הייצור שלה והפכה לאט לאט לייצור, וכבר השיקה כמה גרסאות של ה- PS5. קונסולת ה- PS5 הרזה יותר יכולה להפעיל כדי להחליף את ה- PS5 הנוכחי-Gen בשוק.

אימות תיבות Apple iPhone 15

הבחין ברישום PS5 Slim . מאוחר יותר זה הושמט, כפי שרבים ציינו כי הדף היה קיים בשנת 2021. . אמנם זה בהחלט קובר את הספקות עבור גרסה רזה, מי יודע, אנו עשויים לקבל חדשות בהמשך השנה.