Pokémon Go – Bulbapedia, אנציקלופדיה פוקימון מונע קהילה, מדריך ליום הקהילה של פוקימון גו גרובין – מצולע

0

פוקימון גו

פוקימון גו (יַפָּנִית: פוקימון גו ) הוא משחק מרובה משתתפים, מבוסס מיקום, מוגבר מציאות פוקימון עבור iOS ו- Android. המשחק נובע משיתוף פעולה בין חברת Pokémon, Nintendo ו- Niantic, Inc., והוא בחינם להוריד עם רכישות בתוך האפליקציה. זה שוחרר ברוב השווקים עם גישה לחנות האפליקציות של iOS או לחנות Google Play בלוח זמנים מפואר החל ב- 6 ביולי 2016. . [1]

. בדיקות שדה לפוקימון גו נערכו החל מה 29 במרץ 2016, עד 30 ביוני 2016.

המשחק תואם לפוקימון גו פלוס ולכדור הפוקי פלוס, מכשירי Bluetooth המאפשרים לשחקנים ליהנות מאלמנטים מהמשחק מבלי להסתכל בטלפון שלהם. תאימות עם Apple Watch התווספה בעדכון ב- 22 בדצמבר 2016, אך לאחר מכן נושרה ב -1 ביולי 2019, עם תוספת של סנכרון הרפתקאות.

תוכן

 • 1 טשטוש
 • 2 משחקים
  • 2.1 לכידה
  • 2.2 מיקומים
  • 2.3 קרבות
  • 2.
  • 2.5 רמת מאמן
  • 2.
  • .7 פריטים
  • 2.8 חנות
  • 2.9 ביצים
  • 2.
  • 2.11 משימות מחקר
  • 2.12 Team Go Rocket
  • 2.13 מגה אבולוציה
  • 2.14 מדליות
  • 2.15 בונוסים יומיים
  • 2.16 פוקימון זמין
  • 11.1 טען מסך

  פִּרסוֹמֶת

  Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu, ופוקימון רבים אחרים התגלו על פני כדור הארץ כדור הארץ!

  . .

  פוקימון שם בחוץ, ואתה צריך למצוא אותם. כשאתה מסתובב בשכונה, הסמארטפון שלך ירטוט כשיש פוקימון בקרבת מקום. קח כיוון וזרוק כדור פוקי … תצטרך להישאר ערני, או שהוא עלול להתרחק!

  חפש רחוק אחר פוקימון ופריטים

  פוקימון מסוים מופיע בסמוך לסביבתם הילידית-חפש פוקימון מסוג מים על ידי אגמים ואוקיינוסים. בקרו ב- Pokéstops, שנמצאו במקומות מעניינים כמו מוזיאונים, מתקני אמנות, סמנים היסטוריים ומונומנטים, כדי להצטייד בכדורי פוקי ופריטים מועילים.

  ככל שתתפתח, תוכל לתפוס פוקימון רב יותר כוח כדי להשלים את הפוקדקס שלך. אתה יכול להוסיף לאוסף שלך על ידי בקיעת ביצי פוקימון על בסיס המרחקים שאתה הולך. עזור לפוקימון שלך להתפתח על ידי תפיסת רבים מאותו סוג.

  קח קרבות כושר והגן על חדר הכושר שלך

  כאשר Charmander שלך מתפתח לצ’רמלון ואז לשרש, אתה יכול להילחם יחד כדי להביס חדר כושר ולהקצות את הפוקימון שלך כדי להגן על זה נגד כל המגיעים.

  הגיע הזמן לעבור דירה-הרפתקאות החיים האמיתיות שלך מחכות!

  הערה: אפליקציה זו היא בחינם למשחק והיא מותאמת לסמארטפונים ולא טאבלטים.

  משחק

  מפגש עם ראטטה פראית, כאשר מצב AR מושבת (לפני 0.55.גרסה 0)

  לפוקימון גו יש מכניקה שונה בהרבה מאלו של משחקי סדרת הליבה. השחקן נעזר בפרופסור ווילו לאורך כל המשחק. שחקנים יכולים להתחבר באמצעות חשבון Pokémon Trainer, Google או Facebook, אותו ניתן לקשר יחד לצורך כניסה.

  ניתן לשחק את המשחק כמשחק מציאות מוגבר (AR), כך שבמפגשים פרועים ונאבק נראה שהפוקימון נמצא בעולם האמיתי כשמסתכלים על המסך של המכשיר החכם. עם זאת, ניתן גם להשבית פונקציונליות זו, החוסכת את כוח הסוללה ונחוצה במכשירים מסוימים שאינם תומכים ב- AR.

  קנדי וסטארדאוסט הם שתי צורות של מטבע מרכזיות בפוקימון גו. המשפחה האבולוציונית של כל פוקימון משתמשת בסוג ממתקים מסוים כדי להפעיל או להתפתח. Stardust נדרש בנוסף לממתקים להפעלת; בניגוד לקנדי, סטארדוסט אינו ספציפי לשום מין של פוקימון. סוכריות וסטארדאוסט מרוויחות לרוב על ידי תפיסה ובקיעת פוקימון. אם שחקן מעביר פוקימון לפרופסור ווילו, אז יוענק ממתק אחד לפוקימון ההוא.

  שחקנים יכולים גם לאתגר זה את זה בקרבות מאמנים או לאתגר את מנהיגי הקבוצה קנדלה, ספארק ובלנש באימוני קרב.

  שחקנים יכולים להתאים אישית את המראה שלהם, כמו בגדים ואביזרים, שניתן להראות לשחקנים אחרים. מאמני פוקימון אוספים XP מביצוע פעולות שונות, כמו לתפוס פוקימון, המאפשר להם להגדיל את רמת המאמן שלהם. פילוס מתגמל את השחקן עם פריטים, וכמה רמות פותחות את התכונות של המשחק. פוקימון פראי שנתקל על ידי מאמנים ברמות גבוהות יותר נוטים יותר ל- CP גבוה יותר. המספר המקסימלי של הפעמים שניתן להפעיל פוקימון בודד עליות עם רמת המאמן.

  לכידת

  במשחק, פוקימון פראי מופיע על מפה של העולם האמיתי (המבוסס על פרויקט OpenStreetMap של CrowdSourced), [3] [4] כשהשחקן נע במשחק על ידי נסיעה בעולם האמיתי. כאשר פוקימון נמצא בקרבת מקום, הטלפון של הנגן רוטט. השחקן יכול להיתקל בפוקימון סמוך על ידי הקשה עליו בתצוגת המפה. סוגים שונים של פוקימון יופיעו בסביבות שונות; לדוגמה, פוקימון מסוג מים נפוצים יותר ליד מים. מזג האוויר משפיע גם על אילו פוקימון נפוץ.

  במפגש פראי, השחקן מנסה לתפוס פוקימון פראי בכדור פוקי לפני שהוא בורח משם. שלא כמו במשחקי סדרת הליבה, מפגשים אלה אינם כרוכים בקרב. . תוך כדי החזקת מכבש על כדור פוקי, טבעת תופיע סביב הפוקימון. הטבעת הזו מתכווצת לאורך זמן; ברגע שהוא מגיע לגודלו הקטן ביותר הוא חוזר מייד לגודל מלא והמחזור חוזר. . זורק כדור עקומה על ידי סיבוב הכדור לפני שזרק הוא גם מגביר את הסיכוי שלך לתפוס את הפוקימון.

  במפגשים מיוחדים אחרים משתמשים בכדורים מובילים וכדורי חיה. זה כולל פשיטות, מחקר ופוקימון צללים.

  ישנם שני סוגים עיקריים של מיקומים ב- Pokémon Go: Pokéstops ו- Minds. .)

  פוקסטופ מאפשר לשחקנים להשיג פריטים וביצים על ידי הקשה עליו ואז סיבוב את דיסק הצילום הכחול (החלקה שמאלה / ימינה על פניו). לאחר מכן דיסק הצילום משנה את הצבע לסגול, ויש לו זמן מופרך של 5 דקות לפני שהוא יכול לסובב אותו שוב. פוקימון לעתים קרובות מוליץ קרוב לפוקסטופים, לפעמים באשכולות גדולים המכונה קן. פתיונות יכולים להיות מחוברים לפוקסטופים כדי למשוך אליהם פוקימון מסוים.

  חדרי כושר נראים גדולים בהרבה על המפה, כאשר הצבע שלה תואם את הצוות כרגע בשליטה עליה. שחקנים יכולים להילחם כדי להחליש את השייכים לקבוצות מנוגדות. שחקנים מכל קבוצה יכולים לתבוע פריטים מדיסק הצילום של חדר הכושר, זהה לפוקסטופ. לשחקן יינתן תג חדר כושר לכל חדר כושר בפעם הראשונה שהם מתקשרים איתו: ניתן ליישר תגים עד ברונזה, כסף וזהב, כאשר כל רמה גורמת לחדר הכושר למסור מספר גבוה יותר של פריטים כאשר הם מסתובבים.

  חדר כושר יכול להיות נשלט רק על ידי קבוצה אחת בכל פעם, כאשר צבעו תואם את הקבוצה שנמצאת כעת ברשותו.

  • אם חדר כושר נשלט על ידי הקבוצה של השחקן, הם יכולים להוסיף אחד מהפוקימון שלהם כדי להגן עליו (אם אין כבר שישה פוקימון בחדר הכושר), שיזכה את השחקן 1 פוקקוין כל 10 דקות, עד למקסימום 50 מטבעות. שחקן יכול גם להאכיל פירות יסוד לכל פוקימון בחדר הכושר, שיגדיל את המוטיבציה של הפוקימון וירוויח את השחקן סטארדוסט (ואולי גם סוכריות).
  • אם חדר כושר נשלט על ידי קבוצה מתחרה, השחקן יכול להילחם בזה כדי להקטין את כל המוטיבציה של פוקימון; כאשר המוטיבציה של פוקימון מגיעה לאפס, היא תיפסק מחדר הכושר. .

  קרבות פשיטה עשויים לפעמים להתקיים בחדר כושר, שם כמה שחקנים יכולים לעבוד יחד כדי להילחם נגד פוקימון פרוע הרבה יותר חזק מהרגיל. הפוקימון שנמצא כעת בפשיטה מודגש מעל חדר הכושר, כמו גם את רמתו. זכייה בקרב RAID מאפשרת לשחקנים המעורבים לנסות לתפוס את פוקימון RAID, עכשיו עם CP מופחת בהרבה ואולי התקפות שונות.

  Pokéstops נפוצים הרבה יותר ממכוני כושר, אך תלוי איפה שחקן חי, הם עשויים להיות נפוצים מאוד או דלילים מאוד. מיקומים נוטים להיות שכיחים יותר באזורים עירוניים בגלל צפיפות אוכלוסייה גבוהה יותר, וכתוצאה מכך יותר שחקנים באזורים אלה. אם אין פוקסטופים סמוכים, השחקן יכול להשיג רק כדורי פוקי על ידי פילוס או רכישתם עם פוקקוינים; אם אין חדרי כושר סמוכים, השחקן יכול להשיג רק פוקקוינים על ידי רכישתם במטבע אמיתי.

  מיקומם של פוקסטופים וחדרי כושר מבוססים על מבחר פורטלים מהמשחק Niantic Ingress. עד 2015, שחקני INGRESS (סוכנים) יכלו להגיש הצעות לפורטלים אשר לאחר מכן היה צריך לאשר על ידי Niantic. משנת 2017 ואילך, סוכני Ingress יכולים להגיש פורטלים חדשים באמצעות מבצע פורטל Recon (OPR) שייבדקו ואושרו על ידי Peers שלהם OPR. החל מספטמבר 2017, מערכת הגשת פוקסטופ החלה במבחן בטא למאמנים ברמה 40 הממוקמת בברזיל ובדרום קוריאה. החל מספטמבר 2017 הגשות הפורטל או פוקסטופ עדיין נבדקות על ידי סוכנים המשתתפים ב- OPR לאישור סופי, אם כי Niantic הודיעה כי המערכת תורחב למאמני פוקימון גו.

  עם העדכון של Pokémon Go, כעת תוכלו לסרוק פוקסטופים כדי לפלס אותם ולקבל מהם פריטי בונוס מהם. בסופו של דבר, הזמן אזל והפוקסטופ כבר לא נותן פריטים נוספים, אולם הוא עדיין שומר על רמתו. ל- Pokéstops יש רמה מקסימאלית של חמישים ואורך הבונוס וכמות הפריטים הנוספים שתקבלו עולה עם כל רמה.

  קרבות

  קרבות בפוקימון גו, בניגוד למשחקי סדרת הליבה, אינם מבוססים על פנייה ובמקום זאת מסתמכים על המשתתפים להטיל התקפות ברציפות כדי להתמודד עם נזק. בעוד ש- Pokémon Go משתמשת באותו תרשים יעילות מסוג זה כמו סדרת הליבה מאז דור VI, היא משתמשת במכפילים שונים ובנוסחה שונה כדי לחשב נזק. ישנם שני סוגים של מכניקת קרב ב- Pokémon Go: האחד לחדרי כושר ולקרבות RAID (נגד AI) והשני לקרבות מאמנים (נגד שחקן אחר או קבוצה GO Rocket). . עבור קרבות מאמנים, השחקן יכול להילחם במנהיגי הקבוצה בלאנש, ניצוץ או קנדלה להתאמן נגד AI. מסיבות לא מוגדרות, דיטו ודדינג’ה אינם שמישים בקרבות מאמנים.

  מהלכים

  שלא כמו בסדרת הליבה, לפוקימון בדרך כלל יש רק שני מהלכים: התקפה מהירה אחת והתקפה טעונה אחת. בשני סוגי הקרבות, ניתן להטיל התקפות מהירות בכל עת, והמשתמש זוכה לאנרגיה כל שחקנים. . מהלכים של פוקימון מוקצים באופן אקראי וניתן לשנותם רק באמצעות TM כדי ללמוד התקפה מהירה או התקפה טעונה חדשה, מה שהחליף את המהלך הישן. מאז דצמבר 2018, השחקנים יוכלו לגרום לפוקימון ללמוד התקפה טעונה שנייה, באקראי, על ידי הוצאת כמות גדולה של סטארדאוסט וממתקים. .

  רמת מאמן

  . ככל שהשחקן מרוויח ניסיון הוא צובר ברמות. פילוס מעניק את השחקן עם פריטים, ורמות מסוימות פותחות פריטים מסוימים. . ככל שרמת השחקן עולה, הפוקימון שלהם מסוגל להשיג כוח קרבי גבוה יותר כאשר השחקן מכניס אותם.

  צוותים

  מנהיגי הצוות קנדלה, בלאנש וניצוץ.

  לאחר שהשחקן מגיע לרמה 5, הם יכולים לבחור קבוצה על ידי הקשה על חדר כושר. .

  הערכת פוקימון, הוספה בגרסה 0.35..5.. הם מתארים לאילו משלושת הסטטיסטיקות שלה יש את ה- IVS הגבוה ביותר, וכמה טוב ה- IV שלו בסך הכל. הם גם יציינו אם גובהו או המשקל של הפוקימון רחוקים במיוחד מהממוצע המופיע בפוקדקס.

  שחקנים רשאים לשנות את הקבוצה שלהם על ידי רכישת מדליון קבוצתי בחנות. לאחר רכישתו, על השחקן להמתין 365 יום לפני שהוא עשוי לקנות עוד אחד.

  סֵמֶל צֶבַע קָמִיעַ מַנהִיג תיאור
  צהוב זאפדוס לְעוֹרֵר היי! הניצוץ של השם – מנהיג האינסטינקט הצוותי. פוקימון הם יצורים עם אינטואיציה מצוינת. אני בטוח שהסוד לאינטואיציה שלהם קשור לאופן בו הם בוקעים. בואו להצטרף לצוות שלי! אתה אף פעם לא מפסיד כשאתה סומך על האינסטינקטים שלך!
  מִיסטִי Articuno בלאנש . חוכמת הפוקימון עמוקה לאין ערוך. אני חוקר מדוע הם מתפתחים. עם הניתוח הרגוע שלנו של כל סיטואציה, אנחנו לא יכולים להפסיד!
  אָדוֹם מולטרס ! פוקימונים חזקים יותר מבני אדם, וגם הם חמים בלב לב! אני חוקר דרכים לשפר את כוחו הטבעי של פוקימון במרדף אחר כוח אמיתי. אין ספק שהפוקימון הצוות שלנו התאמן בחזקה ביותר בקרב! האם אתה מוכן?

  פריטים

  לפוקימון גו יש מגוון פריטים המאוחסנים בתיק השחקן. לפריטים אלה יש מטרות רבות, כולל לכידת, התפתחות ושחזור פוקימון. פריטים מתקבלים בעיקר באמצעות דיסקי צילום מסתובבים בפוקסטופס ובכושר כושר. עם הגעה לרמת מאמן חדש, השחקן יקבל גם כמות גדולה של פריטים. בעדכונים מאוחרים יותר, השחקנים יכולים גם להרוויח פריטים נדירים אחרים מנצח קרבות RAID או על ידי השלמת מחקר שדה ומשימות מחקר מיוחדות.

  תיק עשוי להחזיק עד 350 פריטים, אך שחקנים יכולים לרכוש יותר מקום ל -200, ומאפשר 50 פריטים נוספים, עד לכל היותר 5,250. אם השחקן מנסה לסובב פוקסטופ או לפתוח מתנה עם תיק מלא, המשחק לא יאפשר להם לעשות זאת אלא אם כן יש לפחות משבצת ריקה אחת. עם זאת, ניתן לפתוח מתנות עם תיק מלא אם אתה מפעיל את ההגדרה כדי לקבל רק סטארסטוסט מהמתנות כאשר התיק שלך מלא. לפני שהם ישתתפו בקרב מאמנים, השחקנים יוזהרו אם התיק שלהם מלא, יודיעו להם כי פרסים לא יתוגמלו לאחר מכן. .

  לִקְנוֹת

  . . Pokécoins הם המטבע בתוך האפליקציה המשמש בפוקימון גו. . שחקנים יכולים גם לרכוש גישה לאירועים מיוחדים לפריטים מוגבלים באמצעות מחקר באמצעות כסף אמיתי.

  ניתן להשיג גם מספר מהפריטים במשחק בחנות על ידי משחק במשחק, אך כמה פריטים הם בלעדיים לחנות: שדרוג התיקים, שדרוג האחסון של פוקימון, ופרמיום פשיטה מעבר. .ז., קופסה מיוחדת) הכוללת יותר מסוג אחד של פריט.

  כדי להשיג את בונוס המגן, על השחקן להקצות פוקימון להגן על חדר כושר שיש לו כיום פחות משישה מגנים. לאחר שנדפק את הפוקימון שלהם, השחקן יקבל מספר מטבעות על סמך כמה זמן הגן הפוקימון שלהם על חדר כושר, מטבע אחד לכל עשר דקות, עד למקסימום של 50 לשמונה שעות קולקטיביות ועשרים דקות.

  ביצים

  ביצה של 2 ק”מ בפוקימון גו

  . . חמישה מרחקי ביצה אפשריים: 2 ק”מ, 5 ק”מ, 7 ק”מ, 10 ק”מ ו 12 ק”מ. ביצים 7 ק”מ מתקבלות באופן בלעדי על ידי פתיחת מתנות, וביצים של 12 ק”מ מתקבלות על ידי מכות מנהיגי Team Go Rocket. 2 ק”מ, 5 ק”מ, ו -10 ק”מ ביצים מתקבלות מפוקסטופס ומכוני כושר, אבל אם מאמן הולך מספיק בשבוע, הם יקבלו ביצה מסנכרון הרפתקאות. זה כולל הליכה של 25 ק”מ לביצה של 5 ק”מ, או הליכה של 50 ק”מ לביצה של 10 ק”מ. לביצים מסנכרון הרפתקאות יש פוקימון שונה שיכול לבקוע מהם. .

  על ידי הקצאת פוקימון של חבר, השחקן יכול לקבל סוכריות נוספות עבור אותו מין פוקימון בזמן שהם הולכים. בהתאם למין, פוקימון החבר ימצא ממתק אחד כל 1 ק”מ, 3 ק”מ, 5 ק”מ או 20 ק”מ. השחקן יכול לקבל רק פוקימון של חבר יחיד בפעם אחת.

  חלק מהפוקימונים דורשים ללכת למרחק מסוים לפני שהוא יכול להתפתח. לדוגמה, Feebas חייב להיות פוקימון חבר למשך 20 ק”מ לפני שניתן יהיה להתפתח למילוטיות.

  יש פוקימון גם מחייב אותך לעשות דברים מסוימים (מלבד הליכה) בזמן שהם החבר שלך להתפתח.

  אתה יכול לצלם את החבר שלך ולהאכיל אותו כדי לפלס אותו כדי להשיג הטבות מסוימות.

  אם זורואה מוליד, הוא יופיע על המפה כחבר שלך, כולל אם לא זה מבריק, מגה התפתחה, בצורות הראשוניות שלה, או דיטו או זורואה עצמה. אם אין לך ערכת פוקימון של חבר, זורואה תופיע על המפה כעצמה.

  משימות מחקר

  ישנם ארבעה סוגים של משימות מחקר בפוקימון גו: מחקר שדה, מחקר מיוחד, מחקר מתוזמן ואתגרי איסוף. שחקנים יכולים להשלים משימות מחקר כדי לקבל מגוון תגמולים, כולל פריטים או מפגשים עם פוקימון פרוע. פוקימון פראי שנתקל בהשלמת משימות מחקר לעולם לא יברח ויהיה לו מינימום של 10 IVS (מתוך 15 מקסימום) לסטטוס.

  מאמנים יכולים לבטל את נעילת משימות המחקר בשטח על ידי סיבוב פוקסטופים ויכולים להחזיק מקסימום שלוש משימות בבת אחת. לכל פוקיסטופ יש משימת מחקר שדה ספציפית המוקצית אליו פעם ביום. שחקנים יכולים לבחור להשליך משימת מחקר שדה כדי לשחרר משבצת. השלמת משימות מחקר בתחום מרוויחה את השחקן חותמת עד פעם ביום. ברגע שהשחקן אוסף שבעה בולים, פורצת דרך מחקרית תיעול, הכוללת תגמולים פריטים ומפגש עם פוקימון נדיר ומיוחד. ניתן להשיג גם משימות מיפוי AR כמחקר שדה, ואינן לוקחות את אחת משלושת משבצות המחקר בשטח. מחקרי שדה ממומנים מתקבלים על ידי סיבוב פוקיסטופ ממומן.

  משימות מחקר מיוחדות בדרך כלל לוקח זמן רב יותר להשלים ממחקר שדה. . מחקר מיוחד הוא בדרך כלל מספר קבוצות של שלוש משימות מחקר שצריך להשלים ברצף לפני ביטול נעילת הסט הבא. . עד כה, מחקר מיוחד הוא הדרך היחידה להשיג את מיו (והווריאנט המבריק שלו), סלבבי (והגרסה המבריק שלו), ג’יראצ’י, שיימין (בצורת אדמתו ובשמיים), ויקטני, אריה צורה מלואטה, הופא מבורכת, זארוד, קוסמוג, ופוקימון נדיר או בלעדי אחר.

  משימות מחקר מתוזמנות זמינות רק במהלך אירועים. בניגוד למחקר שדה ומחקרים מיוחדים, משימות אלה פג תוקף אם הן לא הושלמו או נטענות. בדומה למחקר מיוחד, לרוב יש להם דפים ומשימות מרובות בעמוד. לאחרונה הם הגיעו עם עונות חדשות של ליגת הקרב, ולעתים קרובות לפוקימון גו יש שותפויות עם חברות, ומחקר מתוזמן זמין עם קודים ללקוחות החברה.

  . בדומה למחקר מתוזמן, משימות אלה פג תוקף אם אינן הושלמו או נטענות. . אתגרי איסוף מגיעים לפעמים בצורה של קודים הניתנים למימוש. הם כוללים תפיסה, התפתחות או סחר בפוקימון ספציפי. .

  Team Go Rocket

  פוקסטופ שפלש על ידי Team Go Rocket

  Team Go Rocket הוא צוות נבל שמטרתו להשתלט על פוקסטופים על הפריטים והמשאבים שלהם. Team Go Grotet Grunts מוצבים מדי פעם כדי לפלוש לפוקסטופ, והם באים אליך בבלון אוויר חם, שם הם יאתגרו שחקנים להילחם אם הם יתקיימו עם הפוקיסטופ. Team Go Rocket Grunt. לשחקנים תהיה סיכוי לתפוס את פוקימון הצללים הנטושים, שאפשר לטיהור אותו באמצעות ממתקים וסטארדאוסט.

  ניתן למצוא גם מנהיגי טילים של Team Go ו- Giovanni, אך דורשים מכ”ם טילים או מכ”ם סופר רקטה כדי למצוא או להילחם. .

  מגה אבולוציה

  התפתחות מגה קיימת גם ב- Pokémon Go, כרגע 25 מגה התפתחות זמינים ב- Go. Mega Evolution מושגת באמצעות Mega Energy. למגה אנרגיה יש מגבלה של 2000 לפוקימון במלאי של מאמן, זהו משאב דומה לממתק. Shadow Pokémon אינו מסוגל למגה להתפתח, כאשר פוקימון מתפתח, הוא נמשך תקופה של 8 שעות. ברגע שהתקופה הזו תסתיים היא מתחילה ספירה לאחור לתקופת המנוחה של הפוקימון. כאשר תקופת המנוחה הסתיימה, הפוקימון יכול להתפתח ללא עלות אנרגיה מגה. . ככל שהרמה גבוהה יותר, כך תקופת המנוחה קצרה יותר, וכך בונוסים מגה עושים יותר.

  .

  Mega Evolut. ב- 20 באפריל 2022, מערכת המגה הועברה למערכת הנוכחית. זה התחיל באירוע “A Mega Mount

  Mega Energy מתקבלת על ידי זכייה במגה פשיטות, זכייה במגה פשיטות אגדיות, או על ידי השלמת מחקר במהלך אירועים.

  למשחק אתגרים המעניקים מדליות עם השלמת. ניתן לצפות במדליות מפרופיל של שחקן. כמה מדליות פותחות פריטי לבוש, המאפשרים לשחקנים לרכוש אותם באמצעות פוקקוינים. מדליות המוענקות על תפיסת פוקימון מסוג ספציפי מגדילות מעט את קצב הלכידה של הפוקימון מסוג זה.

  בונוסים יומיים

  בונוסים יומיים מעניקים לשחקן תגמולים נוספים בפעם הראשונה שהם מבצעים פעולות מסוימות בכל יום (זמן מקומי). הם נוספו לפוקימון גו בגרסה 0.45.0 (שכותרתו 1.15.0 בחנות האפליקציות של iOS), שיצא ב -7 בנובמבר 2016.

  הפוקימון הראשון שהשחקן תופס מדי יום מרוויח לשחקן בונוס 1500 XP ו- 600 סטארדאוסט. .

  הפוקסטופ או הכושר הראשון השחקן מחפש בכל יום מרוויח לשחקן בונוס 1500 XP ופריטים נוספים. אם השחקן מחפש פוקסטופים או חדרי כושר כל יום במשך 7 ימים ברציפות, הם ירוויחו בונוס של 6000 XP ואף יותר פריטים. .\

  יש גם שתי תכונות בונוס יומיות נוספות, שרץ יומי שיש בו מעגל לבן סביבו וישרץ בכל מקום שהשחקן הוא כאשר הם יפתחו לראשונה את המשחק ליום. זה לא מתנשא, אבל חוץ מזה מתייחסים אליו כאל פוקימון רגיל. . זו גם הדרך היחידה להשיג ארטקונו גאלירי, זאפדוס ומולטרס

  פוקימון זמין

  לרשימה של פוקימון זמין בפוקימון GO, ראה רשימת פוקימון לפי זמינות (GO).

  אירועים

  Pokémon Go כולל מגוון של אירועים מקומיים וגלובליים לאורך כל השנה, שלעתים קרובות כוללים שודדי בר מוגברים של פוקימון נושאיים, בונוסים לפעילויות מסוימות במשחק, ושחרורים חדשים של פוקימון מבריק.

  מוּסִיקָה

  חלק מהמוזיקה בפוקימון גו הורחבה על ידי ג’וניצ’י מסודה. ניתן לכבות את המוזיקה, כמו גם את אפקטים הקוליים בהגדרות האפליקציה.

  להיסטוריה מלאה של כל התוכן שיצא בפוקימון גו, אנא עיין בהיסטוריה של פוקימון גו/גרסאות.

  תְאִימוּת

  . על פי אתר התמיכה הרשמי, ניתן לשחק את המשחק ב: [5]

  • מכשירי אנדרואיד: אנדרואיד 7 “Nougat” (2016) וחדשים יותר (מכשירים מושרשים אינם נתמכים), רזולוציה מועדפת של 720 × 1280 פיקסלים (לא מותאמים לטאבלט)
   • אנדרואיד 4.4 “Kitkat” (2013) התמיכה הייתה זמינה עד 1 ביולי 2019. [6]
   • אנדרואיד 5 “Lollipop” (2014) התמיכה הייתה זמינה עד 14 באוקטובר 2020. [7]
   • אנדרואיד 6 “Marshmallow” (2015) היה זמין עד 13 ביוני 2022.
   • מכשירי iOS: iPhone 6S (2015) וחדשים יותר, iOS 14 (2020) וחדשים יותר (מכשירים שבור כלא אינם נתמכים)
    • . [9]
    • אייפון 5S (2013) ו- iPhone 6 (2014) התמיכה הייתה זמינה עד 14 באוקטובר 2020. [7]
    • IOS 10 (2016) תמיכה הייתה זמינה החל מה- 13 בספטמבר 2016, עד 14 באוקטובר 2020. [7]
    • התמיכה של Apple Watch (2015) הייתה זמינה החל מה 22 בדצמבר 2016, עד 1 ביולי 2019.
    • IOS 11 (2017) התמיכה הייתה זמינה החל מה -19 בספטמבר 2017, עד 14 באוקטובר 2020. [7]
    • iOS 12 (2018) התמיכה הייתה זמינה החל מה -17 בספטמבר 2018, עד 30 בנובמבר 2021.
    • . [12]

    עם זאת, המשחק ניתן לשחק גם בכמה מכשירי iOS ואנדרואיד שאינם נתמכים רשמית.

    קישוריות

    לפוקימון גו במקור לא הייתה קישוריות עם משחקי פוקימון אחרים. עם זאת, ג’וניצ’י מסודה הצהיר כי המפתחים תכננו להוסיף קישוריות עם הערך הבא בסדרת Core Pokémon Games.

    ! ! הוא המשחק הראשון שמאפשר לשחקן להעביר פוקימון מפוקימון ללכת לתואר סדרה ליבה. ניתן להעביר רק את 151 הפוקימון הראשון (כולל צורות אלולן), מלטאן, ואת צורתו המתפתחת, מלמטל,. עם העברת פוקימון לכיוון נלך! משחק או פוקימון בית לראשונה, השחקן יקבל את קופסת המסתורין בפוקימון גו, המשמשת להריץ פראי מלטאן.

    ב- 10 בנובמבר 2020, הטרנספורטר Go הועמד להעברת פוקימון מפוקימון גו לפוקימון הביתה. . הטרנספורטר Go Transporter טוען באופן פסיבי באנרגיה, אך השחקן יכול להוציא פוקקוינים כדי להטעין את הטרנספורטר Go באופן מיידי. ניתן לשלוח פוקימון שהועבר לבית דרך טרנספורטר Go לחרב ומגן פוקימון אבל לא נלך, פיקאצ’ו! ובואו נלך, eevee!. . [15]

    .

    שותפויות

    .
    אנא אל תהסס לערוך פרק זה כדי להוסיף מידע חסר ולהשלים אותו.

    בגלל הפופולריות של פוקימון גו, המשחק הצטרף לשותפות עם כמה חברות אחרות כדי להציע מבצעים מיוחדים. שותפויות אלה כוללות לעתים קרובות מיקומים ממומנים, בהם חנויות הקשורות לחברת השותפים הופכות לפוקסטופס וחדרי כושר; מיקומים ממומנים אינם מופיעים במשחק עבור שחקנים מתחת לגיל 13.

    Pokémon Go הצטרף לשותף עם גלוב בפיליפינים. החל מה 28 באוקטובר 2016, מיקומי קמעונאות גלובוס ותחנות טעינה הפכו לפוקסטופס וחדרי כושר. גלוב עבד גם עם קניוני איילה, Puregold, קניוני רובינסון ו- SM Supermalls. [16] השותפות הסתיימה בחצות ה- 15 במרץ 2018 (זמן מקומי). [17]

    פוקימון גו הצטרף לשותף עם ספרינט בארצות הברית. החל מה -7 בדצמבר 2016, 10,500 ספרינט, Boost Mobile ו- Sprint בחנויות RadioShack בארצות הברית הפכו לפוקסטופס וחדרי כושר. . . .

    יום לאחר החלה שותפות הספרינט, החלה גם שותפות של סטארבקס בארצות הברית. 7,800 חנויות סטארבקס המופעלות על ידי החברה בארצות הברית הופכות לפוקסטופים וחדרי כושר. בנוסף, סטארבקס מכרה במהדורה מיוחדת של פוקימון גו פרפוצ’ינו כחלק משותפות זו; ה- Pokémon Go Frappuccino מתחיל עם שעועית וניל פרפוצ’ינו משקה מעורבב וסירופ פטל מעורבב עם אוכמניות שלמות מיובשות ומעליו קצפת.

    Pokémon Go שותף לשותף עם Reliance Jio Infocomm (הפועל תחת השם ג’יו) בהודו. החל מה -13 בדצמבר 2016, כמעט 3,000 חנויות ג’יו (אלפי חנויות דיגיטליות של Reliance על פי ההודעה לעיתונות של ג’יו) וחצרי השותפים הנבחרים בהודו הפכו לפוקסטופס או לחדרי כושר בפוקימון גו, כמו גם להציע תחנות טעינה לשחקנים. באפליקציית ההודעות החברתיות של ג’יו, Jiochat, לשחקני פוקימון יש גישה לערוץ פוקימון גו בלעדי כדי לאפשר להם לשתף פעולה ולהיות חלק מקהילה של שחקנים עם טיפים יומיים, תחרויות, רמזים ואירועים מיוחדים. במהלך ההצעה של “שנה טובה” של ג’יו, לקוחות Jio SIM הצליחו להוריד ולשחק את פוקימון GO מבלי להטביע חיובי נתונים, כמו כל אפליקציות ותוכן אחר, עד 31 במרץ 2017.

    Pokémon Go שותפה לשותפות עם קניונים של Unibail-Rodamco ברחבי אירופה. החל מה- 18 בפברואר 2017, נוספו פוקסטופים וחדרי כושר חדשים ברחבי 58 מרכזי קניות ויעד בעשר מדינות אירופה. בממוצע תריסר פוקסטופים וחדרי כושר חדשים נוספו למרחבים ציבוריים, רכזות חברתיות ואמנות ציבורית בכל אחד ממרכזי היעד.

    ב -16 בנובמבר 2017, פוקימון גו הצטרף לשותף עם חנות המשחקים האמריקאית Gamestop כדי לחגוג את יציאתם של פוקימון סאן וירח המגיעים ל- Nintendo 3DS. בשותפות זו, כל מיקום GameStop הפך לפוקסטופ או לחדר כושר.

    בשנת 2020, Pokémon Go הצטרף לשותף עם Verizon כדי להביא שני סופי שבוע מיוחד של Go למשחק ב- 7 בנובמבר 2020 וב- 29 במאי 2021.

    ב- 8 בנובמבר 2020, Pokémon Go הביא סוף שבוע מיוחד נוסף למשחק עם נותן החסות לתואר כגרובוב.

    התפתחות

    המשחק הוגש על ידי ג’ון האנקה לאחר פיתוח הכניסה של ניאנטיק. הוחלט שמשחק המבוסס על פוקימון יהיה בחירה טובה, בגלל ההתמקדות שלו באיסוף היצורים הטיטולריים. האנקה הביא את הרעיון לחברת פוקימון ושוחח עם Tsunekazu Ishihara. הפיתוח החל, כאשר ג’וניצ’י מסודה עבד עם ניאנטיק עליו. [18]

    דו”ח כניסה שפורסם ב- 10 בספטמבר 2015, יום הכרזת המשחק, הצהיר כי בטא סגור יתרחש במהלך חצי הכדור הצפוני בחורף 2015 וכי המשחק ישוחרר בתחילת 2016. [19] עם זאת, לא התרחשו בדיקות בטא במהלך 2015. [20] [21]

    בדיקות שדה נערכו ביפן, אוסטרליה, ניו זילנד וארצות הברית לפני יציאתו הציבורית של המשחק. מועמדים נבחרים קיבלו את ההזדמנות לבדוק את המשחק.

    • יפן: נערך בין 29 במרץ עד 30 ביוני 2016, הוכרז ב- 3 במרץ 2016 [22] [23]
    • אוסטרליה וניו זילנד: נערך בין 25 באפריל עד 30 ביוני 2016, הוכרז ב- 7 באפריל 2016 [24]
    • ארצות הברית: נערך בין 25 במאי עד 30 ביוני 2016, הוכרז ב- 16 במאי 2016 [25]

    מושב בוועידת מפתחי המשחקים הכולל את המשחק נועד להתקיים על ידי המנכ”ל Niantic ג’ון האנקה ב- 14 במרץ 2016, אך לאחר מכן בוטל בגלל Niantic שהכין את המשחק לבדיקת בטא והשקה. [26]

    לְשַׁחְרֵר

    בניגוד למשחקי פוקימון קודמים למכשירים ניידים, פוקימון גו שוחרר בלוח זמנים מפואר, ושחרר בהתחלה רק למספר מדינות נבחרות. לאחר שחרורו הראשוני ב- 6 ביולי 2016, הועמדו מהדורות נוספות בגלל בעיות שרתים, אך התחדשו ב- 13 ביולי 2016, עם שחרור האפליקציה בגרמניה. צרפת הייתה אמורה לקבל את האפליקציה לצד מדינות אחרות באירופה, אך המהדורה הרשמית במדינה נדחתה בגלל פיגוע המשאיות הנחמד לשנת 2016. [27] השחרור בברזיל היה רק ​​כמה ימים לפני תחילת אולימפיאדת הקיץ 2016 בריו דה ז’ניירו.

    עד כה, פוקימון גו שוחרר בכל המדינות עם גישה לחנות האפליקציות של iOS, חנות Google Play או Samsung Galaxy Store, למעט אוקראינה, בלארוס, מולדובה, אזרבייג’ן, ארמניה, ג’ורג’יה, סעודיה, תימן, מיאנמר, מידה, סין, תוניסיה, אלג’יריה, מאלי, סנגל, ניגריה, קמרון, הרפובליקה של קונגו, אנגולה וזימבבואה.

    פוקימון גו נאסרה באיראן [28] ובסין היבשתית [29] בגלל חששות ביטחוניים. עם זאת, חלק מהאיראנים עדיין משחקים את המשחק בפומבי ללא קשר. [30] ב- 10 במרץ 2022, המשחק הוסר והושבת ברוסיה ובבלארוס בגלל הפלישה הרוסית של 2022 לאוקראינה. [31]

    תַאֲרִיך מיקומים
    6 ביולי 2016 אוסטרליה, ניו זילנד
    ארצות הברית
    13 ביולי 2016 גֶרמָנִיָה
    14 ביולי 2016 הממלכה המאוחדת
    15 ביולי 2016 איטליה, פורטוגל, ספרד
    16 ביולי 2016 אוסטריה, בלגיה, בולגריה, קרואטיה, קפריסין, צ’כיה, דנמרק, אסטוניה, פינלנד, יוון, גרינלנד, הונגריה, איסלנד, אירלנד, לטביה, ליכטנשטיין, ליטא, סלובקיה, מלטה, הולנדס, נורביה, פולין, רומניה, סלובקיה, סלובנה, סלובנה, סלובנה, סלובנה, סלובנה, סלובנה, סלובנה, סלובנה, Slovakina,,,,,,,,, SLOVIANAN. , שוודיה, שוויץ
    17 ביולי 2016 קנדה
    19 ביולי 2016 פוארטו ריקו
    22 ביולי 2016 יפן
    24 ביולי 2016 צָרְפַת
    25 ביולי 2016 הונג קונג
    3 באוגוסט 2016 אנגווילה, אנטיגואה וברבודה, ארגנטינה, בהאמה, ברבדוס, בליז, ברמודה, בוליביה, ברזיל, איי הבתולה הבריטיים, איי קיימן, צ’ילה, קולומביה, קוסטה ריקה, דומיניקה, הרפובליקה הדומיניקנית, אקוודור, אל סלבדור, גרנדה, גוינה, גוינה, גיאנה, גיאנה, גיאנה, גיאנה, גיאנה, גיאנה, גיאנה, גיאנה, גוינה, גוינה, Guatemala, Guatmala, Guatmala, Guatama, Guatama,,,,,,, GUATAMAA,, האיטי, הונדורס, ג’מייקה, מקסיקו, מונטסראט, ניקרגואה, פנמה, פרגוואי, פרו, רחוב. קיטס ונביס, סנט. לוסיה, סנט. וינסנט והגרנדינים, סורינאם, טרינידד וטובגו, אורוגוואי, ונצואלה
    5 באוגוסט 2016
    6 באוגוסט 2016
    ארובה, ברוניי, קמבודיה, קורסאו, פיג’י, אינדונזיה, לאוס, מלזיה, מדינות פדרציה של מיקרונזיה, פאלאו, פפואה גינאה החדשה, הפיליפינים, סינגפור, סנט מרטן, איי סולומון, טייוואן, תאילנד, טורקים ואיי קיקוס, ויטנאמו
    30 בספטמבר 2016 אלבניה, בוסניה והרצגובינה, מקאו, צפון מקדוניה, סרביה
    1 באוקטובר 2016 קזחסטן, קירגיזסטן, מונגוליה, טג’יקיסטן, טורקמניסטן, אוזבקיסטן
    4 באוקטובר 2016
    5 באוקטובר 2016
    בנין, בוטסואנה, בורקינה פאסו, צ’אד, קייפ ורדה, קוט ד’אייר, מצרים, אסווטיני, גבון, גמביה, גינאה-ביסאו, גאנה, קניה, ליבריה, מדגסקר, מלאווי, מוריטניה, מוריציוס, מורוקו, נגיביה, נמביה, נממיביה, נממיביה, נממיביה, נמביה, נמבייה, נממיביה, נמבייה, נמביה, Mamamibia, Mamibia, Mamibia, Mamibia, Mamibia, Mamibia, Mamein,, ניז’ר, רואנדה, סאו טומה ופריינצ’יפה, סיישל, סיירה לאונה, דרום אפריקה, טנזניה, טוגו, אוגנדה, זמביה
    18 בנובמבר 2016 בחריין, ישראל, ירדן, כווית, לבנון, עומאן, קטאר, איחוד האמירויות הערביות
    14 בדצמבר 2016 בנגלדש, בהוטן, הודו, נפאל, פקיסטן, סרי לנקה
    24 בינואר 2017 דרום קוריאה
    11 בספטמבר 2018 רוּסִיָה
    3 ביוני 2021 טורקיה

    גלריה

    פוקימון מעבר לאייקון.png

    טען מסך

    תמונה תאריכים נושא
    6 ביולי – 26 באוקטובר 2016 מְקוֹרִי
    26 באוקטובר – 12 בדצמבר 2016 ליל כל הקדושים 2016
    12–30 בדצמבר 2016 חג המולד 2016
    30 בדצמבר 2016 – 7 באפריל 2017 שנה חדשה 2017
    7 באפריל – 21 ביוני 2017 קיץ (Johto) 2017
    21 ביוני – 20 באוקטובר 2017 RAID Battle 2017
    20 באוקטובר – נובמבר 2017 ליל כל הקדושים 2017
    7 בדצמבר 2017 – ינואר 2018 חג המולד 2017
    ינואר – 28 במרץ 2018 שנה חדשה 2018
    28 במרץ – 19 ביוני 2018 Research & Mew מסך 2018
    19 ביוני – 7 בדצמבר 2018 קיץ 2018
    7 בדצמבר 2018 – 2 בינואר 2019
    14-23 בפברואר, 2019
    ליגת הקרב של המאמן
    2 בינואר – 14 בפברואר 2019 שנה חדשה 2019
    23 בפברואר – 21 ביוני 2019 לך תמונת מצב 2019
    21 ביוני – 2 באוקטובר 2019 קיץ 2019
    2 באוקטובר – 16 בדצמבר 2019 Team Go Rocket
    60px 16 בדצמבר 2019 – ינואר 2020
    3 בפברואר – 25 במרץ 2020
    חג המולד 2019
    60px ינואר – 3 בפברואר 2020 שנה חדשה 2020
    60px 25 במרץ 2020 – 10 ביולי 2020 אביב 2020
    60px 10 ביולי 2020 – 29 באוקטובר 2020 Go Fest 2020
    60px 29 באוקטובר 2020 – 1 בדצמבר 2020 ליל כל הקדושים 2020
    60px 1 בדצמבר 2020 – 1 במרץ 2021 חג המולד 2020
    60px 1 בינואר 2021 – 1 בפברואר 2021 שנה חדשה 2021
    60px 1 במרץ 2021 – 11 ביוני 2021 אביב 2021
    60px 11 ביוני 2021 – 17 ביולי 2021 Go Fest 2021
    60px 17 ביולי 2021 – 1 בספטמבר 2021 Go Fest 2021 Hoopa
    60px 1 בספטמבר 2021 – 1 בדצמבר 2021 סתיו 2021
    60px 1 בדצמבר 2021 – 31 בדצמבר 2021
    2 בפברואר 2022 – 1 במרץ 2022
    חורף 2021
    60px 31 בדצמבר 2021 – 2 בפברואר 2022 שנה חדשה 2022
    60px 1 במרץ 2022 – 31 במאי 2022 אביב 2022
    60px 1 ביוני 2022 – 1 בספטמבר 2022 Go Fest 2022
    60px 1 בספטמבר 2022 – 1 בדצמבר 2022 סתיו 2022
    60px 1 בדצמבר 2022 – 1 במרץ 2023 חורף 2022
    60px 1 במרץ 2023 – אביב 2023

    דְבָרִים בְּטֵלִים

    • באזור המאגר של האו”ם בקפריסין, אף פוקימון לא יכול להוליד, בעיקר מכיוון שהאזור נחשב על ידי התוכנה כאזור צבאי, למרות שהוא למעשה מפורז. [32]
    • ב -1 באפריל 2014, למעלה משנתיים לפני יציאתו של פוקימון גו, גוגל הוציאה מיניגמה בתוך מפות גוגל לתפוס את פוקימון לחגיגת יום השוטים באפריל. באותו יום, גוגל הוציאה גם סרטון יוטיוב בן לוויה [33] המפרסם את עמדתו של פוקימון מאסטר בחברה.
    • בחרב ומגן פוקימון, החל מ- V1.1.0, פוקימון נוצץ שהועבר מפוקימון גו תמיד ישתמש בנוצצים מרובעים, ללא קשר לערך האישיות.
    • זהו משחק הפוקימון הראשון שמשתמש במנוע האחדות.

    בשפות אחרות

    ראה גם

    • רשימת הפוקימון לפי זמינות (GO)
    • רשימת הפוקימון לפי סטטיסטיקות בסיס (GO)
    • רשימת המהלכים (ללכת)
    • רשימת הפוקימון לפי קצב תפיסה (GO)
    • מפות גוגל: אתגר פוקימון
    • מדריך לשחקן Pokémon Go

    קישורים חיצוניים

    אתרים רשמיים

    מדיה חברתית

    • עמוד פייסבוק רשמי
    • פרופיל אינסטגרם רשמי
    • פרופיל האשכולות הרשמי
    • פרופיל טוויטר רשמי
    • ערוץ YouTube הרשמי
    • טיזר רשמי
    • טריילר רשמי
    • מסיבת העיתונאים של Pokémon Go

    הפניות

    1. ↑ הכרזה על זמינות המשחק בחנות Galaxy
    2. ↑ תמיכה מופסקת ב- Apple Watch
    3. ↑ מתגים ניאנטיק ל- OpenStreetMap בפוקימון GO
    4. ↑ המלצות מיפויים חדשים (פוקימון גו) על ידי חברי הקהילה
    5. ↑ מכשירים נתמכים – מרכז העזרה של פוקימון GO
    6. ↑ תמיכה מופסקת ב- Android 4 Kitkat – Pokémon Go Center Center
    7. ↑ 7.07.17.27.תמיכה 3DISCONTUNATED ב- Android 5, iOS 10/11, ו- iPhone 5S/6 – Pokémon Go Center Center
    8. ↑ תמיכה הפסקת באנדרואיד 6 – מרכז עזרה של פוקימון גו
    9. ↑ תמיכה מופסקת במכשירי אפל מסוימים משנת 2013 ומעלה – פוקימון גו (ארכיון)
    10. ↑ תמיכה מופסקת ב- Apple Watch – Pokémon Go Center
    11. ↑ תמיכה מופסקת ב- iOS 12 – מרכז העזרה של Pokémon Go
    12. ↑ תמיכה מופסקת ב- iOS 13 – מרכז העזרה של פוקימון GO
    13. ↑ Pokémon Go – הפגנה – Nintendo E3 2016 (YouTube)
    14. ↑ חדשות מהודעת פוקימון גו – פוקימון.com (ארכיב 15 ביולי 2016)
    15. ↑ הצגת Gigantamax Melmetal, הפוקימון מסוג הפלדה! (YouTube)
    16. ↑ Globe Telecom משפר את חווית הפוקימון Go עבור גיימרים pH
    17. ↑ Globe Telecom כבר לא נותנת חסות לפוקימון גו בפיליפינים
    18. מודיע משחק #81: Pokénomenon
    19. ↑ דו”ח Ingress – התחל מסע חדש – הזנה גולמית 10 בספטמבר 2015
    20. Pokémon Go – פוקימון.com (בארכיון 7 בפברואר 2016)
    21. ↑ 『Pokémon Go』 の ベ ベ ベ ベ ベ ベ ベ ベ ベ の の の の の の の の の ポケット ポケット ポケット ポケット ポケット ポケット ポケット の オフィシャル サイト サイト
    22. Pokémon Go – פוקימון.com (ארכיב 3 במרץ 2016)
    23. ↑ Pokémon Go בדיקות שדה יתחילו ביפן – Niantic, Inc.
    24. ↑ Pokémon Go בדיקות שדה מתרחב לאוסטרליה ולניו זילנד – Niantic, Inc.
    25. ↑ Pokémon Go בדיקת שדה מתרחבת לארצות הברית – Niantic, Inc.
    26. ↑ Pokémon Go GDC מצגת בוטלה – www.GameInformer.com
    27. ↑ Pokémon Go: חברת הפוקימון מאשרת את דו”ח פרנסאיס
    28. Pokemon Go נאסר על ידי הרשויות האיראניות על ‘אבטחה’ | BBC
    29. Pokémon go אסור על ידי רשויות סין על ‘בטיחות’ ו’ביטחון ‘| פורבס
    30. ↑ איראנים צוד פוקימון למרות האיסור | יאהו
    31. ↑@nianticLabs בטוויטר
    32. ↑ https: // www.יורוגמר.Net/the-History-of-cyprus-is-a-problem-in-pokemon-go
    33. ↑ מפות גוגל: אתגר פוקימון
    מאמר זה הוא חלק מ Project Games, פרויקט Bulbapedia שמטרתו לכתוב מאמרים מקיפים על משחקי הצד של פוקימון.
    • דפים עם קישורי קבצים שבורים
    • מאמרים הזקוקים למידע נוסף
    • משחקים
    • פוקימון גו
    • משחקים ניידים
    • משחקי אחדות

    מדריך ליום הקהילה של פוקימון גו

    Grubbin, Charjabug ו- Vikavolt על רקע שיפוע כחול וירוק

    ג’וליה לי (היא/ה) היא מפיקה מדריכים, כותבת מדריכים למשחקים כמו אגדת זלדה: דמעות הממלכה וכן השפעה על גנשין. היא עזרה להשיק את Rift Herald בשנת 2016.

    פוקימון גו יש אירוע של יום הקהילה של גרובין ספטמבר. 23 בין 2-5 עמ ‘.M. בזמן המקומי שלך.

    כצפוי עם אירוע יום קהילתי, גרובין ישרוף במספרים עצומים עם סיכוי גבוה שהוא ייראה מבריק. ישנם גם עוד כמה בונוסים והטבות, שאותן נרשום להלן.

    איך אוכל לתפוס גרובין מבריק?

    כמו למחקר ישן של האתר המפורסם כעת, דרך סילף (באמצעות מכונת Wayback), התעריפים המבריקים בימי הקהילה הם בערך 1 מכל 24, מה שאומר שאם תמשיך לשחק בכל חלון שלוש השעות, אתה צריך למצוא לא מעט פוקימון מבריק.

    Grubbin Shiny, Charjabug ו- Vikavolt עם צורותיהם הרגילות. גרובין מבריק הופך לאדום מכתום, Charjabug הוא גם אדום מירוק, וויקאבול הופך כסף וירוק

    אם קצרים בזמן או כדורי פוקי, אתה יכול לקפוץ קְטוֹרֶת, ואז במהירות הקש על כל גרובין כדי לבדוק אם יש מבריקים, רץ מכל מה שאינו מבריק. ראוי לציין כי כל גרובין שכבר טפחת יתמודד עם המקום בו הנגן שלך עומד, כך שאמור לעזור לזהות אילו מהם כבר בדקת.

    איזה מהלך של יום הקהילה לומד את האבולוציה של גרובין?

    אם אתה מפתח את גרובין לשארג’אבוג ושרג’אבוג לוויקאבול מ- 2 p.M. עד 10 עמ ‘.M. בזמנכם המקומי, גם צ’רג’אבוג וגם ויקאבול ילמדו את המהיר המהיר מתג וולט.

    אם אתה מפספס את התפתחותו בתקופה זו, סביר להניח שתוכל להתפתח אותו במהלך אירוע סוף השבוע של יום הקהילה בדצמבר כדי לקבל את מתג וולט. אם אינך רוצה לחכות, אתה יכול להשתמש ב- TM מובחרת כדי לקבל את המהלך.

    איך עושה ויקבול במטא?

    Vikavolt הוא תוקף די טוב (פשיטה וחדר כושר) ללא מהלך יום הקהילה שלו. זהו תוקף נהדר מסוג באגים ותוקף די הגון חשמלי. אתה יכול להגדיר את זה עם המהלכים מסוג הבאג עקיצת חרק וכן מספח X או מהלכים מסוג החשמל לְעוֹרֵר וכן פְּרִיקָה.

    Vikavolt לא נהדר ב- PVP, אבל Charjabug הוא. אתה יכול לתת לו מתג וולט עם פריקה ומספח x עבור מהלך די טוב.

    כיצד אוכל להפיק את המרב מיום הקהילה של גרובין?

    הבונוסים הבאים יהיו פעילים במהלך יום הקהילה של גרובין:

    • משולש XP לתפיסת פוקימון
    • הכפיל סוכריות לתפיסת פוקימון
    • סיכוי כפול למאמנים ברמה 31+ לקבל סוכריות XL מלכתח את פוקימון
    • קטורת נמשכת שלוש שעות
    • מודולי פיתוי נמשכים שלוש שעות
    • Grubbin Photobombs מיוחד בעת צילום תמונות
    • סחר מיוחד נוסף
    • עלות סטארדוסט חצתה למסחר

    עםטר.

    אם אתה יכול מגה מתפתח Beedrill, פינסיר, אוֹ Scizor, תבקיע סוכריות גרובין נוספות לכל תפוס.

    בנוסף לכל זה, Niantic עדיין מפעיל פשיטות מיוחדות של ארבעה כוכבים בין 5-10 p.M., איפה אם תנקו את הפשיטה של ​​Charjabug, גרובין יוליץ ברדיוס של 300 מטר סביב חדר הכושר למשך 30 דקות. לא ניתן לעשות פשיטות אלה מרחוק. אם 2-5 P.M. עליית שרצים לא מביאה לך את הגרובין שרצית, אתה יכול לנסות לפשיטה על הזדמנות נוספת.