Pokémon Scarlet & Vulet 151 הוא יפה, אבל שיעורי המשיכה מחוספסים, Pokemon TCG 151 מוצרים עכשיו במלאי באמזון – Gamespot

0

Pokemon TCG 151 מוצרים כעת במלאי באמזון

פוקימון 151 יפה, אך שיעורי המשיכה מחוספסים

הסט המיוחד הראשון של Pokémon TCGS

פורסם ביום חמישי 12:32
אנו עשויים להרוויח עמלה מקישורים בדף זה.

כרטיס ה- Mew Ex ליד הלוגו של 151

Pokémon 151 הוא ללא ספק הסט הצפוי ביותר של ארוכת השנים פוקימון משחק כרטיס מסחר בשנים. בהשתתפות 151 Kanto Pokémon המקוריים, המאוחדים למערך יחיד אחד לראשונה אי פעם, הוא סוף סוף יוצא ב -22 בספטמבר. עם כמה מהקלפים היפים ביותר שראינו אי פעם במשחק החי, זה ללא ספק יהיה פופולרי. אבל איך זה לפתוח? קרענו כמה חבילות ויכולים לדווח.

השבוע במשחקים: מפלצות כיס ועיזים מדומות
המכשפה 3 פוגש מתוח של Roguelike PVE רוגן קוסם
וכן סָגוֹל‘חקר בחינם’ הוא לא כל מה שהוא מפוצץ להיות

.5 עבור סקרלט וסגול עידן, שחרור בין להבות אובסידיאן לבין קרע הפרדוקס של נובמבר. זה כמעט זהה לשחרור היפני של 151 מיוני השנה, אך להסרת כמה כרטיסים מלאים מלאים שיהיו במקום פרומואים בתיבות שונות אחרות.

זה עמוס בכמה מהכרטיסים למראה הטוב ביותר שראינו אי פעם, פסטיבל נוסטלגי של מפלצות ג’נרל א ‘מצויר באהבה כזו. אבל יש שאלה אחת שכולם רוצים לדעת, ובואו נגיע לזה מייד: איך שיעורי המשיכה?

?

אוי אלוהים, הם .

. אחרי הסט המיוחד של קראון זניט של ינואר, המהדורה הסופית מה- חרב ומגן עידן, הציפיות שלי היו מוגדרות כל כך גבוהות. פוקימון לבוסטר חבילה יש סיכוי אחד מכל שלוש להכיל את מה שנקרא בעבר “Ultra Rares” (ועדיין היה, אילו חברת Pokémon International (TCPI) לא מבולבלת את הכל על ידי ייעוד זה כמונח לסוג מסוים של אמנות מלאה סטים אחרונים), בעיקר כל כרטיס נדיר יותר מהולו בסיסי. עבור קראון זניט, הקצב הזה פגע בקשר נפלא לשניים.

הצעד חזרה לאחד מכל שלוש עבור סקרלט וסגול הסטים היו כואבים לאחר מכן, אפילו עם ההחלטה שכל חבילה בודדת תכלול לפחות שני הולואים הפוכים וכרטיס הולו רגיל אחד. האירוניה היא, כאשר מובטחת כרטיס, היא מפסיקה מייד להרגיש מיוחד. אבל התקוות היו גבוהות שפוקימון 151 תציע נצנוץ של הנדיבות לשעבר ההיא. .

יש לפחות סיבה טובה אחת לכך. רָחוֹק פחות כרטיסי אמנות מיוחדים. האחרון-להתראות אחרונה אחרונה חרב ומגן עידן – יש בסך הכל 230 קלפים לאיסוף, 96 מהם אולטרה נדירים. 151 יש 210 קלפים, אך כפי שהכותרת מרמזת, 151 מהם הם כרטיסים רגילים (כן, חבורה הם כרטיסים לשעבר, אבל הם כל כך נפוצים במערכות האלה בקושי להתבלט). וזה הכל אומר, ישנם פחות קלפים נדירים יותר למשוך, הסט מרופד עם הרבה יותר בתפזורת.

ובכל זאת, כשפתחתי קופסת מאמן מובחרת, צרור בוסטרים ותיבה לשעבר של Alakazam (מסופק בחביבות רבה על ידי TPCI), בסך הכל 20 חבילות, ראיתי כך כמה מהם. . זה קצב פגע אחד מארבע, גם אם על מדגם קטן מאוד, ועניים במיוחד בארבעה. זה הוגן לומר שמעטים יקרעו את 151 במצוד אחר אקסית של Wigglytuff.

מערבולת! מערבולות חוזרות!

. במקום זאת, אלה תואמים את הנורמלי החדש, אותו דפוס הולו הפוך שראינו כל השנה, וללא גרסאות. עם זאת, בצעד מאוד נעים, אנו מקבלים סיכוי טוב למשוך כמה כרטיסי אנרגיה הולו בחריץ האנרגיה הרגיל. אלה פשוט מקסימים, והכי טוב, כוללים מכשפי בית ספר ישן של מערבולות בסגנון החוף בתבנית ההולו. הם נפוצים מאוד, נראים מופיעים בערך אחת מארבע חבילות.

המהדורה הבינלאומית כוללת גם את מה שמכונה “חבילות דמי-אלים”, המכילות ריצה מוחלטת של גרסאות Alt-Art של מתנע מסוים. אתה יכול, למשל, לקבל את האיור הנדיר של Squirtle ו- Wartortle ואת האיור המיוחד הנדיר של Blastoise, הכל בחפיסה אחת. עם זאת, אלה מוכיחים נדירים להפליא, כאשר דני פנטאמפ רק רואה אחד ב 1,300 חבילות .

הקארמנדר, צ'רמלאון וכרטיסי צ'רייזארד 151

פוקימון 151 פשוט כל כך יפה

151 ללא עוררין מכיל כרטיסים יפים. כמה מהיפים, לדעתי, שה- TCG הציג מזה 25 שנה. זה אוסף שאשמח להשלים, ובמיוחד את שלישיית המתנע, אבל בשיעורי המשיכה האלה זה נראה בלתי אפשרי לחלוטין. ובהתחשב בנדירות שמשתמע. יש לקוות שתקופת השחרור המורחבת, עם הרבה קופסאות שונות שיגיעו במהלך החודשים הקרובים, פירושה שבסופו של דבר נראה את המחירים הללו מתיישבים אחרי חג המולד. .

עם זאת, בצעד נהדר, 151 הוא הסט המיוחד הראשון שקיבל חבילות בוסטרים כביכול-ארגזים שאינם מכילים דבר מלבד שש חבילות בוסטרים. זה אמור לפחות למנוע מאנשים להיות צריכים לקנות שוב ושוב את אותן קופסאות איסוף במחיר מופרז כדי לדוג חבילות. (יש לי כל כך הרבה סיכות מכתר זניט שלפוחיות משולשות עד שאוכל למות.)

וזה חשוב, כדאי להדגיש עד כמה היפה בתפזורת בשנת 151. אמנם זה מפוצץ של מערך שנפתח במונחים של כרטיסים נדירים, אבל היה תענוג כל כך לקחת את זמני וללמוד כרטיסים רגילים בודדים. הסנורלקס אפילו טוב יותר בחיים האמיתיים, בעוד שניתן פשוט להעביר את המפוצץ של טומאקו, האונטר וגנגר פשוט. אה, וזה mewtwo !

זה רק. זה הולך למצוץ בידיעה באיזו תדירות חבילת בוסטר תציג את אותם קלפים שכבר משכתי.

עם מה העסקה ETBs של פוקימון 151?

אני כל כך מבולבל על ידי תיבת מאמנים עלית 151! . המצגת צלליות מדהימות וצבעוניות של כל כך הרבה ממפלצות קנטו, שחוזרות על עצמן על המחלקים והשרוולים המדהימים למראה. זה מגיע גם עם איור Snorlax הנפלא נדיר כפרומו, וסמני הנזקים הרגילים של הקוביות והפלסטיק.

אבל, במהלך מבולבל, חוברת מדריכי הנגן השילה את הברק המבריק המוכר, לגימור מחוספס ומט שמרגיש כמו מידע האחריות שמגיע עם טוסטר. זה כל כך זול ונורא רגשות, ותמונות הקלפים בפנים נראות כל כך משעממות וקודרות כתוצאה מכך. בטח, זה לא רוב פרט חשוב, אבל אני מקווה שזה לא שינוי קבוע.

פוקימון 151 ביוטיוב

כמה מהשמות הגדולים יותר ב פוקימון YouTube פועל מעל הכללים בכל הנוגע לאמברגו. תשימו לב שהעיתונות לא כתבה על חבילות פתיחה עד היום, אך ככל הנראה שמתם לב כמו פוקרב, פוק קמרון ודני פנטאמפ כבר נפתחו – במקרים מסוימים – אלפי חבילות כרטיסי. . כך הם יכולים לתת לנו רושם טוב משיעורי משיכה לפני השחרור.

עם זאת, יש להם גם את ההשקפה המוטה ביותר של המציאות, לכאורה כתוצאה מפתיחה כך חבילות רבות. !”ו”קופסאות מיני 151 של פוקימון פשוט השתפרו!”למרות שצפינו בו פותח קופסאות שש חבילות מבלי לקבל שום דבר מעל הולו. . למעשה, הוא פתח עשר קופסאות בוסטרים וקיבל איור יחיד נדיר מכל 90 החבילות. לקח לו 1,200 חבילות כדי להשלים את הסט.

אנשים רגילים לא יכולים לפתוח 1,200 חבילות. לילדים יש מזל אם הם יכולים לפתוח חבילה יחידה בשבוע. ואני דואג שאנשים איבדו את זה. המציאות של פתיחת כרטיסי פוקימון היא אולי לבזבז 10 דולר על כמה חבילות, וכאשר סטטיסטית לא סבירה לרשת לך משהו מרגש יותר מאשר נידוק, זה לא “זה טוב!”זה בעצם קצת עצוב.

פוקימון 151 כאן זמן מה

ובכן, הכל שלך לחקור החל מה 22 בספטמבר, ואז במהלך החודשים הקרובים. לצד קופסאות ה- ETB והאיסוף, יש גם תיבת קלסר מעולה למראה שמגיעה עם כמה חבילות וכרסול 360 מטען בצד 360, כמו גם קופסת פוסטר הכוללת פוסטר נהדר וענק עם התמונות מכל כרטיס בתפזורת בצד אחד, והצלליות הצבעוניות המקסימות מצד שני. ואז מאוחר יותר יש לנו את אוסף Ultra Premium, שיכלול פרומואים של ה- Mew ו- Mewtwo Illustration Rares, שנסוג מהסט הראשי. ופחים מיני, וככל הנראה פחים גדולים יותר, ובהכרח כמה חבילות שלפוחיות, ומי יודע מה עוד לא הודיע.

שיעור משיכה גרוע יותר ממה שאפילו פלדאה התפתח הוא חדשות עגומות, ואני מצטער למסור את זה. יהיה מעניין לראות איך זה משפיע על קבלת הפנים של הסט לאנשים רגילים, ולא על עשירים ב- Youtubers שיש להם את החבילות שלהם על ידי מלגזה משאית.

Best Buy | GameStop

Pokemon TCG 151 מוצרים כעת במלאי באמזון

151 הפוקימונים המקוריים נותרים המזוהים ביותר ואייקוני כל השנים אחר כך, וחברת הפוקימון יודעת זאת. זו הסיבה שהצוות מחזיר אותם כחלק מהפוקימון הקרוב TCG Scarlet ו- ויולט: 151 הרחבה. עם יותר מ -160 כרטיסי סחר בפוקימון לאיסוף, כולל כל הפוקימונים המקוריים מאזור קנטו, הסט הזה בטוח יהיה פופולרי כעת לאחר שהושק.

  • הזמינו מראש את אוסף האולטרה-פרמיום ב- Target
  • משחק כרטיס מסחר של פוקימון: 151 תיבת מאמנים עלית באמזון
  • אוסף קלסר פוקימון 151 באמזון
  • אוסף קלסר פוקימון 151 באמזון

זכור כי הזמנה מראש אזלה במהירות כשהיו זמינים בקמעונאים הגדולים בחודש יוני, כך שתרצו לקבל את ההזמנות שלכם עכשיו כשהקו התגלגל רשמית. Best Buy Plus/Total חברים יכולים לחסוך 10% על כל מוצרי הפוקימון TCG.

עליך גם לבדוק את מדריך ההזמנה מראש שלנו עבור הרחבת קרע הפרדוקס של Pokemon TCG הקרוב, אשר אמור לצאת ב -3 בנובמבר.

פוקימון 151 דליפות ועדכונים! כרטיסי הנדירים הסודיים ביותר שנחשפו!

הסט החדש של פוקימון 151 הוכרז רשמית לשחרור ביפן ב -16 ביוני ומציג את מיו כקמע הסטוט!

פוקימון 151 קופסת בוסטרPokemon 151 חבילת בוסטר

הסט נחשף בטורניר ליגת האלופות של פוקימון 2023 ביפן ומתמקד בפוקימון המקורי של 151, כולל כרטיס Kadabra הראשון מאז Skyridge!

קו אברה, קדברה ואלקזאם ממחיש על ידי מיצוחירו אריטה האגדי, עם קו אבולוציה נדיר של אריטה מאוירת, השמועה כפי שראינו עם גרדוואר והמתחילים הפלדיאניים בסטים האחרונים.

פוקימון 151 אברה יפנית

פוקימון 151 אלקזאם יפני

גם בולבסאור, צ’ארמנדר וסקוורטלה יחד עם פיקאצ’ו נחשפו, כאשר יצירות אמנות דומות לכרטיסי הדפסה של הבסיס המקורי שלהם ומספרים התואמים את רשומות הפוקדקס שלהם.

פוקימון 151 בולבסאור יפניפוקימון 151 Charmander יפני

פוקימון 151 Squirtle יפניפוקימון 151 פיקאצ'ו יפני

.

פוקימון 151 מיו אקס יפניפוקימון 151 ג'ובאני היפני

קווי האבולוציה המקוריים המלאים נחשפו גם יחד עם כרטיס תומך אריקה.

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

הכרטיס הראשון של Art Art Art של הסט נחשף והוא יצירות אמנות מדהימות לחלוטין של הציפורים האגדיות, זאפדוס, ארטקונו ומולטרס!

פוקימון 151 Zapdos יפני אמנות מיוחדת נדירה

קווי האבולוציה של Squirtle, Charmander ו- Bulbasaur נחשפו גם הם!

פוקימון 151 אמנות בולבסואר יפנית נדירה

פוקימון 151 אמנות מיוחדת ונוסאור יפנית נדירה פוקימון 151 Art Charmander יפני נדיר

פוקימון 151 אמנות צ'רמליאון יפנית נדירה פוקימון 151 Charizard יפני אמנות מיוחדת נדירה

פוקימון 151 אמנות Squirtle יפנית נדירה פוקימון 151 אמנות וורטורטל יפנית נדירה

פוקימון 151 אמנות מיוחדת של Blastoise יפנית נדירה

כרטיסי SAR אישרו:

פוקימון 151 מיוחד אמנות מיוחד נדיררשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

כרטיסי SR אישרו:

פוקימון 151 הזמנת אריקה אמנות מלאה

פוקימון 151 Blastoise Secret נדיררשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

כרטיסי UR אושרו:

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

כרטיסי AR אושרו:

פוקימון 151 אמנות טנגלה יפנית נדירה פוקימון 151 ארט פיקאצ'ו יפני נדיר

פוקימון 151 אמנות נידוקינג יפנית נדירה פוקימון 151 אמנות אומניה נדירה

פוקימון 151 יפנית מר מימה אמנות נדירה פוקימון 151 אמנות פוליו -מערבול יפנית נדירה

פוקימון 151 אמנות פסידוק יפנית נדירה פוקימון 151 אמנות סנורלקס יפנית נדירה

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

כרטיסים אחרים שאושרו בסט:

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת סט פוקימון 151 רשימת סט פוקימון 151

רשימת סט פוקימון 151 רשימת סט פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151פוקימון 151 סט רשימת סט יפנית

רשימת סט פוקימון 151

רשימת סט פוקימון 151רשימת סט פוקימון 151

רשימת סט פוקימון 151רשימת סט פוקימון 151

רשימת סט פוקימון 151רשימת סט פוקימון 151

רשימת סט פוקימון 151

רשימת סט פוקימון 151

רשימת סט פוקימון 151

רשימת סט פוקימון 151

רשימת סט פוקימון 151רשימת סט פוקימון 151

רשימת סט פוקימון 151רשימת סט פוקימון 151

רשימת סט פוקימון 151

רשימת סט פוקימון 151רשימת סט פוקימון 151

רשימת סט פוקימון 151רשימת סט פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת סט פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151 רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

רשימת הסטים היפנית של פוקימון 151

שני סטים חדשים של פוקימון 151 כולל כרטיסי פרומו הולו הפוך של בולבאסאור, צ’ארמנדר וסקירטל, חמש חבילות בוסטרים של פוקימון 151, פוסטר ושני עיצובים שונים של קבצי כרטיסים יהיו זמינים גם הם.

קובץ אוסף פוקימון 151קובץ אוסף פוקימון 151

מבחר חדש של סחורה של פוקימון 151 נחשף גם הוא, כולל שרוולי סיפון, קופסאות סיפון, פליימט ומסגרת תצוגה משולשת. יהיה גם קלסר מיוחד הכולל דפים ממוספרים ואינדקס עבור הסט.

קובץ אוסף פוקימון 151

קובץ אוסף פוקימון 151קובץ אוסף פוקימון 151

אריקהאריקה

ג'ובאני פוקימון 151 שרווליםג'ובאני פוקימון 151 קופסת סיפון

פוקימון 151 שרווליםפוקימון 151 שרוולים

פוקימון 151 נראה מדהים עד כה ואנחנו לא יכולים לחכות לראות מה עוד יש לסט הסט!

אנו נעדכן אותך בבלוג עם חדשות וכרטיסים חושפים כאשר אנו מקבלים אותם, אז הקפידו לפקוח עין בעדכונים!