Pokémon TCG: Charizard Ex Premium Collection |, Pokémon TCG זה: אוסף חרב ומגן אולטרה-פרמיום הוא כעת מתחת ל 100 $ | קוביות שובר

0

TCG פוקימון זה: אוסף חרב ומגן אולטרה-פרמיום הוא כעת מתחת ל 100 $

היה סמוך ובטוח שברגע שנאסוף מידע נוסף ונקבל תמונות מוצר, אנו נעדכן מייד במאמר זה כדי לספק לך את כל הפרטים הרלוונטיים.

Pokémon TCG: Charizard Ex Premium Collection

Charizard Ex שורף את ההובלה של האופוזיציה עם כוח האש הערמומי של פוקימון מסוג חושך! התפתח אותו מ- Charmander ו- Charmeleon, ואז השתמש ביכולתו ובתקפה החזקה שלו כדי ליצור קאמבק שואג. קבוצה מלאה של שרוולי קלפים עוזרת לשמור על הסיפון שלך להיראות נהדר, ואחרי שנגמר הקרב, אתה יכול להציג את ה- Tera Pokémon Ex המיוחד הזה בתצוגה במגן הכרטיסים העמיד הכולל סגירה מגנטית שימושית.

אוסף Pokémon TCG: Charizard Ex Premium כולל:

 • כרטיס פרומו של נייר כסף חרוט 1 הכולל את Charizard Ex
 • 2 כרטיסי נייר כסף הכוללים את צ’ארמנדרה וקארמבלון
 • 6 חבילות בוסטרים של פוקימון TCG
 • 1 מגן כרטיס מגנטי עם בסיס תצוגה
 • 65 שרוולי קלפים הכוללים Charizard כ- Tera Pokémon
 • כרטיס קוד לפוקימון TCG בשידור חי

ה- Pokémon TCG: Charizard Ex Premium Collection יהיה זמין ב- 20 באוקטובר 2023, במרכז פוקימון ושם נמכרים מוצרי Pokémon TCG.

TCG פוקימון זה: אוסף חרב ומגן אולטרה-פרמיום הוא כעת מתחת ל 100 $

השג Charizard V, Charizard Vmax ו- Charizard Vstar, 16 חבילות Booster של Pokémon TCG ועוד ועוד.

עסקה מאת עורך המסחר של קורינה ברטון
פורסם בפברואר. 7, 2023

מורכבות הכללים: בינוני

כרטיס ה- Charizard המהדורה הראשונה משנת 1999 היה, ועדיין, אחד מכרטיסי הפוקימון TCG המבוקשים ביותר עבור אספנים ומעריצים. אני זוכר את הציפייה העצומה לפתיחת חבילה של כרטיסי פוקימון בשנות התשעים, תוך התחננה לאלי הפוקימון עבור אותו כרטיס Charizard מבריק. זה היה כמו לפתוח בר וונקה לכרטיס מוזהב בצ’רלי ובמפעל השוקולד.

אבוי, כמו רבים מאיתנו, ובעלות על כך שכרטיס ההולו צ’רייזארד מעולם לא היה חלק מהדרכי שלי בחיים, וכמות הכסף שאחד מכרטיסי הפוקימון הנדירים והיקרים האלה מוכר בימים אלה, פירושו שלעולם לא יהיה לי את הכספים לבעלות אחד.

אם אתה יכול להתייחס, ואתה פשוט רוצה לומר שאתה הבעלים של ‘A’ Charizard, אז יש עדיין כרטיסי Charizard חדשים ומדהימים למראה שאתה יכול לאסוף ולהוסיף לסיפון שלך. והפוקימון TCG הזה: אוסף חרב ומגן אולטרה פרימיום – Charizard מציע תמורה מצוינת לכסף, מכיוון שהוא מגיע עם לא אחד, לא שניים, אלא שלושה כרטיסי פרומו פרומו חרוטים! אפילו טוב יותר, זה כרגע במכירה של פחות מ 100 $ (היה 120 $).

לָנוּ

.95 מאמזון ארה”ב (היה 119 $.99)

בְּרִיטַנִיָה

Pokemon TCG: חרב ומגן Ultra Comium Charizard- £ 109.95 מ- Magic Madhouse (היה 119 פאונד.99)

ה- Pokemon TCG: Collection Sword ו- Shield Ultra Premium – Charizard שוחרר ב- 28 באוקטובר 2022 וכרטיסי הפוקימון של Prizard Charizard כבר שווים קצת כסף, כך שכדאי לוודא שתגן על הכרטיסים שלך במגנים כדי להבטיח שערכיהם יגדלו שנים עד שנים לשנים בואו, בתוספת כל כרטיסי פוקימון נדירים אחרים שתוכלו למצוא בתוך 16 חבילות המאיץ הכלולות מאוסף חרב ומגן.

כלולים גם כל היסודות להלן לקרב פוקימון עדכני:

 • מטבע מתכת אחד הכולל charizard gigantamax
 • 6 קוביות מרשם נזק מתכת
 • 65 שרוולי כרטיסים עם נושא Charizard

Gubbins הנוספים הללו הם מדרגה למעלה מאלה הכלולים בתיבות מאמן עילית רגילות שמגיעות בדרך כלל עם קוביות פלסטיק, סמני תנאי קרטון ודלפקים נזקים.

וואו. שהפך את החום לכאן? אם אתה צריך להתקרר מכל הדיבורים האלה על כרטיסי Charizard, הקפד לבדוק את Hub Desects שלנו לקבלת הצעות נוספות ב- TCG, משחקי לוח ועוד. יש גם סדרת פוקימון TCG חדשה שמגיעה לעיר, אז הקפידו לקרוא את הכל על כרטיסי הסקרלט והסגול ממש כאן ב- DiceBreaker.

אוסף Charizard Ex Premium נחשף

.

כרגע הסוג הספציפי של כרטיס Charizard Ex המופיע במוצר זה נותר לא ידוע. עם זאת, תיאור המוצר רומז ב”אקס מיוחד של טרה פוקימון “, ומציע שזה יכול להיות ה- Charizard Type Type Type.

היה סמוך ובטוח שברגע שנאסוף מידע נוסף ונקבל תמונות מוצר, אנו נעדכן מייד במאמר זה כדי לספק לך את כל הפרטים הרלוונטיים.

. . כרטיסי Charmander ו- Charmeleon מקורם מלהבות אובסידיאניות והם הדפסים מחדש, והם יקבלו טיפול בנייר כסף.

המחיר הוא MSRP: 39 $.99 דולר

Zard3.jpg

ZARD2-2.JPG

ARD4.JPG

Zard5.jpg

להבהל שובל של חושך עם Charizard Ex !

! התפתח אותו מ- Charmander ו- Charmeleon, ואז השתמש ביכולתו ובתקפה החזקה שלו כדי ליצור קאמבק שואג . קבוצה מלאה של שרוולי קלפים עוזרת לשמור על הסיפון שלך נראה נהדר, ואחרי שהקרבות בוצעו, תוכלו להציג את ה- TERA Pokemon Ex המיוחד הזה למגן הכרטיסים העמיד הכולל סגירה מגנטית שימושית .

 • כרטיס פרומו של נייר כסף חרוט 1 הכולל את Charizard Ex
 • 2 כרטיסי נייר כסף הכוללים את צ’ארמנדרה וקארמבלון
 • 1 מגן כרטיס מגנטי עם בסיס תצוגה
 • 65 שרוולי קלפים הכוללים Charizard כפוקימון של טרה
 • כרטיס קוד לפוקימון TCG בשידור חי

. אני אוהב שהם עושים דברים מגניבים כאלה כאלה

עקוב אחרינו במדיה החברתית

תודה רבה לתומכי הפטרון שלנו:

משחקי Playskape, Holon Cardshop, Joshua Wubbeling, Ivo Wijler, Kado Collectables, Thomas Brandon Kovacs, Ray Mendoza, Akinori Sasaki, Keven Madden, Julio jimenez, DJGigabyte, Ben Stockley, Randolph, Haley, Shannonhouse, Window, Window, Window, Window, Window, Windowle, Window, Window, Kendellphley, Window, Kendellphy, G, Pokellector, The Slab Society, Idkwhothisis, Perrymelbourne, Alexander Ramsay, Chris Collins, Iain Jarvis, Hector, Kigas24, Clarkypokemon, Henry Navarrete, John Farragut, Pilpharll, Vault, Pokestore24, Luiz Souza, Shark, Andrew Sears, Cards Cards, andstar _, Rose of Player 1 Services, Gengarbrigade, Deltamachamp, Max Stanley, Pokeprincessnicole, Augors, DX2069

.com © 2023 פוקימון. . /משחק פריק בע”מ. פוקימון ופוקימון הם סימנים מסחריים רשומים של נינטנדו יצורים משחק פריק. כל הזכויות לבעלי זכויות היוצרים שלהם. הפוקאוארדיאן.אתר com אינו קשור, ממומן או מאושר על ידי או בכל דרך הקשורה לחברת פוקימון אינטרנשיונל אינק. . . PokeGuardian.. © 2023 PokeGuardian