כיצד לממש כרטיס קוד ב- Pokémon TCG Online – Dot Esports, Pokemon TCG Live – כיצד לממש קודי.

0

Pokemon TCG Live – כיצד לממש קודי

אם אתה מחפש להשיג יותר קודים, הדבר הקל ביותר שאתה יכול לעשות הוא לקנות מוצרי Pokemon TCG, בין אם זה מחנות או באינטרנט. כל מוצר מגיע עם קוד לפריטים ואריזה במשחק, כך שאם אתה כבר מחפש לשחק על הנייר, אז אתה מקבל ערך נהדר.

כיצד לממש כרטיס קוד בפוקימון TCG ברשת

.

תמונה דרך חברת הפוקימון | הועלה מחדש על ידי קייל מיכאל

Pokémon TCG ברשת היא גרסה דיגיטלית של משחק כרטיס מסחר . כשאין לך מי לשחק איתו בקרבתך, זה מאפשר לך להקים חשבון, לבנות את הסיפון שלך ולשחק באופן מקוון. שחקנים שאוספים כרטיסים מהגרסה הלא מקוונת מקבלים גם גרסאות דיגיטליות מהסיפונים שלהם וחבילות המאיץ שלהם דרך כרטיסי קוד, הכלולים בכל חבילה.

אם אינך משחק את הגרסה הפיזית של המשחק ולעולם לא תצטרך להשתתף באירועים, עם זאת, ייתכן שלא תדע כיצד לממש קוד ב TCG ברשת. גם אם מעולם לא הרגשת צורך לדעת איך זה נעשה לפני כן, אולי תרצה ללמוד: עם תחילת אליפות העולם, פוקימון החברה מחלקת עותקים דיגיטליים של מסלול כרטיס המאמן הלא שכיח לשיא. הקוד יופץ לכל אלה שצופים בזרם החיים הרשמי עבור Pokémon TCG אליפות העולם וניתן לממש את שניהם וכן TCG בשידור חי.

כיצד לממש כרטיס קוד ב Pokémon TCG ברשת

. אם המכשיר היחיד שאתה מנגן TCGO ON הוא מכשיר iOS, אתה צריך לממש את הקודים שלך דרך האתר הרשמי של המשחק. מידע נוסף כיצד לעשות זאת יהיה בסוף מדריך זה.

לאחר התחברות, לחץ על סמל עגלת הקניות בסרגל העליון של המסך הראשי, שייקח אותך לחנות.

לאחר מכן, מצא את הכפתור עם סמל קופסת מתנה שאומר “פדה קודי.”זה ייקח אותך למסך אחר, בו תוכל להזין את הקוד הכתוב באופן ידני או לסרוק קוד QR עם מצלמת המכשיר שלך.

לאחר שתגיש את הקוד שלך, רשימה תופיע בטבלה בצד ימין של המסך, ותציג את כל התגמולים שנצברו ממנו. בדוק אם הפריטים נכונים ולחץ על “תביעה עכשיו” כדי לסיים את התהליך.

Pokémon TCG ברשת, Pokémon TCG LIVE, גרסה דיגיטלית חדשה של משחק הקלפים שאנחנו מכירים ואוהבים. עם גרפיקה ותכונות משופרות, TCG בשידור חי נמצא כרגע בבטא חי במדינות נבחרות. אם אתה רוצה לדעת כיצד לממש קודי במשחק החדש, פשוט המשך לקרוא – החדשות הטובות הן שזה לא שונה בהרבה.

כיצד לממש כרטיס קוד ב Pokémon TCG LIVE

התהליך זהה למעשה עבור TCG בשידור חי TCG ברשת, עם רק כמה שינויים קלים בסמלים ובשמות. עבור משתמשי iOS, אותם כללים חלים: עליך לבצע את הצעדים כדי לממש את הקודים שלך מהפקיד פוקימון במקום זאת אתר. מידע נוסף זמין בסוף מדריך זה.

דרך המסך הראשי במשחק, פתח את החנות, שתצוין עם המילה “חנות” במקום אייקון עגלת הקניות הפעם הפעם. בחנות יהיה כפתור שאומר “פדה”, ולחיצה עליו אמורה לקחת אותך לקטע הגאול.

.

כיצד לממש כרטיס קוד מה- פוקימון אתר אינטרנט

לשניהם TCG ברשת וכן TCG בשידור חי, יש לך גם אפשרות לגאול את הקודים שלך מהפקיד אתר אינטרנט. שימו לב שזו גם האפשרות היחידה עבור משתמשי iOS.

TCG בשידור חי נגן, עליך להתחיל בפתיחת קישור זה. אם אתה א . לאחר מכן, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להיכנס לחשבונך למשחק המתאים. אם אתה משחק בשני המשחקים, תצטרך לבצע את הצעדים בנפרד עבור כל אחד מהם.

. כל מה שאתה צריך לעשות אז הוא להקליד את הקוד ולחץ על שלח כדי להגיש אותו. זה אמור לקחת אותך לסעיף הבא, לרשום את כל הפריטים שמגיעים עם הקודים שהזנת, כך שתוכל לבדוק אם המידע נכון. .

Jéssica הוא סופר, עורך ומתרגם העובד ב- Gamurs מאז 2019, אבל עם חוויה לכל החיים במשחקי מילים ותוכניות טלוויזיה. ניתן למצוא אותה גם בקונצרטים או לפטפט על משחקי לוח בכל מקום.

Pokemon TCG Live – כיצד לממש קודי

Pokemon TCG Live - כיצד לממש קודי

. . ובכן עם הפוקימון החדש של TCG Live, אולי תרצה לדעת כיצד לממש קודי TCG של פוקימון .

אם אתה מעוניין ללמוד על כמה מההיסטוריה המדהימה של ה- TCG הפוקימון, בדוק את המדריך שלנו לגבי כמה כרטיסי פוקימון נטולי צל, מכיוון שהם פריט אספן ממש מגניב. אם אתה משחק גם ב- MTG Arena, הקפד לבדוק.

כיצד לממש קודי TCG של פוקימון

על מנת לממש את קודי ה- TCG של הפוקימון שלך ב- Pokemon TCG בשידור חי, תעקוב אחר הצעדים הבאים

צילום מסך של מסך הפדיון של קוד ב- Pokemon TCG Live

  1. .
  2. ברגע שהמשחק נטען, לחץ על “חנות”.
  3. לחץ על כפתור התפריט “גואל”.
  4. החזק את כרטיס הקוד שלך למצלמה.
  5. ודא כי הכרטיס כולו נראה והקוד יופיע בצד ימין.
  6. לאחר שסרק את הכרטיסים שלך, לחץ על איסוף הכל.

אתה יכול לממש רק סביב שבעה קודים לפני שתצטרך לממש את המגרש ולהיכנס יותר. . ברגע שאתה יוצא מקודים, אתה נעשה!

איך אקבל יותר קודי TCG של פוקימון?

אם אתה מחפש להשיג יותר קודים, הדבר הקל ביותר שאתה יכול לעשות הוא לקנות מוצרי Pokemon TCG, בין אם זה מחנות או באינטרנט. .

הדרך אחרת שתוכלו לקבל קודים en mass היא על ידי רכישתם ממקור מקוון, או מחנות המשחקים המקומית שלכם. לעתים קרובות אתה יכול להשיג את הקודים האלה בקצב מוזל, מכיוון שאתה לא מקבל את הכרטיסים הפיזיים לצד הם, כך שתוכל להשיג הרבה יותר חבילות עבור אותו סכום כסף.

וככה אתה פדה קודי TCG של פוקימון ב- Pokemon TCG בשידור חי. . .