חברת Pokémon רכשה את החברה שמדפיסה את משחק קלפי המסחר – The Verge, אף אחד לא ראה את כרטיסי הפוקימון המלאים עד עכשיו, איכשהו

0

זו הפעם הראשונה שמישהו ראה במלוא

אנו עשויים להרוויח עמלה מקישורים בדף זה.

חברת Pokémon רכשה את החברה שמדפיסה את משחק כרטיס המסחר

קבוצת הדפס המילניום וחברת פוקימון עבדו יחד מאז 2015

מאת ג’יי פיטרס, עורך חדשות שכותב על טכנולוגיה, משחקי וידאו ועולמות וירטואליים. הוא הגיש כמה הצעות אמוג’י מקובלות לקונסורציום Unicode.

19 באפריל, 2022, 18:58 UTC | הערות

שתף את הסיפור הזה

חברת Pokémon רכשה את Millennium Print Group, חברה שמדפיסה כרטיסים למשחק כרטיס המסחר הפופולרי ביותר של פוקימון. קבוצת המילניום דפוס עובדת עם חברת פוקימון מאז 2015.

“עם רכישה זו, חברת Pokémon International שמה לה למטרה לפתח עוד יותר את היכולות, התשתיות וההיקף של קבוצת המילניום ההדפס. “קבוצת הדפס המילניום תמשיך לפעול כארגון אוטונומי נפרד, אך תקבל גם השקעות וגם מומחיות בתעשייה מחברת Pokémon International.”

כרטיסי פוקימון היו פופולריים מאוד במהלך המגיפה, כאשר חברת פוקימון הרחיקה עד כדי להתחייב בפומבי כי היא תדפיס יותר כרטיסים בפברואר 2021 כדי לעמוד בביקוש. (eBay אפילו הוסיפה תכונה לאפליקציה שלה המאפשרת לאנשים לסרוק כרטיסי מסחר כדי להקל עליהם למכור.) רכישה זו מציעה כי חברת פוקימון מצפה לביקוש להמשיך לכרטיסי פוקימון וגם עבור סוגים אחרים של כרטיסי מסחר.

“אנו שואפים לפתח את המילניום לגירסה טובה יותר, גדולה יותר, עדכנית, של הארגון כבר יוצא דופן שלהם, ומועילה לא רק לפוקימון, אלא את כל הלקוחות שלהם,” אמר קנג’י אוקובו, נשיא חברת פוקימון אינטרנשיונל, בשחרור.

קָשׁוּר

זו הפעם הראשונה שמישהו ראה באופן מלא איך מיוצרים כרטיסי פוקימון (וזה לעזאזל זה מספק)

סרטון פנימי מחברת Pokémon מגלה כיצד מתבצעים כרטיסים, מרשימת טקסטים ועד מוצר ארוז

פורסם ב- 28 בספטמבר 2022

אנו עשויים להרוויח עמלה מקישורים בדף זה.

כרטיסי הפוקימון נבדקים בכושר וצבע על ידי בחור עם זכוכית מגדלת

Pokémon TCG אתר האוהדים Pokébeach הבטיח די את הממצא . זהו סרטון פנימי של חברת פוקימון שמראה, בפרט שלא נראה מעולם, בדיוק כיצד נוצר כרטיס פוקימון מערבי, מהעיצוב הראשוני שלהם ועד הגהה והדפסה. ואם אתה אוהב את צילומי המפעל של הפריטים המופקים המוניים, אתה מוכן לפינוק.

איך מיוצרים כרטיסי פוקימון: מההתחלה ועד הסוף

הווידיאו הפנימי הזה נוצר ככל הנראה לעובדים הן בחברת פוקימון אינטרנשיונל, והן בקבוצת המילניום ההדפס – יצרנית הכרטיסים שחברת פוקימון הודיעה על כוונתה לרכוש מוקדם יותר השנה. הניחוש שלי הוא שזה צולם בסביבות 2017, בהתחשב בסטים המופיעים ברחבי שמש ירחהפריזמה האולטרה ואור אסור. בסרט, החברה מפרטת את התהליך כיצד נוצרת קבוצה חדשה של כרטיסי פוקימון, החל מרשימות הטקסט של שמות ומהלכים שנשלחו אליהם על ידי יצרני הכרטיסים היפניים, עד החבילות הפיזיות בידיים של אנשים.