סימולטור פתיחת חבילה – PokemonCard, סימולטור חבילת פוקימון

0

סימולטור חבילת פוקימון

מתח חי

סימולטור חבילת Pokémon TCG

פתיחת חבילת TCG וירטואלית של פוקימון. פתח חבילה ותראה מה אתה מושך! הגדר כמות חבילה ואז לחץ על כפתורי “טיוטה” או “פתיחת אוטומטית” כדי להתחיל.

79,652,623 חבילות נפתחו! ×
ניסוח כאוס – בחר כרטיס אחד מהחבילה
כרטיסי היפוך פתוחים חבילה הבאה () חזור לארוז בחר

טיוטת הפוקימון שלך

חזור לארוז בחר בחר לאוסף

הטיוטה שלי

סיכויים של אריזה וירטואלית עשויים לא להיות משקפים 1: 1 של סיכויים משיכה בחיים האמיתיים. אנו שואפים להתאים אותו מקרוב אך לא יכולה להיות שום ערובה.

חבילות נבחרות

האם אתה בטוח שברצונך לחזור למסך בחר חבילה? .
חזור לארוז בחר סגור

חבילות פתיחה
יבוא תצורה
 • ג’ונגל | 3
 • מאובנים | 2

PokeMoncard ×

קהילת הפוקימון שלך TCG

פוקימון
Pslegends
דיג’ימון
Hearthstone
 • פורטל Hearthstone
 • מסד נתונים של כרטיסים
 • בונה סיפון
 • סיפונים מובילים
מארוול הצמד
 • פורטל הצמד מארוול
 • מסד נתונים של כרטיסים
 • בונה סיפון
 • סיפונים מובילים
דו קרב ראש
ShadowVerse מתפתח
 • בונה סיפון
 • סיפונים מובילים
יוגי הו!

מסד נתונים של כרטיסי פוקימון. . אתר זה אינו מיוצר על ידי, מאושר על ידי, הנתמך על ידי או מזוהה עם נינטנדו, חברת Pokémon International, Inc, או GameFreak. כל שאר התוכן © 2021–2023 PokeMoncard.

חפש PokeMoncard

האוסף של אהרון Abomasnow אברה ABOM אקסית אקסית ABLE G ABST G LV.X ALLS-EX Accelgor מאמן אייס אקרולה התחושה מוקדמת של אקרולה אופני אקרו אדמן תיק הרפתקאות תגלית ההרפתקן Aegislash Aegislash v Aegislash Vmax AERODACTYL AERODACTYL EX AERODACTYL GL AERODACTYL V

איומים נפשייםאיומים נפשיים (מורחבים) על ידי הוהו אברה קדברה (סטנדרטית) מאת Hadessf סיפון פסיכולוגי או SMTHסיפון פסיכולוגי או smth (ללא הגבלה) על ידי Birsthemango פיתוי אבקהפיתוי אבקה (סטנדרט) על ידי ביבוש לוגיה וויגליLugia Wiggly (סטנדרטי) על ידי 5 56 cringe לסמורוט טוב באמתלסמורוט טוב באמת (סטנדרטי) מאת pokeregidrago Houndoom Ex?? (סטנדרט) מאת pokeregidrago התוקפים הטובים ביותר לפרס יחידהתוקפים הטובים ביותר בפרס יחיד (סטנדרטיים) מאת נוקסלינדאהל Miraidon Plus OneMiraidon Plus One (סטנדרטי) על ידי GhostedGengar91 נתיב דוןנתיב דון (סטנדרט) על ידי GhostedGengar91 BlazikenBlaziken (מורחב) על ידי Keisukefoxy גרסה מורחבת של Vespiquen Ex Liveגרסה מורחבת של Vespiquen Ex Live (מורחבת) על ידי Gengarplays Charizard Ex Post 151Charizard Ex Post 151 (Standard) מאת Alphanova Arc-deoxys-tinaArc-deoxys-tina (סטנדרט) מאת Astralbag MONITO MALDITO (סטנדרטי) מאת Catapatata המסיבה המטורפת של גרייסיהמסיבה המטורפת של גרייסי (אין פורמט ספציפי) על ידי Pixiedust ריצת מבחן Grafaiaiריצת מבחן Grafaiai (אתגר מנהיג הכושר) על ידי SAMM99663 מנועי מנוע סמוראוט VSTAR SuperensaladaSuperensalada (סטנדרט) מאת Adrianandia999 סט בסיס – חדר כושר עשב (אין פורמט ספציפי) מאת Ashkatchum שרוף את הכל!! (סטנדרט) על ידי xxabsolxx סט בסיס - חדר כושר חסר צבעסט בסיס – חדר כושר חסר צבע (אין פורמט ספציפי) מאת Ashkatchum סט בסיס - מאמן זוטרסט בסיס – מאמן זוטר (אין פורמט ספציפי) מאת Ashkatchum סט בסיס - פירומניסט בסיס – פירומני (אין פורמט ספציפי) מאת Ashkatchum

תוצאת טורניר יפנית שבועית: שבוע 38 (חלק 2)!תוצאת טורניר יפנית שבועית: שבוע 38 (חלק 2)! מאת ארליוס תוצאת טורניר יפנית שבועית: שבוע 38 (חלק 1)!תוצאת טורניר יפנית שבועית: שבוע 38 (חלק 1)! מאת ארליוס 2 משחקים חדשים שנמצאו במרכז הפוקימון!2 משחקים חדשים שנמצאו במרכז הפוקימון! מאת ארליוס הרחבת ה- TCG החדשה '151' כעת בשידור חי ב- PokeMoncard.io!הרחבת ה- TCG החדשה ‘151’ כעת בשידור חי ב- PokeMoncard.io! מאת ארליוס כל הנדירים הסודיים מ- SV3A Surging Surf שנחשפו!כל הנדירים הסודיים מ- SV3A Surging Surf נחשף! הכירו את עש איירון וכנף החלקה בקרב טרה פשיטה!פגוש עש! מאת ארליוס 2024 התוצאה האזורית פיטסבורג!! מאת ארליוס Rika Art Special Art Art ו- Cyclizar Art נדיר שנחשף מ- SV3A 'Surging Surf'!! מאת ארליוס תוצאת טורניר יפנית שבועית: שבוע 37 (חלק 2)!תוצאת טורניר יפנית שבועית: שבוע 37 (חלק 2)! מאת ארליוס תוצאת טורניר יפנית שבועית: שבוע 37 (חלק 1)!תוצאת טורניר יפנית שבועית: שבוע 37 (חלק 1)! מאת ארליוס אמנות מלאה בלעדית ואמנות חלופית ויקטני אקס שנחשפה בטייוואן!אמנות מלאה בלעדית ואמנות חלופית ויקטני אקס שנחשפה בטייוואן! מאת ארליוס Pokemon TCG Meta Snapshot אוגוסט 2023: Giratina Vstar!Pokemon TCG Meta Snapshot אוגוסט 2023: Giratina Vstar! מאת ארליוס רשימת כרטיסי SV3A 'Raging Surf' חשפה!רשימת כרטיסי SV3A ‘Raging Surf’ נחשפה! מאת ארליוס אוצר חורבות פוקימון ועוד כרטיסי TM נחשפו! חשפו SV4K 'שאגה עתיקה' ו- SV4M 'Flush Flash'!סט יפני חדש SV4K ‘שאגה עתיקה’ ו- SV4M ‘פלאש עתידי’ נחשף! מאת ארליוס תוצאת טורניר יפנית שבועית: שבוע 36 (חלק 2)!תוצאת טורניר יפנית שבועית: שבוע 36 (חלק 2)! מאת ארליוס תוצאת טורניר יפנית שבועית: שבוע 36 (חלק 1)!תוצאת טורניר יפנית שבועית: שבוע 36 (חלק 1)! מאת ארליוס Gheldengo Ex Sar, Gimmighoul AR, וכרטיסים רבים שנחשפו מ- SV3A 'Surging Surf'!! מאת ארליוס ספטמבר מרכז פוקימון יפן אביזרי TCG נחשפו! מאת ארליוס Groudon AR, Snorunt AR, וכמה אגדות שנחשפו מ- SV3A 'Surging Surf'!Groudon AR, Snorunt AR, וכמה אגדות שנחשפו מ- SV3A ‘Surging Surf’! מאת ארליוס Art Minior Rare ו- Gengar Evoline נחשף מ- SV3A 'Surging Surf'!Art Minior Rare ו- Gengar Evoline חשף מ- SV3A ‘Surging Surf’! מאת ארליוס תוצאת טורניר יפנית שבועית: שבוע 35 (חלק 2)!תוצאת טורניר יפנית שבועית: שבוע 35 (חלק 2)! מאת ארליוס תוצאת טורניר יפנית שבועית: שבוע 35 (חלק 1)!תוצאת טורניר יפנית שבועית: שבוע 35 (חלק 1)! מאת Arelios Pokemon TCG Meta Snapshot August 2023: Giratina Vstar! התמודד עם Mewtwo האדיר עם הסימן הכי אדיר בקרב טרה ראייד!! מאת ארליוס

פתוח חבילות באמצעות סימולטור Pokemon Pack שלנו! בעזרת כלי זה תוכלו לפתוח חבילות מכל קבוצה של כרטיסי פוקימון באנגלית, המציגים את הערך של הכרטיסים. נסה לפתוח את החבילה היקרה ביותר האפשרית!

Scarlet & Vulet (5 סטים)

סימולטור Pokemon 151 Pack

להבות אובסידיאניות

סקרלט וסגול

פרומואים של SV Black Star

חרב ומגן (19 סטים)

סופת כסף

פוקימון גו

זוהר אסטרלי

כוכבים מבריקים

שביתת פיוז’ן

שמיים מתפתחים

שלטון מצמרר

סגנונות קרב

גורלות נוצצות

יום השנה ה -25 של מקדונלד’ס

מתח חי

דרכו של אלוף

חושך מלהיב

התנגשות מורדת

פרומואים של SWSH Black Star

שמש וירח (17 סטים)

ליקוי חמה קוסמי

גורל נסתר

מוחות אחידים

קשרים לא שבורות

בלש פיקאצ’ו

להצתוות

רעם אבוד

הדרקון הוד

סערה שמימית

אור אסור

פריזמה אולטרה

אגדות נוצצות

צללים בוערים

שומרים עולים

שמש ירח

פרומואים של SM Black Star

XY (16 סטים)

התפתחות

הגורל מתנגש

דורות

נקודת שבירה

פְּרִיצַת דֶרֶך

מקורות עתיקים

שמיים שואגים

משבר כפול

התנגשות ראשונית

כוחות פנטום

אגרופים זועמים

Flashfire

Xy

סט מתנע קלוס

פרומואים של Star Star Black

שחור לבן (13 סטים)

אוצרות אגדיים

הקפאת פלזמה

סערת פלזמה

גבולות חצו

קמרון דרקון

חוקרים כהים

הגורלות הבאות

ניצחונות אצילים

כוחות מתעוררים

לבן שחור

HS-triumphant

HS-Undaunted

HS-unLeashed

Heartgold & Soulsilver

פרומואים של כוכבים שחורים HGSS

פלטינה (5 סטים)

רמבל פוקימון

ארצ’וס

מנצחים עליונים

יריבים עולים

פְּלָטִינָה

פופ (9 סטים)

סדרת פופ 9

סדרת פופ 8

סדרת פופ 7

סדרת פופ 6

סדרת פופ 5

פופ סדרה 4

סדרת פופ 3

פופ סדרה 2

Stormfront

אגדות התעוררו

פלאים סודיים

DP Black Star Promos

שומרי כוח לשעבר

גבולות דרקון לשעבר

שומרי קריסטל לשעבר

אקס הולון פנטומים

כוחות לשעבר בלתי נראים

לשעבר אמרלד

Ex deoxys

Team Team Rocket חוזר

לשעבר מפטר ועלים

אגדות נסתרות לשעבר

דרקון לשעבר

סופת חול לשעבר

לשעבר רובי וספיר

פרומואים של נינטנדו (1 סטים)

פרומואים של כוכב שחור של נינטנדו

כרטיסים אלקטרוניים (3 סטים)

סקירידג ‘

Aquapolis

אוסף אגדי (1 סטים)

אוסף אגדי

ניאו גורל

איים דרומיים

ניאו גילוי

ניאו בראשית

אתגר כושר

גיבורי כושר

בסיס (6 סטים)

צוות רוקט

סט בסיס 2

מְאוּבָּן

ג’וּנגֶל

כל המידע המוצג באתר זה בנוגע למשחק כרטיס המסחר של פוקימון הוא © חברת פוקימון, נינטנדו, פריק משחק, יצורים ו/או מכשפים. אתר זה אינו מיוצר על ידי, מאושר על ידי, הנתמך על ידי או מזוהה עם פוקימון, נינטנדו, פריק משחק, יצורים או אשפים.

מוצר זה משתמש בנתוני TCGPlayer אך אינו מאושר או מוסמך על ידי TCGPlayer.