כיצד לחבר בקר PS4 DualShock 4 למחשב | PCMAG, כיצד להשתמש בבקר PS4 במחשב: | גיימר מחשב

0

כיצד להשתמש בבקר DualShock 4 PS4 במחשב

אתה לא צריך מחדש לשום דבר, אבל אם אתה רוצה לשנות כמה כפתורים או להתאים רגישות מחוץ לתפריטים במשחק, פשוט פתח את הכרטיסייה פרופילים ב- DS4Windows. . אחרת, בחר בפרופיל DualShock 4 ולחץ על ערוך.

כיצד לחבר בקר PS4 DualShock 4 למחשב

חיבור בקר PS4 למתקן משחק מאפשר לך ליהנות מחוויה דמוית קונסולה בזמן משחק משחקי המחשב המועדפים עליך. הנה איך לעשות זאת בכמה צעדים פשוטים.

אנליסט מוביל, אלקטרוניקה צרכנית

הייתי מומחה לבידור ביתי של PCMAG כבר למעלה מעשר שנים, מכסה את שתי הטלוויזיות וגם את כל מה שתרצה להתחבר אליהם. סקרתי יותר מאלף מוצרי אלקטרוניקה של צרכנים שונים כולל אוזניות, רמקולים, טלוויזיות וכל מערכת משחק עיקרית ואוזניות VR בעשור האחרון. אני כיול טלוויזיה מוסמך על ידי ISF ומקצוען בקולנוע ביתי מוסמך THX, ואני כאן כדי לעזור לך להבין 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos, ואפילו 8K (ולהרגיע אותך שאתה לא צריך לדאוג ל -8K בכלל לפחות עוד כמה שנים).

עודכן ב- 11 בספטמבר 2023
https: // www.PCMAG.com/how-to/כיצד לשימוש- A-PS4-Dualshock-4-Controller-on-A-PC

כיצד לחבר בקר PS4 DualShock 4 למחשב

(קרדיט: Shutterstock/rsplaneta)

ה- DualShock 4 מעוצב במיוחד עבור Sony PlayStation 4, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול להשתמש בו עם משחקי מחשב. . עקוב אחר הצעדים הבאים כדי לחבר בקר DualShock 4 למחשב המשחקים שלך:

כיצד לחבר את ה- DualShock 4 למחשב שלך

ישנן שתי דרכים לחבר Dualshock 4 למחשב המשחקים שלך. אתה יכול לעבור את הנתיבים החוטיים או האלחוטיים, אבל הגדרת החיבורים האלה קצת שונה מאיך שהיית עושה את זה בקונסולת פלייסטיישן 4.

שיטה קווית

 1. חבר את הבקר שלך ליציאת USB עם כבל USB- למיקרו- USB. זהו, בכל מה שקשור לחיבור הבקר. עוד על לגרום לזה לעבוד קצת.

הגדרת חיבור Bluetooth ב- Windows (אשראי: Microsoft)

שיטת Bluetooth

 1. כאשר ה- DualShock 4 כיבוי (תדע על ידי סרגל האור המבוטל), לחץ והחזק את כפתורי הפלייסטיישן ושתף את כפתורי השניות למשך שלוש שניות עד שסרגל האור מתחיל להבהב כפול.
 2. גש לתפריט Bluetooth במחשב שלך דרך מגש המערכת.
 3. לחץ על “הוסף Bluetooth או מכשיר אחר.”
 4. לחץ על “Bluetooth.”
 5. בחר בבקר DualShock 4 מהרשימה שצצה.

כיצד להגדיר את התצורה של ה- DualShock 4 במחשב האישי שלך

חיבור הבקר הוא רק תחילת התהליך, בשל האופן בו ה- DualShock 4 מתקשר עם המחשב האישי שלך. רוב משחקי Windows הנוכחיים משתמשים ב- Xinput של Microsoft, ממשק המעבד את כניסות הבקר של Xbox 360 ו- Xbox One One. ה- DualShock 4 לא שולח פקודות Xinput, ולכן יש צורך לעטוף כדי לתרגם את הכניסות שלו למשהו שהמחשב שלך יכול להתמודד איתו קל יותר. ישנן שתי אפשרויות טובות: DS4Windows והגדרות תאימות הבקר של Steam.

DS4Window

הדרך המקיפה: DS4Windows

DS4Windows היא תוכנית Freeware, שעודכנה ומתוחזקת כרגע על ידי Ryochan7 ב- GitHub, שמטרידה את המחשב שלך לחשוב ש- Xbox 360 Gamepad מחובר, במקום Dualshock 4. בצע את הצעדים הבאים כדי לגרום לזה לעבוד:

 1. התקן את .נטו 6.0 זמן ריצה של שולחן עבודה, מקושר מדף Github של DS4Windows.
 2. הורד את קובץ ה- zip של DS4Windows X64 מדף GitHub. יש מתקין אוטומטי של Windows, אבל מצאנו שהוא נותן .שגיאות זמן ריצה נטו גם לאחר התקנת זמן הריצה.
 3. פתוח DS4Windows.exe בספריה שפשוט לא התנתק.
 4. אם תתבקש להתקין .זמן ריצה נטו, לחץ על “כן” ופעל לפי ההוראות של DS4Windows כדי לתפקד כראוי.
 5. בחר באילו בקרים אתה רוצה ש- DS4Windows יוכלו לתמוך. רק DualShock 4 נבדק, אך אתה יכול להגדיר DS4Windows לעבוד עם פלייסטיישן 5 בקרי DualSense ו- Nintendo Switch Joy-Cons.
 6. לחץ על “התקן את מנהל ההתקן של Vigembus.”
 7. עקוב אחר השלבים במתקין מנהל ההתקן. זה מתקין מנהל התקן GAMEPAD רב תכליתי למערכת שלך ש- DS4Windows משתמש בו כדי לגרום ל- DualShock 4 לעבוד.
 8. לחץ על “התקן את מנהל ההתקן של Hidhide.”
 9. עקוב אחר הצעדים במתקין מנהל התקן. זה מתקין מנהל התקן אופציונלי שמסתיר את חיבור ה- DirectInpud של DualShock 4 של DirectInput מ- Windows, כך שהוא מקבל רק את כניסות ה- Xinput המומרות דרך DS4Windows. זה מונע שגיאת “משחק כפול” נפוץ.
 10. לחץ על “הסתיים.”
 11. חבר את ה- DualShock 4 למחשב האישי שלך.
 12. על הבקר להופיע בכרטיסייה בקרים. המתן רגע כדי לוודא שכל הנהגים הדרושים יופיעו. ברגע ש- Windows מציגה הודעה שאומרת שהיא חיברה בקר חדש של Xbox 360, אתה מוכן לשחק!

כברירת מחדל, ה- DualShock 4 פועל כמו בקר Xbox 360, כאשר משטח המגע מתפקד כעכבר. עם זאת, DS4Windows מציעה אפשרויות נוספות. כדי להתחיל, לחץ על הכרטיסייה פרופילים ולחץ פעמיים על פרופיל ברירת המחדל (או צור פרופיל חדש משלך). זה גורם למתווה של ה- Dualshock 4 להופיע מוקף בהגדרות שונות. כאן תוכלו מחדש מחדש את הפקדים הפיזיים, לתכנת את פקדי המגע ואת בקרות התנועה כדי לפעול בדרכים שונות, להתאים הגדרות רעש ולשטוף את אזורי המתים של מקלות אנלוגיים ועקומות התנועה. אתה יכול אפילו לשנות את צבע סרגל האור.

DS4Windows מציעה אפשרויות רבות אחרות המאפשרות חוויה חלקה של DualShock 4 במחשב. לא תצטרך לפתוח את ההגדרות הללו, מכיוון שרוב המשחקים ישלוטו כראוי לאחר שתגדיר את התוכנה בפעם הראשונה.

אתה יכול להשתמש בקיטור כדי להגדיר את התצורה של DualShock 4 (אשראי: שסתום)

הדרך (פוטנציאלית) הקלה יותר: קיטור

אם המשחקים האהובים עליך נמצאים ב- Steam, הם יעבדו עם ה- Dualshock 4 עם ציוץ מהיר:

כיצד להשתמש בבקר DualShock 4 PS4 במחשב

כאשר מקלדת לא תחתוך אותו, פגעו בבקר DualShock 4 PS4 למחשב האישי שלכם.

פלייסטיישן 4 בקר Dualshock 4 עם לוגו ASK PC GAMER בפינה השמאלית העליונה, על רקע אפור

כיצד להשתמש בבקר DualShock 4 PS4 במחשב (אשראי תמונה: סוני)

בקר PS4 ייצג אבן דרך חשובה לשחקני מחשב: לראשונה היה קל לחבר את אחד הבקרים של סוני למחשב באמצעות Bluetooth או כבל USB. בקר ה- Xbox לא היה המשחק היחיד בעיר.

במשך שנים בקר PS4 היה אחד מבקרי המשחקים המועדפים עלינו, והוא עדיין מרגיש נהדר ביד היום. העיצוב שומר על הצורה והתחושה הקלאסית של הכפולה, אך עם ג’ויסטיקים מעודכנים ומפעילים מתאימים יותר ליורים וממשחקי פעולה מודרניים מאשר הדגמים הישנים יותר. זה משחק משחק אמין, אם כי לא ממש מרגש כמו בקר ה- DualSense של PS5.

לרוע המזל, השימוש ב- DualShock 4 במנהלי התקנים של קלט ישיר גנרי – בניגוד ל- Xinput בו משתמשים בקרי ה- Xbox – משמע. אבל זה בעצם לא הַרבֵּה מעורב יותר.

. אם Steam הוא המקום בו אתה משחק את כל המשחקים שלך, התמיכה המקורית שלה ב- Dualshock 4 הופכת אותו בדיוק כמו Plug-and-Play כמו Xbox Gamepad. תודה, שסתום!

כדי להתחיל נלך אותך בביצוע בקר ה- PS4 שלך לעבוד עם Steam, שייקח רק כמה שניות. אם אתה רוצה לשחק משחקים לא ב- Steam עם DualShock 4 שלך, DS4Windows הוא הכלי עבורך, ואנחנו נעזור לך להגדיר אותו.

להכין

מה אתה צריך

חוּמרָה

 • בקר Dualshock 4 PS4
 • כבל מיקרו- USB
 • (אופציונלי) DualShock 4 מתאם Bluetooth אלחוטי USB או תמיכה אחרת ב- Bluetooth

מבצעי ה- Dualshock 4 הטובים ביותר של היום

אנו בודקים יותר מ -250 מיליון מוצרים בכל יום למחירים הטובים ביותר

תוֹכנָה

 • או מיקרוסופט .מסגרת נטו 4.5
 • DS4Windows

עבודה עם קיטור

באמצעות בקר PS4 בקיטור

 1. פתוח קיטור
 2. עבור אל הגדרות בתפריט הנפתח השמאלי העליון
 3. פתיחת כרטיסיית בקר
 4. לחץ על הגדרות בקר כלליות
 5. רשום מכשיר לחשבונך
 6. שנה העדפות
 7. כיול ג’ויסטיק
 8. סמן תמיכה בתצורת פלייסטיישן
 9. מחדש מהכרטיסייה בקר של הגדרות/במשחק

בזכות תמיכה רשמית של Steam, אין כמעט שום מערך הכרוך בכך שהבקר PS4 שלך עובד ב- Steam. רק הקפד להתאים או לחבר את הבקר שלך לפני פתיחת Steam או משחקי קיטור, אחרת יתכן שלא יוכר את הבקר שלך (לחץ על הקישור כדי לקפוץ למטה לקטע Bluetooth במדריך זה).

אם אתה נתקל בבעיות חיבור כלשהן, סגירה ופתיחה מחדש של קיטור צריכה לעשות את העבודה. אחרת, נסה להשתמש ב- USB 2.0 יציאה במקום USB 3.0 יציאה. Dualshock 4s הם מוזרים כאלה.

לאחר חיבור, נווט לתפריט ההגדרות של Steam – תחת התפריט השמאלי העליון – כדי לגרום לכל דבר לרוץ בצורה חלקה. תחת הכרטיסייה בקר, פתח הגדרות בקר כללי; אתה אמור לראות את הבקר שלך המופיע תחת בקרים שהתגלו. מכאן תוכלו לרשום אותו לחשבונכם, כך שהוא יזכור את ההגדרות בכל מחשב שתתחבר.

לחץ על העדפות כדי לשנות שם, או לשנות את הגדרות הרעש והתאורה. אתה יכול גם ללחוץ על כיול כדי לכוונן את הג’ויסטיק והג’יירו אם אתה מרגיש צורך. טיפ חשוב אחד: לחץ על תיבת הסימון שליד תמיכה בתצורת פלייסטיישן אם ברצונך להיות מסוגל לבצע תצורה נוספת של הבקר על בסיס למשחק.

בחזרה בכרטיסייה בקר בתפריט ההגדרות, באפשרותך להגדיר את הבקר שלך לשימוש גדול בתמונה ושולחן עבודה, ואפילו להגדיר תצורת אקורד כפתור מדריך.

התקנת DS4Windows

כיצד להתקין DS4Window

 1. הורדמיקרוסופט .מסגרת נטו
 2. עבור Windows 7, קבלמנהל התקן בקר של Xbox 360
 3. בקר או דונגל Bluetooth ב
 4. הורדDS4Windowsוחילוץ
 5. פתוח DS4Windows
 6. בדוק את החיבור בכרטיסייה בקרים
 7. בכרטיסייה הגדרות הסתר את בקר DS4
 8. הגדר השתמש ביציאות xinput לאחת
 9. ערוך/צור פרופיל ו- Remap מחדש

אם אתה פשוט משחק משחקי קיטור, אינך צריך להתקין שום דבר אחר!

ראשית, הורד את מיקרוסופט החדש ביותר .מסגרת נטו. אם אתה עדיין תקוע שמריץ את Windows 7, התקן את מנהל ההתקן של בקר Xbox 360 הבא. מנהל התקן זה כלול בחלונות 8 ו -10.

לפני שאתה עושה משהו אחר, חבר את בקר ה- PS4 שלך עם מיקרו-USB ישירות למחשב שלך, או התאם אותו דרך תפריט Bluetooth, או עם מתאם אלחוטי USB.

הורד וחלץ את DS4Windows החדש ביותר .קובץ zip הבא ופתח אותו. אתה יכול להתעלם מ- DS4UPDater אם כבר יש לך את הגרסה החדשה ביותר.

כל בקרים שחיברתם יוצגו תחת הכרטיסייה בקרים. אם לא, סגור את DS4Windows, חבר מחדש את הבקר שלך, ואז פתח מחדש את התוכנה. אל תדאג לגבי מספר המזהה של הבקר שלך, לא נצטרך אותו.

בשלב הבא, פתח את הכרטיסייה הגדרות ב- DS4Windows כדי להגדיר כמה דברים. וודא כי תיבת בקר הסתר DS4 מסומנת. זה ימנע מ- DS4Windows מנוגדים עם הגדרות בקר ברירת המחדל של כל משחק. מאותה סיבה, וודא שהשימוש ביציאות Xinput מוגדר לאחת.

מהכרטיסייה הגדרות, באפשרותך גם להגדיר DS4Windows להפעלה בעת ההפעלה, או להישאר פעילים ברקע. אתה יכול גם לעדכן DS4Windows ישירות מכרטיסייה זו על ידי לחיצה על בדוק עדכון כעת בשמאל התחתון. מעל זה, תראה הגדרת בקר/מנהל התקן. אם אתה נתקל בבעיות כלשהן, פתח את ההגדרה הזו ועקוב אחר ההנחיות להתקנת מנהלי התקנים החסרים.

DS4Windows עובד על ידי קריאת DualShock 4 שלך כאילו היה בקר Xbox 360. זה אומר שלא תקבלו את סמלי הכפתור הריבועיים/x/משולש/מעגל כברירת מחדל ברוב המשחקים. חלק מהמשחקים יתנו לך את האפשרות להשתנות, אך כך או כך, זה יעבוד עכשיו עם כל משחק שיש לו תמיכה ב- Xinput – אני.ה. רוב כל משחק מחשב מודרני התומך ב- GamePads.

אתה לא צריך מחדש לשום דבר, אבל אם אתה רוצה לשנות כמה כפתורים או להתאים רגישות מחוץ לתפריטים במשחק, פשוט פתח את הכרטיסייה פרופילים ב- DS4Windows. אם אתה מרגיש בטוח, לחץ על חדש כדי להתחיל פרופיל חדש, אם כי זה קל יותר לומר. אחרת, בחר בפרופיל DualShock 4 ולחץ על ערוך.

בואו נגיד שאתה רוצה להחליף את הפגושים שלך ומפעילים. ראשית, מצא L1/R1 ו- L2/R2 בגלגל הגלילה בקטע הפקדים, או פשוט לחץ עליהם על הבקר הווירטואלי. אתה רוצה להחליף L1 עם L2 ו- R1 עם R2, אז התחל בלחיצה על L2.

לאחר מכן, פשוט לחץ על הכפתור שברצונך ש- L2 יתנהג כ- – במקרה זה, L1. וואלה, ההדק השמאלי שלך ישמש כעת כפגוש השמאלי שלך. חזור על תהליך זה עם שאר הטריגרים והפגושים כדי להשלים את השינוי ולמנוע יתירות. באפשרותך לשמור את הגדרת כפתור זו כפרופיל נפרד ולהחליף בין פרופילים בכרטיסייה בקרים.

התחבר באמצעות Bluetooth

כיצד לחבר את בקר ה- PS4 שלך באמצעות Bluetooth

 1. החזק את כפתור השיתוף של בקר וכפתור PS עד שהוא מהבהב
 2. ודא שה- Bluetooth של המחשב שלך מופעל
 3. הוסף את הבקר שלך בתפריט Bluetooth של המחשב שלך
 4. ההתאמה צריכה לקרות באופן אוטומטי

מדריכי הגדרת בקר

כדי לחבר את בקר ה- PS4 שלך באמצעות Bluetooth, פשוט החזק את כפתור השיתוף הקטן ואת הכפתור המעגלי המרכזי בו זמנית עד שהאור האחורי של הבקר מתחיל להבהב. אם אתה הבעלים של מתאם הפלייסטיישן הרשמי שנערך כעת, לחץ על הכפתור עליו עד שהוא מתחיל להבהב. ברגע ששניהם מהבהבים, הם יתאימו אוטומטית לאחר מספר שניות.

אין לך את המתאם הרשמי של סוני? זה בסדר – גם מתאם Bluetooth אחר צריך לעבוד. עבור מחשב עם Bluetooth מובנה (או אם יש לך דונגל USB גנרי), פשוט לחץ על מקש Windows והקלד “Bluetooth” כדי לפתוח את תפריט הגדרות Bluetooth & Devices. לחץ על “הוסף מכשיר” וחפש את הבקר. ברגע שזה מהבהב, אתה אמור לראות אותו מופיע כאן.

למרבה המזל, אינך צריך לזווג את הבקר שלך בכל פעם שאתה רוצה להשתמש בו עם המתאם הרשמי. כל עוד אתה לא מנתק את המתאם, הוא ישמור את החיבור האחרון שלו, כך שתוכל פשוט להקיש על כפתור הפלייסטיישן המרכזי של הבקר שלך כדי לחבר אותו מחדש. Windows צריך לזכור גם את הבקר, כך שאם אתה לא משתמש בו על קונסולה בינתיים, הוא אמור להיות מהיר למוזג מחדש עם המחשב שלך.

המתאם הרשמי של Sony Dualshock 4 USB הוא האפשרות הפשוטה ביותר Bluetooth. יתכן שתצטרך לצוד את זה או לבזבז קצת יותר ממה שהיית עושה על דונגל Bluetooth רגיל, אבל זה שווה את זה בגלל הפונקציונליות שלו מחוץ לקופסה אם אתה מוצא אחד בזול. אחרת, גלגל עם Bluetooth רגיל או בחר את המסלול הפשוט ביותר: כבל.

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.