הוא PSVR 2 אלחוטי? הנה מה שאתה צריך לדעת, פלייסטיישן VR 2: PSVR 2 מפרט, תכונות, כל מה שאנחנו יודעים | Techradar

0

PlayStation VR 2: PSVR 2 מפרט, תכונות וכל מה שאתה צריך לדעת

. אמנם איננו יודעים אילו משחקים שכוללים, אך מפתחי VR כמו NDREAMS אותרו בקרב אולפנים התומכים במנוע חדש זה.

קיצור הדרך הוא הפרסום הטכנולוגי הצרכני מספר 1 ב- Submen. יותר מסתם מידע על הפסקת PS5, אנו מכסים גם חדשות, ביקורות ומספקים מדריכי קנייה מהשכבה הטובה ביותר.

מעל 134,000 מנויים

הוא PSVR 2 אלחוטי? הנה מה שאתה צריך לדעת

אוזניות ה- PS5 של סוני מחווטות מסיבה כלשהי, אך אנו עשויים לקבל מודל PSVR 2 אלחוטי בעתיד

הוא PSVR 2 אלחוטי? הנה מה שאתה צריך לדעת

אוזניות PSVR ובקרי תחושה על שולחן עץ

.

אבל הוא PSVR 2 אלחוטי? למרבה הצער, התשובה היא לא – מה שעלול להתאפק עבור כמה שהתרגלו לאוזניות עצמאיות כמו Meta Quest 2.

חיבור הוא סימן גדול מול אוזניות ה- VR של סוני הבא של סוני למרות כל יכולותיה הטכניות. ה- PSVR 2 מגיע עם 4 עבה יחסית.כבל 5 מטר המתחבר ליציאת ה- USB-C הקדמית של ה- PS5 ולא ניתן לנתק אותו מהאוזניות עצמו. (ה ניתן להרחיב את כבל PSVR 2 , למרבה המזל, אם אתה חושש להיות סבוך באמצע המשחק או רוצה קצת יותר רפיון כשאתה משחק.)

קיצור הדרך הוא פרסום ללא מודעות, הנתמך על ידי קוראים. כדי לקבל תוכן בלעדי והניוזלטר השבועי שלנו, אנא שקול להפוך למנוי בחינם או בתשלום כדי לתמוך בעבודתנו. ❤️

חוסר הפונקציונליות האלחוטית של PSVR 2 פירושו שתצטרך לזכור את כבל האוזניות כשאתה משחק, או שתוכל בסופו. .

התמודדות עם כבל עשויה להרגיש כמו צעד אחורה עבור כמה מעריצי VR, שכן Meta Quest 2 ויצרנים מתחרים אחרים החלו להציע דגמים אלחוטיים שעוזרים לגרום לך להרגיש שקוע יותר במשחק. עם זאת, יש סיבה טובה לכך שה- PSVR אינו אלחוטי.

מדוע PSVR 2 אינו אלחוטי? ��

אז למה לא PSVR 2 Wireless, אז? ובכן, לדברי סוני, הולך אלחוטי יפגע בסוג החוויה של פלייסטיישן VR2 יכול להציע. נפלא כמו ש- PSVR 2 אלחוטי יהיה, תעלת הכבל תשפיע על הביצועים ועל סוג המשחקים כתוצאה מכך.

בראיון ל- Famit מודל PSVR 2 אלחוטי עתידי .

“אנו גם מבינים שהלכת אלחוטית תעניק לך חוויה נוספת, ולכן אנו תמיד בוחנים את כל האפשרויות ועושים מחקר טכני,” אמר נישינו Famitsu. “עם זאת, עדיין יש את הנושא עד כמה ניתן להחליף את פתרון הכבלים באלחוטי מבחינת הביצועים.”

ראוי לציין כי חוויית הכבל היחיד של PSVR 2 היא שיפור דרמטי לעומת ה- PSVR המקורי.

חוויית ה- VR הראשונה של סוני ב- PS4 הגיעה עם קן כבלים ותיבת פריצה, שלא הייתה רק עיניים אלא מרתיעות עבור החדשים להתמודד איתם. היית צריך גם להחזיק זוג בקרי תנועה של PS ומצלמת PS4. ה- PSVR 2 מגיע עם שני בקרים כסטנדרט ו לא צריך את מצלמת PS5 .

. Meta Quest 2 הוא מערכת VR עצמאית-הכל קורה בתוך האוזניות-מה שאומר שהוא לא צריך כבל.

מצד שני, ה- PSVR 2 זקוק ל- PS5 שיעבוד ואינו מערכת עצמאית, מה שאומר שהמסוף של פלייסטיישן 5 עושה את הרוב המכריע של ההרמה הכבדה. לכן אתה יכול לשחק חלק מה- משחקי ה- PS5 הטובים ביותר ב- PSVR 2 דרך מצב קולנועי, בעוד Meta Quest 2 לא יכול להציע את אותו סוג של נאמנות או ביצועים גרפיים בגלל השימוש בערכת שבבים ניידת.

? ��

משחקי PSVR 2 . הכבל לא מסיח את דעתך מספיק כדי להוציא אותך מהחוויה, וללא PS5 מספק את הכוח, המשחקים שאתה יכול לשחק יהיו שונים באופן דרמטי ומופחת בהיקף ובקנה מידה.

אדם משחק Meta Quest 2

אם ישתחרר PSVR 2 אלחוטי, סביר להניח שהוא ישתמש באיזושהי סטרימינג כדי לגשר על הפער, שיגיע עם מערך בעיות משלו. כן, הכבל אינו אידיאלי, אבל הוא מאפשר לבעלי PSVR 2 ליהנות משחקי נאמנות גבוהה וחוויות שפשוט לא היו אפשריים אחרת. אין שום ערובה שבהחלט נראה גרסה אלחוטית של PSVR 2 בעתיד.

. אתה יכול לדמיין כמה אוזניות VR עצמאיות עם הכוח של PS5 יעלה? כנראה שזה אפילו לא אפשרי בשלב זה, במיוחד כשאתה מחשיב כמה גדול הפלייסטיישן 5 הוא גדול. יש לקוות, א PS5 Slim לפחות יתייחס לנושא זה.

. אם אתה תוהה ‘ האם PSVR 2 גורם לך להרגיש חולה ?’ ואם האם ילדים יכולים לשחק PSVR 2 , אם PSVR 2 שווה את זה .

מְעוּדכָּן: 21 באוגוסט 2023

PlayStation VR 2: PSVR 2 מפרט, תכונות וכל מה שאתה צריך לדעת

PSVR 2

PSVR 2 זמין כעת, ואם אתה מעוניין לקנות לעצמך אחד, פירטנו את כל מה שאתה צריך לדעת על האוזניות כדי ליידע את הרכישה שלך, ממשחקי ההשקה, למפרט, כמה אתה יכול לצפות לשלם באזור שלך, ועוד.

אנו יכולים לומר לכם מהניסיון שלנו ש- PSVR 2 הוא שיפור עצום לעומת ה- PSVR המקורי. זה בקלות אחד האוזניות הטובות ביותר של VR בשוק, ואחד האביזרים הטובים ביותר של PS5 לכל מי שמחפש לחוות כמה ממשחקי ה- PSVR 2 הטובים ביותר, שחלקם בלעדיים לאוזניות הקנייניות של סוני.

אם אתה רוצה לדעת בדיוק מה הופך את האוזניות החדשות של סוני לכל כך מיוחדות, אז ביקורת ה- PSVR 2 המלאה שלנו כוללת את כל המידע שנבדק במומחיות שאתה אחרי. אם זה משכנע אותך לאסוף אותו, בדוק את היכן לקנות את PSVR 2 Hub לכל הזמינות האחרונה.

  • מה זה?
  • מתי זה השיק? 22 בפברואר 2023
  • כמה זה עולה? ..99 / £ 529.99 / AU 858 $

PSVR 2: חומרה

אוזניות ה- PSVR 2 הבטיחו קפיצה ענקית קדימה על ה- PlayStation המקורי VR. בטח, PSVR 2 מנצלת את החומרה החזקה יותר של PS5, ויש לה תצוגה רזולוציית גבוהה משמעותית עבור כל עין גם כן. .

שמועות PSVR 2 שמועות הצביעו בעבר כי האוזניות יכללו תצוגת OLED שמתהדרת ברזולוציה כוללת של 4000 x 2040 פיקסלים – זה 2000 x 2040 לעין ופשוט מעט יותר מה- Oculus Quest 2. השמועה גם הייתה שדה ראייה של 110 מעלות ועיבוד מבולבל (טכניקה המשתמשת במעקב אחר מבט כדי להעניק רק חלקים מסוימים בתמונה), ותכונות חושיות באוזניות עצמו.

בהמשך אישרה סוני כי PSVR 2 מציעה רזולוציית 4K, HDR, שדה ראייה של 110 מעלות, עיבוד מושקע ושיעורי מסגרות של 90 עד 120 הרץ. גרסת השחרור של PSVR 2 כוללת גם מעקב מבפנים, מה שאומר שהיא תעקוב אחריכם ואת הבקר שלכם באמצעות מצלמות משולבות המוטמעות באוזניות. .

התכונות החושיות החדשות של PSVR 2 משלבות מעקב אחר עיניים, משוב של אוזניות, אודיו תלת -ממדי ובקר Sense PSVR 2 כדי ליצור תחושה עמוקה יותר של טבילה. מנוע מובנה יחיד באוזניות יוסיף אלמנט מישוש נוסף, שיכול לשכפל את הדופק של הנגן ברגעים מתוחים, או את הבלאגן של חפצים העוברים בראשו של שחקן.

מעקב אחר עיניים צריך להיות תוספת נעימה במיוחד עבור חובבי VR, המאפשרת ל- PSVR 2 לעקוב אחר תנועת העיניים שלך. . התוצאה היא חוויה אינטואיטיבית וטבעית יותר. PSVR 2 גם אינו אלחוטי, אלא רק דורש כבל אחד בין האוזניות לקונסולה לשימוש.

PSVR 2: תאריך השחרור

PSVR 2 הגיע ב -22 בפברואר וזמין כרגע לרכישה דרך PlayStation Direct בארה”ב ובבריטניה כמו גם שטחים אחרים. קמעונאים גדולים של Big Box נושאים גם מלאי לקונסולה בכל האזורים, כך שיש לך הרבה בחירה לגבי מי אתה קונה.

PSVR 2: מחיר

PSVR 2 עולה 549 $ / £ 529 / AU 879 $. לצורך הקשר, זה יותר ממסוף PS5 עצמו, גם לאחר טיול המחירים האחרון של סוני. .99 / £ 479.99 / AU 799 $.95, או 399 $.99 / £ 389.99 / AU 649 $.95 למהדורה הדיגיטלית PS5.

זה לא משתווה לטובה עם מתחרה ה- VR הגדול ביותר שלה, Oculus Quest 2 של Meta, שנמכר כרגע במחיר של 399 דולר.99 / £ 399.99 / AU 630 $. . לשם השוואה, אוזניות VR “Premium” הנמצאות כיום בשוק היא HTC Vive Pro, שממלאת תמורת 800 דולר, 800 ליש”ט, או בסביבות 1,045 דולר AU.

זה גם יקר יותר מה- PSVR המקורי בהשקה, שבמקור הועמד על 499 דולר (399 ליש”ט, בערך 650 $). בימינו תוכלו לגלות כי קמעונאות בסביבות 200 $ / £ 259 / AU 420 $, אך כדאי לזכור כי צרור המתנע של PSVR עבר מספר הפחתת מחירים והוא מעל שש שנים.

PSVR 2: בקרים

בקרי Sense PSVR 2 קיבלו ביצועים משמעותיים ושדרוג עיצוב. זוג בקרי חוש עולים 49 $ / 39 £ (בסביבות AU 70 $), אם כי זוג אכן מגיע עם האוזניות.

בקרים חדשים אלה מפילים את עיצוב בקר ה- PS Move Classic מה- PSVR המקורי. במקום זאת, אלה מעדיפים גישה טיפוסית יותר שנראית בבקרי VR מודרניים, כמו בקרי המגע של Oculus Quest 2. בקרי PSVR 2 כוללים ידיות דמויי שרביט עם כדור פלסטיק סביבם. . זה מאפשר מתחים שונים בכל פעולה נתונה במשחק.

הם כוללים גם משוב של האפטי וגילוי מגע אצבעות, ומודיעים למשחק היכן הספרות שלך מונחות מבלי שתצטרך ללחוץ על כפתור. בהדבר בבלוג פלייסטיישן, היידיקי נישינו, ראש תכנון וניהול פלטפורמות בפלייסטיישן, אמר כי התכונות הללו פירושו שתוכלו “לעשות מחוות טבעיות יותר עם הידיים שלך במהלך המשחק.”

PSVR 2: מפרט

סוני חשפה במקור את המפרט המלא של ה- PSVR 2 ב- CES 2022. להלן פירוט של מפרט PSVR 2 של סוני:

החלק לגלילה אופקית

מפרט PSVR 2 תא כותרת – עמודה 1
שיטת תצוגה אולד
2000 x 2040 לעין
קצב רענון לוח 90 הרץ, 120 הרץ
מתכוונן
שדה הראייה משוער. 110 מעלות
חיישן תנועה: מערכת חישת תנועה בת שישה ציר (גירוסקופ תלת צירים, תאוצה של תלת צירים)))
מצלמות 4 מצלמות למעקב אחר אוזניות ובקר, מצלמת IR למעקב אחר עיניים לעין
מָשׁוֹב רטט באוזניות
תקשורת עם PS5 USB Type-C
שֶׁמַע קלט: מיקרופון מובנה, פלט: שקע אוזניות סטריאו
מִשׁקָל < 600g

סוני הוסיפה אוורור ל- PSVR 2 כדי להפוך את המשחק באוזניות לחוויה נוחה יותר.

. .

PSVR 2 גם קל יותר, בזכות עיצוב רזה יותר. שתי התכונות הללו הופכות את זה לנוח יותר לשחק ב- VR לאורך זמן.

PSVR 2: חדשות ושמועות

תואם לאחור?

לרוע המזל, PSVR 2 אינו תואם לאחור לכותרות PSVR מהן הראשון, כפי שאושר על ידי היידיקי נישינו של סוני בפרק של הפודקאסט הרשמי של פלייסטיישן. אמנם אתה עדיין יכול להוריד את המשחקים האלה ל- PS5 שלך, אך תוכל לשחק אותם רק עם אוזניות ה- PSVR המקוריות. חבל למי שחיפש למכור את ה- PSVR שלהם לכיוון המכשיר החדש, ואנחנו מקווים כי תיקון תאימות לאחור יגיע הלאה לאורך הקו.

משחקי PSVR 2 זמינים כעת להזמנה מראש

. מעניין, אף אחד מהמשחקים האלה לא נמכר עבור תג המחיר של 70 / $ 70 £ שראינו עבור שחרורים גדולים בשנים האחרונות בשנים האחרונות. היקר ביותר הוא, באופן לא מפתיע, שיחת האופק של ההר ב -60 £ 60 / $ 60, כאשר השאר נכנסים במחירים נמוכים בהרבה.

על פי הדיווחים, סוני מייצרת שני מיליון אוזניות PSVR 2 להשקה

דו”ח מבלומברג הציע לסוני מתוכננת לייצר שני מיליון אוזניות PSVR 2 עד מרץ 2023. על פי הדיווחים, על פי הדיווחים, “אנשים שמכירים את העניין”, החלה הייצור ההמוני בחודש שעבר וכי היא לא התמודדה עם צווארי בקבוק שרשרת האספקה ​​כמו שיש ל- PS5. כאשר התבקש להגיב, בלומברג מאשרת סוני סירבה להגיב.

ועידת State of Play של סוני הועברה לאוהדי VR, ומציגה ארבעה משחקי PSVR 2 חדשים. . בעיקרון, אנו מקווים שאתה אוהב זומבים.

במהלך אירוע ‘State of Real Real’ 2022, משחקי Epic חשפה כי מספר משחקים משתמשים ב- Unreal Engine 5 עבור האוזניות הקרובות של סוני. אמנם איננו יודעים אילו משחקים שכוללים, אך מפתחי VR כמו NDREAMS אותרו בקרב אולפנים התומכים במנוע חדש זה.

האם סוני עושה דרכים ל- VR חברתי?

בקשה לסימן מסחרי, שהוגשה ביולי 2021, מציעה שסוני עשויה לשקול להחזיר את השירות הביתי שלה לפלייסטיישן-מרחב Hangout חברתי שגוי שהיה בפלייסטיישן 3.

חלקי צ’אט, אפליקציית עיצוב דמוית סימס, PlayStation Home נסגרה בשנת 2015. אבל הסימן המסחרי רומז בשובו ובהתחשב בעליית חללי ה- VR החברתיים, לא נופתע אם זה הולך לשחק תפקיד גדול במעבר של סוני למשחקים חברתיים ולמציאות מדומה בעתיד.

עלון Techradar

הירשם לקבלת חדשות שבירה יומיומיות, ביקורות, חוות דעת, ניתוח, עסקאות ועוד מעולם הטכנולוגיה.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.