סוני מקניט את פרויקט Q, קונסולת משחק סטרימינג PS5 ניידת עם תצוגה בגודל 8 אינץ ‘| Hothardware, “הפורטל” של כף היד של סוני בסך 200 דולר יכול להזרים משחקים מה- PS5 שלך, אה, זהו זה | ARS Technica

0

“הפורטל” של כף היד של סוני בסך 200 דולר יכול להזרים משחקים מה- PS5 שלך, אה, זהו

אפילו ניידי משחקים מבוססי אנדרואיד מוכנים לסטרימינג כמו Ayn Odin (שמתחילים גם ב -200 דולר בתצורת “לייט” שלה) מציעים הרבה יותר מפץ עבור הדולר. באותו מחיר כמו הפורטל, האודין יאפשר לך להזרים את משחקי ה- PS5 שלך וכן כותרות מכל שירות הזרמת משחק אחר ומעניקים לך גישה לעולם שלם של משחקי אנדרואיד מקומיים ואמולטורים.

Sony Teans Project Q, קונסולת משחקי סטרימינג PS5 ניידת עם תצוגה בגודל 8 אינץ ‘

PlayStation Showcase הוטל על חדשות על משחקים חדשים על משחקים חדשים, תוכן צפוי ואפילו הצצה למכשיר כף היד החדש של החברה, Project Q. כף היד החדשה תושק בהמשך השנה עם מסך LCD מדהים בגודל 8 אינץ ‘המסוגל לרזולוציה של עד 1080p ב 60fps.

הנוף של כפות היד של המשחקים הופך להיות צפוף במהירות, וגורם למתג נינטנדו כבר לא להיות הבחירה הברורה עבור גיימרים רבים. ASUS השיקה לאחרונה את מכשיר כף היד החדש שלו, Ally Rog, כדי להתחרות בסיפון Steam של Valve. Razer אפילו נכנס לקלחת עם מכשיר משלו למשחקים ניידים עם Razer Edge שלו. כעת, סוני מחפשת לקבל את הקטע של עוגת המשחקים הניידת עם הפרויקט הקרוב שלה Q.

לא נחשפו הרבה מאוד, מחוץ לתמונות המשותפות והעובדה שהיא תגיע עם מסך LCD בגודל 8 אינץ ‘1080p. עם זאת, התמונות החדשות ככל הנראה הפכו את המעריצים של בקרי סוני למאושרים מאוד. פרויקט Q הוצג בקרות ספורט ששיקפו את הבקר האלחוטי DualSense, כולל טריגרים אדפטיביים ומשוב הפטיק.

המכשיר יוכל לשחק בכל משחק תואם המותקן במסוף פלייסטיישן 5 באמצעות משחק מרחוק על Wi-Fi. לא נודע כמה המכשיר עשוי לעלות, או בדיוק מתי גיימרים יוכלו לשים את היד על אחד.

פרויקט Sony PS5 Q אוזניות אלחוטיות

. האוזניות מהדור הבא יספקו חווית שמע עילית לגיימרים שמשחקים ב- PS5 או במחשב אישי. זה יכלול גם קישוריות Bluetooth, כך שגיימרים יוכלו לעבור ממשחקים למשחקים ועד לענות על שיחה מהחבר שלהם שקורא לומר שאשתו לא תיתן לו לשחק הלילה. האוזניות צפויות להשיק בהמשך השנה, כאשר מידע נוסף ישותף בחודשים הקרובים.

“המעריצים שלנו מצפים ומגיע להם קדנציה קבועה של תוכן מדהים”, העיר ג’ים ראיין, נשיא ומנכ”ל SIE. “אנו משקיעים רבות בעתיד עם חומרה חדשנית ביותר בכיתה כמו פלייסטיישן VR2 והפרויקט Q החדש שנחשף, וההתרחבות שלנו למחשבים אישיים, ניידים ומשחקי שירותים חיים הופכת כיצד ואיפה ניתן ליהנות מהתוכן שלנו.”

“הפורטל” של כף היד של סוני בסך 200 דולר יכול להזרים משחקים מה- PS5 שלך, אה, זהו

שכונה בעבר “פלייסטיישן Q”, כף היד רחוק מלהיות פלייסטיישן ויטה חדש.

קייל אורלנד – 23 באוגוסט, 2023 15:10 UTC

אתה רוצה מכשיר של 200 דולר

הערות קוראים

לקריאה נוספת

לאחר קניט של “פלייסטיישן Q”, סוני חשפה היום רשמית את פורטל הפלייסטיישן, מכשיר משחק כף יד בסך 200 דולר (או 200 ליש”ט, 220 אירו, 29,980 ¥ באזורים אחרים) שלדבריו ישיקו “בהמשך השנה השנה.”

החדשות הטובות: הפורטל פירושו שסוני מצטרפת באופן רשמי למירוץ חומרת המשחקים הנייד שהוא נטש לאחר שנים של מאבקי שוק עבור פלייסטיישן נייד וגם פלייסטיישן ויטה.

החדשות הרעות: הפורטל יכול רק להריץ משחקים המוזרמים מפלייסטיישן 5 באמצעות משחק מרוחק וככל הנראה חסר תועלת לחלוטין לכל דבר אחר.

חסרונות ומקצוענים

לקריאה נוספת

נייד זרימה ייעודי עשוי להיראות קצת מיותר עבור סוני, במיוחד מכיוון שתכונת ההפעלה המרוחקת של PS5 כבר עובדת עם טלפון iOS או אנדרואיד שכמעט בהחלט נמצאת בכיס שלך (שלא לדבר על מחשב Windows, Macs, Tablets ואפילו . הצמיד בטלפון בקר נייד כמו Razer Kishi V2 ויש לך גישה לאותה חווית משחק מרחוק שמציעה הפורטל (שלא לדבר, אום, סמארטפון שלם).

אפילו ניידי משחקים מבוססי אנדרואיד מוכנים לסטרימינג כמו Ayn Odin (שמתחילים גם ב -200 דולר בתצורת “לייט” שלה) מציעים הרבה יותר מפץ עבור הדולר. באותו מחיר כמו הפורטל, האודין יאפשר לך להזרים את משחקי ה- PS5 שלך וכן כותרות מכל שירות הזרמת משחק אחר ומעניקים לך גישה לעולם שלם של משחקי אנדרואיד מקומיים ואמולטורים.

ליתר די. במקום זאת, כל משחק צריך לרוץ ב- PS5 שבבעלותך, באופן אידיאלי באותה רשת מקומית (סטרימינג מרחוק לחלוטין רחוק מה- PS5 שלך זמין גם אם אתה מוכן לסבול חביון ברמת האינטרנט). זה נראה כמו תכונה חסרה ברורה עבור מכשיר סטרימינג ייעודי ששוחרר על ידי סוני עצמה, אם כי כדי להיות הוגן, סוני גַם לא מציע הזרמת ענן במכשירים ניידים (הבדל מובהק מהמאמצים הזרמים של מיקרוסופט).

עם זאת, לפורטל יש כמה יתרונות על פני משחק מרחוק במכשירים ניידים אחרים, הראשי ביניהם מסך מפואר בגודל 8 אינץ ‘, 1080p 60 הרץ. המכשיר גם מציג את כל הארגונומיה של בקר DualSense ויש לו תמיכה בתכונות כמו משוב האפטי, טריגרים אדפטיביים ו”כרית מגע וירטואלית “במסך המגע של המכשיר (במשחקים הנדירים התומכים בו).

שחקנים שמשקיעים גם באוזניות של סוני שהוכרזו על ידי הדופק או הדופק של סוני, יוכלו לנצל את פלייסטיישן קישור ואת “האודיו הנמוך ללא הפסד” דרך הפורטל. אבל התצוגה המקדימה של IGN של IGN מציינת כי הפורטל אינו תומך תֶקֶן קישוריות Bluetooth, כלומר שחקנים שבבעלותם אוזניות אלחוטיות אחרות אינן במזל (ניתן לחבר אוזניות קוויות דרך 3 סטנדרטית.ג’ק 5 מ”מ, לפחות).

מי יודע. . אולם לעת עתה, קחו ספקנו ספקנים כי פורטל הפלייסטיישן יכול לעמוד בכל המכשירים הניידים שתומכים כבר ב- PS5 משחק מרחוק והרבה יותר.

בקרה PS5 קליפ משחק סלולרי

אם אתה מקצוען כולל ב- PS5, הגיע הזמן להביא את הכישורים שלך למשחקים ניידים עם קליפ המשחקים המדהים של בקר PS5 זה. אביזר המשחקים החלקלק הזה מתוכנן ארגונומי כדי לאפשר לך להשתמש בבקר ה- DualSense ™ שלך למשחקים ניידים – פשוט קליפ את האביזר לבקר שלך, לקפוץ את המכשיר הנייד שלך במחזיק החסום ולחבר את בקר ה- PS5 שלך לטלפון שלך.

  • מוצר רשמי של Numskull.
  • תוכנן והונדס על ידי Numskull.
  • הרכיב את הטלפון שלך על בקר PS5 DualSense.
  • מעוצב ארגונומי עבור בקרי ™ DualSense ™ עם תצוגה מתכווננת.
  • .

אם אתה מקצוען כולל ב- PS5, הגיע הזמן להביא את הכישורים שלך למשחקים ניידים עם קליפ המשחקים המדהים של בקר PS5 זה. .

יותר סחורה של פלייסטיישן