Razer Edge 5G ביקורת: לא יכול להתחרות בטלפון בכיס, Razer Edge Review | PCMAG

0

סקירת Razer Edge

. . אני מקווה שזו התוכנית. מכשירי יד למשחקים עוברים גם רנסנס וגם התפתחות, וזה סוג של טריטוריה של מוצרים שיכולים להיות במרכז הכל – אם הוא היה מעוצב יותר באגרסיביות.

. . .

עם כל הדרכים הללו ליהנות מהמשחקים על המסך הקטן, Razer עדיין רוצה להוסיף מכשיר נוסף לקולקציה שלך עם כף היד של קצה המשחק. ל- Razer Edge יש שבב זרוע רב עוצמה המותאם למשחקים, תצוגת OLED מעולה בקצב רפה גבוה ובקר מוביל בכיתה.

ראה מחיר ב- Verizon

מהו קצה Razer 5G?

ריאן וויטוואם / רשות אנדרואיד

. . יש את הקצה עצמו, טאבלט אנדרואיד דק, נוף ראשון, ובקר שמזמין בצורה מושלמת עם הטאבלט. .. .

.

לטאבלט יש 6.תצוגה בגודל 8 אינץ ‘, אך היא מוקפת בלוח משמעותי. המכשיר הכולל גדול מעט יותר מהטלפונים הגדולים ביותר של אנדרואיד, כמו ה- Galaxy S23 Ultra. אמנם אתה יכול להשתמש בזה כטאבלט אנדרואיד זעיר, טלפון גדול יעשה את העבודה טוב יותר. . אוהד הקצה יכול להתרומם כשאתה משחק משחק, אבל הוא פועל במהירות נמוכה גם במהלך פעילויות פחות מאומצות כמו סטרימינג וידאו.

. הוא משתמש בכפתורי מיקרו-סוויץ ‘הדומים לבקר ה- V2 V2 בגודל מלא. הם מציעים חוויה לחץ ומישוש עם נסיעות קצרות יותר, והם טובים בהרבה ממה שתמצאו ברוב בקרי הנייד.

. הקצה נוצר כדי להשתלב בחריצי הקשי בצורה מושלמת, כך שהוא באמת מרגיש כמו מכשיר אחיד כשהוא מורכב. . הבקר כולל מהורהר יציאת USB-C מעבר לטעינה ושקע האוזניות הנ”ל, שכנראה אין לטלפון שלך.

Kishi V2 מחובר ל- Galaxy S23 Ultra

Kishi V2 של 99 דולר עובד באותה מידה המחוברת באותה מידה ל- Galaxy S23 Ultra.

קשה לא להשוות את הקצה לענן ה- G של Logitech, ובעוד שהם נוקטים בגישות דומות למשחקי ענן, חווית התוכנה שונה מאוד. .

לעומת זאת, Razer. . האפליקציה הזו יכולה להיות די מבלבלת ומעצבנת, כך שאנחנו שמחים ש- Razer הותיר את אנדרואיד לבד, גם אם זה מביך להשתמש בקצה כטאבלט בגלל זה.

קצה Razer אינו מדלג על כוח, שהוא גם ברכה וגם קללה. אם יש משחק נייד היית בכלל שוקל לשחק במכשיר אנדרואיד, ה- Razer Edge יפעל אותו ללא דופי, בזכות Snapdragon G3X Gen 1. זה לא שבב המשחקים המהיר ביותר – הוא בן שנתיים ובעצם זוכה למדדים על ידי ה- Snapdragon 8 האחרון Gen 2. ובכל זאת, זה מהר מאוד, ומערכת הקירור הפעילה מבדילה אותו.

רוב הטלפונים החכמים מתחילים במהירות אך מצמצמים אחרי כמה דקות של משחקיות בגלל חום. מאוורר הקירור בקצה, בשילוב שבב משחק מסוגל, מבטיח שהמשחקים שלך יישארו חמאה חלקים. . מכשיר כמו הקצה יכול לגרום להם להראות טוב יותר מאשר, למשל, ספינת דגל טלפון של סמסונג ללא קירור פעיל, אבל ההבדל הוא מינורי עד כדי כך שהוא לא חשוב.

אתה לא צריך שבב משחק חזק כמו ה- Razer Edge לזרמת ענן – מבחינת המכשיר שלך, המשחקים הם פשוט וידאו דחוס.

. נקודת המכירה היא שתוכלו לגשת לשירותי משחקי ענן במכשיר המותאם למשחקים. עם זאת, אינך זקוק לשבב משחק חזק לזרמת ענן – מבחינת המכשיר שלך, המשחקים הם פשוט וידאו דחוס. .

?

בסופו של יום, אני מוצא ש- Razer Edge לא קל יותר להצדיק מאשר ענן Logitech G שבדקתי בעבר. זה טוב במה שהיא עושה, בזכות החומרה החזקה ובקר מעולה, אבל האמת היא שרוב האנשים צריכים פשוט לקנות בקר – אתה יכול להשיג את אותו הדבר שמגיע עם הקצה, הקישי V2 (92 $ באמזון), וציבר אותו לסמארטפון שכבר יש לך. ואז אתה מוכן לענן, כי זה באמת מה שאנחנו מדברים עליו.

התחדשות זו באנדרואיד כפות יד מעבר למותגי נישה אינה תוצאה של Fortnite, Genshin Impact או כל תופעות משחק ניידות אחרות – זה בזכות משחק ענן. . לשירות המשחקים בענן של גוגל היה טכנולוגיה הטובה ביותר, גם אם התוכן והמודל העסקי היו מבולגנים.

. . ל- Xbox, בינתיים, יש תת-משחק-משחק-משחק, אבל זה עדיין שירות בטא (וזה מראה). .

ריאן וויטוואם / רשות אנדרואיד

. . .

אבל בואו נגיד שאתה רוצה כף יד ייעודית למשחקים, או כדי לשמור את הסוללה של הסמארטפון שלך או בגלל שאתה פשוט אוהב להתעסק עם גאדג’טים חדשים ומבריקים. ובכן, הגביע שלך מתגבר עם אפשרויות טובות, שחלקן מסוגלות הרבה יותר מאשר קצה Razer. . .

אז מצד אחד, יש לך תוסף בקר לטלפון שלך, ומצד שני מערכות משחק חזקות יותר. .

Razer Edge 5G

ערכת שבבים של קוואלקום עוצמתית • תאימות למשחקי ענן מרחיבה • כפיל לבקר Kishi V2 Pro

. סקרתי יותר מאלף מוצרי אלקטרוניקה של צרכנים שונים כולל אוזניות, רמקולים, טלוויזיות וכל מערכת משחק עיקרית ואוזניות VR בעשור האחרון. אני כיול טלוויזיה מוסמך על ידי ISF ומקצוען בקולנוע ביתי מוסמך THX, ואני כאן כדי לעזור לך להבין 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos, ואפילו 8K (ולהרגיע אותך שאתה לא צריך לדאוג ל -8K בכלל לפחות עוד כמה שנים).

.PCMAG.com/ביקורות/Razer-Edge

בשורה התחתונה

.

. אם אתה קונה דרך קישורי שותפים, אנו עשויים להרוויח עמלות, המסייעות לתמוך בבדיקה שלנו.

  • הזרמת משחק חלק
  • בקרים נשלפים
  • מקלה שימוש נוח ויד אחד

חסרונות

  • חסר עמדות בעיטה

שֵׁם
אנדרואיד 12
6.8 על 3..
מִשׁקָל .3 עוז
6.8 אינץ ‘
Qualcomm Snapdragon G3X
128 GB
חיי סוללה

… .. …99) וכיס הרטרו 3 (119 $). . .

מאז 1982, PCMAG בדקה ודירוג אלפי מוצרים כדי לעזור לך לקבל החלטות קנייה טובות יותר. ראה כיצד אנו בודקים.

גודל, משקל ויציאות של קצה Razer

.4 על 6.8 עד 0.4 אינץ ‘(HWD) ומשקלו 9.3 אונקיות מבלי שהבקרים הנשלפים מחוברים. .8 אינץ ‘, 2,880 על 1,080 מסך AMOLED עם קצב רענון של 144 הרץ ופינות מעוגלות, יחד עם מצלמת Selfie של 5MP. הקצה העליון של המערכת מחזיק כפתורי עוצמה למעלה ולמטה, כמו גם את לחצן ההפעלה; הקצה הימני כולל יציאת USB-C לחיבור בקר Kishi V2 Pro וטעינה של הטאבלט; ולקצה התחתון יש מגש כרטיס microSD נשלף. בקצוות השמאל והימני מאכלס רמקולים דו כיווניים, ואילו בלוח האחורי יש סורגי אוורור.

בניגוד למתג OLED, לקצה חסר עמדת קיקטין ומסילות צד לצילום בקרים. בניגוד לקונסולה של נינטנדו, הקצה נועד להיות שמיש באותה מידה בכיוון דיוקן או נוף, ומיקום הרוחב והכפתור מאפשר שימוש נוח ליד אחד.

. לדוגמה, מגש הכרטיס מקבל כרטיסי microSD (עד 2TB), אך לא כרטיסי SIM. עם זאת, מודל 5G Verizon בלבד מכיל ESIM משולב. . . עם זאת, המערכת תומכת ב- HDMI באמצעות מתאם USB-C, כך שתוכלו לג’רי-ריג לקונסולת משחק מחוברת לטלוויזיה (רק שימו לב שזה לא בהכרח מקרה שימוש מיועד לטאבלט). על הפוך, יציאת ה- USB לא מפריעה כשאתה משחק בכיוון הנוף, מכיוון שלקישי יש גם יציאת USB-C בתחתית האחיזה הימנית התומכת בטעינה מעבר.

מוצרים דומים

.

. קצב הרענון של 144 הרץ פירושו שגלילה היא חלקה להפליא, בהשוואה לטלפוני דגל כמו Google Pixel 7 Pro ו- Samsung Galaxy S23. הפינות המעוגלות של המסך מעט מוזרות, מגלחות את התמונה הפעילה, אך לא מחסימות שום דבר חשוב.

משחק ה- Kishi V2 Pro Clip-On Gamepad

ה- Kishi V2 Pro הכלול הוא גרסת מדרגה של 99 $.. .

הפקדים מסודרים בתצורת Xbox רגילה. . .

. מפעלי השמאל והימין מציעים שליטה מדויקת כשמשחקים משחקים התומכים באנלוגי מפעילים כמו פורזה אופק 5 ב- Xbox Game Pass. .

ל- Kishi V2 Pro יש את הצורה הנכונה ואת כל החלקים הנכונים, אבל זה לא הבקר הנוח ביותר עבור אנשים עם ידיים גדולות. . הייתי צריך לאמן את עצמי לנוח את האצבע האמצעית על המוט כדי לקבל אחיזה טבעית יותר.

ממשק אנדרואיד 12 (קרדיט: וויל גרינוולד)

מפרט חזק ברצינות

הקצה הוא מכשיר אנדרואיד בשרני, במיוחד במחיר. … יש לו 128 ג’יגה-בייט של UFS מובנה 3.. .2, וקצה 5G תומך בכל להקות Verizon 5G, יחד עם LTE ו- UMT. וכאמור, המסך הוא 6.AMOLED 8 אינץ ‘עם רזולוציה של 2,880 על 1,080 וקצב רענון של 144 הרץ.

. .

Razer Nexus (קרדיט: וויל גרינוולד)

. אנדרואיד בפני עצמו אינו הממשק הנעים ביותר למערכת משחק; זה לא נועד לתמוך בבקרות GamePad, והסמיקים והתפריטים שלו בדרך כלל בגודל לקריאה במרחק מעט קרוב יותר מכפי שהיית מחזיק סיפון קיטור או מתג. ..

Nexus מספק ממשק פשוט למשחקים ולאפליקציות שלך, המסודרים בשורה אחת של אריחים גדולים. למעשה, השורה קצת פשוטה מדי. . אם יש לך יותר מקומץ משחקים, זה תפריט בלתי גמיש באופן מתסכל. האפליקציה מציעה גם משחקים הנתמכים על ידי Edge, כאשר כל כותרת מניבה אותך להתקין אותה מ- Google Play. .

. . . זה מאפשר לך להקצות את הפקדים הפיזיים של הקשי כדי להפעיל חלקים ממסך המגע עם ברזים ושקופיות. . הפקדים עבדו בצורה מושלמת עם Mega Man X Dive, וכמעט גם עם Genshin Pimpt.

בקר וירטואלי מעל Mega Man x Dive (קרדיט: וויל גרינוולד)

למרות שהבקר הווירטואלי קל להתקנה ולהשתמש בו, כמה מוזרויות הופכות אותו למעצבן מעט כשאתה רוצה לקחת הפסקות בין משחקים. עליכם להפעיל משחק דרך Nexus אם ברצונכם להשתמש בבקר וירטואלי, כך שתוכלו להשתמש בתיקיות ממשק אנדרואיד משלכם. בנוסף, עליך לאשר שאתה משתמש בבקר הווירטואלי בכל פעם שאתה פותח את האפליקציה, או אפילו לעבור לאפליקציה אחרת.

אם למשחק כבר יש תמיכה ב- GamePad, הבקר הווירטואלי לא יופיע כאופציה עבורו באפליקציות Nexus. כדי להיות הוגן, אם משחק תומך באופן טבעי בבקרות פיזיות, הגדרת שכבת בקרת מגע לא צריכה להיות נחוצה, אך אם האפשרויות שלו מביכות אין שום ברירה.

ביצועים דמויי דגל דמויי טלפון

. ב- GeekBench 6, הקצה קלע 1,587 במבחן הליבה היחידה ו -3,813 במבחן הרב-ליבה, והכה בהישג Samsung Galaxy S23+ בליבה יחידה אך נופלת מאחור ברב-ליבות (1,526/4,743). .

שימוש בקצה Razer כטאבלט (קרדיט: וויל גרינוולד)

. זה קלע 15,133 בעבודת PCMark 3..

. במבחן ההריסות האצטק של 3DMark 1440p מחוץ למסך, הקצה העמיד ממוצעים של 25 פריימים בשנייה עם OpenGL. זה בקנה אחד עם ה- Pixel 7 Pro ו- Pixel 6A (25fps, 24fps), והרבה מתחת לגלקסי S23+ (59fps). פלטפורמת Snapdragon 8 Gen 2 בגלקסיה היא לכאורה כל כך טובה בהרבה בעיבוד גרפיקה תלת מימדית מאשר שבבים ניידים אחרים התואמים לאנדרואיד. כמובן שמבחן המבחן הזה הוא מבחן עינויים שהופך את הרזולוציה גבוהה יותר מרזולוציית המסך של Edge, כך שזה לא אומר שתראה פחות מ -30 fps ברוב המשחקים שאתה משחק.

מספרים אלה מגיעים מבדיקות שבוצעו במודל 5G של הקצה, שיש לו 8 ג’יגה-בייט בהשוואה ל 6 ג’יגה-בייט של קצה ה- Wi-Fi. .

כאחד ממשחקי אנדרואיד הילידים האינטנסיביים ביותר, Genshin Impact מעניק ל- Snapdragon G3X אימון. . אמולטורים, לעומת זאת, טסים לחלוטין על הקצה. .

אפליקציית Geforce Now (אשראי: וויל גרינוולד)

משחקי ענן תלויים יותר בחיבור האינטרנט שלך מאשר בעיבוד גרפי במכשיר עצמו, וה- Edge מצטיין בזכות ביצועי הרשת החזקים שלו. זה תומך ב- Wi-Fi 6E, ולכן הוא משתמש בחיבורי ה- Wi-Fi המהירים והיציבים ביותר הקיימים, כולל להקת 6GHz החדשה והפחות צפופה של 6E (כמו גם 2 המוכרת 2..

. זה יותר ממספיק שרירים כדי להתמודד עם שירותי הזרמת המשחק הנוכחיים. ..

ה- 5G Edge כולל גם Verizon 5G עם ESIM מובנה. זה Verizon בלבד, אבל מכסה 5G, LTE, Global TE, LTE CAT 22 ו- UMT. … ..

אם אתה יכול לקבל מהירויות מהירות בעקביות בקצה, משחק ענן עובד בצורה מפתיעה היטב. . .

. זה עדיין היה ניתן לשחק אך לא נראה פריכה במיוחד, כאילו הנחל מצמצם את קצב הסיביות כדי לשפר את הביצועים. .

Ultrakill בקישור קיטור (קרדיט: וויל גרינוולד)

סוגיות הביצועים הללו עשויות להיות יותר בצד של Xbox מאשר עם משחקי ענן באופן כללי, מכיוון שמשחקי Nvidia Geforce עכשיו נראים פנטסטיים על הקצה כששיחקו דרך Wi-Fi. .

. קישור קיטור העמיס באופן מיידי את Ultrakill, והמשחק הרגיש מגיב ונראה חד בדיוק כמו שהיה כשזרם משרתי הענן של Nvidia Geforce Now. בזכות Steam Link, הקצה הוא החלפת סיפון קיטור ראוי אם אתה בעיקר רוצה לשחק במשחקי המחשב שלך על הספה.

. עם זאת, זה לא אינדיקטור מדויק לכמה זמן הקצה יימשך בעת המשחק.

. עם זאת, משחקי עתירת גרפיקה, עם זאת, בהחלט ישתמשו בחיי הסוללה מהר יותר מסרטונים.

עם זאת בחשבון, אתה יכול לצפות באופן אופטימי להגיע לארבע עד שש שעות של משחק תלת מימד מקומי בין מטענים, לשים את הקצה בקנה אחד עם מתג ה- OLED Nintendo (כחמש עד תשע שעות) וארוך משמעותית מאשר סיפון הקיטור ( שלוש שעות).

. . . . .

כף היד החדשה של Razer של Razer אינו מספיק משום דבר אחד עד כה. יכול להיות שזה מספיק בשבילך?

. . אובססיות אחרות כוללות קסמים, תיאטרון ענק, חידות, משחקי לוח, בישול, אימפרוב וג’טס בניו יורק. .

  • כמעט 20 שנה כתיבה על טכנולוגיה, ובעל עשור סוקר את מוצרי הטכנולוגיה, VR ו- AR, ומוצרי AR

8 במרץ, 2023 6:00 א.M. Pt

Edge Razer אינו כף היד הראשון של Razer. . . .

אחרי שחי עם Razer Edge במשך כחודש, אני מגלה שכף היד הנייד הגיוני בתיאוריה, אבל זה לא מספיק מכשיר אופטימלי לצרכים שלי במציאות. ה- Razer Edge הוא טאבלט מיני אנדרואיד שונה מעט עם בקר משחק Snap-On. ואני מאמין שזה באמת יכול, וצריך, להיות יותר.

  • .

התבוננתי בבני בן ה -14 מנגן באלדן טבעת על קצה הראזר בוקר אחד, ושאלתי אותו איך זה מרגיש. . הוא אמר לי שהוא לא יחזור ל Razer Edge כדי לשחק מכמה סיבות. ראשית, איכות הבקר. .

Razer Edge: כף יד למשחק שאינו סיפון קיטור ולא מתג

.. . . . ..

אני בודק גרסת Verizon עם 5G שעולה יותר. . . .

זה לא סיפון קיטור

. . . תהיה לך מבחר סטנדרטי של משחקי אנדרואיד שתקבל גם בטלפון שלך, שרבים מהם עובדים עם ערכת בקר הקצה. אתה יכול להשתמש בטאבלט Mini Edge כדי לגשת לאפליקציות אנדרואיד אחרות, כמו Gmail, Marvel Snap או Chrome.

אתה יכול להריץ משחקי סטרימינג בקצה, בדומה לטלפון או לטאבלט שלך. הזרמתי מקומית משחקי Xbox ושיחקתי משחקי משחקי Xbox Pass זורמים מהענן. . .

בעוד שהקצה יכול להריץ בהגינות את משחקי הסטרימינג ששיחקתי ב- Xbox עד כה, הוא לא מרגיש מרשים כמו שקיוויתי. . הטריגרים והכפתורים בסדר, אך רדודים יותר וגדלים יותר. כמו כן, למרות שרזר תומך בהאפטיקס בבקרים אלה, עדיין לא שיחקתי משחק שיכול להשתמש בהם (והפטיקס הם עניין גדול עבורי).

תצוגת הקצה, למרות שהיא חיה להפליא, ארוכה כמו טלפון. . .

לקצה חסר גם כמה דברים שלקחתי כמובן מאליו במתג הנינטנדו בן 6 . . . . . .

אני אשמח לעיצוב מודולרי יותר – למשל, אם הייתי רוצה להציע את זה על שולחן עם עמדת קיק או מזח. . . .

זה לא טלפון

כמו כן, טוב לזכור שהקצה אינו טלפון, גם אם הוא דומה לאחד. . עם זאת, לקצה יש רק מצלמה אחת (פונה קדמית), והיא חסרה חיישן טביעות אצבע.

יש לו גם כמה מעריצים רועשים מאחור ש- Purr בזמן המערכת פועלת, כלומר היא בהחלט לא עמידה במים. . מצאתי שחיי סוללה במצב המתנה יכולים להיעלם מהר, אבל שוב, זה עם 5G דולק.

ובכל זאת, אתה יכול בקלות להשתמש בקצה כטאבלט כף יד קטן לקריאה, סרטונים, דואר, מדיה חברתית וכל דבר אחר. זהו מכשיר חכם מאובזר, אם כי האחסון המשולב של 128 ג’יגה -בייט פירושו שסביר להניח שתרצה להוסיף כרטיס microSD. .

למרות שהייתי קשה ב- Razer Edge עד כה, הוא מסוגל לשחק מגוון משחקי אנדרואיד, לזרם משחקי משחקי ענן או להתחבר לקונסולות ומחשבים מקומיים. . בעוד שכף יד מסוימים תקועים עם ספריות המשחק האוצרות שלהם, זה די פתוח. כך שלמרות שזה לא שונה מרוב מכשירי הטלפונים האחרים או אנדרואיד, ה- Razer Edge יכול לשחק הרבה יותר דברים ממה שאתה חושב.

זה החלק שגורם לי לתהות מה עוד הקצה יכול להיות בטווח הרחוק: בקר מיטבי או בקר מודולרי אלחוטי באמת; דרך חדשנית לעגינה או להתחבר למסכים גדולים יותר; תצוגה שמקבלת יחס רוחב -רוחב שיתאימה לרזולוציה המצוינת שלה. . אני מקווה שזו התוכנית. מכשירי יד למשחקים עוברים גם רנסנס וגם התפתחות, וזה סוג של טריטוריה של מוצרים שיכולים להיות במרכז הכל – אם הוא היה מעוצב יותר באגרסיביות.

רעיון טוב, אבל נחיתה לא מושלמת

אני רק נוגע בחסרונות כי לרייזר יש מוצרים מצוינים לבקר משחק, והחברה יכולה בבירור ליצור חומרה פנטסטית. אשמח לראות יותר מחשבה מכניסים כיצד כף יד יכולה להיות לא רק ניתנת לשירות אלא מעוצבת בצורה מושלמת, עם יותר מודולריות ותצוגה עם יחס גובה -רוחב טוב יותר.

יש גם אלמנט מוזר עם קהל היעד וספריית התוכנה. המתג נשען על Eshop של נינטנדו, ולסיפון הקיטור יש Steam. . בדומה ל- Logitech G Cloud, מכשיר אנדרואיד נוסף שמכוון לזרמים, הוא מרגיש קצת מיותר או מיותר.

בעוד שהקצה מספיק פונקציונלי, אם יש לך סמארטפון חדש יותר, אתה יכול פשוט לקנות אביזר בקר במקום זאת. Edge Razer אינו מצטיין בשום תחום אחד בשבילי, וזו הסיבה שהייתי רוצה לראות את הרעיון הכללי נדחף הלאה. .

תיקון, פברואר. סיפור זה במקור לא השמיע את התמחור בתוכנית 5G. .