עכבר משחק אלחוטי יוקרתי-מהדורת חתימה מיני של Razer Viper מיני | Razer Arשו, Razer Viper Mini Signature Review.

0

סקירת עכבר של Razer Viper Mini Signature Edition

עיצוב מורכב ועם זאת הניתן לאור אולטרה המיוצר מסגסוגת מגנזיום בדרגה גבוהה עם יחס חוזק למשקל יוצא דופן.

מהדורת חתימה מיני של Razer Viper

באמצעות בחירת חומרים מדוקדקת ואופטימיזציות משקל מחושבות עם אפס השפעה על הביצועים, מהדורת החתימה נעה ומרגישה כמו שום עכבר שאי פעם ערכת.

שלדת סגסוגת מגנזיום

עמיד ונוקשה יותר מפלסטיק, ובכל זאת קל יותר מטיטניום.

הפחתת משקל מעולה

חומר חזק יותר מתאים יותר להפחתת משקל אגרסיבית תוך שמירה על חוזק בנייה מרבי.

צורה ופונקציה משכללת

עיצוב מורכב ועם זאת הניתן לאור אולטרה המיוצר מסגסוגת מגנזיום בדרגה גבוהה עם יחס חוזק למשקל יוצא דופן.

בניגוד לעכברי עכברים חלת דבש הסובלים מבעיות חוסר עקביות ועמידות איכותיות, מהדורת החתימה משיג את הפחתת המשקל שלה ללא פיצויים מסורתיים אלה. כאמצעי נוסף, קצב סובלנות אפס על בקרת איכות מבטיח שכל יצירה שאנו משחררים היא ללא רבב.

חמושים בחיישן אופטי של Razer ™ Focus Pro 30K, מתגי עכבר אופטי Gen-3, היפר-פולינג אלחוטי, ואלחוטי היפר-מהיר, מהדורת החתימה היא עכבר משחק יוקרתי שאינו מחזיר דבר.

אייקון בתצוגה מלאה

אם תמונה מדברת אלף מילים, אז מהדורת החתימה כבר הצהירה די הצהרה עם הקהילה שלנו. להפיץ את התשוקה על ידי שיתוף משלך.

זוהי קרוסלה עם אנימציית חילוף. השתמש בלחצן ההפעלה והשהה כדי להתחיל ולעצור את האנימציה.

 • מהדורת חתימה מיני של Razer Viper

מהדורת חתימה מיני של Razer Viper

מהדורת חתימה מיני של Razer Viper

מהדורת חתימה מיני של Razer Viper

מהדורת חתימה מיני של Razer Viper

מהדורת חתימה מיני של Razer Viper

 • מהדורת חתימה מיני של Razer Viper
 • מהדורת חתימה מיני של Razer Viper
 • מהדורת חתימה מיני של Razer Viper
 • מהדורת חתימה מיני של Razer Viper
 • מהדורת חתימה מיני של Razer Viper
 • מהדורת חתימה מיני של Razer Viper
 • מהדורת חתימה מיני של Razer Viper
 • מהדורת חתימה מיני של Razer Viper

מה יש בקופסא

1.
2.
3.

4. סט קלטת אחיזת עכבר Razer
. 1 בד ניקוי מיקרו-סיבי
6. 1 מהדורת חתימה של Razer Viper Mini

7. 1 Razer Hyperpolling דונגל אלחוטי
8. 1 USB סוג A ל- USB סוג C SpeedFlex כבל

מה יש בקופסא

אחריות לשלוש שנים

אחריות לשלוש שנים

כהשתקפות של החומרים בכיתה העליונה של מהדורת החתימה, זה מגיע עם האחריות הראשונה שלנו לשלוש שנים-סטנדרט מוביל בתעשייה לכל העכברים.

שאלות נפוצות

כיצד אוכל לזווג את הדונגל האלחוטי של Razer Hyperpolling עם מהדורת חתימה של Razer Viper Mini?

גם העכבר וגם הדונגל משויכים יחד כברירת מחדל, כך שלא נדרשת הגדרה נוספת. .

כיצד אוכל למרוח את רגל העכבר Corning ® Gorilla ® Glass 3 על העכבר על העכבר?

ראשית, קלף את רגלי העכבר הקיימות של PTFE וודא להסיר כל שאריות דבק. .

?

פעם בחודש אנו ממליצים לנתק את המכשיר מהמחשב ולנקות אותו באמצעות בד הניקוי המיקרו-סיבי או ספוג כותנה הכלול בעכבר. אל תשתמש בספקי סבון או קשים. השתמש באוויר אוויר דחוס או מיכל כדי לפוצץ לחלוטין ולהסיר כל אבק או פסולת מאזורים שקשה להגיע אליהם בתוך העכבר.

כיצד אוכל לבדוק את שיעור הסקרים של העכבר שלי?

כדי לבדוק את קצב הסקרים של העכבר, הורד את תוכנת הבדיקה. אנא הקפד לחבר את הדונגל ישירות ליציאת USB זמינה במחשב האישי שלך (לא רכזות USB), לסגור תוכניות רקע ולהעביר את העכבר בתנועה מעגלית כשאתה מתחיל לבדוק אותו בתוך היישום.

סקירת עכבר של Razer Viper Mini Signature Edition

תמונת מהדורת חתימה של Razer Viper Mini

מהדורת חתימת המיני של Razer Viper היא עכבר משחק קל משקל ואלחוטי במערך הצפע של Razer של Razer. עכבר זה חולק את אותה צורה כמו Mini Viper Viper המקורי, אך יש לו עיצוב שלד חוץ חשוף עם מעטפת עליונה העשויה מסגסוגת מגנזיום שפרסמת Razer מספקת את היחס הטוב ביותר למשקל בהשוואה לסיבי פלסטיק ופחמן. מתחת למכסה המנוע, עכבר זה משתמש בפנים מתקדמים דומים לשחרור דגל אחרון אחרון של Razer, כולל חיישן Razer Focus Pro 30K ו- Gen-3 מתגים אופטיים. בנוסף, עכבר זה מגיע עם דונגל של Razer Hyperspeed שהוא ייחודי למהדורת חתימת המיני Viper . דונגל זה מאפשר לך לקבוע שיעור סקרים אלחוטיים מקסימליים של 8000 הרץ, וזה עכבר המשחק האלחוטי הראשון בשוק שמציע תכונה זו.

עכבר זה שוחרר במקור אך ורק באתר של Razer ובחר בחנויות Razer הפיזיות כטיפת כמות מוגבלת. Razer התחייב להמשך ייצור בירידות אצווה על פי הביקוש, אך נכון לכתיבת סקירה זו, זה כרגע לא במלאי.

פסק הדין שלנו

מהדורת חתימת המיני של Razer Viper היא הגונה לעבודה במשרד אך אינה מתוכננת במיוחד לשימוש זה. עם זאת, יש לו איכות בנייה יוצאת מן הכלל, ותוכלו לתכנת מחדש את כל הכפתורים באמצעות תוכנת ההתאמה האישית. העכבר הזה מתאים ביותר לידיים קטנות או בינוניות אך יכול להיות פחות נוח אם אתה מחזיק את העכבר עם כף היד שלך במגע עם מסגרת השלד החשופה בחלק האחורי של העכבר.

איכות בנייה מדהימה.
לא תומך בזיווג רב מכשירים.
גלגל הגלילה חסר מצב גלילה חופשית וכניסות הטיה של L/R.

מהדורת חתימת המיני של Razer Viper היא עכבר משחק יוצא דופן של FPS. זה קל מאוד, וגוף סגסוגת המגנזיום שלו מרגיש יציב מאוד. מבחינת הביצועים, חביון הקליקים שלו נמוך ועקבי להפליא, וגם דיוק החיישן וגם השהייה הם מעולים. נוסף. עכבר זה מציע חווית משחק FPS חלקה, מדויקת ומיידית להפליא.

איכות בנייה מדהימה.
.
חביון לחיצה נמוך במיוחד.
שיעור הסקרים האלחוטי המרבי של 8000 הרץ.

מהדורת חתימת המיני של Razer Viper טובה מאוד למשחקי MMO אך יש פחות כפתורי צד מאשר עכבר משחקי MMO ייעודי. עם זאת, אתה יכול לתכנת כל אחד מהכפתורים באמצעות תוכנת ההתאמה אישית. יש לו גם איכות בנייה יוצאת מן הכלל ומרגישה יציבה מאוד. מבחינת ביצועים, יש לו חביון קליקים נמוך ועקבי להפליא, ביצועי חיישנים מצטיינים ותמיכה בשיעורי סקרים אלחוטיים הגבוהים מ- 1000 הרץ.

איכות בנייה מדהימה.
ביצועי חיישנים יוצאי דופן.
חביון לחיצה נמוך במיוחד.
גלגל הגלילה חסר כניסות הטיה של L/R.
יש פחות כפתורי צד מאשר עכבר משחקי MMO ייעודי.

מהדורת חתימת החתימה המיני של Razer Viper מספקת ביצועים גולמיים מצטיינים. חביון הלחיצה שלו נמוך להפליא, וגם חביון החיישן וגם הדיוק מעולים. בנוסף, עכבר זה הוא הראשון בשוק שמציע שיעור סקרים אלחוטי מקסימאלי של 8000 הרץ, ומספק מעט יותר טוב אך ביצועים כוללים הרבה יותר עקביים. עם זאת, השימוש בקצב הסקרים של 8000 הרץ דורש גם משאבי מעבד ניכרים וצורכים כוח סוללה הרבה יותר מהר.

ביצועי חיישנים יוצאי דופן.
.
שיעור הסקרים האלחוטי המרבי של 8000 הרץ.

 • 7.
 • 9.6 משחקי וידאו (FPS)
 • 8.4 משחקי וידאו (MMO)
 • .8 ביצועים גולמיים
 1. .
 2. עודכן 23 ביוני, 2023: גישה מוקדמת שפורסמה.
 3. עודכן 21 ביוני, 2023: הבודקים שלנו החלו לבדוק מוצר זה.
 4. עודכן 06 ביוני, 2023: המוצר הגיע למעבדה שלנו, והבוחנים שלנו יתחילו להעריך אותו בקרוב.
 5. עודכן 03 במאי 2023: רכשנו את המוצר ומחכה שהוא יגיע למעבדה שלנו.
 6. עודכן 13 במרץ, 2023: המוצר זכה בסקר ההצעות שלנו, אז נקנה ובודק אותו בקרוב.

בדוק מחיר

מהדורת חתימת מיני צפע שחור
מהדורת חתימת מיני צפע שחור
מהדורת חתימת מיני צפע שחור
מהדורת חתימת מיני צפע שחור

הבדלים בין גדלים וגרסאות

עכבר זה זמין רק באפשרות צבע שחור ואין לו גרסאות בזמן הכתיבה. אתה יכול לראות את התווית ליחידה שקנינו ונבדק כאן.

. ל- Razer יש טופס בדף המוצר שלהם שתוכלו למלא אם ברצונכם לקבל הודעה כאשר העכבר הזה נמצא במלאי לרכישה.

לעומת עכברים אחרים

מהדורת חתימת המיני של Razer Viper חולקת כמעט באותה צורה כמו Mini Viper Viper המקורי אך שונה ביסודה ברוב הדרכים האחרות. לעומת זאת, ה- Viper Mini המקורי הוא עכבר משחק קווי בין נקודת מחיר בינונית או תקציבית. עם זאת, מהדורת חתימת המיני של Razer Viper היא יקרה משמעותית מרוב עכברי המשחק, כולל ספינות הדגל הנוכחיות של Razer. עכבר זה הוא עכבר Razer הראשון עם גוף שלד של שלד סגסוגת מגנזיום ועכבר המשחקים הראשון הזמין מבחינה מסחרית שתומך בקליפ קלפי מקסימלי של 8000 הרץ.

. מהדורת החתימה של Razer Viper Mini משתמשת גם באותו חיישן מהשורה הראשונה כמו ספינות הדגל של Razer האחרונות, כמו ה- Razer V2 Pro ו- Razer Deathadder V3 Pro. עם זאת, מהדורת החתימה של Viper Mini עולה על עכברים אלה מבחינת הביצועים הכוללים, בין היתר בזכות קצב הסקרים המרבי האלחוטי שלה של 8000 הרץ, המספק ביצועי חביון וחיישנים עקביים יותר ושוליים יותר. אם כי השימוש בקצב הסקרים המרבי של 8000 הרץ מגיע גם בעלות משמעותית מבחינת חיי הסוללה וכוח עיבוד המעבד הנדרש. בעוד שעכבר זה מספק ביצועי משחק אלחוטיים יוצאי דופן, הוא גם נושא תג מחיר גבוה משמעותית מרוב עכברי המשחק האלחוטי המובחר. .

.

ה- Razer Viper V2 Pro ומהדורת החתימה המיני של Razer Viper הם עכברי משחק אלחוטיים קלים באותה מערך מוצרים. ה- V2 Pro V2 גדול יותר ובעל גוף פלסטיק מוצק. מצד שני, מהדורת חתימת המיני של Viper היא קטנה יותר, קלה יותר, ובעלת גוף שלד סגסוגת מגנזיום. מהדורת החתימה כוללת גם דונגל מזווג של Razer Hyperspeed המאפשר סקירה אלחוטית מקסימאלית של 8000 הרץ. במקביל, כברירת מחדל V2 V2 Pro תומך רק בקצב סקרים אלחוטי מקסימאלי של 1000 הרץ. ה- V2 Pro V2 יכול לתמוך בקצב סקירה אלחוטי מקסימאלי של 4000 הרץ באמצעות דונגל של Razer Hyperspeed, אם כי אחד אינו נכלל בתיבה.

Logitech g pro x superlight

ה- Logitech g Pro X Superlight ומהדורת החתימה המיני של Razer Viper הם עכברי משחק אלחוטיים קלים. ה- Logitech גדול יותר ובעל גוף פלסטיק מוצק. מצד שני, המסעדה קטנה יותר, קלה יותר, ובעלת גוף שלד מגנזיום סגסוגת מגנזיום. Razer מספק גם את ביצועי ההשהיה והחיישנים הכלליים טובים יותר ותומך בקצב סקרים אלחוטי מקסימאלי של 8000 הרץ.

Mini Viper Viper ו- The Razer Viper Mini Signature Edition הם עכברי משחק עם אותם מידות באותה מערך מוצרים. ה- Viper Mini הוא דגם קווי עם גוף פלסטיק מוצק. מצד שני, מהדורת חתימת ה- Viper Mini היא דגם אלחוטי קל יותר עם גוף גזע של שלד סגסוגת מגנזיום. במהדורת החתימה יש גם ביצועי משחק טובים משמעותית ותומכת בקצב סקרים אלחוטי מקסימאלי של 8000 הרץ.

. ה- Viper 8kHz הוא מודל גדול יותר, קווי בלבד. .

Finalmouse Starlight Pro – Tenz Medium

ה- Finalmouse Starlight Pro-Tenz Medu. שני העכברים שוקלים כמעט זהים, אך לרייזר יש ביצועי חיישן ואביון טובים משמעותית. .