Reacher – Apple TV, Amazon Seady Shoulder משפר מחדש את הגיבור של Lee Child | טלוויזיה/סטרימינג | רוג’ר אברט

0

הכיף הגדול יותר של Reacher בצורה זו הוא גם לראות נוכחות פעולה בכיתה שוורצנגר, משתמשת בראשם כל כך-כולל האופן שבו אנשים מוטבי ראש של ריצ’סון כאילו מצחו היה בלוק בטון. כאשר הקולנוע יכול להתעדכן בגפיים הטיטאניות שלו, זה יכול למעשה לגרום לך להתחמק כשאתה מסתכל על המסך, כמו במקלחת כלא רעש בפרק הראשון שמעניק לו הקדמה שוברת עצם כלוחם במשקל כבד. האגרופים שלו פגעו כמו משאיות מופרזות, והמצלמה מאפשרת לנו לעתים קרובות לראות אותו מוריד מספר רב של מתנגדים בו זמנית, עם עדינות אכזרית. .

להגיע

. בלי שום דבר מלבד השכל שלו, הוא חייב להבין מה קורה במרג’ב, ג’ורג’יה. .

Reacher מואשם בטעות ברצח בעת ביקור בעיירה הקטנה מרגרייב, ג’ורג’יה.
53 דקות 19 באפריל, 2023 TV-MA

כאשר מתגלים יותר קורבנות, Reacher מנסה להשיג תשובות אך מוגדר. רוזקו מקבל הודעה מאיימת.

החקירה של Reacher and Finlay על Spivey החסרה מובילה אותם לעימות עם קלינר SR. רוזקו לומד חדשות מטרידות על Reacher.

46 דקות 19 באפריל, 2023 TV-MA

ככל שהסכנה גדלה, Reacher ו- Roscoe מתקרבים והם מתכננים להיפגש עם הקשר שלהם מביטחון המולדת.

.

47 דקות 3 במרץ, 2023 טלוויזיה-מא

.

47 דקות 4 בפברואר 2022 טלוויזיה-מא

קָשׁוּר

Cast & Crew

אלן ריצ’סון ג’ק טורף

מלקולם גודווין אוסקר פינליי
מארק בנדאוויד פול האבל
ווילי ג.

על אודות

כאשר קצין המשטרה הצבאי בדימוס, ג’ק טייק, נעצר בגין רצח שלא ביצע, הוא מוצא את עצמו באמצע קונספירציה קטלנית מלאה בשוטרים מלוכלכים, אנשי עסקים מוצלים ופוליטיקאים מתכננים. . העונה הראשונה של Reacher מבוססת על רב המכר הבינלאומי, והרגה רצפה של לי צ’ילד.

הסתגלות סיפור פשע היא אלימה, יש לו קללות ועירום.

מֵידָע

.

שפות

אודיו מקורי אנגלית (ארצות הברית) אודיו ותכתוביות אנגלית (ארצות הברית) (AAC, דולבי 5.

נְגִישׁוּת

כיתובים סגורים (CC) מתייחסים לכתוביות בשפה הזמינה עם תוספת של מידע רלוונטי שאינו דיאלוג.

זכויות יוצרים © 2023 Apple Inc. כל הזכויות שמורות.

להגיע

המחמאה הגדולה ביותר שאפשר לתת לסדרת אמזון החדשה “Reacher” היא שאלן ריצ’סון הוא הבעלים של התפקיד כעת, למרות שהוא שייך בעבר לטום קרוז. שייט אולי לא היה הגודל הפיזי הנכון עבור גיבור חמקמק, אכזרי, שכתב הסופר לי ילד במקור עבור אדם בגובה של מטר וחצי סנטימטרים. אבל המגסטאר בכל זאת ניסו להפוך את הדמות שלו, במיוחד במהלך הבלאגן הזהב של סרטי כוכב ערנות של כוכב בגיל העמידה כמו “נלקח” ו”השוויון..

Reacher מוצא יותר מקום לשוטט עם העונה הראשונה הזו עם שמונה הפרקים שמציגה אותו כאגדה חידתית ובודדת, ואז צופה בו מתפרק שכבות שונות של קונספירציה המתרחשת בפרוסת פאי אפרסק שטופת שמש ואפרסק של ג’ורג’יה. המופע פוגע בך עם הרבה שאלות מייד, כמו התעלומה של חוקר המשטרה הצבאית המיוחדת הזו עם רשימת מדליות מלחמה, ופתאום מתגלגלת לעיירה השקטה מרגרייב, ג’ורג’יה, באותה עת שנמצאה גופה, גפיו שבור, ומכוסה בקופסת קרטון. .

העלילה המורחבת של “Reacher” של ניק סנטורה יכולה להרגיש קצת סבוכה – עם חבורה שלמה של שמות משפחת , למרות שהנבלים הכתובים בפועל מסובבים למעשה את השפמים שלהם בעונג מרושע. אבל זה גורם לאיזה סיפורי טלוויזיה מפותלים מוצקים, ולמוות לעתים קרובות יש כוח משיכה אימתני מכיוון שהדברים הופכים אישיים עבור כל דמות כמעט. ולמרבה המזל יש לנו אנשים שהאנטר רודף המנחה אותנו דרך כל זה, שלא רק נכון לעיתים קרובות לגבי האינטואיציה שלו עם אנשים, מסוגלים לנתח רמזים כדי לדעת מה מישהו חושב או לאן הם הולכים, אבל כישורי הבלש שלו ממשיכים להעביר את הסיפור. מרמז אחד שאינו מכוון לשני.

הכיף הגדול יותר של Reacher בצורה זו הוא גם לראות נוכחות פעולה בכיתה שוורצנגר, משתמשת בראשם כל כך-כולל האופן שבו אנשים מוטבי ראש של ריצ’סון כאילו מצחו היה בלוק בטון. . . .

. וילה פיצג’רלד היא הכוח שלה שיש לחשב איתו כ- Roscoe, שוטר נוסף החשוד כלפי רדינג, שבמשך מאוחר יותר נכנס איתו מערכת יחסים שהמופע מנסה למנף על ידי אישור אותה כעצמאי רע עצמאי. ו- Reacher מוצא הפוך בולט במפקד המשטרה פינליי (מלקולם גודווין), חליפת חליפה משכילה הרווארד, “המשך את בני הסורר”-גבר שחור, מבוסטון, אשר נתקל בגזענות בעיירה הלבנה בעיקר שהוא רוצה לעשות לְהַגֵן. אם כי עבור מופע שמגדיל את המנגן באופן שווה עם מגדר ומירוץ, זה יכול להיות קנאי, כמו כאשר אין לה שום בעיה לכתוב סצנת התכווצות בה Reacher מסביר את Music Music to Finlay.

.. כמו Reacher, ריצ’סון מרגיש גם חדש להפליא באזור, אבל אתה לא יכול להפסיק לשים לב אליו. זה לא מזקן לראות את מחשב המוח שלו, ולראות את אגרופיו מגיבים.

כל העונה הראשונה הוקרנה לבדיקה. “Reacher” עולה לראשונה באמזון מחר, 4 בפברואר.

ניק אלן

ניק אלן הוא העורך הבכיר ברוג’רברט.COM וחבר באיגוד מבקרי הקולנוע בשיקגו.