Reddit – צלול לכל דבר, רשת חדשות אנימה

0

Contents

טנג’ירו יתמודד עם אויבים חדשים ויזייף בעלות ברית חדשות בשד סלייר: קשת הכפר SwordSmith!

אנימה עונתית

Reddit ושותפיה משתמשים בעוגיות וטכנולוגיות דומות כדי לספק לך חוויה טובה יותר.

.

על ידי דחיית עוגיות לא חיוניות, Reddit עשוי עדיין להשתמש בעוגיות מסוימות כדי להבטיח את הפונקציונליות המתאימה של הפלטפורמה שלנו.

.

קבל את אפליקציית Reddit

סרוק את קוד ה- QR הזה כדי להוריד את האפליקציה עכשיו

.

פעמים אחרי 24:00 ב- JST פשוט אחרי חצות זמני עד כמה שעות אחרי 24 זה ביפן (אני.ה. . . זה מיועד רק למופעים עם קבוצות מורשות המופיעות מספר ימים לאחר ששודרות ביפן, כל שאר ההצגות נמצאות ב- EST לזמן השידור המורשה שלהן.

.

  • Senpai.מו – מציג את כל האנימה לפי עונה במגוון פריסות, כולל גם היכן מופעים זורמים בארה”ב. יש תצוגות פשוטות ושולחן לוח שנה. .
  • Animeschedule.נֶטוֹ – . . .
  • אניצ’רט – רשימות מהדורות של אנימה ודונגהואה. קישורים לאניליסט.
  • LiveChart שבועי – מציג את הפרקים לשידור מהיום ל -7 ימים קלנדריים מהיום. ניתן להתאמה אישית מאוד.
  • דף האנימה העונתי של מאל – מציג את כל האנימה לפי עונה ומציג את הסטטוס של כל כותרת ברשימת האנימה שלך. .
  • רשימת קארמה אנימה – מציג את דירוג הקארמה של כל הפרקים השבועיים ON /R /anime, כמו גם קישורים לפוסטים /u /autolovepon, סקרים וזמני פרסום.

עוֹנָתִי

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר בקיץ 2023, 9-15 בספטמבר

! .

• • אנימה מנגה רומנים משחקי מוסיקה סחורה אירועים תעשייה אנשי פעולה חיים
תצוגה קומפקטית בלבד

תצוגת רשת עם תמונות

עם פרקים חזקים מאוד, חתיכה אחת וכלבים תועים בונגו עוקפים את Jujutsu Kaisen במצטבר! גלה מה עוד נע בדירוג. – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על האופן בו PE.

כלבים תועים בונגו תופסים את המקום הראשון השבוע וכעת הוא צוואר וצוואר עם ZOM 100 במצטבר. עיין בדירוג המשתמש השבועי שלנו! . זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על אופן עכברוש של אנשים.

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר בקיץ 2023, 19-25 באוגוסט

פנים רצח מתים היו דירוגים די טובים מאז תחילת העונה, ולבסוף מתנדנדים המקום הראשון השבוע! – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על האופן בו אנשים דירגו את האינדיבידואל .

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר בקיץ 2023, 12-18 באוגוסט

. גלה כיצד התוכניות האהובות עליך נערמות על פי הצבעות הצופה. – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו מבוססים.

כלבי תועה של בונגו עוברת עונה טובה מאוד, אך היא עדיין עומדת בפני תחרות נוקשה. גלה כיצד התוכניות המועדפות עליך התקיימו בדירוג המשתמש השבועי שלנו. . זכור כי הדירוגים הללו מבוססים .

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר בקיץ 2023, 29 ביולי -אוגום 4

הנישואים המאושרים שלי עוברים ZOM 100 במצטבר. כמה רחוק זה ילך? ראו כיצד כל המועדפים שלכם הסתדרו בדירוג המשתמש השבועי שלנו. . .

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר בקיץ 2023, 22-28 ביולי

הנישואים המאושרים שלי מתהווים כמתמודד על המקום הראשון. ! . זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על האופן בו אנשים דירגו את האינדי.

. ! – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על האופן בו אנשים מדורגים.

מדריך התצוגה המקדימה של האנימה בקיץ 2023

חזור לעולם מלחמות הדשא הספרותיות בכלבי בונגו תועה עונה 5! בדוק גם את ההופעות של הסוקרים שלנו על ססיליה והכומר לורנס, ZOM100: רשימת הדלי של המתים, הלק, התכנסות חשוכה, בית ספר לגיבורים, סינדיואליות: נואר, הנישואים המאושרים שלי, אקונומיקה, ג’וג’וטסו קייזן עונה 2 ועוד! – ברוך הבא למדריך התצוגה המקדימה של רשת האנימה של רשת האנימה! כך זה הולך: צוות המבקרים שלנו .

הם חזרו! האפוקליפסה הזומבית מעולם לא הייתה כל כך מבורכת כמו שהיא ב- ZOM 100: רשימת הדלי של המתים! בדוק גם את המבקרים של הסוקרים שלנו על התכנסות חשוכה, בית ספר לגיבורים, החתול המופלא הוא בדיכאון היום, נישואיי המאושרים, נולדו מחדש כמכונה אוטומטית, עכשיו אני משוטט בצינוק, לורד שד ברמה 1 וגיבור חדר אחד, ועוד! בחסות ין עיתונות! .

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר באביב 2023

ממש בקו הסיום, Oshi no ko עוקף את המכשפה מכספית למקום השלישי. ! – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. .

כשנותר רק שבוע אחד ללכת, אושי אין קו מטפס צעד אחד קרוב יותר לפסגה. . – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. .

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר באביב 2023, 10-16 ביוני

דירוג המלכים קופץ לפתע במצטבר בזכות הפרק השבוע, אך האם זה יוכל לשמור על המקום הזה? ! . זכור כי הדירוגים האלה.

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר באביב 2023, 3-9 ביוני

המצטבר כבר לא זז הרבה, אבל הסכנות בלב שלי פשוט ממשיכות לטפס ולטפס; כמה רחוק זה ילך? ! – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו הם BA.

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר באביב 2023, 27 במאי – יוני 2

וינלנד סאגה ודלג ולואר יושבים יציבים מאוד בראש התרשימים. ראה כיצד התוכניות האהובות עליך נערמות השבוע! – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על האופן בו אנשים דירגו את Indiv.

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר באביב 2023, 20-26 במאי

Tengoku Daimakyo מפסיק את ירידתו בפרק הכוכב! עם המון עליות ומורדות במצטבר, גלה היכן המועדפים שלך מדורגים השבוע! – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על הו.

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר באביב 2023, 13-19 במאי

. ! – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. .

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר באביב 2023, 6-12 במאי

איזה שבוע מרהיב לנדודי שינה לאחר הלימודים ! גלה אילו סדרות אחרות בולטות בדירוג המשתמש השבועי שלנו. – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. .

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר באביב 2023, 29 באפריל -מאי 5

לאחר התחלה איטית, ידידי הראשון חסר מושג והסכנות בלב מטפסות בהתמדה על התרשימים. גלה כיצד התוכניות המועדפות עליך התקיימו בדירוג המשתמש השבועי שלנו. – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. קחו בחשבון שאלו .

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר באביב 2023, 1-28 באפריל

. בואו לראות לאיזו סדרה יש לטובת הרגע! האם אושי לא קו הצליח להתנדנד במקום הראשון? – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על האופן בו אנשים דירגו את האינדיבידואל .

מדריך המנגה באביב 2023

המנגה שלמה עם יותר מ- 50 ביקורות מנגה כדי למצוא את הסדרה האהובה הבאה שלך! – אמנות באנר על ידי שפמנון ברוך הבא לרשת החדשות האנימה האביב 2023 מדריך המנגה! . .

מדריך הרומן האור של אביב 2023

מצא את פונה העמוד הבא שלך במדריך הרומן האור שלנו! חזור להתחלה עם סאסאקי ומיאנו: שנים ראשונות, או גלה מה קורה כשרק הלורד הנבל מעביר את הכוח לפלס למעלה! – יש המון דברים שיכולתי לומר על יבול הרומנים הקליל של המדריך הזה, אבל הכי בולט בעיניי הוא האיזון: יש צפחה הרבה יותר שווה של ספרים שמכוונים לזכר ונקבה א ‘.

מדריך המנגה באביב 2023

! מצא את ה- BL הבא שלך לקרוא או לצלול לתככים היסטוריים עם הביקורות החדשות של היום! – אמנות באנר על ידי שפמנון ברוך הבא לרשת החדשות האנימה האביב 2023 מדריך המנגה! יתכן שראית את אחד ממדריכי התצוגה המקדימה של האנימה העונתית שלנו, שם צוות מבקרים כותב כל בכורה בטלוויזיה אנימה חדשה כשהוא משודר בתחילת עונה. עכשיו, לעשות משהו כזה למנגה זה .

מדריך התצוגה המקדימה של האנימה באביב 2023

! גלה אם הערך הזה היה שווה לחכות ולקרוא את כל הביקורות שלנו לעונת האנימה של אביב 2023 כאן. – Adblock+ שובר דף זה, שקול רשימת הלבנות של אן ברוך הבא לרשת החדשות האנימה האביב 2023 מדריך התצוגה המקדימה של אנימה! כך זה הולך: צוות המבקרים שלנו כותב את ה- I שלהם.

מדריך התצוגה המקדימה של האנימה באביב 2023

!

גַם: דירוג מלכים: שידת האומץ האוצרות, ה- Idolm@Ster סינדרלה בנות U149, Slayer Demon: קשת הכפר SwordSmith, שירות שולי, נדודי שינה אחרי הלימודים, משחק הר מוות מת, גונדם: המכשפה ממסמן עונה 2, ציפורי עונת העונה 2, Mashle, גן העדן של הגיהינום, הכלה של מגוס העתיקה עונה 2, ד”ר. !, !

מדריך התצוגה המקדימה של האנימה באביב 2023

!

גַם: . אבן, יורי זה העבודה שלי!, קונוסובה, ועוד!

מדריך התצוגה המקדימה של האנימה באביב 2023

ימי ראשון של סולטה חוזרים! זו העונה השנייה של גונדם: המכשפה ממרקורי! גלקסיה הסמוכה, שהוזמנה לעולם אחר בפעם השנייה, כנף ציפורי עונה 2, משל, משחתות קסומות, אוטקו שדון, מרפסת בית הקפה ואלותיה, הכלה של מגוס העתיקה עונה 2, ד”ר. אבן, יורי זה העבודה שלי!, ! – Adblock+ שובר דף זה, שקול רשימת הלבנות אן ברוך הבא ל-.

. . ! . !, קונוסובה, ועוד! – Adblock+ שובר דף זה, שקול רשימת הלבנות של אן ברוך הבא לרשת החדשות האנימה האביב 2023 מדריך התצוגה המקדימה של אנימה.

הספין-אוף הנפיץ של מגומין נמצא כאן! ? ראו את הביקורות שלנו על Konosuba: פיצוץ על העולם הנפלא הזה!, קמיקאטסו: עובד למען אלוהים בעולם חסר אלוהים, דלג על ידי לופר, קיבלתי מיומנות רמאות בעולם אחר, טוקיו מיו מיו עונה 2 2 ועוד! .

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר בחורף 2023

למרות שדנמאצ’י שולט במחצית השנייה של העונה, וינלנד סאגה שומרת על הובלת שיער. בואו לראות את התוצאות הסופיות לעונת 2023 בחורף 2023! . זכור כי הדירוגים הללו מבוססים.

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר בחורף 2023, 19-25 במרץ

! גלה כיצד התוכניות המועדפות עליך בוצעו בדירוג המשתמש השבועי שלנו. – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. קחו בחשבון את זה.

הבחור הקרח ועמיתו הנשי המגניב משתפר שבוע אחר שבוע, וכעת הוא משתלם במצטבר. גלה מה עוד נע בדירוג! . .

העליות והמורדות השבועיות מעניינות, אך וינלנד סאגה שולטת הכל ביציבות עליונה. ! – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על האופן בו אנשים r.

! גלה איפה המופעים האהובים עליך מדורגים השבוע. – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על האופן בו אנשים מדורגים.

דירוג האנימה שלך – מיטב החורף 2023, 19-25 בפברואר

. גלה כיצד התוכניות האהובות עליך נערמות על פי הצבעות הצופה. – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. .

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר בחורף 2023, 12-18 בפברואר

. וזו לא הסדרה היחידה מטלטלת את הדירוג המצטבר השבוע! – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. .

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר בחורף 2023, 5-11 בפברואר

הבולטות בצל הולכת וכולה כשהיא מתקרבת לגמר שלה. גלה אילו סדרות אחרות בולטות בדירוג המשתמש השבועי שלנו! . זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על האופן בו אנשים מדורגים .

דירוג האנימה שלך – מיטב החורף 2023, 29 בינואר 4 -פברואר 4

בנות ונסיכות קסומות מצליחות די טוב לעצמן העונה. גלה כיצד התוכניות המועדפות עליך התקיימו בדירוג המשתמש השבועי שלנו. – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על האופן בו PE.

! ? – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. .

מייפל וצוות חוזרים לשבור את המשחק! . .1a, ועוד! – Adblock+ שובר דף זה, שקול רשימת הלבנות אן וול.

מדריך התצוגה המקדימה של האנימה בחורף 2023 – צ’ילין בשנות ה -30 לחיי לאחר שפיטר מצבא מלך השדים

מה זה? דריאל, חייל בצבא אדון האפל שאינו יכול להשתמש בקסם. במקום זאת, הוא מחזיק את האינטלקט והיוזמה שלו כעוזר לאחד הקברניטים האמינים ביותר של לורד האפל. אך כאשר הקברניט מוחלף בסיכום, דריאל מאבד גם את עמדתו המיוחסת ופוטר. באכזבה הוא פורש בכפר של בני אדם, מתחיל התחלה חדשה בחיים באמצעות יכולותיו .

מדריך התצוגה המקדימה של האנימה בחורף 2023 – גלגול נשמתו של מגרש השדים החזק בעולם אחר

? הרויושי הוא האונמיג’י החזק ביותר (Diviner) בעולמו. חבריו בוגדים בו, ועל סף המוות, הוא רוצה להיות מאושר בחייו הבאים. לאחר מכן הוא מנסה כישוף גלגול נשמות סודי. הכישוף הוא הצלחה, והוא מגלגל מחדש, אבל איכשהו זה בעולם אחר. . עד מהרה הוא ריא.

מדריך התצוגה המקדימה של האנימה בחורף 2023

ואש חוזר עם מעיל צבע טרי בטריגון סטמפדה! גם: Nier: Automata ver 1.! אדי באדי, חיי חקלאות בעולם אחר, אגדת תפוח סוכר, אגדת הגיבורים: שבילים של פלדה קרה – מלחמת צפון, וחיות ענק של ARS! – Adblock+ שובר דף זה, שקול רשימת הלבנות של אן ברוך הבא לרשת החדשות של אנימה 2023 אנימה Previe.

מדריך התצוגה המקדימה של האנימה של חורף 2023 – חיי חקלאות בעולם אחר

מה זה? . כדי ליהנות מהזריקה השנייה שלו, אלוהים מעניק לו את כלי החקלאות הכל -יכול. צפו כשירקו חופר, צלעות ומחרשות בעולם אחר בפנטזיה החקלאית הנינוחה הזו. .

רוח קרה נושבת בעונה חדשה של אנימה! חזור כל יום כשאנחנו מתעדכנים עם הביקורות האחרונות לתוכניות העונה הזו. היום: Danmachi IV חלק 2, כיתת ריגול, Revenger ו- Onimai! – Adblock+ שובר דף זה, שקול רשימת הלבנות של אן ברוך הבא לרשת החדשות של אנימה חורף 2023 מדריך תצוגה מקדימה של אנימה! כך זה הולך: צוות המבקרים שלנו רושם את רשמיהם באופן מיידי, להיות פוסט.

איזו סיום לעונה מדהימה! . ! – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. לשמור ב .

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר בסתיו 2022, 17-23 בדצמבר

. ! . קחו בחשבון שהדירוגים הללו הם באס.

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר בסתיו 2022, 10-16 בדצמבר

עשה זאת בעצמך סנטימט. גלה אילו סדרות אחרות בולטות בדירוג המשתמש השבועי שלנו! – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו הם BA.

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר בסתיו 2022, 3-9 בדצמבר

Bleach and Akiba Maid War יש שבוע חזק ובכך לנקוט את דרכם במצטבר. גלה היכן המועדפים שלך מדורגים השבוע! . .

. . – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. .

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר בסתיו 2022, 19-25 בנובמבר

אם שנן הוא הז’אנר שלך, אקונומיקה הייתה חזקה כל העונה ומכה בתווים גבוהים יותר ויותר. גלה היכן המועדפים שלך מדורגים השבוע! – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על האופן בו אנשים מדורגים.

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר בסתיו 2022, 12-18 בנובמבר

Epic Team Pop מגיע יותר ויותר לפסגות חדשות של אי שפיות. . . זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על האופן בו אנשים מדורגים.

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר בסתיו 2022, 5-11 בנובמבר

! גלה את כל המהפכות בדירוג האנימה השבוע. – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. .

. ? גלה בדירוג המשתמש השבועי שלנו. . .

דירוג האנימה שלך – הטוב ביותר בסתיו 2022, 1-28 באוקטובר

. ? – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על האופן בו אנשים דירגו פרקים בודדים של ה- C.

מדריך התצוגה המקדימה של סתיו 2022

מדריך התצוגה המקדימה נפתח השבוע עם החזרת הניצחון של אקונומיקה: מלחמת דם של אלף שנים! כמו כן לא תרצו לפספס יותר מזוג נשוי, פחות מאוהבים!, איש שרשרת, מנעול כחול, בוצ’י הסלע!, ! – Adblock+ שובר דף זה, קחו בחשבון את וויטליס.

נסיכה ביבליופילית! !, ! – Adblock+ הפסקות .

הכי טוב והגרוע ביותר בקיץ 2022

העונה מסתיימת עם התהום האלוף הבלתי מעורער. אבל סדרות אחרות עולות ונופלות ברגע האחרון על כוח הסיום שלהן. ! – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור זאת .

סוף השבוע הראשון של הבכורה עדיין מתחזק עם גונדם: המכשפה ממרקורי, מתחם דיור ג ‘, אלילית 7 גבר על חלק 2, מרגל × חלק 2, ברסרק, האקדמיה הגיבורה שלי, אפוס צוות פופ ורייב של הארמון הפנימי! – Adblock+ שובר דף זה, קחו בחשבון את רשימות הלבן אן צפיתם בתוכניות, בחרו כעת את ביקורות הסטרימינג היומיות שלכם כאן: סקר ברוך הבא לסתיו של רשת האנימה 2022 Preve.

מדריך התצוגה המקדימה של סתיו 2022 – Berserk: קשת תור הזהב – מהדורת הזיכרון

מה זה? מעי שכירי חרב הבודדים מטייל באדמה בה מלחמה בת מאה משתוללת. חריפותו ומיומנותו בקרב מושכים את תשומת ליבו של גריפית ‘, מנהיג קבוצת שכירי חרב בשם להקת הנץ. . .

הכי טוב והגרוע ביותר בקיץ 2022, 16-22 בספטמבר

. גלה כיצד התוכניות האהובות עליך התנהלו עם שבוע אחד לעונה! – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. .

הכי טוב והגרוע ביותר בקיץ 2022, 9-15 בספטמבר

מיוצר בתהום וקריאת הלילה שניהם מלטים את מיקומם במצטבר. גלה כיצד התוכניות המועדפות עליך בוצעו בדירוג המשתמש השבועי שלנו. . .

הכי טוב והגרוע ביותר בקיץ 2022, 2-8 בספטמבר

הדוד לא עושה רע אחרי ההפסקה של שבועיים, אבל זה לא מספיק כדי להגן על המקום הראשון מפני תוצרת תהום . גלה כיצד התוכניות המועדפות עליך התקיימו בדירוג המשתמש השבועי שלנו. – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור זאת .

הכי טוב והגרוע ביותר בקיץ 2022, 26 באוגוסט ספטמבר 1

. ! – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו מבוססים .

הכי טוב והגרוע ביותר בקיץ 2022, 19-25 באוגוסט

. . . זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על איך אנשים .

. . . .

דירוג המשתמש של עונת קיץ 2022 סוף סוף מתחילים. בין המפגשים הכבדים הצפויים, קריאת הלילה והרתיעה של ליקוריס מגוללת מקום. – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. .

מדריך התצוגה המקדימה של קיץ 2022

מדריך התצוגה המקדימה מתפתל לסיום עם חזרתו של איסקאי רומקום הפוך מאוד: השטן הוא טיימר חלק! כמו כן: אוריינט עונה 2, זימון שחור, לוציפר והפטיש הביסקוויטי, בובת פרימה, מתי איומו יעשה את הצעד שלו, קריאת הלילה, תוצרת תהום, Overlord IV, טוקיו מיו מיו חדש, עונה 2 של חברת השכרה, עונה 2, RWBY: קרח קווינדום, ועוד! – Adblock+ שובר דף זה, שקול את וויטל.

מדריך התצוגה המקדימה של קיץ 2022

האם אלילי הפוסט הברקים יכולים לקחת את הביצועים שלהם לשלב הבא? כמו כן: אוריינט עונה 2, זימון שחור, לוציפר והפטיש הביסקוויטי, בובת פרימה, מתי איומו יעשה את הצעד שלו, קריאת הלילה, תוצרת תהום, Overlord IV, טוקיו מיו מיו חדש, עונה 2 של חברת השכרה, עונה 2, RWBY: קרח קווינדום, ועוד! – Adblock+ שובר דף זה, שקול רשימות לבנה אן ברוך הבא לקיץ 2022 של רשת האנימה.

הכי טוב והגרוע ביותר באביב 2022

! הנה פסק הדין הסופי. – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על האופן בו אנשים דירגו את האינדי.

הכי טוב והגרוע ביותר באביב 2022, 17-23 ביוני

אהבה אחרי שליטה עולמית נוקטת השבוע די צלילה. האם אנו יכולים לצפות לקאמבק עם הסיום? ראה כיצד התוכניות האהובות עליך נערמות, כשנותר רק שבוע לפני סוף העונה. – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. לִשְׁמוֹר .

הכי טוב והגרוע ביותר באביב 2022, 10-16 ביוני

לאחר כמה פרקים חלשים יותר, סיום תולעת הספרים מפוצץ את דרכו למקום הראשון! . . .

הכי טוב והגרוע ביותר באביב 2022, 3-9 ביוני

Kaguya-Sama כבר לא מרוצה מלהרחף במקום 2-3, ולבסוף תופס את המקום הראשון! גלה כיצד התוכניות המועדפות עליך בוצעו בדירוג המשתמש השבועי שלנו. – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים האלה הם .

הכי טוב והגרוע ביותר באביב 2022, 27 במאי-יוני 2

כל כך הרבה פרקים טובים שמתחרים על המקום הראשון. . עיין בדירוג המשתמש השבועי שלנו! . קחו בחשבון שה- RA הללו.

הכי טוב והגרוע ביותר באביב 2022, 20-26 במאי

אגף הציפורים ליקוי חמה אפילו את המשפחה המרגלת העשויה והעצמה השבוע! גלה כיצד התוכניות המועדפות עליך התקיימו בדירוג המשתמש השבועי שלנו. – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. .

הכי טוב והגרוע ביותר באביב 2022, 13-19 במאי

חתיכה אחת וקגויה-סאמה נמצאים במירוץ הדוק מאוד לאהבת המעריצים שלהם! ! – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על אופן העמידה.

נערת שד וגיבורות שומרים על המומנטום הגבוה שלהם מהשבוע הקודם. ! . זכור כי הדירוגים הללו מבוססים.

נערת שד הסמוך פועלת לגלף את מקומה בראש הדירוג. בואו לגלות איזו סדרה מדורגת גבוהה יותר שאולי ציפיתם. הם עשויים להיות שווים מבט שני! . לשמור ב.

הכי טוב והגרוע ביותר באביב 2022, 1-28 באפריל

. ? – בואו נסתכל על מה שקוראים אן רואים את הטוב ביותר (והגרוע ביותר), בהתבסס על הסקרים שתוכלו למצוא בביקורות הסטרימינג היומי שלנו ובדף הציון שלכם עם הסימולקסטים האחרונים. זכור כי הדירוגים הללו מבוססים על האופן בו אנשים דירגו פרקים פרטניים של .

מדריך התצוגה המקדימה של אביב 2022

האם עשית מקום בלב שלך לאניה? הבכורה הצפויה ביותר של משפחת Spy X עכשיו קם! גַם: שיקימורי לא סתם חמוד, בלבו של קונואיצ’י צובאקי, אואשי, קגויה-סאמה אהבה היא מלחמה, טייגר ואנני 2, ריקוד ריקוד, אהבה אחרי שליטה עולמית, אביר השלד בעולם אחר, רוח רפאים תינוקת קטנה, גיבורה מנהלת את האמצע הצג, RPG נדל”ן, דיימון, אני מפסיק לגיבורים, בנות מרפא, אהבה חי ניג’יגאסאקי, התליין ואורח חייה ועוד!

אנימה עונתית: חורף 2023

אנימה עונתית אוויר במסגרות של שלושה חודשים: חורף, מינואר עד מרץ; אביב, מאפריל עד יוני; קיץ, מיולי עד ספטמבר; וסתיו, מאוקטובר עד דצמבר.

מופעים רבים ששודרו באותה עונה יתחילו באותו שבוע וירוץ במשך 12 שבועות, וישאיר הפסקה של שבוע בין עונות. אנימה עונתית נוטה להיות בעונות 12-, 13-, 24- או 26 פרקים.

במקרה של עונות של 12 ו -24 פרקים, מופעים אלה ישודרו במשך 12 שבועות בכל פעם כאשר עונות של 24 פרקים יתפרקו בין שתי ליבות 12 פרקים. . עונות שלוש עשרה או 26 פרקים ישודרו שבוע מוקדם או ימשיכו בשבוע מאוחר.

תן לנו לדעת איזו מנגה חדשה אחרת תרצה שתהיה לנו בספרייה על ידי הצעת רכישה .

עיין בבחירות המנגה הללו כדי להקדים את עמיתיהם לאנימה שישודרו בחורף 2023. מל אינטרלואן יאפשר לך לשאול עותקים פיזיים של מנגה מספריות אחרות. אתה יכול גם לבדוק עותקים דיגיטליים של מנגה בקומיקס פלוס. שני השירותים הללו דורשים כרטיס ספרייה ציבורית של קנטון לגישה.