כיצד לבנות מחשב מאפס – שלב אחר שלב מדריך לבניית מחשב, Reddit – לצלול לכל דבר

0

כיצד לבנות מחשב מאפס

כולם יודעים שזה זול יותר לבנות מחשב מאפס, אבל כמה אתה באמת חוסך? אם אתה משווה מחשב שהורכב מראש לעומת בנייה עצמית עם מפרטים דומים, אתה יכול לצפות לחסוך בכל מקום בין $ 50 ל- $ 400, תלוי עד כמה המחשב יוקרתי (אתה נוטה לחסוך יותר במערכות קצה גבוה יותר).

כיצד לבנות מחשב – מדריך שלב אחר שלב

? אם אתה משווה מחשב שהורכב מראש לעומת בנייה עצמית עם מפרטים דומים, אתה יכול לצפות לחסוך בכל מקום בין $ 50 ל- $ 400, תלוי עד כמה המחשב יוקרתי (אתה נוטה לחסוך יותר במערכות קצה גבוה יותר).

. . קונה חדש. שם החיסכון הגדול בועט פנימה. אם תבחר לשדרג במקום להפגיז מזומנים במחשב חדש.

רוב הסיכויים שתוכלו להשתמש מחדש בשימוש מחדש של מארז המחשב הקיים, אספקת החשמל, כונן אופטי, צג, מקלדת, עכבר ואפילו מערכת הפעלה (ה.ז. חלונות). ברוב המקרים, שדרוג מחשב יעלה לך פחות ממחצית מחיר מחשב חדש.

. אתה יכול לבנות את מכונת החלומות שלך בהתאמה אישית

פעמים רבות מחשב שנקנה בחנות לא מציע את מה שאתה צריך, או שהוא עומס יתר על המידה עם כל הפעמון והשריקות הנוספות שאתה לא רוצה (אבל עדיין צריך לשלם עבורו בכל מקרה).

בטח, כמה יצרני מחשבים, בעיקר Dell, מאפשרים לך להתאים אישית את המחשב שלך ולהתעסק עם כמה מפרט אבל הבחירות שלך עדיין מוגבלות למדי:

רוצה כיור חום לאחר השוק, כך שתוכל לשעון יתר על המידה את המעבד שלך? לא. מה דעתך להתקין אספקת חשמל של 1,000 וואט לחיה המשחק שלך? שוב לא. הממ אולי משהו פשוט אז: בחר את המותג של הכונן הקשיח שלך? . מצד שני, למד כיצד לבנות מחשב והאפשרויות יוגבלו רק על ידי הדמיון שלך (והארנק).

לבנות מחשב

3. אתה צריך ליהנות מאחריות מוצר ארוכה יותר

רוב הזמן, יצרני מחשב פופולריים כמו Acer, Dell, HP ו- Lenovo מציעים אחריות סטנדרטית לשנה במחשבים השולחניים שהם מוכרים. רוצה אחריות ארוכה יותר? בטח, ואז השתעל (~ $ 100 עד 200 $) יותר עבור אחריות מורחבת.

עם זאת זה סיפור אחר כשאתה קונה חלקי מחשב בודדים לבניית מחשב משלך. להלן תקופות האחריות הממוצעות המוצעות על ידי יצרנים מחלקי מחשב שונים (ללא עמלות או חיובים נוספים):

כיצד לבנות מחשב מאפס

שלום לכולם, אני גיימר שמחפש לבנות מחשב משלי ותהיתי איך אפילו להתחיל. כל כך הרבה קישורים מבלבלים או די מוטים כלפי מוצרים מסוימים ואני רק רוצה שיהיה לי מחוון טוב להתחיל לבנות את המחשב שלי. טווח המחירים שלי הוא 1100-1400 € (אני גר בצרפת) כדי להפעיל כל משחק בצורה חלקה עם הופעות גבוהות (סיימתי עם הופעות מחשב נייד 50-60 fps). .

עריכה: נראה שזה נמצא בטווח המחירים שלי https: // pcpartpicker. . כעת הרכיבים מופיעים כביכול:

מעבד: אינטל קפה אגם I5-9600K

CPU Cooler: Dark Rock Pro 4

לוח האם: Z390 ATX

זיכרון: RAM של 16 ג’יגה-בייט (מוצע DDR4-2800/DDR4-3400)

אחסון: מ.2 SSD עם אחסון 500 ג’יגה -בייט/אחסון מכני 3TB ב 7200 סל”ד.

GPU: nvidia geforce rtx 2080

מקרה: עיצוב פרקטלי Meshify C Dark Tg

PSU: TXM זהב 550 W 80+ זהב מוסמך חצי מודולרי אספקת חשמל

עריכה 2: וולפ, זה התפוצץ אבל אני מניח תודה לכולם על כך שבדקו. אני בהחלט לא יזול ואני אשתמש בשוויון של PCPARTPICKER כדי לייעל את הבנייה. כל השיקולים שנלקחו כעת, אפילו עשיתי גיליון מורחב עם המלצות כולם על ההיבטים השונים של מערך המשחקים העתידי החדש שלי שאוכל סוף סוף ליהנות ממנו במלואם.

?

האם אתה צריך לבנות או לקנות מחשב חדש? הנה כל מה שאתה צריך לדעת על בנייה לעומת קניית מחשב כדי שתוכל לקבל את ההחלטה הנכונה עבורך.

 • בניין לעומת. קניית מחשב: השוואה ברמה העליונה מדריך זה יגיד לך את כל מה שאתה צריך לדעת על בניין לעומת. קניית מחשב.
 • גורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון אם אתה בונה או קונה, לדעת מה תשתמש במחשב החדש שלך כדי לעזור לך לקבוע אילו מפרטים חשובים לך ביותר כמשתמש.
 • האם אתה צריך לבנות מחשב? למרבה המזל יש המון משאבים בחוץ המאפשרים את בניית המחשב האפשרי לכל אחד.
 • האם אתה צריך לקנות מחשב טרומי? הדרך המהירה ביותר להשיג מחשב חדש ולהפעיל אותו היא לקנות מחשב שנבנה מראש.

קניית מחשב חדש היא משימה רצינית הדורשת גם זמן וגם מחקר. בין אם אתם מתכננים לרכוש מחשב שנבנה מראש או לקנות רכיבים ולבנות אותו בעצמכם, ההחלטה האולטימטיבית תהיה השקעה גדולה. אבל שזו האפשרות הטובה יותר? ובכן, זה תלוי בצרכים הספציפיים שלך. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על בנייה לעומת קניית מחשב.

 • קניית מחשב? .
 • בניית מחשב? חקור רכיבים.

בניין לעומת. קניית מחשב: השוואה ברמה העליונה

מחשבים שנבנו מראש יכולים להפעיל אותך במהירות אך לעיתים קרובות יש רכיבים מוגבלים או חסרונות אחרים שיכולים לחזור לנגוס אותך. בניית מחשב היא המסלול לבחור מבחינת האיכות. . . למרבה המזל, מדריך זה יגיד לך את כל מה שאתה צריך לדעת על בנייה לעומת קניית מחשב, כך שתוכל לקבוע מה מתאים לך.

גורמי מפתח שיש לקחת בחשבון

.

. גודל האחסון נמדד בדרך כלל ב- GB (ג’יגה -בייט) או בשחפת (terabytes). . הרכיב האחראי לאחסון הוא הכונן הקשיח (HDD או SSD). . פתרונות אחרים, כגון ענן או אחסון חיצוני, יכולים גם לסייע בהפחתת כל בעיות בגודל האחסון.

כוח מעבד

כוח המעבד או המעבד שלך קשור ישירות לכוח המחשב שלך. כוח המעבד נמדד בכמה דרכים, אך הנפוץ ביותר הוא מהירות השעון, המיוצגת ב- Gigahertz (GHz). אם לומר זאת בפשטות רבה, ככל שמספר זה גבוה יותר, כך המעבד חזק יותר. מהירויות הממוצעות של מעבד המודרני ביותר מ- 2-4GHz.

כוח GPU

בדומה למעבד, ה- GPU או כרטיס הגרפיקה ממלאים חלק קריטי בקביעת עד כמה המכונה שלך תהיה חזקה. אתה יכול להשתמש במהירות השעון כדי למדוד גם את חוזק ה- GPU. עם זאת, יש עוד מפרט חשוב לא פחות לשים לב אליו. VRAM או RAM וידאו הוא כמות הזיכרון שיש ל- GPU, והיא מתייחסת ישירות עד כמה הוא חזק. שוב, ככל שהמספר גבוה יותר, כך ה- GPU חזק יותר.

זיכרון ראם

זיכרון גישה אקראית או זיכרון זיכרון RAM הוא הרכיב המאחסן את כל הנתונים הנמצאים כיום על ידי המחשב שלך. אתה יכול לשדרג בקלות את כמות ה- RAM במחשב האישי שלך, עם מגבלות מסוימות. כמה אתה יכול לשדרג את ה- RAM שלך בסופו של דבר על לוח האם שלך. . למחשבים מודרניים יש בדרך כלל 8-16 ג’יגה-בייט של זיכרון RAM. .

האם אתה צריך לבנות מחשב?

השלמת מבנה חדש בהצלחה היא אחת התחושות המתגמלות ביותר שיש. לאחר שעות של מחקר ועבודה, תהיה לך מכונה חזקה שתתפקד עוד הרבה זמן. לרוע המזל, לחבר את המחשב החדש הזה יכול להיות מלחיץ למדי. כל דבר, החל מבעיות תאימות לשגיאת משתמש יכול להפוך את התהליך לקשה ויקר יותר באופן אקספוננציאלי. למרבה המזל יש המון משאבים בחוץ המאפשרים את בניית המחשב האפשרי לכל אחד.

אם אתה מחליט אם אתה צריך לבנות מחשב אישי או לא, בדוק תחילה את היתרונות והחסרונות הללו:

יתרונות של בניית מחשב

להלן כמה מהיתרונות המובילים בבניית מחשב מחשב:

  זול יותר לטווח הארוך. . עם זאת, כאשר רוכשים רכיבים באופן אינדיבידואלי, הם לרוב טובים יותר באיכותם מאשר הרכיבים המסודרים בתפזורת שנכנסים למחשבים שנבנו מראש. זה מוביל לאיכות בנייה טובה יותר הכוללת שגורמת למחשב להיות אורך חיים ארוך יותר. .

חסרונות של בניית מחשב

להלן כמה מהחסרונות הנפוצים ביותר של בניית מחשב: מחשב:

  יקר יותר מראש. קניית חלקים בודדים מוסיפה הוצאות כמו דמי משלוח או כמויות מוגבלות המובילות את המחירים. כשאתה קונה מחשב שנבנה מראש, כל זה לא מהווה בעיה מכיוון שכל הרכיבים מגיעים במחשב הכלול במחיר המקורי שלו.

האם אתה צריך לקנות מחשב טרומי?

קבלת מחשב חדש זה מרגש להפליא, לא משנה איך אתה מתכנן לעשות את זה. הדרך המהירה ביותר להשיג מחשב חדש ולהפעיל אותו היא לקנות מחשב שנבנה מראש. . אם זה מחנות, אתה יכול לקחת את המחשב הזה הביתה ולהביא אותו לעבוד באותו יום! אם אתה מזמין מחשב שנבנה מראש באופן מקוון, אתה עדיין תצטרך לחכות זמן מה, אבל החבילה היחידה שלה לחכות במקום מספר רכיבים-ויש מעט מאוד זמן הגדרה.

יתרונות של קניית מחשב

? להלן כמה מהסיבות המובילות לקנות מחשב:

  Plug & play. . . לפעמים, מחשבים שנבנו מראש יכולים אפילו להגיע עם תוכנה או אפליקציות ספציפיות המותקנות שיכולות לחסוך לך זמן יקר.

חסרונות של קניית מחשב

.

  . . הסיבה לכך היא שתכיר פחות את הרכיבים האישיים של המכונה. נניח שאתה לא יכול לקבוע היכן הבעיה. . הבעיה העיקרית הנוספת בתיקונים ובמחשבים שנבנו מראש היא שאם המכונה באחריות, תצטרך לקבל את כל המחשב האישי, ולא רק רכיב אחד.

בשורה התחתונה

לאחר שחשבת על כל היתרונות והחסרונות, אתה מקווה שיש לך מושג טוב יותר אם בנייה או קניית מחשב מתאים לך. שתי השיטות משיגות את אותה המטרה אך עוברות דרכים שונות מאוד שמגיעות לשם.

. כאשר הזמן הוא בעיה, מחשבים אישיים שנבנו מראש יכולים להעלות אותך במהירות האפשרית. לא משנה באיזו אפשרות תחליט, תמיד יש מקום להתאים אישית או לשדרג את המחשב שלך בהמשך הדרך. יש לקוות שמדריך זה יקל על ההחלטה שלך, וזכור שאין החלטה “לא נכונה” בכל מה שקשור לרכישת מחשב אישי.