Reddit – צלל לכל דבר, Apex Legends Tracker | סטטיסטיקות אגדות Apex & Leaderboards

0

Apex Legends Tracker | סטטיסטיקות אגדות Apex & Leaderboards

אתה יכול לבחור מבין העוקבים השונים הזמינים ב- FPS Tracker למטרה זו. . אתר האינטרנט שלנו לא רק מציג את הסטטיסטיקה של המשחקים שאתה משחק, אלא גם מציגים גלובלי כמו גם לוחות מנהיגים אזוריים למשחקים. לאחר ההרשמה לסטטיסטיקה של אגדות Apex שלנו, תכירו את השחקן הטוב ביותר במשחק הזה בעולם.

Apex מדורגת על גשש סטטוס BR

.

יצרתי קובץ Excel מבוסס מאקרו שמאפשר לך לעקוב אחר נתוני המשחק שלך כולל: RP, נזק נגרם, הורג ומסייע על ידך ועל חברי הצוות שלך (בתוספת הדרגות שלהם אם אתה רוצה!)

הגשש עובד בכל הדרגות, כולל ברונזה – כסף עד אדונים+

אתה יכול לבטל הגנה של הגיליונות עם סיסמא “עריכה”, עם זאת אני מציע לעשות זאת רק אם אתה יודע את הדרך שלך סביב Excel, והכפתורים הכלולים צריכים להיות כל מה שאתה צריך כדי שזה יעבוד.

אתה עלול להיתקל בשגיאות טווח Excel עד להזנת משחק הנתונים הראשון שלך.

הזן כאן RP הנוכחי

!

הזן את הנתונים שלך כאן, כל שדה דורש ספרות קפדניות (למעט “דרגה”). .

אם תרצה לעקוב אחר כל יום של דירוג, לחץ על כפתור זה כשאתה מתחיל יום חדש. זה יוסיף קווים אנכיים שבהם עצרת יום קודם.

להלן דוגמה לנתונים שעוקבים אחר Split 2. . .

.

אם אתה רוצה לערוך ישירות את הנתונים לעומת השימוש בלחצני הקשיח שלי, אל תשכח שתוכל לפתוח את הסדינים באמצעות הסיסמה “עריכה”.

ספק משוב! כל מה שתרצה לראות/לא אוהב? ? תודיע לי ואשמח לבצע כמה שינויים!

סטטיסטיקות אגדות Apex? כאן תוכלו למצוא את הטוב ביותר . הכלי שלנו הוא הטוב ביותר גשש נתונים סטטיסטי לאגדות Apex . עקוב אחר שלך דירוג אגדות Apex ולברר מיהו נגן האגדות הטוב ביותר של Apex! ? עדכוני Tracker Stats Stats Stats Legend. , בודק הסטטיסטיקות של אגדות Apex מוכן לעקוב אחר סטטיסטיקות נגן מפלטפורמות PC, Xbox ו- PS4.

מאת ApexTracker · פורסם ב- 18 במרץ 2019

אייקון אגדות אגדות אדום

.


Trapboom

רוב הניצחונות
Mangooze


FattySav

הגבירו את כישורי הקצה שלכם

השתפר באגדות Apex עם ההדרכות והמדריכים המועילים שלנו. .

דמויות אגדות Apex מצליחות

מדריך למתחילים למצב Apex Legends Arena

.

ישנם סטטיסטיקות שונות הזמינות באתר האינטרנט שלנו. . .

. . . זה ייתן לך סקירה של כמה אתה מיומן במשחק וידאו מסוים.

.

.

13

שחקני צמרת חדשים.

זה תמיד מסקרן לדעת מה השחקנים האחרים השיגו במשחק שאנחנו אוהבים לשחק. גיימרים אוהבים לדעת איפה הם עומדים בין שחקנים אחרים וזה נותן להם את מינון המוטיבציה לשחק טוב יותר. .

אתה יכול לבחור מבין העוקבים השונים הזמינים ב- FPS Tracker למטרה זו. כל מה שאתה צריך לעשות כדי לגשת ל Beaderboards וסטטיסטיקה היא להירשם באתר המתאים. אתר האינטרנט שלנו לא רק מציג את הסטטיסטיקה של המשחקים שאתה משחק, אלא גם מציגים גלובלי כמו גם לוחות מנהיגים אזוריים למשחקים. לאחר ההרשמה לסטטיסטיקה של אגדות Apex שלנו, תכירו את השחקן הטוב ביותר במשחק הזה בעולם.

עקוב אחר סטטיסטיקות נגן אגדות Apex במחשב, PS4 ו- Xbox One

. אתה יכול לראות בבירור מי נמצא בראש ולמה. האם זה לא יהיה מדהים לדעת איך חברי השחקנים שלך עושים ב- Apex Legends? . .

השחקנים הטובים ביותר של מופע המשחקים בראש המוביל. . הגשש יציג נתונים סטטיסטיים מפורטים של המשחקים ששיחקו ופרופיל של גיימרים שונים שמתלהבים מאגדות איפקס. .

בעזרת Apex Legends Leaderboard Tracker, . Leaderboards הם קטעים באתרי מעקב המציגים את הסטטיסטיקה של כל מי שמשחק את המשחק. .

. אם תוסיף עוד פילטרים ללוחות כאלה, תוכל . אתה יכול גם לקבל את מספר הפעמים שהשחקן הצליח להיכנס לטופ 25. .

. .

יש גם פאנל באתר המעקב שלנו שמראה לך את הזמן שאחריו יאפס את המוביל בחזרה לתפאורה הראשונית. . במקום זאת, תוצב בקבוצה אחרת ותוכל להתמודד מול שחקנים אחרים. איפוסים כאלה עשויים להתרחש בכל שבוע או פעמיים בשבוע, תלוי באיזו פלטפורמה אתה משתמש.

. . .

. . הם יאפשרו לך לבחור את הפלטפורמה, האגדה והסטטיסטיקה של המשחק.

. . ישנם שלושה מכשירים שונים לבחירה: .

. . עליך לבחור את האגדה בה אתה משתמש כדי להציג את הסטטיסטיקה של השחקנים עם אותה אגדה.

. . היזהר בבחירת הגדרה זו מכיוון שאין רק סוג אחד של ניצחונות או הרוגים שיופיעו בתפריט האפשרויות.

עם השליטה האחרונה, אתה יכול אפילו לבחור את העונה שאתה משחק כרגע כמו ניצחונות עונה 1 או עונה 2 ניצחונות כדי לצפות בסטטיסטיקה של מהדורות שונות של המשחק בנפרד. תוכל לראות לוח זכייה כללי ומפורט המציג את הדירוג של כל השחקנים המשתמשים באותה פלטפורמת מעקב.

הורג את Leaderboard

. . כל שעליכם לעשות הוא לבחור את האפשרויות להרוגים עבור ההגדרה האחרונה.

  • זכייה בהרג
  • אקדח הורג
  • רובה ציד הורג
  • AR הורג
  • חבילת טיפול הורגת
  • עונה 1 הורג
  • עונה 2 הורגת

כיצד להגיע לראש המובילה של אגדות Apex

ישנן דרכים שונות בהן אתה יכול לעשות את דרכך במעלה Leaderboard Legends Legend. אם תנסה לעקוב אחר הטיפים שציינתי להלן, תוכל לראות את שמך במיקומים העליונים.

האזן למוזיקה האהובה עליך בזמן שאתה מנגן

דרוש כמות אדירה של אנרגיה ומסירות לשבת זמן רב ולשחק משחק. . אובדן המוטיבציה הוא הסיבה מספר אחת לכך שרוב השחקנים לעולם לא מגיעים לראש המוביל.

כדי להימנע מאובדן מיקוד, שימו את השירים האהובים עליכם וזממו לאורךתם בזמן שאתם מנגנים אגדות איפקס. זה יעזור לך לשחק שעות ארוכות בלי להשתעמם ובזמן קצר תראה את עצמך מטפס לפסגה.

לשחק בעקביות

אתה צריך שעות משחק כדי לקבל יותר ניצחונות. עקביות עוזרת לך להעלות את דרכך במעלה המוביל מכיוון שאגדות אפס לא נוגעות רק לזכייה. זה קשור לקבל ציון טוב, שתוכל לעשות רק אם אתה מנצח בעקביות.

תרגול מביא לשלמות

הדרך הטובה ביותר לשלוט בכל דבר היא על ידי תרגול בשקדנות עד שאתה הופך למקצוען בזה. העצה שלי להשתפר באגדות Apex תהיה לשחק אותה בכל יום ולהמשיך להתאמן. בסבלנות ובמאמץ, בוודאי תראו אותך בשם בראש רשימת הדירוגים העולמיים.

מדוע להשתמש בגששי סטטיסטיקות נגן עבור אגדות Apex?

עוקבים הם דרך נהדרת לדחוף את עצמך לעבוד קשה כדי להגיע לראש בריכת אגדות האפקס. אתה יכול לחפש את אתרי ה- Stats Stats Tracker הטובים ביותר ולראות את הביקורות של השחקנים שהשתמשו בפלטפורמות אלה.

אני מקווה שהבנת לאילו עוקבים באמת. בלי להתייחס יותר, צא למסלול והתחל לנגן! זכור להתאמן באופן קבוע אם אתה רוצה לראות את עצמך בחלקו העליון של Leaderboard Legends Legends.

.