Reddit – צלל לכל דבר, SecretLab Magnus Pro XL סקירה | גיימר מחשב

0

SecretLab Magnus Pro xl

מידות שולחן (כולל כיסוי מגש צירים):
65–125 ס”מ
.
5 שנים
אביזרים (כלול): מחצלת שולחן מגפד

מחיר:

. שניהם היו פרויקטים של DIY. לקחתי את שולחן העבודה משולחן העבודה של איקאה שהיה לי הרבה שנים (ואהבתי). הראשון שלי היה פיתרון ממונע ממונופריס. השני שלי היה פיתרון של תעודת יד ממונופרס. ביליתי כמות מביכה של זמן וכסף על פתרונות שונים לניהול כבלים (במיוחד עבור פתרונות הרכבה למחשבים מתחת לתקן)). .

. . . .

. קראתי כמה ביקורות על קופסאות פגומות, אבל לא נתקלתי בבעיות כאלה. האריזה הזכירה לי את אפל. יָקָר. . . לא הייתי מגשש לתיבות חומרה/כיסים, מדריך הוראות רופף וכו ‘. .

מה שאגיד זה. השולחן כבד מאוד. ידעתי שזה מתכת וציפיתי שזה יהיה כבד, אבל לא כבד זה.

כמי ששונא לשלם עבור הרכבה ובונה את כל הדברים שלי. . שוב, אתה צריך לנקוט אמצעי זהירות עם ראש השולחן בגלל משקלו, ובסופו של דבר להעיף אותו וכו ‘. אבל אך ורק מנקודת מבט של הוראות, הם חשבו על הכל. .

החריג היחיד לכך היה בנוגע להצבת כרית שולחן העור המגנטי למעלה. . . יש סביבו רצועה וכמה הוראות ליישור, אבל זה פשוט לא הגיוני בעיניי אז עשיתי את זה בדרך שלי שהתבררה כמושלמת מילימטר מסביב (גם היא מרשימה). הבעיה היא שהעניין הוא מגנט, כך שברגע שתקבל שטח פנים הגון על השולחן, אינך יכול להתאים או להזיז אותו. בכלל.

. ואז התנתקתי את זה לכיוון השני לאורך השולחן. .

בסך הכל לקח לי בערך 15-20 דקות לעשות זאת לבד. ושוב, 80% מהזמן הזה בילו נקיטת אמצעי זהירות עם החלק העליון הכבד, התמרון וכו ‘. .

מתאים, גימור, איכות

. . . העובדה שמשטח שולחן המכסה את כל פני השולחן מושלם למילימטר מכל ארבעת הצדדים מטורף בעיניי. זה מאוד נקי. .

ניהול CALE

. . . אתה יכול לומר ששולחן העבודה הזה תוכנן ונבנה סביב הרעיון של ניהול כבלים וקווים נקיים. . . וכדי להסיע הביתה את הנקודה, תמיד הייתי מעוצבן שהכבלים היחידים המגיעים משולחן עבודה מסודר הם כוח ואתרנט. . .

. . . הדבר הזה גרם לי להיות מסוחרר עם כמה קל, יציב וניתן להסתגלותו היה גם טביעת רגל כוללת במיוחד ומשטח מגע עם המקרה. . פוצצתי. .

. . . הפקדים קלים מאוד ואינטואיטיביים. זה מגיע עם 3 מוגדרות מראש של גובה. .

. . . . . . בגובה הישיבה היציבות מושלמת ב 100% וללא חששות בכלל. יש לי את הגובה העמידה שלי בגובה 109 ס”מ. ובגובה זה השולחן יציב מאוד. נח עליו, הקלדה וכו ‘. אני בכלל לא טלטל. עכשיו, אם אני עולה לזה ואדחוף אותו קדימה ואחורה, יש מעט מתנודד. . . . . ויש לי את זה שעומד על מדף שולחן גרובמדי. אז כן. אפילו עם פירמידה קטנה מוערמת של כפות רגליים ומוניטור גדול של 42 אינץ ‘. .

הנדנף הקל (רק כשאתה דוחף אותו) גם לא בא מהרגליים. . . . אבל שוב – אני פרפקציוניסט OCD ואין לי שום בעיות ביציבות בעת שימוש בעמידה, עבודה, מצלמת רשת, הקלדה וכו ‘. אף אחד. . .

.

 1. . . . . . . . עדכון: אז מסתבר שזה לא דברים מתכתיים ש”מדבקים “לשולחן שלי דרך הכרית. זה דברים עם מגנטים אחרים בהם (שיש לעכבר שלי בתחתית כדי להחליף משקולות, רגליים שונות וכו ‘). אז כן – אם לעכבר שלך אין כל סוג של כיסויים או מגנטים מגנטיים בתחתית, אתה צריך להיות בסדר.
 2. . העומק המדווח / המדוד של השולחן הוא 31.. זה 4.5 “יותר מהשולחן הקודם שלי והיה גם נקודת מכירה עבורי. . . זה מאוד יציב ואני בטוח במאה אחוז שאני באמת יכול פשוט לגלוש את מדף השולחן המעורפל שלי אליו באופן חלקי והכל יהיה בסדר. עם זאת, הציר נמוך יותר או נמוך יותר מהחלק העיקרי של השולחן ונמוך עוד יותר כשאתה מהווה את כרית השולחן בחלק הראשי של השולחן. . . . ..

זה פשוט השולחן האולטימטיבי למשחקים ועבודה מהבית.

פסק הדין שלנו

מעולם לא הכרתי שולחן משחק מרשים באמת כמו ה- Magnus Pro XL. כל סנטימטר ממנו תוכנן בקפדנות וזה מלוטש לשימוש כפי שהוא נראה. .

 • מעוצב בקפדנות
 • פונקציית SIT/SIT/SIT קלה לשימוש

 • שוקל מעל 70 ק”ג
 • אביזרים חיוניים מוסיפים עלות נוספת

הצוות המנוסה שלנו מקדיש שעות רבות לכל ביקורת, כדי להגיע באמת ללב של מה שהכי חשוב לך. למידע נוסף על האופן בו אנו מעריכים משחקים וחומרה.

. . צריך .


65–125 ס”מ
~ 77.

אביזרים (כלול): מחצלת שולחן מגפד
אביזרים (לא כלולים):
949 $ | 829 ליש”ט

כדי לשלוט על המגנוס יש לוח בקרה המשולב בימין הקדמי של השולחן. זה די קל להתמודד איתו. . .

הפונקציונליות SIT/Stand ב- Magnus Pro XL היא פשוט אחת מהן הטובות ביותר שיש שם. המנועים לוחשים בשקט והם נעים עם פעולה נוזלית. העובדה שהם נעצרים בהדרגה פירושה שאתה לא צריך לדאוג למה שעל השולחן מתלהב כדי לעצור כשאתה מתאים אותו, אפילו כוס קפה או כוס מים.

. הדבר המרשים בראש ובראשונה עם SecretLab Magnus Pro XL הוא עד כמה הוא חד ונקי הוא גורם להגדרה של המחשב שלך למראה. זה לא דרך חוסר כבלים מצידי, שיש לי אפשר לטעון יותר מדי, אלא עבור אביזרי ניהול כבלים מגנטיים חכמים של מגנוס פרו XL ומגש כבלים נפרד. .

האהוב עלי ביותר הוא הכבל הקומפקטי מסודר: גוש מתכת קטן עם כמה מגנטים חזקים בתוך זה מתקן היטב את הכבלים שלי במקום. זה הוכיח שימושי במיוחד לערימת מכשירי השמע שלי, כולל ממשק DAC, AMP ומיקרופון. .

נושא אחד בלתי צפוי שנתקלתי בו במהלך ההתקנה הראשונית שלי עם השולחן הזה הוא שהעכבר שלי, Logitech G Pro Superlight Wireless, דבק בזה. ל- Superlight מגנטים בבסיס המיועדים לשימוש במערכת הטעינה של PowerPlay של Logitech, ולמגנטים אלה יש כוח הדבקה קל מאוד למשטח המתכת של מגנוס פרו XL. זה גורם לגרירה בולטת בזמן שאתה חותף על פני השולחן. עם זאת, הפיתרון שלי היה להסיר את אסימון הפלסטיק הקטן מהחלק התחתון של האור, ולכן להרחיק את המגנטים רחוק מספיק כדי להימנע מכל התנהגות דביקה.

אם כי יש לציין כי קשרי הכבלים המגנטיים הללו אינם נכללים בעלות השולחן עצמו, ובמקום זאת ניתן לרכוש תמורת 25 דולר עבור סט של שלושה או תמורת 49 דולר כסט של שלושה לצד שני נדן ניהול כבלים וערימת של רצועות הידוק. .

זה העניין: ה- SecretLab Magnus Pro XL דורש הוצאה נוספת כדי להפוך אותו לחוויה מלוטשת כמו שצריך להיות.

אם אתה תוחב את המחשב שלך מתחת לשולחן העבודה, אולי תרצה לשקול כבלי DisplayPort, HDMI או USB ארוכים במיוחד כדי לוודא שיש לך את אורך הישיבה והעמידה של השולחן. זה קל יותר לומר מאשר לעשות, והייתי צריך לקנות כמה כבלים חדשים של 3 מטרים ו- USB במעלה הזרם כדי להתמודד.

אם זה לא מה שאתה מחפש, אתה יכול לעלות על המחשב שלך על השולחן או לשקול את הר המחשב האישי של SecretLab (89 $), התלוי על החלק התחתון של השולחן ומציע מקום לטעון את המחשב שלך. זה אומר שזה יכול לנוע למעלה ולמטה עם שאר השולחן, ריצות הכבלים ייארדו. המקרה שלי Corsair 5000T שולט בכך שאחד מהם – העומס המקסימלי של הערכה הוא 15 ק”ג והמקרה הזה בלבד (sans כל רכיבים) שוקל 14.53 ק”ג.

התוספות האחרות שיש לקחת בחשבון כוללות את רצועת תאורת התאורה החכמה של Magrgb (79 $) ואת קולב האוזניות המגנטי (29 $), שהם מעט פחות חיוניים, אם תוספות מושכות למדי. . .

האביזר האחד שאני באמת חושב שווה להשקיע בו הוא זרוע המסך הכפול. זוהי יחידה יחידה שנמצאת בחוזקה על השולחן, בין הכריכה הצירה לשולחן העבודה עצמה, והיא מציעה טווח הגעה נרחב הן למסכי 28 אינץ ‘וגם ל -32 אינץ’ שקיבלתי כרגע. . .

. במחיר של 949 דולר עבור Magnus Pro XL בלבד, אתה מסתכל על יותר מ -1,000 דולר למערך הכל בו השתמשתי לסקירה זו, וזו הגרסה שעושה

בסופו של דבר אני צריך לשאול את עצמי האם הייתי שמח עם השולחן הזה אם הייתי משלם סוג כזה של סכום עבורו? . אם כי זה מותרות מוגדרת להיות מסוגל להקצות כל כך הרבה מהתקציב שלך לרכיב בשום דרך לא מחובר לביצועים של מחשב המשחקים שלך. .

האפשרות לשנות את סביבת העבודה שלי בלחיצת כפתור שווה לי יותר מאשר, למשל, מישהו שמשתמש בעיקר בשולחן העבודה הזה למשחקים בערב אחרי העבודה. אם הפונקציונליות הזו אינה לטעמך, הרבה ממה שהופך את ה- Magnus Pro XL נהדר נמצא באופן דומה על המגנוס עבור מעל 350 $ פחות.

. באמת שאתה שם על תשומת הלב לפרטים הקטנים ועיצוב חכם עם דגמי SecretLab אלה, ועל כך הם נטועים היטב בשוק הפרימיום.

אם כי אני באמת מתרשם ממה שה- Magnus Pro XL מציע, מכיוון שזה הרבה יותר מכל מה שציפיתי משולחן העבודה בעבר. כדי להפוך לוח מתכת לשילוב חכם של ניהול כבלים ופונקציונליות, כזה שמציע גם פונקציה וגם צורה, הוא מרשים. לא ציפיתי להתפוצץ על ידי שולחן העבודה, מכל הדברים, אבל הנה אנחנו ואני.

SecretLab Magnus Pro XL ביקורת: שולחן מתכת לשבת לתקן הבא

שולחן המשחקים של Secretlab הבא של המגנוס Pro XL של SecretLab מדהים מדמם: בקרות אלקטרוניות, יכולות מגנטיות, כוח משולב ברגל השולחן.

פורסם ב- 25 באוגוסט 2022 10:00 בבוקר CDT
10 דקות ו 56 שניות זמן קריאה

 1. מחוץ לניסיון הקופסה
 2. עיצוב + חומרים
 3. אביזרים אופציונליים
 4. מראה מפורט
 5. מה חם, מה לא

בשורה התחתונה

. .

 • + SecretLab עושה את זה שוב: Magnus Pro הוא מחליף משחק.
 • + .
 • + .
 • + תאורת RGB עם SecretLab x Nanoleaf.
 • + גדלי + XL רגילים.

 • – .

אתה צריך לקנות את זה?

.

SecretLab Magnus Pro XL ביקורת: שולחן מתכת לשבת-עמדת העמדות הבא 101

35

צפה גלריה – 35 תמונות

.

. .

. . .

. .

.. .

מחוץ לניסיון הקופסה

. .

SecretLab Magnus Pro XL ביקורת: שולחן מתכת לשבת-עמדת העמד

ל- SecretLab יש “פרט אובססיבי, ממש עד תהליך ההרכבה” והם לא טועים. .

זמן בנייה. .

וינסנט סין, ראש העיצוב התעשייתי וניהול מוצרים, SecretLab, מסביר את שולחן העבודה החדש של מגנוס פרו: “כשיצרנו לראשונה את שולחן העבודה של Magnus, המטרה שלנו הייתה ליצור את ההתאמה המושלמת עם כסא SecretLab, להעלות את סביבת העבודה שלך עם פתרונות ארגוניים מדהימים ולספק גישה חלקה לכל מה שאתה צריך. המערכת האקולוגית החדשנית שלנו לניהול כבלים, שתוכננה על ידי אותו צוות שבנה את הכיסאות עטורי הפרסים שלנו, זכתה במהירות על מבקרים ומשתמשים ברחבי העולם ברחבי העולם“.

עם זאת, אנשים רצו שולחן שיכול לעשות, או להיות עוד יותר – ולכן יצאנו ליצור את שולחן המתכת המתאים לגובה האולטימטיבי למשתמשים מקצועיים הדורשים שליטה מלאה על העבודה שלהם ומשחק. “.

SecretLab Magnus Pro XL ביקורת: שולחן מתכת לשבת העמד

. “.

. “.

. אני לא יכול לחכות שתגלה לעצמך את מגנוס פרו-חדש והשפע של אביזרי ניהול כבלים בעצמך.

SecretLab Magnus Pro XL ביקורת: שולחן מתכת לשבת-לתיק

גלריה פתוחה

. גופנו לא נועד להישאר במצב אחד, ולכן הכנו שולחן כתיבה שנעה תוך כדי תנועה“.

. . .

SecretLab Magnus Pro XL ביקורת: שולחן מתכת לשבת-עמדת העמדות הבא 108

גלריה פתוחה

SecretLab מגנוס אביזרים אופציונליים:

 • SecretLab Premium PC Mount
 • עוגני כבלים מגנטיים של Secretlab

. . אבל יש לי מספר תצוגות גדולות וחבורה של מחשב משחקים מתקדמים סביבי שאני צריך לגשת אליו לפעמים בו זמנית. .

מגנוס פרו XL הגדול יותר של Secretlab ארוך כמעט לחלוטין שיש צגים כפולים בגודל 43 אינץ תצוגות xl + כפול 43 אינץ ‘4K 120 הרץ.

!) דרך אוזניות Apple AirPods המדהימות של Apple.

. SecretLab מסמר את העיצוב עם המגנוס הראשון שלו, אך השיפורים הם אינספור ב- Magnus Pro.

 • .
 • SecretLab Magnus Pro: 1.אורכו 5 מ ‘(59 אינץ’)

. אני בהחלט אוהבת את העובדה ש- SecretLab הפך את לוח הבקרה המובנה לרזה יותר, מכיוון שהוא באמת מספק מראה חלק עם שולחן מגנוס פרו.

. .

35

אני באופן אישי השתמשתי בלוח כוח 4-כיווני ולוח כוח 8-כיוונים ללא בעיה עם שולחן העבודה של SecretLab Magnus Pro XL, מבלי שזה ייקח כל כך הרבה מקום שלא יכולתי לחבר אליו כבלים. . ולא בשולחן העבודה שלהם.

.

SecretLab Magnus Pro XL ביקורת: שולחן מתכת לשבת-לתיקון הבא-לתיק 221

35

גלריה פתוחה

35

ל- SecretLab יש שקע חשמל בתחתית הרגל, הפעל את הכבל שתוכל לחבר את לוח הכוח, המחשב או כל דבר אחר לשולחן מגנוס פרו מתכת עצמו. זה באמת מחליף משחק, מכיוון שלא הייתי צריך להריץ כבל למעלה ולשולחן שלי, אלא לְתוֹך השולחן (הרגל) עצמו.

. זה באמת נהדר שיש לו כל כך הרבה נגישות בהישג ידך, על שולחן השולחן של SecretLab Magnus Pro עצמו עצמו.

גלריה פתוחה

.

ה- Magnus Pro המשודרג תומך במשהו מעניין עבור SecretLab לקפוץ אליו: הזרועות החדשות של Magnus Single and Monitor Monitor. יש לי מאמר המשך שיגיע לבחון מקרוב את זרוע המוניטור היחידה של SecretLab Magnus.

.

מחצלות שולחן השולחן של Secretlab Magnus זמינות במגוון עיצובים של חתימה או במהדורה מיוחדת, שם יש אפשרות לאביר האפל, Assassin’s Creed, Team Liquid ועוד.

SecretLab Magnus Pro XL ביקורת: שולחן מתכת לשבת-עמדת העמד

35

SecretLab התחברה עם Nanoleaf עם Secretlab Magrgb מפוזרת רצועת LED (מהדורת תאורה חכמה) שמתחברת באופן מגנט. זה מספק תאורת RGB לשולחן העבודה שתוכלו לשלוט בו באמצעות לוח בקרה שתוכלו להסתתר באזור ניהול הכבלים.

 • שקע הכוח המובנה, גבר. : זו אחת מנקודות המכירה הגדולות ביותר עבורי, אספקת החשמל המשולבת המאפשרת לך להעביר לוח כוח לשולחן העבודה ולהסתיר אותו עם מגש ניהול הכבלים בשולחן מגנוס פרו. זה מרחיק את כל הכבלים הרחק מהראייה, ומספק חוויה של שולחן כתיבה מהדורה הבאה.

SecretLab Magnus Pro XL ביקורת: שולחן מתכת לשבת-לתיקון הבא-לתיק 221

 • . אתה יכול לעבור בין מצבי תאורה בלחיצת כפתור ולהסתיר את הפקדים אחר כך.
 • : זה משהו שאהבתי במגנוס הראשון, אבל ה- Magnus Pro XL החדש ענק בהשוואה. אז יש הרבה יותר שטח פנים ליהנות מהטוב המגנטי מהעתיד ש- SecretLab מתפרסם בו. האהבה שלי ל- SecretLab היא מגנטית, ממש כמו שולחנות הכסאות שלהם.

גלריה פתוחה

35

 • מחצלת שולחן שולחן של SecretLab Magpad, עוד נגיעה חלקלק: כרית העכבר של הדסק שלם נהדרת. .
 • לוח בקרה משולב עם תאורה אחורית. לוח הבקרה דק, מובנה בשולחן העבודה עצמו בצורה מושלמת.
 • תוספות אופציונאליות: SecretLab יש שלל תוספות אופציונליות מרצועות תאורה של RGB, מחזיקי מתכת למחשב האישי שלך, כמו גם זרוע הצג החדש שלהם. אני אעקוב אחר הסקירה הזו עם ביקורת על זרוע SecretLab Monitor, תוספת מדהימה לשולחן העבודה Magnus Pro Metal.

SecretLab Magnus Pro XL ביקורת: שולחן מתכת לשבת-לתקן הבא-עמד 405

גלריה פתוחה

35

 • זרוע צג חדש לגמרי מ- SecretLab: זרוע המסך החדשה מ- SecretLab היא הפתעה נחמדה, משהו שאני לא יכול לחכות להשתמש בשימוש היומיומי הרגיל שלי. אני הולך לבדוק את זרוע הצג Secretlab Magnus בודד בסקירה בימים הקרובים אבל עד כה אני אוהב את זה.
 • : SecretLab יודע לעשות ניהול כבלים, והוא מעלה את המשחק שלו ב- Magnus Pro אפילו בגרסת XL. אבל עכשיו אתה יכול לקבל את מחשב המשחקים שלך, ואפילו מסך משחק אחד או שניים על זרועות צג, מבלי לראות כבל אחד.

גלריה פתוחה

מה לא

ממש כמו עם המגנוס המקורי, אין כאן שום דבר לא לחבב את שולחן השולחן החדש של Magnus Pro XL. .0 שולחן. .

מחשבות סופיות

.

SecretLab Magnus Pro XL ביקורת: שולחן מתכת לשבת-עמדת העמד

גלריה פתוחה

35

ההתפתחות ש- SecretLab עברה ליצור שולחנות מתכת חדשים של Magnus Pro XL ו- Magnus Pro היא מדהימה היא מדהימה. זה כל מה שהיית יכולת לרצות עם רשימת המשאלות האישית שלך לשדרוגי מגנוס, כאשר ה- Magnus Pro החדש לא רק מתכוונן לגובה, אלא כולל עמודת אספקת חשמל משולבת שמשנה משחקים שנבנה היישר ברגלו של שולחן העבודה של מגנוס פרו.

SecretLab כבר היה במוצר “רמת אפל” עם המגנוס המקורי, אבל ה- Magnus Pro החדש הוא באמת צעד גדול מה- OG. .

SecretLab Magnus Pro XL ביקורת: שולחן מתכת לשבת העמד

גלריה פתוחה

35

. אתה מסתכל על מספר מחשבים, מחוברים למסכים מרובים, אבל הראשי הראשי של 43 אינץ ‘4K 120Hz ASUS ROG תצוגות הם הלב והנשמה שלי. שולחן העבודה הגדול יותר של SecretLab Magnus Pro XL מושלם למעשה לתצוגות הכפולות בגודל 43 אינץ ‘.

. .

הכל ואני באמת אומר שהכל מגנטי בחייו של שולחן כתיבה של Secretlab Magnus Pro Metal. .

SecretLab Magnus Pro XL ביקורת: שולחן מתכת לשבת-עמדת העמד

. . זה כל מה שרצית לו ב- OG Magnus, ועוד, עם הפתעות בדרך.

אני מניח שעלינו לחכות שזרוע מגנטית תצא מהמגנוס 3.0 שולחן מתכת, שיחבר לכיסא המשחקים הסודי של הג’ור הבא שלך, וימשוך אותך למרחק המושלם הרחק מהמוניטור שלך (שנמצא על זרוע מגנטית אחרת שנעה בכוחות עצמה לאחר שהשולחן זיהה עד כמה אתה רחוק אתה רחוק הם מהמוניטור).