מדריך Redfall: כל מה שאתה צריך לדעת | GamesRadar, תאריך השחרור של Redfalle, טריילרים, משחק, סיפור וחדשות | PCGAMESN

0

תאריך שחרור של Redfalle, טריילרים, משחק, סיפור וחדשות

אתה יכול להגדיר טעינה עבור כל דמות באמצעות היכולות המועדפות עליך, עם תוספת של ארמורי הנשק העמוק העומד לרשותך כשאתה חוקר את האי. אקדחים נעים בין נשק צבאי סטנדרטי וכלה בנשק על טבעי יותר וכמובן הימור ערפדים. זה לא רק הציוד שלך שניתן לשדרג, שכן יכולות הדמות שלך משתפרות גם ככל שהמשחק מתקדם. לדוגמה, יכולת ההרמה של ליילה יכולה לגרום לחברי הצוות לעלות עוד יותר.

מדריך Redfalle: כל מה שאתה צריך לדעת

צילום מסך של סדרת Xbox X

Redfalle יוצא בטבע, והוא המשחק האחרון של אולפני ארקנה – אחראי למשחקים כמו Deathloop, Pory ו- Dishonored.

רדפל רואה אותך מתחבר לחברים (או הולך לבד) כדי לפנות התפשטות ערפדים מהעיירה הכותרת רדפל, מסצ’וסטס. תבנו ארסנל של כלי נשק ציד ערפדים פראיים, תשיג שליטה על כמה כוחות על טבעיים מרהיבים ואז תפעל לירות ולדקור את דרכך בעולם שמאוכלס על ידי ערפדים ותרויות.

אז המשך לקרוא כדי ללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת על Redfalle בזמן שאתה משחק.

תאריך השחרור של Redfalle היה 2 במאי 2023.

רדפל היה אמור לשחרר במקור בקיץ 2022, אם כי עיכוב דחף את המשחק לשנה החדשה הבמאי היוצר המשותף אמר הארווי סמית ‘ .”

פלטפורמות

Redfalle זמין ב- Xbox Series X ו- PC, דרך Steam וחנות משחקי Epic. ראוי לציין את זה Redfalle אינו חופשי לשחק, אך התווסף לרשימת מעבר המשחקים מהיום הראשון. בעוד ש- Xbox One אינה מופיעה כפלטפורמה רשמית, רדפל ניתן גם לשחק באמצעות משחקי ענן Xbox, המאפשרת לבעלי מערכת הגנים האחרונה לגשת למשחק דרך רשת הזרמת ענן Azure, אם האינטרנט שלך יהיה במהירות גבוהה מספיק לתמוך בזה.

התקן גודל

גדלי ההתקנה של Redfall עבור Xbox Series X, Xbox Series ו- PC הם כדלקמן:

  • סדרת Xbox של Redfall x גודל התקנה: 77.3 GB
  • .3 GB
  • מחשב Redfalle PC גודל: 94.

הוא מרובי משתתפים של Redfalle? .

ל- Redfalle יש גם תמיכה חוצה משחק בכל הפלטפורמות (Xbox Series X, Xbox One ו-
PC). בזמן שאתה נהנה מהיורה הקואופרטי כחוויה של שחקן יחיד, אם אתה רוצה להתחבר עם חבריך תוכל לעשות זאת ללא הגבלה. REDFALL Crossplay יעבוד ללא קשר אם אתה והחברים שלך משחקים בחנות Xbox, PC או Epic Games.

ביצועים

Redfalle לא תפעל במהירות 60 fps ב- Xbox Series X עם ההשקה. האולפן אומר כי “Redfall משיקה על קונסולות Xbox עם מצב איכות בלבד”, מה שאומר שנגני Xbox Series X יוכלו להריץ את המשחק ב 4K, 30 פריימים לשנייה; נגני סדרות Xbox יוכלו לשחק ב- Redfalle בשעה 1440p ב 30 fps. ארקיין אומר כי “מצב ביצועים של 60 FPS יתווסף באמצעות עדכון המשחק במועד מאוחר יותר.”

הגדרה

הגדרת Redfalle לוקחת אותנו למסצ’וסטס

. . “אני חושב שהתחנה של Talos שאני בטרף הייתה חמישה מגרשי כדורגל, וגודל הרדפל הוא די ‘להחזיק את הבירה שלי’,” מנהלת האמנות קארן סגרס אמרה. “בהחלט אתגרנו את כל הצוות בהפיכת משהו גדול כל כך.”

ערפדים ותרבויות רדפל

. ראש סטודיו ארקנה, הארווי סמית ‘אומר כי הערפדים של Redfall .”סולם הכוח הזה הוא משהו שתצטרך להתמודד איתו בכל רחבי Redfalle, כאשר שרשרת המזון הערפדתית יוצרת סולם בין מיניוני תותח לאויבים מתמחים מאוד שיכולים להפעיל יכולות עוצמתיות.

ערפדים אינם האיום היחיד שתצטרך להתמודד איתו תוך כדי חקר האי. ארקיין אומר כי הערפדים של רדפל נוצרו על ידי המדע, כחלק מניסוי אריכות ימים שהשתבש להחריד. כתוצאה מכך, לערפדים יש השקפה מסוימת על החיים וההבנה של הטבע האנושי. זה משהו שהם מנצלים היטב, תוך מניפולציה של רבים מאזרחי רדפל להפוך לתרבית כפופה המסיירת באזורים באי וצוד כל ניצולים שעדיין לא עלו על הסיפון עם כל התוכנית ‘בואו לחסום את השמש’.

תווי רדפל הסבירו

Redfalle כולל ארבע דמויות שניתן לשחק בהן: סטודנט במכללה, קריפטוזולוג, מהנדס קרב ושכיר חרב. .

Devinder Crousley – “הצייד הקריפטידי המאומת”
DEV הוא קריפטוזולוגיסט, ממציא שואף ומשפיע באינטרנט שמתקוע ברדפל בזמן שהוא בסיור ספרים. הניסיון שלו כצייד קריפידים מאפשר לו ליצור כלי נשק אינטואיטיביים נגד ערפין, המציגים יכולות התקפיות חדשות ותמיכה בשירותים לאחרים בשיתוף פעולה.

LAYLA ELLISON – “האיום הטלקינטי בחובות הסטודנטים”
Layla Ellison היא סטודנטית להנדסה ביו -רפואית, שנרשמה לאוניברסיטה הטכנית של רדפל. לאחר שנאבק עם חוב הסטודנטים, אליסון התנדב למשפט רפואי ב- AEVUM Therapeutics. .


ג’ייקוב בויר היה פעם חלק מיחידת כוחות מיוחדים סמויים בצבא ארה”ב, לפני שהצטרף עם PMC בשם Bellweather. בויר הוטל על חוזה מסתורי באי רדפל, כזה שקרא למומחיותו כמסמן. עם זאת, לאחר שהן שם, בסופו של דבר הוא צבר עין ערפדית וכעת יכול לפקוד על עורב פסיכולוגי וספקטרלי.

רמי דה לה רוזה – “האינגניירה הגאונית”
רמי דה לה רוזה הוא חבר במשמר החופים ומהנדס רובוטיקה, שבנה קבוצת רובוט, בריבון, כדי לתפקד ככריכה, כיסוי ותקיפה כדי לסייע לה בחזיתות תגובת האסון. דה לה רוזה נשלח לרדפל כדי להכשיר את המשמר המקומי של משמר החופים בטכניקות חיפוש והצלה, רק כדי להילחם בערפדים עם בריבון.

יתכן שתתחיל לחפש כמה רמזים וטיפים בזמן שאתה משחק Redfall, מכיוון שחלק מהאלמנטים קצת יותר סתומים ולא מוסברים מאחרים. להלן הטיפים המובילים שלנו לפתרון בעיות ברדפל.

כיצד לנקות את הערפל האדום ברדפל
הפוך את המשימות שלך דרך Redfalle על ידי פינוי הערפל האדום הקטלני שסוחף ברחובות.

תאריך שחרור של Redfalle, טריילרים, משחק, סיפור וחדשות

תאריך השחרור של Redfall-World, Co-op, עם ערפדים, היה אחד ההשקות הצפויות ביותר השנה, ויש לנו את כל הפרטים.

פורסם: 5 במאי 2023

, יש לנו את כל המידע שאתה צריך. היורה הערפד של Co-op מגיע ממפתח ארקנה, הידוע בעיקר בבניית עולמות עשירים, מכוונים מאוד, ואריגת סיפורים מורכבים סביב היצירות המרתקות שלהם. .

? בטוח. צלף עם עין מתים? חשבון. יש להם אפילו קריפטוזולוגיסט, כי למה לא. צוות השחקנים של דמויות רדפל מגוון מספיק, אך כיצד יתקיים משחק הקו-אופ הזה בהשוואה ליצירות האחרות של ארקיין? רבים דמו את Redfall ליורים משותפים כמו Left 4 Dead, אם כי זה יותר כמו Far Cry מאשר היורה הזומבי הנ”ל. .

תאריך שחרור של Redfalle: מבט ראשון של מישהו שמחזיק רובה ציד במערה

.

אתה יכול לבדוק את סקירת Redfalle שלנו כאן. במקור אמור לשחרור בשנת 2022, בת’סדה הודיעה כי היא תעכב את רדפל וגם את סטארפילד לשנת 2023 כך שהאוהדים “יקבלו את הגרסאות הטובות והמטוטשות ביותר שלהן.”

נגררים של Redfalle

הטריילר הרשמי של ההכרזה לרדפל הגיע ביוני 2021, וזו הייתה ההצצה הראשונה שקיבלנו מהעיירה המפוארת שממנה לוקח היורה הערפדי את שמו.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

. זה מראה שחקן החוקר הפרעה בכנסייה ומגלה משהו שהם רוצים שלא היה להם; הכאוס מתרחש עם הטריילר הזה שמציג את אלמנטים הקואופרטיים החזקים וכמה יכולות אופי.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

הטריילר האחרון שוחרר סביב ליל כל הקדושים משנת 2022 ונותן לנו טעימה עד כמה המפחיד יהיה הרדוף ברדפל. מגלוני הדם וכל.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

הטריילר של עולם הרדפל נותן לנו הצצה נוספת לשינוי המחריד שהעיירה המפוארת עברה. .

משחק רדפל

Redfalle שואף להיות משחק של כובעים רבים. . Redfalle הוא בעיקר משחק FPS בעולם פתוח, בו תוכלו לבחור בדיוק כיצד תרצו להתמודד עם איום הערפד שהשתלט על עיר התיירות שלכם; יהיו קנים מתים שאתה צריך כדי לחסל, מעוזים של פתרנים להשתלט, והרבה חקר בין לבין.

המטרות שלך בתוך חללים פסיכולוגיים כוללים אך לא מוגבלים, והשמדת לב ענק בקן ערפדים תוך כדי בריחה עם חייך בזמן שהוא מתמוטט. .

בנוסף, אתה יכול לפתוח בתי סטיחות בשטח ערפדים ולעבוד את דרכך לשחרורם. ישנם גם סיפונים המגנים על אזורי מפתח חיוניים למטרת הערפד. כשאתה מוכן להחזיר את האזור, אתה יכול להוריד את אחד המובנים הרבים כדי להשיג גולגלות. גולגולות אלה מובילות את הדרך למפגשים נגד אלים ערפדים, שאחד מהם אנו רואים יוצא מגייזר עם מגל לידיים.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

תפעל כקלע לגיבורים, תהיה לך הבחירה בין ארבע הדמויות הראשיות לשחק כמו שכל אחת מהן עם מערך יכולות, חוזקות וחולשות משלהם. רמי, למשל, משתמש ברובוט כדי להסיח את דעתו של אויבים. ל- Rev יש אור אולטרה סגול שמנפץ ערפדים מאושרים. יעקב יכול לתייג אויבים עם העורב שלו לפני שהוא מארב אותם עם מכשיר הטלפורטציה שלו. יכולת ההרמה של Layla שולחת בעלות ברית-שיא שמיים כדי לקבל כיסוי, בעוד ברד הכדור שלה שולח פיצוץ של כדורים בחזרה לאויבים, תלוי כמה נזק המטרייה שלה סופגת.

אתה יכול להגדיר טעינה עבור כל דמות באמצעות היכולות המועדפות עליך, עם תוספת של ארמורי הנשק העמוק העומד לרשותך כשאתה חוקר את האי. אקדחים נעים בין נשק צבאי סטנדרטי וכלה בנשק על טבעי יותר וכמובן הימור ערפדים. זה לא רק הציוד שלך שניתן לשדרג, שכן יכולות הדמות שלך משתפרות גם ככל שהמשחק מתקדם. לדוגמה, יכולת ההרמה של ליילה יכולה לגרום לחברי הצוות לעלות עוד יותר.

לדברי ארקיין, כלי הנשק שתמצאו כאשר בוחנים את רדפל יירדו עם “תכונות נשק אקראיות כדי לגרום לכל טיפה להרגיש כמו אחת מהפוטנציאל האינסופי של שילובים”. .

תמונה ממוזערת של יוטיוב

הטריילר הרשמי של ג’ייקוב רדפל נותן לנו תובנה מסוימת כיצד יעקב איבד את שלו. אחרי ש- Bellwether OP שגרתי משתבש, ג’ייקוב מוצא את עצמו פנים אל פנים עם שד, שלא רק החליף את עינו החסרה אלא העניק לו בן לוויה נוצה – כזה שלדבריו פשוט לא יעזוב אותו לבד. הטריילר מציג אז את מה שג’ייקוב מביא למסיבה; בלתי נראות, פריצות מטרה ורובה צלפים ממש ממש ממש ממש גדול.

תאריך שחרור של Redfalle: אישה עם אפרו קוראת ספר שמתרחק מול פניה

סיפור רדפל

Redfalle הייתה פעם עיירה מקסימה. משהו מגב הגלויה, אפילו. ואז הערפדים עברו לגור וכנראה, התיירות פגעה בשפל בכל הזמנים.

איום הערפד היה אחד שנעשה על ידי בני אדם, ניסוי מדעי השתבש בכיוון האופנות הכי דרמטי. לא משנה מה התקלה שהתרחשה במעבדה ההיא הותירה את תושבי רדפל עם התפשטות של מטפסים מתים דם, וצבא של תרבויות וונאבה שיגבו אותם.

זה תלוי בך, ולחבריך שלך, לעזור להיפטר מפלגת הערפדים שהניע את שורשיו עמוק אל תוך האי – הם הסיעו את המים וחסמו את השמש, כך שזה נראה כאילו אתה לבד. זה נראה כאילו Redfalle עשוי להיות “איטי” לפעמים, אבל זו בדיוק הגישה שארקיין רוצה לקחת.

תווים של Redfall

ממטריות טלקינטיות ועד רובוטים חמודים, צוות השחקנים של Redfall הוא מגוון ומעניין, וצריך להציע משהו לכולם. תווי הרדפל הם:

  • ליילה אליסון: אירוע בהתמחותה במתקן המחקר הותיר את ליילה עם יכולות טלקינטיות יוצאת דופן. היא מוצגת בקרוואן המשחק.
  • יעקב בויר: לאחר שחלק מאותו תלבושת צבאית שמוצאת את עצמה ברדפל, ג’ייקוב נמצא כעת ברשותו של עין ערפדית ורייב ספקטרלי. יעקב מעדיף לשמור על קרבות מרחוק, צופה קדימה עם בן לווייתו המסתוריים ולרדת אויבים לפני שיש להם סיכוי להגיב.
  • רמי דה לה רוזה: רוזה, חברה נוספת לשעבר בקבוצה, יש גם בן לוויה משלה; רובוט חמוד וקטלני בשם בריבון.
  • Devinder קרוסלי: Devinder ממציא וקריפטוזולוגי, חמוש בידע ומגוון עצום של נשק תוצרת בית. לאחר הניסיון הנמוך ביותר בלחימה, הוא לכאורה במשימה להוכיח את עצמו.

תאריך שחרור של Redfalle: אפיק נהר מיובש מציג ספינות חופים ושמש חסומה בשמיים

חדשות Redfall

ארקיין נתן לנו הצצה ליצירת האנטגוניסטים העיקריים של רדפל עם הסרטון ‘רדפל לחיים’ זה, בו אנו מגלים שהערפדים לא חולים, הם פשוט רעים באמת. חדשות טובות מסביב אם אתה חובב בת’סדה, וגם נגן מחשב, שכן מיקרוסופט אמרה ששלושה מהמשחקים העתידיים שלהם יהיו מחשב, ו- Xbox בלעדי. לבסוף, אם אתה מעריץ ענק של ההצעות הקודמות של ארקיין, אך אינך בטוח לגבי התפאורה של העולם הפתוח של המשחק האחרון שלהם, אתה במזל, מכיוון שרדפל לא מתכוון לסיום של Arkanes Sims Amersive.

הוא Redfalle ב- Game Pass?

Redfalle היה שחרור יום אחד בשירות המנויים של Microsoft Pass Pass, כך שכל מי שיש לו מנוי פעיל יכול לשחק ב- Redfall ללא עלות נוספת כרגע.

Redfall Crossplay

ארקנה אישר לאחרונה בשאלות ותשובות ש- Redfall יתמוך ב- CrossPlay, כלומר אם אתה רוצה לקחת על עצמו את המוני הערפדים עם חבריך, אתה יכול לעשות זאת ללא קשר לאופן בו הם בוחרים לשחק.

הנה לך את זה, כל המידע על תאריך השחרור של Redfalle, וכל מה שביניהם. עם כל מזל, Redfalle יהיה אחד המשחקים הטובים ביותר שיצאו השנה ואחד משיאי הקטלוג של בת’סדה – לפחות עד שתאריך השחרור של Elder Scroll 6 ותאריך השחרור של Fallout 5 שניהם מסתובבים. אם אתה בהחלט לא יכול לחכות לשקוע את השיניים שלך ביורה החדש של ארקיין, יש לנו את משחקי הערפד הטובים ביותר כדי לגאות אותך, עם רשימת משחקי המחשבים הטובה ביותר גם היא מאכלסת הרבה איכות.

פול קלי סופר מדריכים ב- PCGamesn, PK נמצא בדרך כלל מחכה לטיימר ההתאמה בליגת האגדות, מסתובב סביב בית מרזח בשער 3 של בולדור, או נלחם בדרכו במערכות המיושבות בסטארפילד. הוא אוהב כוסית, למרות שזה גורם לו להרגיש קצת חולה. טוב חמאה גובה מחיר כבד, כזה שהוא מוכן לשלם.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. . צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.