Redfall זמין כעת ב- Xbox Series X | S ו- Game Pass – Xbox Wire, Xbox Game Pass פגוע בלעדי על ידי מעט משאבים, כיוון גרוע

0

דוח: Xbox Redfalle בלעדית סבלה ממעט משאבים, כיוון לקוי

“אם תחליט לשחק עם חברים, ההדבקה יחד תהיה חיונית להישרדות”, מסביר ריקרדו הישירה היצרנית השותפת. “הגיבורים חזקים יותר כקבוצה ואיום הערפד מתגבר ככל שיותר שחקנים מצטרפים למשחק. לרוץ לבד זו הדרך המהירה ביותר לחטוף ולהרוג.”

Redfall זמין כעת ב- Xbox Series X | S ו- Game Pass

תמונת גיבור Redfalle

הגיע הזמן להחזיר את Redfalle. ערפדים אולי הטילו את טענתם באי, אך עדיין יש אנשים שמוכנים להילחם בחזרה. בחר מסגל של ארבעה גיבורים עם יכולות ייחודיות – ליילה, ג’ייקוב, רמי ודווינדר – ובחר את דרכך ברחבי האי ודרך המוני הערפד כשאתה מגלה מה גרם למגפה זו של שושבי הדם ושם קץ למלכותם. חוליה עם עד שלושה חברים או להרוג לבד ולחקור עולם פתוח ויפה, בעבודת יד על ידי אדוני העיצוב ברמה בארקיין אוסטין.

Redfall . שחק אותו עכשיו ב- Game Pass:

“דגש עצום עבור Redfall הייתה חווית הסולו, בהתאם לתשוקות של ארקיין “, מסביר סטודיו/מנהל קריאייטיב הארווי סמית ‘. “Redfall הוא משחק עולם פתוח, אבל ניתן לסולו אותו עם כל אחד מהגיבורים. הקצב הופך לחקר יותר; אתה יכול להשתמש ב- Recon and Stealth כדי לאסוף מידע על מפגשים ולהימנע מאויבים או לקבל עליהם את הירידה.”

החל מהיכולות הטלקינטיות יוצאי הדופן של ליילה והערבה העולמית האחרת של ג’ייקוב ועד בן לוויה הרובוטי המקסים-עדיין-קטלני של רמי והציוד הציד הקריפטי של DEV, מציע מגוון של סוגי גיבורים שונים. שדרג את יכולות הגיבור שלך להפוך אותם להרסניים עוד יותר ולבחון מגוון של תבטיסי משחק ועומסי טעינה כשאתה נלחם כדי להציל את Redfall.

בעוד שמשחק סולו מאלץ אותך להסתמך אך ורק על עצמך, יצירת חוליה מאפשרת לך לשלב חוזקות עם שחקנים אחרים ולבדוק אסטרטגיות זמינות רק כשאתה חלק מקבוצה. . כמו היכולת לגייס את רמי שמגדירה לעצמה הילה מרפאת ועבור חבריה לקבוצה. או את גלימתו של יעקב שניתן לשדרג כדי להפוך את בעלי בריתו לבלתי נראים כמו גם את עצמו. Redfalle נותן לך את החופש לשחק עם מי שאתה רוצה, בכל דרך שתרצה. איך אתה בוחר להתמודד עם החושך תלוי בך.

לא הערפדים הממוצעים שלך

רדפל היה פעם מקום כל כך נחמד, אבל זה היה לפני שערפדים השתלטו. על ידי חסימת השמש ודחיפת האוקיאנוס בחזרה מחופיו של רדפל, אדוני הערפדים החדשים הללו ניתקו את האי לחלוטין מהעולם החיצון וכל תקווה להצלה. . הם נוצרו על ידי Science – ניסוי אריכות ימים שהעניק להם את גרסת האלמוות הספציפית שלהם – והם ממשיכים להתפתח. לאחר הטרנספורמציה שלהם, חלקם מפתחים יכולות עוצמתיות והופכים לערפדים מיוחדים.

. . לרוץ לבד זו הדרך המהירה ביותר לחטוף ולהרוג.”

? .

GEAD למעלה ולזוז החוצה

“כלי הנשק שלנו הם טוויסט מעניין בז’אנר”, אומר מנהל ההפקה בן הורן. . בנוסף לכל זה, חלק מהנשק שלנו הם כלי נשק ציד ערפדים ייחודיים – כמו משגר הזוק או קרן UV – שניתן להשתמש בהם טקטית כדי לחסל את איום הערפד.”

. אבל בין היכולות הייחודיות של הגיבור שבחרת לבין כלי הנשק וההילוכים המפוזרים ברחבי האי, יהיה לך כל מה שאתה צריך כדי להחזיר את Redfall.

בקרי מהדורה מוגבלת של Redfalle

כשאתה חוקר את העולם המרתק של , עיצובים במהדורה מוגבלת בהשראת דמויות המשחק. בחר מבין אחד מחמישה עיצובים בהשראה; או אחד מארבעת הגיבורים הניתנים לשחק או הצטרף לערפדים עם המהדורה האחורית של הנשיכה. אתה יכול גם לבחור מבין אחד מארבעה ייחודי . . המשך אל מעבדת העיצוב של Xbox ומצא עם מי אתה הולך להתאים!

מהדורת אחורה של REDAFL BINGH

Redfalle הוא עולם פתוח, שחקן יחיד ו- Co-op FPs מ- Arkane Austin, הקבוצה עטורת הפרסים מאחורי Prey ו- Dishonored. המורשת של ארקנה ממשיכה של עולמות מעוצבים בקפידה וסימים טבלים, Redfalle מביאה את משחק החתימה של האולפן ליורה פעולה מונע סיפור זה. חפור את השיניים שלך במהדורה האחורית של הנשיכה וקבל את מעבר הגיבור של Redfalle, את חבילת התלבושת הנטייה, עור קרן לייזר רב-נשק, והסכין הטקטי של הנשק של סכינים טקטי למריבות טווח קרוב. . . משחק בסיס רדפל-משחק רדפל גיבור מעבר עם שני גיבורים עתידיים-עור קרן לייזר רב-נשק-סכינים טקטי סכינים מזוגית נשק-תלבושת משלחת צפונית-עיניים בתלבושת ג’ייקוב הכהה-בגדי מלחמה תלבושת לייילה-מהנדס מתנדב רמי אאוטפיט קדם סדר או לשחק על משחק משחק כדי לקבל את חבילת האנטר הערפדים, כולל:-רמה 2 ברובה רובה גאות ושפל ללא תחרות-עור ​​מערבולת קוטבי עור רב-נשק-דם ראוואגר נשק תכונות מצורף: לחשוף את האמת, להחזיר את Redafle The Island Redfall Fall , מסצ’וסטס, נמצא במצור על ידי לגיון ערפדים שחסמו את השמש וחתכו את האזרחים מהעולם החיצון. חקור את העולם הפתוח והטבל את עצמך בקמפיין סיפור עמוק כשאתה מכתים את התעלומה מאחורי הופעת הערפדים. ברית עם קומץ ניצולים נגד היצורים המאיימים לדמם את העיר יבש. להרוג לבד או לחולל במעלה Redfalle תערובת אפשרויות חד-משתתפות בודדות ומרובות משתתפים, ומאפשרות לשחקן להסתכן לחושך בלבד או להתייצב עד ארבעה שיתופי פעולה של שחקנים. חברי הצוות יכולים לנסות עומסי גיבורים שונים ולשלב את חוזקותיהם כדי למצוא פתרונות יצירתיים לאפוקליפסה הערפדים. תוכלו לאסוף ארסנל של כלי נשק מתמחים ולהתאים אישית את הדמות שלכם עם שדרוגים ויכולות ייחודיים שיתאימו לסגנון המשחק שלכם לתותחים בוערים, לחימה התגנבות, והכל בין לבין. . הלילה שנוצר על ידי ניסויים מדעיים השתבש ומחונן ביכולות נפשיות, הערפדים של רדפל יאתגרו אותך ואת החוליה שלך להיות יצירתיים. תבחר מצוות של גיבורים מגוונים-לכל אחד מהם יכולות ספציפיות לאופי משלה. – Devinder Crousley – האנטר הקריפטידי המאומת: קריפטוזואולוג וממציא שואף. חמוש בכלי נשק מיצירתו שלו, הוא נמצא במשימה להוכיח את עצמו. . . . . התרחשויות מוזרות ברדפל הותירו את ג’ייקוב בעין ערפדתית מסתורית וגרב ספקטרלי שלעולם לא רחוק מהצד שלו. העולם הפתוח של Redfalle Redfalle הוא חוויה ארקנית אמיתית שנקבעה בעולם עשיר שמשלבת את המכירה עם יוצא הדופן. . .

Redfall

Redfalle הוא עולם פתוח, שחקן יחיד ו- Co-op FPs מ- Arkane Austin, הקבוצה עטורת הפרסים מאחורי Prey ו- Dishonored. המורשת של ארקנה ממשיכה של עולמות מעוצבים בקפידה וסימים טבלים, Redfalle מביאה את משחק החתימה של האולפן ליורה פעולה מונע סיפור זה. . חקור את העולם הפתוח והטבל את עצמך בקמפיין סיפור עמוק כשאתה מכתים את התעלומה מאחורי הופעת הערפדים. ברית עם קומץ ניצולים נגד היצורים המאיימים לדמם את העיר יבש. . . . גיבורים לא שגרתיים נגד. הלילה שנוצר על ידי ניסויים מדעיים השתבש ומחונן ביכולות נפשיות, הערפדים של רדפל יאתגרו אותך ואת החוליה שלך להיות יצירתיים. . . . . . . -ג’ייקוב בויר-המדהים עם עין מתים: חוט צבאי לשעבר הפך לקבלן פרטי. התרחשויות מוזרות ברדפל הותירו את ג’ייקוב בעין ערפדתית מסתורית וגרב ספקטרלי שלעולם לא רחוק מהצד שלו. העולם הפתוח של Redfalle Redfalle הוא חוויה ארקנית אמיתית שנקבעה בעולם עשיר שמשלבת את המכירה עם יוצא הדופן. . ממרכז העיר המדהימת של העיירה והיער הרדוף ועד לטיילת חוף הים המעורבת ומעבר.

מספרי המשחקים החדשים של EA Sports FC 24 הם מעצמות העל של השחקנים שלך

השבוע הבא ב- Xbox: משחקים חדשים ל -25 עד 29 בספטמבר

 • אולפני משחק Xbox
  • הקואליציה
  • משחקי כפייה
  • היוזמה
  • בידור אינסחיות
  • מיינקראפט
  • Ninja Theory Ltd
  • בידור אובסידיאני
  • משחקי מגרש משחקים
  • סיבוב 10 אולפנים
  • מעבדות מתים
  • חוט Xbox
  • תקשורת חוט Xbox
  • חוט Xbox en Español
  • חוט Xbox en francais
  • Xbox Wire em português
  • פינטרסט
  • אזהרת התקפים רגישים לצילום
  • פרטיות ועוגיות
  • RSS
  • נהל הסכמה

  דוח: Xbox בלעדי Redfall

  Redfall,

  פורסם ב -1 ביוני 2023
  .

  ציידי ערפדים חוטפים אחד ברחובות של עיירת ניו אינגלנד שקטה

  בזמן , בלומברג כעת מדווחים כי מפתחים באולפן שמאחוריו, ארקיין אוסטין, היו מודעים לנושאים במשך שנים. .

  אביר חלול: קרוואן המשחק החדש של סילקסונג הוא חי ללא השכרה במוחנו
  המשחק החדש של Devs הוא Fortnite נפגש
  Resident Evil 4

  החברה קידמה Redfall בתור שובר הקופות הגדול הבא בלעדי ל- Xbox כאשר הוא הושק ב -2 במאי. האוהדים גילו עד מהרה שהמשחק היה מכוסה בבעיות, עם זאת, מעולם תחושה ריקה ועד אויבי ערפד שהיו מדי פעם משועבדים ומשעממים להילחם. קינדה משחקים מצחיקיםפודקאסט Xbox זמן קצר לאחר שחרורו להתנצל על מצב המשחק ולהבטיח שהחברה תלמד מהמחשב. “אני נסער מעצמי,” הוא אמר אז.

  אחת השאלות על דעתם של כולם הייתה מדוע מיקרוסופט לא רק החליטה לשחרר Redfall, המשחק הראשון שלה בסך 70 דולר, במצבו הנוכחי, במקום לעכב אותו שוב או לבטל אותו, אך מדוע החברה שימשה אותו כל כך הרבה אם היה ברור באופן פנימי שהיא לא תעמוד בציפיות ההולכות וגוברות של האוהדים. לפי בלומברג, מיקרוסופט בקושי הייתה מעורבת בפיתוח המשחק מחוץ לקבלת ההחלטה לבטל גרסת פלייסטיישן 5 של המשחק לאחר שרכשה את בת’סדה בשנת 2021 .

  , ככל הנראה, ההתפתחות נמשכה בדיוק כמו שהייתה לפני הרכישה. בלומברג מדווח כי 70 אחוז מהצוות שעשה את FPS התגנבות טֶרֶף עזב את ארקיין אוסטין עד כדי כך Redfall נשלח, וכי הכיוון של המשחק היה קשה להצמיד במהלך הייצור, וניפוי בין אבני מגע של היורה בתעשייה כמו רחוק קריאה וכן Borderlands.

  מכוון לפנות לאוהדים נוספים בעקבות המכירות הגרועות של משחקי ארקנה הקודמים, היורה המקוון היה מתוכנן בשלב מסוים להיות כלכלת מיקרו-טרנספורמציה במשחק שסובבת סביב הקוסמטיקה כדי לחזק את הרווחיות, כמו שקורה ברוב היורים המודרניים. הדיווחים על התוכניות הללו נגרדו בסופו של דבר בשנת 2021 מכיוון שהמונטיזציה במשחקים הפכה שנויה במחלוקת יותר. הגרסה של Fortnite .

  בראיון שלו עם קינדה משחקים מצחיקים, . “דבר אחד שאלחם הוא סוג של מה שהשתבש, יש בבירור דברים וביצועים שאנו יכולים לעשות, אבל דבר אחד שלא אעשה זה לדחוף נגד שאיפות יצירתיות של הצוותים שלנו,” הוא אמר. בלומברג , . Redfall יישאר אלבטרוס סביב צוואר האולפן.