Resident Evil 4 Rem המחודשת של DLC ‘דרכים נפרדות’ משיקות 21 בספטמבר, PS VR2 מצב משגר בחורף הקרוב – Gematsu, Resident Evil 4: דרכים נפרדות סקירה של DLC – IGN

0

Resident Evil 4 בטוח יודע להגדיר את הטון: ההקדמה של הגרסה המחודשת רואה את ליאון מתקדם לאט דרך יער מצמרר ובתים נרקבים, מבשרי רעות, המגיעים לשיאם בקרשנדו המחריד שהוא התקף הכפר הידוע לשמצה. אבל עם היסודות ההם שכבר הונחו, לדרכים הנפרדות של DLC אין צורך בהצטברות איטית כל כך, ומבזבז בצורה חכמה מעט מאוד זמן לעבור להילוך גבוה: אנו מכניסים לבוס מרשים מאוד דקות לאחר השתלטות על ADA וונג, הכוכב של המופע הזה. .

Resident Evil 4 Rem המחודשת של DLC ‘דרכים נפרדות’ משיקות 21 בספטמבר, PS VR2 מצב משגר בחורף הקרוב

גרסאות מחדש של תוכן להורדה “דרכים נפרדות” ישיקו ב- 21 בספטמבר לצד עדכון חינם ל”שכירי חרב “, כך הודיעה CAPCOM. “מצב ה- VR” עבור פלייסטיישן VR2 יגיע בחורף הקרוב.

קבל את הפרטים למטה.

“דרכים נפרדות” בוחן צד אחר של הסיפור המוערך מחדש, בעקבות עדה וונג במשימה חשאית שמאחדת מחדש את הסוכן עם ליאון S. קנדי במהלך חיפושו אחר בתו הנעדרת של הנשיא. לצד שחרורו של “דרכים נפרדות”, עדכון חינמי ל”שכירי חרב “יגיע לחיות באותו יום, ויציג את עדה וונג והמעסיק הידוע לשמצה אלברט ווסקר כדמויות הניתנות לשחק למצב הבונוס הפופולרי.

הטריילר החדש הופיע לראשונה בקטעים מרגשים של Resident Evil 4 מצב VR. Resident Evil 4 מגיע לפלייסטיישן VR2 כניתן להורדה בחינם בחורף הקרוב. Resident Evil 4 .

ב”דרכים נפרדות “, עדה וונג נוסעת לחלק בודד וכפרי של אירופה כדי להסתנן לכפר שנשלט על ידי הקבוצה הדתית המכונה Los iluminados. בהוראת אלברט ווסקר, ADA מוקצה להשיג את הסוד האפל ביותר של הכת: חומר מסתורי המכונה “הענבר.”פעולתה שזורה עם ליאון. החיפוש של קנדי ​​אחר בתו הנעדרת של הנשיא, מספק נקודת מבט חלופית על הסיפור המרכזי שמגלה אירועים שמתגלים מאחורי הקלעים.

לצד מכניקת התותח, הלחימה והסכין המוערכת ביותר של , “דרכים נפרדות” מציגה תכונה נוספת לחוויה שלוקחת את הפעולה המהירה לגבהים חדשים ומלהיבים. למשימה מרגשת זו, עדה חמושת באקדח מתמודד שניתן להשתמש בהן כדי להתנדנד על פי תהסאות, לעשות עליות מהירות ולצלל למעמקים שמתחת. היא יכולה גם להפעיל את המכשיר בקרב כדי לקחת על עצמם אויבים ברבעים קרובים ולהשיק להוסות תגרה מרחוק.

צפו בטריילר חדש למטה. צפה בתמונות המסך בגלריה.

DLC Revire Drounce Trainer

אנגלית

Resident Evil 4: דרכים נפרדות סקירת DLC

Resident Evil 4 בטוח יודע להגדיר את הטון: ההקדמה של הגרסה המחודשת רואה את ליאון מתקדם לאט דרך יער מצמרר ובתים נרקבים, מבשרי רעות, המגיעים לשיאם בקרשנדו המחריד שהוא התקף הכפר הידוע לשמצה. אבל עם היסודות ההם שכבר הונחו, לדרכים הנפרדות של DLC אין צורך בהצטברות איטית כל כך, ומבזבז בצורה חכמה מעט מאוד זמן לעבור להילוך גבוה: אנו מכניסים לבוס מרשים מאוד דקות לאחר השתלטות על ADA וונג, הכוכב של המופע הזה. למעשה, למרות שלקח לי רק קצת יותר מארבע שעות כדי להשלים את שבעת הפרקים של הסיפור הצדדי הזה, דרכים נפרדות לעיתים רחוקות מבזבזות רגע מזמנך, ומוכיח שהוא רכבת הרים מבדרת ביותר הכוללת כמה רעיונות חדשים מאוד מספקים ממנה השראה מקורית לשנת 2005.

סיפורו של ריצות הפעילות הסמוי והסמוי המגניב והמיומנות שלנו בעצם במקביל לזה של המסע של ליאון קנדי ​​למצוא את בתו של הנשיא בכפר ספרדי מרוחק, ובעוד שדרכיהם מצטלבים לעתים קרובות בדרכים מעניינות, זו המטרות שעדה עולה בשם מוכר דמות מוצלת – וכמה גילויים שצריכים להפתיע אפילו את מי שמכיר את הסיפור של המקור מבפנים ומבחוץ – שהופכים את ההרפתקה שלה לשווה לשחק.

איפה שהמקור כלל יותר ממעטים “Go עזור ליאון לפני שהוא מת מוות מגעיל”, דרכיו הנפרדות של הגרסה המחודשת מרגישות יותר כמו קשת אמינה של ADA שנאלצת לבחור בין להשאיר רגשות בדלת לבין המשימה ראשונה, והכל בזמן להשאיל את מותג הסיוע שלה (אך עדיין מחפשת דרך להשתמש במצב לטובתה בהמשך). לסיפור של עדה בדרכים נפרדות יש גם יותר מקום לנשום ממה שהיה בגרסת 2005, עם פחות התמקדות בסיפורו של ליאון מחדש מזווית אחרת, ויותר על חוסר הרצון ההולך וגובר שלה לשים את הלקוח שלה לפני בעלות בריתה.

המריבות בולטות ממה שלאון צריך להתמודד עם.

במקום שאעדה במידה רבה לעקוב אחר מסלול הסיפור המוכר של ליאון ואירועים כפי שעשו הדרכים הנפרדות המקוריות, הגרסה הספציפית הזו עושה עבודה מופתית לתת ל- ADA יריביה שלה להתמודד במגוון דרכים. . המריבות שאתה בולט ממה שלאון צריך להתמודד איתן, אפילו כשאתה מוצא את עצמך במיקומים מוכרים. יש מגוון נפלא של מפגשים – החל מרוכסן בין גגות כדי להימנע מהתקפות של אל ג’יגנטה, ועד בריחות נבהלות ממכונות הרג בלתי ניתנות לעצירה. כאשר הסיפור של עדה היה מרוכז כמו שהוא משווה למה שעובר על ליאון, כל מפגש נשאר מהיר ורענן, הופעות חוזרות חוזרות מרגישות נדירות ביותר, ולכל קרב בוס יש הפתעה חדשה.

. .

מה שאמרנו על גרסה מחודשת של Resident Evil 4

בין אם אתה מעריץ של המקור או חדש עם איזשהו אימה כבד-פעולה באיכות הגבוהה ביותר, Resident Evil 4 הוא כמו ספרדי טפיל טפיל: ללא מוח מוחלט. הלחימה שלו נטולת חיכוך אך לא פחות מעוררת לחץ בזכות צוות יצורים אכזרי, סיפורו מעביר במהירות דרך סדרה של סצינות פעולה המגוונות במבנה אך בלתי מעורער באופן אחיד בעוצמה, ועולמו עשיר בפרטים ובמלאים הפתעות מהנות ולעתים קרובות נוהרות. השיפורים שלה על המקור הם רבים מכדי לרשימה, החל משינויי איכות חיים פשוטים ועד מכניקת קרב בוסים משופצלת לחלוטין, ולמעלה מהאישיות המופחתת באופן מאכזב של הסוחר, הצוות בקאפקום בקושי השגיח על כף הרגל. קניית Whaddaya? רק ההרפתקה הרעה המרתקת ביותר ללא רחם בכל הזמנים שנבנתה מחדש, מעודנת והבנה למלוא הגבולות של הפוטנציאל העצום שלה. בחירה נבונה, חבר. – טריסטן אוגילווי, 17 במרץ, 2023

ציון: 10

עם זאת, דרכים נפרדות אינן מסתפקות אך ורק בכדי להחזיר את האדמה הישנה, ​​וכמה בחירות מעניינות נעשות מתי לשלוח את ADA לשטח לא מוגדר. . אמנם ברור שכמה חתכים ישחקו בדיוק כמו שעשו מנקודת מבטו של ליאון, אך היו המון פיתולים מהנים לראות בדיוק מה עדה ולואיס עשו כשאחד מהם יצר קשר עם ליאון ברדיו. למרות שאתה לא יכול בדיוק לשנות את הגורל ולהתחבר ישירות, תמיד היה מגניב לשמוע את ליאון נלחם בהמוני תושבי הכפר בקרבת.

היו המון פיתולים מהנים לראות בדיוק מה עדה ולואיס עשו.

אני גם שמח מאוד לבשר שאם – כמוני – הייתם מבולבלים על נקודות נוף מסוימות מה- Resident Evil 4 2005 שלא מופיעים ב- RE4 מחדש, תוכלו ליהנות מאוד כיצד דרכים נפרדות מצליחות למצוא דרכים בלתי צפויות לפזר ביוב מזוהה, גונדולות, ומעבדות היי-טק לדרך של עדה.

Resident Evil 4: דרכים נפרדות צילומי מסך

עדה עצמה היא לא מטומטמת, ומועילה מכל אותן התכונות שללאון נהנית מחודש מחדש של RE4 בנוסף לכמה גאדג’טים חדשים וחמישים משלה. היא יכולה להתגנב, לחורר גרון, פארי, ולבעוט באותה. מצאתי את זה שימושי להפליא, השתמשתי בו כדי לרוכסן על פני נחילים המחפשים להצמיד אותי ולפזר אותם כמו סיכות באולינג, מוריד צילומי ראש כל הזמן. אקדח העיתון פועל גם לפלטפורמה במהירות על פני אזורים ממהרים, ולמרות שהוא רק מתחבר למקומות מאוד ספציפיים, הוא נתן לי דרכים חדשות להסתובב ברבים מהאזורים הפתוחים הגדולים יותר ולתת לי לשלוף תמרונים כמו התמודדות עם חצר הטירה מבוך ליירט קנאי בורח, או לברוח במהירות כשגובה לי לפינה.

קווי הדמיון של באטמן לא נעצרים שם.

קווי הדמיון של באטמן לא נעצרים שם: כאשר ADA לא רוכסן על גגות כמו גרסתו של ליאון קנדי ​​ל”האביר האפל. לרוע המזל, כל זה לא נמצא כמעט נוצץ כמו אקדח ההתמודדות, ויותר מפעם אחת נאמר לי לפתור את התעלומה המרתקת של “עקוב אחר עקבות הספציפיות האלה בדרך פשוטה מאוד.”חלק ממני מאחל שיש יותר שניתן היה לעשות עם הגאדג’ט, אבל אני גם שמח שרעיונות הפאזל הפשוטים האלה שימשו מספיק במשורה כדי שזה לא הרס את ההפעלה.

כל סקירת משחק רוע של IGN Resident אי פעם

<a href =

נבדק על ידי צוות IGN
25 בנובמבר 1996
. זומבים התעוררו, ואתה (כמו אחת משתי הדמויות הספציפיות לסיפור) צריך לחקור את ההתרחשות הפריקית. הגרפיקה מדהימה, המשלבת תווים עם מודל מצולע עם רקע מראש. זוויות המצלמה מוגבלות, אך מאפשרות מידה רבה יותר של פירוט על הדמויות. אתה באמת מזדהה עם הגיבורים, משהו חסר במשחקים רבים.”רוחב =” ” />

<a href =נבדק על ידי מאט קאסמאסינה
26 באפריל 2002
אז יש כמה סוגיות, בטח. זה לא משחק מושלם. . זה היחיד שאי פעם פחדתי לשחק לבד. . כל גיימר – בין אם שיחקת את המקור או שמעולם לא שמעת על הזכיינית – צריך לאסוף את זה עבור GameCube שלהם. זה אחד החובה שתוקיר לא רק כמשחק וידאו פנטסטי ומפחיד באמת, אלא כהישג טכני ופרס שתוכלו להראות לחברים שלכם שעדיין מפקפקים בכוח וביכולותיו של קונסולת הדור הבא של נינטנדו ב ידיו של המפתח הימני.”רוחב =” ” /> <a href =נבדק על ידי קרייג האריס

אז, לרוב, Resident Evil: שתיקה קטלנית היא המרה נהדרת של Resident Evil שמסתובב קצת כאן ומדק קצת שם. . אבל, בכנות, קשה להתעלם מכל המוזרויות הקטנות במשחקים ובמצגת שהיו קצת יותר קל להתעלם בימים הקודמים של הרפתקאות תלת מימד, כך שאם אנו מסתכלים על זה ככותרת חדשה במקום תחייה, ובכן, זה לא הרבה יותר טוב מעיצוב משחק טוב אך פגום.”רוחב =” ” /> <a href =נבדק על ידי מאט קאסמאסינה
7 ביולי 2009
אם אתה מוצא את עצמך תוהה מדוע הארכיונים קיבלו ציון שונה מקודמתו של GCN למרות העובדה ששני המשחקים כמעט זהים, שימו לב שמה שהתקיימה לפני שבע שנים לא בהכרח עדיין נכונים היום.”רוחב =” ” /> <a href =נבדק על ידי חוסה אוטרו
19 בינואר 2015
אני אוהב לחזור ל- Resident Evil, והגרסה הזו עושה עבודה טובה בעדכון המראה והתחושה של משחק ישן לקהל מודרני. . Resident Evil מסתמך על אווירה, מגבלות קשות וסכנה המתגנבת סביב כל הפינות, והנמל הזה שומר מחדש את הנוסחה של משחק אימה קלאסי ובלתי נלאה בהישרדות.

מלבד הצורך להוציא מדי פעם את המודיעין שלה לואיס סרה מהצרה, ADA לא מוגבלת על ידי הגלישה והזרימה של הסיפור הראשי של Re4 Remest. אין ילדה חסרת אונים לסחוב או רגעים קודרים של מנוחה והשתקפות לפני הרגל הבאה של המסע, ודרכים נפרדות מנצלות את זה במלוא. במסע שלה לרכוש דגימה ללקוח שלה, לעיתים רחוקות יש רגע משעמם. אתה עדיין יכול לשוחח עם הסוחר המסתורי ולשדרג את רובה הציד הייחודי של עדה וקשת הנפיץ של עדה, ויש המון אוצר למצוא על ידי הבחנת שידות וחפצים תלויים, אבל אני מעריך שדרכים נפרדות לא מנסות להאט את המומנטום שלה עם מיני משחקי ירי ( אם כי ADA עדיין יכולה לקנות קסמים כדי להשיג בונוסים פסיביים, וזה נגיעה נהדרת). יש אפילו כמה בקשות סוחר לקחת על עצמן אם אתה רוצה לקחת את הדברים לאט יותר; החביב עלי ניסה למצוא כמה נובייסטאדורים מוסווים באזור לפני שעברו הלאה, מה שדרש סריקה מדוקדקת של קירות ותקרות (בעזרת חיישן ביו).

לעיתים רחוקות יש רגע משעמם.

בעוד שהסיפור נועד להסתיים עם העימות של ליאון עם Saddler, אני מעריך שקאפקום לא נרתע מלהעניק לאדה הזדמנות לזרוח לבד, והגיע לשיאו באגרוף של שתיים של מאבק בוס סולו מספק, ומאחורי הקלעים מרוצים כדי לעזור ליאון להעביר את המכה ההרג שתואמת את הקצב הדופק של הבריחה הסופית של ליאון מהאי. יש אפילו קצת הקשר נוסף לסיום של ADA שאנחנו לא רואים מנקודת המבט של ליאון, וזה הותיר אותי מסוקרן לגבי מה שיש למפתח לערך מחדש של Resident Evil Reval Revelt 5 שלהם.

פְּסַק דִין

Resident Evil 4: דרכים נפרדות מרים וממציא מחדש את סיפורה של עדה וונג באותה צורה שבה התושב הרשע 4 הרשימה עצמה עשתה עבור ליאון קנדי. . ככל שהרחבות DLC בגודל צנוע, קשה לבקש הרבה יותר מזה.