להדגמת הגרסה המחודשת של Resident Evil 4 יש כמה סודות מגניבים, הדגמת מסור Resident Evil 4 זמינה כעת ב- PS4, PS5, Steam ו- Xbox – מצולע

0

Resident Evil 4 הדגמה מחודשת להפעלה זמינה כעת

בניגוד לדגמות המשחקים האחרונות של Resident Evil, The Resident Evil 4 . ניתן להוריד אותו ולשחק כמה פעמים שאתה רוצה, אמר הירביאשי.

ה Resident Evil 4 להדגמה מחודשת יש כמה סודות מגניבים

כך ניתן לפתוח את הנעילה של תת מקלע הסודי ומצב קושי חדש

פורסם ב -13 במרץ 2023
אנו עשויים להרוויח עמלה מקישורים בדף זה.

יצירות אמנות של Resident Evil 4 מציגות את ליאון ואשלי עומדים זה ליד זה

בשבוע שעבר, Capcom שיחררה הדגמה עבור הגרסה המחודשת הקרובה למשחק האימה הקלאסי 2005 בגוף שלישי 2005, Resident Evil 4. ובעוד שההדגמה קטנה למדי, המעריצים מצאו נשק נסתר וסודות אחרים שנדבקו בטעם הקטן הזה של מה שמגיע בהמשך החודש.

Grand Theft Auto 6 הערות: קריאה דרמטית
פתאום, כולם רוצים לחדש מחדש שטח מת
השוואה הדגמת מסור השרשרת למשחק המקורי

הקפצתי על ההדגמה ברגע שהוא הלך לחיות. אחרי ששיחקתי פעם אחת, התרחקתי מאוד נרגש לחוות יותר Resident Evil 4 מַהֲדוּרָה מְחוּדֶשֶׁת. כפי שניתן היה לצפות, ההדגמה הקצרה-עכשיו ב- PS5, PS4, Xbox Series X/S ו- PC-זייפה לי הרבה מהמקור, אבל נראתה וניגנה מספיק אחרת שזה היה כמו לחשוף מחדש אחד האהובים עלי משחקים שוב. אבל לא התנדנדתי את זה הרבה מעבר לריצה אחת ההיא. מסתבר שזו הייתה טעות, מכיוון שנתחתה הזעירה של הגרסה המחודשת של האימה הקרובה יש כמה סודות מסודרים לגלות. אז אולי תרצו לקפוץ חזרה פנימה כדי להתחיל לחפור, או פשוט להמשיך לקרוא.

איך לפתוח את RE4 המצב הנסתר של הדגמה

הסוד המגניב הראשון, שנצפה בטוויטר זמן קצר לאחר שנחת ההדגמה, הוא אפשרות קושי בלעדית מיוחדת: מצב מסור מטורף. עם זאת, חשבתי שאנשים טרולים או מרכיבים תחילה שטויות דמויי Creepypasta, מכיוון שלפי הדיווחים זה יופיע רק באופן אקראי עבור שחקנים. אבל לא, מצב מסור מטורף הוא לא מתיחה מוזרה, אלא חלק ממש מההדגמה. ועל פי טקסט שמופיע כשהוא מפעיל, מצב נסתר זה לא יהיה במשחק המלא, כך שנראה שזה פשוט סוד קטן מהנה עבור שחקני הדגמה.

לאחרונה, אנשים גם גילו שאתה יכול למעשה להפעיל ידנית את המצב הקשה הסופר-סודי הזה באמצעות קוד רמאות פשוט. פשוט הדגש את האפשרות “סיפור ראשי” בתפריט הפתיחה והחזק את L1 ו- R1 (או LB ו- RB ב- Xbox או Shift and Space במחשב). ואז הזן קוד זה:

PS4/PS5: למעלה, שמאלה, למטה, ימינה, ריבוע, משולש, מעגל, x, x

סדרת Xbox X/S: למעלה, שמאלה, למטה, ימינה, x, y, b, a, a

PC: W, a, s, d, r, i, e, f
(ראשים למעלה: חלק מהשחקנים מדווחים על קוד המחשב הוא פנוי ונוטה לא לעבוד בעת שימוש במקלדת.)

אם תעשה זאת נכון, תפתח את הנעילה של האפשרות להתחיל במצב מסור מטורף. רק הוזהרתם כי אויבים על קושי זה חזקים בהרבה, משריצים במקומות שונים ואין מחסומים. אז אם אתה מת, אתה מתחיל מחדש מההתחלה. יש גם שינוי שבבוס המנצח את המסור שאתה נתקל בכפר, אבל אני לא אקלקל הכל ..

RE4 הַדגָמָה. מסתבר שיש גם נשק סודי שלם. כדי למצוא את זה, תצטרך להתחיל את ההדגמה כמו רגיל ולפנות את דרכך לתא הנוסעים. ברגע שאתה עובר את החיתוך ונלחם באויב הראשון שלך – לפני שתעבור במדרגות כדי לברוח – פתח את המלאי שלך ושחרר הכל. קצת מוזר, אבל סמוך עלי.

אסתטיקה של Capcom / Zanar

עכשיו לברוח מהתא והקפד לא להרים שום דבר בדרך לכפר. ברגע שאתה רואה את השוטר נשרף בחיים (Yikes!) תרצה לפנות לחלק השמאלי באזור האחורי של הכפר. .

. לטפס במורד הסולם ופתח את החזה שם למטה כדי להשיג את תת המקהל החדש שלך ב- TMP. .

אה ועוד אחד מגניב בסוד TMP הזה: אחרי שתמצא את ה- SMG הנסתר, יהיה לך את זה במלאי שלך בכל פעם שאתה משחק את ההדגמה.

מה עוד יש למצוא?

יתכן שקבור עמוק בהדגמה זו הוא עוד סוד או שניים, אך נכון להיום, השחקנים לא מצאו דבר. אבל גם אם זה כל מה שיש, אני יותר מאושר. הדגמות הן כל כך נדירות בימינו, שאפילו קבלת משחק למשחק גדול ובקרוב זה מגניב. אבל כולל סודות ומצבים בלעדיים זה אפילו טוב יותר. זה מזכיר לי את כל שחקני הציד הסודיים הפראיים שעשו תושב הרוע 7ההדגמה האהובה . ולא, נכון לכתיבת שורות אלה, אף אחד לא מצא אצבע בובה .

Resident Evil 4 הדגמה מחודשת להפעלה זמינה כעת

. עיין בהצהרת האתיקה שלנו.

  • שתף את זה בפייסבוק
  • שתף את זה בטוויטר

לַחֲלוֹק כל אפשרויות השיתוף ל: Resident Evil 4 Remest Demo ניתן להפעלה זמינה כעת

תושבי הכפר של גנאדוס עם צירים ביד הולכת מאיימת לכיוון המצלמה ביצירות אמנות מה- Resident Evil 4 Remest

מייקל מקוורטור הוא עיתונאי עם ניסיון של יותר מ -17 שנה המכסה משחקי וידאו, טכנולוגיה, סרטים, טלוויזיה ובידור.

הדגמה ניתנת לשחק עבור Remest זמינה כעת, Capcom ומפיק המשחקים יושיאקי הירביאשי הודיעו ביום חמישי במהלך ה- Capcom Spotlight Livestream. 4 .

בניגוד לדגמות המשחקים האחרונות של Resident Evil, The Resident Evil 4 הדגמת מסור לא תהיה מגבלת זמן. ניתן להוריד אותו ולשחק כמה פעמים שאתה רוצה, אמר הירביאשי.

ההדגמה מוגדרת במהלך חלק הפתיחה של Resident Evil 4, איפה ליאון. קנדי מתמודד עם אספסוף זועם של תושבי תושבים שורצים מגיפה-כולל מסור לובש שק, המנשא בחור רע שמתלהב מנצח את ליאון לשניים. על פי התיאור הרשמי של הדגמת השרשרת, זוהי “גרסה מכוונת במיוחד של רצף הפתיחה של המשחק.”זה אמור להיות מקום נהדר לחדד את כישורי הנגישות הסכין שלך לפני שהמשחק המלא יושק ב -23 במרץ.

Resident Evil 4הדגמת מסור השרשרת זמינה להורדה כעת מחנות משחקי ה- PlayStation, Steam ו- Xbox Games.