Resident Evil 9 תאריך שחרור צפוי שדלף, עשוי להגיע מוקדם מהצפוי, Capcom הופך לסקרי מעריצים לקבל

0

CAPCOM פונה לסקרי מעריצים לעזרה בעזרת גרסה מחודשת של התושב הבא

מעניין, יש המציעים ש- Capcom צריך לחדש את Resident Evil 0 ו- 1 הבא. עם זאת, זהו סיכון מכיוון שקאפקום כבר החזירה את שני המשחקים.

Resident Evil 9 תאריך השחרור הצפוי שדלף, עשוי להגיע מוקדם מהצפוי

נכון לעכשיו, האינטרנט עוסק בדיון בנוגע לתאריך השחרור של הפרק הבא של הסדרה Resident Evil. משחקי התושבים הרשעים הקודמים קיבלו שבחים גדולים מהקהילה, וכעת הציפייה מתבצעת סביב הידיעה על התואר הקרוב. Dusk Golem, מבקר בתעשייה ידוע, עורר שוב התרגשות ברשת על ידי חשיפת תאריך השחרור של Resident Evil 9.

על פי המידע שלהם, Capcom מתכוונת להשיק את משחק האימה הצפוי ביותר הזה בשנת 2025. כתוצאה מכך, האוהדים חייבים לחכות עוד קצת לפרק הבא בסאגה הרשע של התושב.

לדוש גולם יש רקורד של דליפת חדשות מדויקות על התפתחויות במשחקים, כולל הגרסה המחודשת של Resident Evil 4. .

אם המידע של Dusk Golem על Resident Evil 9 יתברר גם הוא מדויק, Capcom עשויה בקרוב לשחרר טיזר הכרזה קצר למשחק, אולי בסוף השנה הזו.

Re 9 הוא לא היחיד שגורם להתרגשות, כאשר הקוד veronica Regeast גם מייצר הרבה באזז. עוד לפני יציאתו של הגרסה המחודשת של RE 4, המעריצים המסורים של המשחק המקורי כבר הציגו את העניין שלהם. חובבי הזכיינות הקשים האלה היו קולניים על רצונם לפרויקט המחודש הבא, קוד ורוניקה. לאחרונה, Capcom ערכה סקר וביקש מאוהדים להצביע לעד הגרסה המחודשת הבאה, והתוצאות היו גם מפתיעות וצפויות.

רוב המשתתפים הצביעו בעד קוד ורוניקה. תוצאה זו הגדילה עוד יותר את הציפייה לגרסה מחודשת שלה. נכון לעכשיו, מפרסמים מעדיפים עדיפות להעדפות המעריצים לתחזק ולהרחיב את בסיס המעריצים שלהם. הסקר שנערך על ידי Capcom הוא מהלך ראוי לשבח, וזה יהיה נפלא אם הם ישקלו את תשומת הציבור של הציבור ביחס לקוד ורוניקה מחדש מחדש.

בנוסף לחשיפת תאריך השחרור של RE 9, Dusk Golem ציין גם כי Capcom מתכננת לחשוף פרויקט משמעותי השנה השנה. Redditors כבר החלו לשער מה יכול להיות הפרויקט הזה, כאשר חלקם מציעים שזה יכול להיות הפרק הבא בסדרת Monster Hunter או גרסה מחודשת של קוד ורוניקה.

אחרים אפילו העריכו השערה על האפשרות של גרסה מחודשת של RE 5, שנראית מתקבלת על הדעת בהתחשב במיקוד האחרון של CAPCOM בגרסאות מחודשות. עם זאת, ראוי לציין כי מבחינת הכרונולוגיה של הסדרה, קוד ורוניקה מגיע למעשה לפני RE 4.

השמועות הסתובבו על RE 9, וההשערות אף עלו על התואר הפוטנציאלי של המשחק, ואולי נקראו אפוקליפסה. YouTuber ידוע, מעונו של Evil, יצר סרטון מפורט המסביר דליפות מ- 4Chan ששופכות אור על הרעיון של כותרת ה- Re הבא. על פי מגורי הרוע, המשחק הקרוב יכול לשמש המשך של הסאגה של איתן וינטר ועשוי להיות הסיום הגדול של סיפור העלילה שלו.

ספקולציות אלה זוכות לאמינות מסוימת מכיוון שב- DLC Rose, מעריצי עיניים נלהבים הבחינו במישהו שדמה לאיתן בסוף, רומז על חזרתו הפוטנציאלית. אם השמועות הללו מוכיחות נכונות, המעריצים יכלו לחזות בחלקה מרתקת בה רוז, איתן ודמות הזכיינות האהובה כריס לאחד כוחות כדי להתעמת עם האיום האחרון שלהם.

משחק הרע התושב הבא

תאמינו או לא, האוהדים לא ראו את ג’יל ולנטיין במשחק חדש של Resident Evil מזה למעלה מעשור.

עוד לפני שקאפקום החלה מחדש את משחקי התושבים הרשעים באופן כרונולוגי (לפחות, מבחינת שחרור ומחוצה לו הראשון), האוהדים בילו שעות בדיון באינטרנט על איזו כניסה ראויה יותר. כעת, לאחר השקת סקר מסקרן, Capcom נתנה לאינטרנט את האור הירוק לחייג את ההשערות עד 11.

כחלק מהסקר, Capcom רוצה תובנות לגבי בסיס המעריצים שלה, ושואלת שאלות המשתרעות על פני קשת רחבה של היקום הרשע Resident, הכולל צורות שונות של מדיה כמו משחקי וידאו, סרטים ורומנים.

בין השאלות, אחד בולט על כך שהצית כמות ניכרת של התרגשות: “יידע אותנו אם יש משחקי רוע אחרים של תושבים שאתה רוצה מחדש.”

ובדיוק ככה, מעריצי התושבים הרשעים פלטו שאגה קולקטיבית שתגרום לנמסיס לרוץ לעבר חדר החסכון הקרוב ביותר.

כוונתו של Capcom לחדש עוד כותרות מהזכיינית מובנת. אבל, לשאול המעריצים מציע שזה לא ממש בטוח איך להמשיך. ההתקדמות הטבעית היא לעבוד על Resident Evil 5 הבא. אבל, כל מעריץ של Resident Evil יגיד לך ששני המשחקים המגיעים ביותר לעסוקים הם ספין-אוף: קוד ורוניקה והתפרצות.

תחילה שוחרר כ- Dreamcast בלעדי, Resident Evil: קוד ורוניקה היה במקור Resident Evil 3 אם לא בגלל התחייבויות החוזה של Capcom. המשחק מסמן את הכותרת הרעה הקלאסית הקלאסית הקלאסית הקבועה, ש- Capcom לא שיפץ. זה הופך אותו למועמד מפתה לגרסה מחודשת מודרנית. שלא לדבר על האוהדים ניסו לחדש את זה לפני כן עד שקאפקום ביקש מהם לבטל את העבודה על הפרויקט.

התפאורה של קוד ורוניקה באי רוקפור, הנרטיב הדרמטי המציג את קלייר רדפילד שעדיין מחפשת את אחיה הגדול והנבלים כמו אלפרד אשפורד וסטיב ברנסייד, ניתן היה לדמיין מחדש יפה בנוף משחק מודרני.

חשוב מכך, המעריצים מכירים בקוד ורוניקה כחלק מהסיפור הרע התושב הכללי.

מעניין, יש המציעים ש- Capcom צריך לחדש את Resident Evil 0 ו- 1 הבא. עם זאת, זהו סיכון מכיוון שקאפקום כבר החזירה את שני המשחקים.

העובדה שקאפקום נמצאת במקום הדוק מאשרת עד כמה המחשבה נכנסת לכל גרסה מחודשת, מה שמסביר גם מדוע גרסה מחודשת של Resident Evil 4 היא כל כך טובה. נוסף על הביקורות המצוינות, הגרסה המחודשת של RE4 השיגה אבן דרך מכירות מדהימה על ידי מכירת שלושה מיליון עותקים ביומיים בלבד. אתה לא יכול להאשים את Capcom בכך שרצית להכפיל את תוכניות הגרסה המחודשת שלה, תוך שהוא גם מוודא שהם לא יפילו את הכדור, כמו איך הוא עשה לפני שנים רבות.

למרות אפשרות ברורה זו, ראוי לציין כי הסקר אינו מעיד על כך שקאפקום עובד על גרסה מחודשת הבאה.

חוץ מזה, Capcom השאירה קופסה פתוחה לתגובת המאוורר. בד ריק זה מאפשר למשתמשים להגיש בקשות מפתיעות, כולל זיכיונות מחוץ לתושב הרשע, כמו משבר דינו, וזה בעצם איך נראה משחק רוע תושב אם זה היה מדע בדיוני יותר עם דינוזאורים ונסיעות בזמן.

מסלול העתיד של התושב העתידי מחדש של גרסאות רעות נותר לא ברור, אך אין ספק כי המעריצים מחכים בשקיקה לראות מה יעשה קפקום הלאה.

עם ההצלחות האחרונות שלה והמשך הביקוש לעוד גרסאות מחודשות, ברור שסדרת אימת ההישרדות האהובה אמורה לשמור על האוהדים על קצה מושביהם לעתיד הנראה לעין.

באשר לערכים הרשעים של התושבים שאינם מתאימים, ההערכה היא כי סרט ההמשך למתמודד הגוטי של 2021, Resident Evil Village, הוא חלק מהטרילוגיה שהתחיל עם Resident Evil 7: Biohazard.