כיצד לסחור בנתיב הגלות – פו קמרון, שוק סחר פו: מסלול מסחר במטבע גלות (RMT)

0

ברוך הבא ל- Playerauctions Path של שוק המסחר בגלות

Contents

בשוק הפו, שחקנים יכולים לקנות כל מיני פריטי POE עם כסף אמיתי. פעולה זו לא רק חוסכת אותם מהזמן הדרוש לחווה – ואין שום וודאות לגבי כמה זמן זה יימשך – אלא גם מהצורך למכור את נכסי חשבונם בתמורה.

כיצד לסחור בנתיב הגלות

נתיב של גלות הוא אחד מסוגים, אם כי זה יכול להיות קשה או מייגע לשחקנים למצוא את הפריטים שהם צריכים. האתר https: // www.נתיב של גלות.com/סחר/חיפוש/היה האמצעי העיקרי לאיתור פריטים לסחר במשך זמן מה וכעת הוא האפשרות המציאותית היחידה. אנסה להנחות את שני מכם החדשים בשני האתרים וגם למי שמכיר את האתר הישן, כיצד להשתמש באתר הרשמי ובתכונותיו.

למידה לאתר ביעילות את הפריטים שאתה צריך יכול לבלוט את הדמות שלך לגבהים חדשים ולהפוך את חווית המשחק שלך לחלק משמעותית יותר. ישנן מגוון אפשרויות המאפשרות לך לאתר בקלות את הפריטים שיכולים ליצור או לשבור את הבנייה שלך, למיין אותן להשוואה קלה, פריטי בדיקת מחירים שאתה מתכוון למכור, ועוד הרבה.

אנא זכרו ששחקנים על ליגות שנמצאות בסולו אינן יכולות לסחור, ולכן היבט זה אינו חל עליהם.

ביצוע חיפושים בסיסיים

הפריטים הקלים ביותר לאיתור הם פריטים עם שמות קבועים, כגון אבני חן או יחידות. .

כל שעליך לעשות הוא להזין את שם הפריט שאתה מחפש ולחץ על הזן או לחץ על לחצן החיפוש.

הצג מסננים כפתור בפינה השמאלית העליונה של הדף.

מסלול סחר בגלות

. אם אתה מחפש פריט מסוג אחר לחלוטין, הקפד לנקות כל שדות שאינם חלים על החיפוש החדש שלך (לדוגמה, סוג פריט).

מכיוון שכל אבני החן זמינות ברמה 1 מ לילי רוט במשחק, סביר להניח שאתה מחפש אבני חן עם איכות או ניסיון בעת ​​שימוש ב”אתר הסחר. על מנת לציין כראוי מה אתה מחפש, גלול מטה ומלא את השדות “איכותיים” ו”רמה/שכבה “תחת” MISC “.
במצב המשחק הנוכחי, אתה יכול גם לחפש תכונות חלופיות ספציפיות של אבני חן. במקרה כזה, השתמש בתיבה הארוכה יותר סוג איכות פנינה .

אם אתה מחפש אבני חן ברמה 20 באיכות 20%, קח בחשבון את זה פגום אבני חן זולות לעתים קרובות באופן משמעותי. הסיבה לכך היא ששחקנים ינסו להשחית את אבני החן הללו בתקווה להשיג פנינה ברמה 21, ולכן גרסאות “לבנים” אלה שווה פחות. אם אינך רוצה לרכוש אבני חן מושחתות כבר, וודא שאתה מגדיר את השדה “פגום” ל”לא “.

מחפש יחידות

פריטים ייחודיים הם גם קלים יחסית לאיתור, שכן שמותיהם קבועים, והסטטיסטיקה שלהם מתגלגלים בטווח מוגדר. כל שעליך לעשות הוא להזין את שם הפריט הרצוי בשדה החיפוש כדי לראות את התוצאות. ליוניטים שיש להם כמות גבוהה יותר של הדבקות מגולגלות בדרך כלל יש הבדל בולט במחיר בין הלחמניות הנמוכות ביותר והגבוהות ביותר. Loreweaveלחזה Loreweave, למשל, יש כל כך הרבה גלילי סטטוס אפשריים שונים, עד שההבדל בין גליל נמוך לבין גליל גבוה יכול לעיתים קרובות לעלות על כמה כדור אלוהיכדורים אלוהיים. עבור פריטים יקרים, בעבר היה זה נבון לרכוש גליל נמוך ואז להשתמש כדורים אלוהיים עד להשגת הגליל הרצוי. בדוק את מחירי הלחמניות הגבוהות והנמוכות לפני שתתחייב לרכישה כדי להבטיח שתקבל את הפריט הטוב ביותר עבור הערך הטוב ביותר. שיטה זו גרועה משמעותית עכשיו כדור אלוהיכדורים אלוהיים קיבלו את המקום הראשון כפריט המטבע הגדול ואינו מומלץ אלא אם כן אתה מגלגל פריט עם מגוון רחב מאוד עם תשלום פוטנציאלי גבוה מאוד כמו אפר הכוכביםאפר הכוכבים. אני משאיר את זה כך שאנשים מודעים לאופציה, אבל אני ממליץ מאוד לשחקנים חדשים להתרחק מהימורים מסוג זה, מכיוון שקשה לגשת לאילו סיכון מוצדק ואפשר בקלות לאבד סכומי מטבע גדולים על קבלת זה לא נכון.

במקרה של פריטים ייחודיים עם סטטיסטיקות מרובות שיכולות להיות לגלילים שונים, חשוב לזהות אילו אחד (ים) חשובים לבנייתך כך שלא תשלם הרבה מטבע עבור פריט שמגלגל בצורה לא טובה עבור הצרכים שלך. באופן דומה, בדיקת טווחי הלחמניות הללו (על ידי חיפוש הפריט למעלה במסד נתונים של פריטים, למשל) היא חשובה כך שתוכלו לראות כמה טוב פריט מסוים בפועל.

צמצום תוצאות

בשל הכמות העצומה של הפריטים, והצרכים הספציפיים יחסית של מרבית השחקנים, הדרך האפשרית היחידה לחפש פריטים נחשקים עם כל עקביות היא להחיל פילטרים משלך על החיפושים שלך.

אחת הדרכים הפשוטות ביותר לעשות זאת היא להוסיף “פילטרים” לחיפוש. נְקִישָׁה הוסף פילטר STAT, ואז בסרגל הנפתח שנראה כי הוא שאילתה באפשרויות שונות. הקלד את הסטטוס שאתה מחפש, ומציין גליל מינימלי או מקסימלי בצד ימין של הסרגל.

מסלול סחר בגלות

ודא שאתה בוחר את הסטטיסטיקה שאתה מחפש על הפריט, הקפד לבחור את תג ההדבקה הנכון (מפורש, קסם וכו ‘.). האתר https: // poedb.TW/US יכולים להועיל לזיהוי טווחים אפשריים להדבקים, כמו גם להציג אילו מצבים אפשריים בסוגי פריטים מסוימים.

אתה יכול לעבור בין כמה סוגי חיפוש שונים מתחת לסורגי “המסננים” – כברירת מחדל, חיפושים מוגדרים כ- ” וכן “, שמציין כי כל המודדים המיועדים חייבים להתקיים בפרמטרים שהוקצו אם קיימים. ישנן כמה אפשרויות נוספות לחקור כאן; לדוגמה, ” לספור .

STARKONJA

הקדישו כמה דקות להכיר את ממשק החיפוש הכללי. רבות מהאפשרויות הן די מסבירות את עצמן, ומאפשרות לך לצמצם פריט ככל שיהיה צורך. מחפש קסדה נדירה עם קסם, אך מוצף בתוצאות לראשו של סטארקונג’ה? . עובד בתקציב? הגדר מחיר רישום מרבי כדי לקצץ את כל התוצאות שנמצאות בטווח המחירים שלך.

אלא אם כן אתה מחפש פריטים באיכות הגבוהה ביותר “פעם בליגה”, תרצה לשמור על מקוון בלבד אפשרות מופעלת, ומונעת כל פריט של שחקנים שנמצאים כעת במצב לא מקוון.

זכרו תמיד שכל מעוצב ניתן להסיר הדבקות על פריטים בקלות ובזול לשימוש בספסל היצירה במחבוא שלך, ולהחליף אותו במלאכה חדשה לבחירתך. זכור זאת כשמסתכלים על התוצאות, והתמקדו במצבים שבפריט זה לא יכול יישתנה.

כמו כן, אלא אם כן אתה מחפש לרכוש פריט מקושר 5 או 6, אל תדאג לדברים טריוויאליים כמו שקעים, צבעים וכו ‘., .

מיון תוצאות חיפוש

כברירת מחדל, החיפושים ממוינים לפי מחיר, בהזמנה עולה. לחיצה על סטטוס לאחת הרישומים תזמין מחדש את התוצאות, ותציג את כל הפריטים עם ההדבקה בהזמנה יורדת.

זה עובד עבור כל סוג של פריט שיש לו לחמניות משתנות ויכול להיות שימושי במיוחד אם אתם מחפשים ייחודי שיש בו רול חשוב במיוחד.

מחפש התנגדות

מכיוון שהתנגדות נחוצה כמעט לכל בנייה , לעתים קרובות תמצאו את עצמכם מחפשים ציוד עם סוגים רבים של התנגדות. על מנת לצמצם את התוצאות ביעילות, ישנם כמה פילטרים שניתן ליישם תחת מצבים קטע שימושי במיוחד.

ה מדומה מצבים הם מקום נהדר להתחיל בו. כפי שמרמז הקידומת היוונית “פסאודו”, אלה אינם מצבים בפועל במשחק, אלא במקום זאת, מאפשרים לך לבצע חיפושים שאחרת ידרשו פילטרים מורכבים בהרבה.

מסלול סחר בגלות

מדומה mod שתבחר הוא +#% התנגדות יסודי סך הכל.

 • + מאפשר לך לציין את הסך הכל המשולב של ההתנגדות האלמנטרית על הפריט.

+#% ההתנגדות הכוללת, התנגדות לכאוס .

ה פילטרים נהדרים לרכישת פריטים כאשר אינך מוגבל על ידי ערכים ספציפיים מאוד. אם אתה מחפש ערכים או סוגים של התנגדות מדויקים, תצטרך ליצור חיפוש ספציפי יותר. או הוסף את המצבים ישירות לחיפוש שלך, מלווה בערכי “MIN” ו- “MAX” במידת הצורך, ובצע את החיפוש.
זה המקום בו טעות נפוצה נעשית על ידי שחקנים חדשים רבים יותר שאינם מכירים את אתר המסחר, במקום לחפש 120% פסאודו אלמנטרי מילואים, הם יחפשו 35% קר, 35% אש ו -35% ברק. זה מסיר אפשרויות כגון מגפיים 44/34/40 מהחיפוש שלך, מכיוון שהתנגדות האש בדוגמה זו אינה עומדת במדד המבחן.

הפעלת חיפושים חיים

ה . לאחר ביצוע החיפוש הבסיסי שלך, תהיה לך אפשרות לבצע חיפוש חי על ידי לחיצה על התיבה הצהובה החדשה בשמאל העליון שנקראת חיפוש חי

הגדר את הגדרות ההודעה שלך להעדפתך. הכרטיסייה הדפדפן המכילה את החיפוש חייבת להישאר פתוחה על מנת שהחיפוש יישאר פעיל. להלן כמה דוגמאות לסיבות לניהול חיפוש חי:

 • מחפש פריטים להכנת בנייה מוקדם בליגה כאשר האספקה ​​מוגבלת
 • צופה לפריטים שמתומחרים בזול במטרה להעיף אותם או לחסוך מטבע
 • למצוא את המבצעים הטובים ביותר לפני לשחקנים אחרים יש סיכוי להתחרות איתך עבורן

ישנן אסטרטגיות ייחודיות המעורבות בניהול חיפושים חיים כדי להעיף פריטים, במיוחד בשלב מוקדם של מחזור החיים של הליגה כאשר המחיר נמצא כל הזמן במצב של שטף. בדומה לדפדוף במשחקים אחרים ובהשקעה בעולם האמיתי, הפריטים והמטבעות הטובים ביותר להתהפך כל הזמן. ייחודי שהוא יחסית זול במהלך ליגה אחת עשוי להיות מוצג בבנייה פופולרית בשני, ובכך להרקיע שחקים בביקוש.

מסחר בשוק המטבע

.נתיב של גלות.com/סחר/חיפוש. ניתן לרכוש מגוון רחב של פריטים מפורטל זה בצורה נוחה בהרבה מאשר לחפש אותם באתר הרגיל.

מסלול מטבע סחר בגלות

קניית מטבע בתפזורת גורמת לעיתים קרובות לתשלום עליון, ככל שתפזורת המוכר גדולה יותר, כפי שאתה משלם על הנוחות.
חפצים אחרים, הבולטים ביותר דברים כמו מפות, שברים, כרטיסי דילנציה, ועוד הרבה יותר יכולים לעקוב אחר שוק המטבע. אתה יכול כמובן לציין כמות מינימלית, מה שמקל על רכישות בתפזורת ומפחית את זמן הסחר.

מכירת פריטים ב- POE

… ניתן לתמחר פריטים באופן פרטני או בהמוניהם מתוך הסטאש באמצעות כרטיסיות הפרימיום. אם אינך מוכן לקנות כרטיסיות פרימיום, אתה יכול גם ליצור שרשור או “קנה” בדרך הרשמית של פורומי הגלות בקטעי המסחר המתאימים. קישור הפריטים שלך בשרשור שלך יאפשר להם להיות לאינדקס אוטומטית ולרשום לשחקנים אחרים לגלוש.

שימו לב ששיטה זו היא במידה רבה שריד של העבר ובעצם אף אחד לא משתמש בפורומים כדי לסחור יותר, למעט פריטי מראה. .

 • 14 באוגוסט 2023 נבדק על שביל האבות 3.22

על הסופר

אטרוז . הוא מצטיין, בתיאוריה מייצרת בונה וצולל לאלמנטים העמוקים יותר של דרך הגלות. מלבד היותו סופר מדריכים, אטרוז הוא גם מנחה בכיר במחלוקת הכספת של פו, שם הוא עוזר לאנשים כל יום במציאת בנייה חדשה או לעזור להם. אם יש לך שאלות לגבי המדריכים שלו, אנא הצטרף לאי -הסכמה של פו קמרון

היי גולים, הדרך האחרונה של ניסוי ליגת הגלות של אבות הקדמונים 3.22, עומד עלינו ולונאק.

היי גולים, יחד עם נתיב הגלות 2 הכרזת על exilecon 2023, יש לנו גם את.

נתיב של גלות 2 Exilecon החל ומשחק Gears טחינה החל את פתיחת ה- Exilecon שלהם.

Exilecon 2023 מתי הוא exilecon? Exilecon נערך באוקלנד, ניו זילנד בין התאריכים 29-30 ביולי, אקס.

היי גולים, היה לנו חשיפת הליגה הכור היתוך וזה נראה ממש טוב. את מסלול האקסיל.

מדריכים קשורים

 • מדריך סולו-נולד עצמי (SSF) לנתיב הגלות
 • מדריך למתחילים מדריך למתחילים לגלות: ברוך הבא ל- Wraeclast – גולים טריים, התחל כאן
 • מדריך למתחילים מדריך למתחילים לעיצוב ושדרוג בנתיב הגלות
 • מדריך למתחילים כיצד להשתמש בנתיב של מדריך לבניית גלות
 • מדריך מערכות ומכניקה מדריך פריטי ראש

ברוך הבא לשוק מסחר הגלות של Playerauctions

זה פועל כבר די הרבה זמן, אבל נתיב הגלות ממשיך להיות RPG בפעולה מלמעלה למטה מוצק בעקביות. . .

נתיב של שוק אורב אלוהי גלות

נתיב של חנות פריטי הגלות

מסלול שירותי גלות

Playerauctions הוא שוק עצמאי לשחקן לשחקן לקנייה ומכירה של נכס משחקי וידאו וירטואליים. Playerauctions הוא מאושר על ידי, המזוהה ישירות עם, מתוחזק, מורשה או בחסות נתיב הגלות או בעל הסימן המסחרי שלה.

גשש מחירי שוק

על מסלול השוק המקוון לגלות

מדוע פו סחר ושוק הפו

נאמן לתתי המשנה שלה, לנתיב הגלות יש דגש כבד בפריטים. ניתן אפילו לומר שהוא אינטנסיבי יותר בהשוואה לכותרות היריבות שלה, מכיוון שזה מה שמאפשר למערכת ההתאמה האישית החופשית שלה שיש למשחקים אחרים בתת-מין.

עם זאת, המכשול הגדול ביותר בהשגת פריטים בנתיב הגלות הוא ה- RNG, או מחולל המספרים האקראיים. אין שום ערובה לכך שאדם יקבל את הפריט שהם רוצים או צריך. למעשה, הדבר הכי קרוב השחקנים יכולים לעשות כדי להשפיע על טיפות הוא לצייד ציוד שמשנה את הכמות והנדירות של טיפות. לחלופין, יש מסחר. שחקנים העוסקים בסחר ב- POE יכולים להחליף פריטים נדירים ובר קיימא שהם מוצאים עבור אלה שהם צריכים.

לרוע המזל, אף אחת מהשיטות לא מיועדות לשחקנים חדשים שרוצים להיות חזקים כאשר משחק הקצה יגיע. אין להם את הזמן או את היכולת לחוות, ואין להם את המשאבים האחרונים. באשר לוותיקים, הם לא יכולים לקבל זמן או אנרגיה לחוות, או שהם לא רוצים להרפות מאף אחד מהפריטים שלהם. כאן נכנס שוק הפו.

. .

כמה פריטים בשוק הפו?

מחיר הפריטים בשוק תלוי במוכר, אך הם מנסים לעקוב אחר תמחור מקובל בקהילה ולמכור פריטים על פי המקבילה שלהם בפועל במטבע בחיים האמיתיים. במקביל, הקונים גם לוקחים אכפת כדי לבדוק בזהירות כל הצעה כדי למצוא את המבצעים הטובים ביותר.

אילו פריטי POE נסחרים?

ישנם פריטים שונים בנתיב הגלות, אך ישנם שלושה סוגי פריטים הנסחרים הכי הרבה. ראשית הם אבני חן מיומנות. . לפיכך, מה שמבדיל שיעורים יהיה המקום בו הם מתחילים בעץ המיומנות הפסיבי המשותף, והם מתמחים עוד יותר כשהם מגיעים לכישורי העלייה שלהם.

. . עבור הראשונים, אלה הם שהם חיוניים או אפילו מרכזיים במבנה מסוים שהם המחפשים ביותר. הם נקראים ככאלה מכיוון שהם מספקים מיומנויות או מצבים שלא ניתן למצוא או לשנות אותם להילוך נדיר.

הדוגמאות כוללות את הדברים הבאים:

 • הציקלון של נגמאהו-גרזן דו-ידיים שמעורר מתפרץ על פגע תגרה, מגביר את הנזק הגופני וממיר נזק גופני לפגיעה באש.
 • .

יש הרבה ייחודיות אחרות כמו זה, והבניינים המתמחים יותר עושים בהם שימוש טוב. . לפיכך, לבניינים שאינם זקוקים ליותר מדי מנגנונים, הילוך נדיר הוא הבחירה הטובה ביותר.

אחרון חביב יהיה מטבע פו. בעוד שלמשחק אין מטבע ממוספר כמו זהב או אבני חן, הוא מפצה עליו בכדורים, שהם סטנדרטים למטבעות כמו זהב. רוב הזמן הם מגיעים בצורה של כדורים המשמשים לשינוי פריטים. הם משתנים למעשה ומוחלים בעיקר על ציוד ומפות. עם זאת, מטבעות מסוימים, כמו ה- Vaal Orb, יכולים להיות מיושמים גם על אבני חן מיומנות, ויוצר פנינה המייצרת גרסה חזקה יותר של המיומנות בעת השימוש.

בגלל ההשפעות המשתנות והפריטים הספציפיים שהם משנים, הם משתנים במחירי הקהילה. .

מסלול מדריכי גלות

לפני 6 חודשים על ידי קיין

לפני 6 חודשים על ידי אנדראה

. . הוקמה בשנת 1999 על ידי חובבי המשחקים, והפכו להיות פלטפורמת מסחר אלקטרוני מובילה לסחר במוצרי משחק וירטואליים.

. עבור קונים, גודל הקהילה שלנו מתורגם למחירים נמוכים, משלוח מהיר, עסקאות בטוחות ובחירה עצומה של מוצרים. עבור מוכרים, השוק שלנו מספק גישה מיידית למאות אלפי קונים מרחבי העולם.

לברוח מהטחנה כשאתה קונה שלל נהדר במחירים טובים יותר מחבריכם השחקנים

סחר בביטחון ובטוח

PlayerGuardian מספק לך, את התשלומים שלך ואת המקצועות שלך עם הגנה ללא תחרות

לעשות שינוי

סחר ב- Playerauctions תומך בסיום הונאות וספאם במשחק

זכויות יוצרים 2000-2023. כל הזכויות שמורות.

אנו משתמשים בעוגיות ובטכנולוגיות דומות באתר זה. זה משפר את חווית הגלישה עבורך ומאפשר לנו להתאים לך מוצרים ושירותים טובים יותר. העוגיות מאוחסנות באופן מקומי במחשב או במכשיר הנייד שלך. כדי לאפשר עוגיות, לחץ על “אפשר”.

shape_iconהגדרות עוגיות ופרטים

חשבון

חץ-טיפה-איסון

ניתוח ושיווק (inessential)

חץ-טיפה-איסון

פרטים

עוגיות חיוניות עוזרות להפוך אתר לשימוש על ידי הפעלת פונקציות בסיסיות כמו ניווט בעמוד וגישה לאזורים מאובטחים באתר. האתר אינו יכול לתפקד כראוי ללא עוגיות אלה. .

ספק שֵׁם מַטָרָה האם עוגיה חיונית לנו שנוכל לספק לך שירות שביקשת
HL אנו משתמשים בעוגיה זו כדי להקליט העדפות שפת משתמש. כן
Playerauctions Production_access_token אנו משתמשים בעוגיה זו כדי לזהות ולאמת כל משתמש. כן
Playerauctions Production_returnurl אנו משתמשים בעוגיה זו כדי להקליט את כתובת האתר של דף האינטרנט ממנו משתמש יזם כניסה. . כן
Playerauctions Global_cookie_id אנו משתמשים בעוגיה זו כדי לעזור להפעיל את שירות ה- CDN שלנו. כן
אנו משתמשים בעוגיה זו כדי לגלות אם המשתמש נכנס ממכשיר משומש. כן
Playerauctions .Net_sessionid . כן
Playerauctions סוג המטבע . כן
אנו משתמשים בעוגיה זו כדי לרשום העדפות שפת משתמש ומדינה לדפי חשבון פרטיים עלי.Playerauctions.com כן
Playerauctions TimeOutflag אנו משתמשים בעוגיה זו כדי להקליט מידע עבור דפי חשבון משתמש ושירותים עליי.Playerauctions.com
Playerauctions me_access_token .Playerauctions.com כן
Playerauctions .Playerauctions.com
Playerauctions Urlreferrer אנו משתמשים בקובץ העוגיה הזה כדי להקליט את כתובת האתר אליה משתמשים משתמשים לאחר כניסה לתוכי.Playerauctions.com כן
Playerauctions אנו משתמשים במידע זה כדי להקליט מידע על אזור הזמן של המשתמש בעת גישה אלי..com כן
Playerauctions TIPMIX משמש על ידי Azure בעת קביעת שרת האינטרנט שלהם יש להפנות.
Playerauctions משמש על ידי Azure לטיפול בתנועה במהלך שינויי קוד. כן
Gdpr_cookie אנו משתמשים בעוגיה זו כדי להקליט אם המשתמש מקבל עוגיות או לא. כן
Playerauctions אנו משתמשים בעוגיה זו כדי להקליט את בחירת המשתמש ולסגור את הפופובר.
Playerauctions _paim_warnning_tip הודעה מיידית פעם ראשונה טיפ פתוח אזהרה כן
Playerauctions אנו משתמשים בעוגיה זו כדי לקבוע את ה- IP של המשתמש כן
Google recaptcha עוגיית NID מכילה מזהה ייחודי בו גוגל משתמשת כדי לזכור את העדפותיך ומידע אחר, כגון השפה המועדפת עליך (ה.ז. .ז. 10 או 20), והאם תרצו להפעיל את המסנן SafeSearch של גוגל או לא.
הפניה: https: // מדיניות.גוגל.?hl = en-us
כן
Google recaptcha אניד אנו משתמשים בעוגיות אלה כדי לאבטח טפסים באתר שלנו נגד ספאם והתעללות על ידי תוכנה אוטומטית. זה עובד על ידי איסוף מידע על חומרה ותוכנה, כגון נתוני התקנים ויישומים, ושליחת נתונים אלה ל- Google לצורך ניתוח.
. זה לא ישמש לפרסום בהתאמה אישית על ידי גוגל.
כן
Google recaptcha 1p_jar עוגיה זו מבצעת מידע על אופן השימוש בקצה משתמש באתר ובכל פרסום שמשתמש הקצה ייתכן שראה לפני שביקר באתר האמור.
פלטפורמת Windows Azure Cloud ארפיות .
יובציה.INC io_token_ (מספר דינמי אקראי) עוגיה זו משמשת לגילוי ומניעה של הונאה. כן

. אנו משתמשים בהם כדי לשפר את אופן הפעולה של האתר שלנו. עם זאת, חלקם עשויים להיות עוגיות של צד שלישי וניתן להעמיד את הנתונים שהם אוספים למטרות שאינן ידועות על ידינו כבעל האתר. אנא עיין במדיניות הפרטיות של מעבדי הצד השלישי שלנו.

ספק שֵׁם מַטָרָה האם עוגיה חיונית לנו שנוכל לספק לך שירות שביקשת
שתף זאת _ stid מזהה עוגיות של Sharethis. לא
_ stidv . לא
שתף זאת עוגיית Sharethis, בודקת אם יש לנו גישה לעוגיות. לא
שתף זאת PUBCONSENT Sharethis Cookie מוגדר כדי לציין שהמשתמש הצהיר על איסוף נתוני GDPR עבור IAB TCF V1 בפורמט. לא
שתף זאת Sharethis Cookie מוגדר כדי לציין שהמשתמש ביטל את הסכמתם מאיסוף הנתונים. לא
שתף זאת עוגיית Google Analytics המשמשת את Sharethis כדי להבחין במשתמשים. לא
שתף זאת _ גאט עוגיית Google Analytics המשמשת את Sharethis כדי להבחין במשתמשים. לא
שתף זאת _GID עוגיית Google Analytics המשמשת את Sharethis כדי להבחין במשתמשים. לא
visopt_s עוגיית VWO לראות את מספר הפעמים שהדפדפן נסגר ונפתח מחדש. לא
שתף זאת _vis_opt_test_cookie עוגיית הפעלת VWO כדי לראות אם העוגיות מופעלות בדפדפן המשתמש או לא. מסייע במעקב אחר מספר מפגשי הדפדפן של מבקר.
_vwo_uuid_v2 . לא
שתף זאת intercom-id-fe2c9dmj .
שתף זאת . עוגיית הפגישה רעננה על כל פינג מחובר מצליח, ומרחיב אותה לשבוע מאותו הרגע. המשתמש יכול לגשת לשיחות שלהם ולהעביר נתונים על דפים מחוברים למשך שבוע, כל עוד ההפעלה לא מסתיימת בכוונה עם ‘אינטרקום (‘ כיבוי ‘), מה שקורה בדרך כלל ביציאה.
שתף זאת pxcelbcnlcy עוגיית מערכת ניהול התגים של Sharethis כדי לעקוב אחר חביון בדיווח על משואה.
שתף זאת עוגיית מערכת ניהול התגים של Sharethis כדי לבדוק אם עוגיות צד ג ‘מתקבלות על ידי הדפדפן. זה מוגדר רק אם אין עוגיה נכנסת בבקשה. לא
שתף זאת pxcelpage_c010 ו/או . Sharethis משתמש בעוגיה שונה לקבוצות שונות של אתרים ברשת Sharethis. לא
שתף זאת pxcelpage_c010_b ו/או לא
שתף זאת pxcelpage_c010_c ו/או
שתף זאת לא
שתף זאת Usprivacy . לא
שתף זאת fpestid FPESTID הוא מזהה עוגיות של Sharethis שנקבע בתחום מפעיל האתר. לא
_GID משמש להבחנה בין משתמשי אתרים ב- Google Analytics. לא
גוגל ניתוח נתונים _GA לא
גוגל DV אנו משתמשים בעוגיות אלה למטרות קידום מכירות שיווקיות, כולל ניתוח נתונים ומיקוד לפרסום. לא
Google AdWords IDE אנו משתמשים בעוגיה זו למטרות קידום מכירות של גוגל שיווקיות, כולל ניתוח נתונים ומיקוד לפרסום. לא
Muidb . לא
בינג אדון לא
בינג לא
_ uetsid עוגיה זו משמשת על ידי בינג כדי לאסוף מידע אנונימי על אופן השימוש במבקרים באתר שלנו. לא
בינג _uetvid זוהי עוגיה שמשמשת מודעות של מיקרוסופט בינג והיא עוגיית מעקב. זה מאפשר לנו לעסוק במשתמש שביקר בעבר באתר שלנו. לא
עוגיות אלה משמשות כדי לשמור מידע על משתמשי Reddit מחוברים לצורך המלצות פרסומת ועדכון תוכן. תוכן העוגיה מאושר בתנאי תנאי השימוש של הרדיט. לא
Reddit initref
Reddit
Reddit אחרון_סרים .
פייסבוק fr . לא
פייסבוק _fbp לא
CloudFlare . .ז. מכיוון שהם השלימו אתגר בתקופת המעבר שלך), העוגיה מאפשרת לנו לזהות את הלקוח ולא לאתגר אותו שוב. זה לא תואם כל מזהה משתמש ביישום האינטרנט שלך, ואכן מאחסן כל מידע המאפשר זיהוי אישי. כן
_gaexp . לא
__ AUC . לא
Google Adsense _gcl_au אנו משתמשים בעוגיות אלה למטרות קידום מכירות שיווקיות, כולל ניתוח נתונים ומיקוד לפרסום.
AI_USER . . לא
מיקרוסופט AI_SESSION לא

הדרך של שוק סחר הגלות, הידוע גם בשם שוק, הוא היבט מכריע במערכת המסחר של המשחק. זה מאפשר לשחקנים לקנות ולמכור פריטים ומטבע POE זה עם זה. השוק פועל דרך ערוצי צ’אט במשחק, או דרך אתרי צד שלישי, כמו POE.סחר או pathofexile.com/סחר. במדריך זה נחקור כיצד שוק הסחר של POE עובד ונספק מדריך שלב אחר שלב כיצד לבצע עסקאות.

 • בטל את נעילת הפוטנציאל המלא של מסלול גלות: מדריך מקיף לשוק הסחר של POE!
 • צ’אט התחיל באי -הסכמה שתעורר את העניין שלך! !)
 • אנו מחכים לתגובות שלך ב- YouTube. !

גישה לשוק הסחר של POE

כדי לגשת לשוק הסחר, שחקנים יכולים להשתמש בערוצי הצ’אט במשחק או להשתמש באתר של צד שלישי. . .

משא ומתן על מחירים

לאחר תחילת סחר, המוכר קובע מחיר לפריט או למטבע ה- POE שלהם. הקונה יכול להסכים למחיר או לנהל משא ומתן על עסקה טובה יותר. .

משא ומתן על מחירים על פריטי POE ומטבע יכול להיות תהליך מורכב, אך על ידי ביצוע כמה שיטות עבודה מומלצות, אתה יכול למקסם את ערך המקצועות שלך ולהפיק את המרב משוק המסחר של POE. המפתח למשא ומתן מוצלח הוא לקבל הבנה ברורה של השוק, ערך הפריטים הנסחרים ולהיות פתוחים וכנים עם השחקן האחר.

תעשה את המחקר שלך

לפני משא ומתן על מחירים, חיוני לעשות את המחקר שלך. . אתה יכול להשתמש באתר המסחר של POE כדי לגשת לנתוני שוק בזמן אמת ולהשוות מחירים כדי להבטיח שאתה מקבל את העסקה הטובה ביותר. .

להיות פתוח וכנה

בעת משא ומתן על מחירים, היו פתוחים וכנים עם השחקן האחר. ציין בבירור את עמדתך, ולהיות מוכן להקשיב לנקודת המבט של השחקן האחר. נסה למצוא בסיס משותף ולהגיע להסכם הוגן עבור שני הצדדים. הימנע מלהיות עימות או אגרסיבי, ובמקום זאת להתמקד במציאת פיתרון מועיל הדדית.

על ידי ביצוע שיטות עבודה מומלצות אלה, אתה יכול לנהל משא ומתן בהצלחה במחירי פריטי POE ולמקסם את ערך המסחר שלך. עם מעט סבלנות והתמדה, אתה יכול להפוך למשא ומתן מיומן בשוק הסחר של POE ולקחת את כישורי המסחר שלך לשלב הבא!

ביצוע סחר POE: הצעד האחרון להצלחה

כדי לבצע את הסחר, גם על הקונה וגם המוכר להסכים לתנאי סחר ה- POE ולהיות מקוון בו זמנית. לאחר אישור הסחר, מטבע הפריט או ה- POE מועברים מחשבון המוכר לחשבון הקונה.

זה הצעד האחרון בתהליך המסחר של POE. זה כרוך בהשלמת העסקה והחלפת פריטי POE או מטבע POE בין שחקנים. .

תקשורת טובה היא מכריעה בעת ביצוע סחר ב- POE. וודא שהסכמת על תנאי הסחר עם השחקן האחר, כולל המחיר וכל פרטים אחרים. כדאי גם להשתמש בפלטפורמת מסחר של צד שלישי, כמו אתר המסחר של POE, כדי להבטיח עסקה בטוחה ובטוחה.

הגן תמיד על עצמך באמצעות שיטות תשלום מאובטחות. הימנע משליחת פריטים או מטבע לשחקנים שאתה לא מכיר, ותמיד היו זהירים על הונאות ופעילויות הונאה. בנוסף, השתמש בפלטפורמת מסחר של צד שלישי מכובד כדי להבטיח שהעסקה שלך תהיה בטוחה ובטוחה.

על ידי ביצוע שיטות עבודה מומלצות, כולל תקשורת טובה, עסקאות מאובטחות ושימוש במשאבים מהימנים, שחקנים יכולים להבטיח שהעסקים שלהם יצליחו ושהם מפיקים את המרב משוק הסחר של POE.

היתרונות של מסחר ב- POE

המסחר בשוק הסחר של POE מספק לשחקנים הזדמנויות להשיג פריטים יקרי ערך ו מטבע פו. זה יכול גם לשפר מאוד את חווית המשחק, מכיוון ששחקנים יכולים לסחור בפריטים ומטבע כדי לשדרג את הציוד שלהם, להרוויח כסף ולפגוש שחקנים חדשים.

. על ידי הבנת איך זה עובד וכיצד לבצע עסקאות, שחקנים יכולים למקסם את הרווחים שלהם ולהעצים את חווית המשחק שלהם. ? התחל לחקור את שוק הסחר של POE כיום ולפתוח את מלוא הפוטנציאל שלו!

אל תחמיץ את ההזדמנויות שיש לשוק הסחר של POE להציע! על ידי הבנת איך זה עובד ובעקבות מדריך שלב אחר שלב, גם אתה יכול להתחיל לבצע עסקאות רווחיות ולשפר את חווית המשחק שלך לגלות. קח את הצעד הראשון לקראת סחר בהצלחה והתחל לחקור את שוק הסחר של POE כיום!

 • טקסט זה הוא תוכן פרסום. Oyun Günlüğü אנגלית אינה אחראית לרכישות שלך. תוכן הפרסום אינו משקף את דעתו הרשמית של אויון גונלוג.