מדריך למתחילים לרובלוקס – מדריך Roblox – IGN, כיצד לשחק 17 משחקים ב- ROBLOX: אימות, זכאות ועוד – DEXERTO

0

איך לשחק 17 משחקים ב- Roblox: אימות, זכאות ועוד

Roblox שוחרר לראשונה ב -1 בספטמבר 2006. . Dynablocks לפני שתשנה את שמו בשנת 2005 לפני שחרורו לאחר מכן.

מדריך זה למתחילים של Roblox כולל טיפים כיצד להתחיל לשחק במשחקים המקוונים הרבים והרבה שמשתמשים אחרים יצרו, כמו גם רענון מהיר עבור כל שחקנים שחוזרים לפלטפורמה לאחר הפוגה. .

. .

מחפש משהו בפרט? לחץ על הקישורים למטה כדי לקפוץ אליהם.

  • מה זה Roblox
  • איך לשחק משחקי Roblox
  • כיצד לממש קודי פרומו של Roblox בחינם

מה זה Roblox

ראווה את Showstrip 1920x1080.png

. Roblox זמין בחומרה שונה, כגון PC, Android, iOS ו- Xbox One / Series X.

בעוד שרובלוקס ידוע בדרך כלל כמשחק ילדים, ישנם המון משחקים על הרציף שכיף למבוגרים ליהנות מהם! אתה יכול לבדוק את מדריך משחקי ה- Roblox המובילים שלנו למבוגרים כדי לבדוק את אלה.

Roblox שוחרר לראשונה ב -1 בספטמבר 2006. . לפני שתשנה את שמו בשנת 2005 לפני שחרורו לאחר מכן.

גרסאות ה- iOS והאנדרואיד של Roblox שוחררו בשנת 2012 ו -2014 בהתאמה, כאשר שחרור הקונסולה הראשון (והיחיד) הגיע ל- Xbox One בשנת 2015. לא בטוח מתי ואם Roblox יגיע לפלטפורמות אחרות בשלב זה.

כיצד להוריד את Roblox

Roblox היה בעבר משחק בדף הבית שלו באתר; עם זאת, מאז זה השתנה כמה שיותר משחקים שנוצרו ב- Roblox הפכו תובעניים יותר.

בעת הורדת Roblox למחשב שלך, וודא שאתה מוריד אותו מה- Roblox.אתר com . .

. זה ממש מהיר ופשוט, רק דורש את יום ההולדת, שם המשתמש והסיסמה המותאמת אישית שלך. אם אתה מתחת לגיל 13, וודא שיש לך אישור של הורה או אפוטרופוס לפני הגדרת חשבון.

.

! . לאחר שראית משחק טוב, לחץ עליו והוא יטען דף חדש עם התיאור של המשחק, דירוג המשתמש ועוד.

. Robloxplayerlauncher.. לאחר הורדת זה, לחץ על הקובץ, לחץ על הפעל והוא יפרוק את .קובץ EXE להתקנה במחשב האישי שלך. אתה יכול המשחק המקורי אם אתה עדיין רוצה על ידי לחיצה על כפתור ההצטרפות, שמופיע עם הוראות ההורדה של Roblox.

אם אתה ב- iOS או אנדרואיד, ההורדה עוד יותר קלה. כל שעליך לעשות הוא להוריד את המשחק מחנות האפליקציות או מחנות Google Play כמו שהיית עושה עם כל משחק אחר עבור המכשיר שלך. .

. לחנות Google Play ולחנות האפליקציות של iOS יש בדרך כלל עדכונים אוטומטיים לאפליקציות ומשחקים כברירת מחדל. כשאתה מנסה לטעון את Roblox לפני שעודכן את האפליקציה שלך, המשחק ייתן לך אפשרות לעדכן ולשלוח אותך לדף החנות של המכשיר שלך.

זה גם זהה לקונסולות Xbox One ו- Series X/S. .

אם אתה במחשב או במחשב נייד, השקת משחק דרך הדפדפן תטען את נגן ה- Roblox שהורדת לפני כן, וסיפק לך את חיבור האינטרנט הנדרש, המשגר ​​יעדכן עבורך אוטומטית עבורך.

איך לשחק משחקי Roblox

. !

התהליך הוא בערך דומה למשתמשים במחשבים ניידים. באמצעות הדפדפן שבחרת, פנה לדף הבית של Roblox ומצא משחק שאתה אוהב באמצעות סרגל החיפוש הייעודי בראש הדף או על ידי בחירת אחד מהמשחקים המומלצים בדף הראשי. לאחר שתמצא משחק, לחץ על המשחק ולחץ על משחק, מה שיגרום לרובלוקס לרוץ במחשב שלך!

.

יש לנו מדריך ייעודי לקודי פרומו של Roblox, כולל רשימה מעודכנת של כל קודי הפרומו האחרונים עבורך כדי לפדות ציוד עבור האווטאר שלך. בנוסף, תוכלו לממש קודי פרומו כאן.

. הרכבנו מדריך של הורים לרובלוקס כדי לעזור להגן על ילדכם.

Roblox מעבר לחוויה האפלה

Roblox ממשיך לשחרר משחקים המתאימים לאותם 17 ומעלה ככל שהפלטפורמה Metaverse גדלה כדי להכיל משתמשים בגילאים שונים. . .

מיליוני משתמשים בכל רחבי העולם מחוברים לרובלוקס בגלל מגוון המשחקים הרחב והחוויות הווירטואליות שלה. .

חוויות רבות שמכוונות לשחקנים בגיל 17 ומעלה מופיעות כעת ב- Roblox עם הקמפיין שלהם לחזון לכל הגילאים. על פי הבלוג הרשמי, קבוצת הגיל הצומחת במהירות ב- Roblox היא ילדים בני 17 עד 24 ובשנת 2022 38% מהמשתמשים היומיים הפעילים של הפלטפורמה היו 17 ומעלה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

היוצרים ב- Roblox יורשו בקרוב לספק משחקים וחוויות למשתמשים מגיל 17 ומעלה. התוכן יהיה דומה לזה שנמצא בסדרות טלוויזיה ובקומדיה סטנד-אפ. אלימות, גור ו/או הומור גס עשוי להיות מוגבר בחוויות כאלה.

. כך תוכלו לשחק 17+ משחקים ברובלוקס.

לכל משחק יהיה התיאור לעיל כדי לזהות אותם כחוויות 17+.

איך לשחק 17+ משחקים ב- Roblox

. תיאור האירועים הללו יפרט כי המשתתפים חייבים להיות בני 17 ומעלה כדי להשתתף.

.

עם זאת, שיטת אימות הגיל של Roblox מחייבת שהמשתמשים חייבים להיות בני 17 ומעלה לפני שהם יכולים לשחק במשחקים אלה. אתה יכול אמת את גילך על ידי הוספת selfie ותמונה של תעודת הזהות הממשלתית התקפה שלך לפרופיל שלך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תהליך אימות גיל ב- ROBLOX

.

  1. פשוט תעבור להגדרות החשבון שלך.
  2. לחץ על אמת את הגילי כדי להתחיל את התהליך.
  3. .
  4. לחץ על Selfie שלך ​​והעלה מזהה תקף.

פעולה זו תפעיל דוא”ל מ- Roblox המאמת את גילך ותעניק לך גישה למשחקים המכוונים למבוגרים באתר. Roblox הצהיר גם כי הם רוצים ליישם אמצעי אימות נוספים על מנת למתן את הפלטפורמה בקפדנות באופן שמפריד בין מבוגרים מילדים.

עם שחרורו הממשמש ובא של Roblox עבור Meta Quest VR ונמל שמועה לפלייסטיישן קונסולות, החברה מקווה להרחיב את פניית הפלטפורמה לדמוגרפיה ישנה יותר על ידי מתן להם היכרויות מקוונות, חוויות קונצרטים, אירועי ספורט ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אז הנה לך את זה – זה כל מה שאתה צריך לדעת איך לשחק 17+ משחקים ברובלוקס. לקבלת טיפים וטריקים נוספים, הקפידו לעבור על המדריכים השונים שלנו.