צפו בטריילר העונה האחרונה של פלאש S | Ew. COM, עונה התשיעית והאחרונה של “הפלאש” לבכורה ברשת CW ביום רביעי, 8 בפברואר 2023 | Nexstar Media Group, Inc.

0

העונה התשיעית והאחרונה של “הפלאש” לבכורה ברשת CW ביום רביעי, 8 בפברואר 2023

תוכן קשור:

הטריילר הראשון לעונה האחרונה של ההבזק מגלה ‘זה עדיין לא נגמר’ עבור בארי אלן

קו הסיום הוא רשמי באופק עבור ההבזק.

ל- EW יש את המבט הראשון הבלעדי שלך על הטריילר לעונה התשיעית והאחרונה של סדרת Arrowverse האחרונה שנותר.

הטריילר לריצה הסופית נפתח בצילומים מבשרי רעות של בארי המתעורר מסיוטים טראומטיים כג’ו (ג’סי ל ‘. ניתן לשמוע את מרטין) אומר לו, “עברת הרבה בעוד תשע שנים, ואני מאוד גאה בך.”צילום מקרוב חושף את בארי ואיריס (קנדיס פאטון) מתכרבלים במיטה יחד ברוגע לפני הסערה לפני קרבות בארי עם אויבים מרובים. הוא גם מגייס את עזרתו של בעל ברית לא מזוהה “להציל את העולם” בפעם האחרונה.

הטריילר בעונת הגמר הפלאש

..” 100 האלום ריצ’רד הרמון הופך את הופעת הבכורה שלו בטריילר בתור אוון מרסר, הקפטן בומרנג החדש שלאחר המשבר (הנבל שיחק בעבר על ידי ניק אי. טרביי, שנהרג ב חֵץ עונה 5), כשהוא מתמודד עם בארי ואיריס. .

. כעת, בארי ואיריס מתחברים מחדש ומתקרבים מתמיד. כאשר קבוצה קטלנית של רוגס יורדת על העיר המרכזית בהובלת איום חדש ועוצמתי, הפלאש וצוותו – קייטלין סנואו (דניאלה פנאבייקר), ססיל הורטון (דניאלה ניקולט), אלגרה גרסיה (קיילה קומפטון), צ’סטר פ ‘. . רק כדי לגלות יריב חדש קטלני העולה כדי לאתגר את מורשתו ההרואית של בארי. בקרב הגדול ביותר שלהם עד כה, בארי וצוות פלאש יידחפו לגבולותיהם כדי להציל את מרכז העיר בפעם האחרונה בפעם האחרונה.

. 8, 2023, בשעה 8 עמ ‘.M. .

בידור שבועיהידיעון היומי בחינם כדי לקבל חדשות טלוויזיה, מבטים ראשונים בלעדיים, חוזרים, ביקורות, ראיונות עם הכוכבים האהובים עליכם ועוד.

תוכן קשור:

  • ההבזק
  • גבס עטלףJavicia Leslie בתפקיד המסתורי לעונה האחרונה
  • ההבזק לסיים אחרי עונה 9
  • קנדיס פאטון רצה לעזוב מוקדם בגלל מעריצי ‘גזענים, לא -גינניסטיים’

העונה התשיעית והאחרונה של “הפלאש” לבכורה ברשת CW ביום רביעי, 8 בפברואר 2023

ההבזק יום רביעי, 8 בפברואר 2023 (8: 00-9: 00 בערב ET/PT), ואחריו הבכורה של אמצע העונה של (9: 00-10: 00 בערב ET/PT). העונה תורכב מ -13 פרקים.

ההבזק . . .”

לאחר שניצחת את הפלאש ההפוך אחת ולתמיד, העונה התשיעית של ההבזק מרים שבוע לאחר מכן בעקבות הקרב האפי שלהם, ובארי אלן (גרנט גוסטין) ואיריס ווסט-אלן (קנדיס פאטון) מתחברים מחדש ומתקרבים מאי פעם. אבל כשקבוצה קטלנית של רוגס יורדת על העיר המרכזית בהובלת איום חדש ועוצמתי, הפלאש וצוותו-Caitlin Snow (דניאלה פנאבאקר), מטא-אמפט ססיל הורטון (דניאלה ניקולט), מטא אלגרה גרסיה המונעת בהירה (קיילה (קיילה, המונעת על ידי קליל (קיילה, המונעת על ידי הקליל (Kayila קומפטון), Tech-Nerd Chester מבריק. Runk (Brandon McKnight), וגנב הקריוגניקה הרפורמי מארק בליין (ג’ון קור) – התחל שוב להתריס בפני סיכויים בלתי אפשריים להציל את היום. אך ככל שמובסים את הסורגים, יריב חדש קטלני עולה כדי לאתגר את מורשתו ההרואית של בארי אלן. .

, . .. , ההבזק זכתה בפרס הבחירה של People’s עבור דרמת טלוויזיה חדשה אהובה והיה מועמד לפרס Primetime Emmy® לאפקטים חזותיים מיוחדים מצטיינים בשנת 2015.

, . . .

יום רביעי, 8 בפברואר 2023
8: 00-9: 00 בערב הפלאש (עונה 9 בכורה)
9: 00-10: 00:00 קונג פו (החזרת ביניים)

אנשי קשר בתקשורת:
רוב מויניאן, 760/519-5543
לִשְׁדוֹד[email protected]

לפלאש:

[email protected]