תחילת העבודה | קווי דם SL Wiki | Fandom, קווי דם | יעדי חיים שניים

0

קווי דם של SL

בשמיים עלי אדמות תוכלו ליהנות מחוויות משחק תפקידים על טבעיות. . ליעד זה יש מיסטורי, שיגעון קריסטל, ציד דגים, דיג וירטואלי ועוד!

מתחילים

קווי דם היא מערכת ערפד / לייקן / אנושי / אנג’ל / שדים ומשחק תפקידים מקוון רב-שחקנים מבוסס על החיים השנייה. רכיב הערפדים של קווי הדם שוחרר ב- 6 במאי 2008, ורכיב הלייקן שוחרר ב- 7 ביולי 2009. . ..

מערכות בסיסיות

כל מה שאתה צריך לשחק קווי דם הוא אחד ה- HUDs. . מערכות אלה מגיעות עם הרכיבים הסטנדרטיים הבאים:

  1. .
  2. אובייקט Nexus: זהו אובייקט שמתחבר לאווטאר שלך ומתקשר עם ה- HUD שלך. זה מנהל אנימציות ואפקטים על האווטאר שלך. עליכם ללבוש את אובייקט ה- Nexus שלכם על מנת להשתמש ברבים מפונקציות הליבה של ה- HUD שלכם. ה- NEXUS אינו נראה כברירת מחדל ולא ישנה את המראה שלך אלא אם כן תראה אותו באמצעות ה- HUD שלך, ובמקרה זה הוא יופיע כדרך צפה מעל הכתף שלך.
  3. .
  4. . . אלה אינם נדרשים ומשמשים רק לשיפור חזותי ומשחקי תפקיד. . בגרסאות קודמות של הצמא והזעם, הניבים והטפרים נדרשו לפונקציות שהאובייקט Nexus מטפל כעת.
  5. . זהו קובץ מצורף שיוצע אוטומטית לאנשים חדשים שתצוד כדי שיוכלו ללבוש אותם. קבצים מצורפים אלה מגיבים להתקפות על ידי ריסוס דם (סימני נשיכה או פצעי טופר), או זוהר (אבני רישום). הם בחינם ומגיעים עם הרשאות העתקה / העברה, מה שאומר שאתה יכול לתת עותקים מהם לחברים שלך, כך שתוכל למשחק תפקידים לתקוף אותם.
  • . אם תקבל מוהל, זה יסרס סיידר.
  • קבצים מצורפים לקורבן קוסמטי: בוא עם ה- Multue HUD אינו ניתן להעברה.
  • Legend HUD (כלול בכל ה- HUDs, אין צורך לרכוש חדש)

סקירה כללית של קווי הדם

קווי דם היא מערכת עם מכניקת משחק אופציונלית ושונה בהן תוכלו להשתמש בכדי להתחרות באווטרים אחרים או להשתמש במשחקים תפקידים. . אנו רוצים לשמור על המערכת פתוחה כך שתוכל למשחק כל מיתולוגיה שאתה אוהב. אתה יכול לשחרר תווים על טבעיים בכל פרק זמן או להגדיר אותך אוהב.

אחד המכניקה העיקרית בקווי דם קשור להשגת מצב גזע שונים. כל השחקנים מתחילים כאנושיים, בלי קשר לאילו HUD הם בוחרים, ויש דרכים שונות להפוך למירוצים השונים. אם הם מותקפים על ידי ערפד או לייקאן של קווי דם, חלק מהאנושיות שלהם אבודים והופכים לדם חיוני, מאכילים את קללת הערפד או לומן, ומאכילים את קללת הליקאן. אם הם מותקפים על ידי מלאך או שד, האנושיות שלהם אבודה והופכת לאתר או לאיצ’ור והאדם יזכה גם הם משמרת. Shift יאפשר לאדם להפוך בסופו של דבר למלאך או לשד ברגע שנאסף משמרת של 100%. . . רק שחקנים עם הצמא או הזעם HUD יהפכו ל”הנפקה. . רייטס יכולים להתמלא עם אתר כדי להיות מקדש כמלאך או איצ’ור כדי להתחלה כשד. . בהתקפה הראשונה שלך, 5% מהאנושות שלך אבודה, ולא ניתן לקחת יותר אלא אם כן אתה מצטרף למשחק. . לא ניתן לחבק או להתרגז את בני האדם אלא אם כן הם הבעלים של הצמא או את הזעם של הזעם ולא ניתן לקדוש אותם או לחולל אותם ללא עלייה או עיסוק HUD. אדם שבבעלותו של ה- Multue HUD יכול לבחור להיות יוזם לסדר הזקן, הדורש הקרבה של 20% אנושיות. זקנה פועלת ממש כמו מרוצי הליבה האחרים של קווי הדם בכך שהם סובלים מהקללה הלילית ועליהם לחדש את מדדם שהוא האנושות במקרה זה.

סטָטוּס פעולה סטטוס מתקבל
בן אנוש האנושות מופחתת ל -0% על ידי עקיצות ערפד או טופר לייקאן, ומשנה < 100% Revenant (מבשר ללייקאן או ערפד)
100% מהאנושות שהוסבה למשמרת של 100% דרך התעללות מלאכית ושחיתות דמוניות. WRAITH (מבשר לאנג’ל או לשד)
ללבוש את טבעת הסגולה (יוזמה) והקרבה של 20% אנושיות זָקֵן
Revenant מתמלא ל- 5L חיוני (מחובק) עַרפָּד
ממלא ל -50 לומן (זועם) לייקאן
ריית ‘ מתמלא ל -5 איצ’ור (מחולל)
ממלאת אתר (מקדש) מַלְאָך
שותה Snakeroot
עַרפָּד
שד דם
מלאך דם
שותה לילד בן אנוש
מתמלא ל -5 חיוניים (מחובקים) Vaewolf
שד ירח
ממלאת אתר (מקדש) מלאך ירח
שותה וולפסביין בן אנוש
מַלְאָך מתמלא ל -5 איצ’ור (מחולל)
מלאך דם
ממלא ל -50 לומן (זועם) מלאך ירח
שותה גופרית
ממלאת אתר (מקדש)
שד דם
ממלא ל -50 לומן (זועם) שד ירח
שותה מים קדושים

יעדים

Briarwood Hollow הוא מקום אפוף מסתורין וקסם. . הבניינים הם מוזרים וכפריים, עם ארובות מעוותות וגגות עקומים המעניקים להם מראה מוזר מקסים. בלבו של בריארווד הולו טמון שוק שוקק, בו מתכנסים מכשפות, מכשפים ויצורים קסומים לשיקויים סחר, מרכיבי איות ותכשיטים קסומים. בכיכר העיירה מופיעה עץ אלון מפואר בן מאות שנים, השמועה הוא מקום המגורים של המכשפה האניגמטית של העיירה. תושבי בריארווד הולו הם קהילה צמודה, הידועה בזכות הקשר העמוק שלהם לטבע והסופר-טבעי. הם חוגגים פסטיבלים מיסטיים שונים לאורך כל השנה, עם מדורות, ריקודים וטקסים שמושכים מבקרים מרחוק. אבל מתחת לפני השטח של העיירה הקסומה הזו, ישנם סודות שרק האמיצים ביותר מעזים לחשוף. יערות מקוללים, פורטלים נסתרים ומבוך של מנהרות תת -קרקעיות מוסיפים להילה של המיסטיקה של העיר. השמועות נמשכות על ברית מכשפות עוצמתיות ששומרות על העגומים העתיקים של העיר ומגנים עליה מפני כוחות אפלים.

גן עדן עלי אדמות

. . !

רעלה של הלילה הוא עולם משחקי תפקידים שנעשה על ידי שחקני תפקידים ועבור תפקידים. .

. בסופו של דבר, הגאות הסתובבה. . נולד ללא כוחותיו של הברתרן המוצל שלהם, האנושות התמקדה במדע והמצאה, ויוצרת פלאים גדולים שיחזרו את הגאות והטילה את המפלצות חזרה אל החושך. האנושות הפסידה. משטר ארגמן הוא יעד משחק תפקידים על טבעי.

Vamps Lords City

. תן לעצמך להיסחף על ידי המתח השולט בעיר המסתורית הזו, שם שום דבר לא קורה כמתוכנן והיכן אנשים אינם מה שהם נראים.

אי פרל

.

אי פרל

פרל הוא עולם מקרי בו בני אדם, גובלינים, ערפדים, דרקונים ואלפים נחשפים לשינויים קוסמיים. התפקיד (התפקיד) משחק מעגלים סביב היותם באי נוצר לפני זמן רב על ידי השפעה על מטאור. אבל נראה שיש בזה יותר, יצורים של כל המירוצים מגיעים למקום הזה, מחפשים משהו, לפעמים עמוק מתחת לאדמה, או ביערות מוזרים.

.

. . נסיעת חור תולעת גורמת לבחילה, אך כאשר החזון שלך מתנקה תמצא את עצמך ביקום ישן מאוד. חלקם קראו לזה סדום, אבל עכשיו זה פשוט עובר על מקדש. .

ארץ ערפדים

.

ארץ ערפדים

היכנסו לארץ הערפדים, אזור משחק קרב קהילתי (CCS) מתאים לערפדים, לייקנים, אנשי זאב ויצורים אפלים דומים. להעלות גיהינום, להילחם, לשתות קצת דם ופשוט נהנה.

עיר המלאכים האבודים

בחר קטגוריית יעד.

עיר המלאכים האבודים

ללכת ברחובות העיר המלאכים האבודים, מקום בו שדים, מלאכים, נקוס וערפדים משוטטים בחינם. עיר המלאכים האבודים היא יעד משחק אפל למבוגרים.

Dreadville מאפר

קהילות משחק תפקידים

Dreadville מאפר

DREADVILLE – מאש הוא יעד משחקי תפקידים אורבני אפל פרוגרסיבי שנקבע בציר הזמן הנוכחי, הממוקם בלואיזיאנה, המדינה הראשונה בהיסטוריה האמריקאית שנפרדה מארצות הברית. זה העולם שלך. זה עולמנו, האדמה שנרחצה במתנת הקסם והגבול של גורל הווירד, העל -טבעי, הבלתי נראה והאלוהי.

כפר סיסן

כפר סיסן

הכפר סיסאן הוא אזור משחק תפקידים עם תערובת של ערפדים הומואים, לייקאן, בני אדם, שדים, מלאכים, דרואידים ואלפים. כל בני האדם, הפרוות, הנקוס והסופר -טבעי יתקבלו בברכה!

ערפדים סטיגמטה

קהילות משחק תפקידים

ערפדים סטיגמטה

. . .

קהילות משחק תפקידים

טרנסילבניה

טרנסילבניה, שהוקמה בשנת 2004, היא קהילת סגנון החיים הוותיק ביותר של החיים, הערפד והלייקאן,. .

זעם שקט

קהילות משחק תפקידים

. בית רשמי של זעם שקט, אך פתוח לקהל, עם חוף שליו ואזור קמפינג נחמד.

סכסוך נצחי: משחק תפקידים מלאכים ושדים

בחר קטגוריית יעד.

קונפליקט נצחי: Angels & Demon. המלאכים והשדים משוטטים בתחומי התמותה שלא ניתן להבחין בהם, רק כדי להתעלות/לרדת אלו שנראים ראויים להצטרף לסכסוך נצחי זה. למידע נוסף ב- WWW.קונפליקט נצחי.com

אלפא מון

קהילות משחק תפקידים

בארץ הקסמים והמסתורין של אלפא מון, תוכלו לעבור דרך החורש הציורי, ללמוד על אורח החיים של הלייקנים העל -טבעיים, הערפדים, השדים והמלאכים. הקדישו זמן בטברנה, לשחות במים הקרירים של האגם ונרחצים במפלים. לאבד את עצמך בפליאה, ולהתערבב עם יצורים שלדעתם אינם קיימים.

לא נראה שיש עוד יעדים בקטגוריה זו.
רמז: שינוי העדפת הבגרות שלך עשוי להראות יעדים נוספים

קיבלתי מקום מועדף?

הצע את המקום או המקום המועדף עליו לשיקול במדריך היעד עוד היום.

זה קל וזה ירחיב את אופקי התושבים בדיוק כמוך.