כיצד לחסום או לבטל את החסימה של מישהו ב- Snapchat – סמכות אנדרואיד, כיצד לחסום מישהו בסנאפצ’אט מבלי שהוא יודע

0

איך לחסום מישהו בסנאפצ’אט מבלי שהוא יודע ‍

Contents

Snapchat הייתה האפליקציה שפופולרית הודעות צילום חולפות. . אמנם לא היינו אומרים שהממשק עמוס בדיוק, אך כמה דברים קשה למצוא מבעבר. עם זאת בחשבון, בואו נסקור כיצד לחסום או לבטל את החסימה של מישהו ב- Snapchat.

כיצד לחסום או לבטל את החסימה של מישהו בסנאפצ’אט

Snapchat הייתה האפליקציה שפופולרית הודעות צילום חולפות. . אמנם לא היינו אומרים שהממשק עמוס בדיוק, אך כמה דברים קשה למצוא מבעבר. עם זאת בחשבון, בואו נסקור כיצד לחסום או לבטל את החסימה של מישהו ב- Snapchat.

תשובה מהירה

כדי לחסום מישהו בסנאפצ’אט, עבור לפרופיל שלהם. משם, הקש ⋯> ניהול חברות> בלוק. ב”אם אתה בטוח שאתה רוצה לחסום [אותו אדם]?”תיבת אישור, בחר לַחסוֹם.

קפוץ לקטעי מפתח

 • איך לחסום מישהו בסנאפצ’אט
 • מה קורה כשאתה חוסם מישהו בסנאפצ’אט?
 • האם חסימת מחיקת הודעות ב- Snapchat?

איך לחסום מישהו בסנאפצ’אט

אתה יכול לחסום מישהו בסנאפצ’אט על ידי ביקור בפרופיל שלו וניהול החברות שלך. בתוך תפריט אפשרויות זה, תמצא את כפתור החסימה.

עבור להודעות או מצא את האדם בסנאפצ'אט

הקש על הסמל שלהם בצ'אט סנאפצ'אט

הקש על שלוש נקודות בפרופיל שלהם Snapchat

מהפרופיל שלהם נהל את הידידות Snapchat

הקש על כפתור החסימה האדומה מהאפשרויות הבאות snapchat

הקש על בלוק את Snapchat

 1. לְשׂוֹחֵחַ כרטיסייה.
 2. מצא את האדם שאתה רוצה לחסום ולהקיש על תמונת הפרופיל שלו. זה ייקח אותך לפרופיל שלהם.
 3. בפרופיל שלהם, הקש על כפתור ימין למעלה.
 4. בחר לנהל חברות .
 5. בניהול חברות, ברז לַחסוֹם.
 6. תופיע תיבת אישור. לַחסוֹם.

איך לבטל את החסימה של מישהו בסנאפצ’אט

חסימת מישהו אינה פעולה קבועה. במקרים רבים, אנשים שוקלים מחדש חסימת עבר ומחליטים לחזור על החלטתם. כדי לבטל את חסימת מישהו, עליך לנווט אל החלק החסום של האפליקציה.

הקש על סמל הפרופיל SNAPCHAT השמאלי למעלה

עבור אל הגדרות Snapchat

עבור לכרטיסייה חסומה במסגרת הגדרות Snapchat

על האדם שחסמת לחץ על X Snapchat

בטל את חסימת הסנאפצ'טר המסוים הזה ב- Snapchat

 1. הפעל את Snapchat והקש על סמל הפרופיל שלך בצד שמאל למעלה. .
 2. בפרופיל שלך, הקש על הגדרות ציוד ימני למעלה.
 3. גלול מטה והקש על חָסוּם כרטיסייה תחת פעולות חשבון.
 4. הקש על כפתור ליד האדם ברשימה שברצונך לבטל את החסימה.
 5. בתיבת האישור, בחר כן.

מה קורה כשאתה חוסם מישהו בסנאפצ’אט?

כשאתה חוסם משתמש אחר, מספר דברים מתרחשים:

 • שני המשתמשים נעלמים מרשימות החברים של זה.
 • חשבונך לא יופיע בתוצאות חיפוש עבורם.
 • כל ההודעות והיסטוריית הצ’אט ייעלמו עבורך.

חסימת מישהו מונעת קשר נוסף עם האדם האחר. הם לא יוכלו ליצור איתך אינטראקציה, כלומר הם לא יוכלו לשלוח לך הודעה, לשלוח לך תמונות או לראות את הסיפורים שלך.

מישהו יכול לראות אם אתה חוסם אותם בסנאפצ’אט?

סנאפצ’אט לא מודיע לאדם האחר אם הוא נחסם. עם זאת, קל לתפוס אם הסיפורים שלך לא מופיעים עבורם או שהם לא יכולים למצוא אותך בחיפושים. .

אם אתה שם לב שמישהו כבר לא מופיע בצ’אטים שלך ואתה לא יכול למצוא אותם, יש סיכוי טוב שנחסם לך. יתכן שהם גם מחקו את חשבונם.

האם חסימת מישהו ב- Snapchat מוחק הודעות?

לא לאדם האחר. אתה מבין, הצ’אט שלך עדיין יהיה נגיש לאדם שאתה חוסם. עם זאת, הם לא יוכלו לשלוח הודעות בשרשור הצ’אט הזה, והם לא יוכלו לראות אף אחד מהסיפורים שלך. הם גם לא יוכלו להשתמש בפונקציית החיפוש באפליקציה כדי למצוא אותך.

אם הם שמרו הודעות בצ’אט שלך, הם עדיין יוכלו לגשת אליהם לאחר שנחסמו. אתה, כחוסם, כבר לא תוכל לראות את הצ’אט הזה.

איך לחסום מישהו בסנאפצ’אט מבלי שהוא יודע ‍

חסימת מישהו בסנאפצ’אט פירושה שהאדם החסום כבר לא יוכל לראות את הצמדות, ההודעות או הסיפורים שלך.

כדי לחסום מישהו ב- Snapchat מבלי שידעו, תוכלו ללכת לפרופיל של האדם, הקש על שלוש הנקודות בפינה השמאלית העליונה, לבחור “ניהול חברות” ואז הקש על “בלוק” ואז לאשר את הפעולה. האדם החסום לא יקבל הודעה על כך שחסמת אותם.

כדי להבטיח שהם לא מסוגלים ליצור איתך קשר, אתה יכול גם להסיר אותם מרשימת החברים שלך תחילה. עם זאת, יתכן שהם עדיין יוכלו לראות את הסיפורים הציבוריים שלך אם לא יוגדרו פרטיים.

השיטות המומלצות לחסימת מישהו בסנאפצ’אט כוללות מודעות לאינטראקציות החברתיות שלך, ורק לחסום מישהו אם זה הכרחי לביטחונך ולרווחתך.

תוכן העניינים

 1. מה המשמעות של להיות אדם חסום בסנאפצ’אט?
 2. מדוע אולי תרצה לחסום מישהו בסנאפצ’אט מבלי שהם יודעים?
 3. איך לחסום מישהו בסנאפצ’אט מבלי שהוא ידע
 4. שיטות עבודה מומלצות לחסימת מישהו בסנאפצ’אט
 5. שאלות נפוצות

מה המשמעות של להיות אדם חסום בסנאפצ’אט?

כשאתה חוסם מישהו בסנאפצ’אט, זה אומר שהאדם החסום כבר לא יוכל לשלוח לך הצמדות, הודעות צ’אט או להציג את הצמדות או הסיפורים שלך.

בעיקר. להיות אדם חסום ב- Snapchat פירושו שהאדם שחסמתם כבר לא יכול לקיים איתכם עוד בשום דרך דרך האפליקציה, ושם המשתמש שלו יוסר מרשימת החברים שלכם.

כשמישהו חסום בסנאפצ’אט, הוא עדיין יכול לראות את החשבון הציבורי שלך, אך הוא לא יכול לשלוח לך הצמדות או הודעות. חסימת מישהו בסנאפצ’אט מבטיחה שיש לך שליטה מלאה על מי יכול לקיים איתך אינטראקציה באפליקציה.

מדוע אולי תרצה לחסום מישהו בסנאפצ’אט מבלי שהם יודעים?

כשמדובר במדיה החברתית, לכולנו יש אנשים מסוימים שאנחנו מעדיפים לא לקיים אינטראקציה איתם. אולי זה בן זוג לשעבר שפשוט לא יפסיק להושיט יד, או מישהו ששלח לך כל הזמן מצליפות או הודעות לא רצויות. לא משנה מה הסיבה, יתכן שתגיע תקופה בה תרצו לחסום מישהו בסנאפצ’אט מבלי שהם יודעים.

 • אתה לא רוצה להתמודד עם ההודעות או הצמדות שלהם
 • הם הפכו למטרד ומטרידים אותך כל הזמן
 • הם מטרידים אותך בדרך כלשהי
 • אתה פשוט לא רוצה להיות מוטרד מהם

.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא האם זה דרך הפעולה הטובה ביותר או לא. במקרים מסוימים, פשוט למנוע או לבטל את המעשה את האדם עשוי להיות אפשרות טובה יותר, מכיוון שהוא מאפשר לך לשמור על פרופיל המדיה החברתית שלך פתוח לאחרים מבלי שתצטרך להתמודד עם האדם שאתה רוצה לחסום.

מצד שני, אם אתה בטוח שאתה רוצה לחסום את האדם, ישנן כמה דרכים לעשות זאת, כפי שנדון בסעיף הבא.

רק זכור שברגע שחסמת מישהו, הם לא יוכלו לראות את הצמדות, ההודעות או הסיפורים שלך, וגם לא תוכל לראות את שלהם. בנוסף, הם לא יוכלו למצוא אותך על ידי חיפוש אחר שם המשתמש שלך, והם לא יקבלו התראות אם תבטל אותם בהמשך.

איך לחסום מישהו בסנאפצ’אט מבלי שהוא ידע

חסימת מישהו בסנאפצ’אט יכולה לעזור לך לנתק אינטראקציה חברתית עם אנשים מסוימים ולמנוע מהם לראות את הצמדות, הסיפורים והצ’אטים שלך. עם זאת, לא תמיד רצוי להודיע ​​לאדם האחר לדעת שהם נחסמו, וזו הסיבה שתרצה לחסום מישהו בסנאפצ’אט מבלי שהוא ידע.

עקוב אחר הצעדים שלהלן כדי לחסום מישהו בסנאפצ’אט מבלי שהוא ידע:

Remote.tools מצביעים על אפשרות חיפוש לצד אייקון הפרופיל כדי לדעת לחסום מישהו בסנאפצ'אט מבלי שהם יודעים

  פתח את אפליקציית Snapchat ונווט למסך הצ’אט על ידי הקשה על סמל הצ’אט בפינה השמאלית התחתונה או הקש על הזכוכית המגדלת כדי לפתוח את סרגל החיפוש

חפש את שם המשתמש של האדם בסרגל החיפוש בפינה השמאלית העליונה, והקש על שמם כדי לפתוח את דף הצ’אט שלו

בממשק הצ’אט, הקש על שם האדם

Remote.Tools מצביע על שלושת נקודה בפינה השמאלית העליונה של אייקון הפרופיל כדי לחסום אותם

הקש על שלוש הנקודות בפינה הימנית העליונה

Remote.Tools הדגשת

הקש על ניהול חברות

Remote.tools מצביע על חסימת האפשרות כדי לחסום את חשבון Snapchat

הקש על בלוק מהתפריט

תופיע תיבת דו -שיח ותראה את האפשרות “לחסום” את האדם. הקש על “בלוק”. אשר בשלב הבא שברצונך לחסום את אותו חבר בבעל חשבון Snapchat Snapchat “>

הערה: אם האדם כבר חסם אותך, לא תוכל לחסום אותו שוב. אדם בלבד שיכול לבטל את החסימה שלך הוא אותם.

שיטות עבודה מומלצות לחסימת מישהו בסנאפצ’אט

. להלן כמה שיטות עבודה מומלצות לעקוב בעת חסימת מישהו בסנאפצ’אט:

 1. שקול את הסיבה לחסימה: לפני שתחסום מישהו, שקול למה אתה רוצה לעשות זאת. אם האדם מטריד אותך, מפיץ שמועות או עוסק בהתנהגות מזיקה אחרת, חסימה עשויה להיות הפיתרון הטוב ביותר. אם אתה פשוט לא רוצה לקיים אינטראקציה עם האדם יותר, עדיף פשוט להסיר אותם כחבר.
 2. אשר את שם המשתמש שלהם: וודא שיש לך את שם המשתמש הנכון של Snapchat עבור המשתמש שאתה רוצה לחסום. אתה יכול למצוא זאת על ידי חיפוש אחר שמם בסרגל החיפוש או על ידי הקשה על פרופיל Snapchat שלהם מרשימת החברים שלך ב- Snapchat.
 3. חסום בדיסקרטיות: אם אינך רוצה שהמשתמש יידע שחסמת אותם, אתה יכול לעשות זאת בדיסקרטיות. כשאתה חוסם מישהו, הם לא יקבלו הודעה, כך שתוכל לחסום אותם ללא ידיעתם.
 4. חסום בכרטיסייה צ’אט: כדי לחסום מישהו, אתה יכול ללכת לכרטיסיית הצ’אט שלהם, הקש על שם המשתמש שלהם, הקש על “לנהל חברות” ובחר באפשרות “בלוק” מתיבת הדו -שיח שמופיעה.
 5. חסום מההגדרות: אתה יכול גם לחסום מישהו מההגדרות על ידי הקשה על סמל ההילוכים בפינה השמאלית העליונה, לבחור “מי יכול ליצור איתי קשר” ואז להקיש על אפשרות “חברים”. וודא שאתה מסיר את החבר ואז חוסם אותם. עם הגדרה זו, רק חברים יכולים ליצור איתך קשר.
 6. המשך לחסום עקבי: אם חסמת מישהו, הקפד לשמור על החסימה עקבית. זה אומר לא לבטל את החסימה של המשתמש רק כדי לראות מה הם עשו. ברגע שחסמת מישהו, אתה צריך להישאר עם זה.

לוודא שהאדם אינו מסוגל ליצור איתך קשר באפליקציית Snapchat

לאחר שתחסום מישהו ב- Snapchat, הם לא יוכלו ליצור איתך קשר באפליקציה. עם זאת, יתכן שהם עדיין יוכלו לראות את הסיפורים הציבוריים שלך ומצליחים. כדי לוודא שהם לא מסוגלים לקיים איתך אינטראקציה בשום דרך, אתה יכול לשנות את הגדרות הפרטיות שלך כדי להגביל את מי יכול לראות את הסיפורים שלך ומצליפים את.

כדי לשנות את הגדרות הפרטיות שלך, הקש על סמל ההגדרות כדי לעבור לכרטיסייה הגדרות באפליקציית Snapchat, הקש על “מי יכול לראות את הסיפור שלי”, ובחר “חברים בלבד.”זה יבטיח שרק החברים שלך יוכלו לראות את הסיפורים והמצליפים שלך, והמשתמש היחיד שלא יוכל לראות את הסיפורים שלך יהיה זה שחסמת.

Remote.tools המדגישים אפשרות חברים בלבד תחת מי שיכול להציג את הסיפור שלך בפינה השמאלית העליונה

אתה יכול לחסום מישהו שכבר חסם אותך?

לא. המשתמשים החסומים לא יכולים לחסום את המשתמש שחסם אותם. הם לא יוכלו למצוא את הפרופיל שלהם כדי לחסום אותם מלכתחילה. אדם שחסם מישהו לא יהיה גלוי ברשימת החברים שלו בסנאפצ’אט ובחשבון Snapchat שלו.

אפילו סיפורים פרטיים לא יהיו גלויים להם, הם לא יוכלו להגיב על סיפורים/סרטונים ציבוריים, לשלוח Snap, לשתף פוסט והם לא יקבלו הודעות מהמשתמש החסום. הבעיה היחידה היא שהם עשויים ליצור חשבון Snapchat חדש ולרגל או להיות חברים איתך כמישהו אחר.

מומלץ מאוד שאם תמצא מישהו חשוד ברשימת החברים שלך, גש לאפשרות הסר את החבר בהגדרות.

שאלות נפוצות

מה ההבדל בין חסימה להסרת חבר בסנאפצ’אט?

חסימת מישהו בסנאפצ’אט פירושה שהם כבר לא יוכלו לשלוח הצמדות, צ’אט הודעות, להגיב על פוסט או לראות את הסיפורים שלך. הסרת חבר פירושה שכבר לא תהיה חברים בסנאפצ’אט ואדם לא יוכל לשלוח מצליפים, הודעות צ’אט או לראות את הסיפורים שלך.

מה קורה כשאתה חוסם מישהו בסנאפצ’אט?

כשאתה חוסם מישהו בסנאפצ’אט, אותו אדם כבר לא יוכל לשלוח הצמדות, צ’אט הודעות או לראות את הסיפורים שלך. בנוסף, אותו אדם לא יקבל התראות שהם נחסמו.

האם אדם חסום יכול עדיין לראות את הצמדות שלך?

לא, אדם שנחסם בסנאפצ’אט כבר לא יוכל לראות את הצמדות או הודעות הצ’אט שלך.

כיצד אוכל לחסום מישהו בסנאפצ’אט?

כדי לחסום מישהו בסנאפצ’אט, עבור לרשימת הצ’אט שלך, מצא את האדם שאתה רוצה לחסום, והחקה ישר על שמם. לאחר מכן, הקש על סמל ההילוכים ובחר “בלוק.”

מישהו יכול לדעת אם הם נחסמו בסנאפצ’אט?

לא, אדם שנחסם בסנאפצ’אט לא יקבל התראות או הודעות המציינות כי הם נחסמו.

מה קורה אם אתה מבטל את החסימה של מישהו ב- Snapchat?

אם אתה מבטל את החסימה של מישהו ב- Snapchat, אותו אדם יוכל לשלוח הצמדות, צ’אט הודעות ולראות שוב את הסיפורים שלך.

מה קורה אם אתה חוסם ומבטל את החסימה של מישהו בסנאפצ’אט?

אם אתה חוסם ומבטל את החסימה של מישהו ב- Snapchat, אותו אדם יוכל לשלוח מצליחים, להודעות צ’אט ולראות שוב את הסיפורים שלך. עם זאת, כל הצמדות או הודעות צ’אט שנשלחו בזמן שאותו אדם נחסם לא יועברו.