מה צריך להיות הבא לסדרה Soulsborne אחרי אלדן רינג S DLC?, המשחק הבא של Fromsoft הוא לא Dark Souls 4, Sekiro 2, Bloodborne 2 או Elden Ring 2. אבל ליבה משוריינת 6 | VG247

0

המשחק הבא של Fromsoft הוא לא Dark Souls 4, Sekiro 2, Bloodborne 2 או Elden Ring 2. אבל ליבה משוריינת 6

לפני תחילת האש של Dumpster, אני מודע לסקירו: צללים מתים פעמיים לא מוכר טכנית כמשחק Soulsborne, אבל ממבט אחד במשחק ברור לראות שהוא קיים בווריד דומה מאוד ל- RPGs Fromsoftware שיצא לפני כן, פשוט עם משחק ממוקד יותר ממוקד ומשחק קצב כמכונאי הליבה שלו. אחרי שרק ראינו את ה- RPG המופלא והפתוח שאלדן טבעת היא, אולי עדיף להתמקד במשחק עם מיקוד הדוק יותר כמו סרט המשך לסקירו.

מה צריך להיות הבא לסדרה Soulsborne אחרי ה- DLC של אלדן רינג?

ל- FromSoftware יש הרבה נתיבים שיכולים לקחת, אבל נראה שיש זוג שבולט.

המהדורה הבאה של Fromsoftware היא משוריינת Core VI: שריפות של רוביקון. בעוד שעל פי הדיווחים, משחק MECH זה ייקח כמה שיעורים שנלמדו מהזכיינית Soulsborne, אנו לא מקבלים את אחד ה- RPGs שהפכו את ה- Software לשם משחק משקי במשך זמן מה. זה נותן לנו שאלה אז מה על המפתח המפורסם לעשות בהמשך.

התשובה הראשונה לשאלה זו נראית די ברורה. PromSoftware אמור בהחלט לנצל את ההצלחה העצומה של אלדן טבעת עם DLC. בהתחשב בכל המשחקים Soulsborne מלבד סקיירו: צללים מתים פעמיים היו בעלי תוכן נוסף, זה יותר עניין של מתי אנחנו מקבלים את אלדן רינג DLC ולא אם.

טבעת אלדן

עם משוריין Core VI ו- Elden Ring DLC ​​ככל הנראה ממלאים את לוח השנה המיידי של Software, אם כן, נוכל להסתכל לעתיד כדי לשער קצת על מה המפתח צריך לעשות בהמשך עם הסדרה הפופולרית ביותר שלו בזכיינית Soulsborne. נראה שיש כמה נתיבים עיקריים ש- FromSoftware יכולים לרדת, אבל המעריצים מבקשים כמה אפשרויות מזה זמן מה.

אפשרות פוטנציאלית לאופן שבו הסגל של RPGs PromSoftware יכול להרחיב הוא IP חדש. . פירוש הדבר יכול להיות שבמקום להתעמק ביקום שנחקר כבר, נראה במקום זאת RPG נוסף עם נושאים דומים מאוד, אבל תפאורה אחרת לגמרי. בהתחשב בהצלחה של אלדן טבעת, IP אחר יכול מאוד להיות מהלך מוצק עבור תוכנת Fromsoftware.

טבעת אלדן

עם זאת, מתוך המשחקים שיכולים להשיג סרטי המשך, ישנם שני מועמדים ברורים. Dark Souls נעטף כטרילוגיה, כך שנראה מאוד שלא סביר שנקבל משחק נוסף בזכיינית ההיא. טבעת אלדן היא גם עדכנית מדי, ובעוד שהיא הכותרת המוצלחת ביותר שפורסמה, היא כה מסיבית שעבודה על המשך תיקח שנים לפני שנראה עליו משהו. אז אם כן, נותר לנו שתי אפשרויות: Bloodborne ו- Sekiro: Shadows מתים פעמיים.

לפני תחילת האש של Dumpster, אני מודע לסקירו: צללים מתים פעמיים לא מוכר טכנית כמשחק Soulsborne, אבל ממבט אחד במשחק ברור לראות שהוא קיים בווריד דומה מאוד ל- RPGs Fromsoftware שיצא לפני כן, פשוט עם משחק ממוקד יותר ממוקד ומשחק קצב כמכונאי הליבה שלו. אחרי שרק ראינו את ה- RPG המופלא והפתוח שאלדן טבעת היא, אולי עדיף להתמקד במשחק עם מיקוד הדוק יותר כמו סרט המשך לסקירו.

טבעת אלדן

סרט המשך לסקירו: צללים מתים פעמיים יכול לפעול כמי שנשימה של אוויר צח. משחק מכניקת הפארי והתגנבות מהדוק יותר מכל מה שראינו מ- FromSoftware, ומעניקים לך תחושה בכל פעם שהגעת לבוס שהיית בדו -קרב הקולנועי בסוף סרט סמוראי. כמו כן, ביותר מאחד הסיומים של סקיירו יש מקום להמשך הסיפור, מה שאומר שיש הרבה הזדמנות להתרחב אם Proustware רוצה לשמור כיוון אחר. בעוד שחלק מהעולמות של תוכנות תוכנה גדולות יותר מזו של סקירו, הלחימה בתואר 2019 היא דבר שאסור להשאיר אותו רק למשחק אחד, מכיוון שהיא הקשה ביותר אך גם המערכת ההוגנת ביותר בסדרה Soulsborne, בגלל הסגנון הקצבי של קטטה, אם אתה לא מצליח לעמוד בקצב זה תמיד על כישלונו של השחקן לצפות ולהגיב לאויב שלהם.

טבעת אלדן

בעוד שסקירו: צללים מתים פעמיים יש הרבה פוטנציאל לסרט המשך, זה לא המשחק שמאוהדים הולכים על טוויטר בכל פעם שסוני אפילו רומזת להציג רחוב ויקטוריאני עגום. Bloodborne עדיין נחשבת כמשחק הטוב ביותר מ- Software הושם בסדרה Soulsborne שלו, ולא בכדי. פיתוח העולם המחריד והמסקרן, הלחימה המהירה והמענישה, והאויבים המצוינים שאתה מתמודד עם כולם מתמזגים כדי ליצור חווית משחק שהמעריצים אפילו לא קרובים לשכוח כמעט שמונה שנים לאחר השחרור.

עם כל שנה שעוברת, מעריצים נאחזים בתקווה של רסאסטר הנישא בדם או סרט המשך, ולכן אם FromSoftware מחפשת משחק נוסף של Soulsborne ליצור, הוא בהחלט ימצא איזשהו הייפ קל להכרזה על משחק נוסף בדם. כאשר האוהדים יוצרים דרישת סגנון של Game Boy של Bloodborne, ואפילו משחקי ספין-אוף של קארט מירוץ התרכזו סביב ה- RPG, ברור שרבים רוצים לראות יותר לובקראפטיאן, ויקטוריאני אימה ויקטוריאנית. אם נראה תכולת דם רשמית יותר מ- Fromsoftware נותר לראות, אך הביקוש תמיד יהיה שם.

איזה סרט המשך היית מעדיף? או שאתה רוצה לראות את תוכנת ה- Fromsoftware הולך לכיוון אחר לחלוטין?

המשחק הבא של Fromsoft אינו Dark Souls 4, Sekiro 2, Bloodborne 2 או Elden Ring 2. אבל ליבה משוריינת 6

Fromsoft סוף סוף הוציא את המשחק הבא שלו – וזה לא Dark Souls 4, Sekiro 2, Bloodborne 2 או Elden Ring 2. אבל עוד זיכיון קלאסי.

חדשות מאת עורך הראשי של דום פפיאט
פורסם בדצמבר. 9, 2022
עקוב אחר השריון Core VI: שריפות רוביקון

ידוענו בחצי השנה האחרונה שהמשחק האחרון של FromSoftware הוא בשלבי הפיתוח האחרונים-ועכשיו אנו יודעים סוף סוף מה הוא גם: גרעין משוריין 6: שריפות רוביקון.

המשחק, שהוכרז בטקס פרסי המשחק 2022, מגיע עם טריילר המודיע כי המשחק יושק ב- PS5, Xbox Series ו- PC. המשחק האחרון בסדרה הושק בשנת 2012 – אז עברו 10 שנים שלמות מאז שראינו את הסדרה בפעולה ראויה.

בדוק את הטריילר למטה.

סקר למשחק העלה כי כותרת הליבה המשוריינת הזו “היא כותרת פעולה של מכסה [יורה בגוף שלישי] המאפשרת לך להסתובב במפה בקנה מידה מוחלט המייצג עולם מדע בדיוני ייחודי עם פעולת Mech דינאמית”. לפי הסקר (שעדיין לא פורמל על ידי האולפן, או המו”ל Bandai Namco, “אתה תתמודד עם אויבים חזקים וקרבות עזים הן טווח ארוך וקצר, באמצעות אקדחים ולהבים.”אם כן, הקורס לליבה משוריינת.

בוס הסטודיו היידאקה מיאזאקי רמז לליבה משוריינת חדשה בשנת 2016, וציין שזה יהיה משהו מחדש של הסדרה:

“עבר זמן מאז” ליבת השריון: יום פסק הדין, ונכון שהיה מצב קשה בסדרה הזמנית, אבל אני לא מתכוון לסיים את סדרת הליבה המשוריינת “, אמר. “אני חושב שתפיסת הליבה המשוריינת עדיין אטרקטיבית מספיק כדי להיות מוסברת מחדש למשחק מעניין ובעל ערך, ויש הרבה עובדים מצוינים בחברה שרוצים לעשות את זה.

אם היית מצפה למשחק אחר – בין אם זה Dark Souls 4, Sekiro 2, Bloodborne 2, או Elden Ring 2 – אל תדאג: אנחנו יודעים של- Foursoft יש מספר כותרות בפיתוח.

אתה לא נרשם!

צור את תכונות הקהילה של reedpop and uncome שלך ​​והרבה יותר!

מהמשחק הבא של התוכנה נקרא Spellbound, על פי דליפות

אלדנינג מלניה

ב- 25 באוגוסט, סוף סוף נצטרך לשחק Core Core 6, מהמשחק הראשון של התוכנה מאז טבעת המגהט אלדן הפנומנלית שלהם. פעולת מכה מהירה ומהנה, זה לא כוס התה של כולם. אם אתה מעוניין יותר במה שהסטודיו מתבשל לעתיד לאחר AC, אתה בהחלט מעוניין לשמוע את זה: דליפות חשפו כביכול פרטים ראשונים על מה מתוכנה עובדת על הבא.

מתוכנה שעל פי השמועה לעבוד על IP חדש בשם Spellbound

. אבל, זה מעניין, הבטחה ורדרד. לאחרונה הופיע פוסט ב- 4Chan, וטען שיש לו מידע על המשחק הבא של Fromsoftware אחרי Coreor Core. אנו יודעים שאחד הצוותים שלהם עובד על משהו, שלדברי מיאזאקי אינו אלדן רינג 2. אבל מה זה יכול להיות?

הפוסט כולו, שנגרם בארכיון ב- Reddit, הוא ארוך מאוד, ולכן נסכם כמה מהקטעים המעניינים ביותר. שוב, גרגרי מלח גדולים, אבל זה המקום בו הדברים מתרגשים:

Core משוריין vi 10 4 k

  • המשחק נקרא Spellbound ויהיה בלעדי של הגן הבא
  • את המשחק מביים על ידי Hidetaka Miyazaki, היוצר של Dark Souls ו- Elden Ring
  • המשחק מתרחש בסוף המאה ה -18 (1780s-1790) עולם בדיוני בהשראה אירופית. אבל זה לא קשור לדם

היו גם כמה פרטי משחק אמורים גם כאן:

  • המשחק אמור להיות “פורמולה של Spin Off of the Souls”, עם דגש חזק על קסם
  • עדיין יהיה קרב תגרה עם אביליטים קסומים
  • Spellbound אמור להיות מכוון יותר פעולה

עכשיו, זה לא נשמע מדהים? זה עושה! האם זה נכון? אי אפשר לאמת כרגע. אנו נחקור עוד יותר מצב זה ואם מופיעים דליפות נוספות עבור איות, או אם נקבל מידע רשמי, תקרא אותו כאן קודם.