מתי ה- Splatfest הבא? | Splatoon 3 Splatfest Spartfest Splatfest חריף, תאריך התחלה ושעה – נקודה, מתי הוא הספלטון 3 באוגוסט 2023 Splatfest?

0

Splatoon 3 באוגוסט 2023 Splatfest רוצה ששחקנים יילחמו על כסף, תהילה או אהבה

Splatoon 3 המפתח נינטנדו חשף לאחרונה מידע על Splatfest התשיעי של המשחק במהלך ה- Nintendo Direct.

מתי ה- Splatfest הבא?

נושא ה- Splafest התשיעי:

Splatoon 3 המפתח נינטנדו חשף לאחרונה מידע על Splatfest התשיעי של המשחק במהלך ה- Nintendo Direct.

Splatfests הם עניין גדול בעולם של Splatoon. הם פועלים כאירועים מאחדים וגם מסיבות של סוף השבוע לכל המעורבים, והופכים את עולמות הרכזות של ספלאסוויל ואינקופוליס פלאזה לפסטיבל לילה, בו שחקנים יכולים לצפות באלילים האהובים עליהם מופיעים ולהאזין לשירים מיוחדים בזמן שנלחמים ב”ספלטפסט “.

Splatoon 3, לכל SplatFest יש נושא ושלוש קבוצות ששחקנים יכולים לבחור מהם. ברגע שהם בחרו בקבוצה שלהם, כל קרב מלחמת דשא הם מנצחים במהלך האירוע מעניק נקודות עבור הקבוצה שלהם. הצוות שמנצח בסוף האירוע יקבל תגמולים מיוחדים, כמו חלזונות סופר ים נוספים על שני הקבוצות המפסידים.

Splatoon 3 SplatFests ייחודיים מהערכים הקודמים בסדרה מכיוון שהם הפעם הראשונה ששלוש קבוצות שונות הצליחו להתמודד באותה מפה, עם רשימת ההשמעה הנוספת של קרבות טריקולור, הזמינה בנקודת האמצע של כל SplatFest.

Splatfests הקודמים של המשחק הציגו נושאים כמו רוק, נייר, מספריים והפניות לזכיינות נינטנדו אחרות, כמו פוקימון ‘S מים, דשא ואש, או האגדה של זלדה’כוח, חוכמה ואומץ. הפעם, נינטנדו מבקשת מכם להחליט מה הכי חשוב בחיים: כסף, תהילה או אהבה?

תמונה המודיעה על Splatoon 3

? הנה כאשר ה- Splatfest התשיעי מתחיל ב Splatoon 3.

כסף, תהילה ואהבה SplatFest תאריך ושעה

ה- SplatFest הבא יתחיל ביום שישי, אוגוסט. . 13 בשעה 19:00 CT. .

ברגע ש- SplatFest מתחיל, תוכל לבחור מאחת משלוש קבוצות: כסף, תהילה או אהבה. לאחר שתבחרו, תקבלו חולצת צוות מיוחדת זמינה רק במהלך האירוע, אשר חייבת ללבוש עבור כל מלחמת הדשא והטריקולור קרבות. מלחמת דשא מחולקת לשלוש רשימות השמעה, פתוחות, מקצוען וטרקולור. מלחמת Tricolor Turf זמינה רק לאחר הכרזת תוצאות באמצע הדרך, ומציגה ארבעה שחקנים מקבוצה אחת מול שתי קבוצות של שתיים מהקבוצות היריבות.

לאחר סיום ה- Splatfest, הניצחונות לכל צוות יושמעו וחברי הצוות המנצח יקבלו תגמולים מיוחדים. Splatoon 3, אז הקפידו לפקוח עין על הכרזות נוספות בעתיד.

תחשוב קשה על מה שהכי חשוב לך, ובחר את הצד שלך בחוכמה!

אמילי היא כותבת צוות המכסה אגדות Apex, Overwatch, Pokemon ו- Gare Gaming עבור Dot Esports. הקווינים האחרים שלה כוללים מגמות דיגיטליות, טרנס מסך ו- Gamespew. היא גם עובדת כמעצבת עלילתית במשחקים. צרו איתה קשר בטוויטר @thepokeflute.

Splatoon 3 באוגוסט 2023 Splatfest רוצה ששחקנים יילחמו על כסף, תהילה או אהבה

Splatoon 3 באוגוסט Splatfest

Splatoon 3 אוגוסט 2023 Splatfest. ? . זמני ההתחלה והסיום משתנים בהתאם לאזור שלך.

להלן החשיפה הרשמית:

כמו תמיד, כל אחת משלוש האפשרויות תוצג על ידי חבר ב- Deep Cut. . האיש הגדול, הטהור בשלישייה, נלחם על אהבה.

Splatoon כותרות. Splatfest יפני בראשון Splatoon ביקש מהשחקנים לבחור בין אהבה או כסף, בעוד שאירוע אירופי דומה נשאל אם השחקנים יעדיפו להיות בכושר או עשיר. . כסף חזר פנימה Splatoon 2 עבור יפן וצפון אמריקה, אך האירופאים נשאלו במקום זאת אם הם רוצים חמוצים על ההמבורגרים שלהם.

Splatoon 3. הנושא האחרון היה טעמי גלידה, כאשר וניל כמעט זוכה בטאטא נקייה. לפני כן, הנושאים כללו פוקימון סוגים, חלקים מה- Triforce מ האגדה של זלדה, קריפטידים ומה השחקנים היו לוקחים לאי נטוש. היה גם נושא באירוע שלפני שחרור וביקש מהשחקנים לבחור בין רוק, נייר ומספריים.

Splatoon 3 יוצא עכשיו עבור Nintendo Switch. ה- Splatfest החדש מתחיל ב- 12 באוגוסט 2023.