סיפורי טיקטוק הסבירו | Sprout Social, Tiktok Stories: מדריך מקיף לשנת 2023

0

Contents

: כשאתה מרוצה מהיצירה שלך, הקש על “פוסט לסיפור” כדי לשתף אותה עם הקהל שלך.

סיפורי טיקטוק הסבירו: כיצד להפיק את המרב מתוך 24 שעות

שליטה בתכונות מתעוררות היא הדרך הטובה ביותר להקדים את העקומה עם המדיה החברתית. על ידי היותך מאמץ מוקדם, יש לך יתרון בתחרות שלך כאשר התכונה ממריאה. .

מכיוון שתכונה זו לא פורסמה בכבדות, יש פוטנציאל בלתי מנוצל למשווקים המנצלים סיפורים. עם הווידיאו בעל הצורה הקצרה 2.5x יותר מרתק לקהלים, סיפורי טיקטוק הם כלי נוסף בארסנל שלך.

גרף שקורא

מדריך זה יספר לך את כל מה שאתה צריך לדעת על תכונת הסיפור החדש של Tiktok.

מהם סיפורי טיקטוק?

סיפורי טיקטוק הם קטעי וידיאו שנמשכים עד 15 שניות. . . כל סיפור שתפרסם תוך 24 שעות יופיע כקטע בפוסט הסיפור הזה, כך שאם אתה צריך קצת יותר מ -15 שניות כדי להעביר את ההודעה שלך, אתה יכול לפרק אותו.

התכונה מספר 1 המבוקשת שלנו נמצאת כאן

. בדוק את שילוב ה- Tiktok שלנו במשפט בחינם היום.

איך פועלים סיפורי טיקטוק?

סיפורי Tiktok חיים על הפרופיל שלך בתוך העדכון הסטנדרטי שלך. יש להם אייקון “סיפור” כחול בפינה השמאלית העליונה כדי להבדיל ביניהם. אם הצופה מנווט לדף שלך ויש לך סיפור למעלה, תמונת הפרופיל שלך תוקף בטבעת הניתנת ללחיצה כחולה שתכוון אותם היישר לסיפור שלך. העוקבים שלך יראו את סיפור ה- Tiktok שלך בדף שלהם עבורך באותה דרך שהם יראו את הסרטונים הרגילים שלך. כשמדובר באינטראקציה, האפשרויות זהות לפוסט מסורתי של Tiktok. הצופים יכולים לאהוב, להגיב ולשתף את הסיפור שלך באותו אופן שהם היו מתקשרים עם פוסט הזנה רגיל.

איך לפרסם סיפור טיקטוק

אם אתה רוצה לנסות את היד בסיפורי טיקטוק, אל תסתכל עוד יותר. אנו נראה לך כיצד ליצור אחד מההתחלה ועד הסוף.

נווט למסך יוצר סיפור Tiktok

. . החלק לאורך הסרגל התחתון לסיפורים. אם הוא לא שם, זכור שסיפורי טיקטוק הם חדשים יחסית ואולי עדיין אינם זמינים באזור שלך. אתה יכול גם לנסות לעדכן את האפליקציה שלך.

צילום מסך של היכן להתחיל לפרסם סיפור טיקטוק מהאפליקציה

בחר את מגבלת הזמן שלך

לחץ על סמל הטיימר בסרגל הצד השמאלי. . אתה יכול גם להחליט בין ספירה לאחור של שלוש שניות או 10 שניות בשלב זה.

צילום מסך כיצד להגדיר מגבלת זמן של Tiktok Story והקלטת ספירה לאחור

לסיפורי Tiktok יש את כל האפקטים, המסננים והמעברים פוסט רגיל בהזנה, אז קבל יצירתי/ ברגע שתצלם את הסרטון שלך, תהיה לך אפשרויות לכווץ את גודל הווידיאו, להוסיף מדבקות, אפקטים ומסננים או להוסיף קריינות. אתה יכול גם לערוך את הצליל לסיפור Tiktok שלך.

צילום מסך של מדבקות שניתן להוסיף לסיפורי Tiktok

פרסם את סיפור ה- Tiktok שלך

לחץ על כפתור “הבא”. מאותו מסך אתה יכול לתייג אנשים, להוסיף כיתובים, hashtags, מיקומים, אזכורים או זיכויים בווידיאו, לערוך את הגדרות הפרטיות שלך ולבחור את הכריכה לפוסט שלך. לחץ על כפתור “POST” ואתה בדרך.

צילום מסך של פרסום סיפור טיקטוק מהאפליקציה צילום מסך כיצד לסיים ולפרסם סיפור טיקטוק

כיצד למחוק סיפורי טיקטוק

סיפור ה- Tiktok שלך יישאר ער במשך 24 שעות, אבל אם זה מרגיש לך קצת יותר מדי זמן או שאתה לא אוהב איך הסרטון שלך התברר, אתה יכול להוריד אותו בכל עת. נווט לפרופיל שלך ולחץ על הסיפור. לחץ על כפתור שלוש הנקודות בתחתית הסרגל הצדדי. החלק לסוף של רשימת האפשרויות התחתונה עד שתראה אפשרות מחיקה. .

צילום מסך כיצד למחוק סיפור טיקטוק

בניית קהילה עם סיפורי טיקטוק

כמובן, המדיה החברתית עוסקת בבניית קהל. סיפורי Tiktok מציעים דרך חדשה להגדיל את המעורבות ולבנות קהילה בקרב בסיס האוהדים שלך. מכיוון שלוח הסיפורים יציג רק סיפורים מחשבונות שמשתמשים עוקבים אחרי.

האסטרטגיה שאתה חלה על תוכן Tiktok מסורתי (במיוחד אם אתה מכוון למודעות רחבה) לא בהכרח מתורגמת לסיפורי Tiktok. להלן מספר רעיונות לעידוד אינטראקציה עם פורמט חדש זה:

 • לפרסם תוכן בלעדי הם לא יכולים למצוא בשום מקום אחר
 • לערוך שאלות ותשובות
 • תן לעוקבים מבט מאחורי הקלעים על הפעילויות היומיומיות שלך
 • להציע טריקים, פריצות וטיפים

היו מוכנים לתכונות מתעוררות

ככל שהמדיה החברתית מתבגרת יותר, נראה כי פלטפורמות הופכות להיות יצירתיות עם תכונות חדשות שיעזרו למותגים ויוצרים להתחבר לקהל שלהם. . בנוסף, פלטפורמות נוטות לתעדף תוכן מחשבונות המשתמשים בספקטרום המלא של התכונות שלהן. יישום סיפורי Tiktok באסטרטגיית התוכן שלך הוא ניצחון מסביב.

? .

 • תוכן מדיה חברתית
 • מגמות מדיה חברתית
 • טיק טוק

סיפורי טיקטוק: מדריך מקיף לשנת 2023

. .

. .

ובכן, הגיע הזמן להתרגש, כי טיקטוק נכנס לזירה עם סיפורי טיקטוק. תוספת זו לאפליקציית הווידיאו הפופולרית בצורה קצרה פופולרית פתחה עולם חדש לגמרי של אפשרויות למשתמשים ומותגים כאחד.

במדריך המקיף הזה, נספר לך את כל מה שאתה צריך לדעת עליו סיפורי טיקטוק, כך שתוכלו לקפוץ על המגמה הזו ולהגדיל את הקהל שלכם.

הנה מה שנכסה:

כלי ניהול Tiktok לצוותים

קבעו את ה- Tiktoks שלכם ונהלו את הערות Tiktok (אורגניות ומודעות) ממקום אחד-עם כלי מדיה חברתית של כל אחד המיועד לצוותים.

תקופת ניסיון של 14 יום. אין צורך בכרטיס אשראי.

מהם סיפורי טיקטוק?

סיפורי טיקטוק היא תכונה מרגשת באפליקציית Tiktok הפופולרית המתמיד, המאפשרת למשתמשים ליצור ולשתף סרטונים בגודל ביס שנעלם לאחר 24 שעות. .

סיפורי טיקטוק - הצגת סיפורי טיקטוק

לקטעי הווידיאו הללו משך זמן מקסימלי של 15 שניות, מה שהופך אותם לקצרים יותר מסרטוני Tiktok רגילים, שמתהדרים כעת באורך מקסימאלי של 10 דקות. כאשר Tiktok הגדיל את אורך הווידיאו המרבי, חלק מהמשתמשים היו סקפטיים ונדחפו לאחור כנגד השינוי, מחשש שהוא עשוי לדלל את התוכן המהיר והנשנש שהאפליקציה ידועה בה.

עם זאת, עם הצגת סיפורי טיקטוק, הכל הגיוני לחלוטין. תכונה זו מאפשרת למשתמשים להמשיך ליהנות מתוכן מהיר ומרתק לצד הסרטונים המורחבים יותר בפלטפורמה. אז, בין אם אתה חובב הקצר והמתוק או שאתה מעדיף תוכן ארוך יותר, Tiktok קיבל את הגב שלך.

איך פועלים סיפורי טיקטוק?

, סיפורי טיקטוק שתף לא מעט קווי דמיון עם סיפורי IG ו- Snapchat בכך שהם כוללים תוכן חזותי קצר מועד שמשופר לעתים קרובות עם פילטרים, מדבקות ואלמנטים יצירתיים אחרים.

עם זאת, ישנם כמה הבדלים בולטים המבדילים את סיפורי Tiktok. הבחנה מרכזית אחת היא שבניגוד לסיפורי IG, המשתמשים יכולים לאהוב ולהגיב בפומבי על סיפורי Tiktok. המשמעות היא שלא רק שאתה יכול לראות מי אהב או הגיב על הסיפור שלך, אלא שמשתמשים אחרים יכולים לראות גם את האינטראקציות האלה. אינטראקציה פתוחה זו מטפחת יותר מעורבות וחיבורים בין משתמשים.

הבדל נוסף הוא שסיפורי Tiktok מופיעים בדף האפליקציה עבורך (FYP), שעובד כמו העדכונים הרגילים בפייסבוק ובאינסטגרם. המשמעות היא שאלגוריתם Tiktok ממלא תפקיד בקביעת אם ובאיזו תדירות הסיפור שלך יופיע בעדכוני המשתמשים. “

כתוצאה מכך, לסיפורי Tiktok שלך יש פוטנציאל להגיע לקהל רחב יותר, אפילו כולל משתמשים שלא עוקבים אחריך. .

למה לפרסם סיפורי טיקטוק?

? בואו נעבור על הסיבות בזה אחר זה.

הם מקבלים מעורבות גבוהה יותר

אחת הסיבות העיקריות לחיבוק .

סרטונים קצרים יותר מכריחים יוצרים למסור הודעות תמציתיות ומשפיעות, מה שמקל על הצופים להישאר ממוקדים ומעורבים. . זו אחת הסיבות לכך שסיפורים הם הפורמט המושלם למבצעים והצעות מוגבלות.

סיפורי טיקטוק - סיפור לורמרנו

אתה מקבל יתרון ראשון

.

כמאמצת מוקדמת, תהיה לך הזדמנות להקדים את העקומה על ידי לימוד הפרטים הקטנים של תכונה זו לפני שמתחרים עושים. ידע זה יעזור לך לייעל את אסטרטגיית התוכן שלך ולשמור על צעד קדימה במשחק, אך אם אין לך זמן ללמוד את הפרטים הקטנים של זה, אתה תמיד יכול לקבל עזרה בפרסום של Tiktok.

עד שסיפורי Tiktok ממריאים, אתה כבר בקיא ביצירה ושיתוף של סיפורים מרתקים תוכן. התחלה ראשית זו תאפשר לך להתאים ולהשתתף בהזדמנויות חדשות ככל שהן מתעוררות.

הגדלת הגעה

עם סיפורי טיקטוק, להישג ידם יש פוטנציאל להרקיע שחקים כמו שלא היה מעולם.

כאמור, סיפורי Tiktok מאפשרים לך להגיב בפומבי ואוהב סיפורי משתמשים אחרים. .

כשאתה ממשיך לקיים אינטראקציה עם משתמשים אחרים באמצעות הסיפורים שלך, אתה בעצם נותן לאלגוריתם Tiktok דחיפה, ומאפשר לו לדעת שהתוכן שלך שווה להראות למשתמשים נוספים.

זה כמו לומר, “היי, תסתכל עלי – אני כאן ואני מדהים!”

ותקבל את זה: הסיפור שלך לא רק מופיע עבור העוקבים הקיימים שלך. מכיוון שהוא מוצג בדף בשבילך, אפילו משתמשים שעדיין לא עוקבים אחריך יוכלו לראות את התוכן שלך. לכן, אתה לא רק מטפח את מערכות היחסים הנוכחיות שלך, אלא גם מקשרים חדשים.

סיפורי Tiktok הם אותנטיים יותר

סיפורי טיקטוק נחשבים לאותנטיים יותר מכיוון שהתוכן נוטה להיות פחות מתוכנן וספונטני יותר. הטבע הגולמי והלא מסונן הזה נותן לקהל שלך סיכוי לראות את האמיתי שלך, וזה מה שהם אוהבים!

. המשמעות היא שאתה יכול ליצור תוכן במהירות ובקלות, מבלי להבחין או לייצר יתר, ולהציג את הצד הקל יותר של המותג שלך.

בימינו, אמון הוא מצרך יקר. . !

סיפורי Tiktok מספקים הזדמנות ייחודית להתבלט מהקהל ולהתרחק מהחבילה הלא אמינה. על ידי שימוש בפלטפורמה זו כדי לשתף תוכן יחסי, מאחורי הקלעים, אתה יכול ליצור קשר אמיתי עם הקהל שלך.

כלי ניהול Tiktok לצוותים

כלי ניהול Tiktok לצוותים

קבעו את ה- Tiktoks שלכם ונהלו את הערות Tiktok (אורגניות ומודעות) ממקום אחד-עם כלי מדיה חברתית של כל אחד המיועד לצוותים.

תקופת ניסיון של 14 יום. .

איך לעשות סיפור בטיקוק

מוכן לפרסם סיפור שיבוא את הקהל שלך באפליקציית Tiktok? עקוב אחר הצעדים הקלים האלה.

שלב 1: הקש על (+) במרכז החלק התחתון של המסך.

שלב 2: למטה תראה אפשרות בין , כַּתָבָה, וכן תבניות. לחץ על כַּתָבָה . יש לך גם אפשרות להעלות קליפ שהוקלט מראש מהמכשיר שלך.

סיפורי Tiktok - הוסף צליל

שלב 3: הגיע הזמן לשחרר את היצירתיות שלך! השתמש בכלים השונים של Tiktok, כמו אפקטים, צלילים, מדבקות, פילטרים ועוד (נמצא בצד ימין של הממשק), כדי ליצור סיפורים מרתקים וייחודיים. הוסף את הפיזז הנוסף הזה כדי לגרום לתוכן שלך להתבלט.

סיפורי טיקטוק - מדבקות

שלב 4: כשאתה מרוצה מהיצירה שלך, הקש על “פוסט לסיפור” כדי לשתף אותה עם הקהל שלך.

על ידי ביצוע הצעדים שלעיל, תהיה בדרך שלך ליצירת שביבות .

כלי ניהול Tiktok לצוותים

.

תקופת ניסיון של 14 יום. אין צורך בכרטיס אשראי.

לעטוף

סיפורי טיקטוק מתגלה ככלי רב עוצמה למשתמשים ומשווקים ליצור תוכן מרתק, אותנטי וחלף שמהדהד עם קהלים.

כתכונה חדשה, סיפורי Tiktok מציגה דרך חדשה ומלהיבה עבור מותגים להרחיב את נוכחותם הדיגיטלית ולטפח קשרים אמיתיים עם הקהל שלהם.

.

אז, התכונן לקפוץ על העגלה של סיפורי Tiktok, התנסו בתכונה החדשה הדינמית הזו, וצפו ברמות האירוסין שלכם מתעצמות לגבהים חדשים.

סיפורי טיקטוק: מדריך מקיף – שאלות נפוצות

יש לך שאלות שלא סיקרנו? המידע שלהלן עשוי להיות מועיל.

כיצד למחוק סיפורים בטיקוק

כדי למחוק סיפור על Tiktok, אתה צריך לפתוח את האפליקציה וללכת לפרופיל שלך.

משם, הקש על תמונת הפרופיל שלך כדי לגשת לסיפור שלך.

.

סיפורי טיקטוק - איך למחוק

לבסוף, בחר באפשרות “מחק” כדי להסיר את הסיפור.

כמה זמן יכולים סיפורי טיקטוק?

סיפורי טיקטוק יכול להיות באורך של עד 15 שניות, והם נעלמים לאחר 24 שעות מרגע הפרסום.

האם אתה יכול לראות מי צפה בסיפורי Tiktok שלך?

כן, אתה יכול לראות רשימה של משתמשים שצפו בסיפורי Tiktok שלך. אתה יכול לראות את המשתמשים האלה על ידי מעבר לקטע התגובות ולחיצה על כרטיסייה נפרדת.

כמה זמן נמשכים סיפורי טיקטוק?

סיפורי Tiktok נמשכים 24 שעות לאחר הפרסום.

מי יכול לראות את סיפורי Tiktok שלי?

סיפורי טיקטוק הם ציבוריים וכל אחד יכול לראות אותם. עם זאת, רק העוקבים שלך יקבלו הודעה כשאתה מפרסם סיפור חדש.

כלי ניהול Tiktok לצוותים

כלי ניהול Tiktok לצוותים

קבעו את ה- Tiktoks שלכם ונהלו את הערות Tiktok (אורגניות ומודעות) ממקום אחד-עם כלי מדיה חברתית של כל אחד המיועד לצוותים.

תקופת ניסיון של 14 יום. אין צורך בכרטיס אשראי.

אולי גם תאהב:

 • הנה הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק
 • מה זה Tiktok Shadowban, ואיך להיפטר ממנו?
 • כל מה שאתה צריך לדעת על שיווק שותפים של Tiktok
 • הנה כיצד לפרסם מחדש את Tiktok
 • אמוג’ים סודיים של Tiktok: רשימה מלאה וכיצד להשתמש בהם
 • כיצד להסיר את סימן המים של Tiktok
 • כיצד לערוך סרטוני Tiktok – מדריך קל
 • מדריך מהיר אך בשרי לתגובות Tiktok
 • כיצד להרוויח כסף על Tiktok: מדריך מועיל למתחילים
 • כיצד להשתמש בצלילי Tiktok כדי להגביר את המעורבות – מדריך מלא
 • כיצד לתאם פוסטים של Tiktok ולתמוך באסטרטגיית התוכן שלך
 • כיצד להפעיל הערות על Tiktok – מדריך מהיר
 • כיצד להסתיר הערות על Tiktok Live
 • כיצד להגביל הערות על tiktok
 • איך ללכת לחיות ב- Tiktok: מדריך מהיר
 • כיצד להצמיד הערות על Tiktok: מדריך מהיר

שתף מאמר זה ב:

לארס ארבולדה

כותב B2B עבור SAAS ומותגי שיווק

סופר פרילנסר עבור SAAS ומותגי שיווק עם כישרון לקיום קשרים משמעותיים ואנושיים בין עסקים ללקוחותיהם. אבא ובעל מסורים תחילה, אסטרטג תוכן וטרוף ספרים (ורבים אחרים) שנית).

קרא עוד

כך תוכלו לתפור על Tiktok (ומתי לעשות את זה)

.

כיצד להסיר את סימן המים של Tiktok בשנת 2023 (פריצות קלות)

כיצד להסיר את סימן המים של Tiktok בשנת 2023 (פריצות קלות)

כשמדובר בגידול קהל ולבנות מותג דרך.

כיצד להצמיד תגובה על Tiktok: מדריך מהיר

כיצד להצמיד תגובה על Tiktok: מדריך מהיר

משתמשי Tiktok אוהבים לצלול לקטע התגובות כדי לראות מה.