צפו במשפחת Spy X (DUB) אנגלית משובחת ב- HD ב- 9ANIME, Spy X Family Part 2 | כיצד לצפות באינטרנט בחינם

0

Spy X Family Part 2 – כיצד לצפות באינטרנט בחינם

סטודיו ושני Wit. צפו במשפחה הלא מתפקדת הזו המורכבת מאב ריגול, אם מתנקש, ובתם הקריאה בראש עוברים על חיי היומיום שלהם.

Spy X Family (dub)

עבור הסוכן המכונה “דמדומים”, שום סדר אינו גבוה מדי אם זה לשם השלום. הדמדומים פועלים כמרגל הראשי של ווסטליס, פועלת ללא לאות כדי למנוע מקיצונים לעורר מלחמה עם המדינה השכנה אוסטניה. למשימתו האחרונה, עליו לחקור את הפוליטיקאי האוסטני דונובן דזמונד על ידי הסתננות לבית הספר של בנו: האקדמיה היוקרתית עדן. לפיכך, הסוכן עומד בפני המשימה הקשה ביותר בקריירה שלו: להתחתן, להביא ילד ולשחק משפחה. . עבור אשה הוא נתקל ביור בריאר, עובדת משרדים נעדרים שזקוקים לשותפה מעמידה פנים משלה כדי להרשים את חבריה. עם זאת, Loid אינו היחיד עם אופי נסתר. יור אור ירח כמתנקש קטלני “נסיכת הקוץ.”בשבילה, נישואין יוצר את הכיסוי המושלם. בינתיים, אניה היא לא הילדה הרגילה שהיא נראית; היא אספר, תוצר של ניסויים סודיים המאפשרים לה לקרוא את המוחות. למרות שהיא חושפת את זהותם האמיתית, אניה נרגשת מכך שהוריה הטריים הם סוכנים סודיים מגניבים! היא לעולם לא תגיד להם, כמובן. זה יהרוס את הכיף. . למרות ששקרנים ותלבושות לא.

Spy X Family Part 2 – כיצד לצפות באינטרנט בחינם

שם תוכלו להזרים את הפרקים החדשים של המופע הנהדר הזה!

מאת עלי גריפיתס פורסם: 02 באוקטובר 2022

תצוגה מקדימה של ריגול X Family Part 2 טריילר

משפחת Spy X, ההצלחה האנימה המפוצצת של הפריצה של 2022, חזרה למחצית השנייה של העונה הראשונה שלה והיא תהיה זמינה ב- Crunchyroll עבור האוהדים בבריטניה ובארה”ב!

המופע, תערובת מבריקה של קומדיה משפחתית וריגול, עוסק בפיורגר הבינלאומי של סופרספי, שחייב להרכיב בחופזה משפחה כדי להתקרב למטרה הבאה שלו.

המשפחה הזו כוללת את בתו המאמצת המקסימה אניה (שהיא במקרה טלפתית) ואת אשתו החדשה, המתנקש העילית יור.

ריגול משפחת חלק 2 טריילר אניה

להלן קומדיה מדהימה של שגיאות בהן אף אחד מהמשפחה החדשה הזו (הציל את אניה, מכיוון שהיא יכולה לקרוא מוחות – ברור) לא יודעת את האמת של מצבם.

משפחת Spy X חלק שני מתחיל לשידור ב -1 באוקטובר, ופרקים חדשים ישוחררו בכל יום שבת בשעה 8.30 בבוקר PT (3.30 בערב שעון בריטניה) ב- Crunchyroll. ה משפחת Spy X דאב האנגלי צפוי לשדר כעבור שבוע, כאשר הבכורה נוחתת ב- Crunchyroll ב- 8 באוקטובר.

.

שכבות הפרימיום של קראנצ’ירול כוללות £ 4.99/$ 7.99 עבור שכבת ‘המאוורר’, המאפשרת לך לצפות בתוכניות חדשות ללא פרסומות רק שעה אחרי שהם משודרים ביפן, ואת ‘המאה המאוורר’ עבור £ 5.99/$ 9.99 מה שמאפשר לך להוריד מופעים לצפייה לא מקוונת ומאפשר לך להזרים עד ארבעה מכשירים בו זמנית.

קרוואן מרגל X חלק 2

סטודיו/קלוברקס

המנויים יכולים לחסוך 16% על ידי תשלום מראש עבור מנוי של 12 חודשים ל- Crunchyroll עבור 59 פאונד.99.

אבל אם לא נרשמת לפני כן, או שיש לך רק חשבון בחינם, אתה במזל! .

12 הפרקים הראשונים של חלק ראשון זמין גם בשירות עם דיבוב יפני, אנגלי, גרמני, צרפתי, פורטוגזית, רוסית וספרדית.

משפחת Spy X כוכבים טאקויה Eguchi (יפנית) ואלכס אורגן (אנגלית) בתור Loid, Atsumi Tanezaki (יפנית) ומייגן שיפמן (אנגלית) כמו אניה וסורי היימי (יפנית) ונטלי ואן סיסטין (אנגלית) בתור יור.

Spy X Family חלק 2 זרמים ב- Crunchyroll בבריטניה ובארה”ב, עם פרקים חדשים שיצאו מדי שבוע בשבתות.

צפו באנימה “Spy X Family” באופן מקוון בחינם [באופן חוקי]

צפו באנימה משפחתית של Spy X ביוטיוב בחינם

משפחת Spy X היא אחת האנימה הפופולרית ביותר של עונת אביב 2022. האנימה מבוססת על מנגה פופולרית שהוסדרה במגזין Shonen Jump+ וכעת היא משודרת על שירותי סטרימינג מרובים. למרבה המזל, Spy X Family זמין גם ב- YouTube בחינם במדינות מסוימות, בזכות Muse Asia.

צפו באנימה המועדפת עליכם בחינם עם Funimation ניסיון חינם של 14 יום

נכון לעכשיו, Muse Asia מציעה פרקי HD בחינם של מופעי האנימה האחרונים בערוץ היוטיוב שלה. הם מחזיקים בזכות להזרים אנימה פופולרית רבה ביוטיוב בגלל כרזת הרישוי שלהם. זה כולל את Spy X Family, המופעלת בשידור חי בערוץ היוטיוב שלהם במקביל ליפן.

מחוץ ליפן, Spy X Family יכולה להזרים על קראנצ’ירול ונטפליקס. Crunchyroll מציעה גם גרסה מדובבת של Spy X Family. פרקים חדשים ייצאו בכל יום שבת.

צפו בחינם ב’מרגלים X ‘בחינם

הערה: ערוץ היוטיוב של מוזה אסיה זמין רק בדרום מזרח אסיה, מזרח אסיה ודרום אסיה. עם זאת, אתה יכול להשתמש באחד משירותי ה- VPN המומלצים שלנו כדי לגשת לערוץ היוטיוב שלהם. תצטרך לשנות את מיקום ה- VPN שלך לאינדונזיה, מלזיה, הפיליפינים, תאילנד, וייטנאם או הודו.

פרק 1

למשפחת Spy X יהיו 25 פרקים שיצאו כסדרה בעונה מפוצלת של שתי מנות. החלק הראשון של האנימה ישוחרר מאפריל עד יוני, כאשר החלק השני יגיע בהמשך 2022. .

טריילר ‘Spy X Family’ ותקציר

תַקצִיר: “מרגל על ​​משימה סמויה מתחתנת ומאמץ ילד כחלק מהכיסוי שלו. לאשתו ובתו יש את סודותיהם, ושלושתם חייבים לשאוף לשמור ביחד.

סטודיו ושני Wit. צפו במשפחה הלא מתפקדת הזו המורכבת מאב ריגול, אם מתנקש, ובתם הקריאה בראש עוברים על חיי היומיום שלהם.

נלין הוא סופר טק המכסה את VR, משחקים, גאדג’טים חדשים מדהימים, וענייני המגמות מדי פעם בתעשיית הטכנולוגיה. הוא כותב על טק ומשחקים מאז שהתחיל לרדוף אחרי עיתונות במכללה. הוא עבד בעבר גם בארגונים מודפסים כמו המדינאי וסטנדרט העסקי. בזמנו הפנוי הוא משחק משחקי FPS וחוקר מציאות מדומה.

פנה אליו ב- @nalinrawat