? כל מה שידוע עד כה, מלך אמיתי אחד יוצר חברת בניית מחשבים חדשה, Starforge Systems – Dot Esports

0

עם סכום כולל של למעלה מ 50 מיליון עוקבים בקרב חברי OTK, צפויה החברה להרקיע שחקים במהירות להצלחה. יחד עם זה, ההתרגשות בקרב האוהדים היא בשיא כל הזמנים, שתורמת לפרסום מכירות מאסיביות.

מהי Starforge Systems? לקחת צלילה עמוקה לחברת בניין המחשבים של OTK ו- Softcr1tikal

Starforge Systems הפכה לתוספת האחרונה לעולם של חברות בניית מחשבים. ב -9 באוגוסט, ארגון Esports One True King and Twitch Streamer Charlie “Soffcr1tikal” שיתף פעולה כדי להכריז על המיזם האחרון שלהם. זה בא לאחר שהשניים הוגנו בתחילה כ”פרויקט שבתאי “על פני דפי הטוויטר שלהם בשבוע שעבר.

OTK Streamers Nick “NMPLOL” ואמילי “אמירו” צפויים להציג את המחשבים החדשים שלהם בזרמים שלהם, ואילו הבעלים המשותפים סיכוי “Sodapoppin”, Matthew “Mizkif” ו- Zack “Asmongold” מכנים לפקח על חנויותיהם שלהם.

תגיד שלום למחשבים האישיים הטובים ביותר ביקום

.

עם סכום כולל של למעלה מ 50 מיליון עוקבים בקרב חברי OTK, צפויה החברה להרקיע שחקים במהירות להצלחה. .

כל מה שאנחנו יודעים על מערכות StarForge עד כה

OTK שיתפה פעולה בעבר עם בנייני הארטסיאנים הידועים לשמצה כעת. עם זאת, השותפות שלהם לא הגיעה למסקנה פורה מכיוון שחברת ייצור המחשבים הייתה מחוסלת בגלל חובות נכים, תוך כדי הושחתו על ידי מחלוקות סביב המנכ”ל שלה.

מכיוון שמיזם יצירת המחשבים הקודם לא הסתיים טוב, OTK לקחה כעת את העניינים לידיים שלהם ויצרו חברה משלהם מאפס.

חברת מחשב חדשה לגמרי שהוקמה על ידי @OTKNETWORK ו- @SOVECCR1TIKAL!

המשימה שלנו היא פשוטה: לבנות את המחשבים הטובים ביותר ביקום.

Starforge Systems יציגו גם זוג אנשי ניהול שעבדו בעבר עם ארטסיאן בונים, כולל המנכ”ל ניק דנקר, שעזב את החברה המנותקת כעת בשנת 2021. סיוע לדנקר כ- CTO יהיה נאט בלאנשט, שמתהדר בעשור של ניסיון בפיתוח.

OTK חשף רשמית את יוזמתם במהלך “ישיבת בעלי המניות הרבעוני.”החברה מציעה ארבעה מחשבים ניידים מובחנים מראש שנבנו מראש החל מ 999 $.99 בהשקה. המחשב היקר ביותר שנבנה מראש עולה 3,499 דולר.99, וגיימרים יכולים להוסיף רכיבים מ- Razer לרכישותיהם.

.99 ו- Horizon Pro PC ב -1499 דולר.99. בינתיים, שני מחשבי הדגל הם מחשב מחשב Elite Horizon ו- Horizon Creator Edition PC, שיעלה 2499 $..99 בהתאמה.

תגובות להכרזה

. Suptcr1tikal לקחה לטוויץ ‘כדי להבהיר חששות כאלה על ידי הבטחה כי התמחור יותאם וישתנה בעתיד. הוא הוסיף:

“אז עכשיו, אנחנו יכולים להסתגל ואנחנו יכולים לשנות את זה ולהפוך אותו לטוב יותר. זו כל העניין.

השינוי בטווח המחירים טרם נקבע על ידי החברה. . להלן כמה מהדעות ששיתפו משתמשי טוויטר:

ארגון המשחקים המונע על ידי האישיות One True King (OTK) לוקח צלילה לשוק המחשב על ידי הכנת חברת בניין מחשב משלה בשם Starforge Systems.

ה- ORG, המלא באנשי טוויץ ‘בעלי פרופיל גבוה כמו אסמונגולד, מיזקיף וסודאפופין, מתחיל את העסק בשיתוף עם עמית תוכן יוצר לחות CR1tikal.

ההכרזה של היום מגיעה לאחר שה- ORG אמר בשבוע שעבר שהיא עומדת לחשוף היום את “פרויקט סטורן” בשם “פרויקט שבתאי”. .

. . החברה ציינה כי ליוצרי התוכן של OTK יש 53 מיליון עוקבים ו -267 מיליון שעות נצפו בשנת 2021.

Starforge Systems יקבל רכישה באתר הרשמי של החברה.

. עם ההשקה, החברה מוכרת ארבעה מחשבים ניידים שונים שנבנו מראש החל מ- 999 דולר.99. הבנייה לפני הקצה הגבוה ביותר מופיעה ב -3,499 דולר.99, וגיימרים יכולים להוסיף מוצרים היקפיים של Razer Select.

ההחלטה של ​​OTK להקים חברת בניין מחשב משלה מגיעה לאחר ששיתפה בעבר עם המותג המנותק כעת Artesian Builds, שהגיש לפשיטת רגל של פרק 11 באפריל, בעודם עדיין בעל יותר ממיליון דולר בהזמנות שלא הומלאו.

בזרם שלו בחודש שעבר, אסמונגולד הודה בשיתוף פעולה עם המותג, אך הוא הוסיף כי ל- OTK לא היה שום ידע על המהומה הפנימית שהובילה לסגירת ארטסיאן את דלתותיה.

“לא ידענו אף אחד מהחרא הזה,” הוא אמר. “החרא הזה קרה ואז יצאנו מהשותפות.”

ארטסיאן היה בולט בכך שיש לו מספר שותפויות עם יוצרי תוכן. אבל המנכ”ל שלה, נוח כץ, עלה באש בגלל ניהול כושל של החברה באמצעות חקירות שנעשו על ידי גיימרים נקסוס.

Starforge יכלול מנהיגות שעבדה בעבר עבור ארטסיאן. . . ה- CTO שלו יהיה נאט בלאנשט, בעל 10 שנות ניסיון בפיתוח.

סופר צוות בכיר. . בעבר עבד אצל ה- Esports Observer המכסה את ענף הסטרימינג לפני שהצטרף ל- DOT שם הוא עוזר כעת לכיסוי Overwatch 2.