SteelSeries Arctis Nova 7x סקירת אוזניות אלחוטיות – הליכה בדרכו של אבא – GamingTrend, SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless 7, 7p, 7x סקירה.

0

. בדומה ל- SteelSeries Arctis 9x Wireless, הם תומכים ב- Bluetooth, וזה טוב אם אתה רוצה להישאר מחובר לקונסולה ולסמארטפון שלך בו זמנית. עם זאת, הם מגיעים בשלוש גרסאות ספציפיות לקונסולה, וגרסת ה- Xbox היא היחידה התואמת לחלוטין ל- Xbox וגם ל- PlayStation Consons. .

SteelSeries Arctis Nova 7x סקירת אוזניות אלחוטיות – הליכה בדרכו של אבא

. בגלל כל משחקי הווידיאו שעברו כל כך מהר, התמודדתי עם מעט שחיקה והסתובבתי בהילוך, והייתי מסוגל לסקור כמה מכשירים מדהימים באמת. הפרס הטוב ביותר בשנה שעברה הועבר ל- Arctis Nova Pros (סקירה כאן), אוזניות בהן אני משתמש לכל דבר. . קיבלנו כמה כאלה שיצאו למבחן, וגרסת 7x תפסתי את עיניי, כמעט דימוי מפוצל של אבא שלה.

בתוך הקופסה המוכרת (למי שרכש מוצרי SteelSeries לפני כן), תוכלו למצוא את Arctis Nova 7x יחד עם כמה חתיכות ציוד אחרות. .כבל 55 מ”מ. יש גם הוראות וקצת אופי ניירון בשם לארס, שעליך להגן על חייך.

. ההבדלים הגדולים ביותר הם כאלה שאתה יכול לראות כספי, כמו להקת מטאל שמרגישה פחות יקרה וכוסות אוזניים בד. אף על פי כן, העיצוב עדיין יציב, והוא נוח באותה מידה. זה יכול להיות עוד יותר; החומרים שנבחרו מאפשרים לו להיות מעט קל יותר. הדבר היחיד שלא מרגיש טוב הוא ההתאמה מהתחושה הקלה יותר האמורה; ל- Nova 7x אין צמוד של התאמה לראש ויכול להוביל לאיזה דליפת צליל מינימלית. מעבר לזה, אינך יכול לעשות טוב יותר מהסקי-להקה של SteelSeries, האוזניות שלך מרגישה בהירה יותר מאוויר בגלל זה.

. ל- Nova 7x יש שלוש דרכי חיבור, פסיבי 3.ג’ק 55 מ”מ, הדונגל האלחוטי USB-C, ו- Bluetooth. משהו שונה עם Nova 7x הוא תאימות אלחוטית מוחלטת לכל דבר, וזה מדהים. . השימוש באוזניות עם ה- Xbox באופן אלחוטי היה בדרך כלל כאב; אתה צריך לקנות את הספציפית ולוותר על פלייסטיישן ומכשירים אחרים. עם ה- Nova 7x שנעלם ואני סופר נרגש. חוץ מזה, זה תומך גם בו סימולטני Bluetooth, ברכה לכולנו שיש למישהו שמתקשר באמצע המשחק.

לעיון, הנה רשימה של המכשירים שהצלחתי להשתמש בהם בצורה חלקה:

 • PC
 • פלייסטיישן 5
 • סדרת Xbox x
 • טלפון
 • מתג Nintendo
 • Quest 2/PSVR (ואני מניח את ה- PSVR2)

אין הרבה שזה לא יעבוד איתו, מה שהופך את זה לאפשרות עבור גיימר שאוהב לשחק בכל מקום כמוני.

. זה לא אומר שזה רע עם זאת, עם אודיו פריך מכמה נהגים נחמדים של 40 מ”מ. . שיחקתי גם משחק אטמוספרי לביקורת (שתשמעו עליו בקרוב), והאודיו המרחבי בהחלט קובע את מצב הרוח. SteelSeries מעולם לא הייתה בעיה בהעברת חוויות שמע נהדרות, וה- NOVA 7x ממשיך את המסורת במחיר נוח בהרבה (כיום 99 $.99 במכירה מהאתר שלהם, אך 179 $.99 MSRP).

באשר למיקרופונים, ניתן לטעון שזה טוב באותה מידה כמו כל SteelSeries מציעה. בדרך כלל מיקרס של אוזניות יש מעט באזז, וזה לא נעדר, אבל זה מדויק ומספק שיטת תקשורת ברורה. עיצוב Clearcast לא באמת צריך לעדכן, הוא פריך ודי טוב בהשארת רעשים אחרים ברקע. זה גם מדהים בגלל העיצוב; נסוג אל כוס האוזן כך שה- Nova 7x נראה כמו זוג אוזניות רגיל.

החלק האחרון של זה הוא חיי הסוללה, וכמעט שכחתי לכתוב על זה בגלל כמה זה נהדר. SteelSeries מפרסמים 24 שעות, אבל מעולם לא הגעתי כל כך רחוק, אפילו השתמשתי בו למספר מפגשי משחק ארוכים. היכולת להשתמש ב- Nova 7x Wired היא נחמדה, אבל להשיג את הכוח המלא של זה טוב יותר, וחיי הסוללה מאפשרים לך להפיק ממנו את המרב. זה גם טוען באמצעות USB-C, כך שתוכלו בקלות רבה לקבל כמה שעות של טעינה מ -15 דקות של חיבור אותו.

SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless [7, 7p, 7x] סקירת אוזניות

תמונה של SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless [7, 7p, 7x]

ה- SteelSeries Arctis Nova 7 אלחוטי הם מערך של אוזניות הכולל שלוש גרסאות ספציפיות לקונסולה: ה- 7, המיועדות למחשבים, ה- 7p לפלייסטיישן ו- 7x עבור Xbox. כל אחד מגיע עם דונגל כדי להבטיח חביון אלחוטי נמוך עם הקונסולות שלך. הם גם תומכים ב- Bluetooth, כלומר אתה יכול להישאר מחובר לסמארטפון ולקונסולה שלך בו זמנית. עם זאת, באפשרותך להשתמש בגרסת ה- Xbox ב- PlayStation 4/5 ובמחשב ללא בעיה, שלא דומה לרוב האוזניות האחרות של Xbox ספציפיות.

. יש להם פרופיל סאונד עשיר בס בגלל טבילה בטווח הטרבל, שמפיל את שירה וכלי עופרת. אתה יכול לכוונן את הצליל שלהם כך שיתאים לטעמם דרך ה- EQ הפרמטרי של אפליקציית המלווה שלהם והגדרות מוגדרות מראש. עם זאת, שלב הקול הפסיבי שלהם אינו מהותך במיוחד, מכיוון שהם נאבקים לייצר חוויה טבעית וחוץ מהראש.

נוח ובנוי היטב.
Parametric EQ ו- PREAND PREAND זמינים באמצעות תוכנת COMPERION.
מועדים לחוסר עקביות במשלוח בס וטרבל.

SteelSeries Nova 7p והווריאנטים שלהם אינם מותאמים לנסיעות ולטיולים. בעוד שהאוזניים הנוחות הללו תומכות ב- Bluetooth, כך שתוכלו להשתמש בהן באופן אלחוטי באמצעות הטלפון החכם שלכם, הם לא חוסמים אף אחד מהמרעבים הנמוכים של מנועי אוטובוס ומטוס. הם גם חסרים תיק נשיאה שיעזור להגן עליהם כשאתה בדרכים ובעל עיצוב מגושם ומרכזי גיימר. על החלק הפוך, הם נמשכים מעל 33 שעות ברציפות, וזה נהדר לטיולים ארוכים תוך כדי תנועה.

נוח ובנוי היטב.
מעל 33 שעות חיי סוללה רציפים.
ביצועי בידוד רעש לקוי.

SteelSeries Arctis Nova 7 אלחוטי והווריאנטים שלהם אינם הבחירה הטובה ביותר אם אתה רוצה להשתמש בהם לספורט וכושר. הם מיועדים למשחקים, כלומר הם יכולים ליפול מהראש בתנועה מתונה. הם גם חסרים דירוג IP להתנגדות למים, אם כי זה נורמלי לאוזניות אוזניים יתר על המידה. על החלק הפוך, העיצוב האלחוטי שלהם פירושו שאתה לא צריך לדאוג למשהו שמטלטל את האוזניות ולשלוף אותן מהראש שלך. .

נוח ובנוי היטב.

ה- SteelSeries Arctis Nova 7 אלחוטי והווריאנטים שלהם הגונים לשימוש במשרד. יש להם התאמה נוחה המתאימה לימים ארוכים במשרד ומספקים מעל 33 שעות של זמן השמעה מתמשך. יש להם מיקרופון נשלף, כך שתוכלו לקחת שיחות ולהישמע ברורות לעמיתים. ניתן גם להתאים אותם עם המחשב האישי והסמארטפון שלך בו זמנית, בזכות תמיכת ה- Bluetooth וה- Dongle האלחוטי שלהם. לרוע המזל, הם מתקשים לחסום רעשי רקע כמו צ’יט-צ’ט של Office, אם כי הם עושים עבודה טובה יותר לכרות את הזמזום של יחידות AC.

נוח ובנוי היטב.
מעל 33 שעות חיי סוללה רציפים.
ביצועי בידוד רעש לקוי.

ה- SteelSeries Arctis Nova 7p, כמו גם הגרסאות שלהם, טובים למשחקים אלחוטיים, במיוחד כשהם מגיעים בגרסאות ספציפיות לקונסולה. . עם זאת, אם אתה מעדיף צליל אחר, תוכנת המלווה שלהם מציעה EQ והגדרות מוגדרות מראש פרמטריות שיעזרו לך לכוונן אותם. לאוזניות אלה יש גם למעלה מ 33 שעות של זמן השמעה רציף והן נוחות מספיק למפגשי משחק ארוכים. אתה יכול אפילו לחבר אותם לקונסולה ולטלפון הסמארטפון שלך בו זמנית, ולגרסת ה- Xbox יש חביון נמוך, ומבטיחה שהאודיו והוויזואליות שלך נשארים בסנכרון בזמן המשחק.

Parametric EQ ו- PREAND PREAND זמינים באמצעות תוכנת COMPERION.
.
ל- 7x יש חביון אלחוטי נמוך.
ביצועי מיקרופון כוללים טובים.
מועדים לחוסר עקביות במשלוח בס וטרבל.

ה- SteelSeries Arctis Nova 7x אלחוטי והווריאנטים שלהם טובים למשחקים קשים. . מיקרופון הבום הנשלף שלהם מציע ביצועים כוללים טובים מאוד, כך שחברי הצוות והאויבים שלך שומעים את קולך בבירור. לאוזניים אלה יש התאמה נוחה, בנויים היטב, ופרופיל הסאונד העשיר שלהם בס יכול לעזור להוציא אפקטים קוליים של משחק, אם כי דיאלוג וכלים הם מעט מעוטים.

Parametric EQ ו- PREAND PREAND זמינים באמצעות תוכנת COMPERION.
.
מועדים לחוסר עקביות במשלוח בס וטרבל.

. יש להם מיקרופון בום נשלף שמציע ביצועי מיקרופון טובים, ומבטיח שהקול שלך נשמע ברור, אפילו בסביבות רועשות בינוני. עם זאת, האוזניות הנוחות הללו נאבקות לחסום רעשי רקע, כלומר קשה לשמוע את השיחה שלך היטב.

ביצועי מיקרופון כוללים טובים.
ביצועי בידוד רעש לקוי.

 • 7.6 צליל ניטרלי
 • 6.9 נסיעה/נסיעה
 • .
 • 7.משרד 2
 • 7.
 • 7.8 משחק קווי
 • 7.4 שיחות טלפון
 1. עודכן 26 ביולי, 2023: הוספנו השוואה בין האוזניות הללו לבין Razer Blackshark V2 Pro Wireless 2023 באיכות ההקלטה.
 2. עודכן 02 ביוני, 2023: קיבלנו דוחות משתמשים על רצפת רעש בעת שימוש בניטור MIC. עדכנו את איכות ההקלטה, אך ניקוד המבחן הזה לא השתנה.
 3. . הבהרנו גם את מחבר ה- USB Dongle בבסיס/מזח.
 4. עודכן 13 במרץ, 2023: עקב משוב של משתמשים, בדקנו מחדש זיווג רב-מכשירים באמצעות חיבור אנלוגי ו- Bluetooth ב- Bluetooth. עם זאת, זה לא שינה את ניקוד המבחן הזה.
 5. עודכן 26 בינואר 2023: הרחבנו את הסקירה הזו כדי לשקף את הביצועים של כל אחד מהגרסאות של Arctis Nova 7 של Steelseries: The 7, 7p ו- 7x. למרות שבדקנו את גרסת ה- 7x, אנו מצפים שהגרסאות האחרות יבצעו באופן דומה.
 6. עודכן 19 בינואר, 2023: משתמשים דיווחו על בעיות קישוריות כמו גמגום המשפיעות על איכות השמע ותוכלו למצוא מידע נוסף על כך במבחן פרופיל הקול שלנו. .
 7. עודכן ב- 16 בדצמבר 2022: הוספנו השוואה בין Steelseries Arctis Nova 7x Wireless לבין Astro A30 Wireless בתיבה האלחוטית הלא-בלוטית.
 8. עודכן 22 בנובמבר 2022: תיקנו מידע על השוואה עם אוזניות אלה וה- SteelSeries Arctis 9x אלחוטי בהשוואה לאוזניות אחרות.
 9. עודכן 15 בנובמבר 2022: בדקנו מחדש את האוזניות הללו בגלל דיווחי משתמשים על צליל הלשכה בבידוד רעש. .
 10. עודכן 21 באוקטובר 2022: הוספנו השוואה בין האוזניות הללו לבין SteelSeries Arctis Nova 3 בסגנון.
 11. עודכן 29 בספטמבר, 2022: סקירה שפורסמה.
 12. .
 13. מעודכן 20 בספטמבר 2022: הבודקים שלנו החלו לבדוק מוצר זה.
 14. מעודכן 01 בספטמבר 2022: המוצר הגיע למעבדה שלנו, והבוחנים שלנו יתחילו להעריך אותו בקרוב.
 15. עודכן 24 באוגוסט 2022: רכשנו את המוצר ומחכה שהוא יגיע למעבדה שלנו.

Arctis Black Nova 7x
Arctis Black Nova 7p

ארקטס לבן נובה 7p
ארקטס לבן נובה 7x

הבדלים בין גדלים וגרסאות

ה- SteelSeries Arctis Nova 7 מגיעים בשלוש גרסאות ספציפיות לקונסולה:

דֶגֶם תאימות קווית צבע סרט תוכנית בקרה
7 PC, PS PC, PS ו- Xbox שָׁחוֹר צד
PC, PS כְּחוֹל
7x PC, PS ו- Xbox ירוק צ’טמיקס

בדקנו את גרסת ה- 7x, שמגיעה בגרסת צבע אחת: ‘שחור’, ותוכלו לראות את התווית של היחידה שלנו כאן. . עם זאת, ה- 7 ו- 7p מציעים את אותה רמת תאימות, וההבדל היחיד בין 7 ל- 7p הוא קוסמטי. כתוצאה מכך, למעט ההבדלים האמורים המפורטים לעיל, אנו מצפים שכל הדגמים יביאו באופן דומה. אם אתה נתקל בגרסה אחרת של האוזניות הללו, אנא הודע לנו על הדיונים ונעדכן את הסקירה שלנו.

לעומת אוזניות אחרות

מערך ה- SteelSeries Arctis Nova 7 הם אוזניות משחק אלחוטיות עם עיצוב מסגרת דומה לזה של ה- SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless עבור Xbox. בדומה ל- SteelSeries Arctis 9x Wireless, הם תומכים ב- Bluetooth, וזה טוב אם אתה רוצה להישאר מחובר לקונסולה ולסמארטפון שלך בו זמנית. עם זאת, הם מגיעים בשלוש גרסאות ספציפיות לקונסולה, וגרסת ה- Xbox היא היחידה התואמת לחלוטין ל- Xbox וגם ל- PlayStation Consons. עם זאת, לכל הגרסאות יש מעל 33 שעות של זמן הפעלה מתמשך, חביון נמוך ותוכנת המלווה שלהם מציעה תכונות התאמה אישית חזקות שיעזרו לך להפיק את המרב מהאוזניות שלך.

SteelSeries Arctis 9 Wireless

ה- SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless Wireles. בעוד ששתי האוזניות נוחות, נובה 7 וגרסאותיה יש חיי סוללה רציפים לאורך זמן רב. הם מגיעים גם עם כבל אנלוגי אם ברצונך להשתמש בהם קווית, ויש להם תאימות מלאה למחשבים אישיים וקונסולות באמצעות חיבור זה. ה- ARCTIS 9 בנוי טוב יותר.

Razer Blackshark V2 Pro Wireless 2023

ה- SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless מציעים מעט יותר צדדיות מאשר Razer Blackshark V2 Pro Wireless 2023. בעוד ששתי האוזניות נוחות, הפלדות בנויות טוב יותר ומשמשות אנלוגיות בנוסף ל- Bluetooth ואלחוטית ללא Bluetooth. הם מגיעים גם בגרסאות ספציפיות לקונסולה, וזה נחמד אם אתה גיימר Xbox. . יש להם חיי סוללה רציפים ארוכים יותר באופן משמעותי, ומיקרופון בום בום טוב יותר.

Astro A50 Gen 4 Wireless 2019

Astro A50 Gen 4 Wireless 2019 הן אוזניות משחק טובות יותר מאשר Steelseries Arctis Nova 7 Wireless והגרסאות שלהן. אוזניות Astro נוחות יותר, בנויות טוב יותר, ויש להן פרופיל סאונד ניטרלי יותר, שחלק מהמשתמשים עשויים להעדיף. שלב הקול הפסיבי שלהם הוא יותר טוען, והמיקרופון הבום שלהם מציע ביצועים כוללים טובים יותר. עם זאת, SteelSeries תומכים ב- Bluetooth, כלומר אתה יכול להישאר מחובר לקונסולה ולטלפון הסמארטפון שלך בו זמנית, ויש להם חיי סוללה רציפים לאורך זמן רב.

SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless [PC, PS, Xbox]

ה- SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless [PC, PS, Xbox] הם אוזניות משחק טובות יותר מאשר Steelseries Arctis Nova 7 Wireless והגרסאות שלהן. ל- Arctis Nova Pro יש יותר משלוח שמע עקבי יותר, ו- ANC שלהם עוזר לחסום כמות לא מבוטלת של רעשי רקע סביבך. הם מגיעים גם עם משדר אלחוטי המציע פקדים כמו Eqs וערבוב ערוצים בהישג יד, ויש להם חיי סוללה הכוללים לאורך זמן רב יותר. עם זאת, ה- Arctis Nova 7 נוח יותר.

SteelSeries Arctis 9x אלחוטי

ה- SteelSeries Arctis 9x אלחוטי וה- Steelseries Arctis Nova 7 Wireless (והגרסאות שלהם) מבצעים באופן דומה אוזניות משחק. ה- 9x בנויים טוב יותר, יש ביצועים יותר מחוץ לראש שלב, והמיקרופון שלהם עושה עבודה טובה יותר בהקלטת הקול שלך בבירור. עם זאת, ל- Nova 7 והגרסאות שלהם יש חיי סוללה טובים יותר.

ה- SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless וגרסאותיהם יש יתרון קל מעל Steelseries Arctis 7x Wireless. בעוד ששתי האוזניות נוחות באותה מידה ובעל ביצועי מיקרופון דומים, לגרסת Nova 7x יש זמן השמעה רציף ארוך יותר ותומך ב- Bluetooth. .

SteelSeries Arctis Nova 3

SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless Wireles. בעוד ששתי האוזניות נוחות ובנות היטב, אתה יכול להשתמש ב- Nova 7 והגרסאות שלהן מחווטות או אלחוטיות. בעוד שגרסת ה- 7x שלהם מעוצבת עם קונסולות Xbox בחשבון, ניתן להשתמש בדגם זה גם באופן אלחוטי עם קונסולות פלייסטיישן ומחשבים אישיים. הם גם תומכים ב- Bluetooth, כלומר אתה יכול לקבל אודיו מהסמארטפון שלך ומסוף בו זמנית. עם זאת, אם אתה רוצה רק חיבור קווי, ה- NOVA 3 עדיין מציע ביצועי צליל ומיקרופון דומה, כל הזמן תומך גם בתאורת RGB הניתנת להתאמה אישית.

ה- SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless והגרסאות שלהם והאסטרו A30 Wireless הם אוזניות משחקים באופן דומה, אך הסטליסיות הן הבחירה הטובה יותר מכיוון שהן זולות משמעותית מהאסטרו. לשתי האוזניות יש איכות בנייה דומה, נוחות, עקביות למשלוח שמע וחיי סוללה. . גרסת 7x מעוצבת גם עם משחקי Xbox בחשבון, ודגם זה יכול להתחבר באופן אלחוטי הן לקונסולות Xbox והן לפלייסטיישן ללא בעיה. תצטרך לרכוש את הגרסא הנכונה הנעילה של האסטרו כדי להשתמש בהם באופן אלחוטי על המסוף המועדף עליך.

צב חוף התגנבות פרו אלחוטי

ה- SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless. . יש להם פרופיל סאונד נייטרלי יותר, שמשתמשים מסוימים עשויים להעדיף, שלב הקול הפסיבי שלהם מרגיש יותר מחוץ לראשות ועצבים, והמיקרופון הבום שלהם מציע ביצועים כוללים טובים יותר. יש להם גם זמן הפעלה מתמשך ארוך יותר וחביון אלחוטי נמוך יותר. עם זאת, חוף הצב עדיין כדאי לשקול עבור כמה תכונות ייחודיות: יש להם ANC לכרות כמה רעשי רקע סביבך ויש להם מיקרופון משולב ומיקרופון בום, וזה שימושי אם אתה רוצה להשתמש בהם במזנון יותר הגדרה. הם גם בנויים טוב יותר.

Steelseries arctis nova 7x

ה- SteelSeries Nova 7x מצטרף לדור חדש של אוזניות משחק אלחוטיות שמספקות כמעט את כל צרכי המשחק שלך. זה נשמע נהדר, הוא מאוד נוח ובעל תאימות צולבת מעולה. .

המחירים הטובים ביותר היום: SteelSeries Arctis nova 7x

השוואת מחירים של מעל 24,000 חנויות ברחבי העולם
השוואת מחירים מהשוק האחורי

. למרות שלא תוכנן באופן ספציפי למחשב, ה- 7X הוא אפשרות מהשורה הראשונה עבור גיימרים למחשבים הודות לתאימות הצולבת המצוינת שלו, Dual 2.. יש לו גם מבנה מסוגנן ובלוש מתכת שמרגיש כל כך קשה שהוא יכול לשרוד מקלחת מטאורים.

. .

בשנים האחרונות Steelseries עשתה עבודה ראויה לשבח ששכנעה אותנו האוזניות שלה הן מהטובות ביותר – והקשות ביותר – אתה יכול להשיג. ה- Arctis Nova Pro Wireless, למשל, קפץ היישר למקום הראשון בסיבוב שלנו של אוזניות המשחקים האלחוטיות הטובות ביותר, כל כך התרשמנו עם איכות הבנייה, העיצוב והצליל שלו.

מוזכר במאמר זה

SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless

SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless

. . במקום זאת, הוא חולק תכונות מעשיות יותר כמו מסגרת המתכת הגמישה שלה, כוסות מתכת וכיסויי אוזניים מגנטיים שתוכלו להחליק למראה דמוי אוזניות נפרד.

SteelSeries Arctis nova 7x אלחוטי

דומיניק ביילי / IDG

. ובדיוק כמו ה- Nova Pro, זה נועד לנוע באופן טבעי עם התנועות הטבעיות של הראש שלך, בזכות כריתות אוזניים שמסתובבות ומטה.

בהשוואה בין יחידת הביקורת שלי 7x מול נובה פרו לנוחות, אני חייבת לומר שה- 7x מנצח את הידיים למטה. אוזניות רבות בינונית אכן עושות.

דומיניק ביילי / IDG

שיאוט הירי וחבטת הפיצוצים נשמעו מדויקים ובלתי מעוצבים . יכולתי לשמוע פיצוצים בודדים כ”קאבומים “מובחנים וזה ממש משך אותי עוד יותר לפעולה. . גם באופן מרגיע, מעולם לא חוויתי טיפות או קפיצות משרעות פתאומיות פתאומיות.

להחליף ל והתרשמתי מאוד מהמחרוזות הברורות והרגשניות במוזיקת ​​ההשקה התזמורתית שגרמה לי להתאמץ כדי להתקדם קצת פשיטה. באופן דומה, ה- 7x עבד קסם כשהוא מנגן מוסיקה חלקה ומלודית כמו בלדות רוק, כפי ששפט על ידי הגיטרה האקוסטית החמה ושירה מרגיעה בכמה רצועות של זמר האוסי פיט מוריי.

איך Steelesereis arctis nova 7x משתווה ליריבים

ה- Artcis Nova 7x יושב בקטגוריה דומה לפונקציונליות כמו אוזניות משחק אלחוטיות כמו ה- Nacon Rig Pro HX ו- Logitech G733 Lightspeed. . אבל במילים פשוטות, ה- 7x הוא החבילה השלמה יותר, ומסתובבת כמה בונוסים מפתה כמו להקת המטאל החזקה והכוחיות שלה ומיקרופון מבטל רעש נשלף ארוך.