כמה מייצרות שלוחות טוויץ ‘ממודעות? ? | Streamlabs

0

הכנסות מודעות טוויץ ‘: כמה מודעות משלמות

זו הסיבה שרוב הזרמים בוחרים לפרסם את הערוצים שלהם בכל הזדמנות אפשרית. קל לראות מדוע – העלות הממוצעת לקליק על AdWords היא רק כאמור, אתה יכול להציג ולנהל את המודעות שלך ממש כאן. נכון לעכשיו, המספר הכולל של החשבונות הפעילים על טוויץ ‘מוערך איפשהו בערך 100 מיליון. אז אם נניח שכל מי שמשתמש באתר מרוויח בערך 8 $ לכל 1000 תת -משנה, זה נותן לנו הערכה גסה של הכנסות שנתיות של 80 מיליארד דולר..30. פירוש הדבר שגיימר שמרוויח 2 דולר לאלף תת יכול להוציא בקלות יותר ממחצית הרווחים שלו על הפרסום, ולהשאיר לו מעט מזומנים שנשארו לשלם לעצמו.

כמה מייצרות שלוחות טוויץ ‘ממודעות?

טוויץ ‘הוא שירות המאפשר לאנשים לצפות באנשים אחרים משחקים משחקי וידאו ברשת. . . אבל מה עם אלה שאינם זרמים מקצועיים אך עדיין רוצים להרוויח כסף על ידי הזרמת סרטונים? האם הם באמת יכולים להצליח בזה? וכמה מפעילים זרמי שותפים טוויץ ‘בפועל מהפעלת מודעות? בואו נסתכל.

כמה טוויץ ‘משלם זרמים עבור מודעות?

אחת הדרכים להרוויח את ערוץ הטוויץ ‘שלך היא באמצעות פרסומות. אלה מופיעים בתוך זרמים ויוצגו בכל פעם שמישהו מפסיק לצפות בתוכן שלך. לא בהכרח תראה את אלה כשאתה זורם באופן פעיל – רק כשאין משהו שקורה. בדרך כלל הם מופיעים לצד תמונות, קטעי וידאו ורגשים.

. עם זאת, אם תחליט ללכת בדרך זו, תצטרך לדעת בדיוק כמה כל סוג מרוויח. .

ישנן ארבע דרכים עיקריות לפרסם בטוויץ ‘:

CTR – לחץ על קצב דרך

מספרים אלה מייצגים את עלות הפעלת כל פרסומת על סמך כמה פעמים היא נראתה בפרק זמן נתון. . ככל שהמספר גבוה יותר, כך המודעה יקרה יותר לטוויץ ‘.

ככלל, ככל שהמספר נמוך יותר, כך המודעה תהיה יעילה פחות. ראוי גם לציין שכל סוג של מודעה עולה בצורה שונה במקצת, תלוי אם אתה משתמש בפתרון של צד שלישי כדי למקם אותם או לא. אם החלטת לשמור על דברים פשוטים, עם זאת, סביר להניח שאתה צריך להישאר במשהו פשוט כמו CPTV או CPCPV.

הדרך הקלה ביותר לחשב את הסכום שעשוי להרוויח מהפרסום של Twitch היא לחלק את סך ערך CPM במספר הצופים הממוצע בכל הערוצים. זה נותן לך את הסכום המשוער שאתה יכול לצפות לקבל עבור כל תצוגה. . הרווח המשוער שלך יהיה 0 $.. כעת, זכור כי הנתונים הללו הם רק הערכות וכי הסכומים בפועל עשויים להשתנות באופן די משמעותי. כמו תמיד, נסה להתנסות באפשרויות שונות עד שתגלה מה הכי מתאים לך.

?

מבחינת פוטנציאל ההשתכרות, ערכי CPM הם הגבוהים ביותר. למעשה, הם כל כך גבוהים שלמרות שהם משמשים לעתים קרובות למטרות שאינן משחקיות, הם כמעט ולא מועסקים למשחקים. . כדי לתת לך רעיון, הנה קטע מהחישובים שלנו לעיל המראה כמה אתה יכול להרוויח אם היו לך 1,000 מנויים ו -10 מיליון צפיות.

תוכל להרוויח כ 100,000 $ לחודש!

אבל אל תשכח שאתה צריך לחפש את משך הזמן הנדרש כדי לייצר מספיק הכנסה כדי להצדיק שעות הוצאות בהצבת מודעות לזרמים. גם לאחר שתעשה זאת, עדיין תצטרך לשקול את ההוצאות הנוספות הקשורות לעבודה עם צדדים שלישיים כמו Adespresso או Manager Ads Ads. בסך הכל, אתה בהחלט בסופו של דבר מפסיד בהשוואה פשוט לבחור למכור ישירות מודעות לחברות המעוניינות להגיע לאלפי צופים.

. חלק מהזרמים בוחרים להתמקד אך ורק להרוויח כסף מתרומות ולא במכירת מודעות. . אחרים מעדיפים להריץ מודעות בעצמם מכיוון שהם מרגישים יותר מסוגלים לשלוט במותג ובקהל שלהם. . .

?

. אפשרות אחת היא לאפשר להם למכור ישירות מודעות בעצמם. דבר נוסף הוא להשתמש בשירותים כמו Adespresso או Google Ads Manager שם הם פועלים כמתווכים בין מותגים לזרמים. אפשרות שלישית היא ליצור שותפויות עם ארגונים המעוניינים לקדם את המוצרים שלהם, כולל יוצרי משחקים עצמם.

כל שלוש הגישות מגיעות עם יתרונות וחסרונות, החל מקלות יישום לכמות השליטה המוצעת לזרמים. באופן כללי, שתי האפשרויות הראשונות כוללות תשלומים קטנים יותר ממכירות ישירות, ומציעות פחות מגבלות בסך הכל. על הצד, שיטות אלה דורשות זרמים לניהול קשרים עם ישויות מרובות, כלומר אם מתעוררות בעיות, עליהן להתמודד עם כל הצדדים המעורבים בנפרד.

לעומת זאת, עסקאות ישירות גורמות לרוב לרווחים גדולים יותר וגמישות רבה יותר. . יתר על כן, זרמים עשויים להתמודד עם סוגיות משפטיות הקשורות להפרת זכויות יוצרים אם הם לא מצליחים להגן כראוי. לבסוף, למרות שהתהליך עצמו עשוי לא להיות מסובך יתר על המידה, מציאת לקוחות מתאימים שמוכנים להשקיע בעסקאות חסות יכולה לפעמים להיות קשה.

. בעוד שעסקאות ישירות מבטיחות כי אין מידע אישי משותף, עדיין יש מקום לדאגה מכיוון שזרמים מסתכנים בחשיפה לעין הציבורית בגלל נוהלי ניהול לקויים. .

. במקום זאת, עבדו עם חברה המציעה מערכות אוטומטיות כדי לעזור לסטרימרים לשווק את הערוצים שלהם ולהגיע לקהלים חדשים. . אחרי הכל, יש ממש מאות חברות שמתחרות על תשומת הלב שלך בכל דקה בכל שעה בכל יום. ?

יכולות לשותפות לשותפות לכבות מודעות?

כן, אתה בהחלט יכול להשבית מודעות לחלוטין על חשבונך. . .

עם זאת, זכור כי השבתת מודעות אין פירושו שתפסיק לקבל תשלום. במקום זאת, טוויץ ‘ימשיך לשלוח לך את אותו נתח של הכנסות מודעות ללא קשר אם אתה מציג מודעות או לא. לכן, חשוב לזכור שיש גם מחיר הפוך וגם חסרונות לכיבוי מודעות. .

כדי להכניס את הדברים לפרספקטיבה, כאן אנו משווים כמה כסף מרוויחים סטרימרים ביום לעומת כמה כסף הם מרוויחים בחודש. .

זה מראה לנו שהגישה הטובה ביותר היא לשמור על מודעות מופעלות ולמקסם את הרווחים החודשיים שלך על ידי הגדלת מספר המנויים והתצוגות.

. בעזרת הכלים הנכונים תוכלו לבצע אוטומציה של משימות כמו העלאת קליפים והוספת כתוביות לשידורים קיימים. פעולה זו מאפשרת לך להקדיש זמן רב יותר לקיים אינטראקציה עם מעריצים ובניית קהילה. לכל הפחות, תוכלו להפריש קצת זמן פנוי בכל שבוע כדי לייצר תוכן לעוקבים שלכם.

בסופו של דבר, ההחלטה אם להציג מודעות או לעסוק בשיווק שותפים תלויה במידה רבה ביעדים שלך. האם אתה מתמקד בעיקר בגידול בסיס המנויים שלך או במקסום הרווחים שלך? האם אתה מתכנן לבנות עסק או רק לגמור את המפגש? .

. אבל לא הכל כיף ומשחקים למי שמרוויח כסף על ידי משחק אותם – יש גם כמה חלקים קשים מעורבים.

. !

?

כשמישהו לוחץ על פרסומת תוך כדי גלישה בטוויץ ‘, הם עשויים לראות משהו בקווים האלה: “היי, בדוק את המשחק החדש שלנו!.. תוכן זה מופיע בזמנים אקראיים במהלך שידורים, אך הוא לא תמיד מופיע מול כולם. אם תלחץ עליו, אתה עלול לראות במקום זאת פרסומת של מסך מלא.

סוג זה של מודעה אינו ממוקד לאף אחד באופן ספציפי ונמצא בסביבה מאז תחילתו של טוויץ ‘. . . למעשה, אתה צריך רק לצפות בחלק מהתוכנית, ואתה עדיין יכול להרוויח תגמולים על כך. .

. .

. . . .20 לכל 1000 צפיות. ..

ראוי לציין כי סוגים מסוימים של מודעות אינם זכאים לפיצוי. . . לבסוף, אסור לכלול קישורים לאתרים חיצוניים אלא אם כן הם מציעים משהו רלוונטי לזרם/הערוץ עצמו. אם אתה מפר את אחד מהכללים הללו, אתה מסתכן באובדן מצב השיוך שלך ונאסר על טוויץ ‘לחלוטין.

?

.

. . . ..10 לכל 1000 רשמים.

..50 סנט לכל 1000 רשמים. … כמובן שהרווחים שלך ישתנו מאוד לאורך כל החודשים, העונות והשנים השונות.

למטרות השוואה, בואו נסתכל על כמה זרמים אחרים מרוויחים באמצעות נתונים שנאספו על ידי סטרימנטים. על פי מערך הנתונים שלהם, זרם טיפוסי מרוויח 2 דולר..60 לכל 1000 רשמים.

. הנתונים שלהם מראים כי גיימרים מרוויחים בממוצע 8 $..30 לכל 1000 רשמים. .

?

רוב הזרמים של טוויץ ‘מעדיפים להתמקד ביצירת תוכן באיכות גבוהה ולא במונטיזציה, אבל זה לא אומר שהם לא יכלו להפיק תועלת ממודעות. .

עד כה בדקנו כמה זרמי טוויץ ‘מרוויחים ממודעות, אבל מה זה אומר באמת עבורך? ובכן, ראשית, סביר להניח שלא תקבל בשום מקום ליד הסכומים שתוארו לעיל. שנית, עליכם לזכור ש- Twitch הוא שירות מנוי, מה שאומר שתצטרכו להמשיך לשלם ללא קשר אם אתם מרוויחים כסף או לא. .

. אם אתה נהנה לקיים אינטראקציה עם המעריצים שלך ומרגיש בנוח לקדם את העסק שלך, אז להפוך לסניף עשוי להיות מושלם עבורך. . . .

יתרון נוסף הוא שתוכלו לשתף בקלות את הרווחים שלכם עם בני משפחתכם, החברים והקולגות שלכם. יתכן שלא אכפת להם מהמשחקים בעצמם, אך הם עשויים להעריך את התמיכה שלך בכל זאת. .

איך מקבלים שכר של כלולות טוויץ ‘?

תוכניות שותפים נבדלות זו מזו בין פלטפורמות הסטרימינג, אז כאן נדון באפשרויות הקיימות בטוויץ ‘. ראשית, אתה יכול להצטרף לאדם או כחבר צוות. . .

תיק העבודות שלך מורכב מאלמנטים שונים שייתן ללקוחות פוטנציאליים תובנה לגבי הרקע, הכישורים והניסיון שלך. ישנם ארבעה קטעים עיקריים למילוי: אודותיי, מיומנויות וניסיון, פריטי תיקים ומידע ליצירת קשר. .

לאחר שנבחר, תקבל הוראות מפורטות לגבי אופן המשך הבקשה שלך. ברגע שחשבונך יעלה לפנות אליהן על ידי נציג מהחברה האמורה, שיספק פרטים נוספים לגבי השותפות. תלוי בהסכם, אתה עשוי לקבל תשלום קטן מראש לפני שתתחיל להרוויח עמלות.

יחד עם זאת, החברה שבחרת תשלח לך חומרי קידום מכירות, עלוני מידע, סקרים ועוד. כל זה עוזר לשפר את המוניטין שלך וגם את הקשר בינך לבין המותג האמור. עם זאת בחשבון, חשוב מאוד שתמשיך לשמור על תקשורת טובה עם הלקוח שלך. לא רק שזה יבטיח שאתה נשאר בראש המגמות והאירועים הנוכחיים, אלא שהוא גם יאפשר לך להרחיב את בסיס הלקוחות שלך.

. . .

?

הסכמי שותפות בדרך כלל נמשכים 12 חודשים ומעלה. במהלך תקופה זו, שותפים בדרך כלל יקבלו אחוז עמלה ממכירת מוצרים או שירותים ספציפיים. .

. לדוגמה, אם תצליח לשכנע סטודיו משחק גדול להעסיק אותך כמשפיע, אתה תעמוד להשיג הרבה יותר. גם אם אינך מעוניין למכור שום דבר, אפשר לנהל משא ומתן על הסדר נפרד בו אתה מייצג בלעדית מותג או חברה בתחום שלך.

. דבר אחד שתוכלו לנסות הוא למצוא דרכים יצירתיות לקדם את המותג האישי שלכם לצד השתייכות שלכם. לדוגמה, אתה יכול להדגיש את ההישגים וההישגים הקודמים שלך, להציג את האישיות שלך ולדבר על התשוקות שלך. .

. יש המון אנשים שאוהבים לשחק משחקי וידאו, אבל מסיבה כזו או אחרת הם פשוט לא יכולים להרשות זאת לעצמם. למרבה המזל, עם שירותי סטרימינג כמו Gaming YouTube, Mixer, Gaming Facebook, PlayStation Vue, Hulu עם TV Live, Amazon Prime Video Cange סרטים מבלי לבזבז כסף בכלל!

. ? ? .

האם סניפי טוויץ ‘צריכים להריץ מודעות?

. .

. קל לראות מדוע – העלות הממוצעת לקליק על AdWords היא בסביבות 0 $ בלבד.30. .

.

?

אתה יכול לחשוב שהצורך להתמודד עם מודעות בזרם שלך מעצבן, אבל למרבה המזל אין צורך לדאוג לזה יותר בזכות תכונות חדשות שהוצגו בשנת 2019.

Twitch מאפשרת כעת למשתמשים לבטל את הסכמתם לראות סרטונים ממומנים לחלוטין. אתה יכול לכבות את אלה באמצעות הכלי מנהל ADS שנמצא תחת הגדרות. .

ראוי להזכיר גם שתמצאו אפשרויות דומות הזמינות דרך דף ההגדרות גם על לקוחות שולחניים.

בנוסף לבטל את הסכמתם לתוכן ממומן, תוכלו גם להגדיר את מצב הצפייה המועדף עליכם. אלו כוללים:

– .

כמה מסניפי טוויץ ‘ממליצים מודעות?

בין אם אתה מחליט להשתמש בתכונת הפרסום של טוויץ ‘או לא, תלוי בך לחלוטין, אך העובדה נותרה שרוב הגיימרים המצטרפים לרשת שלה בסופו. .

עם זאת, סכום הכסף שנצבר שונה בהתאם לאיזה סוג מוצר מקודם. .

כאמור, אתה יכול להציג ולנהל את המודעות שלך ממש כאן. . אז אם נניח שכל מי שמשתמש באתר מרוויח בערך 8 $ לכל 1000 תת -משנה, זה נותן לנו הערכה גסה של הכנסות שנתיות של 80 מיליארד דולר.

לעשות מודעות בקרת Streamers Streamers?

. . אחרי הכל, אם אתה יודע בדיוק כמה אתה יכול להרוויח פוטנציאל, אתה תמיד יכול להשאיר את החלק הקשה מאחור ולהתמקד במתן משחק נהדר במקום זאת.

לדוגמה, אתה יכול ליצור קמפיינים בהתאמה אישית שמכוונים לקהלים ספציפיים ושולחים להם הודעות מותאמות, ומאפשרות לך לנצל את כלי המיקוד המותאמים אישית כמו Google Analytics כדי לפקח על הביצועים. .

. .

.

“טוויץ ‘” פירושו “לבדר את עצמך”, וזה בדיוק מה שהפלטפורמה הזו עושה. . ., ..

בניגוד לפלטפורמות אחרות בהן רק כמה אנשים ברי מזל יש גישה לתוכן פרימיום, טוויץ ‘מאפשרת לכל אחד להצטרף לקהילה שלה על ידי הרשמה לחשבון ושידור המשחק שלו באמצעות WebCAM.

.

?

קרא מאמר זה כדי ללמוד את כל מה שאתה צריך לדעת על הכנסות המודעות בטוויץ ‘.

כולנו היינו שם. . . . .

.

?

על פי טוויץ ‘, הפלטפורמה משלמת כיום ליוצרים סכום קבוע עבור כל 1,000 צפיות (המכונה CPM – עלות לאלף, תוך שימוש בספרה הרומית “M” עבור 1,000). התעריף הקבוע עשוי להשתנות בקרב יוצרים ותלוי בגורמים כמו זמן השנה (i.ה., .

בתחילת 2022 הציג טוויץ ‘”הכנסות אמינות של מודעות” על ידי יצירת תוכנית תמריץ ADS (זמינה רק לשותפים), שבעצם הציעה תשלומים קבועים ליוצרים המסכימים לתנאי הזרמה (בצורה של הצעות מותאמות אישית לקבל את התשלום).

  • 100 דולר תמריץ לשתי דקות של מודעות לשעה + זרם 40 שעות לחודש
  • 300 דולר תמריץ לשלוש דקות של מודעות לשעה + זרם 40 שעות לחודש

הממוצע של היוצר הבודד קובע את שעות הזרם הנדרשות מחודשים קודמים.

. טוויץ ‘מעריך כי הדבר ייצג עלייה של 50-150% יותר רווחים עבור מרבית היוצרים. להלן כמה משינויי המפתח.

  • .
  • .
  • סניפים ושותפים יכולים להשבית מודעות לפני גלילה לטובת הפסקות מודעות רגילות עם הפרמטרים הבאים.
    • 30 שניות או הפסקת מודעות ארוכה יותר = 10 דקות של מודעות טרום רול מושבתות

    אמנם אין סכום ספציפי שזרם טוויץ ‘יכול לצפות לקבל מהכנסות מודעות, אך ברור כי טוויץ’ מתייחס לדאגות של סטרים ליצירת מבנים לחלוקת הכנסות שיביאו יותר כסף ליוצרים בנוסף להצבת מודעות רק כאשר הוא מועיל לערוץ זה מופיע ב.