Sub Sub Sub Sub Sub לזרמים של אנימציה וסטטי – Own 3D ����, 75 טוויץ ‘פופולרי ביותר! משמעות ומקור

0

. אבל עבורנו ב- 3D, זה יותר תמריץ עבור האמנים המוכשרים שלנו להכין רגשים גדולים. בחנות שלנו תוכלו למצוא הרבה מרגשי טוויץ ‘שונים כמעט לכל מצב רוח שתרצו להעביר ובכל אירוע. לא משנה אם אתה מרגיש מגושם, קודר, שמח או משוגע- החנות 3D מצוידת כך שכולם יוכלו למצוא בדיוק את מרגשי העוויתות הנכונים שהם צריכים. אנו מזמינים אתכם לגלוש במבחר הרחב שלנו של מרגשי טוויץ ‘ולקבל השראה מהמגוון הגדול של העיצובים שיש לנו.

אמצעי טוויץ ‘מונפשים וסטטיים

האם אתה חושב שאתה זקוק לרגמים טובים יותר ממה ש- Twitch כבר מספק לך? אז אתה צריך כמה מרגשי הפרימיום שלנו לטוויץ ‘. בין אם אתה רוצה אמורה של טוויץ ‘סטטי או אפילו אמורה מונפשת, Own3D מספקת כל מיני מרגשים לכל המצבים. אספקת מרגשי אנימציה של פרמיום משלך בערוץ שלך מציעה ערך מוסף עצום גם לך וגם לקהילה שלך.

קנו את כל העיצובים המציגים 0 מתוך 0 תוצאות בביצועים של טוויץ

משוגעים, מפוארים וחמודים חמודים מרגשים מ- Own3D

בדומה לתחומי חיים רבים אחרים, לא לכולם יש את אותו הטעם ברגשים. אבל עבורנו ב- 3D, זה יותר תמריץ עבור האמנים המוכשרים שלנו להכין רגשים גדולים. בחנות שלנו תוכלו למצוא הרבה מרגשי טוויץ ‘שונים כמעט לכל מצב רוח שתרצו להעביר ובכל אירוע. לא משנה אם אתה מרגיש מגושם, קודר, שמח או משוגע- החנות 3D מצוידת כך שכולם יוכלו למצוא בדיוק את מרגשי העוויתות הנכונים שהם צריכים. .

קח את הצ’אט שלך לשלב הבא עם אמיץ ‘אנימציה!

זה לא סוד שאמלים יכולים לעזור לך לקרב אותך ואת הקהילה שלך. ? ובכן, זה פשוט: עם טוויץ האנימציה הייחודי! בעוד שמרשימים “רגילים” של טוויץ. ניתן לפרסם את Twitch Emetes Amantip. מרגשי אנימציה גורמים לחדרי צ’אט להיראות חיים מתמיד והם מתרגשים עוד יותר. בחנות שלנו תמצאו טונות של מרגשי אנימציה מדהימים שבהחלט כדאי לכם לבדוק.

מצא מרשיקים מתאימים לזרם שלך

לא משנה איך נראה הזרם שלך, אתה יכול למצוא את המשנה הנכון ועוד ב- Own3d משלו. אם יש לך שכבת טוויץ. הצופים שלך יתפלאו עד כמה כל דבר מתאים לזרם שלך בזרם שלך!

הראה את הסגנון שלך

הראה את הסגנון שלך

תוכלו למצוא את סאב -סאב המושלם לכל מצב רוח ונושא.

תאימות מלאה

תאימות מלאה

ניתן להשתמש ברגשות אלה על טוויץ ‘, מחלוקת ופלטפורמות רבות אחרות!

נעשה באהבה

נעשה באהבה

Sub Sub Stemes שלנו נוצרים תוך תשומת לב לפרטים הקטנים.

תמיכה 24/7

!

75 מרגשי טוויץ ‘המשומשים ביותר – משמעות ומקור

בכל שנייה משמשים אלפי מרגשים על פני טוויץ ‘, ומעבירים כמה רגשות ומחשבות כאשר משתמשים מתקשרים זה עם זה. עם כל כך הרבה מרגשים, זה יכול להיות מכריע עבור חדש להבין אפילו את מרשי הטוויץ ‘הפופולריים ביותר.

בעוד שהפלטפורמה מוסיפה מעת לעת אמוג’ים חדשים כדי להתמודד עם ה- Twitch Emetes המשומשים ביותר, משתמשי טוויץ ‘רבים מורידים את התוסף BTTV. פלטפורמת צד ג ‘זו מעניקה למשתמשים מגוון רחב יותר של אפשרויות בעת ההחלטה אילו תמצה לבחור.

כדי לעזור לשלב אותך בקהילה, רשמנו 75 מרגשי הטוויץ ‘הפופולריים ביותר המשמשים בפלטפורמה בכל יום. בעוד שניתן לראות חלק רק עם הרחבת BTTV, הבנת המשמעות שמאחורי אלה תעזור לך לצלול עמוק יותר לתרבות העווית. .

עיין ברשימת המוזיקה הטובה ביותר ללא תמלוגים

לחץ על התמונה כדי לקפוץ לדף.

טוויץ 'קאפה אמוטה Lul Twitch Emote Trihard Twitch Global Emote Pogchamp Twitch Global Emote מונקס 200 kekw emote פפלה אמוטה 4ד טוויץ 'אמוטה גלובלית CMONBRUH GLOBAL TWITCH EMOTE טוויץ 'אמוטה של ​​לב גלובלי Hahaa global twitch emote מונקו Pausechamp-200 4 משרדים SADGE-200 gachigasm Twitch Global Emote Pepehand Twitch Global Emetes jebaited Global Twitch Emote MINGLEE TWITCH GLOBAL EMOTE Weirdchamp Monkagiga Emote pjsalt twitch global emetes מונכה Feelstrongman Emote Forsencd emote פוג 2 Smorc Twitch Global Emote mrdestructoid Twitch Global Emote מונקאהממ אמורה 2 כישלון הייגיס Squad2 להוציא prchase אמצעי תורן 1 מרגיש רע בן אדם Feelgoodman קרייגזמה Swiftrage עוצמת דם פוגו האילומינטי פוג'רס דודודו Babyrage Morphinetime תושב Sleeper Twitch Global Emote נראה טוב Monkaomega Emote Wutface אייאיה אמוטה SSSSSS BlackLivesMatter EMOTE Widepeepohappy 3EAD EMOTE כן emote פפגה KKONA Kkomrade emote 1 Feelbirthdayman

שאלות נפוצות

מהו האמיץ ‘הטוויץ’ הפופולרי ביותר?

Trihard Lul Heart

בזמן כתיבת שורות אלה, טריחארד היה הטוויץ ‘הנפוץ ביותר, בכמעט חצי מיליארד שימושים. .

?

לינגו של טוויץ. אלה מילים שנולדו מפלטפורמת הסטרימינג וממשיכות לשמש ולהבין כלאחר יד על בסיס יומיומי. .

כיצד אוכל להשתמש ב- Twitch Emetes?

. .

מי הם The Twitch Emetes?

רבים מרגשי הטוויץ ‘מבוססים על זרמי טוויץ’ או צוות טוויץ ‘. דוגמאות לכך כוללות את קאפה, הייגיס ופרצ’ה לצוות הטוויץ ‘ופוגצ’מפ, מינגלי וקקונה לסטרימרים.

מה גורם לטוויץ ‘טוב?

Twitch Emetes הופכים פופולריים במקום שיש כוונה ברורה לאופן השימוש בהם. .

כיצד אוכל להשתמש ב- BetterTTV Emetes?

. בשלב זה, כל מה שתצטרך לעשות הוא להקליד את הטקסט הנוגע ל- Emote בצ’אט וה- EMOTE יוצג לצד EMETES גלובלי פופולרי אחר של Twitch Global.

. אנו מייצרים הדרכות איכותיות ומדריכים חדשניים ומפורטים המכסים את כל ההיבטים של הענף. . אני מקווה שתצטרף אלינו לרכיבה.