איך לצפות בדיבורים איתי | מה לצפות, כאשר הסרט Talk Ty Me יהיה זמין לזרם ואיך לצפות

0

איך לראות את ‘לדבר איתי’, האימה הכי מפחידה של A24 עד כה

. הסרט זמין להשכרה או רכישה ב- Prime Video, Google Play, YouTube ועוד.

איך לצפות בדיבורים איתי

.

סופי ווילד ב- Talk איתי (קרדיט תמונה: A24)

אם אתה במצב רוח להפחד טוב, ייתכן שתרצה לצפות דבר איתי, סרט אימה חדש מ- A24 שזכה לביקורות נלהבות (“מוסמך טרי” 96% על עגבניות רקובות). מה לצפות דבר איתי סקור את הסרט “פליק החזקה מפחידה לדור Tiktok.

. אבל קהלים כלליים יכולים כעת לראות על מה כל המהומה עם הסרט החדש הזה של 2023.

הנה כל מה שאתה צריך לדעת איך לצפות עכשיו.

איך לצפות בדיבורים איתי בבתי קולנוע

דבר איתי עדיין משחק בבתי הקולנוע הנבחרים. דבר איתי משחק באזור שלך. אתה יכול גם לרכוש את הכרטיס שלך לסרט ישירות דרך אתרים אלה.

מעריצי קולנוע, הקפידו לבדוק את המדריך שלנו בנושא מנויים ותוכניות חברות, המפרטות את ההצעות של הרבה שרשראות קולנוע בארה”ב ובריטניה עבורכם בכדי לקבל מוזלים, בחינם או הקצאת כרטיסי קולנוע בכל חודש, כמו גם מבצעים על ויתורים ועוד.

זה לדבר איתי סטרימינג?

אתה יכול גם לצפות בדיבורים איתי בבית עכשיו דרך פלטפורמות דיגיטליות לפי דרישה. הסרט זמין להשכרה או רכישה ב- Prime Video, Google Play, YouTube ועוד.

דבר איתי ב- DVD

DVD/Blu-ray החל מה -3 באוקטובר.

דבר איתי . הסיפור עוקב אחר קבוצת חברים שמגלים כיצד להעלות רוחות באמצעות יד חניכה. .

צוות השחקנים מציג את סופי ווילד, אלכסנדרה ג’נסן, מירנדה אוטו, ג’ו בירד ואוטיס דנג’י.

צפה ב דבר איתי טריילר ממש כאן.

קבלו את מה לצפות בניוזלטר

העדכונים האחרונים, הביקורות והסדרה הבלתי ניתנת לביצוע לצפייה ועוד!

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

מייקל בלדרסטון

מייקל בלדרסטון הוא עורך בידור ועוזר מנהל מבוסס די.סי. לבזבז את רוב זמנו בצפייה בסרטים חדשים בתיאטרון או בקלאסיקות ב- TCM, כמה מהסרטים האהובים על מייקל כוללים קזבלנקה, !, שתיקת הכבשים, , קן הקוקיה וכן מלחמת הכוכבים. בצד הטלוויזיה הוא נהנה עיוורים שיאיים, . מייזל, Saturday Night Live, רק מקרי רצח בבניין ותמיד עומד ל סיינפלד חוזר מחדש. עקוב אחר letterboxd.

תצוגה מקדימה לשיחה איתי - טריילר רשמי (סרטי גובה)

ברור לראות שליל כל הקדושים הגיע מוקדם השנה. של דיסני האחוזה הרדופה גרסה מחודשת מגיעה באוגוסט, עוד מעלה התוכן יתגלגל בספטמבר, וביום זה ביולי ממש, A24 הכניס אותנו לאימה מצמררת חדשה לאנשי הסרטים נגד השבבים: דבר איתי.

חברת Indie Arthout פעילות טבעית, חריפה, וכן . המכשפה, בכיכובו של אניה טיילור-ג’וי. ובחמש השנים האחרונות מעמדם המשיך לעלות, כאשר כל שחרור אימה פופולרי יותר מהאחרון. פְּנִינָה ל ל גופות גופות גופות, חברת ההפקה הרחיבה את תיק האימה שלה עם סרטי להיטים שמשלבים סיפור סיפורים חזק עם יציקה מהממת ומפחדים עצם. בקיץ הקרוב A24 נוקטת את התנופה הגדולה ביותר שלה עד כה, עם סרט שחובבי האימה מכנים את הסרט הכי מפחיד שיצא אי פעם.

מה זה דבר איתי על?

דבר איתי, שנחתה בבתי הקולנוע כיום, עוקבת אחר ילדה שבמלאת מותה של אמה אוספת את חבריה לחקור את “הצד השני” בעזרת יד חניכה. קו העלילה עצמו לא בדיוק ממציא מחדש את גלגל האימה, סרט האימה האוסטרלי הוא פשוט ומפחיד, עדכני ומגעיל לחלוטין. .

הסרט מציג צוות של חדשים, כולל סופי ווילד, אלכסנדרה ג’נסן וג’ו בירד, ומגיע מבמאי אחים דני ומייקל פיליפו. יוצרי הקולנוע התאומים ידועים גם בשם Rackaracka, שם הבדוי שמתחתיו הם יצרו מאז 2013 בערוץ היוטיוב הפופולרי שלהם. הם התפרסמו באינטרנט בגלל סרטי הקומדיה האימה שלהם בפעולה חיה, אוספים פרסי אינטרנט יוקרתיים לאורך הדרך, כולל הפרס הזרם לערוץ הבינלאומי הטוב ביותר.

בהבאה דבר איתי . הסרט, שצולם שניהם והוקם באדלייד, דרום אוסטרליה, נמכר בתחילה בפסטיבל קאן 2022, אך ראה את הבכורה העולמית שלו בהרכב של פסטיבל סאנדנס 2023. .

?

משחק רק בבתי הקולנוע כרגע, וזה לטובה. סרט גדול זה ומפחיד זה מתחנן להיראות על מסך כסף ענק בחדר שחור-מגרש, עם הנוחות של 50+ צופים מבועתים באותה מידה. ?

.