מוצא אבוד (TCG) – Bulbapedia, אנציקלופדיה הפוקימון מונע הקהילה, 25 כרטיסי הפוקימון החשובים ביותר בחרב/מגן אבודים מקור

0

25 כרטיסי הפוקימון TCG החשובים ביותר במערכת המוצא האבודה החדשה

א הערך של הכרטיס נקבע בדרך כלל על ידי השילוב של שני גורמים: הנדירות, ויכולת המשחק. . עם זאת, אם קלף מוכיח גם כשימוש רב בעת משחק TCG, זה ייתן לו דחיפה נוספת.

Pokémon TCG: חרב ומגן – מוצא בולט (יַפָּנִית: ロスト アビス ) הוא השם שניתן להרחבה העיקרית האחת עשרה של קלפים מסדרת Sword & Shield של משחק קלפי המסחר של פוקימון (עידן החרב והמגן ביפן). ההרחבה מציגה מחדש כרטיסים המקיימים אינטראקציה עם האזור האבוד.

תוכן

  • מידע אחד
  • 3 גלריה
  • 4 בשפות אחרות

מֵידָע

. ביפן הוא שוחרר כמו אבוד תהום . מקור אבוד מורכב מכרטיסים שמקורם בהתרחבות התהום היפנית, תת-קבוצה של פנטזמה כהה, סיפוני Vstar & Vmax ברמה גבוהה, קלפים מרגע הלהט, הלהטוטות בחלל והרחבות אזור הקרב שלא היו מקומיות בזוהר אסטרלי, וחלקם שנותרו כרטיסים ממקביל ה- VMAX CLIMAX.

ה- Renegade Pokémon Giratina הוא אחד הפוקימון המוקד של ההתרחבות, המופיע ביצירת מקורו. Giratina V ו- Giratina vstar הם בין כמה קלפים שיש להם התקפות או יכולות המקיימות אינטראקציה עם האזור האבוד, מכונאי שהופיע לאחרונה בהתרחבות האקליפס הקוסמית של סדרת השמש והירח. ניתן לזהות קלפים אלה על ידי “הילה מוצלת”-סגול, ורוד וצבעוני טורקיז המקיפים את הפוקימון בהדפסים הרגילים של פוקימון V ופוקימון וסטאר וחלון האיור על הדפסים רגילים של קלפים אחרים. מוצא אבוד כולל יותר פוקימון היסואיאני, כולל הזוין זורוארק וסטאר וגודרה וסטאר היסואית, כמו גם פוקימון קורן יותר כמו קורן גרדווייר. זה כולל גם אחר גלריית מאמנים תת -קבוצה המכילה בעיקר הדפסות אמנות מלאות המתארות פוקימון לצד מאמן.

מוצא אבוד זמין באנגלית, גרמנית, צרפתית, איטלקית, ספרדית ופורטוגזית. תהום אבודים יהיו זמינים ביפנית, סינית, קוריאנית, תאילנדית ואינדונזית. כל חבילת בוסטר מקור אבודה מכילה עשרה כרטיסים מההרחבה, כרטיס קוד לשימוש עם משחק כרטיס המסחר של פוקימון בשידור חי, או כרטיס אנרגיה בסיסי או כרטיס סמן VSTAR. כל חבילת Abyss Abess אבודה מכילה חמישה קלפים מההתרחבות.

25 החשובים ביותר Pokémon TCG כרטיסים במערכת המוצא האבודה החדשה

להלן המשיכות מהאחרון חרב ומגן הגדר שיביא לך את המחירים הגדולים ביותר

פורסם ב -26 בספטמבר 2022
אנו עשויים להרוויח עמלה מקישורים בדף זה.

אוסף של כרטיסי V ממקור אבוד

Pokémon TCGהאחרון סט, מוצא אבוד, יוצא כבר כמה שבועות. .

א פוקימון הערך של הכרטיס נקבע בדרך כלל על ידי השילוב של שני גורמים: הנדירות, ויכולת המשחק. הראשון בהחלט הוא הגורם הגדול יותר, עם המשיכות הנדירות ביותר כמו כרטיסי אמנות חלופיים, או כרטיסי זהב נדירים סודיים, תמיד מביאים את המחירים הגבוהים ביותר. עם זאת, אם קלף מוכיח גם כשימוש רב בעת משחק TCG, זה ייתן לו דחיפה נוספת.

. שום דבר בהשוואה להתפתחות של שמיים המבוקשים להפליא של Alt-Art-Art umbreon Vmax, שכיום הוא מחליף ידיים ליותר מ -430 דולר, אך עדיין גבוה יותר מכל שלושת המערכות ששוחררו בין השניים. (אתה יכול לטעון כוכבים מבריקים זה יותר באופן כללי סט בעל ערך, בהתחשב במספר של מעל 20 $ כרטיסים שם, אבל אפילו Alt-Art Charizard V שלו לא ממש מגרד את סימן 200 $.

אלה, כמובן, המחירים הבלתי-אדונים שלהם, כאשר המספרים גדלו בהרבה אם נשלחים לחברות כמו PSA כדי לקבל ציון, במיוחד אם הם יכולים להשיג את אותו כובש את ה- PSA 10. (למשל, לתרשימות המחירים יש את Charizard Stars מבריקים במחיר של 470 דולר עבור PSA 10!)

פוקימון כרטיסים במטרה להרוויח כסף מהמשיכות שלך. אתה צריך לצפות רק באחד מהסרטונים של פוקרב שמנסים לגלות עד כמה זה לא סביר או בלתי אפשרי, ואיך כמעט תמיד תאבד סכומי כסף ענקיים. אל תעשה את זה.

אז בואו נסתדק עם 25 הקלפים היקרים ביותר במוצא אבוד. תרשים מחירים ושחקן TCG, וברור שהשוק משתולל בפראות כל יום.