? מגמות Tiktok עכשיו (עודכן בספטמבר 2023)

0

מגמות Tiktok עכשיו (עודכן בספטמבר 2023)

פרסום סרטון באמצעות פילטר זה והצליל הזה בו אתה מגיב לאפשרויות ‘ארוחת ילדות’ המסנן מראה לך. .

.

..

מכיוון שההתחלה הצנועה למדי שלה כאפליקציית ריקוד, Tiktok הוא כיום עיקרי לתוכן על עסקים, אופנה, טיפול עצמי, כושר ועוד הרבה.

.

.

.

סטטוס צמיחת חיפוש: רגיל

7.

. . .

.

לא מוגדר

.

. . מוצר זה הרוויח 4.דירוג 5 כוכבים באמזון עם מעל 120,000 ביקורות.

. Booktok

לא מוגדר

+

סטטוס צמיחת חיפוש:

.

BookTok הוא תת -קהילה של Tiktok המורכבת מאנשים שנהנים לדבר על ספרים. BookTok היה מגמה מאסיבית על הרציף, בסך הכל למעלה ממאה מיליארד צפיות. סרטונים כוללים לעתים קרובות חוטים, דיונים פתוחים או בדיחות על ספרים שהמשתמשים קראו לאחרונה. .

. Tiktok גרם לי לקנות את זה

רגיל

סה”כ תצוגות טיקטוק: .

תיאור: Tiktok גרם לי לקנות אותו בעצם משמש כקטלוג מוצרים בו משפיעים ויוצרים חולקים את מחשבותיהם על פריטים שהם קנו לאחרונה. .

.

צמיחת חיפוש לחמש שנים: 1,767%

32.

. . Adoct Me הושק בשנת 2017 ומאז צבר למעלה מ -30 מיליארד צפיות. זה גם המשחק הגדול ביותר בפלטפורמת Roblox.

.

צמיחת חיפוש לחמש שנים: 8,600%

.

. .

.

צמיחת חיפוש לחמש שנים: 267%

.

תיאור: החומר הוורוד הוא משחת ניקוי רב תכליתית המסלקת עפר וזוהם עודף מהמשטחים. . .

. גימור

לא מוגדר

רגיל

.

. . .

.

לא מוגדר

+

סה”כ תצוגות טיקטוק: 869.

תיאור: . . זה מנוצל לעתים קרובות על ידי אנשים כדי לסייע בהרפיה ובוויסות דופק. .

.

צמיחת חיפוש לחמש שנים:

סטטוס צמיחת חיפוש: הִתְפּוֹצְצוּת

.

. .

.

תבחין כי המגמות הללו כולן ארוכות טווח יחסית (לא אופנות שעלולות לשכוך בעוד שבוע).

.

.

. . . למידע נוסף.

?

! .

.

.

נ.ב: ? .

הערה: . אל תהסס להגיב למטה אם אתה רוצה לצלצל עם מגמה שאתה רואה (אך הקפד לכלול תאריך) מכיוון שמגמות Tiktok יכולות לבוא וללכת כל כך מהר.

.

.

  • .

מגמות Tiktok הנוכחיות (ספטמבר 2023)

אילו טרנדים של Tiktok ראינו ללא הפסקה ב- FY שלנו לאחרונה? הנה כמה:

.

(נוסף 10 בספטמבר 2023) מגמת צילום ישנה של סבתא | דוגמא: פרסום סרטון באמצעות צליל זה משחק תרחיש בו הנכד שלך מצא תמונה ישנה שלך בצעירותך. .

.

(נוסף 28 באוגוסט 2023) מגמה “עייפה” | דוגמא: .

פרסום שפתון וידאו המסנכרן לצליל הזה עם שכבת טקסט מצחיקה המתארת ​​מצב בו היית מבקש ממישהו לשתוק.

(נוסף 21 באוגוסט 2023) מגמת חיות מחמד באוגוסט | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה מגוף ראשון POV בו אתה מרים את חיית המחמד/אהוב שלך וסובב אותם באופן דרמטי.

(הוסיף 17 באוגוסט 2023) מגמה ‘מביך את עצמך’ | דוגמא: מפרסמת מצגת צילום לצליל זה עם שלוש שקופיות, הראשונה שאומרת “מביישת את עצמך”, השנייה באומרה “או …” והסופי “מביכים את עצמך”, עם צילום מסך של רגע מביך באופן יסודי (בדרך כלל התייחסות למשהו שקרה בתרבות הפופ).

. תוכלו ללמוד עוד על כך במדריך Tiktok Trend מדריך Tiktok 1987 זה.

(הוסיף 9 באוגוסט 2023) “לעולם אל תחזור, לעולם לא מה?מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה עם שכבת טקסט מצחיקה המתאר מצב בו היית נותן למישהו שיחה פפ על אף פעם לא לתגובה (הנפוצים כוללים עבור חיות מחמד/הורים מזדקנים).

(נוסף 6 באוגוסט 2023) “התחתנתי באיטליה” טרנד | דוגמא: פרסום שפתון וידאו לסנכרן לצליל זה עם שכבת טקסט קומית/חזותיים המראים כשמישהו מעתיק אותך.

(נוסף 4 באוגוסט 2023) מגמת מסנן ארוחת ערב של ילדות | דוגמא: . הווריאציה הפופולרית ביותר של מגמה זו היא עם הסיבוב “עצירת הסרטון כשהייתי אוכלת את כל הצלחת”, אם כי יש אנשים שמשתמשים בו כדרך לבחור מה לאכול בהמשך/לבחור מה לגרום ליקיריהם לאכול.

(נוסף 2 באוגוסט 2023) “אני אוהב את האופן בו זה מרגיש להיות טרנד שונא” | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם שכבת טקסט המתארת ​​מצב בו היית בשמחה ‘תהיה שונא’ ותביא משהו שעשוי לשנות את נקודת המבט של האנשים על משהו שהם באמת אוהבים.

(נוסף 1 באוגוסט 2023) מגמות סרטי ברבי | Tiktoks על סרט הברבי הם טרנדים על פני הלוח, עם המון מיקרו מגמות שונות תחת אותה מטרייה ורודה. הפופולריות ביותר כוללות שפתיים סנכרנות באופן דרמטי לשיר זה, או שיתוף “התפקיד של קן” כמו בטיקוק הזה, או שיתוף איזה סוג של ברבי אתה (ה.. התפקיד שלך + ברבי) ומה אתה בא, כמו בטיקוק הזה.

(נוסף 30 ביולי 2023) “גורם לי לרצות לבכות” טרנד | דוגמא: פרסום שפת וידאו לסנכרן לצליל זה, עם שכבת טקסט מסבירה מצב בו תרצו לבכות.

(נוסף 28 ביולי 2023) מגמת “ילדות” | דוגמא: פרסום סרטון באמצעות שמע זה. וריאציות פופולריות כוללות רק שימוש בתבנית CAPCUT מהדוגמה, מציגה קטעי “ילדות” פשוטים (בדרך כלל סרטונים נוסטלגיים מתוקים). וריאציות אחרות כוללות שימוש בשכבת טקסט לתיאור התגלות שהפכה אותך לארג’יני מאוד (בדרך כלל קשורה להיות בת/אחות/אם, או אישה בכלל.

?מגמה | דוגמא: פרסום סרטון באמצעות תבנית Capcut מהדוגמה (בדרך כלל עם הצליל הזה), לצד שכבת טקסט קומית המסבירה מצב בו היית מרגיש אבוד ומבקש עזרה מהורה/מבוגר.

(נוסף 24 ביולי 2023) “אז שום דבר רע לא קרה? פרסום סרטון שעושה את החלקים/ראש מטלטל חלקים מהאודיו הזה עם שכבת טקסט נלווית שמראה אילו שאלות אתה עונה. יש הרבה וריאציות על המגמה הזו כרגע, שני הפופולריים ביותר הם 1) שם נשאלת אם אמרת סוד לאנשים שונים, ואז עושים את הפנים כשהם שואלים אם אמרת ל- X Menhe, או 2) איפה אתה נשאל את אותה שאלה e.ז. “האם יש בעיה?”ולא לחולל עד שהם שואלים פעמים רבות.

(נוסף 22 ביולי 2023) “למה זה מריח כמו פיפי פיפי וקקי קקי כאן?מגמה | דוגמא: פרסום וידאו שומני שומן לאודיו זה עם שכבת טקסט קומית על תרחיש בו אתה/מישהו אחר תתלונן על ריח המקום.

פרסום וידאו שומני שומן לאודיו זה עם שכבת טקסט קומית על תרחיש בו הייתם דורשים שמישהו יניח משהו מייד (ה.ז. רכישה מתכווצת, פריט מביך משלך וכו ‘.)

(נוסף 16 ביולי 2023) “5 התמונות האחרונות חסרות פנים” מגמה | דוגמא: פרסום קרוסלת צילום עם הצליל הזה ושכבת טקסט על כיסוי טקסט שאומר “חמש התמונות האחרונות שלי חסרות פנים ומדוע צילמתי אותם”, ומציג את חמש התמונות האחרונות שלך שאינן כוללות פנים והסבר קצר מדוע צילמת את התמונה הזו.

(נוסף 11 ביולי 2023) “מה הערך שלך?מגמה | דוגמא: פרסום סרטון עם פילטר זה לצליל זה המראה את תגובתך למה שהמסנן אומר את הערך שלך, מלווה לעתים קרובות בשכבת טקסט קומית.

(נוסף 8 ביולי 2023) “למה אתה מתכוון?מגמה | דוגמא: פרסום סרטון עם תבנית Capcut מהדוגמה, עם כיתוב קומי על תרחיש שבמהלכו היית שואל שוב ושוב “למה אתה מתכוון? .

?מגמה | דוגמא: .

(הוסיף 4 ביולי 2023) “אני מתי …” מגמה | דוגמא: .

(נוסף 1 ביולי 2023) “מתי תיפרד” מגמה | דוגמא: . אני לעולם לא…”

(נוסף 25 ביוני 2023) “מאחורי כל ילדה חמה” מגמה | דוגמא: .ז. סרט, שיר וכו ‘.) שהיית אובססיבי כשהיית צעיר יותר.

פרסום סרטון לצליל זה באמצעות אפקט זה בו אתה עוצר את הסרטון כאשר ‘הדגל הירוק’ על המסך אינו חל עליך.

(נוסף 18 ביוני 2023) “איך אני חושב שאני נראה לעומת. איך אני באמת נראה “טרנד | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה עם שכבת טקסט מנוגדת למה שאתה חושב שאתה נראה כמו לעשות דבר מסוים (ה.ז. איך אני חושב שאני נראה כשאני יושב בבית קפה) משתמש בפילטר הזה, ואז מראה איך אתה באמת נראה עם שכבת הטקסט “VS. איך אני באמת נראה “יחד עם המסנן הזה.

(נוסף ב- 15 ביוני 2023) “מיס ארנב התעלף” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה נופל/קלוש בפתאומיות, עם שכבת טקסט המתארת ​​מצב קומי בו היית מתעלף (ה.ז. מימוש מבהיל).

פרסום סרטון Selfie שלך ​​שנראה מסודר לצליל הזה, עם שכבת -על של טקסט המתאר משהו מביך/משהו שאתה רוצה שתוכל למנוע מלהתרחש, אבל אתה לא יכול כי זה “אירוע קאנון” אני.. משהו שצריך לקרות כדי לשמור על איזון המולטי -גוונים. משמש בדרך כלל כדי להציג חוויות קרינגי נפוצות בהתאמה שכולנו שיתפנו.

(נוסף ב- 10 ביוני 2023) הובלת מגמת CatWalk | דוגמא: . לעתים קרובות מלווה בסאונד זה.

(נוסף 8 ביוני 2023) Apple Vision Pro VR טרנד | דוגמא: באמצעות פילטר זה מעל קליפ כדי להראות למה היית משתמש ב- Apple Vision Pro VR החדש, יחד עם שכבת טקסט המתארת ​​אותו (ה.ז. קונצרט או רגע איקוני).

(נוסף 3 ביוני 2023) טרנד “הדגלים האדומים שלי” | דוגמא: פרסום סרטון של עצמך לצליל זה עם פילטר זה המראה את תגובתך לדגלים האדומים שלך כביכול.

(נוסף 1 ביוני 2023) “עזוב אותי לבד, תינוק” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה עם כיסוי טקסט מצחיק המתאר מצב בו היית מתעצבן עם מישהו ואז מיד להחניק אותם עם הרבה אהבה (ה.ז. איך זה מרגיש להיות דודה, איך זה מרגיש להיות אמא)

פרסום סרטון לצליל הזה עם קרוסלת תמונות המציגה את תמונות האוכל המועדפות עליך שצילמת.

(הוסיף 26 במאי 2023) “איך אני מפלרטט” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה במחצית הראשונה המראה לך בפילטר המטופש הזה, עם שכבת הטקסט “איך אני מפלרטט עם המחץ שלי” ואז המחצית השנייה שלך נראית טוב, בלי המסנן, עם שכבת הטקסט “איך אני מפלרטט עם אפס עניין ”.

(נוסף 23 במאי 2023) “אחד לכסף, שניים למופע” מגמה | דוגמא: .

פרסום שפתון וידאו המסנכרן לצליל זה עם שכבת טקסט המתארת ​​מצב קומי בו אתה מבולבל לגבי אנשים אקראיים שמפריעים ל”אתה הזמן “שלך בבית.

פרסום סרטון לצליל זה עם שכבת טקסט ארוכה המכסה את מרבית המסך המפרט את “דגל בז ‘” של יקירך, כלומר רק עובדה אקראית או מוזר עליהם שלא אינו דגל ירוק (סימן חיובי באמת) או דגל אדום (סימן שלילי באמת), רק דבר אקראי שנותן לך הפסקה אבל לא משנה את הדרך בה אתה מסתכל עליהם יותר מדי.

(הוסיף 15 במאי 2023) “האם אתה מתגעגע אליי” טרנד | דוגמא: .

פרסום שפתון וידאו לסנכרן לצליל זה עם שכבת טקסט הקובעת עובדה כוזבת כאמת “e.. קשה להאמין ש [הכנס עובדה] “ואז משנה את הטקסט כדי לומר” כי זה לא … “והסביר מדוע העובדה הראשונה שלך הייתה למעשה שקרית.

(נוסף 4 במאי 2023) “אתמול, היום, מחר” טרנד | דוגמא: .

(נוסף 1 במאי 2023) מגמת “מערכות יחסים משתנות” | דוגמא: פרסום סרטון עם שכבות טקסט באמצעות הצליל הזה כדי לסמיך דיאלוג ממערכת יחסים/ידידות ממש קרובה ואיך זה לדבר איתם לעומת. איך זה עכשיו, או איך זה להתחיל מחדש עם מישהו אחר.

פרסום וידאו שחוגג בזחוח לצליל הזה, יחד עם שכבת טקסט במתכונת של “אני חוגג כי לא משנה כמה החיים מתקשים, מעולם לא [הכנסתי התנהגות שאתה מוצא מביך או מתכווץ”.

(הוסיף 15 באפריל 2023) Head Over Heels Trend | דוגמא: .

פרסום סרטון באמצעות צליל זה עם שכבת טקסט, שם אתה מצחיק את הגרסה המוחלפת על עצמך על ידי תיאור איך הם נראים ‘סוג’ הם נראים.

פרסום פוסט תמונות שבו המסגרת הראשונה אתה יחד עם שכבת טקסט של כינוי חמוד שמישהו משתמש עבורך, ואז המסגרת השנייה היא צילום מסך של תוצאות החיפוש של הטקסטים שלך המכילים את הכינוי הזה. בדרך כלל מלווה בסאונד הזה.

(נוסף 9 באפריל 2023) “אם הייתי צריך לדבר על אהבה” מגמה | דוגמא: . כמה וריאציות של מגמה זו כוללות סנכרון שפתיים לאודיו, ואז מראות את מה שאתה אוהב, או מפרסמים אותה כקרוסלה שבה השקופית השנייה היא הדבר שאתה אוהב, או אפילו שינוי הרעיון מעט על ידי הוספת שכבת טקסט כמו “אם היה לי לדבר על ____ e.ז. חברות, להבות תאומות “וכו ‘.

(נוסף 5 באפריל 2023) “פעם הייתה דרך דרך” דוגמא: פרסום סרטון לשיר זה בו לקליפ הראשון יש שכבת טקסט המתארת ​​הקשר/תרחיש מסוים בו הדברים נראים חסרי תקווה או מבלבלים, ואז הקליפ השני מדגיש אפיפניה או הפתעה/פיתול מיוחדת שמצילה את היום. בדרך כלל מלווה במסנן זה לקליפ השני.

(נוסף 2 באפריל 2023) מגמת ריקוד בודדה | דוגמא: .

פרסום סרטון לצליל הזה שבו לקליפ הראשון יש שכבת טקסט שאומרת “אמא שלי אמרה לי פשוט להיות אני ואנשים יאהבו אותי”, ואחריו קליפ מצחיק או מביך שאתה מתנהג כמו מוזר.

(הוסיף 26 במרץ 2023) “הוכחה שאתה לא מכוער, זה רק זווית” טרנד | .

(נוסף 16 במרץ 2023) “שלח מרץ 2020 לי לתרדמת” | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם כיסוי טקסט המתווה דברים שקרה שישלחו את גרסת מרץ 2020 שלך לתרדמת.

(נוסף 13 במרץ, 2023) “רק רציתי ליידע אותך” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה באמצעות תבנית Capcut מהדוגמה, כאשר שכבת טקסט משתפת משהו מאוד ארצי מאוד על חייך שאתה רוצה שאחרים יהיו מודעים אליו.

פרסום שפתון וידאו המסנכרן לצליל הזה, עם שכבת -על של טקסט המתאר משהו/מישהו שאתה, שאנשים אומרים לך לעתים קרובות שאתה נראה (מבלי להבין שזה בעצם אתה).

(הוסיף 7 במרץ 2023) “השארת אותי לבד” טרנד | דוגמא: .

פרסום סרטון לצליל זה עם קליפים/שכבת טקסט המציגה מצב קומי בו היית מתלבש מישהו ושואל אם הם מרגישים בוניטה (יפה).

(נוסף 3 במרץ, 2023) מגמת לבבות לבבות | דוגמא: פרסום שפת וידיאו לסנכרן לצליל זה עם אפקט זה, ומראה עד כמה הוא תואם את המילים. !”

(נוסף 1 במרץ, 2023) מגמת שפתון מרוחה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה שאתה מייבש מחדש את השפתון שלך/מריח אותו, ואז מתנודד כדי להראות לאדם אהוב שעוזר לך לתקן אותו, מכוסה בסימני השפתון שלך.

(נוסף 26 בפברואר 2023) מגמת איפור זוהר נועז | דוגמא: פרסום סרטון באמצעות פילטר זה ולעתים קרובות הצליל הזה, או שהעיר על איך זה היית נראה אם ​​היית לומד כיצד להתאפר, או להביע הלם כיצד נראים מסננים אמיתיים בימינו, או הוספת פרשנות משלך על הריאליזם הפראי של המסנן.

(נוסף 23 בפברואר 2023) מגמת מכוניות פדרו פסקל | דוגמא: פרסום סרטון באמצעות תבנית Capcut בדוגמה, עם הצליל הזה ושכבת טקסט המתארת ​​מצב בו מישהו אחר יתבלבל או חושש, והיית נראה נרגש ולא מתרומם.

(נוסף 21 בפברואר 2023) “היא ממניטובה” טרנד | דוגמא: .

פרסום סרטון לצליל זה עם פילטר זה, מראה את תגובתך לראות גרסה מתבגרת של עצמך.

(נוסף 17 בפברואר 2023) מגמה “אני רק אנושי” | דוגמא: .

(נוסף 14 בפברואר 2023) מגמת תקרות | דוגמא: פרסום שפתון וידאו המסנכרן באופן דרמטי לשיר זה (הקולנועי יותר ואפי יותר טוב), בדרך כלל פועל ברגע שהשיר יגיע ל”אבל זה לא אמיתי “.

(נוסף 12 בפברואר 2023) “ההיסטוריה חוזרת על עצמה” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה מציג שיחה שמתקיימת בין מישהו בימינו (2023) לבין מישהו מימי קדם, שם הם מתקשרים על דברים דומים שבבעלותם או דברים שהם עושים.

(הוסיף 10 בפברואר 2023) מגמת “לא אכפת לי” | דוגמא: פרסום שפתון וידאו לסנכרן לצליל זה עם כיסוי טקסט שמראה משהו שאנשים/שונאים יגידו לך לעתים קרובות.

(נוסף 9 בפברואר 2023) מגמת כלבים רוקדים | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה ולתבנית Capcut מהדוגמה, עם שכבת טקסט מצחיקה המתארת ​​מצב בו אתה תנדנד ויתכן.

פרסום שפתון וידאו המסנכרן לצליל זה, עם שכבת טקסט המתארת ​​משהו שאתה עושה (זה עשוי להיות מביך או מתכווץ, אך אינו פשע).

פרסום סרטון לצליל הזה עם קליפ מצחיק שמראה דרך מטומטמת למות (ה.ז. עושה משהו פזיז), באמצעות תבנית Capcut מהדוגמה.

(נוסף 5 בפברואר 2023) מגמה צדדית טובה | דוגמא: .

(נוסף 4 בפברואר 2023) “אני חייב לראות אותה” מגמה | דוגמא: פרסום שפתון וידאו המסנכרן לצליל זה יחד עם שכבת טקסט שאומרת “מצאתי מישהו שיש לו יותר [הכנס מאפיין לעצמך] מאשר לך” e.ז. שיניים ישרות יותר, ריסים ארוכים יותר וכו ‘.

(נוסף 2 בפברואר 2023) טרנד וידאו למוזיקה Throwback | דוגמא: פרסום סרטון עם תבנית CAPCUT בדוגמה, תוך שימוש בקליפ וידיאו מוזיקה זורק (בדרך כלל משנות האלפיים/2010) יחד עם שכבת טקסט של POV המתארת ​​היכן היית/איך הרגשת כשאתה צופה בווידיאו המוזיקה ההוא.

פרסום סרטון לצליל זה באמצעות תבנית Capcut מהדוגמה, מציג תמונות מצחיקות שעושות עטיפות אלבום גרועות, עם שכבת טקסט שאומרת “הוכחה לא הכל יכול להיות עטיפת אלבום”.

(נוסף 29 בינואר 2023) מגמת “Smash או Pass” | דוגמא: פרסום שפתון וידאו לסנכרן לצליל זה, עם שכבת טקסט מנוגדת לדברים שאתה לא אוהב (כשאתה אומר לעבור) לעומת. דבר שאתה אוהב (לרסק).

(נוסף 27 בינואר 2023) “האם נוכל לדלג לחלק הטוב” מגמת טרנספורמציה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם תבנית Capcut מהדוגמה, מראה טרנספורמציה דרמטית, עם שכבות טקסט המראות את השנים שהתמונות השונות צולמו.

(נוסף 25 בינואר 2023) “אני מנסה לא להרוג את עצמי” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה, עם שכבת טקסט המתארת ​​מצב או זיכרון ממש מביכים.

פרסום סרטון לצליל זה באמצעות תבנית Capcut בדוגמה, מראה משהו שתתפס בו מסתכל באינטרנט שאולי אתה מנסה להסתיר מהאחר המשמעותי שלך (ה.ז. קניות, דפי אימוץ גור וכו ‘.

פרסום סרטון שעושה צחוק על מוצר/דבר שבבעלותך שאנשים שואלים עליו, אך מקורותיו האמיתיים הם למעשה ישנים סופר/מביכים. שפתיים מסנכרנות לצליל זה עם שכבת טקסט בפורמט של “כשאנשים שואלים על [הכנס מוצר] אבל זה ממש [הכנס מאיפה זה בעצם]”.

(נוסף 18 בינואר 2023) מגמה “לא אכפת לי” | דוגמא: פרסום סרטון של עצמך שפתיים מסנכרנות לצליל זה עם שכבת טקסט שמראה ביקורת שאנשים היו אומרים על משהו/מישהו שתגן ואוהב לא משנה מה.

(הוסיף 17 בינואר 2023) “שידת לילה בצורתו האמיתית” מגמה | דוגמא: .

(נוסף 16 בינואר 2023) מגמת “Me After” | דוגמא: .

(הוסיף 15 בינואר 2023) מגמת “קונדס של חבר דמיוני” | דוגמא: פרסום סרטון בו אתה מעניק מישהו על ידי העמדת פנים כאילו חברך הדמיוני נלחם בך (לעתים קרובות במכונית) ולוכד את התגובה שלו.

(נוסף 14 בינואר 2023) מגמת “וידאו ברור” | דוגמא: פרסום סרטון המציג את ההבדל בין הווידיאו במצלמה הקדמית שלך, לעומת. סרטון שצולם עם המצלמה האחורית + פלאש + המסנן ההפוך הזה. בדרך כלל מלווה בצליל זה וזה כיסוי טקסט שאומר “בדיקת האק של הווידיאו הברור”.

(נוסף 13 בינואר 2023) “שבועיים בחינם לוירוס” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה המנוגד לך תמונה בתחילת המגיפה (בדרך כלל עם שכבת טקסט שאומרת ‘שבועיים חופש ____ לנגיף’ ואז מציג תמונות או קליפים שלך עכשיו כשהמוזיקה משתתקת, מראה כמה אתה השתנית.

(נוסף ב- 10 בינואר 2023) מגמת “סיבות” | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה מציג משהו שאתה חושב שאין סיבות לעשות על ידי התחלת הסרטון שלך עם הכותרת “סיבות ל …”ואז לא מראה שום סיבות. וריאציה נוספת היא לעשות “סיבות שלא”, למשהו שאתה חושב שאנשים צריכים לעשות.

שפתיים מסנכרנות לצליל הזה תוך העמדת פנים כאילו אתה מסתיר משהו ביד שלך, ואז פותח את היד כדי לחשוף באמצעות שכבת טקסט מה ‘כישורי ההתמודדות’ שלך.

שפתיים מסנכרנות לצליל זה עם שכבת טקסט המתארת ​​תקופה שגילית עובדה כל כך מטורפת עד שסירבת להאמין שזה נכון.

(נוסף 2 בינואר 2023) “כניסה ל 2023” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה עם קליפ ריקודים ושכבת טקסט מצחיקה המתארת ​​את מה שתכנס 2023 עם.

טרנדי Tiktok בעבר

אנו נשאיר ארכיון של מגמות Tiktok בעבר למטה, מכיוון היי, אתה אף פעם לא יודע! לטרנדים יש דרך ליצור קאמבק.

(נוסף 30 בדצמבר 2022) מגמת “עונת 2022” | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם סיכום של זיכרונות 2022 שלך.

(נוסף 26 בדצמבר 2022) מגמה “סלבריטאים אהובים מתים” | דוגמא: .

(נוסף 22 בדצמבר 2022) “הפיכת אמא שלי אלי” טרנד | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה מראה לאמא שלך בבגדיה הרגילים, ואז לבושה עם השיער/האיפור שלה כמו שהיית עושה, כדי להראות מה סגנון ההבדל הגדול עושה.

(נוסף 16 בדצמבר 2022) מגמת המהירות הגרגירה | דוגמא: פרסום סרטון אסתטי עם תבנית Capcut בדוגמה לצליל זה.

(נוסף 14 בדצמבר 2022) “מי יכול?מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה, עם שכבת טקסט שואלת “מי יכול [להכניס התנהגות/אמונה/תכונה שיש לך]?”ואז מצביע על עצמך באופן דרמטי כשהקצב יורד.

(נוסף 11 בדצמבר 2022) “הנחתי את המנה על הזכוכית” מגמה | דוגמא: פרסום שפתון וידאו המסנכרן לצליל הזה, בדרך כלל עם חבר, עם שכבת טקסט מצחיקה המתארת ​​מצב שאתה עם מישהו אחר והם ממשיכים לשאול שאלות מטומטמות על סיפור שאתה מספר.

פרסום סרטון עם אפקט זה סנכרון שפתיים לצליל הזה, וגורם לו להיראות כאילו אתה מדאיג/יש לך דרמה עם עצמך.

(הוסיף 7 בדצמבר 2022) “מי היא?מגמה | דוגמא: פרסום את הקליפ זולנדר שנראה בדוגמה לצד הצליל הזה, עם שכבת -על של טקסט המתאר מצב קומי בו היית מבט למטה ו”מי היא היא?”רגע בחיים האמיתיים.

(הוסיף 4 בדצמבר 2022) “אתה עושה לי un poco loco” טרנד | דוגמא: פרסום שפתון וידאו המסנכרן לצליל זה, עם שכבות טקסט המתארות שיחה בה יש לך אינטראקציה מתסכלת שגורמת לך להרגיש כמו להשתגע.

(נוסף 1 בדצמבר 2022) מגמת הריקוד ביום רביעי | דוגמא: .

(נוסף 30 בנובמבר 2022) מגמת “ינואר ME” | דוגמא: .

(הוסיף 28 בנובמבר 2022) “Me בדרך שלי” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה עם תבנית Capcut מהסרטון לדוגמה, עם שכבת טקסט שאומרת “אני בדרך ל …” המגמה הזו המריאה כל כך הרבה, יש וריאציות חדשות לכך שצץ אז אלה עשויים להיות שווים קופץ הלאה, כמו זה.

(נוסף 25 בנובמבר 2022) “איפה הבית שלך?מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה, כאשר הצילום הראשון מראה לך מחבק את האוויר, לצד שכבת הטקסט “איפה הבית שלך?”ואז עובר לחיבוק אדם אהוב בקליפ השני.

(נוסף 23 בנובמבר 2022) טרנד “שמח שמח שמח” | דוגמא: .

(נוסף 21 בנובמבר 2022) “הגיע הזמן!!מגמה | דוגמא: מפרסמים סרטון לצליל הזה, רוקדים באדישות כדי להראות כמה אתה מתרגש ממשהו, עם שכבת טקסט המתארת ​​מצב שבו אתה מתרגש מכך “הגיע הזמן!” בשביל משהו.

(הוסיף 19 בנובמבר 2022) “כמה פסיכו אני יכול להיות” מגמה | דוגמא: .

(נוסף 17 בנובמבר 2022) מגמת קפיצה | דוגמא: פרסום שפתון וידאו לסנכרן לצליל זה, עם שכבת טקסט קומית על משהו שתחשיב כנחת קפיצה. הקפד להשתמש באפקט זה כאשר הצליל הולך “aoooh!”

(נוסף 15 בנובמבר 2022) “אני בוהה במגמת ___ טקסט” | דוגמא: פרסום סרטון עם הצליל הזה בו אתה מראה לעצמך מגיב לטקסט שאתה לא בטוח כיצד להגיב אליו (בדרך כלל בוהה בריק בזמן שאתה נעים במיטה), עם שכבת טקסט מסבירה את הודעת הטקסט שאתה לא בטוח איך להגיב לה.

((נוסף 13 בנובמבר 2022) מגמת משחק הפשע | דוגמא: פרסום סרטון באמצעות אפקט הקול של טריקים על Tiktok, שם אתה מכה. ואז, אתה מבקש מהם להחזיק את ז’קט הפרעוש ולהעמיד פנים שהם מכניסים אותו לידם, ושואל אותם אם הם מאמינים שיש פרעוש על היד שלך. .

פרסום סרטון לסאונד הזה המציג משהו שאתה מוצא ממכר, כאשר הקליפ הראשון יש שכבת טקסט שאומר “ההתמכרות D..ר ‘.. לא הזהיר אותי מפני “(או” ההתמכרות שההורים שלי לא הזהירו אותי “) ואז הקליפ הבא מראה למה אתה מכור.

(נוסף 8 בנובמבר 2022) “החלק פנימה, החלק החוצה” מגמה | דוגמא: .

(הוסיף 5 בנובמבר 2022) “מי היא? פרסום סרטון לצליל הזה שמתחיל בתמונה ישנה שלך זוהר מראש עם שכבת הטקסט “מי היא?”, ואז מציג את הזוהר האפי שלך ואיך אתה נראה עכשיו.

(הוסיף 3 בנובמבר 2022) “דלף את התמונות שלך” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון Selfie לצליל הזה עם שכבת טקסט שאומרת “תן לנו 10000 דולר או שנדליף את התמונות שלך” ואז נניח שכבת טקסט שאומרת “התמונות שלי:” מציגות תמונות מביכות או מטופשות במצלמה שלך גליל המצלמה שלך.

(נוסף 1 בנובמבר 2022) “חוזר לחיים” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה שלכם חוזרים לחיים/קמים לתחייה (בדרך כלל סרטון בהפוך מכם עולים) לצד שכבת טקסט מצחיקה המתארת ​​את המצב שיחזיר אתכם לחיים.

(נוסף 31 באוקטובר 2022) מגמת המוח | דוגמא: פרסום קליפ שלך מסתכל על המצלמה לשיר הזה עם שכבת טקסט ענקית המתארת ​​את הרגע ‘המוח שלך’, אני.ה. תוכנית ותכנית מורחבת שיישמת כדי להשיג את מה שרצית (בדרך כלל פוגשת את בן / בת הזוג).

(הוסיף 29 באוקטובר 2022) “להילחם על כל החותמות” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה שבועט ונלחם בתלבושת ליל כל הקדושים (הקומית) שלך, עם שכבת טקסט המתארת ​​כיצד אתה יכול להילחם בכל החותמות בגלל התחפושת שלך ______.

(נוסף 25 באוקטובר 2022) “אני הבעיה, זה אני” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה כשאתה מסנכרן למילים עם שכבת טקסט המתארת ​​מצב בו היית מודה שאתה הבעיה.

(הוסיף 22 באוקטובר 2022) “אני חוזר בשבילך, מותק” טרנד | דוגמא: .

(נוסף 20 באוקטובר 2022) “שוכב במיטה לבד” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה מקבל קבוצת אנשים לשיר את השורה הראשונה באופן דרמטי עם האורות דולקים, ואז מעבירים את המיקוד ל’כוכב ‘אחד מאחוריה אותם, לקבלת אפקט אפי.

פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה מנוגד לתמונות שלך בגיל 16 לתמונות שלך עכשיו, מלווה בדרך כלל בקליפ מבוא שאומר “מדוע המגמה הזו הופכת אותי כל כך לארגונית?”, ושכבות טקסט שעוברות המילים (סובבות בעידן הנוכחי, אם זה לא 28, לקטע השני).

. .

(נוסף 13 באוקטובר 2022) “אף אחד לא זז, יש דם על הרצפה” מגמה | דוגמא: .

(הוסיף 10 באוקטובר 2022) טרנד “Negroni Sbagliato” | דוגמא: ביצוע שפתון וידאו לסנכרן לדיאלוג האייקוני הזה, עם שכבת -על של טקסט שמכניס את הטוויסט שלך לדיאלוג, תחילה שואל מה _____ המועדף עליך, ואחריו תשובה מפורטת.

(נוסף 6 באוקטובר 2022) “האט, בסדר?מגמה | דוגמא: הכנת סרטון לצליל זה עם שכבת טקסט המתארת ​​מצב קומי בו מישהו יצטרך להאט אותך/לעצור אותך מלהעסיק משהו.

(נוסף 2 באוקטובר 2022) “עירום על גריל חם” מגמה | דוגמא: ביצוע שפת וידאו לסנכרן לצליל זה עם שכבת טקסט המתארת ​​משהו שלעולם לא היית עושה (אני.. משהו שאתה מחשיב כל כך נורא, אתה מעדיף לשבת עירום על גריל חם מאשר לעשות את זה).

((הוסיף 28 בספטמבר 2022) “סנאי במכנסיים” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון עם חבר לצליל הזה בו אתה מסנכרן את המילים ומשתמש בפרספקטיבה מאולצת כדי שייראה כאילו האדם האחר הוא זעיר ובידיים שלך כשאתה פותח את הידיים שלך והם צורחים בסנכרון עם השיר.

(הוסיף 27 בספטמבר 2022) “אני רוצה להרוג את …” מגמה | דוגמא: .

(הוסיף 23 בספטמבר 2022) “דבר אחד בי” מגמת סיפורי סיפורים | דוגמא: הופכת טיקטוק של סיפור סיפורים לצליל הזה, שם אתה שר על הקצב האינסטרומנטלי ומספר סיפור מטורף בזמן שירה/ראפינג.

(נוסף 20 בספטמבר 2022) “אולי אני מאוהב” טרנד | דוגמא: ביצוע שפת וידאו לסנכרן לצליל זה עם האחר המשמעותי שלך, בדרך כלל עם הסרטון שצולם בכיוון נוף.

. בדרך כלל לפי אדם אהוב. (הערה: הפורמט הסטנדרטי הוא 24 תמונות לפקודה, שלוקח הרבה עבודה!)

(נוסף 11 בספטמבר 2022) “אני הולך לקחת את הזמן שלי” טרנד | דוגמא: מפרסמים סרטון לצליל זה בו אתה מציג דיאלוג בין שני אנשים, בדרך כלל קיצץ קדימה ואחורה בסנכרון עם השיר יחד עם שכבת טקסט המתארת ​​את הדיאלוג. הווריאציות כוללות שימוש בשורה “אני הולך לקחת את הזמן שלי” בסוף כחלק מהדיאלוג, או פשוט להשתמש בשורה זו כדי בניגוד להתנהגות פזיזה עם האחראי שנדון בקווים לפני כן.

פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה מציג תכונות שמשמעותן זוג אנשים עתידים להיות ביחד (בין אם כחברים או בזוגיות), כאשר הקליפ הראשון מציג אדם ושכבת טקסט תיאורית של תכונה האמורה, אז שנייה קליפ עם שכבת טקסט תיאורית של תכונה האמורה, ולבסוף קליפ משניכם יחד עם המילים “כבול להתאהב” שצץ על המסך בסנכרון עם השיר.

(נוסף 7 בספטמבר 2022) מגמת “רגע עכבר” | דוגמא: פרסום סרטונים שמשתפים את רגעי העכבר העצוב שלך, אני.ה. רגעים שאתה אוכל לבד, מלווים לעתים קרובות בשכבת טקסט על כתיבת הרגעים האלה, או איך הם גורמים לך להרגיש. יש אנשים שמשימים עליו פיתול עצוב, אחרים מסגרים אותו כרגע של שלווה מאושרת.

((הוסיף 2 בספטמבר 2022) “זו בעיה כשאני עושה את זה” מגמה | דוגמא: .

(נוסף 1 בספטמבר 2022) מגמת “עזור לי” | דוגמא: הכנת סרטון לצליל הזה במקום שנראה שאתה מנסה להתעלם מהשמע הצורח לעזרה, עם שכבת טקסט המתארת ​​מצב שמישהו יבקש ממך סיוע אבל אתה לא באמת רוצה לעזור.

(נוסף 28 באוגוסט 2022) “זה תירס! . היבטים אחרים של המגמה פשוט כוללים שימוש בשיר ליצירת סרטונים על תירס, או מחדש מחדש את השיר בדרכים מהנות.

(נוסף 25 באוגוסט 2022) “הכל מדהים?מגמה | דוגמא: יצירת סרטון רק מקליט את הפנים שלך לצליל הזה, עם שכבת טקסט בפורמט של “הכל מדהים? אוקיי מה עם [הכנס דבר נורא]? ?”

(נוסף 21 באוגוסט 2022) מגמת חיזוי מוות AI | דוגמא: הקלטת סרטון לצליל זה בו אתה מגיב לתוצאות של פילטר זה, בו אתה מקליד “מותי” כדי להראות ציור שנוצר על ידי AI של איך תמות.

(הוסיף 19 באוגוסט 2022) “איך אוכל להסביר את עצמי” מגמה | דוגמא: .

פרסום סרטון לצליל הזה שמתחיל בקליפ שלך ושכבת טקסט שאומרת “הצג 3 תמונות ב- Ice Ice Baby”, ואחריו שלוש תמונות (בדרך כלל צמא מלכודות) שלך מסונכרנות עם תינוק הקרח בשיר.

(נוסף 16 באוגוסט 2022) “אין השפעה עלי” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם שכבת טקסט בפורמט של “לא [ראיון, סרט, סצנה, ציטוט, ספר וכו ‘] אי פעם השפיע עלי”, ואז מראה קליפ שבאמת אכן השפיע עליך עמוק.

(נוסף 15 באוגוסט 2022) “מה לכל הרוחות קורה בבית הנבחרים?מגמה | דוגמא: .

פרסום סרטון לשפתיים צליליות סנכרנות למילים עם שכבת טקסט המתארת ​​מצב (קומי) בו תתקבל רע ולא ‘לא נהנים ממנו’.

(נוסף 13 באוגוסט 2022) “יכולתי לומר את זה” מגמה | דוגמא: פרסום שפת וידאו המסנכרנת את המילים לצליל זה ומשתמש בטקסט מכסים כדי לניגוד דרכים שאמרת משהו לעומת. עוד דרך קשה יותר, פגומה וכנה יותר אתה יכול לתאר את המצב.

(נוסף 11 באוגוסט 2022) שמך לעומת השם שהיית אמור לקבל | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה שבו אתה מנוגד לשמך האמיתי ולמה שכמעט נקראת באמצעות שכבת טקסט ותמונות המציגות צדדים שונים של האישיות שלך שמתאימים לשני השמות השונים.

פרסום קולאז ‘וידאו לצילום לצליל זה בו העריכות תואמות בצורה מושלמת את המוזיקה.

(הוסיף 7 באוגוסט 2022) “אני המעריץ הגדול ביותר שלך” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה בו אתה מסנכרן למילים (בדרך כלל באופן דרמטי) תוך העמדת פנים שאתה פוגש מישהו שאתה מעריץ מסיבי, בדרך כלל עם שכבת טקסט במתכונת של “אני פוגש את הממציא של _____”.

(נוסף 4 באוגוסט 2022) מגמת “אני מפוצץ” | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה המציג סרטון ויראלי שלא ציפית לפוצץ, שם הקליפ הראשון הוא סרטון שלך ושכבת טקסט המתארת ​​משהו שפרסמת בתמימות יום אחד, לא חושבת על זה, ואז מהיר צילום מסך של ספירת התצוגה של הווידיאו המגה-ויראלי שהיה לך מכיוון שהצליל הולך “אני מפוצץ”.

(הוסיף 2 באוגוסט 2022) “אני מפחד מ” מגמה | דוגמא: . לעתים קרובות מלווה בשכבת טקסט שמסתנכרנת עם המילים, ואמוג’ים במקום “האריות, הנמרים והדובים”.

((נוסף 1 באוגוסט 2022) מגמת סלע צפה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה בו הקליפ הראשון מראה לך עם כיסוי טקסט המתאר מצב בו אתה מרגיש חרד או חסר ביטחון, ואחריו קליפ שני שמתקרב מהארץ ומראה כיצד עולמנו הוא רק חלק קטן מהיקום, ומדגים שאסור לנו להזיע את החומר הקטן כי בסופו של יום, כולנו רק כתמים זעירים ביקום.

פרסום וידאו שלך מסנכרן שפתיים לצליל זה בו אתה משתמש בשכבת טקסט כדי להראות על מה אתה מבלה “80% מזמנך בדיבורים”, במילים אחרות, על מה אתה אובססיבי.

(נוסף 25 ביולי 2022) טלפון סודי מגלה מגמה | דוגמא: .. ריסוק נוכחי, אדם גולמי שאתה מכיר וכו ‘, המתעד זה את התגובות של זה מבלי להציג את התמונות למצלמה.

! פרסום סרטון לצליל הזה (בדרך כלל עם שני אנשים) שומם את המילים, עם שכבת טקסט מצחיקה המתארת ​​מצב שאחד מכם כועס על כך שנאמר לו לא על משהו.

(נוסף 21 ביולי 2022) מגמת “כינוי” | דוגמא: .

פרסום סרטון לצליל הזה עם המסנן הזה, עם שכבת טקסט מצחיקה המתארת ​​מצב שאתה מדבר הרבה ומעצבן.

(נוסף 17 ביולי 2022) אבד במגמת התרגום | דוגמא: . הסרטונים בדרך כלל עוברים בפורמט זה: אדם מספר 1 אומר משהו באנגלית רגילה, ואז זה חותך לאדם מספר 2 שנראה מבולבל, ואז אדם מספר 1 מנסח מחדש את המשפט הראשוני שלהם אך לסלנג (בדרך כלל gen z), ואז זה חותך לאדם # 2 מגיבים והבנה למה הם מתכוונים.

פרסום סרטון לצליל זה, חיזוק מחדש של תקופה בה גרסה צעירה יותר מכם הגיבה יתר על המידה על פיסת חדשות אקראית כי (במבט לאחור) לא ממש השפיעו עליכם כל כך הרבה. לעתים קרובות פילטר זה משמש כדי להראות ילד-אתה מתנתק בתגובה לחדשות.

.) במתכונת של “לעולם לא אבין איך אנשים מסתפקים ברע [הכנס קשר רלוונטי]”. יש לי [שם]. [שם] עושה A, B ו-, C “, ומקפיד לכלול רשימה של דברים/תכונות נחמדים לגבי [שם].

(הוסיף 10 ביולי 2022) “ספר לי משהו שיעצבן אותי” טרנד | הצליל הזה, עם שכבת טקסט/צילום מסך המציג משהו שמעצבן אותך מייד מיד לפני שאומר “כן שיעשה את זה”.

(הוסיף 6 ביולי 2022) מגמת “דפיקה דפיקה” | דוגמא: .

(נוסף 4 ביולי 2022) “EW, זה כל כך מתכווץ” מגמה | דוגמא: פרסום שפת וידאו המסנכרנת את המילים לצליל זה, עם שכבת טקסט המתארת ​​הרגל שלך כי חלקם עשויים לשקול את קרינגי, אך אתה אשם בכך.

(נוסף 1 ביולי 2022) מגמת “רבותי” של רבותי | דוגמא: אנו יודעים שזה מוזר, אבל בשבוע האחרון זה הפך לטרנד של בני נוער להתלבש בחליפות/שמלות מפוארות ללכת לצפות במניונים החדשים: עליית גרו מכיוון שהוא “סרט המאה”. סרטונים מציגים קבוצות גדולות שהולכות לראות את הסרט בלבוש רשמי, לעתים קרובות לצליל הזה.

מפרסם סרטון לצליל הזה בו אתה מסנכרן את “פשוט עצום את העיניים שלך”, עם שכבת טקסט מצחיקה המתארת ​​מצב כאשר היית אומר למישהו לעצום את העיניים ולא להסתכל/להתעלם ממה שהם רואים.

(נוסף 29 ביוני 2022) טרנד “ילדים מגניבים” | דוגמא: מפרסמים סרטון לצליל הזה איפה בקליפ הראשון, אתה מתייחס עד כמה היית צעיר היית גאה איפה אתה נמצא היום, ואז אתה מציג תמונות שלך כילד לחלק של השיר לאן הוא הולך “הלוואי אני יכול להיות כמו הילדים המגניבים “ואז כשהליריקה הופכת ל”כי כל הילדים המגניבים שהם נראים מתאימים”, אתה מראה תמונות שלך עכשיו לחיות את החיים הטובים ביותר שלך, מה שהופך את העצמי הצעיר שלך לגאה שלך.

(נוסף 28 ביוני 2022) “סימנים לא תואמים” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו יש לך שכבת טקסט בפורמט של “הייתי צריך להיפרד מהאקס שלי מכיוון שהסימנים שלנו לא היו תואמים. אני [סימן] והם [מכניסים אליהם דבר שלילי] “. .

(נוסף 27 ביוני 2022) מגמה “באופן אישי” | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה יחד עם כיסוי טקסט שמכניס הודאה עמוקה בין שני חלקים בשאלה ארצית. במילים אחרות, אתה מתחיל את שכבת העל של הטקסט על ידי שאלת שאלה ארצית, ואחריה “באופן אישי + וידוי עמוק/מהורהר שאינו קשור לשאלה, ואחריו התשובה לשאלה המקורית שלך.

פרסום סרטון לצליל זה יחד עם שכבת טקסט בפורמט של “טיפול לא מספיק, אני צריך ….

(הוסיף 23 ביוני 2022) “הכסף יחזור” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם שכבת טקסט/סרטונים המציגים זיכרון נסיעות מיוחד שאתה מחזיק ביקר, עם פורמט שכבת הטקסט “הכסף יחזור, אך לעולם לא תגיע [להכניס חוויה בלתי נשכחת] שוב”.

(נוסף 22 ביוני 2022) “היא מגמה 10” | דוגמא: . פשוט התייחסות לפורמט “היא 10, אבל …” כקווי אגרוף הפכה גם היא די פופולרית בסרטונים.

(נוסף 21 ביוני 2022) טרנד הריקוד הוראס | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה עם המסנן הזה, יחד עם שכבת טקסט מצחיקה המתארת ​​מצב שבו אתה עשוי להתבונן במבוכה עם מישהו שזז כמו ‘הוראס’ בפילטר.

(נוסף 20 ביוני 2022) החל מגמה שוב | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה שבו אתה מנוגד (דרך שכבות טקסט) שיחות עם שני אנשים שונים: הראשון עם מישהו שהיית במערכת יחסים קרובה איתו, ואז השני על ידי מישהו חדש שאתה מנסה להכיר, להזמין להציג כמה קשה יכול לנסות להתחיל שוב אחרי מערכת יחסים חדשה.

(נוסף 18 ביוני 2022) “מה התמונה שלך ‘אני כל כך בר מזל’?”| דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה מתחיל עם שכבת טקסט על סרטון של עצמך שאומר “מה שלך ‘אני כל כך בר מזל’, ואחריו גילוי מפואר של תמונה חמודה/רומנטית שמראה לכולם למה אתה מרגיש מזל ובורך. וריאציה פופולרית כוללת לשאול את האחר המשמעותי שלך מה התמונה שלהם ‘אני כל כך בר מזל’.

.

(נוסף 16 ביוני 2022) מגמה “מצחיקה מוזר” | דוגמא: פרסום שפתון וידאו סנכרן למילים של הצליל הזה, עם שכבת טקסט המתארת ​​מצב בו היית מוצא משהו מוזר.

(נוסף 15 ביוני 2022) מגמת תשלום | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה בו אתה מחזיק את כרטיס האשראי שלך בסנכרון לצפצופים, מלווה בשכבות טקסט המראות על מה אתה מוציא כסף.

(נוסף 13 ביוני 2022) מגמה “טיפשית” | דוגמא: .

(הוסיף 11 ביוני 2022) טרנד “קבלת קריסד” | דוגמא: מפרסם סרטון לצליל הזה בו אתה מפרסם שקר מזעזע, ואז הכנס סרטון של קריס ג’נר רוקד עם שכבת הטקסט “אתה פשוט הוטל על!.

פרסום סרטון לצליל הזה מנוגד לאיך שאתה נראה כשאתה עושה משהו (ה.ז. התפעלות מהתלבושת של מישהו) לעומת איך אתה נראה מנקודת המבט שלהם.

(נוסף 7 ביוני 2022) “אני הולך לחיות לנצח” טרנד | דוגמא: . .

פרסום סרטון של עצמך לצליל הזה עם שכבת טקסט המתארת ​​משהו שאנשים אומרים לך שאתה צריך ‘להתגבר’ כי זה בעבר, ואז להראות את הדבר שאתה לא יכול לעבור ברגע שהשיר יגיע ל”פעמים כשאני אני בודד … “ביט. .

פרסום שפתון וידאו המסנכרן לצליל זה עם כיסוי טקסט קומי המתאר מצב בו היית אומר את המילים האלה למישהו.

(נוסף 27 במאי 2022) “אני לא חושב שעלינו להיות ביחד” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה עם שכבת טקסט קומית בפורמט זה: “POV: אתה נפרד ממני ב- FaceTime, אבל …” יחד עם סיבה שאתה מוסח/לא אכפת לך כל כך, בשילוב איתך משחק את התיאור הזה.

(נוסף 20 במאי 2022) “כשהם …” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה פוגע בקצב עם היד/אגרוף שלך, עם שכבת טקסט שאומרת “כשהוא/היא/הם …” יחד עם משהו שאתה מוצא מושך.

(הוסיף 17 במאי 2022) “אני חוסה מוריניו” טרנד | דוגמא: פרסום שפתון וידאו לסנכרן לצליל זה עם שכבת טקסט המתארת ​​מהלך אסטרטגי/”Big Bribed Move” שלך.

(נוסף 16 במאי 2022) מגמת “כמה זמן” דוגמא: פרסום סרטון לקול זה המציג מערכת יחסים/חברות ארוכה, מציג צילום מסך מגוגל כאשר הקצב מכה בכמה ימים אתה מכיר את אותו אדם/היה במערכת יחסים איתם.

(נוסף 16 במאי 2022) מגמה רב -גופנית | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם שכבת טקסט בפורמט זה: “אם המולטי -גוון הוא אמיתי, אני מקווה …” לצד משהו מכל הלב או קומי לגבי מה שהיית רוצה אם אכן יש רב -גוון בחוץ.

(נוסף 15 במאי 2022) מסר מגמת הצ’אט הקבוצתית שלהם | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם פילטר זה לצד שכבת טקסט מעוצבת כמו שיירת טקסטים, שם הקונספט הוא זה: חיכית לאדם שראית לעזוב את החדר כדי שתוכל לשלוח לחברים שלהם ‘ צ’אט קבוצתי ושאל על עצמך, אבל התשובות שלהם אינן מה שציפית.

(נוסף 12 במאי 2022) מגמה קדימה מהירה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה שבו הסצנה הראשונה היא אתה + שכבת טקסט שמסבירה משהו שאתה עושה בעבר, ואז יש מעבר נוצץ שבו אתה “מהיר קדימה” לסצנה שנייה שיש לה שכבת טקסט המציגה היכן אתה עכשיו. ה.ז. .

.ז. אני אוהב אותו) עם פתק בסוגריים של מה שהיה בעצם (ה.ז. דיברנו רק פעם אחת).

(נוסף 8 במאי 2022) טרנד Tiktok הנצפה ביותר | דוגמא: פרסום סרטון בתגובה למדבקת שאלה זו עם שיתוף מחדש של הטיקטוק הוויראלי ביותר שלך. לעתים קרובות אנשים יוסיפו גם שכבת טקסט המציגה כמה צפיות היא קיבלה.

(נוסף 7 במאי 2022) מגמת “אני ישבת” | דוגמא: פרסום שפתון וידאו לסנכרן לצליל הזה, שם הסצינה הראשונה היא שאתה אומר “סיימתי עם השיחה הזו עכשיו” ואז תמונה של סלבריטאים ריסוק/מישהו שאתה מוצא מושך לצד שכבת הטקסט “לשבת למטה”, ואז סצנת הסיום שלכם יושבת באופן דרמטי (בדרך כלל בהילוך איטי) עם שכבת הטקסט “אני ישבת”.

(נוסף 7 במאי 2022) מגמת לולאה | דוגמא: .

(נוסף 3 במאי 2022) “30,000? פרסום סרטון לצליל זה בו אתה מסנכרן את “30,000?”באי אמון, יחד עם שכבת טקסט המסבירה מצב בו אתה רואה את המחיר או הכמות של משהו הוא סופר גבוה e.ז. כשאתה קונה מצרכים בחנות יקרה, או כשאתה רואה כמה טיקטוקס חבר שלך שלח לך.

(נוסף 2 במאי 2022) על מגמת ריקוד זמן ארורה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה שעושה את הריקוד הזה.

פרסום סרטון לצליל זה בו סצנת הפתיחה היא מחשב נייד פתוח עם “הכותרת” של הסרטון שלך שנכתב באותיות לבנות על רקע שחור רגיל, ואז עובר למונטאז ‘מגניב של קליפים מהירים עם אפקט תקלה בין הסנכרון הזה המוזיקה.

פרסום סרטון לסנכרון שפתיים צליל זה עם אפקט הדבורים הזה, עם שכבת טקסט מסבירה מצב מצחיק בו לא ניתן להפסיק אותך.

(נוסף 21 באפריל 2022) מגמת מימוש | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה בוהה בערומה מבעד לחלון למרחק, כאשר שכבת טקסט מסבירה את ההבנה שיש לך משהו בחייך בגלל “הבחירה” שעשית, יחד עם תיוג שכבת טקסט ” הבחירה “(בדרך כלל ילד, חיית מחמד, משמעותית אחרת). גרסה אחרת של מגמה זו כוללת שכבת טקסט על הבנה שיש לך.

. הטקסט צריך להתחיל עם “דבר אחד בי הוא …” ואתה נכנס לפרט שמסביר תכונה/הרגל אישיות מסוים שיש לך, אבל המפתח הוא להוסיף מספיק פירוט שבלוק הטקסט מכסה רוב גדול של המסך … כפי שהשראה השראה לפי סגנון הסרטונים החלוץ על ידי @bugeater1101.

.

(הוסיף 14 באפריל 2022) “מה היה קורה אם אתה רק קורא לטיילור למעלה? פרסום שפתון וידאו המסנכרן לצליל הזה, יחד עם כיתוב המתאר מצב מצחיק בו מישהו (בדרך כלל הורה) שאל אותך באומץ מדוע לא פשוט פונה למישהו ידוע (כמו סלבריטאי) ובקש מהם כמה סוג של טובה.

. .

(נוסף 9 באפריל 2022) לעולם אל תודיע להם את מגמת המעבר הבא שלך | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם שכבת הטקסט “לעולם אל תודיע להם את המהלך הבא שלך” לצד קליפים מכם שעושים דברים לא צפויים, בדרך כלל עם היבט ‘מזויף’ שבו אתה נראה כאילו אתה עומד לעשות משהו, אבל אז להסתובב ולעשות משהו אחר אחר לגמרי.

(נוסף 6 באפריל 2022) מגמת “ז’אנר כלבה רעה” | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה מסנכרן את המילים “אני מצטער, לא כולם מתאימים לכלבה הרעה ג’ן-רח ‘. .

(נוסף 29 במרץ, 2022) “אני בעצם עשיתי את זה בעצמי” דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה מסנכרן את המילים, לצד שכבת טקסט המסבירה תרחיש מצחיק שבו התשובה שלך תהיה “עשיתי את זה בעצמי … כֵּן”.

מפרסם סרטון לצליל הזה בו אתה יושב כאילו הידיים שלך אזוקות מאחורי כיסא, עם שכבת טקסט שאומרת “אני משלים אותך בזאת [להכניס עונש מצחיק ולא רצוי]”. כאשר הפזמון פוגע, עליך להתחיל לצרוח ולהסתובב בכיסא שלך בהילוך איטי.

(נוסף 22 במרץ 2022) “אה אה אה” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון צליל זה, בו אתה מתנדנד לאצבעך לא בזמן עם האודיו, לצד שכבת טקסט המתארת ​​מצב בו יאמר ולא או נו אה אה בדרך זו.

(הוסיף 21 במרץ 2022) “מעולם לא היה מגמת הדבר שלי” | דוגמא: פרסום סרטון וידיאו המסנכרן לצליל הזה בו יש שכבת טקסט עם דברים שונים שמעולם לא אהבתם מפוזרים על המסך בגופן לבן עם מתווה שחור.

(( פרסום סרטון לצליל הזה בו יש לך שכבת טקסט המתארת ​​מצב שמישהו ינסה לפגוע בך אבל לא יכול בגלל משהו שאתה עושה/סבל. הקפד להסיר סכין מהחזה שלך בסנכרון עם הצליל, והקפד לסנכרן את השורה “האם פשוט דקרת אותי? מה הבעיה שלך?”

(נוסף 16 במרץ 2022) טרנד “משוגע” | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה עם שכבת טקסט המתארת ​​תקופה שעשית משהו מטורף. !

(נוסף 14 במרץ 2022) מגמת חישובי צפצוף | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה מעביר את האצבעות שלך כאילו אתה מחשב משהו, ויש לך שכבת טקסט מסבירה איזה דבר מבלבל אתה מנסה לחשב/להבין.

.

(נוסף 9 במרץ 2022) “מה חלומות עשויים” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה סרטונים/תמונות מנוגדים לשתי תקופות שונות, בדרך כלל כדי להראות התקדמות ופיתוח של מערכת יחסים, חברות, ילדים/חיות מחמד שגדלים וכו ‘. בדרך כלל מלווה בשכבות טקסט שמסבירות את תקופות הזמן השונות, ושינוי וידאו כאשר הגרסה האיטית של השיר בועטת פנימה.

((? סימן שאלה?מגמה | דוגמא: פרסום שפתון וידאו המסנכרן לצליל זה תוך כדי דיבור בטלפון שלך, עם שכבת טקסט מצחיקה המתארת ​​מצב כאשר היית שואל מישהו איך הוא יכול לעשות לך את זה.

(נוסף 6 במרץ 2022) מגמת “Petite” | דוגמא: . .ז. “אני כל כך קטן וקטנטן, ככה אני נראה כשאני עושה x”.

(נוסף 3 במרץ 2022) מגמה “אין יקירתי” | דוגמא: . מה זה באמת.

.. משקה, אוכל, פרח, דמות, מקום, עונה, ניחוח).

(נוסף 28 בפברואר 2022) “זה לא קל זה?מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה פסיבי מצביע באגרסיביות משהו שאנשים אחרים עושים לא בסדר על ידי שיש לך שכבת טקסט המתארת ​​את הדרך הנכונה לעשות דברים, ואחריהם סנכרון שפתיים “זה לא קל כל כך?”

(נוסף 26 בפברואר 2022) “המתן זה המחזה הזה על עלינו? .

(נוסף 20 בפברואר 2022) “אין לי זמן למגמה זו” | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם כיסוי טקסט המסביר תרחיש בו לא יהיה לך זמן/סבלנות למשהו.

(נוסף ב -19 בפברואר 2022) ראש לעומת. מגמת לב | דוגמא: . . השתמש בשכבות טקסט המשלבות את אמוג’ים המוח והלב כדי להראות את ההבדל, וסנכרן שפתיים את החלק ההתחלה שאומר “סורג”, תוך שהוא מכסה את האוזניים שלך וריקודים ככל שהקצב יורד.

פרסום סרטון לצליל זה בו אתה משתמש במסנן אופוריה זה כדי לקבל הצעת מחיר מההופעה, ואז אתה מהבהב צילום מסך באמצעות אפקט המסך הירוק כדי להראות כיצד החבר שלך הגיב כשעברת לו טקסטים את הציטוט הזה. בדרך כלל זה מלווה בשכבת טקסט שאומרת “טקסט לחבר שלך את מה שאתה מקבל”.

?מגמה | דוגמא: ?”

(נוסף 13 בפברואר 2022) טרנד Unka jahmz | דוגמא: .

(נוסף 11 בפברואר 2022) “אבל זה לא מצחיק” מגמה | דוגמא:

(נוסף 9 בפברואר 2022) מגמת “אני בן שנה” | דוגמא: .ז. .

(נוסף 9 בפברואר 2022) מגמת הד | דוגמא: פרסום סרטון של זיכרון רגשי לצליל זה עם אפקט קול הד, יחד עם שכבת טקסט המסבירה מה הזיכרון הזה/משמעותו עבורך. לחץ כאן לקבלת הדרכה אם אתה זקוק לאחד כזה.

(נוסף 26 בינואר 2022) “קדימה, מוח, תחשוב על דברים” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם כיסוי טקסט המסביר מצב (קומי) בו אתה מנסה לזמן את המוח שלך לעבוד ולחשוב על משהו.

(נוסף 24 בינואר 2022) מגמת חולדה חטטנית | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה באמצעות פילטר עכברוש זה עם שכבת טקסט המתארת ​​מצב שבו היית ממש חטטני. !

((הוסיף 21 בינואר 2022) רק מגמת קדחת החציר | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה באמצעות פילטר העיניים הבכות הזה עם כיסוי טקסט המתאר מצב בו היו לך עיניים אדומות/בכות, אך היית מבטל אותו כ”סתם קדחת חציר “. בדרך כלל היית מסנכרן את השורה האחרונה.

(נוסף 13 בינואר 2022) מגמת “בואו נדבר על אמוג’י” | דוגמא: .

(נוסף 10 בינואר 2022) מגמת “כן” | דוגמא: פרסום סרטון לשפתיים הצליל הזה המסנכרן את הלחישה הדרמטית “כן” כשהוא עולה, עם שכבת טקסט המתארת ​​תרחיש בו היית אומר “כן” בצורה כזו … קשה להסביר, אבל בדוק את הדוגמה ותוכל ראה למה אנחנו מתכוונים!

(נוסף 6 בינואר 2022) “אני חייב לשים אותי ראשונה” טרנד | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם שכבת טקסט המתארת ​​תרחיש (הומוריסטי) בו תצטרך לפעול באנוכיות ולשים את עצמך במקום הראשון, בדרך כלל תוך כדי שפתיים לסנכרן לצליל.

(נוסף 1 בינואר 2022) מגמת “חלום אמריקאי” | דוגמא: .

(נוסף 30 בדצמבר 2021) מגמת “הרגשה 2022” | . .

(נוסף 22 בדצמבר 2021) “אני יודע משהו שאתה לא” מגמה | דוגמא: פרסום שפתון וידאו המסנכרן לצליל זה עם שכבת טקסט המתארת ​​תרחיש בו היית מתפאר בידיעת משהו שאחרים לא (ולעולם לא).

(נוסף 20 בדצמבר 2021) “BYE 2021” מגמה | דוגמא: .

(הוסיף 17 בדצמבר 2021) “האם אתה חדש כאן” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם כיסוי טקסט המתאר מצב בו מישהו חדש בבירור למשהו ואינו מקבל נורמות/התנהגויות נפוצות מסוימות המקושרות למצב ההוא, שם אתה מסנכרן “האם אתה חדש כאן”, וכאשר האחר אדם בסרטון הולך “כן” ואז אתה נראה מגעיל ומלך באופן דרמטי.

(הוסיף 16 בדצמבר 2021) “זו מגמה של יצירת אמנות” | דוגמא: פרסום שפתון וידאו לסנכרן לצליל זה תוך שימוש באפקט המסך הירוק והצגת/השוואה של דברים שאתה אוהב (“זו יצירת אמנות”) לעומת דברים שאתה לא אוהב (“זה זבל”).

(נוסף 14 בדצמבר 2021) Go Little Rockstar Trend | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה המציג משהו/מישהו שאתה גאה בו/שורש אליו, ובדרך כלל שפתיים מסנכרנות “Go Little Rockstar” כאשר המילים האלה צצות בסרטון בסינכרון עם המוזיקה.

(נוסף 13 בדצמבר 2021) “אז אני נותן לך מגמה 1” | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה בו אתה חושף פו פו אופנה מעברך על ידי עמידה מול תמונה ישנה של עצמך באמצעות אפקט המסך הירוק, ורק צעד צעד כדי לחשוף אותו בסוף כשאתה מסנכרן את השורה “אז אני תן לך אחד “.

(נוסף 12 בדצמבר 2021) לפרסם מחדש את מגמת הווידיאו הוויראלית ביותר שלך: .

(נוסף 9 בדצמבר 2021) ביטול נעילתו / “ID ID” | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם שכבת טקסט שאומרת “POV: יש לך את הטלפון של [הכנס דמות מפורסמת] אבל יש לו מזהה פנים”, ואחריו אתה עושה רושם מהדמות המפורסמת ההיא.

(נוסף 2 בדצמבר 2021) מגמת מסוק מסוק | דוגמא: פרסום סרטון לשיר הזה שעושה ריקוד עם זמן רב הכולל גלישה וספינינג, לפעמים בשילוב עם שכבת טקסט/כיתוב טקסט מצחיק על המצב שיכלול אותך בריקוד זה.

(הוסיף 22 בנובמבר 2021) “אנשים במקום, אם אתה רוצה לרדת” טרנד | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם קליפים בהילוך איטי, מראה (בדרך כלל די יומיומי) פעולות שנעשו בצורה נוצצת וקיצונית. בדרך כלל מלווה בשכבת טקסט שמאפשרת הקשר בין הקליפים המוצגים e.ז. “מתי _____”.

(נוסף 16 בנובמבר 2021) “אנא אל תהיה מאוהב במישהו אחר” טרנד | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם שכבת טקסט המתארת ​​מצב בו היית צועק באופן דרמטי “בבקשה אל תהיה מאוהב במישהו אחר”, מלווה בדרך כלל בשירה ו/או להיכנס למקלחת מלאה בזמן שהשיר מנגן.

(הוסיף 14 בנובמבר 2021) מגמת “הדחף הנשי” | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה עם שכבת טקסט שאומרת “הדחף הנשי [להכניס מצב או דבר שאתה רוצה לעשות]”, עם חזותיים התומכים בדחף זה.

DDDED 11 בנובמבר 2021) “איזה זמן להיות חי” דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה עם שכבת טקסט שאומרת “כשאתה מבין … [הכנס דברים מאושרים שמתרחשים בחיים שלך שהופכים את זה לזמן נהדר להיות בחיים]”. בדרך כלל, אתה צריך להיות שפתיים לסנכרן את המילים “אה, איזה זמן להיות חי” חיה “.

.

!). וריאציות רבות כוללות מזיגת רוטב/מחבת גבינה חמה על האוכל, שמוסיפה קצת יותר קסם לכאוס.

(נוסף 22 באוקטובר 2021) מגמת מתנקש של חילזון אלמותי | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם שכבת טקסט שאומרת “השנה היא [הכנסת שנה רחוקה, בדרך כלל אלפי שנים בעתיד]” ואז מציגה/מתארת ​​את התרחיש בו אתה והחילזון האלמותי סוף סוף נפגשים סוף סוף. אם אין לך מושג מה זה אומר, קרא את המדריך המלא שלנו למגמת המתנקש של חילזון אלמותי.

(נוסף 17 באוקטובר 2021) מגמת “אני כל כך מאושרת” | דוגמא: .

(נוסף 16 באוקטובר 2021) מגמת “משחק וידאו” | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם שכבת העל של הטקסט “אם _____ היה משחק וידאו”, שם אתה מסתובב כמו הדמות ההיפותטית במשחק הווידיאו הזה, מלווה במונולוג/מחשבות הפנימיות של הדמות הזו כקריינות.

(הוסיף 14 באוקטובר 2021) מגמה “אה אני סקרן” | דוגמא: .

(נוסף 12 באוקטובר 2021) “אני יודע שזה לא הסוס, אתה יודע שזו הילדה שלך” טרנד | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה מסנכרן את המילים, בדרך כלל עם חבר/אדם אחר שמגיע במחצית השנייה עם קו “אתה יודע שזה הילדה שלך”, לצד שכבת טקסט המתארת ​​מצב קומי לסנכרון שפתיים המילים האלה.

(נוסף 8 באוקטובר 2021) מגמת CAP | דוגמא: .

פרסום סרטון לצליל הזה שבו יש לך שכבת טקסט באומרה שבילית את כל הלילה בהקצה ובכי במחשבה על x (בדרך כלל משהו שיזכה לך לטובת הקבוצה שאתה רוצה למשוך אותו.ז. .ז. .

(נוסף 4 באוקטובר 2021) “מחליק דרך אצבעותיי” מגמת טקסט POV | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו יש לך שכבת טקסט שמתחילה ב- POV: אתה ____ ואז מציג צילומי מסך של הודעת טקסט העומדים בקנה אחד עם POV זה.

(נוסף 3 באוקטובר 2021) זהו מגמת דחליל | דוגמא: .

(נוסף 2 באוקטובר 2021) מגמת בקשה לחבר/חברה/בעל אשתו של אשתו | דוגמא: . .

(נוסף 1 באוקטובר 2021) מגמת הכפשות של גיא ספה | דוגמא: פרסום סרטון שמגיב, ניתוח או פרודיה על סרטון “מפתיע החבר שלי בקולג ‘” ספה גיא.

(נוסף 1 באוקטובר 2021) “מעכשיו, שום דבר מלבד חצאיות קצרות” מגמה | דוגמא: פרסום שפתון וידאו המסנכרן לצליל זה של מרגוט רובי בזאב בוול סטריט, עם שכבת טקסט המתארת ​​משהו שאחר המשמעותי שלך עושה, מה שגורם לך לרצות לתגמל אותם “שום דבר מלבד חצאיות קצרות ברחבי הבית”.

?מגמה | דוגמא: פרסום שפתון וידאו המסנכרן לצליל זה, עם שכבת טקסט המתארת ​​תרחיש בו אתה עושה משהו (בדרך כלל בריא E.ז. ?

פרסום סרטון לצליל הזה עם שכבת טקסט שצצה בזמן עם המוזיקה בצורה לב שאומרת “אם רק היית יודע מה קורה בשלי”, אז בדרך כלל אפקט המאגר, ואחריו צילומים מהירים של מה שקורה שלך אכפת.

(הוסיף 26 בספטמבר 2021) אמילי מריקו טרנד סלמון | דוגמא: .

(הוסיף 25 בספטמבר 2021) “האם אתה מביא את D*CK שלי?מגמה | דוגמא: ?”או במילים אחרות” אתה צוחק עלי?”

(נוסף 24 בספטמבר 2021) טרנד “מזל” | דוגמא: פרסום וידאו שומרי שומנים לצליל זה עם המילים “זה הסיפור על ילדה בשם לאקי” ושכבת טקסט המתארת ​​סיפור/סיבה לכך שיש לך מזל שיש לך מזל.

(נוסף 23 בספטמבר 2021) “אני יכול להיות חום, אני יכול להיות כחול” מגמה | דוגמא: .

(הוסיף 20 בספטמבר 2021) טרנד “בואו נלך” | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה עם GIF של Saweetie שהולך משם, יחד עם שכבת טקסט המתארת ​​את התרחיש בו היית כמו “בואו נלך”. לעתים קרובות מגמה זו מוסיפה אפקטים ל- Saweetie Gif בסוף, כמו להתדרדר או לטגן כמו עש.

(הוסיף 18 בספטמבר 2021) “הזכר לי את המגדר שלך שוב” מגמה | דוגמא: מפרסם סרטון לצליל זה, שפתיים סנכרנות את השורות “הזכיר לי את המין שלך שוב? נכון, אתה ילד. אלה מיועדים לבנות בלבד “עם שכבת טקסט מסבירה משהו שאתה שומר על משהו שמאפשר להיות” לבנות בלבד “(אני.ה. פעילות מסוימת, סלבריטאים ריסוק וכו ‘.)

(הוסיף 15 בספטמבר 2021) “איפה הפינוק שלי” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה מסנכרן את המילים “איפה הפינוק שלי? הייתי ילדה קטנה ואמיצה “ושכבת העל של הטקסט מציגה תרחיש שאינו ממש מאתגר או ראוי לפינוק.

(הוסיף 13 בספטמבר 2021) תגובה של יו”ר אמוג’יס טרנד: התייחסות לכיסא אמוג’ים על סרטוני המשתמשים של Tiktok והעמדת פנים כמו הסרטון זה הדבר הכי מצחיק שראית אי פעם כחלק מטיקוק ענק בתוך בדיחה.

(הוסיף 12 בספטמבר 2021) מגמת “זום איטי + חלומות פרועים ביותר” | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה עם אפקט זום איטי זה, בדרך כלל במקום שאתה נראה מדהים ומחייך כשהמצלמה מתקרבת אליך לאט.

(הוסיף 11 בספטמבר 2021) “אוקיי באטמן, ניקח את זה מכאן” טרנד | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה (לעתים קרובות מלווה באפקט זום איטי זה) בו אתה פועל בהפסד למילים/במצב של הלם וניתוק כפי שהאודיו מנגן, כאשר הטקסט מתאר תרחיש שגרם לך להרגיש ככה.

(נוסף 10 בספטמבר 2021) “מה המשמעות של זה?מגמה | דוגמא: ?”חלק מהצליל.

. אמא. מצטער. אמא.”מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה במקום בו אתה מסנכרן את המילים (לעתים קרובות מכוון למישהו שהאטרקטיביות שלו גורמת לך לטייל במילים שלך), עם טקסט המתאר את התרחיש שיגרום לך לקבל את התגובה הזו.ז. “כשהיא לובשת _____”.

(נוסף 8 בספטמבר 2021) “ביצוע ריק ומורטי” מגמה | דוגמא: .

(נוסף 6 בספטמבר 2021) מגמת “Wall-E” | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה מתאר תרחיש בריא שגורם לך ללכת “awww”. החלק הראשון מתאר את מערך התרחיש, החלק השני מתאר את האירוע בתרחיש שגורם לך ללכת “AWW”, והקליפ הסופי הוא התגובה שלך.

(הוסיף 4 בספטמבר 2021) מגמת “אהבה את המשחק הזה” | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה מסנכרן “אוהב את המשחק הזה” בזמן שהכיתוב מתאר תרחיש בחיים שלך שאתה מתייחס אליו כמו משחק (i.. התפקיד שלך, מוזר תכוף וכו ‘.)

(הוסיף 2 בספטמבר 2021) “פירות יער ושמנת” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה מציג משהו שגורם לך להרגיש/להיראות כמו בחור היסטורי ותיק ישן (בדרך כלל ויברציות מימי הביניים או הקולוניאליות). .

(הוסיף 1 בספטמבר 2021) “אמא אמרה שזה בסדר” טרנד | דוגמא: .

(הוסיף 28 באוגוסט 2021) מגמת “מרק טוב” | דוגמא: .ז. .

(הוסיף 27 באוגוסט 2021) “כל מה שאני חושב עליו זה אתה” מגמה | דוגמא: פרסום סרטון לצליל זה בו אתה מתאר תרחיש בקליפ הראשון “ה.ז. אני אומר לאחרים שאני סינגל מאושר יותר “, ואז יש את” לפעמים כל מה שאני חושב עליו אתה “, קם בביט עם המילים בגופנים שונים כשאתה מציג תמונות של מה אתה חושב עליו (זה קצת סותר את תרחיש הפתיחה ).

פרסום סרטון לצליל הזה בו אתה מבצע דיאלוג בו אתה מבין אמונה או התנהגות שתמיד חשבת שהם נורמליים בעצם … אינו.

פרסום סרטון לצליל הזה שבו אדם אחד שפה מסנכרן את ‘Talkin Search, So Rockin, יש לו את כל מה שלבחורה רוצה שורות בזמן שהוא מסתובב למישהו שעושה ריקוד אקראי במהלך הסטרומים האינסטרומנטליים.

(הוסיף 16 באוגוסט 2021) “יו אחי, שקיבל אותך מחייך ככה?”מגמה ?.

(נוסף 9 באוגוסט 2021) “אבל אתה לא נראה הומו” מגמה | דוגמא: .

“אני אוהב אותך, שיהיה לך קאפקייק” טרנד | דוגמא: מראה דברים שאתה אוהב לצליל הזה, וצילום עם דבר שאתה מוצא “EW”, או בווריאציה הצלילית הזו, משהו שאתה אוהב במיוחד.

פרסום בדיחות תרחישים על היותך הדמות המטפלת/אמא במשפחה, מוגדר לצליל הזה.

“תראה מאיפה הגעת, תסתכל עליך עכשיו” טרנד | דוגמא: פרסום את שמך, שנת הלידה ותמונה מנוגדת ממך בעבר לעומתך עכשיו, הגדר את סאונד ג’ף בזוס בו ברנהאם האייקוני.

.

תיק תיק/תרמיל להמרה מטרנד איקאה | דוגמא: כולם משתגעים מהתיק הזה ומכין את Tiktoks על זה. הנה לאן לקנות אותו/למצוא אלטרנטיבות!

“הבאתי לך Myrrh” טרנד | דוגמא: .ז. חברה), ואז תוקן כיף מההיבטים/ההשלכות הבלתי צפויים של זה (ה.. הם למרחקים ארוכים).

טרנד “אף אחד” (יוני/יולי 2021) | דוגמא: .

מגמת הדואט “בגבהים” (יולי 2021) | דוגמא: .

“רץ דרך השישה עם הטרנד שלי” מגמה (יולי 2021) | דוגמא: .

“אני פשוט במצב רוח מטופש, דבילי” טרנד (קיץ 2021) | דוגמא: מה שהופך את הכיתוב על משהו מוזר, אקראי או טיפשי שעשית בעבר, וסנכרן שפתיים לצליל הזה.

טרנד “פנים ליצן” (לאורך 2020/2021) | דוגמא: מגמה זו ממשיכה להתעלות מחדש והיא ממש פשוטה-מה שהופך את הכיתוב על טעות מטופשת (דמוית ליצן) שעשית, תוך כדי שימוש במסנן הפנים של הליצן והצליל הזה.

“כולם עושים טעויות” מגמה (לאורך 2020/2021) | דוגמא: . זה פשוט: להפוך את הכיתוב על טעות/סיטואציה מביכה שהוגדרו לצליל זה.

.

ברידגרטון המחזמר (ינואר 2020) | המחזמר המקורי הזה המבוסס על הלהיט נטפליקס, ברידגרטון, היה מגמה אפית שהשתלטה על טקטוק, כאשר היוצרים ברלו ודוב גזרו באנגר אחד אחרי הבא, וכל קהילת Tiktok מסתבכת בשירה, יצירת כוריאוגרפיה ואפילו עיצוב במה/ בימתית/ בימתית שיווק.

טרנד דרקוטוק (קיץ/סתיו 2020) . חביב האוהד של הארי פוטר, דראקו מאלפוי.

!

יידע אותנו בתגובות אם אתה יודע על מגמות Tiktok הנוכחיות עלינו להוסיף לרשימה.