?, הזמן הטוב ביותר לפרסם ב- Tiktok בשנת 2023 – בלוג Hupper HQ

0

הזמן הטוב ביותר לפרסם ב- Tiktok בשנת 2023

Contents

עם התכונה ‘הגדרות זמן’ של Hopper HQ, אתה יכול לבחור זמנים מתוזמנים עם ביצועים גבוהים ולהגדיר אזורי זמן לחשבון Tiktok שלך. Hupper HQ מתזמן אוטומטית את ההודעה שלך על פני קהלי היעד שלך באזורי זמן שונים.

מה התקופות הטובות ביותר לפרסם ב- Tiktok בשנת 2023?

הכנסת את השעות של סיעור מוחות, צילום ועריכה, ועכשיו אתה סוף סוף מוכן להעלות את הסרטון הזה של טיקטוק שאתה מתה לשתף. אבל לפני שתוכל לפגוע ב”פרסום “, מחשבה עולה על דעתך:” האם זו התקופה הטובה ביותר לפרסם בטיקוק?. אבל אתה לא בטוח בדיוק מתי הזמן הטוב ביותר יהיה. האם זה בבוקר, בשעות ארוחת הצהריים או בערב? אולי אתה אפילו צריך לחכות עד סוף השבוע ..

כיוצר Tiktok, סביר להניח שאתה תמיד מחפש דרכים לפייס את האלגוריתם. בנוסף לקפיצה על מגמות Tiktok, ושימוש ב- hashtags רלוונטי ומילות מפתח SEO בסרטונים שלך, אתה גם רוצה להבטיח שאתה מפרסם את הסרטונים שלך בזמן הטוב ביותר למקסם את המעורבות.

אז מה הוא הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק? התשובה אינה פשוטה כמו שאתה עשוי לחשוב. להתכרבל כשאנחנו מדריכים אותך בזמנים הטובים ביותר לפרסם בטיקוק, ועוזרים לך להבין את הזמן האופטימלי לפרסם עבור הקהל הספציפי שלך.

גיליון הרמאות החיוני של Tiktok Seo

מדריך הכיס שלך להגיע לראש תוצאות חיפוש Tiktok.

האם זה משנה כשאתה מפרסם בטיקוק?

התשובה הקצרה היא, כן! אם אתה מחפש למקסם את המעורבות שלך (ומי לא?) אז השעה ביום – או יום השבוע – אתה בוחר לפרסם על Tiktok בהחלט חשוב. בואו נשבר את זה.

. אם אתה מפרסם בזמן שרוב משתמשי Tiktok הם במצב לא מקוון או, חשוב מכך, מתי שֶׁלְךָ קהל היעד אינו משתמש באפליקציה, אז ככל הנראה הפוסט שלך יקבל פחות צפיות.

באופן טבעי, ככל שיש לך יותר עיניים בסרטון Tiktok, כך הסיכוי שהוא יגייס יותר אינטראקציות, כמו לייקים והערות. ואנחנו יודעים כמה האלגוריתם מעריך מעורבות.

בעיקרו של דבר, אם תפרסם בכל פעם שמבטיח שהעוקבים שלך יראו – ובכך לעסוק בתוכן שלך, תגדיל את הסיכוי של הסרטון שלך להרים על ידי אלגוריתם Tiktok ולנחת בדף האפליקציה עבורך. בעיקרון, כל יוצרים חולמים.

בשורה התחתונה, זמני פרסום של Tiktok חשובים והם מכריעים לחלוטין בכל הקשור למעורבות. עכשיו לאחר שפיטרנו את זה, בואו נמשיך לזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק.

מנסה להבין את שיעור המעורבות שלך בטיקוק? להשתמש שֶׁלָנוּ חינם מחשבון אירוסין ומחשבון רווחים של טיקטוק כדי לגלות!

מתי הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק?

לרוע המזל, אין תשובה אחת בגודל אחד בשאלה, “מתי הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק?”זה נובע בעיקר מהקהל הגלובלי המסיבי של Tiktok, המקיף למעלה ממיליארד משתמשים על פני יותר מ -150 מדינות. זה הרבה אנשים – עם א מִגרָשׁ של הרגלי צפייה שונים!

לכל משתמש טיקטוק יש לוח זמנים יומי משלו (עבודה, סידורים, חדר כושר, תחביבים וכו ‘.), כמו גם העדפותיהם שלהם לגבי מתי הם רוצים להשתמש באפליקציה וכמה זמן המסך הם מקדישים לאפליקציה. כמה טיקטוקרים עשויים לפתוח את האפליקציה ברגע שהם יתעוררו, בסביבות 6 או 7 א.M., בעוד שאחרים עשויים לחכות עד להפסקת הצהריים שלהם, בסביבות הצהריים או 1 P.M., כדי לבצע צ’ק -אין. משתמשים אחרים עשויים להקדיש זמן רב יותר באפליקציה בערבים, אחרי העבודה או אחרי הארוחה, ועשויים להקדיש את זמן המסך ביותר לטיקוק במהלך סופי השבוע, כשהם מסוגלים להירגע וליהנות באמת.

וזה אפילו לא נכנס לכל מחלוקת אזור הזמן! ל- Tiktok יש קהל גלובלי ענק, עם משתמשים המבוססים כמעט בכל אזור זמן ברחבי העולם. זה אומר, בעוד שמשתמשים באמריקה ובאירופה נשמעים ישנים, טיקטוקרים באוסטרליה ובאסיה עשויים להיות למעלה ובאפליקציה.

?

עם כל המגוון האישי והגיאוגרפי הזה בין בסיס המשתמשים שלה, אין פלא שאין זמן הכי טוב לפרסם על Tiktok. עם זאת, אנשים בכל העולם מבנים את חייהם והרגלים סביב מבנים ומוסכמות חברתיות ספציפיות, כמו לעלות עם השמש ועבודה 9 עד 5. . המשמעות היא שחוקרים הצליחו למדוד ולחזות בממוצע את התקופות הטובות ביותר לפרסם על Tiktok.

כדי לקצר תשובה ארוכה: יש למעשה מגוון התקופות הטובות ביותר לפרסם בטיקוק, על פי אזורי זמן שונים וימים בשבוע. וזה בעצם דבר טוב!

ממש כמו מיליוני האנשים המשתמשים בטיקוק, יוצרי תוכן הם אנשים עסוקים בחיים עמוסים. קיום מגוון של זמני פרסום אופטימליים לבחירה מאפשר ליוצרים גמישות רבה יותר מבלי שיצטרכו להתפשר על שיעורי המעורבות שלהם בטיקוק, ספירות תצוגה וכל שאר הדברים הטובים שמגיעים מפרסום תוכן בזמן הנכון.

מדי יום, מיליוני טיקטוקרים משתמשים באפליקציה מכל פינות העולם. זה אומר שבכל רגע ישנם אלפים – אם לא מיליונים – של משתמשים הצופים בסרטוני Tiktok בזמן אמת. בעיקרו של דבר, פירוש הדבר שכל שנייה בכל יום היא הזדמנות לקבל עיניים חדשות על התוכן שלך.

זה הרבה זמני פרסום פוטנציאליים! למרבה המזל, החוקרים ב- SocialPilot צמצמו את התקופות הטובות ביותר לפרסם על טקטוק במספר מדינות מפתח ואזורי זמן ברחבי העולם, כולל ה- U.ג., אוסטרליה, והפיליפינים. בואו נסתכל!

הזמן הטוב ביותר לפרסם על Tiktok ב- U.ג. (Est)

 • יום שני: 6 א.M., 10 א.M., 11 עמ ‘.M.
 • יום שלישי: 2 א.M., 4 א.M., 9 א.M.
 • יום רביעי: 6 א.M., 8 א.M., 11 א.M.
 • יום חמישי: 9 א.M., 12 עמ ‘.M., 7 עמ ‘.M.
 • יום שישי: 5 א.M., 1 עמ ‘.M., 3 עמ ‘..
 • יום שבת: 11 א.M., 7 עמ ‘.M., 9 עמ ‘.M.
 • יום ראשון: 7 א.M., 8 א.M., 4 עמ ‘.M.

הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקטוק באוסטרליה

 • יום שני: 6 א.M., 10 א.M., 10 עמ ‘.M.
 • יום שלישי: 2 א.M., 4 א.M., 9 א.M.
 • יום רביעי: 7 א.M., 9 א.M., 11 א.M.
 • יום חמישי: 9 א.M., 12 עמ ‘.M., 7 עמ ‘.M.
 • יום שישי: 17:00, 13:00, 15:00
 • יום שבת: 11 א.M., 7 עמ ‘.M., 8 עמ ‘.M.
 • יום ראשון: 7 א.M., 9 א.M., 4 עמ ‘.M.

הזמן הטוב ביותר לפרסם על Tiktok בפיליפינים (PHT)

 • יום שני: 7:30 א.M., 3:30 עמ ‘.M., 7:30 עמ ‘.M.
 • יום שלישי: 11:30 א.M., 1:30 עמ ‘.M., 6:30 עמ ‘.M.
 • יום רביעי: 8:30 א.M., 4:30 עמ ‘.M., 5:30 עמ ‘.M.
 • .M., 6:30 עמ ‘.M., 9:30 עמ ‘.M.
 • יום שישי: 12:30 א.M., 2:30 עמ ‘.M., 10:30 עמ ‘.M.
 • יום שבת: 4:30 א.M., 5:30 א.M., 8:30 עמ ‘.M.
 • יום ראשון: 1:30 א.M., 4:30 עמ ‘.M., 5:30 עמ ‘.M.

הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק בגרמניה (CET)

 • יום שני: 6 א.M., 10 א.M., 10 עמ ‘.M.
 • יום שלישי: 2 א.M., 4 א.M., 9 א.M.
 • יום רביעי: 7 א.M., 8 א.M., 11 א.M.
 • יום חמישי: 9 א.M., 12 עמ ‘.M., 7 עמ ‘.M.
 • יום שישי: 5 א.M., 1 עמ ‘.M., 3 עמ ‘.M.
 • יום שבת: 11 א.M., 7 עמ ‘.M., 8 עמ ‘.M.
 • יום ראשון: 7 א.M., 8 א.M., 4 עמ ‘.M.

הזמנים הטובים ביותר לפרסם בטיקוק עד יום השבוע

בדיוק כמו שיש זמנים טובים יותר לפרסם מאחרים לפי אזור, יש גם זמנים טובים יותר לפרסם בהתאם ליום השבוע.

בשנת 2022, רכזת השיווק המשפיעים ערכה מחקר שנתח את שיעורי המעורבות של למעלה מ 100,000 סרטוני טיקטוק כדי לקבוע את התקופות הטובות ביותר לפרסם על Tiktok לכל יום בשבוע. להלן התוצאות:

 • : 6 א.M., 10 א.M., 10 עמ ‘.M.
 • יוֹם שְׁלִישִׁי.M., 4 א.M., 9 בבוקר*
 • יום רביעי: 7 א.M., 8 א.M., 11 עמ ‘.M.
 • יוֹם חֲמִישִׁי: 9 א.M., 12 עמ ‘.M.*, 7 עמ ‘.M.
 • יוֹם שִׁישִׁי: 5 א.M., 1 עמ ‘.M., 3 עמ ‘.M.
 • יום שבת: 11 א.M., 7 עמ ‘.M., 8 עמ ‘.M.
 • יוֹם רִאשׁוֹן: 7 א.M., 8 א.M., 4 עמ ‘..

שים לב שהזמנים המסומנים בכוכבית מספקים רמות מעורבות גבוהות יותר בהשוואה לאחרים ברשימה זו. זה אומר בימי שלישי בשעה 9 א.M. וימי חמישי בצהריים יראו יותר משתמשים צופים (ומאהבים ומגיבים על האפליקציה), אז הקפידו להוסיף את התאריכים והזמנים של לוח השנה של התוכן שלכם על מנת למקסם את המעורבות שלכם.

הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק ביום שני

התקופות הטובות ביותר בדואר בטיקוק ביום שני הם 6 א.M., 10 א.M., ו -10 עמ ‘.M. EST. זה מרמז כי בימי שני משתמשים בודקים את האפליקציה ברגע שהם מתעוררים, זמן קצר לאחר שהם מגיעים לעבודה, וממש לפני שהם הולכים לישון.

הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק ביום שלישי

.M., 4 א.M., ו- 9 א.M. על פי המספרים הללו, המשתמשים בודקים את האפליקציה בשעת לילה מאוחרת, כשהם מתעוררים באמצע הלילה, ובדיוק כשהם מגיעים לעבודה. על פי מחקר זה, ימי שלישי בשעה 9 א.M. העבירו רמת מעורבות גבוהה בהשוואה לזמנים אחרים, כך שבוודאי תרצו להוסיף חריץ זמן זה ללוח התוכן שלכם כדי לקבל את המעורבות המרבית.

הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק ביום רביעי

על פי מחקר זה, התקופות הטובות ביותר לפרסם בימי רביעי הם 7A.., 8 א.M., ו- 11 עמ ‘.M. זמנים אלה מציעים שאנשים מחליפים דרך האפליקציה ממש כשהם מתעוררים, כשהם אוכלים ארוחת בוקר או נוסעים לעבודה, וממש לפני שהם הולכים לישון.

הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק ביום חמישי

בימי חמישי, התקופות הטובות ביותר לפרסם באפליקציה הן 9 א.M., 12 עמ ‘.., ו- 7 עמ ‘.M., מציעים שמשתמשים בודקים את Tiktok כשהם מגיעים לעבודה, בהפסקת הצהריים שלהם וסביב ארוחת הערב.

על פי סקר זה, ימי חמישי בשעה 12 עמ ‘.M. העבירו רמה גבוהה של מעורבות בהשוואה לזמנים אחרים, אז הקפידו לפרסם במהלך משבצת זמן זו כדי לקבל את המעורבות המרבית בסרטוני Tiktok שלכם.

הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק ביום שישי

.M., 1 עמ ‘.M., ו -3. עמ ‘.M.. .

הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק בשבת

על פי הסקר, התקופות הטובות ביותר לפרסם בשבתות הן 11 א.M., 7 עמ ‘.M., ו- 8 עמ ‘.M. מכיוון שמדובר בסוף שבוע, זמנים אלה מציעים שמשתמשים ישנים פנימה ובודקים את האפליקציה כשהם מתעוררים, או גולשים באפליקציה כשהם ממשיכים בפעילויות בסוף השבוע שלהם.

זה גם רואה שמשתמשים בודקים שוב את Tiktok סביב זמן ארוחת הערב ועד הערב, מכיוון שהם מתכוננים לצאת או להתרחק מהיום.

הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק ביום ראשון

התקופות הטובות ביותר לפרסם בימי ראשון הם 7 א.M., 8 א.M., ו -4 עמ ‘.M., מה שמרמז שהמשתמשים מתעוררים מוקדם ופותחים את Tiktok מייד, וגם בודקים שוב את האפליקציה אחרי ארוחת הצהריים.

כיצד למצוא את הזמן הטוב ביותר שלך לפרסם ב- Tiktok

כפי שציינו, זמני הפרסום האופטימליים המפורטים לעיל נוצרו על בסיס קהל כללי של טיקטוק. הם נקודת פתיחה טובה אם אתה רק מתחיל לשרטט את לוח הזמנים של טיקטוק שלך. עם זאת, האמת היא שה- הטוב ביותר הגיע הזמן לפרסם את Tiktok תלוי לחלוטין בקהל היעד שלך.

כדי להבין את הזמן הטוב ביותר שלך לפרסם, תרצה להכיר הכל על הקהל שלך ועל הרגלי הטיקטוק שלהם. . בואו ניכנס לזה!

סקור את ניתוח ה- Tiktok שלך

כדי להכיר את קהל היעד שלך טוב יותר, תצטרך לצלול לערכים שלהם. אפליקציית Tiktok מספקת למשתמשים גישה לחשבונות יוצרים ועסקים כאחד ללוח המחוונים החזק שלה Analytics. כאן תמצאו את כל המידע החשוב הדרוש לכם בכדי לקבוע את זמני הפרסום הטובים ביותר שלכם, כולל הסטטיסטיקה הדמוגרפית העיקרית של הקהל שלכם, כמו גם את הפעילות שלהם באפליקציה.

כל המספרים האלה אולי נראים קצת מכריעים בהתחלה, אבל אל תדאג, השימוש ב- Tiktok Analytics זה הרבה יותר קל מכפי שהוא נראה – והתשלום הוא דֶרֶך שווה את המאמץ.

אם אתה משתמש בחשבון יוצר Tiktok, חשוב לציין ש- Tiktok Analytic. אם ברצונך להוריד את הניתוח שלך כדי לחסוך למחקר מעמיק יותר, תצטרך להירשם לחשבון עסקי. זה מהיר וקל. הנה איך:

כיצד לעבור לחשבון עסקי של Tiktok

 1. עבור לדף הפרופיל שלך.
 2. הקש על שלוש השורות בפינה השמאלית העליונה.
 3. לך הגדרות ופרטיות כרטיסייה. בֶּרֶז חֶשְׁבּוֹן. משם, בחר לעבור לחשבון עסקי.
 4. בחר את הקטגוריה המתארת ​​בצורה הטובה ביותר את חשבון Tiktok שלך.
 5. משם תוכלו להוסיף אתר עסקי ודוא”ל לפרופיל העסקי שלכם.

כיצד לבדוק את Tiktok Analytics

בנייד:

 1. עבור לפרופיל שלך.
 2. הקש על שלוש השורות בפינה השמאלית העליונה.
 3. בחר כלי יוצר.
 4. משם, הקש ניתוח.

 1. היכנס לטיקוק בדפדפן האינטרנט שלך.
 2. רחף מעל תמונת הפרופיל שלך בצד ימין למעלה.
 3. בחר צפה בניתוח.

זהה מתי הקהל שלך פעיל ביותר

עכשיו לאחר שיש לך את הניתוח שלך ב- Tiktok, הגיע הזמן לחפור בנתונים.

לגלות מתי הקהל שלך צופה בסרטונים שלך, עבור אל Tiktok Analytics ‘ חָסִיד כרטיסייה. פעילות חסיד, תוכלו למצוא את הזמן והימים שהעוקבים שלכם פעילים ביותר באפליקציה.

נתונים אלה מתפרקים לתרשים עמודות קל לקריאה שיציג לך את הפסגות והעמקים בפעילות הטיקטוק של העוקבים שלך. מצוין גם את משבצות הזמן וגם את התאריכים כאשר פעילות הקהל שלך גבוהה בעקביות, והתחל לפרסם באופן קבוע בתקופות ההן.

חשוב לציין כי הזמנים והתאריכים בלוח המחוונים של אנליטיקס של Tiktok מוצגים בזמן אוניברסלי מתואם (UTC). המשמעות היא שתצטרך להמיר את הנתונים לאזור הזמן של הקהל שלך.

מצא את המיקום והאזורים של הקהל שלך

אם כבר מדברים על אזורי זמן, סדר העסק השני שלך צריך להבין היכן נמצא הקהל שלך.

גלול מטה דרך חָסִיד כרטיסייה ל השטחים המובילים סָעִיף. כאן תוכלו למצוא פירוט של היכן העוקבים שלכם ממוקמים, מדורגים על ידי מדינה.

. לדוגמה, אם אתה מבוסס ב- U.ג. אבל יש לך מעקב גדול באוסטרליה, סביר להניח שתרצה לפרסם תוכן בזמן שהקהל האוסטרלי שלך ער (גם אם אתה – ואת ה- U שלך.ג. עוקבים – אולי ישנים).

התאמה בין אזורי זמן מרובים בלוח הזמנים של הפרסום שלך עשויה להיראות מפחידה (במיוחד אם זה אומר פחות שינה של יופי), אך למרבה המזל Tiktok מציעה כעת כלי מתזמן מובנה, המאפשר לחשבונות יוצרים ועסקים לתזמן פוסטים עד 10 ימים מראש. כך איך לעשות את זה:

כיצד לתאם פוסטים ב- Tiktok

 1. היכנס לטיקוק בדפדפן אינטרנט. הקלק על ה אייקון ענן בפינה השמאלית העליונה של ההזנה שלך.
 2. ערוך והעלה את הסרטון שלך.
 3. החלף את כפתור לוח הזמנים ובחר תאריך ושעה. (שים לב שאזור הזמן יהיה ברירת מחדל להגדרת המחשב שלך).
 4. קבע את ההודעה שלך.

כרגע, מתזמן הווידיאו המקורי של Tiktok מאפשר לך לתאם פוסטים רק 10 ימים מראש ורק בשולחן העבודה. .

בדוק את הניתוח בפוסטים בודדים

הידיעה מתי הקהל שלך פעיל ביותר (וסביר להניח שיעסוק) נותן לך מושג טוב מתי הזמן הטוב ביותר לפרסם. כדי לאתר באמת את זמני הפרסום הטובים ביותר שלך, אתה תרצה עוד יותר נתונים על סמך פוסטים בעבר שלך.

החלק אל תוֹכֶן . מכאן תוכל לראות מדדים בכל אחד מהסרטונים שלך בטיקוק שפורסמו ב 7 הימים האחרונים. נתונים אלה כוללים זמן שעון ממוצע, זמן ההפעלה הכולל, כמה משתמשים הושגו ואיך הם מצאו את הסרטון, יחד עם התאריך והשעה המדויקים שפרסמתם כל סרטון.

על ידי שילוב של כל הנתונים האלה יחד, תוכל להבין מתי פורסמו הסרטונים הטובים ביותר שלך. לאחר שתפנה את החסיד שלך ואת ניתוחי התוכן שלך, יהיה לך מושג מוצק מתי זה הזמן הטוב ביותר לפרסם.

צור לוח זמנים לפרסום

הזמנים הטובים ביותר לפרסם בזמן Tiktok

לאחר שקבעת את זמני הפרסום הטובים ביותר שלך, צור לוח זמנים לפרסום שיעזור לך להתחייב בעקביות למשבצות הזמן האלה.

אם אתה חדש בלוחות השנה של תוכן ובפרסום לוחות זמנים, התחל בקטן ועבד בדרך שלך למעלה. התחל על ידי העלאת תוכן במהלך אחד מזמני הפרסום הטובים ביותר שלך בטיקוק פעם בשבוע. לאחר שיצרת את ההרגל הזה, הרפה דברים עד פעמיים או שלוש בשבוע.

הדבקה בלוח זמנים יכולה להיות עבודה קשה. זכור, אתה תמיד יכול להישען לאחור על מתזמן הווידיאו של Tiktok. לחלופין, השתמש באפליקציות לניהול מדיה חברתית של צד שלישי כמו מאוחר יותר וללום לתכנן ולהעלות את הפוסטים שלך זמן רב מראש. ככה, אתה יכול להתמקד במה שאתה עושה הכי טוב: יצירת תוכן מדהים.

כידוע, אלגוריתם Tiktok מעריך עקביות כמו גם מעורבות. לכן, על ידי יצירת לוח זמנים של פרסום – במיוחד כזה שממקד את זמני הפרסום הטובים ביותר שלך – אתה בעצם מכפיל את הרווח שלך. במילים אחרות, אם אתה מסוגל לשמור על לוח זמנים של פרסום עקבי, בנוסף לפרסום בתקופות הטובות ביותר, אתה תהיה בדרך שלך לתהילה של הדף שלך.

מוכן להגביר את האירוסין שלך?

זכרו, אין את הזמן הטוב ביותר לפרסם על Tiktok. אמנם בהחלט יש משבצות זמן כאשר הקהל הכללי של Tiktok פעיל יותר, אך הזמן הטוב ביותר לפרסם משתנה מיוצר ליוצר, והוא תלוי מאוד בקהל היעד של היוצר. עם מעט מאמץ, תוכל להבין אילו זמנים ירוויחו לך הכי הרבה אירוסין.

עכשיו כשאתה יודע מתי הזמן הטוב ביותר לפרסם את התוכן שלך, כל שנותר הוא לצאת לשם ולעשות את זה!

? תפוס את גיליון הרמאות החינמי שלנו לטיקוק SEO לטיפים מקצוענים מיוצרים.

שאלות נפוצות

מתי הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק?

אין את הזמן הטוב ביותר ליחיד לפרסם על Tiktok. זמני הפרסום הטובים ביותר הם מאוד אינדיבידואליים ותלויים בפעילות ובהרגלים של קהל היעד של היוצר.

עם זאת, מחקרים שנערכו לאחרונה ממוצרי שיווק משפיעים מציעים כי ביום שלישי ב -9 א.M. EST וחמישי בשעה 12 עמ ‘.M. EST לספק את רמות המעורבות הגבוהות ביותר בכל משבצות הזמנים שנלמדו, ובכך יכול להיחשב כזמנים הטובים ביותר לפרסם בטיקוק.

עקוב אחר הקפיצה על Tiktok ואינסטגרם לקבלת טיפים נוספים לצמיחת קהל. אנחנו גם מכינים עלון.

לקריאה נוספת

 • איך לגרום לאלגוריתם Tiktok לעבוד בשבילך
 • Tiktok SEO: 9 טיפים שיעזרו לסרטוני ה- Tiktok שלך לדרג חיפוש גבוה
 • כיצד להשתמש ב- hashtags tiktok כדי לקבל יותר צפיות
 • מחשבון הכסף של Tiktok: הערך כמה אתה יכול להרוויח כיוצר

הזמן הטוב ביותר לפרסם ב- Tiktok בשנת 2023

הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק

Tiktok הוא אחת הרשתות החברתיות הצומחות במהירות, עם למעלה ממיליארד משתמשים ושיעור המעורבות הגבוה ביותר במדיה החברתית לפוסט. כתוצאה מכך, מותגים וארגונים מחפשים דרכים להגיע לקהל גדול יותר על הרציף, וזו הסיבה שמציאת הזמן הטוב ביותר לפרסם על Tiktok יכולה להשפיע מאוד על טווח ההגעה והמעורבות שלך.

קבעו פוסטים של Tiktok מהמחשב האישי ✨

תכנן חזותית ותזמן את סרטוני ה- Tiktok שלך ישירות משולחן העבודה שלך עם Hopper HQ

להלן מדריך מהיר לגלות את הזמן הטוב ביותר לפרסם ב- Tiktok עבור המותג שלך.

האם יש הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק?

אתה יכול לתהות, האם יש את הזמן הטוב ביותר לפרסם על Tiktok?

התשובה היא כן … ולא

מציאת הזמן הטוב ביותר לפרסם על Tiktok יכולה להיות שונה מחשבון אחד למשנהו. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, תצטרך לנתח ולהבין את שלך אזור הזמן של הקהל, המיקום וכאשר רובם מקוונים ופעילים.

לכן, השגיחו מקרוב בביצועים של הפוסטים שלכם עד שתמצאו את השעות והימים שנראים שהם עובדים טוב יותר מאחרים.

אבל, אם אתה בונה קהל מאפס, אולי אין לך מספיק נתונים לנתח עדיין. אם זה המקרה, המשך לקרוא.

מתי הזמן הטוב ביותר לפרסם ב- Tiktok (בסך הכל)?

התשובה הקצרה:

לאחר ניתוח 100,000 פוסטים של Tiktok כדי למצוא את הזמן הטוב ביותר לפרסם ב- Tiktok, דוחות הזמן הטובים ביותר של רכזת השיווק המשפיעים חושפים כי:

 • הכי טוב ימים לפרסום על Tiktok הם יום שלישי, חמישי ושישי.
 • הכי טוב פִּי .

ראוי לציין שלא תמצאו תשובה בגודל אחד מתאים למתי מתי לפרסם על Tiktok. עם זאת, על פי התוצאות של למעלה מ 100,000 פוסטים שניתחו כדי למצוא את שיעורי המעורבות הטובים ביותר:

בסך הכל, התקופות הטובות ביותר לפרסם בטיקוק עד ימי השבוע הם (באים לידי ביטוי ב- EST):

 • הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק ביום שני: 6 בבוקר, 10 בבוקר, 22:00
 • הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק ביום שלישי: 02:00, 4 בבוקר, 9 בבוקר
 • הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק ביום רביעי: 7 בבוקר, 8 בבוקר, 23:00
 • הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק ביום חמישי: 9 בבוקר, 12 בבוקר, 7 בערב
 • הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק ביום שישי: 5 בבוקר, 13:00, 15:00
 • הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק בשבת: 11 בבוקר, 19:00, 20 בערב
 • הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק ביום ראשון: 7 בבוקר, 8 בבוקר, 16:00

אם אתה משתמש ב- Tiktok לעסקים, שימו לב כיצד הקהל שלכם מגיב לפרסום בזמנים ובימים אלה ופקחו עין על כל שינוי בפעילות העוקבים שלכם.

תחומי הענף העסקיים שלך ותחומי הקהל ממלאים תפקיד בקביעת הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק. לדוגמה, מה שהכי טוב לקהל נטפליקס עשוי להיות שונה מעוקבי Tiktok של נייקי. ומה שעובד במסעדת אוכל מקומית עשוי להיכשל בחברת בגדים גלובלית.

אז התבונן בפעילות המקוונת של הקהל שלך עד שתמצא את אותה נקודה מתוקה.

. אתה יכול להשתמש בניתוח כדי לקבוע מתי העוקבים שלך הפעילים ביותר ולהחליט על הזמן הטוב ביותר לפרסם לפעילות הקהל שלך.

. אתה יכול להשתמש בנתונים אלה כדי לקבוע לוח זמנים של פרסום שמבטיח שהתוכן שלך ייראה ומאפשר טווח הגעה ומעורבות מקסימליים.

חקור את הנתונים שמאחורי חשבונות המדיה החברתית שלך ��

מצא את הזמן הטוב ביותר לפרסם, לעקוב.

יש טיקטוקרים בכל רחבי העולם, והקהל שלך עשוי להיות באזורי זמן שונים גם אם הם נמצאים במדינה אחת. זה מהווה אתגר ליוצרים. איך אתה יכול לדעת את ‘הזמן הטוב ביותר’ לפרסם כאשר ‘הזמן’ משתנה מעוקב אחד למשנהו?

תצטרך להתאים את זמני הפרסום שלך למיקומי הקהל שלך. כדי לעשות זאת:

 • השתמש ב- Tiktok Analytics כדי למצוא את מיקום העוקבים שלך. לאילו מיקומים יש אחוז גדול יותר מהקהל שלך?
 • מצא את התקופות הפעילות שלהם. ? ?
 • השתמש בזמן הטוב ביותר הזה כדי לפרסם במחשבון Tiktok כדי לדעת את הזמנים הטובים ביותר לפרסם בטיקוק למדינה.

אמנם היה המון מחקר על הזמן הטוב ביותר לפרסם באינסטגרם, אך ישנם פחות מחקרים זמינים עבור Tiktok. על פי המחקר, להלן זמני השיא לפרסם על Tiktok לפי מדינה:

הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק בארצות הברית

 • יום שני: 6 בבוקר, 10 בבוקר, 11 בערב
 • יום שלישי: 02:00, 4 בבוקר, 9 בבוקר
 • יום רביעי: 6 בבוקר, 8 בבוקר, 11 בבוקר
 • יום חמישי: 9 בבוקר, 12 בערב, 7 בערב
 • יום שישי: 17:00, 13:00, 15:00
 • יום שבת: 11 בבוקר, 7 בערב, 21 בערב
 • יום ראשון: 7 בבוקר, 8 בבוקר, 16:00

הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקטוק באוסטרליה

 • יום שני: 6 בבוקר, 10 בבוקר, 10 בערב
 • יום שלישי: 02:00, 4 בבוקר, 9 בבוקר
 • יום רביעי: 7 בבוקר, 9 בבוקר, 11 בבוקר
 • יום חמישי: 9 בבוקר, 12 בערב, 7 בערב
 • יום שישי: 17:00, 13:00, 15:00
 • יום שבת: 11 בבוקר, 19:00, 8 בערב
 • יום ראשון: 7 בבוקר, 9 בבוקר, 16:00

הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק בגרמניה

 • יום שני: 6 בבוקר, 10 בבוקר, 10 בערב
 • יום שלישי: 02:00, 4 בבוקר, 9 בבוקר
 • יום רביעי: 7 בבוקר, 8 בבוקר, 11 בבוקר
 • יום חמישי: 9 בבוקר, 12 בערב, 7 בערב
 • יום שישי: *5 בבוקר, 13:00, 15:00
 • יום שבת: 11 בבוקר, 19:00, 8 בערב
 • יום ראשון: 7 בבוקר, 8 בבוקר, 16:00

הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקטוק בפיליפינים

 • יום שני: 15:30, 19:30, ו 7:30 בבוקר
 • יום שלישי: 11:30 בבוקר, 13:30, ו 18:30
 • יום רביעי: 16:30, 17:30, ו 8:30 בבוקר
 • יום חמישי: 18:30, 21:30, ו -4:30
 • יום שישי: 14:30, 22:30, ו- 12:30.
 • יום שבת: 20:30, 4:30 בבוקר, ו 5:30 בבוקר
 • יום ראשון: 16:30, 17:30, ו -130 בבוקר

הזמן הטוב ביותר לפרסם על Tiktok בקנדה

 • יום שני: 6 בבוקר, 10 בבוקר, 10 בערב
 • יום שלישי: 02:00, 4 בבוקר, 9 בבוקר
 • יום רביעי: 7 בבוקר, 8 בבוקר, 11 בבוקר
 • יום חמישי: 9 בבוקר, 12 בערב, 7 בערב
 • יום שישי: *5 בבוקר, 13:00, 15:00
 • יום שבת: 11 בבוקר, 19:00, 8 בערב
 • יום ראשון: 7 בבוקר, 8 בבוקר, 16:00

מדוע הזמן הטוב ביותר לפרסם על Tiktok חשוב?

ב- Tiktok, תזמון יכול לעשות או לשבור את מאמצי התוכן שלך. זו הסיבה לדעת מתי לפרסם את Tiktok Matters.

זה משפר את שיעור המעורבות שלך בטיקוק

פרסום בזמנים הטובים ביותר בטיקוק פירושו שאנשים יאהבו, ישתפו ויגיבו על הסטטוס שלכם. זה מספק לך נתונים ומשוב שאתה יכול לצפות בו ולקבל תובנות לשיפור תוכן המדיה החברתית שלך ואת הקמפיינים שלך.

זה מגדיל את החזר ה- ROI במאמצי ניהול המדיה החברתית שלך

כלי נהדר לניהול מדיה חברתית וסרטונים איכותיים אינם מניבים תוצאות אוטומטית. פרסום בזמנים הטובים ביותר מבטיח שמאמצי התוכן הנהדרים שלך לא יבזבזו. אתה יכול לעשות את השעות שאתה מכניס ליצירת סרטון איכותי ואת הכסף שאתה מוציא על הכלים שלך לניהול מדיה חברתית כשאתה מקבל יותר עיניים על התוכן שלך.

לתכנן ולתזמן מדיה חברתית מראש.

> פוסטים וידאו, גלריה ותמונות
> תצוגה מקדימה של לוח שנה, הזנה ורשת
> אינסטגרם, פייסבוק וטוויטר

זה מגדיל את נראות המותג שלך באופן מקוון

לעסוק עם האנשים שכבר מכירים אותך זה דבר אחד, אבל להביא את העסק או המותג שלך לפני קבוצות חדשות של אנשים זה דבר נוסף שממלא תפקיד בהגדלת נראות המותג שלך. אחת הדרכים לעשות זאת היא לגרום לתוכן שלך להופיע בדף ‘בשבילך בטיקוק. דף ה- Tiktok עבורך הוא זרם אינסופי של מבחר ייחודי של סרטונים למשתמשי Tiktok על סמך גורמים מסוימים; אלה כוללים אינטראקציה בין משתמשים ופרטי וידאו כמו כותרות ו- hashtags.

הגדל את הקהל שלך עם #hashtags

גלה hashtags טובים יותר כדי להגיע ליותר אנשים, הגדל את ספירת העוקבים שלך וקבל מעורבות רבה יותר בפוסטים שלך.

Tiktok ממליץ גם על סרטונים למשתמשים בדף “בשבילך” על סמך כמה זמן המשתמש מבלה על התוכן. גורם זה חשוב יותר משאלה אם אתה והמשתמש נמצאים באותו מיקום גיאוגרפי ואזור זמן או לא.

זה הופך את הפרסום בזמן הנכון בו העוקבים יכולים לקיים אינטראקציה עם התוכן שלך מאוד מכריע להצלחה שלך בטיקוק. אופטימיזציה של התוכן ואת זמן הפרסום שלך כך שיתאימו להרגלים ותחומי העניין של קהל היעד שלך.

6 טיפים למצוא את הזמן הטוב ביותר שלך לפרסם ב- Tiktok?

אין כלל קשה ומהיר לבחירת הזמן הטוב ביותר לפרסם בטיקוק. אבל אתה יכול למצוא תובנות ומגמות יקרות על ידי ניסיון לרעיונות אלה.

1. מצא את מיקומי הקהל שלך

הצעד הראשון למצוא את הזמן הטוב ביותר לפרסם ב- Tiktok הוא לזהות את מיקומי הקהל שלך. אזורי זמן משתנים בין מיקומים שונים ומשפיעים על התקופות הטובות ביותר לפרסם על Tiktok. אתה צריך לבחור את הזמן שהקהל שלך פעיל ביותר כדי לקבל מעורבות מרבית בפוסט שלך.

התכונה Analytics Tiktok מספקת פרטים על מספר העוקבים שיש לך, השטחים המגדריים והגדולים שלהם. כדי לגשת לתכונות המתקדמות של Tiktok כמו Analytics, תצטרך לשדרג את חשבון המשתמש הרגיל שלך לחשבון עסקי. זה נותן לך פרטים גיאוגרפיים על הקהל שלך ומאפשר לך לבחור זמן סטנדרטי באזורי זמן מרובים כאשר רוב הקהל שלך יהיה פעיל.

לדוגמה, יש הפרש זמן של 3 שעות בין וושינגטון די.סי. ללוס אנג’לס. אם הקהל שלך נמצא בשתי המדינות הללו, תבחר זמן שיהיה המתאים ביותר למיקומים השונים.

כדי למצוא את מיקום הקהל שלך:

 • הקש על הפרופיל שלך בתחתית המסך שלך

 • הקש על כפתור הפרופיל שלך בפינה השמאלית התחתונה של מסך הטלפון שלך
 • לאחר מכן לחץ על שלושת השורות האופקיות בפינה השמאלית העליונה של מסך הטלפון שלך

 • לחץ על “כלי יוצר.”

 • לחץ על “Analytics.”

 • לחץ על הקטגוריה השלישית בחלקו העליון, “עוקבים.”

 • .”

הפק את המרב מהתובנות מ”טריטוריות מובילות “

אתה יכול גם להשתמש בתובנות מ”טריטוריות מובילות “כדי ללמוד עוד על האנשים העוסקים בפוסטים שלך. לדוגמה, תוכלו ללמוד עוד על:

 • החגים שלהם ויוצרים תוכן שמתחבר למה שאכפת להם באותה תקופה של השנה. לדוגמה, במהלך פסטיבלים כמו חג ההודיה, חג המולד ושנה החדשה, תוכלו ליצור סרטונים מרגשים שמתאימים לעונה.
 • אירועים שמתרחשים במיקומים הרלוונטיים שלהם. לדוגמה, אם יש משבר או התרחשות שמתחברים לערכים, לחזון או להודעה שלך, יש לך הזדמנות לפרסם תוכן הקשור לזה. זה מעמיק את הקשר שלך איתם ומראה את הצד האנושי של העסק או המותג שלך.
 • הערכים שלהם. זה עוזר לך להימנע מנפילה למשבר יחסי ציבור על ידי פרסום סרטונים שחלק מהעוקבים שלך רואים פוגעני. פרסום תוכן יכול להיות פרודוקטיבי אם העוקבים שלך תופסים אותו כלא רגיש.
 • התרבות ואורח החיים של הקהל שלך במיוחד כשהוא מתחבר לחזון ולערכים של המותג שלך.

הזמן הטוב ביותר לפרסם עוסק גם במציאת סוג הפוסט המתאים לעונות הקהל שלך. בעזרת רעיונות אלה תוכלו להפוך את Tiktok Analytics למכרה זהב.

2. בדוק מתי העוקבים שלך פעילים ביותר

אתה יכול לפקח על פעילות העוקבים שלך ב- Tiktok באמצעות תכונת Tiktok Analytic. זה שומר על תיעוד של השעות והימים שבהם הקהל שלך פעיל ביותר. בכך תוכלו לזהות את התקופות הטובות ביותר לפרסם ב- Tiktok לאינטראקציה טובה יותר.

אתה יכול למצוא את הפעילות ‘העוקבים’ שלך בניתוח של חשבון Tiktok שלך על ידי לחיצה על ‘כרטיסיית העוקבים’. תוכלו למצוא נתונים בפעם הספציפית שהעוקבים שלכם היו פעילים ביום מסוים בשבוע, כמו גם את מספר העוקבים.

על ידי מעקב אחר הזמן שהקהל שלך ער וישן, תוכל לתכנן ולתזמן תוכן סביב התקופות הפעילות ביותר שלהם. שים לב שמגמה זו יכולה להשתנות על סמך גורמים שונים. אז אתה צריך לעקוב ברציפות אחר התנהגות הקהל שלך כדי לקבל מידע עדכני.

זכור כי Tiktok מציג את זמן הניתוח שלו בזמן אוניברסלי מתואם (UTC), ייתכן שתצטרך להמיר אותו לפני הפרסום. זה יכול להיות מרתיע לעבור בין לוחות מחוונים לכרטיסיות כדי להמיר את הפעם לאזור הזמן של הקהל שלך.

עם התכונה ‘הגדרות זמן’ של Hopper HQ, אתה יכול לבחור זמנים מתוזמנים עם ביצועים גבוהים ולהגדיר אזורי זמן לחשבון Tiktok שלך. Hupper HQ מתזמן אוטומטית את ההודעה שלך על פני קהלי היעד שלך באזורי זמן שונים.

תכנן ותזמן את הפוסטים שלך במדיה החברתית

תכנן חזותית את ההודעות שלך. גרור ושחרר לכל מקום תוך שניות ✨

3. מינוף נתוני התוכן שלך בעל ביצועים גבוהים

Tiktok Analytic. אתה יכול ליצור גיליון אלקטרוני עם עמודות עבור מדדי העוקבים כמו היום ושעת הפרסום, כותרת הפוסט, לייקים, הערות, שיתופים, צפיות, טווח הגעה, זמן שעון ממוצע וטריטוריית הקהל.

אתה יכול לזהות את התוכן שלך בעל ביצועים גבוהים מהרישומים החודשיים שלך ולציין את דפוס הימים והזמנים של פרסום. בדוק את הזמנים האלה כדי להפוך אותם לתקופות הטובות ביותר שלך לפרסם ב- Tiktok.

לדוגמה, אם אתה שם לב שההודעות שלך בימי שלישי וחמישי עד 9 בבוקר מקבלים מעורבות רבה יותר מאשר פוסטים אחרים בפרק זמן, אז אתה בוחר בימי שלישי וחמישי 9 בבוקר כתקופות הפרסום הטובות ביותר שלך ב- Tiktok.

4. השתמש בניתוח העוקבים כדי לעזור למשתמשים למצוא אותך

פרסום בזמן הנכון מאפשר לטיקוקרים למצוא אותך בקלות כשאתה גלול דרך ‘עבורך’ עבורך ‘. זו ההזדמנות שלך להתחבר לידים חדשים ולקוחות פוטנציאליים.

השתמש ב Tiktok ‘Analytics Analytics’ כדי לראות מתי העוקבים שלך פעילים ביותר. זה רומז בזמן הטוב ביותר לתזמן פוסטים.

התכונה Analytic. כדי לגשת אליו, וודא שיש לך חשבון עסקי של Tiktok, עבור אל החלק העוקבים שלך בפרופיל אנליטיקס וגלול לתחתית המסך ל”פעילות חסידים.”

עבור בין ימים לשעות כדי לראות מתי העוקבים שלך פעילים ביותר בפלטפורמה.

כדי לקבל דו”ח תמציתי על מעורבות הפוסט, השתמש ב- Hupper HQ כדי לתזמן ביעילות פוסטים של Tiktok. בעזרת תכונת הניתוח שלה, אתה יכול לעקוב בצורה חלקה ולפקח על זמן המעורבות הטוב ביותר של הקהל שלך.

5. לפקוח עין על המתחרים שלך

אתה יכול ללמוד הרבה מההצלחה של אחרים. בכל נישה יש משפיעים ללמוד מהם. מצא מתחרים שיש להם את קהל היעד שלך ועקוב אחר דפוס הפרסום שלהם. עקוב אחר הפוסטים שלהם כדי לראות את האירוסין ולנסות לפרסם באותם ימים ובזמנים כמו התוכן בעל הביצועים הטובים ביותר שלהם ולהתאים לפי הצורך.

מצד שני, אתה יכול לבחור לפרסם כאשר המתחרים שלך לא מפרסמים מכיוון שזה יכול להגדיל את הסיכוי להיראות הפוסט שלך. בדוק את שתי השיטות כדי לגלות מה עובד עבור המותג שלך.

6. בחר איכות על פני כמות

אמנם הגדלת מספר הפוסטים שאתה מבצע ב- Tiktok עשויה להגדיל את הסיכוי שלך להופיע לפני העוקבים והקהל שלך, אבל אתה צריך לפרסם תוכן יקר. המשמעות היא שהפוסטים שלך צריכים להיות בעלי ערך חינוכי, מידע או בידור. נסה גם לשמור על המסר, הקול והטון של התוכן שלך עקביים תוך בחינת צורות יצירתיות של תוכן וידיאו.

אחת החסרונות של הפקת נפחי תוכן היא יצירת דברים עם מוך ובזבוז זמן של אנשים על ClickBait. למרות שטיקטוק ממליץ לפרסם שלוש פעמים ביום, אתה יכול להיות גמיש ולפרסם פחות או יותר סרטונים ביום. אתה יכול גם לפרסם מחדש תוכן בעל ביצועים גבוהים במועד מאוחר יותר. זה עובד במיוחד כשיש לך עוקבים חדשים שלא עברו את הפוסטים הקודמים שלך.

בזמן שאתה עוסק בקהל שלך, זכור שאתה בונה מוניטין מקוון שידבק זמן רב. משתמשים שמוצאים אותך היום עשויים לעבור סרטונים שפרסמת קודם לכן בפרופיל שלך. כאשר משתמש רואה הרבה סרטונים מעניינים הם נוטים יותר לעקוב אחריך.

כמו כן, הימנע ממכירות מדי מדי. העוקבים שלך רוצים לדעת שאתה מעוניין בהם ולא רק למכור להם את המוצרים שלך.

זכור כי המדיה החברתית היא רק גרסה דיגיטלית של אינטראקציות חברתיות. העוקבים שלך רוצים לדעת שאתה מעוניין לעזור להם באמת. זה עשוי לעלות לך יותר זמן ומאמץ אבל תוכן איכותי מעיד על תפיסת העוקבים שלך את המותג שלך ומגדיל את הסבירות שהם ימליצו לך למשתמשים אחרים בטיקוק ופלטפורמות מדיה חברתית אחרות.

פוסט פשוט, סיפור + תזמון סליל ✨

תכנן חזותית את התוכן החברתי שלך. אינסטגרם, טקטוק, טוויטר, פייסבוק, לינקדאין + פינטרסט