שירות לקידום Tiktok – דחף את המוסיקה והסרטונים שלך, 3 שאלות נפוצות אודות Tiktok S קידום תכונה | Tiktok לבלוג עסקי

0

3 שאלות נפוצות אודות תכונה לקידום Tiktok

Contents

ניתן להוריד ולשותף סרטוני Tiktok ולשותף מאוחר יותר אם משתמש רוצה לערוך את הסרטון קודם לפני שתשתף אותו עם פלטפורמה אחרת. כדי להוריד סרטון, המשתמשים חייבים לפתוח תחילה את יישום Tiktok. מצא את הסרטון שאתה רוצה לשתף ולהקיש על סמל “השיתוף”. אפשרות “שמור וידאו” אמורה להופיע לאחר פתיחת אפשרויות השיתוף.

קידום טיקטוק

. נתון המום: 5 מיליארד סרטונים שנצפו בכל חודש! תוך שנתיים בלבד, Tiktok התפתח כדי להתמודד עם חברות כמו נטפליקס, יוטיוב ופייסבוק. אתה יודע טוב יותר מאיתנו: יש מגוון מגמות בתוך Tiktok, כולל Memes, שירים מסונכרנים בשפתיים וסרטוני קומדיה. לִרְכּוֹשׁ עוקבים, לייקים, נופים של Tiktok. חבילות הפרומו שלנו הן לגיטימיות ובמחיר סביר. להיות בעסקים עכשיו!

לקדם את העסק שלך עם שירות הרשתות החברתיות הידוע ביותר. נתון המום: 5 מיליארד סרטונים שנצפו בכל חודש! נטפליקס, יוטיוב ופייסבוק. . עוקבים, לייקים, נופים של Tiktok. חבילות הפרומו שלנו הן לגיטימיות ובמחיר סביר. להיות בעסקים עכשיו!

Starter Tiktok: 10K צפיות + 1K Like + 1K עוקבים

Tiktok Pro: 50K צפיות + 5K Likes + 3K עוקבים

Tiktok Pro: 50K צפיות + 5K Likes + 3K עוקבים

חופר טיקטוק: 100K צפיות + 10K לייקים + עוקבים 5K

חופר טיקטוק: 100K צפיות + 10K לייקים + עוקבים 5K

כוכב Tiktok: מיליון צפיות + 50K Likes + 10K עוקבים

כוכב Tiktok: מיליון צפיות + 50K Likes + 10K עוקבים

1,000 עוקבים של Tiktok

1,000 עוקבים של Tiktok

5,000 עוקבי Tiktok

10,000 עוקבי Tiktok

10,000 עוקבי Tiktok

25,000 עוקבי Tiktok

25,000 עוקבי Tiktok

100 עוקבים אמיתיים של Tiktok

100 עוקבים אמיתיים של Tiktok

500 עוקבים אמיתיים של Tiktok

500 עוקבים אמיתיים של Tiktok

1,000 עוקבי טפטוק אמיתיים

1,000 עוקבי טפטוק אמיתיים

2,000 עוקבים אמיתיים של Tiktok

2,000 עוקבים אמיתיים של Tiktok

5,000 עוקבים אמיתיים של Tiktok

10,000 עוקבים אמיתיים של Tiktok

10,000 עוקבים אמיתיים של Tiktok

1,000 צפיות בטיקוק

5,000 צפיות בטיקוק

10,000 צפיות בטיקוק

100,000 צפיות טיקטוק

מיליון צפיות בטיקוק

500 טיקטוק לייקים

5,000 טיקטוק לייקים

10,000 טיקטוק לייקים

50,000 טיקטוק לייקים

100,000 טיקטוק לייקים

100 מניות Tiktok

500 מניות Tiktok

1,000 מניות Tiktok

5,000 מניות Tiktok

10,000 מניות Tiktok

דחף את המוזיקה שלך והלך ויראלי עם שירותי קידום Tiktok בתשלום

עם כולם, זקנים וצעירים, להיות בטיקטוק, המקום הטוב ביותר למצוא את קהל היעד שלך ולקדם את המוזיקה שלך הוא אכן הפלטפורמה הזו! זה נכון במיוחד עם העובדה שלטיקטוק יש דגש נהדר על מוזיקה בתוכן שלה, במיוחד התוכן שהופך לוויראלי, מה שהופך אותו לפלטפורמת המדיה החברתית המושלמת לקידום מוסיקה!

קידום מוסיקה מקוון דרך Tiktok הוא כלי מדהים, אז בואו נצלול לתוכו.

האם כדאי לקדם את Tiktok?

התשובה היא בהחלט כן. זה קשור בעיקר לגופם ולגדולים של נוכחות חזקה ברציף. היתרונות הללו כוללים את העובדה הברורה שתוכלו לקדם את המוזיקה שלכם ואת עבודתכם באופן כללי כדי להשיג תהילה ומשיכה, אחרת היא שחברות ירצו להגיע ליותר לקוחות על ידי חסות לכם ולשלם עבור המוצרים והחוויות שלכם, אתם תהיו מסוגל לייצר הכנסה שעושה את מה שאתה נהנה, וכל כך הרבה יותר. אבל התפיסה היא ששירותי קידום Tiktok הטובים ביותר אינם אורגניים לחלוטין. ניסיון לגדל את הדף שלך ואת עבודתך באופן אורגני או לחתור לצמיחה אורגנית גרידא יש את החסרונות שלו.

כיצד שירותי קידום Tiktok מגדילים את המעורבות בתוכן שלך

.

רבים המשתמשים ב- Tiktok יש מעקב אחר מדיה חברתית באפליקציות אחרות ויודעים שההצלחה בטיקוק עוסקת בהתמודדות עם הקהל. כמה מכלי היוצרים הגדולים ביותר באתר יוצרים סרטונים פופולריים ובונים באופן עקבי קשר עם הקהל שלך.

אם אתה רק מתחיל כפרפורמרית של Tiktok ומחפשים לקבל קפיצה טובה לבריכת הבידור, קניית עוקבים עשויה להיות אפשרות משתלמת. דרך אחת כזו להשיג עוקבים אותנטיים ואפילו נופים אורגניים היא לרכוש אותם.

בנוסף, כאמן, הקהל הנוכחי והפוטנציאלי שלך יצפה לנוכחות חזקה בטיקוק, כפי שהוא, אחרי הכל, האתר בו ההייפ ממוקד כרגע. וככל שאנשים מבלים יותר זמן ב- Tiktok מאשר באתרים אחרים, וככל שהאלגוריתם Tiktok מקל על התפשטות המוזיקה והופך אותה לוויראלית, זה יהיה הפסד גדול לא לנצל את שירותי הפרסום ולתת את המוזיקה שלך את החשיפה זה ראוי בכל הדרכים היצירתיות ששירותי הקידום מציעים.

זהיר בבחירת שירות לקידום Tiktok

אם אתה מחפש לקנות עוקבים, היזהר בבחירת שירות שירותי הקידום Tiktok הזמין, והקפד לעשות את המחקר שלך לפני כן. גם אם העסק שלך משתלם, יש לך מעקב מדהים ומייצר תוכן איכותי, קניית עוקבים משירות שאינו מאובטח יכולה לפגוע בעתיד שלך ובפרופיל Tiktok שלך. הקפד להיות יסודי כאשר בוחנים את רכישת העוקבים.

. קניית עוקבים אמיתיים ואותנטיים משירותי קידום מכירות כמו ArtistPush מאפשרת למשתמשים לנהל ביעילות את הצמיחה שלהם, להוציא תוכן לעוד אנשים ולהשתמש באלגוריתם כדי להגביר את חשבונם ואת המותג שלהם באתר.

קניית עוקבים אמיתיים ופעילים היא אבן דריכה נהדרת, אך הישאר נאמן לעצמך והשתמש בחומר שלך כדי להשיג עוד יותר מעריצים מבלי לרכוש אותם. במילים אחרות, אסור לסמוך לחלוטין על הרעיון של קניית עוקבים באמצעות שירותי קידום Tiktok. . ועם ArtistPush, אנו מציעים חבילות פרומו נהדרות בהן אנו מבטיחים שהעוקבים שתרכשו כחשבונות פעילים ואמיתיים אשר יתקיימו עם חשבונכם כדי לעזור להגביר ולקדם אותם עוד יותר!!

האם אתה יודע להשיג אלפי צפיות בסרטוני Tiktok שלך ולצבור מהם עוקבי Tiktok מהם?

בעת פרסום סרטוני מוסיקה של Tiktok, המשתמשים מקווים להשיג תצוגות מאנשים אחרים באתר. ככל שמישהו יקבל יותר, כך סביר יותר שהמוזיקה הכלולה בתוכן תביא לוויראלי ולהוביל לתהילה. .

Tiktok משתמש באלגוריתם כדי ליצור תוכן אינסופי עבור כל אחד מהמשתמשים שלו וזה מוצג על כל משתמש “עבורך דף”. מכיוון שהמשתמש עוסק יותר ויותר עם סוגים מסוימים של תוכן, האלגוריתם של Tiktok יכול להתחיל לברר במדויק אילו סוגי סרטונים לשים על דף הבית של כל אחד.

בעת השימוש במוזיקה שלך, דמיין שיר שלך המופיע בסרטון בדף הבית של מישהו. זה אמור להניע אותם לרצות להיות יצירתי ורוצה להשתמש בשיר שלך בסרטון משלהם. לאחר מכן המשתמש יעקוב אחר השיר, ימצא את הדף שלך וייתן לך מציג אחר.

אנשים יכולים גם לשתף את הסרטון שלך עם חבריהם ואפקט של כדור שלג מתרחש, וגורם לך להשיג יותר נופים ועוקבים מבלי לנסות אפילו לקנות נופים כלשהם! וכדי להבטיח שהמוזיקה שלך והתוכן שלך יגיעו לכמות האנשים הדרושה באתר, תוכל להשתמש בעזרת העוקבים שנקנו שיתקשרו באופן טבעי עם התוכן שתוציאו, וגורם לאלגוריתם להמליץ ​​על התוכן שלכם אפילו עוד אנשים!

קנו לייקים של Tiktok! השתמש בשירותי קידום Tiktok הטובים ביותר

זה קל – ככל שאוהבים יותר, כך חשיפה יותר! זה באמת כל כך פשוט! . הם נמשכים יותר לאמנים מבוססים.

כדי לקבל יותר לייקים, משתמשים יכולים לקנות לייקים של Tiktok, אך שירותים רבים אינם לגיטימיים ויכולים להיות לא בטוחים. כפי שהזהרנו קודם, שילם קידום עבור לייקים, צפיות, מניות וכן הלאה, יכול להיות כלי פרסום נהדר ודחיפה נפלאה לחשבונך. עם זאת, כאשר נרכשים ממקורות לא בטוחים או שאינם לגיט, שירות כזה עשוי באמת קשה למותג שלך.

קנו מניות Tiktok במחיר הנמוך ביותר כאן

צורה אחת של קידום Tiktok היא שיתוף סרטונים. ניתן לשתף את Tiktoks דרך פלטפורמות רבות של מדיה חברתית וניתן אפילו להוריד סרטוני Tiktok כדי להיות משותפים בהמשך. וברגע שמילה מתפשטת, העוקבים והאהבות באים לשפוך פנימה.

קניית מניות ב- Tiktok היא אפשרות דרך קנו מניות Tiktok. שירות לקידום Tiktok זה צריך לרכוש על ידי המשתמש המעוניין להשיג מניות נוספות בעבודתם. זה עובד על ידי הוצאת ה- Tiktok שלך למשתמשים רבים יותר והגדלת שיעורי האינטראקציה בין המשתמשים. אפשרות זו יכולה לגרום לשיתוף הסרטון שלך בכל מקום בין 100-25,000 משתמשים נוספים ואף יותר!

שיתוף הוא אחד משירותי קידום Tiktok הטובים ביותר כאשר משתמשים בהם נכון וביעילות

❗️. אבל, האמינות מוטלת בספק, וללא מחיר מוגדר, זה יכול להיות שירות לקידום טיקטוק יקר.

ברגע שאתה צופה בסרטון באפליקציה, סמל “שיתוף” זמין ויש לבחור בו. .

בחר את היישום שברצונך לשתף את וידאו Tiktok, הקלד את ההודעה שלך ובחר “שלח”. הסרטון ישותף עם כל פלטפורמה שנבחרה. ניתן אפילו לערוך את הסרטון לפני שתשתף אותו במידת הצורך.

. כדי להוריד סרטון, המשתמשים חייבים לפתוח תחילה את יישום Tiktok. מצא את הסרטון שאתה רוצה לשתף ולהקיש על סמל “השיתוף”. אפשרות “שמור וידאו” אמורה להופיע לאחר פתיחת אפשרויות השיתוף.

סרגל התקדמות יופיע לאחר הבחירה כדי לשמור את הסרטון כדי להציג את התקדמות ההורדה. . אם אין צורך בעריכה, תוכל לשתף את הסרטון לכל פלטפורמת המדיה החברתית שתרצו.

 • חבר ולשתף פעולה עם משפיעים ויוצרים שיש להם מעקב משמעותי
 • שתף את העבודה שלך בפלטפורמות אחרות

לפרט עוד יותר על כמה משיטות קידום Tiktok הטובות ביותר:

השתמש ב- hashtags

אחת הדרכים לקבל יותר לייקים בטיקוק היא להשתמש ב- hashtags. Hashtags הם כלי לקידום Tiktok מצוין. ניתן להשתמש ב- hashtags כדי לייצר ולהביא לייקים ואינטראקציה עם סרטונים באתר. דאג להשתמש בתגי hashtags שקהל היעד שלך עשוי לקיים אינטראקציה כדי לשמוע את המוזיקה שלך.

כאשר מתחילים תחילה, על המשתמשים לפרסם תוכן באמצעות hashtags פופולריים שכבר מגמות. על ידי ביצוע אתגר פופולרי ושימוש ב- hashtag של האתגר הזה, אתה מתחיל לטבול את כפות הרגליים בעולם הפופולריות וה- hashtags ב- Tiktok.

אינטראקציה עם משפיעים

. משפיעים הם משתמשים שהתפרסמו ב- Tiktok ויש להם מיליוני עוקבים. התאמה עם משפיע מבטיחה שהסרטון שלך ייראה על ידי המון אנשים. אתה יכול אפילו ליצור סרטונים שממוקדים כלפי משפיעים אלה, אם על ידי עיסוק בשיחה סביב נושאים שהם עוסקים בהם או מחלוקת שהם תקועים בהם.

תרצה לוודא שכל משפיע שאתה מתחבר אליו יכול למקד לדמוגרפיה הספציפית שאתה רוצה להגיע אליו, אבל ברגע שמצאת אדם לעבוד איתו, אהבתי שלך יעלה.

חלק מהמשפיעים עשויים אפילו להתאהב במוזיקה שלך וירצו לקדם אותה בשבילך. נסה את המזל שלך, היה נועז ותנקוט בפעולה!

דואט יותר ולעודד אחרים לדואט איתך

דואט עם משתמש עמית הוא דרך נוספת עבור משתמש לקבל לייקים בטיקוק. ל- Tiktok יש כלים מובנים באפליקציה כך שעודדו המשתמשים להשתמש באפליקציה. דואט זה איך זה נשמע: אתה יוצר סרטון שמנגן בו זמנית עם סרטון אחר.

. אתה יכול גם לפרסם סרטון ולהשתמש ב- hashtag כדי לעודד את העוקבים לדואט באמצעות הסרטון שלך. כך או כך, הסרטון שלך יוצא לשם, נראה, ובתקווה, נותן לך יותר לייקים.

שתף את חשבונך ואת התוכן שלך ככל האפשר

שיתוף הסרטון שלך באתרי מדיה חברתית אחרים הוא דרך נהדרת נוספת להגביר את העוקבים או אוהבים. על ידי פרסום Tiktok לפלטפורמה אחרת, הסרטון שלך יכול להיראות על ידי כל קבוצות העוקבים בכל סוגי הפלטפורמות.

אולי העוקבים שלך בפלטפורמה אחת שונים מכפי שהם נמצאים ב- Tiktok והם עשויים לעודד אותם לעקוב אחר הסרטונים שלך בטיקוק על ידי לראות אותם במסגרת אחרת.

שירותי קידום Tiktok מאפשרים לך גם לפרסם את חשבונך ותוכן הן באפליקציה והן באפליקציות אחרות. פרסומת לעולם לא נכשלת!

כפי שאנו יכולים לראות, אפליקציה זו הסתננה לכל בית והפכה ליישום המדיה החברתית המועדפת על אנשים בכל הגילאים והיכולות. הסיבה לכך היא האלגוריתם של היישום שמתאים לטעמו של כל משתמש ומציג כמות אינסופית של סרטונים קצרים, מהיר ומרגש. אי אפשר שלא להתחבר לצפייה בסרטוני Tiktok! ועם זה מגיעה ההזדמנות לקדם את המוזיקה שלך, למצוא קהל ולהאיץ את הקריירה שלך!

מה שהפך לטיקטוק והרלוונטיות שלו

כאשר מיליארדי סרטונים נצפים בכל חודש ברשת החברתית הזו ושווי נטו של קרוב ל 75 מיליארד דולר, Tiktok הוא שירות שאסור להתעלם ממנו. חברות ויוצרי תוכן כאחד העניקו לפלטפורמת המדיה החברתית הזו את זמנם, הכסף והמאמצים שלהם.

. ניתן להשתמש במוזיקה במובנים רבים: כצליל רקע, לריקודים להכות, אתגרי סנכרון שפתיים, או לשימושים יצירתיים יותר. בידור חשוב בסרטונים שהוצגו באפליקציה, ומוזיקה עוזרת לשמור על התוכן מבדר. יש שיחשבו שמשתמשים לא היו שמים לב למוזיקת ​​רקע, אבל מוזיקאים כמו ליל נאס X ואווה מקס מצאו שהמוזיקה שלהם מרוויחה יותר מאזינים רק מ- Tiktok. .

טיפים לגידול פרופיל ה- Tiktok שלך וקידום Tiktok העצמי שלך

המשתמשים נמצאים בעיקר בצד הצעיר, בדרך כלל בין הגילאים 16-24. כדי לתפוס את תשומת ליבו של הקהל הצעיר, לגדל את חשבונך ולהשיג קידום טיקטוק מוצלח,

 • השתמש באלגוריתם לטובתך
 • פרסם באופן קבוע
 • צאו לחיות לעתים קרובות ותתקשרו עם המעריצים והצופים
 • מגמות טקטוק פופולריות מלאות
 • לעבוד עם משפיעים

זה תמיד רעיון טוב להבריח את התוכן המגמה והפופולרי ביותר באפליקציה ולברר בדיוק מה קהל היעד שלך מעוניין בו. כשאתה עושה זאת, שימו לב לאתגרים שאחרים עושים ואילו רעיונות מקבלים הכי ברק. קח אותם כדוגמה ותן את ההערות שאנשים עוזבים ברצינות להבין כיצד לספק את הקהל שלהם. קח את הרעיונות האלה, השתמש בהם, פרסם מאמרים אודותיך או סובב אותם קצת ותהיה בדרך לכוכב.

לאחר שחשבת על אתגר באמצעות המוזיקה שלך, עבור אל Tiktok כדי להשלים את האתגר המורכב שלך. על ידי שיתוף סרטון לא ערוך והולך לחיות, אתה מעודד אדימות ויצירתיות. ככל שהרעיון שלך מהנה, מצחיק ואותנטי יותר, כך טוב יותר. Tiktok הוא פלטפורמה לבידור ויצירתיות, אל תפחד לקחת את עצמך בקלילות ועם קצת הומור. .

להיות טיפשי ולא מכוון לשלמות מראה למשתמשים שאתה מחפש ליהנות ולהצחיק אחרים, משהו שכל משתמש טיקטוק יכול להתייחס אליו.

פרטים של קבלת תנועה עבור חשבון Tiktok שלך

דאג להשתמש hashtags ספציפיים רלוונטי לאתגר שלך. .

הושיט יד למשפיעים של Tiktok. כל משפיע התחיל פעם מהמקום בו אתה מתחיל עכשיו, כאמן צעיר או לא מנוסה. הם צברו יותר עוקבים על ידי ביצוע העצות והטריקים המפורטים לעיל. אתה אף פעם לא יודע מי עשוי להיות מוכן לעזור להביא את המוזיקה שלך לשם ולהביא אותך לשים לב!

ברגע שתשיג את הצעדים הבודדים האלה, קידום המוזיקה שלך יהפוך לבריזה ותהיה מומחה תוך זמן קצר. .

אמנים משתמשים בטיקוק כדי לבצע הכנסות מהמוזיקה שלהם

.אני כבר לא היה זמין.

.היו אפליקציות כמו Tiktok: המשתמשים היו יוצרים סרטונים קצרים, בדרך כלל מסתובבים סביב אתגרים מוזיקליים כמו ריקודים, ומפרסמים אותם על הפלטפורמה. Tiktok נודע בעבר בשם מחזמר.. משתמשים חדשים יכולים בקלות לתפוס בקלות גם עם הממשק הידידותי למשתמש שלה.

מחשבון כסף להרקיע הכנסות טיקטוק

יצירת הכנסה בטיקוק תעקוב כמעט בוודאות במגמות של אתרים פופולריים אחרים כמו YouTube, Instagram ו- Snapchat. אפליקציות אלה, Tiktok, כללו, מייצרות הון באמצעות שיווק משפיעים. .

כשמדובר בקידום מוסיקה וכסף, Tiktok היא האפליקציה להכות.

 • קדם את חשבון Tiktok שלך בפלטפורמות המדיה החברתית האחרת שלך. .
 • קדם את חשבונך באתר עצמו
 • לכו לחיות ותקשר אינטראקציה עם הצופים שלך

. עוקבים מיישומים אחרים עשויים עדיין לא להיות ב- Tiktok, ולכן שימוש באפיקים אחרים של מדיה חברתית חשוב להכניס עוקבים ולקדם את עצמך ולקדם את עצמך.

. ללכת בשידור חי עוזר גם להשיג עוקבים, במיוחד עבור אמנים, מכיוון שלחברים יש תחומי עניין דומים והם יציעו את הדף שלך לחברים או לעוקבים שלהם.

. . . .

קידום עצמי של Tiktok VS.

. הם גוזלים זמן, דורשים די מאמץ ותכנון ולא תמיד פוריים. אתה יכול להקדיש את רוב זמנך לתכנון וביצוע הרעיונות שלך, רק כדי שהם יפלו מסיבות מחוץ לשליטתך. יתכן שלא תבין באופן מלא את האלגוריתם או שאין לך את המשאבים כמו איש מקצוע לניהול חשבונותיך עבורך. . חברות כמו ArtistPush עושות את העבודה עבורך ומציעות שירותים רבים כדי להגביר את העסק שלך ולהגדיל את נוכחותך באפליקציה כאמן.

3 שאלות נפוצות לגבי תכונת הקידום של Tiktok

קידום הוא כלי רב עוצמה ויעיל לעסקים בכל הגדלים, אז בואו נחפור בכמה שאלות נפוצות, תפיסות שגויות ודרכים שעסקים יכולים להתחיל להתחיל!

לכסות שאלות משותפות-מקדימות

קידום, כלי פרסום באפליקציית Tiktok שלך, יכול לעזור לך ליצור תצוגות וידאו נוספות, ביקורי אתרים ועוקבים. ישנן דרכים רבות לפרסם את סרטוני ה- Tiktok שלך. Tiktok Promote מספקת את אחת הדרכים הקלות והאינטואיטיביות ביותר למקם את התוכן שלך מייד בעד שאתה מזין בפרסום בתשלום.

קידום הוא כלי רב עוצמה ויעיל לעסקים בכל הגדלים, אז בואו נחפור בכמה שאלות נפוצות, תפיסות שגויות ודרכים שעסקים יכולים להתחיל להתחיל!

יכול לקדם השפעה או להקטין את התצוגות האורגניות שאני מקבל בסרטונים שאינם מקודמים?

השימוש בקידום אינו משפיע על מספר הצפיות שאתה מקבל על הסרטונים האחרים שלך, שאינם מקדמים. .

לסרטונים מקודמים, בנוסף לרווחים חיוביים בתקופת הקידום בפועל, הסרטונים המקודמים שלך ימשיכו לקבל כמה השפעות חיוביות לאחר סיום תקופת הקידום שלך.

?

משתמשים מאמינים כי פחות הערות מאשר אהבות ועוקבות פירושו שהאינטראקציות בסרטון שלהם אינן אמיתיות. . . בעקבות השימוש בקידום, אתה יכול לתחזק יותר ולגדול את הקהל שלך על ידי מתן תוכן מרתק. ככל שהתוכן שלך מרתק יותר, כך תקבלו יותר עוקבים, אהובים והערות שתקבלו.

שמעתי קידום הוא כלי יקר. האם אני באמת צריך להוציא $ $$$ גדול כדי לראות ערך כלשהו?

בהשוואה לשיטות פרסום אחרות, שימוש בקידום יכול להיות דרך חסכונית יותר להגיע לקהל גדול יותר. עם קידום, אתה יכול לבחור כמה לבזבז על מספר ימי מוגדר. אתה יכול להגיע עד ~ 1000 צפיות תמורת 10 דולר. . שימוש בקידום, תוך שיפור ויצירת תוכן מרתק, יעזור לשבת את הצופים בטווח הארוך גם עם התכונה ובלי תכונה.

התחל עם קידום: הגביר את הסרטונים שלך והגדיל את הקהל שלך

קידום הוא כלי פרסום בתוך האפליקציה כדי להשיג את הסרטון שלך מול קהלים חדשים, להנחות אנשים נוספים לאתר שלך ולעזור לך להשיג עוקבים.

קידום Tiktok: התחל

החל מהמדריכים כיצד לבצע נרות תוצרת בית ועד קטעים מאחורי הקלעים של משאיות מזון, ראינו עסקים קטנים ממנפים את Tiktok כדי לספר את סיפוריהם ולבנות קהילה. עבור בעלי עסקים קטנים, Tiktok הוא מקום להתחבר ללקוחות עם סרטונים קשורים ואותנטיים. בהשוואה למודעות מסורתיות, הגעה לקהלים בטיקוק היא פשוטה, חסכונית, חלקת וכיף!

החל מהחודש, קידום זמין כדי לעזור לעסקים להגיע ליותר אנשים ולהגדיל את הקהילה שלהם עם סרטוני Tiktok שלהם. בעזרת קידום, אתה יכול להפוך כל סרטון טיקטוק אורגני למודעה, ישירות בתוך האפליקציה. .

לאחר הפעלת קמפיין קידום, תקבל תובנות כדי להבין טוב יותר את הקהל שלך וללמוד כיצד הווידיאו שלך מבצע בהגעה למטרות שלך. הבנת תוצאות הקמפיין שלך תצייד אותך בידע כדי לשכלל קמפיינים עתידיים ולהמשיך להכין תוכן שמהדהד את הקהל שלך.

ישנן שתי דרכים עיקריות לגישה לקידום. ראשית, בחר את הסרטון שברצונך לקדם ובחר בלחצן “קידום” בהגדרות הווידיאו הבודדות. לחלופין, אתה יכול לנווט אל “הגדרות ופרטיות” ולהקש על “סוויטת עסקים” שם תראה את כפתור הקידום.

הנה איך קידום עובד

 1. בחר סרטון שברצונך לקדם. אתה יכול לבחור כל אחד מהסרטוני Tiktok שלך לקידום. אנו מציעים להתחיל עם אחד הסרטונים האורגניים בעלי הביצועים הטובים ביותר שלך כדי להגיע ליותר אנשים עם התוכן הפופולרי ביותר שלך.
 2. הגדר את הקידום שלך. בחר מטרה לקמפיין שלך (צפיות נוספות, ביקורי אתרים או עוקבים), קבע תקציב ואורך זמן להפעלת הקידום ובחר את הקהל אליו תרצה להגיע עם הסרטון שלך.
 3. . לאחר אישור הקידום שלך, אתה יכול לבדוק כדי לראות כיצד הסרטון שלך מבצע וכמה אנשים חדשים לומדים על העסק שלך!

. קידום סרטון יכול לעזור להגדיל את הבאים שלך ולהגדיל את העניין בעסק שלך. .

בקר בקידום באפליקציית Tiktok שלך כדי להתחיל, או בקר במרכז העזרה של Tiktok לקבלת הוראות מפורטות יותר.

.