Tiktok | אזור הורה | בלב חיי המשפחה הדיגיטליים, 5 דברים שהורים צריכים לדעת על טיק-טוק (עודכן 2024)

0

5 דברים שהורים צריכים לדעת על Tik-Tok (עודכן 2024)

בינואר 2021 עדכנה Tiktok את הגדרות הפרטיות שלה כך שחשבונות עבור מתחת לגיל 16 מוגדרים כברירת מחדל כברירת מחדל כברירת מחדל. המשמעות היא שיש לאשר משתמשים אחרים לפני שהם יכולים לראות ולקיים אינטראקציה עם תוכן ילדך או ליצור איתם קשר.

הגבלת גיל טיקטוק

הירשם לניוזלטר שלנו וקבל את המיטב מאזור ההורים לתיבת הדואר הנכנס שלך. גלה עוד

למה זה כל כך פופולרי?

תוכלו למצוא סרטונים הנוגעים כמעט לכל תחומי העניין בטיקוק, מטבילי DIY ומדריכי איפור ועד משחקים וספורט. אנשים רשאים לתת לדמיונם להשתולל בטיקוק, מכיוון שאין באמת סוג ‘נכון’ או ‘לא נכון’ של תוכן. אתה יכול להשתמש בטיקוק כדי לאסוף מיומנויות חדשות, ללמוד כיצד לנגן מכשיר או אפילו להתחבר לאנשים שאתה חולק איתם תחומי עניין.

.

למרות שרוב התוכן שתמצאו הוא פעימה, מצחיקה ושמחה, אנשים משתמשים גם בפלטפורמה כדי להגיב לאירועים ותנועות פוליטיות-כמו קמפיין #blacklivesmatter-והגירה Covid-19.

בניגוד לרוב מתחרותיה, Tiktok אינו מחייב את המשתמש להוסיף מידע לפרופיל שלו: הם מונפקים עם מספר משתמש, אך בין אם הוא מוסיף שם, תמונת פרופיל או כל מידע אישי אחר הוא הבחירה שלהם.

למשתמשים ניתנת שליטה יצירתית מלאה על התוכן שלהם. להרכיב סרטון זה קל מאוד ויש מגוון של כלים העומדים לרשות התוכן, כגון פילטרים, אפקטים, טקסט ומדבקות.

פוסט דוח אינסטגרם

למה הורים צריכים להיות מודעים?

מגבלות גיל

Tiktok מחייב את המשתמשים שלה להיות לפחות 13 שנים. למרות שמשתמשים נאלצו להיות בני 13 ומעלה דירוג הגילאים עבור Tiktok הם, מעט מבלבלים, 12+ בחנות האפליקציות של אפל ו”הנחיות הוריות מומלצות “בחנות Google Play.

.

. המשמעות היא שיש לאשר משתמשים אחרים לפני שהם יכולים לראות ולקיים אינטראקציה עם תוכן ילדך או ליצור איתם קשר.

שים לב גם שחשבונות טיקטוק סטנדרטיים (ולא פרופילים) יהיו אם המנחים חושדים שהאדם המפעיל את החשבון הוא מתחת לגיל 13. .

תוכלו לקרוא עוד על המדיניות המתאימה לגילם כאן.

. .

.

האפליקציה כוללת כעת גם ‘לוח המחוונים של זמן מסך. משתמשים יכולים שוב לקבל סיכום של כמה הם משתמשים באפליקציה, וגם מקבלים תובנה באיזו תדירות הם פותחים את Tiktok, כיצד השימוש שלהם השבוע משתווה לשבוע שעבר, ובאיזו שעה ביום (או בלילה) הם משתמשים באפליקציה רוב.

Tiktok מציעה למשתמשים שלה מגוון הגדרות להתאמה אישית של החוויה שלהם ולהפוך את זה לבטוח יותר עבור צעירים, שהם מכנים אותם ‘זיווג משפחתי’. הגדרות אלה מאפשרות להורים לשלוט באלמנטים מחשבון Tiktok של ילדם אם ילדם נמצא מתחת לגיל 16.

. כהורה, לא תהיה לך גישה לסרטונים בפועל של ילדך. .

בקרות אלה הוחלפו לאחרונה כחלק ממאמץ מתואם של הפלטפורמה כדי להפוך אותה לבטוחה יותר עבור המשתמשים הצעירים יותר שלה. למרות שחשוב לזכור כי בקרות ההורים אינן מבטלות סיכון, הם יכולים להיות צעד ראשון טוב. טיפים מבני נוער. .

אתה יכול להציג את Tiktok למידע נוסף על בקרות הורים – כולל הגדרת סיסמאות וקישור מספרי הטלפון שלך ואת ילדך.

.

. טיק טוק לא אומר במפורש כיצד זה עובד, רק שזה “מגביל את המראה של תוכן שאולי לא מתאים לכל הקהלים”.

וודא שילדך יודע לדווח על סרטונים או משתמשים אם הם מעדים תוכן לא הולם וכיצד לחסום משתמשים שמטרידים אותם.

. . באפשרותך לדווח על סרטון על ידי לחיצה על כפתור ‘שיתוף’ בצורת חץ ולבחור בסמל ‘דוח’ מהתפריט. לאחר מכן תוכל לתת תיאור קצר של האופן בו הסרטון לא היה הולם ולעקוב אחר השלבים.

הודעות ופרטיות בתוך האפליקציה

.

הנחיות כלול קטע המוקדש ל’בטיחות קלה ‘, הקובע “אנו מחויבים עמוק לבטיחות ילדים ויש לנו אפס סובלנות להתנהגות טורפת או טיפוח כלפי קטינים.”כאמור, כדי להתייחס לדאגות נוספות, Tiktok הציג תכונה המונעת מתחת לגיל 16 לשליחה וגם לקבל הודעות פרטיות-אך שום דבר לא מונע מהמשתמשים הצעירים לזייף את גילם.

. .

בסך הכל, יש המון בחירה כשמדובר בהגדרות פרטיות-אתה יכול לשלוט מי יכול לראות, לשתף או להוריד את התוכן של ילדך, אפילו על בסיס וידאו אחר וידיאו. פורטל הנוער‘למידע נוסף כיצד לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, והקפידו להודיע ​​לילדים שהם יכולים לבוא אליך אם הייתה להם חוויה גרועה שכולה ליצור קשר עם זר על ידי זר.

משאבי נוער ובריאות הנפש

זה של טיקטוק נותן למשתמשים צעירים עצות בטיחותיות מורחבות בנושא פרטיות, הנחיות קהילתיות, פונקציות דיווח ומשאבים להתמודדות עם מצבים מסוכנים או מרגיזים. .

לפורטל הנוער יש גם רשימה מורחבת של משאבים, כולל טיפים לרווחה וקישורים לאתרי תמיכה לבריאות הנפש.

לצד זה, Tiktok שיפרו את מדיניות התערבות החיפוש שלהם. אם ילדכם מחפש משהו שנשמע מדאיג – לדוגמה, #אי התאבדות – הם יופנו לשומרונים או לאתר תמיכה אחר לבריאות הנפש. אם הם מחפשים משהו שעשוי להיות מצער פחות מפורש – למשל #איפור מסחרי – החיפוש יגיע עם תכונת הצפייה ‘Opt in’.

איסוף נתונים

..

למרבה המזל, Tiktok לא דורש מהמשתמשים למסור מידע אישי רב כדי להצטרף לאפליקציה, אך כדאי למזער את כמות הנתונים שאחסון ילדכם באפליקציה ולכבות מודעות בהתאמה אישית בהגדרות.

5 דברים שהורים צריכים לדעת על Tik-Tok (עודכן 2024)

אם הייתי מבקש ממך לקרוא לאילו אפליקציות נמצאות בטלפון של ילדך עכשיו, אתה יכול לענות נכון? האם אתה אפילו יודע? . .

למרבה המזל, בקרות הורים ומגבלות גיל עוזרות למנוע הרבה אפליקציות לא טובות להגיע לילדינו. אבל לפעמים אפליקציות לכאורה לא מזיקות (כמו אינסטגרם וסנאפצ’אט) יכולות לחמוק דרך הסדקים ולגרום לבעיות עבורך הילד.

Tiktok הוא אפליקציה כזו. .

על פי SocialMediatoday, Tiktok אמור לעלות על 1..

Tiktok הוא למעשה הגרסה השנייה של האפליקציה. האפליקציה המקורית עברה בשם מחזמר.. .לי התמודדה עם סדרת בעיות משלה במהלך ההיסטוריה שלה לשלוש שנים. בעוד שהאפליקציה מדורגת כרגע 16+, מוזיקלית.בעבר היה מדורג 12+.

ככל שהאפליקציה הזו הפכה פופולרית יותר ויותר ששמענו מהורים מודאגים שרוצים לדעת על אפליקציה זו.

5 דברים שההורים צריכים לדעת על Tiktok בשנת 2024

1. ?

. עם עדכון 2021 החדש שלו, חשבונות Tiktok למשתמשים בגילאי 13-15 יסתיימו כעת ל”פרטי “. .

.

תוכן מרמז שופע

. .

אבל האפליקציה גם מעודדת כמה נושאים שהם הרבה יותר בוגרים מהדירוג של 16+ שלהם היה מציע. .

בגלל הגידול והקידום של תוכן לא הולם, Tiktok נאסר במספר מדינות, כולל סין (שם מקור האפליקציה), הודו, בנגלדש ופקיסטן.

המדינות גם מפצחות את Tiktok. על פי נתוני גריטדיילי, מדינות כולל אלבמה, מרילנד, נברסקה, אוקלהומה, דרום קרוליינה, דרום דקוטה, יוטה וטקסס, אוסרות את האפליקציה במכשירים ממשלתיים. .

. ?

הגיל המינימלי עבור משתמש Tiktok הוא בן 13. אמנם אלה חדשות נהדרות למשתמשים צעירים יותר, אך חשוב לציין ש- Tiktok כאשר משתמשים חדשים נרשמים. .

. מהן בקרות ההורים של Tiktok?

.

ההורים יקבלו גם הודעה אם אחת מההגדרות ישתנה או כבויה מהטלפון של ילדם.

יש גם הגדרת “רווחה דיגיטלית”

אחת הפונקציות היותר ראויות להערכה באפליקציה היא היכולת להפעיל את הגדרת ‘הרווחה הדיגיטלית’. לאחר הפעלה, הגדרה זו תגדיר מגבלות זמן לשימוש באפליקציות, מה שיכול לעזור לילדכם למתן את הזמן שהוא מבלים בטלפון שלהם. .

הגדרה זו מאפשרת גם להורה לשים מגבלות על חשבונם של ילדם. . עם זאת, נקודה חשובה לזכור היא שלא כל החומר הלא הולם מסומן כראוי; הדברים מחליקים דרך הסדקים.

. האם Tiktok ישפיע על בריאות הנפש של הילד שלי?

. .

זה יכול להשפיע מאוד על ההערכה העצמית של ילדך, דימוי הגוף והביטחון. במקרים מסוימים זה יכול להוביל לדיכאון, חרדה ואפילו הפרעות אכילה כמו אנורקסיה ובולימיה. בעוד שמדובר במקרים קיצוניים, משתמשים צעירים ואפילו משפיעים על הפלטפורמה הביעו חששות מההערות השליליות שהם מקבלים וכיצד זה משפיע על חיי היומיום שלהם.

. ?

. –

. ספקים אלה כוללים ספקי אחסון בענן וספקי שירותי IT אחרים.

. .

אם אתה עדיין מודאג אם Tiktok עשוי לאחסן את המידע של ילדך, וודא שהגדרות האבטחה של הטלפון שלך מעודכנות ואתה משתמש במערכת ההפעלה האחרונה.

.

!

הקפד לבדוק את משאבי ההורים שלנו עבור אינסטגרם, סנאפצ’אט ויוטיוב.

.

. . !

.

. . .

סוזן סטוצמן

ההורות קשה! . .

אתגר הורות של 5 יום - ילד ענייני ייעוץ

התחבר עם הקידואים שלך תוך 5 דקות או פחות.

רשימת חרדת ילדות בחינם!

.