טיפים של Tiktok: 5 טריקים כיצד לעלות על ה- FYP – הבלוג Markerly, האם “בשבילך דף” hashtags למעשה עובד על Tiktok?

0

האם “עבורך דף” hashtags למעשה עובד על Tiktok

7 במרץ, 2022 – צוות עריכה של Markerly, 7 דקות קרא

#FYP ב- TIKTOK

7 במרץ, 2022 – צוות עריכה של Markerly, 7 דקות קרא

אז למה אתה צריך לדאוג ל- FYP? האם זה לא מספיק כדי ליצור תוכן נהדר ולקוות שאנשים יתחילו לעקוב אחריך?

לא! עסקים צריכים לנסות כמיטב יכולתם לקבל תכונה ב- FYP מכיוון::

  • זה הדבר הראשון שאנשים רואים: ה- FYP הוא הדבר הראשון שמשתמשים רואים כאשר הם פותחים את Tiktok. גם אם הם הולכים לעדכון הבא שלהם, הם יראו קודם את ה- FY. מכיוון שמשתמשים מבלים 52 דקות על Tiktok בכל יום, תכונה ב- FYP יכולה להציב אותך מול אלפי משתמשים.
  • זה מציב אותך מול משתמשים חדשים: לטיקוק יש 100 מיליון משתמשים פעילים בארצות הברית. אם אתה רוצה להתחבר למשתמשים שעדיין לא ראו את הסרטונים שלך או עקבו אחריך, ה- FYP הוא המקום להיות בו. תצוגות נוספות על ה- FYP יביאו ליותר לייקים, עוקבים ו (והכי טוב) הכרת המותג.
  • זה אומר שאתה עושה משהו נכון: ה- FYP הוא כמו אולימפיאדת Tiktok. אתה לוקח הביתה את הזהב אם אתה מסוגל לעלות על הזנת ה- FY. בנוסף, אם תצליח לעלות על ה- FYP, תדע שהתוכן שלך מהדהד עם הקהל שלך ב- Tiktok.

5 טיפים כיצד לעלות על ה- FYP

ארבעה עשר אחוזים מהמותגים מתכננים להגדיל את ההוצאות שלהם על Tiktok, אך אינך צריך להיכנס למודעות בתשלום אלא אם כן תרצה; מה שאתה באמת צריך זה הצלחה אורגנית ב- FYP.

מנסה להבין את אלגוריתם Tiktok? עקוב אחר חמשת אלה כיצד להגיע לטיפים של ה- FY.

1. פרסם סרטוני טיקטוק בזמן הנכון, בעקביות

אדם בפארק ומקליט סרטון באמצעות הטלפון שלו

פלטפורמות המדיה החברתית רוצה לדעת שהמותג שלך יכול להוציא תוכן איכותי, בעקביות. ככל שתיצור יותר תוכן, כך סביר יותר שאנשים ישארו על הרציף – וזה בדיוק מה שטיקטוק רוצה.

מלבד איתות שאתה חשבון בעל מוניטין, פרסום באופן עקבי סרטוני Tiktok נותן לך יותר סיכויים להבקיע תכונה ב- FYP. זה רק מתמטיקה בסיסית: ככל שאתה מפרסם לעתים קרובות יותר, כך אתה נכנס לעתים קרובות יותר ל- FY “Lottery”.”

אם אתה חדש ב- Tiktok, נסה לפרסם לפחות שלוש פעמים בשבוע להתחיל. לעבוד עד פרסום פעם ביום ואז מספר פעמים ביום. כמובן, אל תיצור תוכן רק לשם כך! וודא שאתה יוצר סרטונים באיכות גבוהה המעודדים מעורבות.

אתה יכול גם להגדיל את המעורבות שלך על ידי צפייה בתזמון שלך. הירשם לחשבון עסקי של Tiktok ובדוק את הניתוח שלך. מתי הקהל שלך מקוון? וודא שאתה מפרסם בזמנים ההם כדי לקבל יותר משיכה ב- FYP.

2. השתמש בשמע, צלילים או אפקטים מגמות

Tiktok התחיל את דרכו כמחזמר.ly, אפליקציה שהייתה בעיקר לסנכרון שפתיים. Tiktok התפתח להרבה יותר מזה, אבל המוזיקה עדיין ממלאת תפקיד גדול בסרטונים של Tiktok.

למעשה, המשתמשים מסוגלים לחפש אודיו, צלילים ואפקטים ספציפיים באפליקציה. אם אתה משתמש בצלילי טרנד בסרטונים שלך, אתה עומד סיכוי טוב יותר להיות ב- FYP.

לא בטוח אילו צלילים מגמות כרגע? אתה יכול למצוא אותם על ידי:

  • להיות משתמש רגיל: אם אתה מוצא צליל מגמה שאתה אוהב, הקפד לשמור אותו במועדפים שלך. אתה יכול להתייחס אליו בהמשך כשאתה מסיים את רעיונות התוכן עם הצוות עם הצוות.
  • מחפש צלילים: השתמש בלחצן החיפוש כדי לחפש צליל ספציפי ב- Tiktok. האפליקציה תעלה את כל מה שקשור לקטע ההוא של המוסיקה או האודיו.
  • : שמעת את נשיכת הצליל, #piggydippin? יש לו מעל 67.7 מיליון צפיות על Tiktok. כדי למצוא צלילים מגמות כמו זה, השתמש שוב בלחצן החיפוש, אך כרטיסייה אל ה- hashtags עדכון כדי לראות אילו תוצאות צצות.

3. השתמש ב- hashtags פופולרי

איך לעלות על ה- FYP: אדם מחזיק hashtag

Hashtags tiktok אינם זהים ל- hashtags instagram. אתה לא מנסה להציף אנשים עם 20 hashtags שלעולם לא יקראו. עבור Tiktok, עדיף להשתמש ב 3-6 hashtags הרלוונטיים לסרטונים שלך.

כדי למצוא hashtags טובים, עבור ללשונית Discover. זה יעלה אוטומטית רשימה של hashtags מגמות (כמו גם כמה אנשים השתמשו בהם) כך שתוכלו לבחור hashtags שמקבלים הרבה משיכה. אתה יכול גם לחפש סרטונים פופולריים בנישה שלך ולהעתיק כמה מה- hashtags שהם משתמשים בהם.

Hashtags כמו #foryou ו- #fyp הם בסדר, אך הקפד להוסיף hashtags המספרים למשתמשים על מה הסרטון כדי שיוכלו למצוא אותך.

4. לעשות תוכן טוב יותר מכולם

Tiktok תגמול תוכן טוב. כל עוד התוכן שלך מקבל תגובה מהמשתמשים, סביר להניח שהוא יגיע ל- FYP. אבל איך בדיוק אתה עושה תוכן טוב יותר מכולם בנישה שלך?

נסה אסטרטגיות כמו:

  • השגת היסודות נכון: אינך זקוק לאיכות ברמת ההוליווד, אבל סרטוני ה- Tiktok שלך צריכים להיות איכותיים למדי. סרט בסמארטפון מודרני, אסוף אודיו טוב יותר עם מיקרופון חיצוני וערוך את הסרטונים שלך למהירות ובהירות.
  • צילומי סרטונים קצרים יותר: Tiktok דואג לשיעורי השלמה, או מהשיעור בו אנשים צופים בווידיאו שלך. אם אתה רוצה שאנשים יסיימו את הסרטונים שלך, הפוך אותם לקצרים ככל האפשר מבלי להתפשר על האיכות.
  • שיווק משפיעים: לטיקוק יש את קצב המעורבות הגבוה ביותר של המשפיעים של כל פלטפורמה. משפיעים עם 100,000+ עוקבים באינסטגרם מקבלים 1.מעורבות של 1% באינסטגרם, אך הם מקבלים 5 עצומים.מעורבות של 3% בטיקוק. דלג על הקו והרוויח מעורבות מיידית בתוכן שלך על ידי שיתוף פעולה עם משפיעים.

5. לעסוק עם עוקבים ויוצרים אחרים

להשפיע על הקלטת עצמה באמצעות הטלפון שלהם

המעורבות היא מלך בטיקוק, אז הפוך את זה לקל ככל האפשר למשתמשים לקיים אינטראקציה עם התוכן שלך. אל תיתן רק לסרטוני ה- Tiktok שלך להסתיים: שאל את העוקבים שלך שאלות או שהם ישתפו את דעתם.

כאשר הם מפילים תגובה לסרטון שלך, וודא שאתה עונה להם. אפילו תשובת אמוג’י עדיפה על כלום.

אתה יכול גם לקיים אינטראקציה עם Tiktokkers אחרים בצורה של דואטים או תפרים. נסה לעסוק בתוכן בעל פרופיל גבוה שכבר יש לו הרבה מעורבות כדי להגדיל את הסיכוי שלך להופיע ב- FYP.

הפיתרון המהיר ביותר כיצד לעלות על ה- FYP? שיווק משפיעים

מותגים עדיין מבינים את Tiktok, שפירושו עסקים שקועים שנכנסים מוקדם יקצרו את היתרונות. גם אתה לא צריך הרבה עוקבים כדי להופיע ב- FYP. כל עוד אתה עוקב אחר חמשת השיטות הטובות ביותר האלה, אתה יכול להופיע ב- FYP תוך זמן קצר.

יצירת תוכן אורגני מצליח לוקח זמן, וזה יוקרה לרוב המותגים אין. כשאתה רוצה לקבל יותר משיכה ב- Tiktok FYP, שותף עם משפיעים עם Markerly. אנו עוזרים למותגים לזהות את המשפיעים הטובים ביותר עבור הקמפיין שלהם, המטפלים בכל דבר, החל מהשפעה לאופטימיזציה. האם לא הגיע הזמן שתופיע ב- FYP? ראו כיצד מרקלי לוקח את שיווק ה- Tiktok שלך מאפס לשישים תוך זמן קצר.

רוצה יותר תוכן כזה?

משפיעים, מותגים ושיווק הם התשוקות שלנו, ושיתוף נקודת המבט שלנו הוא הדרך שלנו להתחיל שיחה! נשמח שתעקוב אחרינו, וחשוב מכך, לעסוק איתנו. הירשם להיות הראשון ששמע מה עושה עלינו רושם!

האם “עבורך דף” hashtags למעשה עובד על Tiktok?

בטח ראיתם את יוצרי Tiktok המשתמשים ב- hashtags כמו #fyp. אבל רק בגלל שכולם עושים משהו לא אומר שזה בעצם עובד.

סטייסי מקלצ’לן 29 בנובמבר 2021

כנראה שראית את יוצרי ה- Tiktok האהובים עליך שזורקים סביב hashtags כמו #fyp #foryou ו- #fyp シ. אבל הנה העניין: רק בגלל שכולם עושים משהו … זה לא אומר שזה בעצם עובד.

תגים אלה, על פני השטח, נועדו לסמן תוכן כראוי לדף “עבורך.”אבל מה שלא ברור הוא אם אלגוריתם Tiktok אכן לוקח בחשבון את הדחיפה הזו. (אחרי הכל: מי מאיתנו אוהב שנאמר לנו מה לעשות?)

כך! החלטנו לגלות, אחת ולתמיד, אם סוגי hashtags מסוג זה אכן עוזרים לך להגיע לדף עבורך, או אם מדובר בתגי Hashtags הדומים ל- #Follow4follow באינסטגרם שבמקרה הטוב לא תעשו כלום, ובמקרה הרע , עבודה מול התוכן שלך.

תן לניסוי הגדול להתחיל!

בונוס: קבל רשימת צמיחה בחינם של Tiktok מיוצר טיקטוק מפורסם טיפי צ’ן שמראה לך כיצד להשיג 1.6 מיליון עוקבים עם 3 אורות סטודיו בלבד ו- iMovie.

השערה: “עבורך דף” hashtags לא בהכרח עוזרים לך להגיע לדף בשבילך

זה מחזה נפוץ שם במערב הפרוע הפרוע שהוא Tiktok: hashtags מתחננים לאלגוריתם לשים סרטון לדף בשבילך.

אני מבין. אחרי הכל, הדף בשבילך הוא המקום בו נולדים כוכבים. מי לא ירצה להציג את התוכן שלהם כאן?

יש המון וריאציות על התפיסה הבוטה בצפייה. #Fyp, #foryou, #foryoupage וכן הלאה. רוב היוצרים שאוהבים את הטקטיקה הזו אוהבים לכלול קומץ כדי להגביר את הסיכוי שלהם להיכלל.

אבל בידיעה כיצד אלגוריתם Tiktok עובד, נראה שלא סביר שתגיות אלה יביאו למעשה לדחיפה.

כן, hashtags הם חלק מהמתכון להמלצות הסוד של Tiktok, אך הפלטפורמה משתמשת ב- hashtags כדי למצוא לך סרטונים טריים שמבוססים על תוכן שאתה נוטה לחפש.”

אז בטח, אולי אם יש מישהו בחוץ באופן ספציפי שמחפש #Fyp vids עסיסי, Tiktok היה עוזר להם לצאת – אבל סביר יותר שהאינטרסים של אנשים קצת יותר ספציפיים מזה.

עם זאת נאמר: טעיתי בעבר ואני מתכנן לטעות שוב! (זה בונה אופי.) אנחנו לא מתכוונים להניח כאן הנחות. אנו הולכים לבדוק את התגים האלה בזמן אמת.

מֵתוֹדוֹלוֹגִיָה

החלטתי לפרסם קומץ סרטוני Tiktok ללא שום hashtags בכלל ולהשאיר אותם למשך שבוע כדי לראות איך הם עשו עם צפיות ומעורבות.

וידיאו של Tiktok של כלב שומר ללא hashtags

ואז, התוכנית שלי הייתה להוריד אותם מהחשבוני ולפרסם מחדש את אותו התוכן בדיוק כמו סרטונים טריים עם כמה שיותר hashtags הקשורים לעמוד.

Tiktok Video With For You Hashtags הקשורים לדף

כדי לשמור על ניקיון ההשוואה, לא הוספתי שום חשימות אחרות שעשויות להיות מקומיות בקהל מעבר לזה. כתבתי גם כיתובים בכמה מקרים, אבל תמיד הייתי חוזר על הכיתוב לגרסאות מתויגות וגם לא מתויגות של הסרטון, למקרה שיש לו השפעה כלשהי.

מבחינה תזמון, פרסמתי את כל הסרטונים שאינם מתויגים באצווה, בזה אחר זה, וחיכיתי שישה ימים כדי לסבול את התוצאות. עשיתי אותו דבר עם הסרטונים המתויגים בשבוע שלאחר מכן.

מחקר פשוט! מחקר אתי! ואחד בו סוף סוף נאלצתי לחלוק קליפ בהילוך איטי של מתאבקי סומו שצילמתי בשנת 2017. אינו מדע מדהים?!

פרסם קטעי וידאו של Tiktok בזמנים הטובים ביותר בחינם למשך 30 יום

קבעו פוסטים, נתחו אותם והגיבו לתגובות מלוח מחוונים קל לשימוש אחד.

תוצאות

TLDR: לא הצגתי תצוגות מה- hashtags #FYP.

הנה ההשוואה המלאה של אופן ביצוע הסרטונים שלי ללא hashtags, ועם #hashtags הקשורים ל- FY.

תוכן וידאו צפיות: אין hashtags תצוגות: גרסת hashtag
עוגה נכשלת 3 3
Slo-mo sumo דיווח על הפרת קהילה, גס רוח 159
נוף למים מרגיע 153 148
כלבי שמירה 3 2
ארנבות רעות 135 147

בדיוק כמו שחשדתי, תיוג קטעי וידאו עם #fyp, #foryoupage ושאר hashtags דומים אחרים לא שיפרו את הצפיות שלי בכלל. בטח, היה מקרה אחד בו קיבלתי אולי 10 צפיות נוספות על סרטון עם hashtag #FYP … אבל היו גם מקרים שבהם קיבלתי קומץ צפיות נוספות לְלֹא כל hashtags. ההבדל כל כך זניח, אני לא חושב שנוכל להסיק מסקנות משניהם.

השוואה בין שני סרטוני Tiktok עם ובלי hashtags

הכל מהכל, השימוש ב- #FYP וב- hashtags קשורים לא הרוויח לי יותר צפיות. כמו כן, תגיות מסוג זה לא הביאו לי עוד לייקים או עוקבים (ואני באמת קצת מרופד אף אחד לא רצה לדואט).

אנליטיקס כולל זמן השמעה שעון זמן וצפיות וידאו בכל מפגש

בצד החיובי, נראה שזה לא בהכרח כאב הסרטונים שלי לתייג אותם עם #fyp … אבל אני מניח שאם הייתי מודאג מלהסחיק את הפוטנציאל המלא מכל דמות בודדת במרחב הכיתוב המוגבל שלי, הייתי חושב פעמיים על השימוש בסוג הגנרי של hashtags בעתיד. כל מכתב שאני מחבר שם הוא לאכול נדל”ן דיגיטלי יקר שיכולתי להשתמש בו לתגיות ספציפיות יותר כמו #sumobutts או #מעוצבים שאולי יקבלו לי תשומת לב מקהלים חדשים.

מה המשמעות של התוצאות?

כרגיל: אין כדור קסם אמיתי שהפך לכוכב טיקטוק מלבד (לבלא) שמנסה לעשות תוכן נהדר. (אנו יודעים, אנו יודעים: איפה הכיף בזה?) בדיוק כמו שאתה לא יכול לקנות עוקבים או לייקים, אתה לא יכול להערים על אלגוריתם Tiktok עם hashtag מעוצב על עצמם.

כמובן שבדיקת אורח החיים #FYP לא הייתה בזבוז זמן מוחלט. תוצאות הניסוי הגדול הזה סייעו לפטיש הביתה כמה מעקרונות הליבה של hashtaggery מוצלחים.

השתמש ב- hashtags שמשקפים למעשה את התוכן שלך

כדי לעלות על הדף בשבילך, מוטב לך לבצע את הצעדים ליצירת תוכן נהדר ומרתק שמסומן עם hashtags שהם למעשה רלוונטיים לסרטון שלך. כך ממש טיקוק מבין את מה שאתה יוצר, ומקבל את ההודעות שלך מול אנשים שידאגו.

טיפ מקצוען: השתמש בגנרטור ה- hashtag Tiktok בחינם כדי להמציא רעיונות לתערובת המושלמת של hashtags.

השתמש ב- hashtags שאנשים עשויים לחפש

המציאות היא שאף אחד לא מפצח את דף הגילוי של Tiktok ומתחיל להקליד “#fyp” כדי לראות מה הם מוצאים. אם הם באמת רוצים שקית תפיסה אקראית של תוכן, הם פשוט ילכו לדף בשבילך עצמו.

במקום זאת, פונקציית החיפוש עומדת לשמש אנשים בחיפוש אחר מילים ותוכן ספציפי. “משקיעי מכשפות נפשיות”, למשל. שים על כובע ה- SEO שלך וחשוב כיצד לעזור בצורה הטובה ביותר לעזור למשתמשים בטיקוק למצוא את הווידיאו המדהימים שלך עם מונחי חיפוש בני אדם אמיתיים ישתמשו.

קבלת הרבה צפיות עשויה לאותת על הפופולריות של הסרטון שלך לאלגוריתם של Tiktok, מה שהופך את סביר להניח שתופיע בדף של מישהו בשבילך.

השתמש בתערובת של hashtags

לשים את כל ביצי ה- hashtag שלך בסל hashtag אחד פירושו שאם האסטרטגיה שלך לא נשמעת, אתה הולך לפלופ. (או … סדק? המטאפורה של ביצה זו הוצפה מההתחלה.) לדחוס כמה שיותר #fyp-sopdacent hashtags לכיתוב שלך לא יעזור אם ז’אנר התג הזה הוא כישלון. כמו שאמרתי, זה לא הולך כאב כדי לכלול תג #Foryoupage, אך סביר להניח שתהיה לך תוצאות טובות יותר אם אתה מזדווג את זה עם מגוון נושאים אחרים.

וכמו שאנחנו ממליצים במדריך שלנו ל- hashtags של Tiktok, חכם לשלב תגים אולטרה-פופולריים עם יותר נישות כדי לנסות לתפוס קהלים גלויים מאוד ומכוונים מאוד.

חשבו על זה: העמוד עבורכם מותאם אישית לאינטרסים והעדפותיו של כל משתמש. וודא שאתה משתמש ב- hashtags כדי לומר לאלגוריתם מה מעניין את כתובות הווידיאו שלך. ככל שיש לו מידע רב יותר, כך סביר להניח שזה יהיה לשרת אותו לאנשים הנכונים.

קח בחשבון את ההנחיות הללו ואתה בטוח לראות את הכותרת של התוכן שלך בדף עבורך בעתיד הקרוב. אבל בזמן שאתה מחכה לקהל המעריץ שלך של מעריצים חדשים שימצא אותך, מדוע לא לקרוא כמה מהניסויים האחרים שלנו במדיה החברתית?

הגדל את נוכחות ה- Tiktok שלך לצד הערוצים החברתיים האחרים שלך באמצעות Hootsuite. מלוח מחוונים יחיד תוכלו לתזמן ולפרסם פוסטים לתקופות הטובות ביותר, לעסוק את הקהל שלכם ולמדוד את הביצועים. נסה את זה בחינם היום.

צמח על Tiktok מהר יותר עם Hootsuite

קבעו פוסטים, למדו מאנליטיקס והגיבו לתגובות שהכל במקום אחד.