שש תכונות Tiktok הטובות ביותר כדי לעסוק בקהל שלך, 7 תכונות ה- Tiktok הטובות ביותר שיעזרו לך להתאים אישית את האפליקציה

0

7 התכונות הטובות ביותר של Tiktok שיעזרו להתאים אישית את החוויה שלך באפליקציה

לטיקוק יש מאות אפקטים חזותיים, ממסכים ירוקים ועד רקע אינטראקטיבי ועד מסכות פנים. .

כיצד להפיק את המרב מהתכונות של Tiktok

טמילור אולדיפו

Tiktok הפך למקור למקור ליצירה או צפייה בסרטונים קצרים בצבע קצר, אבל רק בגלל שהקונספט פשוט, זה לא אומר שהאפליקציה היא גם כן.

יש הרבה תכונות שאולי שמעת מונחים לזרוק, אך מעולם לא ידעת להשתמש כמו תפרים או דואטציה. ויש אחרים שעשויים להיות דרך מפתיעה, חדשה עבורך ליצור תוכן באפליקציה.

כך תוכלו להשתמש בתכונות Tiktok השונות שאולי אתם או לא מודעים אליהם.

קבעו את סרטוני ה- Tiktok שלכם והגיעו לקהל חדש עם חיץ
.

אם ביליתם זמן כלשהו בטיקוק, ראיתם דואטים. אלה הסרטונים עם מסך מפוצל בו הסרטון המקורי מופיע מימין והסרטון החדש של האדם שיוצר את הדואט מופיע משמאל, כך:

. פשוט מצא את הסרטון שאתה רוצה לדואט איתו והקש על כפתור השיתוף בצד ימין של המסך. דוּאֵט.

ניתן להשתמש ביצירת צליל Tiktok כדי לתבוע את התוכן המקורי שלך, בין אם זה ביטוי תפיסה או שיר חדש. זה חשוב יותר ממה שנראה – בעלון זה, רייצ’ל קרטן מראיינת את היוצרת של כמה אודיקות מגמות שמדברות על חוויותיה עם שימוש לא מורשה בצלילים שלה על ידי מותגים.

לטיקוק יש מאות אפקטים חזותיים, ממסכים ירוקים ועד רקע אינטראקטיבי ועד מסכות פנים. .

שם האפקט מופיע בשמאל התחתון של הסרטון; הקש על זה כדי לראות תוצאות חיפוש עבור השפעה זו. אתה יכול ליצור סרטון משלך עם כל אפקט על ידי לחיצה על כפתור ‘השתמש באפקט זה’ בתחתית המסך. אתה יכול גם לגשת לאפקטים רבים נוספים על ידי לחיצה על ‘אפקטים’ בצד השמאלי התחתון של המסך.

מותג המזוודות, @beis השתמש בתכונת התשובה כדי לענות על שאלת הלקוח לגבי תכונת המזוודה שלהם באמצעות שי מיטשל, מייסד המותג.

בסרטון זה, @alchemy_salon יוצר תשובה וידאו לשאלות הלקוח לגבי שיערו וכולל תמונות של הלקוח וכן מציע עצות

השתמש בתכונות Tiktok השונות כדי להניע מעורבות

הרבה מהתכונות הזמינות נועדו לגרום לאנשים לעסוק זה בזה באפליקציה. אתה יכול לדחוס את הסרטון של משתמש או להתחיל מגמה על ידי העלאת השמע המותאם אישית שלך. איזה סוג של תוכן שתבחר ליצור, חשוב כיצד הצופה יכול לעסוק איתך או המותג שלך בצורה היעילה ביותר באפליקציה תחילה.

�� אתה מוכן לפרסם, כיסינו אותך – אתה יכול לתזמן את סרטוני ה- Tiktok שלך ישירות דרך חיץ! התחל כאן.

סמל דוא”ל מעטפה. .

שתף אייקון חץ מעוקל שמצביע ימינה.
אייקון טוויטר ציפור מסוגננת עם פה פתוח, ציוץ.

טוויטר סמל לינקדאין המילה “פנימה”.

.

סמל פייסבוק של Flipboard האות F.

אייקון דוא”ל בפייסבוק מעטפה. זה מציין את היכולת לשלוח דוא”ל.

סמל קישור דוא”ל תמונה של קישור שרשרת. .

טיק טוק

  • .
  • Tiktok גם מקל על שימוש חוזר בתוכן שאתה רואה על ידי מחדש מחדש של סרטונים קיימים או שימוש בשמע ואפקטים.
  • להלן שבעה מהטיפים והטריקים הטובים ביותר להתאמה אישית של אפליקציית Tiktok.

Tiktok הפך למקור לווידיאו לטווח קצר, דרך פופולרית להפליא להשיג בידור בעקיצות בגודל חטיפים. אבל רק בגלל שהמושג פשוט, אל תחשוב שהאפליקציה גם כן.

יש מספר מפתיע של תכונות מתחת למכסה המנוע של פלטפורמת הווידיאו המדיה החברתית האהובה על כולם. להלן שבע תכונות Tiktok שאולי אתה או לא יכול להיות מודע להן, אך שיכולות לחדש את הערכתך לאפליקציה ולעזור לך להתאים אישית את החוויה שלך בפלטפורמה.

לראות את הווידיאו הבאים לעומת הווידיאו

אם אתה מציג Tiktok מושבע, אחת מתכונות ההתאמה האישיות החזקות ביותר של האפליקציה היא אחת שאתה מודע אליו היטב. בראש מסך הבית של Tiktok, תוכלו לעבור בין ראיית סרטונים השייכים למשתמשים שאתם עוקבים אחריהם לסרטונים שאוצרו על ידי האלגוריתם של טיקטוק, שמנסה לאפס בסרטונים שתרצו על סמך הרגלי הצפייה שלכם. הבא אוֹ בשבילך כדי לעבור בין שני מצבי הצפייה.

מצא סרטונים אחרים המשתמשים באותה אפקט

לטיקוק יש מאות אפקטים חזותיים, ממסכים ירוקים ועד רקע אינטראקטיבי ועד מסכות פנים. אם אתה רואה סרטון שמשתמש באפקט מעניין, קל לראות עוד סרטונים שמשתמשים באותו אפקט. שם האפקט מופיע בשמאל התחתון של הסרטון; הקש על זה כדי לראות תוצאות חיפוש עבור השפעה זו.

השתמש בשיר מתוך סרטון אחר בטיקוק משלך

Tiktok עוסק מחדש מחדש מחדש של תוכן של אנשים אחרים, כך שהאפליקציה מאפשרת לך להשתמש בצלילים ובמוזיקה שתמצא בסרטונים אחרים. אם אתה רואה סרטון עם מוזיקה שברצונך להשתמש בו בסרטון משלך, הקש על הדיסק המסתובב בפינה השמאלית התחתונה. כאן תראה רשימה של סרטונים שעושים שימוש גם באותו שמע. וכדי להוסיף אותו לסרטון משלך, הקש על השתמש בצליל זה בתחתית הדף.

צור סרטון דואט או תפר

אם בילית זמן בטיקוק, ללא ספק ראית סרטונים שבהם המשתמשים משתמשים בסרטונים אחרים על ידי הופעה זו לצד זה או הערת הווידיאו המקורי. אלה קלים להכנה. להכנת דואט או תפר וידאו, הקש על לַחֲלוֹק כפתור (החץ הימני). אם יוצר הסרטון מאפשר זאת, תראה א דוּאֵט אוֹ תפר כפתור בשורה התחתונה של הקופץ. בֶּרֶז דוּאֵט אוֹ תפר והקליט את הסרטון שלך בדרך הרגילה.

לשלוט בפרטיות שלך

לא כולם רוצים להיות כוכב Tiktok. אם אתה רוצה להכין סרטונים רק לחברים ובני משפחה, אתה יכול לשלוט בהיקף של מי שיכול לראות את חשבונך. בֶּרֶז פּרוֹפִיל בחלקו השמאלי התחתון, ואז תפריט בן שלוש שורות בצד ימין למעלה. בתפריט המוקפץ, בחר . . כאן תוכלו למצוא שני פקדים חשובים:

  • הפוך את החשבון לפרטי. להדליק חשבון פרטי על ידי החלקה של הכפתור מימין. כעת תצטרך לאשר כל עוקבים חדשים, כך שזרים יכולים לצפות בסרטונים שלך ללא אישור.
  • הרחק את חשבונך מתוצאות החיפוש. אתה לא צריך להפוך את חשבונך לפרטי כדי להפעיל שליטה מסוימת על פרטיותך; בֶּרֶז הצע את חשבונך לאחרים ואז השתמש בכפתורים כדי לבחור כמה Tiktok מציע את חשבונך לחברים ולאנשי קשר.

ספר לטיקוק אילו סרטונים אתה לא אוהב

רוב האנשים מסכימים שטיקטוק עושה עבודה נהדרת להבין אילו סוגים של סרטונים אתה אוהב ומאכיל אותך יותר מזה. אבל אתה יכול לקחת את העניינים לידיים שלך, במיוחד אם אתה מגדיר את החשבון לצופה צעיר יותר ורוצה להיות זהיר באילו סרטונים מופיעים.

כדי להתחיל, אתה יכול “לא לאהוב” כל סרטון Tiktok שמופיע בדף האפליקציה עבורך על ידי הקשה ארוכה על הסרטון ובחירה לא מעוניין מהתפריט שהתקבל. לא אהבת סרטון אומר לאפליקציה שאתה לא רוצה לראות סרטונים דומים ויכול לעזור להתאים את העדכון לאינטרסים שלך.

כלי נוסף לבקרה נוספת הוא מצב מוגבל, המונע מהזנה להמליץ ​​על סרטונים שעשויים להיות לא ראויים. בֶּרֶז פּרוֹפִיל בחלקו השמאלי התחתון, ואז תפריט בן שלוש שורות בצד ימין למעלה. הגדרות ופרטיות. בֶּרֶז רווחה דיגיטלית. מצב מוגבל וכן הפעל מצב מוגבל. תצטרך להזין קוד סיסמה כדי לאפשר תכונה זו.

קבל אנליטיקס על הסרטונים שלך

אתה לא צריך להיות משפיע על מדיה חברתית כדי לרצות לדעת כמה אנשים צופים בסרטונים שלך, וטיקטוק נותן לך את היכולת להפעיל דיווח אנליטי בחינם. זה מוסתר מאחורי תכונת החשבון העסקי, שאולי היית נזהר ממנה מכיוון שזה נשמע כמו שירות מנוי בתשלום. .

כדי להפעיל אותו ולראות נתונים על הפופולריות של הסרטונים שלך, הקש על פּרוֹפִיל תפריט בן שלוש שורות בצד ימין למעלה. הגדרות ופרטיות. בֶּרֶז נהל חשבון ואז, ב קטע, הקש לעבור לחשבון עסקי. עקוב אחר ההוראות כדי לאפשר את תכונות החשבון העסקי.

דייב ג’ונסון הוא עיתונאי טכנולוגי שכותב על טק צרכני וכיצד התעשייה הופכת את העולם הספקולטיבי של מדע בדיוני לחיים האמיתיים המודרניים. דייב גדל בניו ג’רזי לפני שנכנס לחיל האוויר להפעלת לוויינים, ללמד פעולות חלל ולבצע תכנון שיגור חלל. לאחר מכן הוא בילה שמונה שנים כמוביל תוכן בצוות Windows במיקרוסופט. כצלם, דייב צילם זאבים בסביבתם הטבעית; הוא גם מדריך צלילה ומארח משותף של כמה פודקאסטים. דייב הוא מחברם של יותר משני תריסר ספרים ותרם לאתרים ופרסומים רבים כולל CNET, FORBES, WORLD PC, איך לחנון ולפנימי.