Tiktok Stattoogate הופך לוויראלי כאשר אמן הקעקועים מתמודד עם התנגשות על שינויים בעיצוב – Dexerto, Stattoogate הסביר: איך אמן קעקועים אחד הפך לשנוא ביותר בטיקוק | מגזין אווי

0

“אבל אני מרגיש שהיא הייתה יכולה להיות ברורה יותר בהתחלה. לא ידעתי שיש אפשרות ארבע. היא מעולם לא עברה על אופציה ארבע.

מה זה קעקוע בטיקוק?

Tiktok: Running_mom_of_boys

אמן קעקועים גרם לדרמה על Tiktok כאשר מכונה אותה כ- Tattooogate לאחר שניסה לחייב את הלקוח נוסף עבור התאמות לעיצוב.

קעקועים תמיד היו נושא שיחה שנוי במחלוקת. למרות שאנשים ברחבי העולם התאמנו בצורת האמנות במשך אלפי שנים, אנשים ומקומות מסוימים עדיין רואים אותם בטאבו במקצת.

השיחה האחרונה על קעקועים ואומני קעקועים לקחה את Tiktok בסערה, שכן אמן נטרל על כך שניסה לחייב תוספת לקוח עבור עיצובים, כאשר אנשים מכנים כעת את המקרה “קעקוע.”

המאמר נמשך לאחר המודעה

מה זה ‘שער קעקועים’ בטיקוק?

.

. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

קורטני אמרה לצופים שלה שהיא הופתעה כאשר האמנית נתנה לה שלוש אפשרויות של דמי עיצוב, כאשר 1,500 דולר פלוס מס היה הזול ביותר, וכלל שינוי מינימלי אחד בעיצוב, והיקרה ביותר היא 6,000 $ פלוס מס שכלל רישומים מרובים עם מספר ביקורות ושינויים בעיצוב.

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

המאמר נמשך לאחר המודעה

אמן הקעקועים כתב במייל לקורטני: “Collab העיצוב הוא שירות אופציונלי, עבור אותם לקוחות המעוניינים להשפיע יותר על עיצוב הקעקועים וההזדמנויות למשוב וביצוע שינויים.

קורטני המשיכה להפציר באמנית להכניס את זה לאתר האינטרנט שלה מכיוון שקורטני לא הייתה מודעת לעמלות הנוספות כאשר היא יצרה איתה קשר לראשונה על הזמנת הקעקועים. .

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

קורטני אמרה לצופים שלה: “מעולם לא נאמר לי שהעמלה הזו היא אופציונלית. . הייתי צריך ללכת משם באותה נקודה, זה עלי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

“אבל אני מרגיש שהיא הייתה יכולה להיות ברורה יותר בהתחלה. . היא מעולם לא עברה על אופציה ארבע.”

כדי להחמיר את המצב, קורטני טענה גם שהאמנית לא הקשיבה למה שהיא רוצה, שכן הסקיצה שנשלחה, בפרט מיקום השועל, לא נראתה כמו ההפניות ששלחה. וכשהיא הצביעה על כך, האמנית טענה שהיא לא אוהבת את מיקום השועל בתמונות ההתייחסות.

.4 מיליון צפיות ואילו השניים האחרים קיבלו כמיליון צפיות כל אחת. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

אדם אחד כתב: “אמן קעקועים שלא מוכן לעבוד איתך כך שאתה מרוצה במאה אחוז מהאמנות שתוכנע לצמיתות על גופך הוא אמנים שאתה נמנע ממנו.

אחר אמר: “יש לי כמו 75% מהגוף שלי מקועקעים, מאמנים כמו ממש בכל רחבי ארה”ב וקנדה – מעולם לא שילמו עבור התייעצות.”

המאמר נמשך לאחר המודעה

“מעולם לא בחיי שמעתי דבר כזה! ! תחילה משלם עבור ייעוץ ואז משלם עבור עיצוב שאינו כולל את הקעקוע? וואו, “כתב אדם שלישי.

זו לא הפעם הראשונה שראינו גם קעקועים מעוררים מחלוקת באפליקציה. .

“קעקוע” הסביר: איך אמן קעקועים אחד הפך לשנוא ביותר בטיקוק

מחלוקת מזעזעת התפרצה בטיקטוק, שם סיפורי נשים מרובות של סקיצות קונספט במחיר מופקע הפך אמן קעקועים לדמות ידועה לשמצה על הרציף. .

מאת ניקול דומיניק 15 במאי 2023 2 דקות קריאה

סימניה למועד מאוחר יותר

. .

הכל התחיל כשאישה אחת, @running_mom_of_boys (שעוברת על ידי Cmonteith בטיקוק), העלתה סיפור על אמן קעקועים על הרציף, ציירה מיליוני צפיות ומעל 400,000 לייקים. לדברי Cmonteith, היא רצתה קעקוע של שועל עם פרחים. . אבל כשהטיקטוקרה החזירה את הרישום שלה, היא הבינה שזה לא כמו שהיא ביקשה.

. . .

“ברור שאני בוחר מספר אחת כי כמו, זה סופר יקר,” אומר קמונטיט ‘. “והיו לה את התמונות האלה, אז הייתי בטוחה שהיא הולכת להכין לי חתיכה יפה..”

“היא אמרה שאם אני רוצה סקיצה נוספת, היא תטען לי את ההבדל בין אפשרות אחת לאופציה מספר שתיים, שהם 2,260 דולר”, היא מוסיפה ונזכרת כיצד שלחה לאמנית הקעקועים שתי תמונות עזר של שועלים מלאים. .”

המחלוקת העמיקה כאשר אחרים הבחינו כי הסקיצה של Cmonteith דמה לציור שועלים שכבר קיים, ותדללו תיאוריות שאמן הקעקועים התחקו במקום להגיע לעיצובים מקוריים.

. Ri McCue (@Rirality) אומרת שהיא “הייתה בעצם הונאה מתוך 4,000 דולר מאותו אמן זה.

RI מגלה שהיא שילמה 180 דולר עבור ייעוץ וצוטטה 1,700 דולר עבור כיסוי קעקועים שדרש פיקדון של 50%. כמה ימים לפני הפגישה, האמנית התקשרו ל- RI כדי לומר לה שהיא לא יכולה לכסות את קעקועי הציפורים שלה כפי שדיברו בעבר. “הייתי כמו, ובכן, זה לא מה שדיברנו עליו ומה צוטטתי”, קובע RI. “אז נתתי לזה כמה הצעות אחרות לגבי, כמו, לבוא לצוואר שלי ולדברים כאלה.

לאחר מכן האמנית אמרה שאם היא תרצה “לשנות את העיצוב”, היא תצטרך לשלם עבור ייעוץ נוסף וכי אם היא לא תרצה את התוכנית החדשה, היא תצטרך לבטל ולאבד את פיקדון 850 $ שלה. .

זכרו, הציטוט המקורי היה 1,700 דולר, אך כשהגיע הזמן לשלם, נאמר ל- RI שהיא תצטרך לשלם 4,000 דולר. .

. . “אני מקבל אנשים שמסגרים אותי להעביר אותי, אומרים, ‘היי, זה אתה. מה קורה?

כשהגיעו השוטרים, נאמר ל- RI שזו לא “התלונה הראשונה” שהם קיבלו על האמן וכי “אנשים מרובים היו איתה בעיות”, אלא שהיא נאלצה לשלם לאמנית הקעקועים שלה כי “היא יכולה להמציא את המחירים שהיא רוצה.”RI קיבל את התבוסה שלה ושלח את האיזון שנותר לקעקוע. . . .

. . אווי .

לתמוך בעניין שלנו ולעזור לנשים להחזיר את נשיותן על ידי המנויים היום.