מגבלת זמן מסך Tiktok: כיצד פועל עדכון הכללים החדש של האפליקציה – וכיצד לעקוף אותו | ה- Tiktok העצמאי קובע מגבלות זמן חדשות, אמצעי הגנה אחרים למשתמשים בבני נוער: NPR

0

Tiktok מגדיר מגבלת זמן מסך ברירת מחדל למשתמשים בני נוער

זה מגיע גם עם תכונות אחרות, כמו הודעה שבועית שתישלח למשתמשים המספקים פרטים על כמה הם משתמשים באפליקציה.

מגבלת זמן מסך Tiktok: איך העדכון החדש של האפליקציה עובד – ומדוע כל כך קל לעקוף

. .

Tiktok אמר כי אילוץ אנשים לקבל החלטה פעילה שהם עדיין מגלגלים בכוונה באפליקציה מאלצים אנשים לחשוב שוב ויכולים לעזור להפחית את זמן המסך.

.

?

הגבול נכנס לתוקף כאשר צעירים מתחת לגיל 18 משתמשים באפליקציה יותר מ -60 דקות ביום אחד. אם יש להם, תוצג להם הנחיה שתודיע להם על עובדה זו.

זה לא ימנע מהם במפורש להשתמש באפליקציה. . הם יעודדו בו זמנית להשתמש בתכונות זמן המסך של Tiktok, שיכולות לעזור לאנשים להיות מתחשבים יותר באיזו תדירות וכמה זמן אנשים משתמשים באפליקציה עבור.

Tiktok אומר ש- Passcode משמש כנקודה להפסיק להשתמש באפליקציה. .

זה מגיע גם עם תכונות אחרות, כמו הודעה שבועית שתישלח למשתמשים המספקים פרטים על כמה הם משתמשים באפליקציה.

כמה מאותם כלים מתגלגלים גם לאנשים שגם הם מעל גיל 18. הם גם יוכלו לקבוע גבולות ספציפיים לימים מסוימים, למשל.

למה אנשים לא אוהבים את זה?

. משתמשים יכולים גם לשנות את גילם כדי לעקוף אותו, מכיוון שזה חל רק על צעירים כברירת מחדל.

הכללים של Tiktok אוסרים באופן ספציפי על שקר על גילך, והחברה הייתה בעבר באנשים לאשר זאת כדי להמשיך להשתמש באפליקציה. אז שימוש בתאריך לידה מזויף או שינויו לאחר שהעובדה מסתכן במחוק חשבון.

העובדה שהגבול רך מאוד, עם זאת, פירושו שאין סיבה לעשות זאת מלכתחילה. משתמשים יכולים פשוט ללחוץ על זה – מה שעשוי להיות ברכה בכך שקל להמשיך לגלול דרך Tiktok, אבל יכול גם להיות קללה, אם מתחשק לך לעשות את זה לא בריא.

?

יש כבר המון דרכים להגביל את השימוש שלך באפליקציות מסוימות, כולל Tiktok, שקשה קצת יותר להסתובב. הן ב- iOS והן באנדרואיד, ניתן לעשות זאת מההגדרות של מערכת ההפעלה.

. .

. אבל כמובן שזה עדיין הטלפון שלך, ולכן תמיד יש אפשרות לעקוף אותו.

?

מוּמלָץ

המצב היחיד בו אתה תהיה נעול יותר מחשבונך הוא אם אתה משתמש בכלי הפלטפורמות האלה המיועדים למשפחות, כך שהורים ואפוטרופוסים יוכלו לפקח על השימוש בטלפון של אנשים צעירים.

. והם מבטיחים שילדים לא יוכלו לעקוף את הגבולות האלה – הם יהיו נעולים היטב, אלא אם כן הורה יבחר לתת להם יותר גישה.

הצטרף לפורום התגובות שלנו

.

.

השינויים נועדו לעזור לבני נוער להגביל את זמן המסך שלהם ולהיות מכוונים יותר לגבי כמה מהיום שלהם הם מוציאים בטיקטוק, כך מסרה החברה ביום רביעי.

.

איך לעזור לצעירים להגביל את זמן המסך - ולהרגיש טוב יותר איך הם נראים

פיצוץ המדיה החברתית בשני העשורים האחרונים תרם למשבר בריאות הנפש בקרב צעירים, אומרים מומחים. . .

למשתמשי Tiktok מתחת לגיל 18 יהיו כעת אוטומטית מגבלת זמן מסך יומית של 60 דקות. הם יכולים להמשיך להשתמש באפליקציה אם הם נכנסים לקוד סיסמה, אך החברה אומרת שמאלץ את המשתמשים “לקבל החלטה פעילה להרחיב את הזמן הזה.”

למשתמשים מתחת לגיל 13 יהיה גם מגבלה יומית של 60 דקות, והורה או אפוטרופוס יכולים להיכנס לקוד סיסמה המרחיב את השימוש היומי שלהם למשך חצי שעה נוספת.

10 דברים שכדאי לדעת כיצד המדיה החברתית משפיעה על מוחם של בני נוער

חינוך

Tiktok ישלח לכל חשבון נוער סיכום שבועי של זמן המסך שלהם, וזה גם יניע משתמשי נוער שמבלים יותר ממאה דקות באפליקציה כדי לקבוע גבול יומיומי.

.”

פקידי טיקטוק יוצאים לקסם ציבורי פוגע בין קיפאון בבית הלבן ביידן

פקידי טיקטוק יוצאים לקסם ציבורי פוגע בין קיפאון בבית הלבן ביידן

איך אנשים מבלים גם במדיה החברתית חשובה

לינדה צ’ארמרמן, מדענית מחקר בכירה במרכזי וולסלי לנשים, אמרה ל- NPR כי נראה כי הגבולות הם מאמץ בתום לב של טיקטוק להסדיר כיצד צעירים משתמשים בשירות החברה.

.

.

בקרות ההורים החדשות של סנאפצ'אט מנסות לחקות הורות בחיים האמיתיים, מינוס המרחף

“עבור אנשים מסוימים הם יכולים להיות במדיה החברתית במשך שלוש שעות ולהרגיש מאוד מחוברים”, אבל “אנשים אחרים יכולים להשתמש בזה במשך 15 דקות ולהרגיש טראומה על ידי מה שהם מסתכלים עליו”, אמרה.

. “במקרה כזה, המוטיבציה שמאחורי מה שאתה עושה במדיה החברתית חשובה יותר מכמה זמן אתה מבלה על זה,” אמרה.

. .

בבית הלבן נמסר השבוע כי הוא נותן לסוכנויות פדרליות 30 יום למחוק טקטוק ממכשירי ממשלה, וקנדה והפרלמנט האירופי הציגו לאחרונה איסורים דומים.