כיצד להפוך את חשבון Tiktok שלך לציבורי או לפרטי – Zeru, כיצד להפוך את חשבון Tiktok שלך לפרטי

0

כיצד להפוך את חשבון Tiktok שלך לפרטי

אם אתה תוהה כיצד לשנות את חשבון Tiktok שלך מפרטי לציבור, אל תדאג. התהליך זהה למכשירי אייפון, אייפד ומכשירי אנדרואיד. כדי להתחיל, פתח את אפליקציית Tiktok והקש על “אני” כדי לגשת לפרופיל שלך. ראה את המאמר: מה המשמעות של שיש בטיקוק?. ברגע שאתה שם, הקש על שלוש הנקודות בפינה השמאלית העליונה כדי לגשת להגדרות שלך. לאחר מכן, נווט אל “פרטיות ובטיחות” והחלף את האפשרות הפרטית. כעת אתה מסוגל לבחור את רמת הפרטיות המועדפת עליך, ואתה לא צריך לאשר עוקבים.

כיצד להפוך את חשבון Tiktok שלך לציבורי או לפרטי

אתה יכול להכין את שלך טיק טוק חשבון פרטי או ציבורי, תלוי בהעדפות הפרטיות שלך. חשבון פרטי מתאים למי שרוצה להישאר בעילום שם, אך אתה עדיין יכול לגשת לסטטיסטיקה של הצופים שלך. במאמר זה תלמד כיצד לעבור בין חשבונות טיקטוק ציבוריים לפרטיים. . ואתה יכול לשאול משתמשים אחרים את השאלות שלך בסעיף התגובות.

חשבונות טיקטוק פרטיים מתאימים לאנשים שרוצים להישאר אנונימיים

כמה אנשים מעדיפים לשמור על פעילות המדיה החברתית שלהם למינימום. . בניגוד לחשבונות ציבוריים, לא ניתן לראות בחשבונות פרטיים על ידי אף אחד מלבד מי שביקש לעקוב אחריך. זו תכונה חדשה שהועתקו ממנה אינסטגרם. בעוד שלרוב המשתמשים עדיין יש חשבונות ציבוריים, יותר בוחרים להפוך את פרופילי ה- Tiktok שלהם לפרטיים.

כדי לגשת לחשבון פרטי, עליכם לעקוב אחריו תחילה. . החשבון הפרטי יציג הודעה הקובעת “עקוב אחר חשבון זה כדי להציג את תוכנו.”זה ייראה כאילו אין תוכן. לראות גם: איך אתה מקבל תשלום על Tiktok?. פוסטים וסרטונים אהובים יכולים להיות גם פרטיים. בדרך זו תוכלו להישאר אנונימיים באינטרנט. רק זכרו לעקוב אחר חשבונות Tiktok אחרים כדי להישאר בעילום שם ובטוח!

כיצד להסיר את סימן המים של Tiktok באופן מקוון אתה יכול להסיר בקלות את ה- Tiktok ..

ניתן לשנות אותם לציבור

אם אתה תוהה כיצד לשנות את חשבון Tiktok שלך מפרטי לציבור, אל תדאג. התהליך זהה למכשירי אייפון, אייפד ומכשירי אנדרואיד. כדי להתחיל, פתח את אפליקציית Tiktok והקש על “אני” כדי לגשת לפרופיל שלך. ראה את המאמר: מה המשמעות של שיש בטיקוק?. . לאחר מכן, נווט אל “פרטיות ובטיחות” והחלף את האפשרות הפרטית. כעת אתה מסוגל לבחור את רמת הפרטיות המועדפת עליך, ואתה לא צריך לאשר עוקבים.

הגדרות הפרטיות החדשות ב- Tiktok ישפיעו רק על המשתמשים בני 13 עד 15 שנים. משתמשים צעירים מגיל זה יכולים לשנות את ההגדרות עצמן, ואם הם רוצים לעקוף את ההגבלות הללו, הם יכולים ליצור חשבון באמצעות תאריך לידה שונה. באירלנד, ילדים חייבים להיות בעלי הסכמת הורים לפני שהם יכולים להציג את תוכנם מבלי לשנות את הגדרותיהם. לאחר שינוי חשבונם לפרטי, הם כבר לא יוכלו להיות מומלצים על ידי משתמשים אחרים.

הוא הטבע כמו Tiktok?

הם מאפשרים לך לראות מי צפה בסרטונים שלך בשלושים הימים האחרונים

אם השתמשת ב- Tiktok כבר זמן מה, אולי שמתם לב שמקטע האנליטיקס מראה לכם שצפה בסרטונים שלכם, אך אינכם יכולים לראות את שמות המשתמשים שצפו בהם. למרבה המזל, התכונה החדשה הזו מאפשרת לך לראות מי צופה בסרטונים שלך במשך 30 הימים האחרונים. קרא גם: ?. .

אתה יכול גם להציג את מספר האנשים שצפו בסרטון ספציפי על ידי הקשה עליו. לצפייה במידע זה, הקש על כל סרטון בפרופיל שלך ובחר את שלוש הנקודות. מכאן תוכלו לראות את מספר הצפיות לכל וידאו, כמו גם את מספר העוקבים ואת הפצת הצופים לפי מגדר. הניתוחים מספרים לך גם את מספר הצפיות שכל פוסט קיבל, כולל כמה אנשים צפו בכל סרטון וכאשר הם צפו בו.

זה עשוי לעניין אותך:
? אחד ה…

הם ידידותיים לאופטימיזציה למנועי חיפוש

בין הדרכים הרבות להפוך את חשבון Tiktok שלך יותר לידידותי למנועי חיפוש הוא להוסיף מילות מפתח בשם המשתמש שלך, לייעל את הפרופיל שלך ולכלול קישור לאתר שלך או לבלוג שלך. אם יש לך חשבון קטן, הוספת hashtags יכולה לעזור לך להשיג מעקב גדול יותר במהירות. מאמר זה יכסה כמה מהשיטות המומלצות לשימוש ב- hashtags כדי לייעל את חשבון Tiktok שלך ולהשיג צופים נוספים.

קיום חשבון מיטוב למנועי חיפוש הוא קריטי לעסק שלך. Tiktok הוא אתר מדיה חברתית משפיע עם 500 מיליון משתמשים פעילים, אז אתה רוצה לדעת כיצד לשים לב לתוכן שלך. לשם כך, עליכם לדעת איזה סוג תוכן הוא המרתק ביותר. כדי להגדיל את הנראות של הסרטון שלך, אתה יכול להשתמש ב- hashtags ובכיתובים. וודא שהסרטון של חשבונך הוא אופטימיזציה למנוע חיפוש.

 • כיצד להציג חשבון פרטי בטיקוק
 • כיצד להציג חשבון פרטי בטיקוק
 • איך לראות מי צפה בווידיאו שלך בטיקוק
 • איך לראות מי צפה בווידיאו שלך בטיקוק
 • כיצד לראות סרטוני חשבון פרטיים של Tiktok מבלי לעקוב ..
 • מדוע Tiktok ממשיך להפוך את החשבון שלי לפרטי?

סמל Tiktok

אם המחשבה להיות מפורסמת Tiktok היא לא כוס התה שלך או שאתה מעדיף לא לשתף את הפרופיל שלך ואת הסרטונים שלך עם זרים, אז הפיכת חשבון Tiktok שלך לפרטי היא הדרך ללכת. פלטפורמת המדיה החברתית הזו מאפשרת לך להתאים אישית את הגדרות הפרטיות שלה כך שתבחר מי רואה את התוכן שלך.

.

בנוסף, אם אתה נער בגילאי 13 עד 17, לטיקוק יש בקרות פרטיות נוספות לבטיחותך. הם כוללים הגדרות ברירת מחדל המונעות מזרים להוריד את הסרטון שלך, למנוע מהמשתמשים האחרים לבצע דואט או לתפור את הסרטונים שלך, ולבטל את כל הגדרות ההצעה כדי להקשות על אנשים למצוא אותך.

הפוך את חשבונך לפרטי

פרופיל Tiktok צילום מסך

אם יש לך חשבון ציבורי, ניתן לצפות ולהוריד את הפרופיל והסרטונים שלך על ידי מישהו – גם אם אין להם חשבון (באמצעות Business Insider). הם יכולים גם להשתמש בתוכן שלך כדי ליצור תפרים או דואטים לאחר שתאפשר אותו בפרופיל שלך. על ידי שינוי הפרופיל שלך לפרטי, אתה מבצע עצירה לכל זה. כעת אתה יכול לאשר או להכחיש בקשות חסידים, כך שרק אנשים שאתה מאשר יוכלו לצפות בסרטונים שלך, לצפות בסרטונים החיים שלך, לקרוא את הביולוגיה שלך או לראות תוכן אחר שאתה אוהב.

כמו כן, על ידי הצבת חשבונך במצב פרטי, העוקבים שלך לא יוכלו להוריד את הסרטונים שלך ולא יכולים לגשת לתוכן שלך לתפור או ליצור דואטים. החלפת חשבונך מהציבור לפרטי זה קל, וניתן לעשות זאת רק בכמה צעדים.

כך אתה עושה את זה:

 1. פתח את אפליקציית Tiktok בטלפון שלך.
 2. הקש על פּרוֹפִיל כפתור בפינה השמאלית התחתונה.
 3. אייקון 3 קו בימין העליון.
 4. בחר את הגדרות ופרטיות .
 5. החלף את העמ ‘חשבון Rivate tAB ON/OFF.

פרטיות וידאו

בין אם הפרופיל שלך הוא ציבורי או פרטי, אתה יכול לשנות את הגדרות הפרטיות בכל עת בכל סרטון שאתה משתף (באמצעות Tiktok). . אם הפרופיל שלך כבר פרטי, יש לך אפשרות לאפשר לצפייה בסרטונים שלך על ידי כל מי שאתה מחובר אליו או רק לחברים שלך (אלה העוקבים שלך שעוקבים אחריך), או בעיניך בלבד. אתה יכול להתאים את הגדרות הפרטיות שלך לפני שתעלה או אחרי שתפרסם.

 1. לחץ על צור את הסרטון שלך.
 2. לאחר שתקליט את הסרטון שלך, הקש על הגדרות פרטיות כפתור מימין.
 3. בחר את הגדרת הפרטיות שאתה רוצה.
 1. בחר את הסרטון, אתה רוצה לעדכן
 2. הקש על אייקון 3-נקודה בצד ימין
 3. הגדרות פרטיות בתחתית
 4. מי יכול לצפות בסרטון הזה כרטיסייה.

איך לא לחלק סרטון טיקטוק

לוגו Tiktok על מסך הטלפון

Unsplash: Mourizal Zativa

אם העלית סרטון לטיקוק אבל שינית את דעתך לגבי מי שאתה רוצה לראות אותו, האפליקציה מאפשרת לך לשנות את הגדרות הפרטיות של סרטונים בודדים להתאמה אישית של הקהל שלה. הנה כיצד להתאים את ההגדרות הללו.

עם מספר מטורף של משתמשים יומיומיים, Tiktok הפכה לפלטפורמת המדיה החברתית המובילה שם בחוץ, כאשר אלפי אנשים מנסים לבנות בעקבות הפלטפורמה בזכות הפוטנציאל הוויראלי המדהים שלה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

.

Tiktok הוא מוקד של תוכן ויראלי.

אם העברת במקור סרטון והגדרת אותו ל’רק אותי ‘, אך החלטת עכשיו שאתה רוצה להפוך את יצירת המופת שלך לציבורית, החלפת ההגדרה היא קלה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

איך לא לחלק סרטון בטיקוק

פתיחת סרטון בטיקוק הוא תהליך פשוט יחסית, ואתה יכול לעשות זאת פשוט על ידי כניסה לדף הפרופיל שלך באפליקציה, והנהג משם.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

כדי להוריד סרטון פרטי, עשה כדלקמן:

 1. לִפְתוֹחַ טיק טוק.
 2. לחץ על שלך עמוד פרופיל.
 3. הקש על סרטונים פרטיים Tab ואז בחר בסרטון שברצונך לחסל את.
 4. לחץ על שלוש נקודות, ואז ‘הגדרות פרטיות.’
 5. בֶּרֶז ‘מי יכול לצפות בסרטון הזה’ ושנה את ההגדרה ל’חברים ‘או’ כולם.’

.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אם אתה רוצה ללמוד עוד כיצד להשתמש ב- Tiktok, אתה יכול לבדוק את המדריכים האחרים שלנו כאן: