כמה אנשים משחקים עולם חדש? Tracker Count & Conudity Tracker (ספטמבר 2023) – Dexerto, סטודיו למשחקי אמזון שמאחורי ‘עולם חדש’ מפלס את שאיפות ה- MMO שלו עם פרויקט ‘שר הטבעות’ – חדשות | משחקי אמזון

0

משחקי אמזון עולם חדש

תכונות נגישות:
התאם אישית את החוויה שלך עם הגדרות נגישות לפני המשחק. התאם אודיו להעדפותיך עם הגדרות לבקרות עוצמת קול, צליל מונו, צליל סטריאו וסאונד היקפי. התאם אישית הגדרות נוחות מצלמה, הגדרות כתוביות ושינוי כניסות משחק באמצעות אפשרויות קשירת מפתח. לבסוף, וודא שלא מוחמצת הודעה עם טקסט לצ’אט לדיבור ודיבור לטקסט.

כמה אנשים משחקים עולם חדש? ספירת שחקנים ומעקב אחר אוכלוסייה (ספטמבר 2023)

לוגו עולם חדש

משחקי אמזון

World New הוא MMO עם ספירת שחקנים משתנה עם בסיס השחקנים שלו, החל מנמוך מסוכן לגבוה באופן בלתי נתפס תוך מספר חודשים בלבד. אז אם אתה רוצה לדעת כמה אנשים משחקים עולם חדש בספטמבר 2023, התבונן בספירת השחקנים הזו.

MMO הנועז והשאפתני של Amazon Games, New World התחיל נפץ בקריירה שלה, עם כמעט מיליון שחקנים במקביל בשיא שלה. לא מפתיע בהתחשב בכך שיש בו שחקנים מסע ברחבי האי האטרנום העצום, הכולל נוף יפהפה, גרפיקה ריאליסטית וסיפורים ייחודיים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, למרות שיש לו חלק לא מבוטל בבעיות, New World הפך לחוויה משותפת פופולרית בזכות הכמות המרשימה של שחקני תוכן יכולים לשקוע את שיניהם בשרתים השונים במשחק.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בהתחשב בהתחלת הבום והחזה שלה, איך נראה השחקן הנוכחי עבור העולם החדש בספטמבר 2023?

דימוי של שחקני עולם חדש שיורה מושקטים בבית קברות

העולם החדש ממשיך להביא ספירת שחקנים גדולה מדי יום.

כמה אנשים משחקים עולם חדש? (ספטמבר 2023)

על פי SteamCharts, New World ראה בממוצע של 11,887 שחקנים בשלושים הימים האחרונים, שהיא ירידה של 22% מה- 14,872 שחקנים ממוצעים ביולי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כפי שהנתונים מרמזים, World Worl.

ספירת שחקני עולם חדשה לספטמבר 2023 על פי SteamCharts

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

עולם חדש לעומת. MMOs אחרים

אם אתה מעוניין לראות כיצד ספירת השחקנים היומיים של העולם החדש משתווה ל- MMOs גדולים אחרים, ריכזנו את הנתונים ממש כאן, באדיבות אוכלוסיות MMO. עם זאת, זכור כי כל הנתונים שלהלן הם הערכות:

המאמר נמשך לאחר המודעה

“>

MMORPG ספירת שחקנים יומית
שער בולדור III 4.00m
בית הספר הישן Runescape 1.58 מ ‘
נתיב של גלות 1.46 מ ‘
World of Warcraft Classic 1.39 מ ‘
דיאבלו הרביעי 1.38 מ ‘
World of Warcraft 1.23 מ ‘
Final Fantasy XIV Online 871K
Runescape 697K
גורל 2 420K
מלחמות הגילדה 2 354K
ארון אבוד 302K
מגילות הבכור באינטרנט 219K
עולם חדש 141K

אנו נמשיך לעדכן מאמר זה כדי לשקף את נתוני הנגן בכל חודש, אז דאג ונשאר מעודכן בכמה שחקנים נכנסים לעולם חדש בכל יום.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אז הנה לך את זה – זה כל מה שאתה צריך לדעת על ספירת השחקנים של העולם החדש בספטמבר 2023.

בינתיים, הקפד לבדוק את מדריכי ספירת השחקנים האחרים שלנו למטה:

משחקי אמזון עולם חדש

בשיתוף פעולה הדוק עם Embracer Group ו- Middle Hearth Enterprises, Studio של Amazon Games Orange County יפתח משחק חדש Multiblayer Online (MMO) המבוסס על האייקוני שר הטבעות תכונה. המשחק שלהם יוגדר ב- J.ר ‘.ר ‘. הארץ התיכונה של טולקין, הכוללת את סיפורי ההוביט וכן שר הטבעות טרילוגיה ספרותית.

בראשון למשחקי אמזון, אחד האולפנים הפנימיים שלה יוביל פיתוח למשחק המבוסס על IP חיצוני, והצוות נחוש בדעתו לספק חוויה נאמנה להפליא לחוף הפנטזיה העשיר שהוקמה על ידי רומני ציוני הדרך של טולקין. כמובן, כמובן שהצוות מלא במפתחים מוכשרים שחולקים זיקה חזקה שר הטבעות .

הסיכוי לבנות עולם דיגיטלי עצום ומחובר לזכיינית הפנטזיה הבולטת בכוכב הלכת הוא מלהיב מאוד עבור ריץ ‘לורנס, מנהל סטודיו משחקי אמזון אורנג’, ובוודאי אחריות שהוא וצוותו לא לוקחים בקלילות.

“הדבר מספר אחד בנכס כזה הוא שאתה צריך להיות מכבד ואותנטי,” אמר ריץ ‘. “כשמישהו הוא אוהד של שר הטבעות ומתיישב ומשחק את המשחק הזה בפעם הראשונה, הם חייבים לומר, ‘זה נוצר על ידי חבורה של אנשים שחיו בעולם הזה בדיוק כמו שאני עושה בראשי. הם משיגים את זה.’

“אנחנו מבינים את העולם הזה. האנשים העובדים על הצוות הזה אוהבים את העבודות האלה, “הוא המשיך. “אנחנו ממש איתך; אנחנו אוהדים, ואנחנו רוצים לעשות משחק שאנחנו, כאוהדים, נהנים.”

מעקב מתאים עבור עולם חדש קְבוּצָה

זה גם לא מזיק שהקבוצה הזו היא אותו סטודיו שהעביר את ההצלחה הגדולה הראשונה ממשחקי אמזון, עולם חדש : משחק תפקידים מקוון עולמי, מרובה משתתפים מאסיביים (MMORPG) הכולל קרבות מצור ענקיים, משלחות נועזות, פלישות על טבעיות מרתקות ותפאורה טבעית מדהימה ומגוונת.

ואילו הסטודיו של מחוז אורנג ‘ שר הטבעות המשחק יהיה חוויה שונה למדי מאשר עולם חדש , זה יבנה על מומחיות ולמידה מהמשחק הקודם. עולם חדש נהנה מתגובת שחקנים חזקה ומעורבות עם ההשקה בספטמבר 2021, והפך למשחק החמישי בגובה המשחקים על ידי משתמשים במקביל בתולדות Steam בהשקה. עולם חדש חגגה את יום השנה הראשון שלה בספטמבר 2022, והשקת אוקטובר 2022 של עדכון התוכן של ברימסטון סנדס ראתה שהמשחק הצטרף לעשרת משחקי המחשב הגבוהים ביותר של Steam, והוא ממשיך ליהנות מקהילה בריאה היום.

הסטודיו ימשיך לתמוך עולם חדש כשהוא מתחיל לעבוד על החדש הזה שר הטבעות פרויקט ברצינות. למרבה המזל, הצוות הגדול שלה פיתח גישה פרגמטית ומוכחת לבניית MMO ולשמור על.

“כשמישהו הוא אוהד של שר הטבעות ומתיישב ומשחק את המשחק הזה בפעם הראשונה, הם חייבים לומר, ‘זה נוצר על ידי חבורה של אנשים שחיו בעולם הזה בדיוק כמו שאני עושה בראשי. הם משיגים את זה.” – ריץ ‘לורנס, מנהל סטודיו משחקי אמזון אורנג’ מחוז

אבל אל תצפו עולם חדש 2.0

הצוות במחוז אורנג ‘גאה בצדק עולם חדש הצלחה, וכל מה שהסטודיו למד על השקה ושמירה על MMO פופולרי לאורך הדרך. אבל הם נחושים גם לספק חוויה ייחודית ומובחנת באמת בעתיד זה שר הטבעות מִשְׂחָק.

“זה הולך להיות משחק שמייצג את הערכים וההנאה שאנשים יוצאים מהספרים האלה,” אמר ריץ ‘. “זה יהיה משחק שמותאם לנכס, שמתאים לו שר הטבעות .”

זה לא אומר שהקבוצה תתחיל לגמרי מאפס, עם זאת. כידוע שחקנים ומפתחים, בניית MMO מאתגרת במיוחד, אך לסטודיו של מחוז אורנג ‘יש כבר כמה הישגים טכניים מנוסה ואמינה תחת חגורה. עולם חדש יש גם תכונות חדשות משמעותיות בפיתוח, ובסיס זה בתוספת חידושים חדשים יספקו סביבה משכנעת ליצירת חוויה וירטואלית של כדור הארץ הבינוני.

לדוגמה, עולם חדש הופעל קרבות ענקיים ומרובי משתתפים בקנה מידה, דבר שאינו נדיר במשחקי וידאו בגלל המורכבות העצומה של אפשרות לעשרות שחקנים לקיים אינטראקציה חלקה באותו מקרה. למיומנות זו יש יישום ורלוונטיות ברורים לעידן השלישי של טולקין, המפורסם בקרבות בקנה מידה גדול משלו. למעשה, המשחק הזה ייתן לאולפן הזדמנות חדשה לקחת הרבה ממה שעבד כל כך טוב עולם חדש , לבקר את זה עם היתרונות של התקדמות טכנולוגית בשווי של כמה שנים, והיישמו אותם באופן שרלוונטי שר הטבעות . בזמן עולם חדש מנוע אזות יהווה את בסיס המשחק, סטודיו מחוז אורנג ‘מתכנן לפתח את המנוע הזה במידה ניכרת כדי לספק משהו שמרגיש מובחן מ עולם חדש ומתאים לעולם הארץ התיכונה. לצוות יש כמה תוכניות גדולות לדור הבא של עולם חדש’ מנוע אזות שיפתח אפשרויות חדשות מרגשות לקיחתו באדמה התיכונה.

“אנו מכובדים ומחמיאים לנו באמונתם בנו, ואנחנו נחושים לבנות את הטוב ביותר האפשרי שר הטבעות MMO ומשהו שמיליוני המעריצים של הזכיינית בכל העולם באמת יאהבו.

לתפוס את זה שהתרחק

בעלי זיכרונות ארוכים עשויים לזכור שזו לא הפעם הראשונה שמשחקי אמזון מעורבים בתכניות לבנות MMO המבוסס על שר הטבעות . העסקה הראשונה, המיועדת כמאמץ פיתוח משותף, למרבה הצער נפלה דרך. לאחר ההצלחה של עולם חדש , משחקי אמזון ומפעלים אדמה אמצעית דנו ברעיון של שיתוף פעולה חדש, הסכימו כי סטודיו מחוז אורנג ‘הוא המתאים ביותר למסור MMO על סמך הרומנים של טולקין וחתם על חוזה חדש.

“היינו כל כך נרגשים לקבל את ההזדמנות הראשונה הזו לבנות MMO המבוסס על אחד מתכונות הפנטזיה האהובות ביותר בעולם, כך שהיא שברה את ליבנו כאשר העסקה הראשונית הזו בסופו של דבר נפלה”, אמר כריסטוף הרטמן, סגן נשיא משחקי אמזון. “היינו כל כך חביבים על עולמו של טולקין ולפרויקט שמעולם לא ויתרנו על האפשרות של יום אחד להחזיר אותו לשולחן. אז אתה יכול לדמיין את העונג המוחלט שלנו כשחברינו בקבוצת Embracer ובמפעלים בכדור הארץ התיכון נתנו לנו באופן רשמי את האור הירוק כדי לעבוד.

“אנו מכובדים ומחמיאים לנו באמונתם בנו,” הוא המשיך. “ואנחנו נחושים לבנות את הטוב ביותר האפשרי שר הטבעות MMO ומשהו שמיליוני המעריצים של הזכיינית בכל העולם באמת יאהבו.”

מהדורת Azoth Azoth העולמית החדשה

Контент д

Оыm ц центр сооесава

עולם חדש – מהדורת אזות

מהדורת AZOTH כוללת:

תוכן מהדורת Deluxe + תוכן משחק דיגיטלי פרימיום נוסף

עור לבוש חול חרוך: רק כשעיניך נחשפות לאלמנטים, התבונן בדיונות החול ותאר את המסלול שלך לניצחון.

ערכת נשק לרשע דרכים: כשאתה בוהה באבני חן, הרשע בוהה לאחור.

Bladterbuss of Brimstone Skin Onbon: זה מרגיש חם בידך, פועם סוג של חום מעיק שכמעט מריח גופרית.

פריט דיור סרקופג: יצירת אמנות עומדת ופונקציונלית שעשויה עדיין להיות מלאה בתכניו הרדופים.

חיית מחמד בית הארנבת השמימית: המרחב העצום של היקום שוכן בפרווה של חיית המחמד הזו שתוכלו להוסיף לביתכם. גישה לנעילה של דיור ברמה 15 במשחק.

חבילת Crest Aegyptus: האם אתה מקלל את האויבים שלך או פשוט מוחץ אותם בכוח שלך? האם זה משנה כל עוד הם בורחים מהנוכחות שלך? פסגות החברה יכולות לשמש רק את המושל (יוצר) של חברה.

חבילת קרסט חליפת קלפים לעולם אל תחשוף את היד שלך עד שהזהב יהיה על השולחן. פסגות החברה יכולות לשמש רק את המושל (יוצר) של חברה.

כותרת המדבר Vanguard: ראשית לחקור את המדבריות המסתוריות של אטרנום.

אמורה לירה של חזה: תצוגת דומיננטיות.

צבע זהב [חבילת 5x]: חבילת צבע מתכלה המשמשת לצביעת חלקי בגדים ושריון.

צבע כסף [חבילת 5x]: חבילת צבע מתכלה המשמשת לצביעת חלקי בגדים ושריון.

צבע סקרלט מסריח [חבילת 5x]: חבילת צבע מתכלה המשמשת לצביעת חלקי בגדים ושריון.

עולם חדש – מהדורת דלוקס

.

 • חקור עולם פתוח ויפה כשאתה עובר במדבר והריסות האי אטרנום.
 • חבר כוחות עם שחקנים אחרים כדי להקים חברות חזקות של בעלי מלאכה, חיילים ואסטרטגים.
 • תביעה ושליטה בשטחים לכוון את פיתוח ההתנחלויות.
 • להילחם על הישרדות נגד שודדי אויב, השממה האכזרית והרוע ההולך וגדל.
 • אוספים חומרים ועורפים אלפי פריטים, החל מאליקסרים קסומים וכלי נשק קטלניים ועד ביצורים רחבים.

מהדורת הדלוקס כוללת:

עור שריון וודסמן
התבלט מהקהל או משתלב עם היער עם עור השריון של יער.

עור וודסמן עור
השלם את מראה היער עם העור הזה עבור הבקיעה המגוונת.

בית המסטיף חיית המחמד
הפוך את הבית שלך לבית עם חיית המחמד של מסטיף. גישה לנעילה של דיור ברמה 15 במשחק.

סט רוק/נייר/מספריים
רוק, נייר, מספריים, משחק קליל עם חברים או כלי לקבלת החלטות קשות.

ספר לאמנות דיגיטלית עולמית חדשה
אוסף של אמנות קונספט מדהימה מעשיית עולם חדש.

עולם חדש – מהדורה סטנדרטית

 • חקור עולם פתוח ויפה כשאתה עובר במדבר והריסות האי אטרנום.
 • חבר כוחות עם שחקנים אחרים כדי להקים חברות חזקות של בעלי מלאכה, חיילים ואסטרטגים.
 • תביעה ושליטה בשטחים לכוון את פיתוח ההתנחלויות.
 • להילחם על הישרדות נגד שודדי אויב, השממה האכזרית והרוע ההולך וגדל.
 • אוספים חומרים ועורפים אלפי פריטים, החל מאליקסרים קסומים וכלי נשק קטלניים ועד ביצורים רחבים.

Б эой иme

חקור MMO מרגש ופתוח מלא מלא בסכנה והזדמנות, שם תזייף לעצמך גורל חדש כהרפתקן שנרטרל על האי העל-טבעי של אטרנום. הזדמנויות אינסופיות להילחם, למספוא ולזויף מחכות לכם בין השממה וההריסות של האי. ערוץ כוחות על טבעיים או להפעיל כלי נשק קטלניים במערכת לחימה חסרת מעמד בזמן אמת, ונלחמים לבד, עם צוות קטן, או בצבאות המונים לקרבות PVE ו- PVP-הבחירות כולן שלך.

תכונות עיקריות:

גילף את גורלך
במשך אלפי שנים, אטרנום היה המקור לאגדות פנטסטיות – ועכשיו מצאתם את זה. ספינה טרופה וללא אספקה ​​או בעלי ברית, תצטרך לפלס את דרכך בעולם מסוכן בו הכוח העל -טבעי שינה את כל הכללים. בארץ כזו הגורל שלך הוא כל מה שתעשה בה.

אדמה המעוצבת על ידי קסם
התעלומות של אטרנום פועלות עמוקות וחשוכות כמו ההיסטוריה שלה. להתעמק בעולם ולחשוף את האמת הסודית של האי ואת אלפיו של תושבים מוזרים. כשאתה חוקר את אטרנום, תגלה יופי, סכנה והזדמנות בכל סיבוב. תצטרך להשתמש בכל הכישורים שלך כדי לנצל את השפע של האי – ולשרוד את זוועותיו.

חרבות, אקדחים וכישוף
זרוע את עצמך עם נשק תגרה אכזרי, ארטילריה טווחים או כוחות על טבעיים וקפוץ למערכת לחימה מעמדות חסרות מעמד בזמן אמת בזמן אמת. ? האם תקלע לחשים כדי לתמוך בבני בריתך ממרחק בטוח? רק אתה יכול להחליט.

חזקים ביחד
בבסיס התכונות החברתיות של העולם החדש נמצאים שלושת הפלגים, ארגונים של שחקנים בעלי דעות דומות ודמויות שאינן נגן עם מניעים ותוכניות משלהם לעתיד האי. זה כחבר באחד מהסיעות הללו שתנהל מלחמה ותטען, תגן ותפתח את הטריטוריה שלך.

תכונות נגישות:
התאם אישית את החוויה שלך עם הגדרות נגישות לפני המשחק. התאם אודיו להעדפותיך עם הגדרות לבקרות עוצמת קול, צליל מונו, צליל סטריאו וסאונד היקפי. התאם אישית הגדרות נוחות מצלמה, הגדרות כתוביות ושינוי כניסות משחק באמצעות אפשרויות קשירת מפתח. לבסוף, וודא שלא מוחמצת הודעה עם טקסט לצ’אט לדיבור ודיבור לטקסט.

Оисание контента д зрос

Meзз?

משחק זה עשוי להכיל תוכן שאינו מתאים לכל הגילאים, או שאינו מתאים לצפייה בעבודה: אלימות תכופה

Сисемные требויים דת

  Минималные:

  • 64-EMAl
  • О: Windows® 10/11 64 סיביות
  • Процесор: Intel® Core ™ i5-10500 @ 3.10GHz / AMD Ryzen 3 3300X
  • Оееивная пам м: 8 GB з з
  • Видокарта: NVIDIA® GEFORCE® GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 590
  • DirectX: В הודעה 11
  • Сет: Ширדיר
  • Месо на дисе: 100 ג’יגה -בייט
  • Дополнителה: חיבור אינטרנט הנדרש לשחק, מציע רכישות במשחק. דרישות המערכת למשחק זה עשויות להשתנות לאורך זמן.
   Рекомендויהнרבה::

   • 64-EMAl
   • О: Windows® 10/11 64 סיביות
   • Процесор: Intel® Core ™ i7-10700K @ 3.80GHz / AMD Ryzen 5 3600X
   • Оееивная пам м: 16 GB з з
   • Видокарта: NVIDIA® GEFORCE® RTX 2060 / AMD Radeon RX 6600
   • DirectX: В הודעה 12
   • Сет: Ширדיר
   • Месо на дисе: 100 ג’יגה -בייט
   • Дополнителה: חיבור אינטרנט הנדרש לשחק, מציע רכישות במשחק. דרישות המערכת למשחק זה עשויות להשתנות לאורך זמן.

   © 2021, אמזון.com, inc. או שלוחותיה. כל הזכויות שמורות.