Tracker Overwatch | בדוק נתונים סטטיסטיים ומובילים בשנת 2023,

0

רוב ההורג

אייקון Overwatch

.

#1 שחקן מדורג
Str8killa

רוב הניצחונות
Fibuaye

רוב ההורג
צ’בוזקי

השתפר ב- Overwatch עם ההדרכות והמדריכים המועילים שלנו. למד כיצד לדרג גבוה יותר, להפוך לשחקן טוב יותר ויותר.

טפט אופי Overwatch

המדריך האולטימטיבי למתחילים Overwatch

Overwatch Headshot תרגול עם ANA

כיצד להשיג מטרה מושלמת ב- Overwatch

.com

Overwatch הוא אחד המשחקים הוותיקים והגדולים ביותר שקימו אי פעם. ויש לזה, על פי נתונים סטטיסטיים מקוונים, למעלה מארבעים מיליון שחקנים ברחבי העולם. Overwatch הוא משחק רב משתתפים מבוסס צוות. נעים לומר בטווח הברור כי המשחק קיבל את יכולת המעקב הסטטיסטית המכונה The Overwatch Tracker.

Tracker Statistics Statistist. יכולת מעקב זו ממוקדת במיוחד לאותם שחקני משחק שרוצים לראות מידע בזמן שהם משחקים נגד אחרים במצב תחרותי.

למעשה, לא לכל שחקני המשחק אכפת כל כך מעקב אחר סטטיסטיקות. .

אז אם אתה סוג של שחקן משחק שירצה לראות מה שלומך בהשוואה לשחקנים אחרים על ידי השוואה בין הניצחונות שלך, הורגים, ריפוי, נזק וכמה דברים אחרים, פשוט מראש מראש את הנראות שלך בפרופיל הקריירה לציבור. אתה יכול לעשות זאת על ידי ניווט לאפשרויות ואז ללכת לחברתיות. לאחר מכן חזור ובחר את Tracker Overwatch המועדף עליך. .

3

אפשרויות גשש שונות.

86,201

13

שחקני צמרת חדשים.

עקוב אחר כל הנתונים הסטטיסטיים במשחק

מעקב אחר Leaderboard ב- Xbox, PSN ו- PC

Leaderboard Overwatch יכול להיות מחיר נהדר מאוד בפענוח סטטיסטיקת המשחקים האמיתית שלך. זה גם כמו הרבה אתרים סטטיסטיים של Overwatch מציג את דירוגי האדן של השחקנים לפי אזור. זה תמיד טוב לשחקן משחק לפענח דברים שישפרו את הדירוג והדירוג שלו.

אם לומר את זה פשוט מאוד, ככל שתרוג יותר, אתה מרפא יותר אתה מציג ופחות זמן אתה מת. . .

למשל, במאבק קבוצתי, שחקנים יכולים לספק טונות גדולות של נזק, אך אם הם לא יכולים להרוג בצורה מושלמת, הקבוצה שלהם עשויה להיות בצד המפסיד. כתוצאה מכך, קשה להפרדה להפריד נזק גרידא לבין הרוגים איכותיים. מכאן שהדירוג והדירוג נקבעים על ידי הניצחונות או ההפסדים. ככל שהניצחונות גבוהים יותר, כך הדירוג והדירוג גבוה יותר וכמובן להפך.

ליגת Overwatch

משחק Overwatch התפתח במידה שיש כיום מה שמכונה ליגת Overwatch. הופעתה של הליגה היא אינדיקציה לכך שמשחק Overwatch, כולל The Overwatch Tracker (Checker Checker/Tracker Leaderboard) מקובל מאוד וכי זהו גם פרויקט ראוי לשבח וגם הצלחה אדירה. רעיון זה מופעל באופן בלעדי על ידי ה- Esport. .

הרעיון של הליגה הוא מכריע מכיוון שהוא מושג כתוצאה מההצלחה העצומה של מה שמשחק Overwatch והגרש הסטטיסטי מציעים לשחקני משחק ברחבי העולם. . .

בחירת קבוצת הליגה שלך

נכון לעכשיו, ליגת Overwatch קיימת בערך אחת עשרה ערים. הליגה מורכבת משנים עשר קבוצות בלבד. ברור שצפוי שכולם יצטרפו לצוות התושב המקומי במקום בו אתם מתגוררים. אז אם יתמזל מזלכם לחיות באחת מהערים בהן נמצאות נוכחותן של קבוצות הליגה Overwatch, אז ההחלטה שלכם להצטרף היא טובה כמו שלי.

אם היית בעבר חבר או מעריץ של זיכיון Esports ילידי שקנה ​​אחר כך לליגת Overwatch ממש כמו בני האלמוות, שהשתנה לימים ללוס אנג’לס וליאנט, אז זה הופך להיות קל כל כך שאתה פשוט תלך על ידי הצטרפותם ללוס אנג’לס אַמִיץ. עם זאת, אם אתה בטח מחפש משהו אחר או לא אוהב מותג מסוים, מומלץ למצוא בסיס משותף וליצור את הכיף שלך ממנו.

בדיקת סטטיסטיקות של Leaderboard של Overwatch Player

איך עובד Tracker Overwatch?

. Tracker Overwatch הוא בין המיקום או המקום הטוב ביותר להשיג ניתוח משחק סטטיסטי Overwatch.

. זה מרחיב ויש לו יכולת להכיל נפח גדול של נתונים הנוגעים לגיבור השחקן. האתר נותן לך את האפשרות לראות את הסקירה הכללית של קריירת Overwatch שלך תוך כדי עמוק מאוד לסטטיסטיקה של הגיבורים.

בדמיון לאומניקמטה, Tracter Statistical Overwatch מציג את המידע הנוגע לגיבור השחקן באחוזון לאחר דירוג נאות ומושלם של השחקן.

אתר הסטטיסטיקה של Overwatch היה עד למספר גדול של פעילות הצבעה שמביא אותה לידיעת שחקני המשחק בכל העולם. העיצוב המכני של האתר מדהים. אתר Overwatch הוא החביב על כל שחקני המשחק, קח אותו או עזוב אותו.

קטגוריות הליגה והקבוצות המובילות

יש אנשים שקיבלו את הכאב ללא מאמץ ובאופן קפדני מפרקים כל אחת מקבוצות הליגה Overwatch. . המותג נקבע בסולם של אחד עד עשר על ידי בחינת צבע, שיווק במדיה חברתית, לוגו, אסטרטגיה שיווקית וכן הלאה.

שחקנים נבגשים בהתחשב בסינרגיה, מיומנות וניסיון בטורניר ובריכת גיבורים. קו העלילה נקבע על ידי בחינת מה שכל אחד מהצוות יביא לשולחן. כמו במה שכל קבוצה תתרום לליגה. . קו העלילה נקבע בסולם של אחד עד חמש. במקומו, הסיווג לא הכניס בשום דרך פיתוח לא שוויוני לליגה.

דלק של דאלאס

דאלאס דלק היא קבוצה במחלקת האוקיאנוס השקט בליגת Overwatch. . אוהד הצוות הזה צפוי לדעת כמעט את כל שמות חברי הצוות בצוות זה. . כל קבוצה תורמת מכסה משלו כדי להשיג הצלחה ראויה לשבח בחטיבה ובהרחבה, הליגה.

. קטגוריית השחקנים נקראה בתשע בסולם של עשרה. השחקנים הם אנשים מוכשרים, אך כוחם אינו מבוסס על הכישרון האינדיבידואלי שלהם, אלא בעיקר על הסינרגיה כקבוצה. סיפור העלילה שלהם קלע ארבעה מתוך חמש. הקבוצה היא הקבוצה המפורסמת והמיומנת ביותר בליגת Overwatch.

לוס אנג’לס גלדיאטורים

. זו אחת הקבוצות החדשות ביותר שיש לנו על הליגה. הסגל הוא תערובת זרה של היסטוריה וחוויה בלעדית. הקבוצה הזו היא קבוצה שתחשב איתה בליגה וקבוצה מדהימה שיש להיזהר ממנה בליגה. הלוגו והצבע מדהימים מכיוון שהמותג קלע שבעה בסולם של עשרה.

. השחקנים מבריקים וממושמעים במיוחד. והם קיבלו ציון שבעה וחצי בסולם של עשרה בקטגוריה זו. הגלדיאטורים זקוקים ליותר זמן לפיתוח בליגה. זה ניכר מאוד ברעננותם בליגה. קו העלילה שלהם נקבע 2 וחצי בסולם של חמישה.

לוס אנג’לס וליאנט

. . . אני חושב שהמעבר לליגת Overwatch עשוי להשפיע באופן מסוים במותג שלהם. יתכן שהם עדיין מוצאים את רגליהם במחלקה זו שכן המותג שלהם הוענק ל- SIC מעל עשרה.

סגל הנגן משתנה מאוד בהשוואה לימי בני האלמוות. מחלקה זו הועברה בתשע בסולם של עשרה. . הם קיבלו ציון שלושה וחצי בסולם של חמש.

. . השם והצבע של המותג הזה הם נהדרים, אך יתכן שיהיה עליהם לעשות יותר עבודה על הלוגו. הם עשו עבודה טובה באינטראקציה עם המעריצים שלהם באסטרטגיה שיווקית מתואמת טובה יותר. המותג הולך לשבעה וחצי בסולם של עשרה.

שחקני הקבוצה הזו, סובלים מעבודת צוות. . .

שושלת סיאול

שושלת סיאול נקראה בעבר Lunatic Hai. אז הסיאול היא גם קבוצה במחלקת האוקיאנוס השקט בליגת Overwatch. .

לצוות זה יש צבע נהדר, לוגו נפלא ושם מסורתי ועוצמתי. הם למעשה עומדים בציפייה. . . השחקנים היו יחד הרבה זמן והושגו יחד. .

?

Tracker FPS הוא אחד האתרים המדורגים והמומלצים ביותר שתוכלו לבקר בהם מכיוון שהוא מוקדש לסייע לשחקני משחק Overwatch בשיפור המשחקים שלהם. .

זה מביא את הסקירה המלאה והמקיפה של הגיבורים המשוחקים ביותר, תפקידיהם וסטטיסטיקת החיים שלהם. . . אנו נראה לך נתונים כמו הרוגים, זמן אובייקטיבי, אחוז שיעור זכייה, דירוג מיומנות, נזק, חיסול, מקרי מוות וריפוי.

Tracker FPS הוא אתר המוקדש לעקוב אחר סטטיסטיקות נגן ולוחות המובילים עבור משחקי הווידיאו הפופולריים ביותר.