מה המשמעות של העסקה העיקרית עבור UFC ו- MMA – Muscle & Fitness, UFC מכריזה על שותפות שיווקית עולמית עם לוגן פול ו- KSI עבור מותג המשקאות העיקרי שלהם | UFC

0

UFC מכריזה על שותפות שיווקית עולמית עם לוגן פול ו- KSI על מותג המשקאות העיקרי שלהם

.

מה המשמעות של העסקה של פריים לעתיד UFC?

משקה הספורט של לוגן פול ו- KSI נכנס לאוקטגון בגדול.

  • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
  • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

  • לחץ לשיתוף בפייסבוק (נפתח בחלון חדש)
  • לחץ לשיתוף בטוויטר (נפתח בחלון חדש)
  • לחץ לשיתוף ב- Pinterest (נפתח בחלון חדש)

השבוע, UFC פגע בשיתוף פעולה פורץ דרך עם פריים, משקה ספורט שהגה על ידי תחושות המדיה החברתית לוגן פול ו- KSI. ? ?

בשותפות רב-שנתית, פריים נבחרת כ”משקה הספורט העולמי הרשמי של UFC “וימשיך את ההפרעה העולמית של לוגן פול ו- KSI בתעשיית הקמעונאות של המשקאות. . בסך הכל, על פי הדיווחים פריים בקצב כדי לחרוג ממיליארד מגניב במכירות בסוף 2023.

?

. שיא האגרוף של KSI עומד על 4-0-0, בעוד פול המשיך לזכות לשבחים כפרפורמר כריזמטי ומיומן מאוד ב- WWE. ?

. ראש הממשלה המקורי מכיל 10% מי קוקוס, 250 מג של BCAA להחלמת שרירים, 825 גרם אלקטרוליטים, נוגדי חמצון שונים וויטמין B. בעוד שאיטרציה לאנרגיה העיקרית מכילה גם קפאין, גרסת ההידרציה המקורית אינה עושה. הידרציה ראשונית מכילה רק 2 גרם סוכר בהשוואה למשקה הספורט של גאטורדה, והיא מכילה יותר מכפול ממספר האלקטרוליטים תוך כדי שקילה בגובה 25 קק”ל בלבד נגד 140 קק”ל של גאטורדה. ובכל זאת, ראש הממשלה אכן מכיל ממתיקים וחומרים משמרים מלאכותיים, אך בזכות הפופולריות הגלובלית של הבנים, אריזות תשומת לב ומגוון רחב של טעמים, זה לא אמור להפתיע יותר מדי שהמשקה היה להיט מסוים בקרב בית הספר ילדים בגילאים. . .

מתי הופעת הבכורה של UFC & Prime Deal?

צופי WWE יציינו מכפי לוגן פול כבר נשא בקבוק פריים לזירה, בעיקר באירוע רויאל רומבל של החברה לפני מספר ימים. . Volkanovski Pay-Pe-Piew מתוכנן ל -12 בפברואר. . .

מה המשמעות של ה- Prime Deal עבור UFC, לספורטאים שלה ולמעריצים?

. . שותפות דומה כבר נמשכת עם מועדון הכדורגל של פרמייר ליג; ארסנל, ו- PPV האגרוף של KSI ב- DAZN.

“אנו שמחים לקרוא לפריים את משקה הספורט הרשמי של UFC ושותף רשמי של מכון הביצועים של UFC,” אמרה נשיא UFC, דנה ווייט בהצהרה, בהצהרה. “לוגן ו- KSI עבדו קשה כדי לבנות את פריים למשקה הספורט הטעים והחם ביותר בשוק. עם המדיה החברתית המסיבית שלהם בעקבות ההגעה הגלובלית של UFC, אנו הולכים להשיג את המותג הראשי מול מאות מיליוני מעריצים בכל העולם. .

. KSI ולוגן פול, עם מיליוני מנויי המדיה החברתית שלהם, יוכלו להציג קהל חדש ועשוי להיות צעיר יותר לשידורי UFC, מה שהופך את זה לעסקה מועילה הדדית שלא רק תבטיח את גידול המשקה, אלא אולי גם ה- UFC הארוך של UFC של UFC פופולריות ויציבות טווח. UFC, לוגן פול ו- KSI ישתפו פעולה גם בתכנים חדשים המופצים דרך ערוצי המדיה החברתית הפופולרית ביותר שלהם. באופן קולקטיבי הם יכולים להגיע לכמעט 400 מיליון עוקבי מדיה חברתית ברחבי העולם, ולספק להם הזדמנויות מעורבות חדשות עם המעריצים הנלהבים שלהם.

משקאות ספורט

4 מרכיבי משקה ספורט עיקריים לדעת

הפעל את האימון שלך עם משקאות חדשים ומרעננים המדגישים את הביצועים וההחלמה.

UFC ו- Prime Logos

, רִאשׁוֹנִי, מותג משקאות הספורט שהוקם על ידי לוגן פול ו- KSI, הודיע ​​היום על שותפות שיווקית עולמית רב-שנתית שמזייפת ברית בין אחד הספורט הפופולרי ביותר בעולם לבין חברת ההידרציה הצומחת במהירות.

רִאשׁוֹנִי , מתן את המשתתף החדש הגדול ביותר לתעשיית המשקאות מגוון רחב של שילובים בנכסי UFC מרכזיים, כולל כל תשלום לתצוגה של UFC ולילב קרב, המודגשים על ידי תכונות שידור ומיתוג שלא נראה מעולם בתוך האוקטגון המפורסם בעולם. .

בנוסף, UFC, לוגן פול ו- KSI ישתפו פעולה בתוכן מקורי שיופץ דרך ערוצי המדיה החברתית הפופולרית שלהם, כולל יוטיוב, אינסטגרם, טוויטר, . באופן קולקטיבי, UFC, פול ו- KSI מגיעים כמעט .

. . עם המדיה החברתית המסיבית שלהם בעקבות ההגעה הגלובלית של UFC, אנו הולכים להשיג את המותג הראשי מול מאות מיליוני מעריצים בכל העולם. .”

. “יחד, אנחנו מעצמת מעצמה עולמית ושיתוף פעולה זה בטח ישתרע הרבה מעבר לאוקטגון עם הזדמנות להחזיר את התהליך עם קרן UFC.”

“שותפות זו מאפשרת לנו להשתמש בבסיס המעריצים של UFC ולהגיע לקהל גלובלי מסיבי על פני פלטפורמות מרובות, מה שמאפשר לנו את היכולת לכופף את שרירי השיווק שלנו ולהוכיח שאנחנו כוח שולט בתעשייה”, המשך מייסד שותף KSI.

כחדש של UFC , הראות של פריים תודגש על ידי מיתוג חסר תקדים באוקטגון בכלל UFC להילחם לילות, כמו כן ב . . מיתוג פינתי ייכלל גם ב- The Tented Tecked , אשר UFC התפתחה כדי לחפוף את קמפיין חגיגת יום השנה ה -30 שלה השנה.

מציג נותן חסות UFC לשקול תשלום לתשלום, מתן מיקום מותג מפתח ראשוני במהלך אירוע שבוע הקרב UFC שמדגיש את החשיבות של הידרציה מתאימה. שותף רשמי של מכון ביצועי UFC .

שותף המציג פתיחה של , . UFC ו- Prime ישתפו פעולה אסטרטגית כדי לפתח תוכנית נוער צדקה שתנוהל ביישובים מתחת לשאלות.

. וולקנובסקי, . באירוע המרכזי, אלוף משקל נוצה של UFC ולא.קילו לירה 1 של גברים, , באליפות חמש סיבובים.

. . .